|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
29.12.2008 00:03:21
|
|
|
Kuulge kas see on normaalne ,et Eesti serverites on ping mingi 10-30 ja välismaa mingi 60-80?
See ping tweak ka peal mis seal Elioni digitarga lehel oli.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.12.2008 00:05:20
|
|
|
jah
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
29.12.2008 15:05:45
|
|
|
Haige, täna on neti kiirus maksimaalselt 7mega sekundis :S ja kui mõlemad TV-d käivad siis netti võimatu kasutada.
Elion ütles, et neil pole ka midagi teha :S Väga imelik.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
29.12.2008 16:11:24
|
|
|
Mida arvate kas on mõtet vahetada Speedtouch 780WL selle THOMSON TG585 v7 vastu välja?
Et kas seade on töökindlam ja ei tee iga mingi 10 min tagant resat?
Liinipinged ja kõik korras, aga kui netti ja digiTV-d kasutada siis just teeb restarti.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
29.12.2008 16:13:41
|
|
|
Alo.Ko, ise just vahetasin välja. Ja minul eile tegi resasid üpris tihti aga muidu eelmised kaks kuud oli Ja DTV kasutamine on lihtsam, ei pea midagi ümber ehitama. jne.
Ja sinu resad tulenevad ülekuumenemisest. Mõtle jahutusega midagi teha ja saad asja korda
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
29.12.2008 16:55:58
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
Alo.Ko, ise just vahetasin välja. Ja minul eile tegi resasid üpris tihti aga muidu eelmised kaks kuud oli Ja DTV kasutamine on lihtsam, ei pea midagi ümber ehitama. jne.
Ja sinu resad tulenevad ülekuumenemisest. Mõtle jahutusega midagi teha ja saad asja korda  |
Ülekuumenemist ei tahaks nagu uskuda, suht jahe koht kus pesitseb aparaat.
Aga levi kohta oskad midagi rääkida, dB-k ka mingit vahet on?
A ja, kas Thompsonile ka mingit cutsom firmawarei on, millega saab leviulatust määrata?
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
29.12.2008 16:59:14
|
|
|
Levi on sama neil sellel mina vahet ei näinud.
Mõlemad ulatusid kolmveerand aeda kui ruuter oli toas.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
29.12.2008 18:31:21
|
|
|
Oskab keegi öelda, kas sellel speedil tuleb see wifi antenn ka ära? tahaks juhtmega antenni sinna panna (milline oleks hea antenn?) Purk ise paikneb plekk kastis ja signaal pole kiita.
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
29.12.2008 18:53:50
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas sellel speedil tuleb see wifi antenn ka ära? tahaks juhtmega antenni sinna panna (milline oleks hea antenn?) Purk ise paikneb plekk kastis ja signaal pole kiita. |
ei tule, osta eraldi ruuter
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak.90
HV veteran
liitunud: 01.06.2007
|
29.12.2008 20:54:21
|
|
|
| jkddp kirjutas: |
| Oskab keegi öelda, kas sellel speedil tuleb see wifi antenn ka ära? tahaks juhtmega antenni sinna panna (milline oleks hea antenn?) Purk ise paikneb plekk kastis ja signaal pole kiita. |
Tuleb küll ära, võta lahti ja seestpoolt pressi kinnitus kokku ja tuleb antenni korpus ilusti ära.
Antenn tuleb ise ka ilusti plaadi küljest lahti, aga tal on imeväike ühenduskoht, isegi läpakatel on minumäletamistmööda suurem.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
29.12.2008 20:57:44
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:24, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p2rn4
HV kasutaja
liitunud: 09.10.2004
|
29.12.2008 21:03:32
|
|
|
| connect kirjutas: |
| kellelgi veel mingi viimastel päevadel rõvedalt jupsinud on? net läheb lampi ära ja tuleb kohe tagasi???? digitv |
sama siin, ma sain juhuslikult uue ruuteri (speedtouch st546). Tegin järelduse et uue ruuteri kaasasündinud mure
_________________ Good, better, best. Never let it rest. Until your good is better and your better is best. - Tim Duncan |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
29.12.2008 21:35:02
|
|
|
| p2rn4 kirjutas: |
| connect kirjutas: |
| kellelgi veel mingi viimastel päevadel rõvedalt jupsinud on? net läheb lampi ära ja tuleb kohe tagasi???? digitv |
sama siin, ma sain juhuslikult uue ruuteri (speedtouch st546). Tegin järelduse et uue ruuteri kaasasündinud mure |
pole probleemi esinenud
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
29.12.2008 23:12:04
|
|
|
| darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jonx
HV kasutaja
liitunud: 22.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
30.12.2008 00:24:03
|
|
|
| darkside kirjutas: |
| p2rn4 kirjutas: |
| connect kirjutas: |
| kellelgi veel mingi viimastel päevadel rõvedalt jupsinud on? net läheb lampi ära ja tuleb kohe tagasi???? digitv |
sama siin, ma sain juhuslikult uue ruuteri (speedtouch st546). Tegin järelduse et uue ruuteri kaasasündinud mure |
pole probleemi esinenud |
| indrekp kirjutas: |
| darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib. |
siis esindusse tellima toidet, või laisk mees laseb suure raha eest koju tuua
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
30.12.2008 02:02:02
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
Kuulge kas see on normaalne ,et Eesti serverites on ping mingi 10-30 ja välismaa mingi 60-80?
