|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
29.12.2008 14:03:45
|
|
|
| tsitaat: |
näit hdmi kaablid
|
100.-eek eBayst tellitud kaabel näitab samasugust pilti, kui 1000.-eek Sony kirjaga kaabel
Konsool osta sealt kust meeldib, isiklikult läheks mõnda suuremasse elektroonika kauplusesse ja ostaks sealt + "nuiaks" hinda alla ja/või mängu/lisavarustust juurde - netikauplustes "tingimise" võimalus puudub...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
29.12.2008 16:07:29
|
|
|
| Lühikese maa puhul näitavad jah samasugust pilti, pikema kaabli puhul loeb see, kummal parem kvaliteet on (varjestus jne)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.12.2008 16:10:44
|
|
|
Nonii, viisin oma ps3 siis garantiisse. Kui hästi läheb saan kuu aja jooksul uue... Kuna 40 GB vist enam ei tehta siis on lootus suurem saada (60GB?) Nagu arvata võis meie töökojad neid ei remondi, see tuleb Sonyle saata...
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
29.12.2008 16:20:17
|
|
|
| 60'st ka enam ei tehta, et looda parem 80 peale juba!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
29.12.2008 17:19:19
|
|
|
| peppitina kirjutas: |
| 60'st ka enam ei tehta, et looda parem 80 peale juba! |
40-sel ja 80-sel on ainus vahe ainult kõvaketas ju?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
29.12.2008 17:43:46
|
|
|
Loodame et uus saab kvaliteetsem olema. see aasta täitsa umbe läind tehnikaga... PS3, telekas, autol hakkas vahepeal mootorituluke põlema ja kustus sama targalt ära kah Loodame et mu ericssoni telefon selle aasta üle elab
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
29.12.2008 18:00:56
|
|
|
ke spraegu uut ps3 tahavad, siis tegelikult sonycenteris oli päris hea pakkumine, 160gb PS3 koos 4 mänguga 8500.-, kui arvestada iga mängu maksumuseks 600-700.-, siis saab konsooli euroopaliku 6k kätte
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anisse
HV kasutaja
liitunud: 25.11.2003
|
29.12.2008 18:10:51
|
|
|
selles komplektis on " 4 allalaetavat mängu " :O
mis need veel siis on?
kurat, ootasin-ootasin 160GB mudelit aga ei suutnud ära oodata ja ostsin jõulude aal 80GB+Motorstorm
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
29.12.2008 19:45:49
|
|
|
| jesus99 kirjutas: |
Nonii, viisin oma ps3 siis garantiisse. Kui hästi läheb saan kuu aja jooksul uue... Kuna 40 GB vist enam ei tehta siis on lootus suurem saada (60GB?) Nagu arvata võis meie töökojad neid ei remondi, see tuleb Sonyle saata... |
Mis veaga viisid?
_________________ Müün konsoole, tarvikuid, mänge! Küsi hinda!
M: Playstation 3 Slim 160GB (UUS) + GT5 P - 275€ |
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
29.12.2008 20:03:27
|
|
|
Ma ei saa aru kuidas saab poes hinda kaubelda.
Beduiinidega on asi lihtne- ütled et maksad alla poole tema hinnast ja siis numbritega äritsed, kuni saad normi hinna.
Poes aga minu arust pannakse kaup kurja näo saatel leti taha tagasi. Mis tegema peab? Ütlema kelmikalt "Kas ehk saaks hinda alla?" samal ajal paremat kulmu kergitades ning säärt näidates?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
29.12.2008 20:09:40
|
|
|
| amddude kirjutas: |
Ma ei saa aru kuidas saab poes hinda kaubelda.
Beduiinidega on asi lihtne- ütled et maksad alla poole tema hinnast ja siis numbritega äritsed, kuni saad normi hinna.
Poes aga minu arust pannakse kaup kurja näo saatel leti taha tagasi. Mis tegema peab? Ütlema kelmikalt "Kas ehk saaks hinda alla?" samal ajal paremat kulmu kergitades ning säärt näidates? |
Oleneb poest ja klienditeenindajast.
