Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 14:03:45 vasta tsitaadiga

tsitaat:

näit hdmi kaablid

100.-eek eBayst tellitud kaabel näitab samasugust pilti, kui 1000.-eek Sony kirjaga kaabel icon_wink.gif
Konsool osta sealt kust meeldib, isiklikult läheks mõnda suuremasse elektroonika kauplusesse ja ostaks sealt + "nuiaks" hinda alla ja/või mängu/lisavarustust juurde - netikauplustes "tingimise" võimalus puudub...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.12.2008 16:07:29 vasta tsitaadiga

Lühikese maa puhul näitavad jah samasugust pilti, pikema kaabli puhul loeb see, kummal parem kvaliteet on (varjestus jne)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 16:10:44 vasta tsitaadiga

Nonii, viisin oma ps3 siis garantiisse. Kui hästi läheb saan kuu aja jooksul uue... Kuna 40 GB vist enam ei tehta siis on lootus suurem saada (60GB?) icon_razz.gif Nagu arvata võis meie töökojad neid ei remondi, see tuleb Sonyle saata...
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.12.2008 16:20:17 vasta tsitaadiga

60'st ka enam ei tehta, et looda parem 80 peale juba!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 29.12.2008 17:19:19 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
60'st ka enam ei tehta, et looda parem 80 peale juba!

40-sel ja 80-sel on ainus vahe ainult kõvaketas ju?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 17:43:46 vasta tsitaadiga

Loodame et uus saab kvaliteetsem olema. see aasta täitsa umbe läind tehnikaga... PS3, telekas, autol hakkas vahepeal mootorituluke põlema ja kustus sama targalt ära kah icon_confused.gif Loodame et mu ericssoni telefon selle aasta üle elab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 18:00:56 vasta tsitaadiga

ke spraegu uut ps3 tahavad, siis tegelikult sonycenteris oli päris hea pakkumine, 160gb PS3 koos 4 mänguga 8500.-, kui arvestada iga mängu maksumuseks 600-700.-, siis saab konsooli euroopaliku 6k kätte thumbs_up.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anisse
HV kasutaja

liitunud: 25.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 18:10:51 vasta tsitaadiga

selles komplektis on " 4 allalaetavat mängu " :O
mis need veel siis on?

kurat, ootasin-ootasin 160GB mudelit aga ei suutnud ära oodata ja ostsin jõulude aal 80GB+Motorstorm
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 29.12.2008 19:45:49 vasta tsitaadiga

jesus99 kirjutas:
Nonii, viisin oma ps3 siis garantiisse. Kui hästi läheb saan kuu aja jooksul uue... Kuna 40 GB vist enam ei tehta siis on lootus suurem saada (60GB?) icon_razz.gif Nagu arvata võis meie töökojad neid ei remondi, see tuleb Sonyle saata...


Mis veaga viisid?

_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 29.12.2008 19:56:31 vasta tsitaadiga

Sonycenteris annab natuke hinda kaubelda ka icon_smile.gif
Siin on ka PS3 müüa: http://www.sonyshop.ee/index.php?sisu=tootekataloog&lang=est&kat=70&mid=5
http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&categoryId=8198552921644574405

Mul on natuke selgusetuks jäänud PS3 puldi DualShock 3 ja SIXAXIS Controller erinevused.
Kas konsooli ostes on mõnes komplektis veel vana SIXAXIS controller ja uuemates DualShock 3 controller?
http://www.choicesuk.com/Product.aspx//GAME_Home/PS3_GAME_Home!829394

Kui palju kaalub umbes PS3 komplekt?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 20:03:27 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru kuidas saab poes hinda kaubelda.
Beduiinidega on asi lihtne- ütled et maksad alla poole tema hinnast ja siis numbritega äritsed, kuni saad normi hinna.
Poes aga minu arust pannakse kaup kurja näo saatel leti taha tagasi. Mis tegema peab? Ütlema kelmikalt "Kas ehk saaks hinda alla?" samal ajal paremat kulmu kergitades ning säärt näidates?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 20:09:40 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Ma ei saa aru kuidas saab poes hinda kaubelda.
Beduiinidega on asi lihtne- ütled et maksad alla poole tema hinnast ja siis numbritega äritsed, kuni saad normi hinna.
Poes aga minu arust pannakse kaup kurja näo saatel leti taha tagasi. Mis tegema peab? Ütlema kelmikalt "Kas ehk saaks hinda alla?" samal ajal paremat kulmu kergitades ning säärt näidates?