See ping tweak ka peal mis seal Elioni digitarga lehel oli. |
viska mulle see leht ma ei leidnud sealt midagi ping tweakist ! Aitäh
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeCoder
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2003
|
30.12.2008 16:46:59
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib. |
Kumb toide see siis parem on, kas impulss või trafoga? Mul mõlemad olemas
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
30.12.2008 22:12:08
|
|
|
| DeCoder kirjutas: |
| indrekp kirjutas: |
| darkside, p2rn4, mõtles kaasasündinud vea all vana toiteplokiga komplekti mis madala toitepinge tõttu restardib. |
Kumb toide see siis parem on, kas impulss või trafoga? Mul mõlemad olemas  |
22V impulss on parem. Trafoga on vist 18V, sellega restardib sest pinged paljudes majades madalamad kui 230V
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jkddp
HV veteran

liitunud: 22.12.2004
|
31.12.2008 00:38:53
|
|
|
eila oli vääääga sitt nett. Kord jäi liinitugevust kohe vääga palju puudu...
_________________ Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida  |
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
31.12.2008 02:19:29
|
|
|
| Kuda TG585ga alguses on? Ise konffi muutma väga ei pea? Küsin sellepärast, et enda SpeedTouchiga (ja ühe teisega veel) oli algul konfiga nussimist küll. Homme tarvis probleemideta üks TG585 lihtsalt paigaldada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
31.12.2008 02:19:35
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:18, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siinus
HV Guru

liitunud: 20.01.2007
|
31.12.2008 03:02:04
|
|
|
digiboks väljas?
_________________ suck less | no slop grenade
Ma arvasin, et see oli Priit, aga tegelikult oli Tõnu, |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
31.12.2008 03:34:17
|
|
|
| connect kirjutas: |
| Tere, elioni digitv, kodulahendus, arvuteid ruuteri taha ühendatud 3 tk. Ja millegi pärast ei lähe tõmmates max kiirus üle 500kb/sec, keegi saab aidata, kuidas fixida, et läheks ikka 1000kb/sec vähemalt, nagu võimaldab? |
Kõik oleneb kust sa tõmbad ja mina olen saand ainult 1090kb/sec steamis kui tõmbasin cs 1.6 alla !
Rohkem pole saand niimodi kätte !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
connect
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2006
|
31.12.2008 13:54:01
|
|
|
..
viimati muutis connect 12.06.2013 18:43:11, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.12.2008 13:55:59
|
|
|
connect, lülita didiboxid välja ikka
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
31.12.2008 14:09:26
|
|
|
Ma olen saanud kiiruseks 1,3 mega/sekundis saanud kiiruse, kui digibox on väljas. Seda nii Steamist CSS'i sikutades, kusjuures stabiilselt. Ning Guru3d'st tõmbasin Service pack 3 windows xp jaoks, siis samuti 1,3 mega sekundis. Pole nagu probleemi olnud. Samas kui digibox sees, siis tavaliselt kiirus eriti üle 850kb/sek ei lähe.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
31.12.2008 14:17:31
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Ma olen saanud kiiruseks 1,3 mega/sekundis saanud kiiruse, kui digibox on väljas. Seda nii Steamist CSS'i sikutades, kusjuures stabiilselt. Ning Guru3d'st tõmbasin Service pack 3 windows xp jaoks, siis samuti 1,3 mega sekundis. Pole nagu probleemi olnud. Samas kui digibox sees, siis tavaliselt kiirus eriti üle 850kb/sek ei lähe. |
No jah kõik oleneb ka liini koormusest vms ?
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
31.12.2008 14:26:02
|
|
|
Selline probleem, et kui keegi kasutab lauatelefoni, heliztab ziia kaob nett ja digitv ära.
Kas kellelgi teisel esineb samasuguseid probleeme?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
31.12.2008 14:26:40
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| No jah kõik oleneb ka liini koormusest vms ? |
Seda kindlasti, sest kui minu teada keskuse ainsad digitv kliendid asuvadki minu majas, ehk mina ja üks sõber. Liini peaks olema nii, et halb hakkab.