Kui sulle satub mõni rõõmus ja muidu meeldiv teenindaja, siis lihtsalt küsid/ütled, külmalt ja otsekoheselt "Kas väikest alet ka saaks? / Teeme väikse ale ka."
Üldiselt on mulle antud ka, 3% kuni 20%.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
29.12.2008 20:11:53
|
|
|
Müüjatel on alati mingi väike võimalus alet teha, tavaliselt see piirdub kuni -10%.
Iseasi kas see paneb veel ostma. SC-s oli lahke müüja ja allahindlusest juttu teha polnud tabu teema:)
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
29.12.2008 20:19:29
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Lühikese maa puhul näitavad jah samasugust pilti, pikema kaabli puhul loeb see, kummal parem kvaliteet on (varjestus jne) |
aga see on ju küll puhta valejutt :P
http://reviews.cnet.com/hdmi-cable/
hdmi kaabel kas näitab pilti või ei, kui näitab on pilt kõigil kaablitel sama.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
29.12.2008 20:49:52
|
|
|
ega keegi ei müü gta4 ja battlefield:bad company ps3-mele loomulikult...
andke ps-i teada...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nikson
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2008
|
29.12.2008 21:34:48
|
|
|
| Anisse kirjutas: |
| kurat, ootasin-ootasin 160GB mudelit aga ei suutnud ära oodata ja ostsin jõulude aal 80GB+Motorstorm |
No kõvaketta võid ju ise ka suurema vastu vahetada.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inimene123
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2008
|
30.12.2008 00:43:59
|
|
|
PS3 vastupidavusega võib ikka täiega rahul olla! Nüüd ei kahetse üldse, et Xbox 360 maha müüdud sai, niikuinii oleks varem või hiljem kolmanda RRODi saanud. PS3'le võib alati kindlaks jääda!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
30.12.2008 01:18:09
|
|
|
| tsitaat: |
| PS3 vastupidavusega võib ikka täiega rahul olla! thumbs_up.gif Nüüd ei kahetse üldse, et Xbox 360 maha müüdud sai, niikuinii oleks varem või hiljem kolmanda RRODi saanud. PS3'le võib alati kindlaks jääda! |
eks iga ps3-me omaniku süda puhkab kohe selle lause peale...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
30.12.2008 01:32:18
|
|
|
| xeon kirjutas: |
hmm,okei...
aga sõber siis soovib osta ps3-me uut et kust saaks kõige odavamalt ja kindlalt osta?
soovitage,sest ise naq tean ikka mõnda aga midagi kindlalt talle ei oska küll öelda  |
http://www.game.co.uk/lowdown.aspx?lid=7068&cm_sp=ps3-_-topnav-_-bundles
kuna inglise nael nii kõvasti kukkunud siis sealt hea soodne osta, saad 5k uue konsooli + 2 mängu
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
30.12.2008 01:47:42
|
|
|
| päris pikka aega oli soome verkkos 6759.- 80GB+Res2, lbp või motor 2.hetkel küll saadaval ettetellimisea viimased 2.see on siis saatmisega juba Tallinna.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.12.2008 08:45:20
|
|
|
| kui suur partitsioon oleks mõttekas linuxi jaoks teha, eeldades, et kõvaketas on 500gb?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
30.12.2008 12:31:13
|
|
|
| 10gb ... Eriti palju pole mõtet panna Linuxi peale.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArturTT
HV veteran

liitunud: 04.10.2004
|
30.12.2008 13:43:39
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
| 10gb ... Eriti palju pole mõtet panna Linuxi peale. |
10 jääb vist natuke väheks.Kujutan ette et kui sinna mingi standard kompott peale lasta koos kde ja muu jamaga,siis võib oma 7gb juba osi alla ära minna.Ise soovitaksin 20gb arvestada.See aitaks edasisi ketta mahutuvuse probleeme ära hoida.
edit:
mummikai: mis summat gridi eest pakud? (vaatan su signatuuri).