Oleneb poest ja klienditeenindajast.
Kui sulle satub mõni rõõmus ja muidu meeldiv teenindaja, siis lihtsalt küsid/ütled, külmalt ja otsekoheselt "Kas väikest alet ka saaks? / Teeme väikse ale ka."

Üldiselt on mulle antud ka, 3% kuni 20%.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 29.12.2008 20:11:53 vasta tsitaadiga

Müüjatel on alati mingi väike võimalus alet teha, tavaliselt see piirdub kuni -10%.
Iseasi kas see paneb veel ostma. SC-s oli lahke müüja ja allahindlusest juttu teha polnud tabu teema:)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 29.12.2008 20:19:29 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Lühikese maa puhul näitavad jah samasugust pilti, pikema kaabli puhul loeb see, kummal parem kvaliteet on (varjestus jne)

aga see on ju küll puhta valejutt :P
http://reviews.cnet.com/hdmi-cable/
hdmi kaabel kas näitab pilti või ei, kui näitab on pilt kõigil kaablitel sama.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 20:49:52 vasta tsitaadiga

ega keegi ei müü gta4 ja battlefield:bad company ps3-mele loomulikult...
andke ps-i teada...

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nikson
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2008




sõnum 29.12.2008 21:34:48 vasta tsitaadiga

Anisse kirjutas:
kurat, ootasin-ootasin 160GB mudelit aga ei suutnud ära oodata ja ostsin jõulude aal 80GB+Motorstorm

No kõvaketta võid ju ise ka suurema vastu vahetada.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inimene123
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 30.12.2008 00:43:59 vasta tsitaadiga

PS3 vastupidavusega võib ikka täiega rahul olla! thumbs_up.gif Nüüd ei kahetse üldse, et Xbox 360 maha müüdud sai, niikuinii oleks varem või hiljem kolmanda RRODi saanud. PS3'le võib alati kindlaks jääda!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 01:18:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:
PS3 vastupidavusega võib ikka täiega rahul olla! thumbs_up.gif Nüüd ei kahetse üldse, et Xbox 360 maha müüdud sai, niikuinii oleks varem või hiljem kolmanda RRODi saanud. PS3'le võib alati kindlaks jääda!

eks iga ps3-me omaniku süda puhkab kohe selle lause peale... icon_biggrin.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 01:32:18 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
hmm,okei...
aga sõber siis soovib osta ps3-me uut et kust saaks kõige odavamalt ja kindlalt osta?
soovitage,sest ise naq tean ikka mõnda aga midagi kindlalt talle ei oska küll öelda icon_wink.gif


http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=7068&cm_sp=ps3-_-topnav-_-bundles

kuna inglise nael nii kõvasti kukkunud siis sealt hea soodne osta, saad 5k uue konsooli + 2 mängu
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 01:47:42 vasta tsitaadiga

päris pikka aega oli soome verkkos 6759.- 80GB+Res2, lbp või motor 2.hetkel küll saadaval ettetellimisea viimased 2.see on siis saatmisega juba Tallinna.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 08:45:20 vasta tsitaadiga

kui suur partitsioon oleks mõttekas linuxi jaoks teha, eeldades, et kõvaketas on 500gb?
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 30.12.2008 12:31:13 vasta tsitaadiga

10gb ... Eriti palju pole mõtet panna Linuxi peale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArturTT
HV veteran
ArturTT

liitunud: 04.10.2004




sõnum 30.12.2008 13:43:39 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
10gb ... Eriti palju pole mõtet panna Linuxi peale.

10 jääb vist natuke väheks.Kujutan ette et kui sinna mingi standard kompott peale lasta koos kde ja muu jamaga,siis võib oma 7gb juba osi alla ära minna.Ise soovitaksin 20gb arvestada.See aitaks edasisi ketta mahutuvuse probleeme ära hoida.
edit:
mummikai: mis summat gridi eest pakud? (vaatan su signatuuri).

_________________
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 30.12.2008 14:48:50 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:
XPsass kirjutas:
10gb ... Eriti palju pole mõtet panna Linuxi peale.

