Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.12.2008 16:30:40 vasta tsitaadiga

carlking kirjutas:
No, mitmeid kordi nädalas on tõesti tõsine probleem kui kasutajaid on kümneid tuhandeid ning nad tekitavad miljoneid päringuid... loogiline, et mingi tühine protsent päringuid ei jõua kohale või siis toodavad mingit paska sulle tagasi. Karm aga õiglane.
Ei, see ei ole loogiline et päringud kohale ei jõua, see tähendab siiski, et midagi kusagil on halvaks läinud.
Sinu arvates oleks siis normaalne, et näiteks 10'l päeval aastas sul auto lihtsalt ei tööta heast peast ? Üritad hommikul ärgates käivitada aga mitte midagi lihtsalt ei juhtu ja järgmine päev töötab nii nagu poleks midagi olnudki.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 20:25:10 vasta tsitaadiga

kui postituse sisuks on ainult link või link+tsitaat, siis tooltip ei näita mitte midagi, nagu oleks viimane postitus tühi.

selle võiks muuta, et oleks Link:lingi nimi

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 20:28:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
carlking kirjutas:
No, mitmeid kordi nädalas on tõesti tõsine probleem kui kasutajaid on kümneid tuhandeid ning nad tekitavad miljoneid päringuid... loogiline, et mingi tühine protsent päringuid ei jõua kohale või siis toodavad mingit paska sulle tagasi. Karm aga õiglane.
Ei, see ei ole loogiline et päringud kohale ei jõua, see tähendab siiski, et midagi kusagil on halvaks läinud.
Sinu arvates oleks siis normaalne, et näiteks 10'l päeval aastas sul auto lihtsalt ei tööta heast peast ? Üritad hommikul ärgates käivitada aga mitte midagi lihtsalt ei juhtu ja järgmine päev töötab nii nagu poleks midagi olnudki.



Mikk, miks sa ei mõista ega saa aru?

Ma räägin kompuutrimaailmast kus on suht savi, kas sul see sait on mingil hetkel vigadega laetud, sest kui sa refreshi vajutad, siis tuleb ta ju korralikult ette. See, et sinu aju nii mäda on, et hakkad mind siin surmaga ja auto lõhkumisega ähvardama, siis ma palun sinu postitused kustutada lasta igavesti!

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 01.01.2009 00:08:04 vasta tsitaadiga

Minu uue aasta soov. Palun tehke see HV kodeering korda. Ma ju võin ta Opera-s ära muuta ISO-8859-13 peale ja saan korralikku teksti postitada aga siis kui ma telekava lugema lähen https://foorum.hinnavaatlus.ee/kavad.php

näen ma sellist pilti thumbs_down.gif

Spoiler Spoiler Spoiler



https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4823288#4823288

Mart352 kirjutas:
Mis selle foorumi kodeeringugu muutmise ettepanekuga saanud on?

Muuta foorumi kodeering ISO-8859-1 --> Windows-1252

postitatud: 21.11.2007 21:30
Tanel kirjutas:
ettepanek Nevermindile edastatud thumbs_up.gif



ja üks varasem teema

Foorumi kodeering on vale

+ aprillis siin samas teemas sai uuritud selle kohta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4363139#4363139

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 22:52:54 vasta tsitaadiga

Miks mitte hoopis UTF-8 kodeering?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.01.2009 13:36:07 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
Miks mitte hoopis UTF-8 kodeering?


Minu poolt viidatud teemas jõutaksegi järeldusele, et UTF-8 kodeering oleks kõige mõistlikum. Pealkiri on väidab jah midagi muud.

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2009 14:31:36 vasta tsitaadiga

Kas nüüd on kodeeringuga parem?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.01.2009 14:42:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas nüüd on kodeeringuga parem?


tundub, et mitte

kui encoding automatic siis katusega s-i ja z-d ei saa postitada ja telekavd on korras kui ise valin iso-8859-15 siis tähed korras aga telekava on imelike asju täis.

ilmselt sellepärast, et kava.ee kodeering on UTF-8 aga HV oma iso-8859-15. Mõlemad UTF-8 siis peaks ok olema.