Kuid teise poole pealt ka küsimus suurele ringile. Kui suur on teil ping neti.ee lehele? Mul on see tavaliselt 20-23, kui miskit ei sikuta. Seega tahaks teada, kas enamusel on see väiksem või suurem.
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.12.2008 14:27:00
|
|
|
Pane splitter / sagedusfilter vahele. Peaks komplektiga kaasas olema. Ühte otsa läheb liin ja teisest otsast telefoni ning modemisse kaks otsa
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nika0
HV veteran

liitunud: 03.01.2005
|
31.12.2008 14:33:17
|
|
|
| Erx15 kirjutas: |
Selline probleem, et kui keegi kasutab lauatelefoni, heliztab ziia kaob nett ja digitv ära.
Kas kellelgi teisel esineb samasuguseid probleeme? |
selline asi peab sul vahel olema sisse tulevas karbis !
_________________ Motomehed täidavad kõhtu suu lahti sõites |
|
| Kommentaarid: 217 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
185 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
31.12.2008 15:00:35
|
|
|
| Nika0 kirjutas: |
| Erx15 kirjutas: |
Selline probleem, et kui keegi kasutab lauatelefoni, heliztab ziia kaob nett ja digitv ära.
Kas kellelgi teisel esineb samasuguseid probleeme? |
selline asi peab sul vahel olema sisse tulevas karbis !
 |
Aga mul on sellised, 2 tükki, mõlemal telefonil 1.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
31.12.2008 15:06:01
|
|
|
Siis on valesti paigaldatud või vigased seadmed (mis on suht ebatõenäoline, kuna tegu on passiivse filtriga)
Kas mõlema telefoniga helistades kaob DSL signaal? Äkki on üks telefon vanem või mingi rikkega ning tapab liinisignaalid maha. Kas rääkides on puhas heli, või krabisev?
Testi seda olukorda, ühenda üks telefon lahti ja proovi mõlemas pistikus mõlemat telefoni.
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
31.12.2008 21:12:03
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Nika0 kirjutas: |
| No jah kõik oleneb ka liini koormusest vms ? |
Seda kindlasti, sest kui minu teada keskuse ainsad digitv kliendid asuvadki minu majas, ehk mina ja üks sõber. Liini peaks olema nii, et halb hakkab.
Kuid teise poole pealt ka küsimus suurele ringile. Kui suur on teil ping neti.ee lehele? Mul on see tavaliselt 20-23, kui miskit ei sikuta. Seega tahaks teada, kas enamusel on see väiksem või suurem. |
Ping statistics for 195.50.209.246:
Packets: Sent = 100, Received = 100, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 20ms, Maximum = 23ms, Average = 21ms
läbi wifi, telekas jookseb tv3
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
31.12.2008 21:16:28
|
|
|
Aga mul on average 30
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
31.12.2008 23:22:47
|
|
|
Ida-Virus ~25
Tartus, Tammelinnas olen siiani parimat pingi näinud, keskmine oli tubli ~ 4-5
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
31.12.2008 23:59:41
|
|
|
Ma olen Haapsalus aga näitab et ma elan Kuresaares?
IP Location: Kuressaare Estonia
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
02.01.2009 13:44:38
|
|
|
Oskab keegi äkki miskit öelda mis versiooni Silverist meile näidatakse? Kui vaadata kanali kodulehelt kava siis too erineb täielikult meile pakutavast. Küljepeal olid ka valikud nagu finnish, norweigen, swedish ja danish kuid kavad tundusid miskil põhjusel samad... Neid filme mida meile eestlastele näidatakse pole isegi nende üldises nimekirjas sees sageli. tegu vist miskise Silver baltics kohandatud versiooniga kuid ma ei suuda infi leida sellest eriti
http://www.nonstop.tv/silver/ << ainuke mis silma jäi
EDIT: ahja teine küsimus oli ka.... Kuidas oleks kõige hõlpsam 546v6'le selgeks teha DMZ?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
02.01.2009 21:02:42
|
|
|
| KillerXP kirjutas: |
Oskab keegi äkki miskit öelda mis versiooni Silverist meile näidatakse? Kui vaadata kanali kodulehelt kava siis too erineb täielikult meile pakutavast. Küljepeal olid ka valikud nagu finnish, norweigen, swedish ja danish kuid kavad tundusid miskil põhjusel samad... Neid filme mida meile eestlastele näidatakse pole isegi nende üldises nimekirjas sees sageli. tegu vist miskise Silver baltics kohandatud versiooniga kuid ma ei suuda infi leida sellest eriti
http://www.nonstop.tv/silver/ << ainuke mis silma jäi
EDIT: ahja teine küsimus oli ka.... Kuidas oleks kõige hõlpsam 546v6'le selgeks teha DMZ? |
Meil peaks olema ikka Silver Baltics ja telekava leiad ikka www.kava.ee 'st või digitv saatekavast...
kahjuks pole ise sealt küll midagi vaadta leidnud, liiga vist hollywoodiga ära harjunud
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
02.01.2009 22:15:55
|
|
|
Vahepeal sahistati et uuest aastast peaks TV6 tulema nimekirja, koht ju olemas isegi.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
02.01.2009 22:22:14
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
| Vahepeal sahistati et uuest aastast peaks TV6 tulema nimekirja, koht ju olemas isegi. |
tv6 algus aegadest peale on üks suur sahistamine käinud... "oi jaa tead järgmine kvartal tuleb" Pakun et pool aastat kui mitte aasta läheb veel sellega aega.