10 jääb vist natuke väheks.Kujutan ette et kui sinna mingi standard kompott peale lasta koos kde ja muu jamaga,siis võib oma 7gb juba osi alla ära minna.Ise soovitaksin 20gb arvestada.See aitaks edasisi ketta mahutuvuse probleeme ära hoida.

Seal ju annab ainult kaks valikut 10GB OtherOS'ile ja ülejäänud GameOS'ile või vastupidi. Kas nüüd on selles osas midagi muutunud?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MummikAl
Kreisi kasutaja
MummikAl

liitunud: 04.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 15:17:49 vasta tsitaadiga

ArturTT kirjutas:


mummikai: mis summat gridi eest pakud? (vaatan su signatuuri).


panin ps
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 16:54:29 vasta tsitaadiga

Selline loll küsimus, et mul on LCD telekal see reso 1680 x 1050, et kui ma HDMI abil PS3 ühendan siis millega see reso võrdub (576p, 720p jne...) Üritasin ennast neti abil harida aga asi kiskus keeruliseks... icon_redface.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 16:58:16 vasta tsitaadiga

1080i peale?
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 17:05:06 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
jesus99 kirjutas:
Nonii, viisin oma ps3 siis garantiisse. Kui hästi läheb saan kuu aja jooksul uue... Kuna 40 GB vist enam ei tehta siis on lootus suurem saada (60GB?) icon_razz.gif Nagu arvata võis meie töökojad neid ei remondi, see tuleb Sonyle saata...


Mis veaga viisid?

ei lugend plaate.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 18:37:41 vasta tsitaadiga

Tom-D, mis telekas see 16:10 ekraanisuhtega, tavaliselt olen seda "väärastust" monitoridel kohanud...
xeon kirjutas:
1080i peale?

Siis peaks 1920x1080 olema...
Tundub, et a) kuvab 1280x720 pildi mustade äärtega b) venitab pilti, et ekraan "täita" icon_rolleyes.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 19:56:38 vasta tsitaadiga

Ei tea mida see 16:10 tähendab, viewsonic NX2240w on tegemist, andmetes kirjas, et HD-Ready ja max reso on 1680 x 1050. Suurema (42") LCD taga on Xbox 360 ja ei tahaks seda kohta PS3-le loovutada (aga kui peab siis peab... icon_sad.gif ).
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 20:04:12 vasta tsitaadiga

16:10 tähendab su monitori ekraanisuhet.
16:9 on aga see õige HD suhe.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Micke
HV vaatleja

liitunud: 30.12.2008




sõnum 30.12.2008 22:20:02 vasta tsitaadiga

Paluks väheke abi ühe probleemiga, nimelt üritades PS3 internetti ühendada läbi kaabli viskab ette DNS error code 80710102 IP-d näitab OK. Ühendus tuleb läbi ruuteri ning teenuse pakkuja on Starman. Proovinud olen nii automaatset seadistust kui ka manuaalset - müstika.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 22:21:26 vasta tsitaadiga

kas sul on media server enabled v mitte..kui mul see peal oli vot siis oli küll müstika icon_confused.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 30.12.2008 22:39:41 vasta tsitaadiga

Ahoi.

http://www.ps3fanboy.com/2008/12/30/researchers-use-ps3-cluster-to-reveal-internet-security-flaw/
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 31.12.2008 00:32:18 vasta tsitaadiga

Tom-D kirjutas:
Ei tea mida see 16:10 tähendab, viewsonic NX2240w on tegemist, andmetes kirjas, et HD-Ready ja max reso on 1680 x 1050. Suurema (42") LCD taga on Xbox 360 ja ei tahaks seda kohta PS3-le loovutada (aga kui peab siis peab... icon_sad.gif ).

Mitut HDMI sisendit ei ole siis telekal? Või need ka juba hõivatud?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 03:07:59 vasta tsitaadiga

2Erx
Enamus hulgiladudest müüvad PS3-si(iseküsimus kuidas neil laoseisuga on) ja vaevalt, et mõni neist sony centrist neid ostab icon_lol.gif
Acme hulgis hinnakirjas 6k eest 40gb mudel, kahjuks pole laos, kui keegi soovib siis võin täpsustada millal jõuab.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 31.12.2008 03:11:55 vasta tsitaadiga

Tom-D, Tee ruuterile restart!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 09:24:30 vasta tsitaadiga

peppitina kirjutas:
Tom-D, Tee ruuterile restart!