_________________
Imperfection is perfect


viimati muutis Mart352 03.01.2009 14:43:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 14:49:52 vasta tsitaadiga

Tundub, et opera võtab automatic modes olles mingi muu encodingu kui htmlis määratud icon_sad.gif

Firefoxis sama jama - encodinguks näitab iso-8859-1

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 03.01.2009 14:54:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2009 14:52:05 vasta tsitaadiga

žš
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2009 14:53:25 vasta tsitaadiga

žš
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 14:55:13 vasta tsitaadiga

žš

Opera pealt postitades

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2009 14:57:26 vasta tsitaadiga

žš
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 15:10:43 vasta tsitaadiga

šž icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 03.01.2009 15:15:00 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
šž icon_eek.gif


thumbs_down.gif


pingviin.org foorumis on kodeering UTF-8 ja seal on kõik korras.

http://www.rbrel.com foorumis on kodeering iso-8859-1 ja automatic encoding-ga on tähed korras icon_rolleyes.gif

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 15:34:47 vasta tsitaadiga

žš
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 15:40:38 vasta tsitaadiga

Kasutage siis normaalseid brausereid ja ärge käige kahtlastes teistes foorumites
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 03.01.2009 16:16:46 vasta tsitaadiga

žš banana_dance.gif
_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 16:18:35 vasta tsitaadiga

Võibolla tuleks php failid ka kõik UTF-8 ringi konverteerida.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 16:27:13 vasta tsitaadiga

žšŽŠ icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 16:28:50 vasta tsitaadiga

kas kuidagi saab ps'e blokkida teatud kasutajalt. üks tropp käib närvidele. icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 16:36:32 vasta tsitaadiga

kui kasutajat ignoreerida ( ), siis PS'id tulevad ikka läbi?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMA
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2003




sõnum 03.01.2009 20:50:59 vasta tsitaadiga

a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv?
_________________
Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 03.01.2009 20:52:51 vasta tsitaadiga

DMA kirjutas:
a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv?


Kallutatud jõud on kindlasti mängus....
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:00:15 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
kas kuidagi saab ps'e blokkida teatud kasutajalt. üks tropp käib närvidele. icon_confused.gif

Defineeri kõigepealt "närvidele käimine" icon_rolleyes.gif
Üldiselt spämmimine PS-ide kaudu on keelatud. Sellest privaatsõnumite funktsiooni väärkasutamisest peaksid Tanelile teada andma, kes vajadusel sobivad piirangud rakendab icon_exclaim.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:19:50 vasta tsitaadiga

no ma ceemicule andsin teada juba.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 23:23:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Firefoxis sama jama

žŽšŠ - postitatud FF kasutades...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.01.2009 23:24:13 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Tundub, et opera võtab automatic modes olles mingi muu encodingu kui htmlis määratud icon_sad.gif

Firefoxis sama jama - encodinguks näitab iso-8859-1
Menüüs näitas jah 8859-1, kuid kui määrata käsitsi 8859-1, siis olid tähed valesti, valides utf-8 oli pilt sama mis algselt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 01:51:23 vasta tsitaadiga

Kelle poole pöörduda, et "soovitada" mõnele kasutajale AM - või teha eraldi teema (a'la "Vajab modereerimist: kasutajad") icon_rolleyes.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 01:54:44 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Kelle poole pöörduda, et "soovitada" mõnele kasutajale AM - või teha eraldi teema (a'la "Vajab modereerimist: kasutajad") icon_rolleyes.gif


Mõne supermode poole
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4162939#4162939
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 02:17:56 vasta tsitaadiga

DMA, täpsustab brauserit, ISP-i, aega, HV lehekülge jne
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 04:07:38 vasta tsitaadiga

DMA kirjutas:
a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv?

Avaleht peabki nii tegema ju (Mul juba aastaid niimoodi) icon_biggrin.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 14:38:00 vasta tsitaadiga

Kas ärifoorumite reeglitesse oleks võimalik lisada konkreetse äriteema kohta käiv hulgiteema määratlus ,
praegu leiab sellise määratluse ainult teemast :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=316207
ja sealgi mitte esimeses postituses.
Kohati ju lubavad nagu reeglid müüa hulgi vanu asju (Arvutustehnika müük ja vahetuse reeglid -ei hakka tsitaati lisama )
ja samas kehtib ju hulgimüügi termin ka vanadele asjadele (nt .telefonid) .
Samas ju teemat alustades on ainult vist valik ühene st. ei mingeid selgitusi uutele /vanadele esemetele vaid lihtsalt :
kuni 3 eset ;
kuni 10 eset ;
kuni 30 eset.
Näitena võiks tuua teema :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=394426&highlight=
kus müüakse miskipärast 1 arvutikomplekti hulgimüügi teemana .
Samas aga teema :
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=395373&highlight=
kus jälle määramatu kogus komplekte tavateemana .
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DMA
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2003




sõnum 04.01.2009 16:34:33 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
DMA, täpsustab brauserit, ISP-i, aega, HV lehekülge jne


Lehitsejatest kasutan enamasti (99%) mozilla tulirebast, ISP: starman, OS: GNU/Linux Ubuntu Estobuntu repoga, üsna koguaeg on nii(äkki paistab see mulle nii), näiteks eile õhtul hangus ka mingil hetkel (jääb tulema, tuleb ja tuleb ja olenevalt ootamise ajast - vahest mõni minut, vahest mõnikümmend sekundit jõuab kohale). Tavaliselt hangub mingeid riistvarahindu vaadates, tahan hindu vaadata sorteerituna - jälle peab ootama päris pikalt, mõnikord tulevad andmed kohe. Tavaliselt võtan ka muidugi hulgim tab-e ette, et siis mittehuvitavad asjad kohe välja jätta. Kui konkreetseid kellaaegu on tarvis, siis võin ju umbkaudselt üles märkida, aga praegu selline: pole liha, pole kala info minult.