Mul on ikka ülimalt kahju et tv6 ei näita, uuber head filmid super headel kellaaegadel plus nädalavahetustel South park
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
02.01.2009 22:31:23
|
|
|
Kui teil seda TV6 niiiiiiiiiiiiiiiiiii väga vaja on ostke endale tüüner ja voila.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
02.01.2009 22:42:37
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
tv6 algus aegadest peale on üks suur sahistamine käinud... "oi jaa tead järgmine kvartal tuleb" |
Kus selline jutt. Mina tean ja igaltpoolt olen lugenud et Viasat ei luba ja ennem ei tule kui nood seal üleval seadused vastu võtavad (ehk juhtub see isegi sellel sajandil)
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
02.01.2009 22:44:51
|
|
|
Hahaa, pole vaja maale tüünerit veel elionile lisaks et enamus ajast oleks tüünerile minev raha suht mahavisatud. Niigi elion tiksub siin aastaringselt rahaminema koguaeg.Lihtsaltpraegu tekkis tahtmine TV& pealt simpsoneid ja south parki vaadata
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gunnar19
Kaevur

liitunud: 12.11.2008
|
02.01.2009 23:00:46
|
|
|
Kas keegi meil siin Elioni digiTv kasutajatest ka mänge proovinud on ?
Ütleme nii, et väga algelised mängud on. Ma ei saa aru nagu... ma pean sellise jama eest maksma ja saan seda 1päev mängida. i dont get it...
Üks asi häirib veel DigiTV juures. Milleks on teemapaketid ? nagu miks ma pean veel eraldi kanalite eest maksma(pornokatest saan aru et tasulised) aga ma maksan niigi500 eeku kuus ja ikka nad tahavad rohkem saada. põhimõtteliselt pooli kanaleid ei näe. Väga halb.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
03.01.2009 14:39:19
|
|
|
| Gunnar19 kirjutas: |
Kas keegi meil siin Elioni digiTv kasutajatest ka mänge proovinud on ?
Ütleme nii, et väga algelised mängud on. Ma ei saa aru nagu... ma pean sellise jama eest maksma ja saan seda 1päev mängida. i dont get it...
Üks asi häirib veel DigiTV juures. Milleks on teemapaketid ? nagu miks ma pean veel eraldi kanalite eest maksma(pornokatest saan aru et tasulised) aga ma maksan niigi500 eeku kuus ja ikka nad tahavad rohkem saada. põhimõtteliselt pooli kanaleid ei näe. Väga halb. |
Sa ei pea ju ometigi maksma selle eest mida sa ei soovi?
Teemapaketid on enamikelt operaatoritel olemas kui klient soovib midagi enamat kui lihtsalt tavalisi a'la riigikanaleid + mõni filmikanal, mõni multikas, mõni muusika, mõni sport. Hetkel on Elionil praegugi põhipaketis üsna kallid tasulised kanalid mille eest klient juurde ei maksa kuid elion edastamise eest kulud ise kannab. Eurosport ja Seitse vms. operaatorid soovivad programmi tootmise eest ju ometigi raha.
Lisapakettides on kallimad kanalid grupeeritud, mitmed muusikakanalid mille hulgast leiab alati kanali kus mõneks sobivaks hetkeks õige muusikastiil tuleb. Lastepaketis on niipalju kanaleid, et iga vanusegrupp leiab sealt midagi huvitavat. Sama süsteem ka teiste pakettidega, ma usun, et kui midagi ikka vaadata tahad siis 35kr pole küll mingi raha mida taga nutta. Samas ei ole sa kohustatud nende eest tasuma kui sa neid vaadata ei taha, minumeelest oleks nurisemist siis kui kõik 100 kanalit oleks põhipaketis ning kuumakse oleks 800kr?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
03.01.2009 17:43:48
|
|
|
proovisin siis läbi amino digiboxi arvutist DTV-d vaadata ... stream tuli sisse aga heli ja video hakkisid päris kõvasti, milles probleem võis olla ?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
03.01.2009 20:58:26
|
|
|
Slazenger, Läbi amino boxi, eeldan et me räägime siis tv kaardiga vaatamisest selliseljuhul. äkki tv kaardi seaded paigast või midagi.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|