Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 29.12.2008 00:03:21 vasta tsitaadiga

Kuulge kas see on normaalne ,et Eesti serverites on ping mingi 10-30 ja välismaa mingi 60-80?
See ping tweak ka peal mis seal Elioni digitarga lehel oli.

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 00:05:20 vasta tsitaadiga

jah
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 15:05:45 vasta tsitaadiga

Haige, täna on neti kiirus maksimaalselt 7mega sekundis :S ja kui mõlemad TV-d käivad siis netti võimatu kasutada.
Elion ütles, et neil pole ka midagi teha :S Väga imelik.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 16:11:24 vasta tsitaadiga

Mida arvate kas on mõtet vahetada Speedtouch 780WL selle THOMSON TG585 v7 vastu välja?
Et kas seade on töökindlam ja ei tee iga mingi 10 min tagant resat?
Liinipinged ja kõik korras, aga kui netti ja digiTV-d kasutada siis just teeb restarti.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 16:13:41 vasta tsitaadiga

Alo.Ko, ise just vahetasin välja. Ja minul eile tegi resasid üpris tihti aga muidu eelmised kaks kuud oli thumbs_up.gif Ja DTV kasutamine on lihtsam, ei pea midagi ümber ehitama. jne.
Ja sinu resad tulenevad ülekuumenemisest. Mõtle jahutusega midagi teha ja saad asja korda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 16:55:58 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Alo.Ko, ise just vahetasin välja. Ja minul eile tegi resasid üpris tihti aga muidu eelmised kaks kuud oli thumbs_up.gif Ja DTV kasutamine on lihtsam, ei pea midagi ümber ehitama. jne.
Ja sinu resad tulenevad ülekuumenemisest. Mõtle jahutusega midagi teha ja saad asja korda thumbs_up.gif

Ülekuumenemist ei tahaks nagu uskuda, suht jahe koht kus pesitseb aparaat.
Aga levi kohta oskad midagi rääkida, dB-k ka mingit vahet on?

A ja, kas Thompsonile ka mingit cutsom firmawarei on, millega saab leviulatust määrata?
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 16:59:14 vasta tsitaadiga

Levi on sama neil sellel mina vahet ei näinud.
Mõlemad ulatusid kolmveerand aeda kui ruuter oli toas.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 18:31:21 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas sellel speedil tuleb see wifi antenn ka ära? tahaks juhtmega antenni sinna panna (milline oleks hea antenn?) Purk ise paikneb plekk kastis ja signaal pole kiita.
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pailaps
HV Guru

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 18:53:50 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas sellel speedil tuleb see wifi antenn ka ära? tahaks juhtmega antenni sinna panna (milline oleks hea antenn?) Purk ise paikneb plekk kastis ja signaal pole kiita.


ei tule, osta eraldi ruuter

_________________
Ma trollin 50% oma postitustest.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak.90
HV veteran

liitunud: 01.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 20:54:21 vasta tsitaadiga

jkddp kirjutas:
Oskab keegi öelda, kas sellel speedil tuleb see wifi antenn ka ära? tahaks juhtmega antenni sinna panna (milline oleks hea antenn?) Purk ise paikneb plekk kastis ja signaal pole kiita.

Tuleb küll ära, võta lahti ja seestpoolt pressi kinnitus kokku ja tuleb antenni korpus ilusti ära.
Antenn tuleb ise ka ilusti plaadi küljest lahti, aga tal on imeväike ühenduskoht, isegi läpakatel on minumäletamistmööda suurem.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 29.12.2008 20:57:44 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2rn4
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004




sõnum 29.12.2008 21:03:32 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
kellelgi veel mingi viimastel päevadel rõvedalt jupsinud on? net läheb lampi ära ja tuleb kohe tagasi???? digitv

sama siin, ma sain juhuslikult uue ruuteri (speedtouch st546). Tegin järelduse et uue ruuteri kaasasündinud mure

_________________
Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 29.12.2008 21:35:02 vasta tsitaadiga

p2rn4 kirjutas:
connect kirjutas:
kellelgi veel mingi viimastel päevadel rõvedalt jupsinud on? net läheb lampi ära ja tuleb kohe tagasi???? digitv

sama siin, ma sain juhuslikult uue ruuteri (speedtouch st546). Tegin järelduse et uue ruuteri kaasasündinud mure


pole probleemi esinenud
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2008 23:12:04 vasta tsitaadiga

darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jonx
HV kasutaja

liitunud: 22.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 00:05:38 vasta tsitaadiga

keegi selle teemaga oskab aidata? --- https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=364005&highlight=
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 30.12.2008 00:24:03 vasta tsitaadiga

darkside kirjutas:
p2rn4 kirjutas:
connect kirjutas:
kellelgi veel mingi viimastel päevadel rõvedalt jupsinud on? net läheb lampi ära ja tuleb kohe tagasi???? digitv

sama siin, ma sain juhuslikult uue ruuteri (speedtouch st546). Tegin järelduse et uue ruuteri kaasasündinud mure


pole probleemi esinenud


indrekp kirjutas:
darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib.