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
143 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
30.12.2008 14:48:50
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
| XPsass kirjutas: |
| 10gb ... Eriti palju pole mõtet panna Linuxi peale. |
10 jääb vist natuke väheks.Kujutan ette et kui sinna mingi standard kompott peale lasta koos kde ja muu jamaga,siis võib oma 7gb juba osi alla ära minna.Ise soovitaksin 20gb arvestada.See aitaks edasisi ketta mahutuvuse probleeme ära hoida. |
Seal ju annab ainult kaks valikut 10GB OtherOS'ile ja ülejäänud GameOS'ile või vastupidi. Kas nüüd on selles osas midagi muutunud?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MummikAl
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.07.2006
|
30.12.2008 15:17:49
|
|
|
| ArturTT kirjutas: |
mummikai: mis summat gridi eest pakud? (vaatan su signatuuri). |
panin ps
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
30.12.2008 16:54:29
|
|
|
Selline loll küsimus, et mul on LCD telekal see reso 1680 x 1050, et kui ma HDMI abil PS3 ühendan siis millega see reso võrdub (576p, 720p jne...) Üritasin ennast neti abil harida aga asi kiskus keeruliseks...
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
30.12.2008 16:58:16
|
|
|
1080i peale?
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
30.12.2008 17:05:06
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| jesus99 kirjutas: |
Nonii, viisin oma ps3 siis garantiisse. Kui hästi läheb saan kuu aja jooksul uue... Kuna 40 GB vist enam ei tehta siis on lootus suurem saada (60GB?) Nagu arvata võis meie töökojad neid ei remondi, see tuleb Sonyle saata... |
Mis veaga viisid? |
ei lugend plaate.
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
30.12.2008 18:37:41
|
|
|
Tom-D, mis telekas see 16:10 ekraanisuhtega, tavaliselt olen seda "väärastust" monitoridel kohanud...
| xeon kirjutas: |
| 1080i peale? |
Siis peaks 1920x1080 olema...
Tundub, et a) kuvab 1280x720 pildi mustade äärtega b) venitab pilti, et ekraan "täita"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
30.12.2008 19:56:38
|
|
|
Ei tea mida see 16:10 tähendab, viewsonic NX2240w on tegemist, andmetes kirjas, et HD-Ready ja max reso on 1680 x 1050. Suurema (42") LCD taga on Xbox 360 ja ei tahaks seda kohta PS3-le loovutada (aga kui peab siis peab... ).
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.12.2008 20:04:12
|
|
|
16:10 tähendab su monitori ekraanisuhet.
16:9 on aga see õige HD suhe.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Micke
HV vaatleja
liitunud: 30.12.2008
|
30.12.2008 22:20:02
|
|
|
| Paluks väheke abi ühe probleemiga, nimelt üritades PS3 internetti ühendada läbi kaabli viskab ette DNS error code 80710102 IP-d näitab OK. Ühendus tuleb läbi ruuteri ning teenuse pakkuja on Starman. Proovinud olen nii automaatset seadistust kui ka manuaalset - müstika.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
30.12.2008 22:21:26
|
|
|
kas sul on media server enabled v mitte..kui mul see peal oli vot siis oli küll müstika
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
31.12.2008 00:32:18
|
|
|
| Tom-D kirjutas: |
Ei tea mida see 16:10 tähendab, viewsonic NX2240w on tegemist, andmetes kirjas, et HD-Ready ja max reso on 1680 x 1050. Suurema (42") LCD taga on Xbox 360 ja ei tahaks seda kohta PS3-le loovutada (aga kui peab siis peab... ). |
Mitut HDMI sisendit ei ole siis telekal? Või need ka juba hõivatud?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
31.12.2008 03:07:59
|
|
|
2Erx
Enamus hulgiladudest müüvad PS3-si(iseküsimus kuidas neil laoseisuga on) ja vaevalt, et mõni neist sony centrist neid ostab
Acme hulgis hinnakirjas 6k eest 40gb mudel, kahjuks pole laos, kui keegi soovib siis võin täpsustada millal jõuab.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
31.12.2008 03:11:55
|
|
|
| Tom-D, Tee ruuterile restart!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
31.12.2008 09:24:30
|
|
|
| peppitina kirjutas: |
| Tom-D, Tee ruuterile restart! |
??? Kas see peaks mu resoprobleemi lahendama?