??? Kas see peaks mu resoprobleemi lahendama?

emm sii kirjutas:
Tom-D kirjutas:
Ei tea mida see 16:10 tähendab, viewsonic NX2240w on tegemist, andmetes kirjas, et HD-Ready ja max reso on 1680 x 1050. Suurema (42") LCD taga on Xbox 360 ja ei tahaks seda kohta PS3-le loovutada (aga kui peab siis peab... icon_sad.gif ).

Mitut HDMI sisendit ei ole siis telekal? Või need ka juba hõivatud?


Kui suuremat telekat mõtled siis on küll mitu, üks neist on vaba aga teema rohkem selles, et pole seda kohta seal kuhu seda PS3 panna, teises toas on teleka kõrval ilusasti koht olemas. Väike ruum ennem oli aga see juba x-kasti hõivatud. Vaatab lähiplaane, ehk ostab tahatuppa ka suurema teleka ja paneb selle 22" hoopis arvutimonitoriks. Aga tänud kõigile, tegite lolli ka natuke targemaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluuto
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2008




sõnum 01.01.2009 14:11:21 vasta tsitaadiga

Juba 400 ja 500GB mahuga PS3-ed?

http://www.verkkokauppa.com/

Head uut ka!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 15:43:58 vasta tsitaadiga

pluuto, võid ka 1TB ketta panna, manualis ju õpetus olemas...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enx
HV kasutaja

liitunud: 11.12.2003




sõnum 02.01.2009 18:45:58 vasta tsitaadiga

oskab keegi öelda,kas mingit välist kõvaketast saab ka taha istutada ps3le mille pealt näiteks bluray filme vaadata?
_________________
eGun ftw
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.01.2009 21:21:55 vasta tsitaadiga

enx kirjutas:
oskab keegi öelda,kas mingit välist kõvaketast saab ka taha istutada ps3le mille pealt näiteks bluray filme vaadata?

blu-ray filme vaadatakse ikkagi blu-ray plaadi pealt.
kõvakettalt saad healjuhul blu-ray rippe vaadata mis pole enam kvaliteedilt päris see...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
malukas
Piiratud kasutaja
malukas

liitunud: 01.02.2007




sõnum 02.01.2009 22:11:38 vasta tsitaadiga

ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea.
_________________
Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 02.01.2009 23:10:43 vasta tsitaadiga

malukas kirjutas:
ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea.

need blu-ray ripid ka normaalse kvaliteediga aga neid ei kutsuta blu-ray'deks lihtsalt :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 00:08:09 vasta tsitaadiga

Labukana kirjutas:
malukas kirjutas:
ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea.

need blu-ray ripid ka normaalse kvaliteediga aga neid ei kutsuta blu-ray'deks lihtsalt icon_razz.gif

nende nimi korralik DVD 8)
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 01:28:03 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Tom-D, mis telekas see 16:10 ekraanisuhtega, tavaliselt olen seda "väärastust" monitoridel kohanud...
xeon kirjutas:
1080i peale?

Siis peaks 1920x1080 olema...
Tundub, et a) kuvab 1280x720 pildi mustade äärtega b) venitab pilti, et ekraan "täita" icon_rolleyes.gif


Läks jah 1080i peale, super pilt on. Kuidas ma küll võisin ennem ilma HDMI-ta mängida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.01.2009 04:18:49 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
Labukana kirjutas:
malukas kirjutas:
ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea.

need blu-ray ripid ka normaalse kvaliteediga aga neid ei kutsuta blu-ray'deks lihtsalt icon_razz.gif

nende nimi korralik DVD 8)
DVD on DVD, ära tule seda HD'ga võrdlema.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 04:27:17 vasta tsitaadiga

Kas DVD ja Blu-Ray ei ole mitte optilised andmekandjad?
Niisis- kuidas saab olla DVD või Blu-Ray fail?
Seletage ära mulle kui ma olen valesti aru saanud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.01.2009 05:04:51 vasta tsitaadiga

Video resolution (maximum) 1920×1080 720×480 (NTSC), 720×576 (PAL)
http://en.wikipedia.org/wiki/Comparison_of_high_definition_optical_disc_formats
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XR
HV Guru
XR

liitunud: 04.11.2001




sõnum 03.01.2009 05:05:39 vasta tsitaadiga

jyrisa, kas näiteks .m2ts pole fail? või näiteks .iso?
_________________
www.estonia1918.com
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 176, 177, 178 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.