Edit: näiteks praegu: kell 15.26 soovisin, et tabina avataks: https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/MP3%20Player/ ja kohale jõudis ca 2 minutit hiljem, samas foorum tundub koguaeg funkavat.

_________________
Mida punk on liitnud, ärgu disko lahutagu
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 16:45:19 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
DMA kirjutas:
a millest tuleb see, et HV tihti kättesaamatuks jääb, riistvaras ju asi ei tohiks olla, võib-olla on seda käsitletud, vabandust kui korduv?

Avaleht peabki nii tegema ju (Mul juba aastaid niimoodi) icon_biggrin.gif


Mul samuti. Probleem esineb ainult HV endaga (hindade osa), Foorum on alati OK.
Tavaliselt saan 4-5 hinda/asja ära vaadatud, siis kiilub (tavaliselt mõni minut), siis
saab uuesti 1, 2, 3 asja vaadatud ja jälle kinni.

See pull on kestnud aastaid (minuteada on HV vahetanud vahepeal servereid ja ISP-sid isegi).
Ei sõltu OS-ist (proovitud W2K, XP-de, 2003, Vista, erinevate linuxitega). Kasutan samuti Firefoxi
ja see jama on käinud versioonist 1.0 alates (nüüd 3.0).

Minu ISP on Elion. Kusjuures huvitav on see, et tööl pole neid probleeme täheldanud. ISP-d ei tea.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 16:54:44 vasta tsitaadiga

Jah, firefoxiga ongi probleeme, IEga mitte.

Postitatud Nokia mobiililt
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 16:57:43 vasta tsitaadiga

Tanel, minul on mõlemaga, nii IEga kui ka Firefoxiga see sama probleem!
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 19:42:46 vasta tsitaadiga

Paraku on tegemist mingi Firefoxi bugiga, sessioon hangub lihtsalt, server ootab mingit brauseripoolset käsku aga seda ei tule.
Kuuldavasti olevat ka EMT-l täpselt sama probleem mingi lehega, IE-ga töötab kõik normaalselt ja serverite endi ja ühendusega on ka kõik OK (sest IE-ga ju töötab ilusti)

Kahjuks tõesti pole me suutnud seda probleemi lahendada aastaid, kuna Nevermind ei suuda lihtsalt oma arvutis seda viga replikeerida (et saaks samal ajal vaadata, millest sessiooni hangumine tuleneb)
Ka minul ei esine probleeme (IE + kiire Elisa ühendus). Seega seda peaks tegema üheskoos mõne arvuti taga, kus see probleem esineb.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 19:46:09 vasta tsitaadiga

tommike, tänud tähelepanu juhtimast, märkasin ka ise seda viimast teemat, see tuleb loomulikult teha hulgiteemana.
Katkestasin teema.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 20:13:00 vasta tsitaadiga

Tanel, no nagu ma enne välja pakkusin, et teeme väikese lõunapausi, sinu ja nevermindiga. Minu läppajal saab viga korrata nagu kellavärgiga icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 20:17:20 vasta tsitaadiga

Nii, Nevermindil oleks aega teisipäeval 12.00 - 14.00 vahelisel ajal.
Paku välja täpsem aeg ja koht thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 20:28:37 vasta tsitaadiga

Tanel, aga mis teda selle foorumi reegleid lugedes oleks pidanud kohustama tegema teemat hulgimüügiks ?
tsitaat reeglitest:
"Teema sisu suhtes ei ole piiranguid, v.a hulgimüüki uutele kaupadele või kaupade grupile on keelatud teha"
rõhutaks sõna uutele ...
Sellest lähtuvalt on teise teema tekitaja teinud kõik õieti ja oled alusetult nagu teema katkestanud
ja esimese teema tekitaja "maksnud " liigse tasu kuna tegemist on kasutatud arvutikomplekti müügiga

Loodetavasti on see abiks edaspidiste sekelduste vähendamisel rahalistes küsimustes
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 20:48:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kaupade grupile

see on see märksõna

Segaduse vältimiseks võib need fraasid ka omavahel ära vahetada.