| emm sii kirjutas: |
| Tom-D kirjutas: |
Ei tea mida see 16:10 tähendab, viewsonic NX2240w on tegemist, andmetes kirjas, et HD-Ready ja max reso on 1680 x 1050. Suurema (42") LCD taga on Xbox 360 ja ei tahaks seda kohta PS3-le loovutada (aga kui peab siis peab... ). |
Mitut HDMI sisendit ei ole siis telekal? Või need ka juba hõivatud? |
Kui suuremat telekat mõtled siis on küll mitu, üks neist on vaba aga teema rohkem selles, et pole seda kohta seal kuhu seda PS3 panna, teises toas on teleka kõrval ilusasti koht olemas. Väike ruum ennem oli aga see juba x-kasti hõivatud. Vaatab lähiplaane, ehk ostab tahatuppa ka suurema teleka ja paneb selle 22" hoopis arvutimonitoriks. Aga tänud kõigile, tegite lolli ka natuke targemaks
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pluuto
HV kasutaja
liitunud: 21.07.2008
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
01.01.2009 15:43:58
|
|
|
pluuto, võid ka 1TB ketta panna, manualis ju õpetus olemas...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enx
HV kasutaja
liitunud: 11.12.2003
|
02.01.2009 18:45:58
|
|
|
oskab keegi öelda,kas mingit välist kõvaketast saab ka taha istutada ps3le mille pealt näiteks bluray filme vaadata?
_________________ eGun ftw |
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
02.01.2009 21:21:55
|
|
|
| enx kirjutas: |
| oskab keegi öelda,kas mingit välist kõvaketast saab ka taha istutada ps3le mille pealt näiteks bluray filme vaadata? |
blu-ray filme vaadatakse ikkagi blu-ray plaadi pealt.
kõvakettalt saad healjuhul blu-ray rippe vaadata mis pole enam kvaliteedilt päris see...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
malukas
Piiratud kasutaja

liitunud: 01.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
02.01.2009 23:10:43
|
|
|
| malukas kirjutas: |
| ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea. |
need blu-ray ripid ka normaalse kvaliteediga aga neid ei kutsuta blu-ray'deks lihtsalt :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
03.01.2009 00:08:09
|
|
|
| Labukana kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
| ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea. |
need blu-ray ripid ka normaalse kvaliteediga aga neid ei kutsuta blu-ray'deks lihtsalt  |
nende nimi korralik DVD 8)
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
03.01.2009 01:28:03
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Tom-D, mis telekas see 16:10 ekraanisuhtega, tavaliselt olen seda "väärastust" monitoridel kohanud...
| xeon kirjutas: |
| 1080i peale? |
Siis peaks 1920x1080 olema...
Tundub, et a) kuvab 1280x720 pildi mustade äärtega b) venitab pilti, et ekraan "täita"  |
Läks jah 1080i peale, super pilt on. Kuidas ma küll võisin ennem ilma HDMI-ta mängida
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
03.01.2009 04:18:49
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
| Labukana kirjutas: |
| malukas kirjutas: |
| ma tõmbasin ühe blu-ray ripi ja minu arust oli ikka väga hea. |
need blu-ray ripid ka normaalse kvaliteediga aga neid ei kutsuta blu-ray'deks lihtsalt  |
nende nimi korralik DVD 8) |
DVD on DVD, ära tule seda HD'ga võrdlema.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
03.01.2009 04:27:17
|
|
|
Kas DVD ja Blu-Ray ei ole mitte optilised andmekandjad?
Niisis- kuidas saab olla DVD või Blu-Ray fail?
Seletage ära mulle kui ma olen valesti aru saanud.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XR
HV Guru

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|