siis esindusse tellima toidet, või laisk mees laseb suure raha eest koju tuua icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 02:02:02 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
Kuulge kas see on normaalne ,et Eesti serverites on ping mingi 10-30 ja välismaa mingi 60-80?
See ping tweak ka peal mis seal Elioni digitarga lehel oli.


viska mulle see leht ma ei leidnud sealt midagi ping tweakist ! Aitäh

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeCoder
HV kasutaja
DeCoder

liitunud: 26.11.2003




sõnum 30.12.2008 16:46:59 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib.

Kumb toide see siis parem on, kas impulss või trafoga? Mul mõlemad olemas icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2008 22:12:08 vasta tsitaadiga

DeCoder kirjutas:
indrekp kirjutas:
darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib.

Kumb toide see siis parem on, kas impulss või trafoga? Mul mõlemad olemas icon_smile.gif

22V impulss on parem. Trafoga on vist 18V, sellega restardib sest pinged paljudes majades madalamad kui 230V
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 00:38:53 vasta tsitaadiga

eila oli vääääga sitt nett. Kord jäi liinitugevust kohe vääga palju puudu...
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 02:19:29 vasta tsitaadiga

Kuda TG585ga alguses on? Ise konffi muutma väga ei pea? Küsin sellepärast, et enda SpeedTouchiga (ja ühe teisega veel) oli algul konfiga nussimist küll. Homme tarvis probleemideta üks TG585 lihtsalt paigaldada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 31.12.2008 02:19:35 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siinus
HV Guru
siinus

liitunud: 20.01.2007




sõnum 31.12.2008 03:02:04 vasta tsitaadiga

digiboks väljas?
_________________
suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu,
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 03:34:17 vasta tsitaadiga

connect kirjutas:
Tere, elioni digitv, kodulahendus, arvuteid ruuteri taha ühendatud 3 tk. Ja millegi pärast ei lähe tõmmates max kiirus üle 500kb/sec, keegi saab aidata, kuidas fixida, et läheks ikka 1000kb/sec vähemalt, nagu võimaldab?



Kõik oleneb kust sa tõmbad icon_smile.gif ja mina olen saand ainult 1090kb/sec steamis kui tõmbasin cs 1.6 alla !
Rohkem pole saand niimodi kätte !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
connect
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2006




sõnum 31.12.2008 13:54:01 vasta tsitaadiga

..

viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:11, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 13:55:59 vasta tsitaadiga

connect, lülita didiboxid välja ikka
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 14:09:26 vasta tsitaadiga

Ma olen saanud kiiruseks 1,3 mega/sekundis saanud kiiruse, kui digibox on väljas. Seda nii Steamist CSS'i sikutades, kusjuures stabiilselt. Ning Guru3d'st tõmbasin Service pack 3 windows xp jaoks, siis samuti 1,3 mega sekundis. Pole nagu probleemi olnud. Samas kui digibox sees, siis tavaliselt kiirus eriti üle 850kb/sek ei lähe.
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 14:17:31 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Ma olen saanud kiiruseks 1,3 mega/sekundis saanud kiiruse, kui digibox on väljas. Seda nii Steamist CSS'i sikutades, kusjuures stabiilselt. Ning Guru3d'st tõmbasin Service pack 3 windows xp jaoks, siis samuti 1,3 mega sekundis. Pole nagu probleemi olnud. Samas kui digibox sees, siis tavaliselt kiirus eriti üle 850kb/sek ei lähe.



No jah kõik oleneb ka liini koormusest vms ?

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 31.12.2008 14:26:02 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et kui keegi kasutab lauatelefoni, heliztab ziia kaob nett ja digitv ära.
Kas kellelgi teisel esineb samasuguseid probleeme?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 14:26:40 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
No jah kõik oleneb ka liini koormusest vms ?


Seda kindlasti, sest kui minu teada keskuse ainsad digitv kliendid asuvadki minu majas, ehk mina ja üks sõber. Liini peaks olema nii, et halb hakkab.