EDIT: täiendasin reegleid.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 20:53:03 vasta tsitaadiga

jah, praeguses sõnastuses jääb selline mulje,et kui on kasutatud siis kaupade gruppe hunnikuna müüa aga selle esimese teema saatus ?
Ühe arvutikomplekti müümine juppideks ei tee ju seda hulgiteemaks ?
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.01.2009 20:57:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ühe arvutikomplekti müümine juppideks ei tee ju seda hulgiteemaks ?

ei, loomulikult ei tee, ülaltoodud näide on erandlik, kuna kasutaja on hulgiteema kogemata teinud vms.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2009 20:59:00 vasta tsitaadiga

Tänud tähelepanu eest
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2009 10:52:53 vasta tsitaadiga

Üks väike mõte ja loodetavasti pole seda veel arutatud (ei suutnud otsinguga leida). Jutt käib ärifoorumite teemadest.

Kas teema autorile oleks võimalik anda õigus (näiteks kolme ööpäeva jooksul) peale teema staatuse muutmist "olemas"/"müüdud"/"vahetatud"/"katkestatud" teema nö taasavada? Justkui esimesed kolm päeva on teema nö "sooritamisel" staatuses.

Näide: ostan mälu siin teemas. Kokkulepe on müüjaga saavutatud ning tehing pooleni. Ma ei tahaks sinna teemasse edasist ebavajalikku arutelu. Selleks on ainus viis teema staatus muuta "olemas". Juhul kui aga millegipärast ilmnevad probleemid ("kindel" tehing jääb siiski katki, toode osutub praagiks jne), siis saaksin teema teatud aja jooksul "taasavada".


Näide2: müüsin/vahetasin hiljuti videokaarti. Jõudsime kokkuleppele vahetuse osas. Andsin enda kaardi ostjale ning vastu sain vanema kaardi + kompensatsiooni. Peale tehingu sooritamist ning tootega esmast tutvumist panin teema staatuse "vahetatud" ning teema läks arhiivi. Peale paari päevast kasutamist ilmnesid aga kaardil vead. Vahetasin vastupidi tagasi.

Nüüd on probleem selles, et uut teemat ei tahaks teha, vana ju väga värske ja kellele ikka meeldiks korduvad teemad? Taastada aga teema autor ei saa. Kindlasti on nii mõnigi samas seisus olnud. Mäletan teemasid, mille nimi on lõppenud "#2" või "Vol2"-ga või on teema alguses kohe mainitud, et "teen uue teema sest vana..". Võinuks olla võimalus seda teemat taasavada. Võibolla nii saaks, et kui moderaatoritega rääkida, aga ei tahaks nagu tülitada ja ma pole kindlasti ainuke.

Lihtsalt väike mõte. icon_rolleyes.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 11:00:16 vasta tsitaadiga

Killhoven, toetan mõtet thumbs_up.gif Endalgi on tulnud ette, kus oleks hea olnud suletud müügi/ostuteema taasavada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 05.01.2009 11:07:23 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas on kuskil parem teema selle jaoks, kui HV mured tundub sobilik.

Vaba mikker-> Küsimused HV kasutajate kohta-> viimane 15 lehekülg

avada üritades:

"error"

Could not obtain post/user information.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.01.2009 11:47:16 vasta tsitaadiga

Killhoven, see mõte on meilgi läbi käinud, aga sellega seonduvad järgmised riskid, et seda võidakse ka kuritarvitada, ehk kasutatakse sama teemat korduvalt mitme eseme müügiks (nagu on ajalugu näidanud ja millepärast me oleme ka esimese postituse ajalise muutmispiirangu pannud) ja moderaatoritel tuleks sellega meeletult tööd juurde, et jälgida, kas süsteemi mitte ei kuritarvitataks.

Kuid kui seda mõtet edasi arendada, siis tulevad kõne alla järgmised variandid:
a) Kindel tasuline perioodi pikkus (a'la nädal, 2 nädalat, 1 kuu jne) ja selle aja jooksul võib teema autor teemaga teha mis soovib, kuid teema ajaliseks pikendamiseks ei piisa tavalisest postitusest ehk upitamisest, vaid tasulise teenuse ostmisest.
b) Teema avamine arhiivist väikese tasu eest (see peaks välistama ka tavapärased pettused)

Kuid tasuta ei ole võimalik sellist võimalust kasutusele võtta ülalmainitud riskide ja töödehulga tõttu.

Seega, kui süsteemi mitte muutma hakata, jääb praegu ikkagi müüja või ostja kanda tehinguriskid, ehk siis enne "müüduks" või "olemas" staatuse määramist võiks teha eseme kontrolli ja kui kõik toimib, alles siis teema suunata arhiivi. Meie ei saa selle eest kuidagi vastutavad olla.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.