Kuid teise poole pealt ka küsimus suurele ringile. Kui suur on teil ping neti.ee lehele? Mul on see tavaliselt 20-23, kui miskit ei sikuta. Seega tahaks teada, kas enamusel on see väiksem või suurem.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 14:27:00 vasta tsitaadiga

Pane splitter / sagedusfilter vahele. Peaks komplektiga kaasas olema. Ühte otsa läheb liin ja teisest otsast telefoni ning modemisse kaks otsa
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nika0
HV veteran
Nika0

liitunud: 03.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 14:33:17 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
Selline probleem, et kui keegi kasutab lauatelefoni, heliztab ziia kaob nett ja digitv ära.
Kas kellelgi teisel esineb samasuguseid probleeme?


selline asi peab sul vahel olema sisse tulevas karbis !

_________________
Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites
Kommentaarid: 217 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 185
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 31.12.2008 15:00:35 vasta tsitaadiga

Nika0 kirjutas:
Erx15 kirjutas:
Selline probleem, et kui keegi kasutab lauatelefoni, heliztab ziia kaob nett ja digitv ära.
Kas kellelgi teisel esineb samasuguseid probleeme?


selline asi peab sul vahel olema sisse tulevas karbis !

Aga mul on sellised, 2 tükki, mõlemal telefonil 1.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2008 15:06:01 vasta tsitaadiga

Siis on valesti paigaldatud või vigased seadmed (mis on suht ebatõenäoline, kuna tegu on passiivse filtriga)

Kas mõlema telefoniga helistades kaob DSL signaal? Äkki on üks telefon vanem või mingi rikkega ning tapab liinisignaalid maha. Kas rääkides on puhas heli, või krabisev?

Testi seda olukorda, ühenda üks telefon lahti ja proovi mõlemas pistikus mõlemat telefoni.

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 31.12.2008 21:12:03 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Nika0 kirjutas:
No jah kõik oleneb ka liini koormusest vms ?


Seda kindlasti, sest kui minu teada keskuse ainsad digitv kliendid asuvadki minu majas, ehk mina ja üks sõber. Liini peaks olema nii, et halb hakkab.

Kuid teise poole pealt ka küsimus suurele ringile. Kui suur on teil ping neti.ee lehele? Mul on see tavaliselt 20-23, kui miskit ei sikuta. Seega tahaks teada, kas enamusel on see väiksem või suurem.


Ping statistics for 195.50.209.246:
Packets: Sent = 100, Received = 100, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 20ms, Maximum = 23ms, Average = 21ms

läbi wifi, telekas jookseb tv3
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 31.12.2008 21:16:28 vasta tsitaadiga

Aga mul on average 30 icon_confused.gif
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 31.12.2008 23:22:47 vasta tsitaadiga

Ida-Virus ~25
Tartus, Tammelinnas olen siiani parimat pingi näinud, keskmine oli tubli ~ 4-5 beer_yum.gif

_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 31.12.2008 23:59:41 vasta tsitaadiga

Ma olen Haapsalus aga näitab et ma elan Kuresaares?

IP Location: Kuressaare Estonia

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 13:44:38 vasta tsitaadiga

Oskab keegi äkki miskit öelda mis versiooni Silverist meile näidatakse? Kui vaadata kanali kodulehelt kava siis too erineb täielikult meile pakutavast. Küljepeal olid ka valikud nagu finnish, norweigen, swedish ja danish kuid kavad tundusid miskil põhjusel samad... Neid filme mida meile eestlastele näidatakse pole isegi nende üldises nimekirjas sees sageli. tegu vist miskise Silver baltics kohandatud versiooniga kuid ma ei suuda infi leida sellest eriti

http://www.nonstop.tv/silver/ << ainuke mis silma jäi

EDIT: ahja teine küsimus oli ka.... Kuidas oleks kõige hõlpsam 546v6'le selgeks teha DMZ?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 02.01.2009 21:02:42 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
Oskab keegi äkki miskit öelda mis versiooni Silverist meile näidatakse? Kui vaadata kanali kodulehelt kava siis too erineb täielikult meile pakutavast. Küljepeal olid ka valikud nagu finnish, norweigen, swedish ja danish kuid kavad tundusid miskil põhjusel samad... Neid filme mida meile eestlastele näidatakse pole isegi nende üldises nimekirjas sees sageli. tegu vist miskise Silver baltics kohandatud versiooniga kuid ma ei suuda infi leida sellest eriti

http://www.nonstop.tv/silver/ << ainuke mis silma jäi

EDIT: ahja teine küsimus oli ka.... Kuidas oleks kõige hõlpsam 546v6'le selgeks teha DMZ?


Meil peaks olema ikka Silver Baltics ja telekava leiad ikka www.kava.ee 'st või digitv saatekavast...

kahjuks pole ise sealt küll midagi vaadta leidnud, liiga vist hollywoodiga ära harjunud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 22:15:55 vasta tsitaadiga

Vahepeal sahistati et uuest aastast peaks TV6 tulema nimekirja, koht ju olemas isegi.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 02.01.2009 22:22:14 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Vahepeal sahistati et uuest aastast peaks TV6 tulema nimekirja, koht ju olemas isegi.


tv6 algus aegadest peale on üks suur sahistamine käinud... "oi jaa tead järgmine kvartal tuleb" Pakun et pool aastat kui mitte aasta läheb veel sellega aega.
Mul on ikka ülimalt kahju et tv6 ei näita, uuber head filmid super headel kellaaegadel plus nädalavahetustel South park icon_razz.gif

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 02.01.2009 22:31:23 vasta tsitaadiga

Kui teil seda TV6 niiiiiiiiiiiiiiiiiii väga vaja on ostke endale tüüner ja voila.
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 22:42:37 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:

tv6 algus aegadest peale on üks suur sahistamine käinud... "oi jaa tead järgmine kvartal tuleb"

Kus selline jutt. Mina tean ja igaltpoolt olen lugenud et Viasat ei luba ja ennem ei tule kui nood seal üleval seadused vastu võtavad (ehk juhtub see isegi sellel sajandil)

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 22:44:51 vasta tsitaadiga

Hahaa, pole vaja maale tüünerit veel elionile lisaks et enamus ajast oleks tüünerile minev raha suht mahavisatud. Niigi elion tiksub siin aastaringselt rahaminema koguaeg.Lihtsaltpraegu tekkis tahtmine TV& pealt simpsoneid ja south parki vaadata
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gunnar19
Kaevur
Gunnar19

liitunud: 12.11.2008




sõnum 02.01.2009 23:00:46 vasta tsitaadiga

Kas keegi meil siin Elioni digiTv kasutajatest ka mänge proovinud on ?
Ütleme nii, et väga algelised mängud on. Ma ei saa aru nagu... ma pean sellise jama eest maksma ja saan seda 1päev mängida. i dont get it...

Üks asi häirib veel DigiTV juures. Milleks on teemapaketid ? nagu miks ma pean veel eraldi kanalite eest maksma(pornokatest saan aru et tasulised) aga ma maksan niigi500 eeku kuus ja ikka nad tahavad rohkem saada. põhimõtteliselt pooli kanaleid ei näe. Väga halb.

_________________
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:17:50 vasta tsitaadiga

it's called business
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 14:39:19 vasta tsitaadiga

Gunnar19 kirjutas:
Kas keegi meil siin Elioni digiTv kasutajatest ka mänge proovinud on ?
Ütleme nii, et väga algelised mängud on. Ma ei saa aru nagu... ma pean sellise jama eest maksma ja saan seda 1päev mängida. i dont get it...
Üks asi häirib veel DigiTV juures. Milleks on teemapaketid ? nagu miks ma pean veel eraldi kanalite eest maksma(pornokatest saan aru et tasulised) aga ma maksan niigi500 eeku kuus ja ikka nad tahavad rohkem saada. põhimõtteliselt pooli kanaleid ei näe. Väga halb.


Sa ei pea ju ometigi maksma selle eest mida sa ei soovi?
Teemapaketid on enamikelt operaatoritel olemas kui klient soovib midagi enamat kui lihtsalt tavalisi a'la riigikanaleid + mõni filmikanal, mõni multikas, mõni muusika, mõni sport. Hetkel on Elionil praegugi põhipaketis üsna kallid tasulised kanalid mille eest klient juurde ei maksa kuid elion edastamise eest kulud ise kannab. Eurosport ja Seitse vms. operaatorid soovivad programmi tootmise eest ju ometigi raha.
Lisapakettides on kallimad kanalid grupeeritud, mitmed muusikakanalid mille hulgast leiab alati kanali kus mõneks sobivaks hetkeks õige muusikastiil tuleb. Lastepaketis on niipalju kanaleid, et iga vanusegrupp leiab sealt midagi huvitavat. Sama süsteem ka teiste pakettidega, ma usun, et kui midagi ikka vaadata tahad siis 35kr pole küll mingi raha mida taga nutta. Samas ei ole sa kohustatud nende eest tasuma kui sa neid vaadata ei taha, minumeelest oleks nurisemist siis kui kõik 100 kanalit oleks põhipaketis ning kuumakse oleks 800kr? icon_wink.gif
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 17:43:48 vasta tsitaadiga

proovisin siis läbi amino digiboxi arvutist DTV-d vaadata ... stream tuli sisse aga heli ja video hakkisid päris kõvasti, milles probleem võis olla ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 20:58:26 vasta tsitaadiga

Slazenger, Läbi amino boxi, eeldan et me räägime siis tv kaardiga vaatamisest selliseljuhul. äkki tv kaardi seaded paigast või midagi.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.