|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
25.12.2008 23:01:36
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kas kellelgi on ekraan kaitseta ka - kui kriimualdis ta on, sellisel tavalises igapäevasel kasutamisel, mitte kukutamisel.
|
Ma julgeks öelda, et ekraanile on kriimud üsna kerged tekkima. Üks kord särgiga kriimustasin näiteks ära endal ekraani.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
25.12.2008 23:44:17
|
|
|
eks ma siis proovin sinu antud järgi ......
Juku626 Tarkvara install - Kõik ja Sertif. kontr. veebis välja lülitatud-- proovisin esimesena kohe
kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist..
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
25.12.2008 23:50:34
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist..  |
Kui aus olla siis ei saanud päris täpselt aru mida sa mõtleisd (ehk oleks kasuks eesti keelt õppida) aga laadimine ja kellaaeg ei ole omavahel seotud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
26.12.2008 00:25:16
|
|
|
| kpihus kirjutas: |
| laulasmaa kirjutas: |
kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist..  |
Kui aus olla siis ei saanud päris täpselt aru mida sa mõtleisd (ehk oleks kasuks eesti keelt õppida) aga laadimine ja kellaaeg ei ole omavahel seotud. |
üks täht läks valesti sorry noh. ma ei näe põhjust mitte arusaamiseks
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
26.12.2008 00:49:31
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
| kpihus kirjutas: |
| laulasmaa kirjutas: |
kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist..  |
Kui aus olla siis ei saanud päris täpselt aru mida sa mõtleisd (ehk oleks kasuks eesti keelt õppida) aga laadimine ja kellaaeg ei ole omavahel seotud. |
üks täht läks valesti sorry noh. ma ei näe põhjust mitte arusaamiseks  |
kui aus olla, siis on kogu lauseehitus totaalselt vale, aga see on juba teine teema.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
26.12.2008 04:13:13
|
|
|
Ma mõtlesin,et äkki saab tervitus teksti nii panna et pilt on koos ise valitud heliga. näiteks panna kokku windows vista boot screen + sisse logimis muusika vista oma..
Sest pildi saab jah panna,aga äkki saab muusika ka veel lisada kuskilt
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.12.2008 12:01:43
|
|
|
| laulasmaa kirjutas: |
Ma mõtlesin,et äkki saab tervitus teksti nii panna et pilt on koos ise valitud heliga. näiteks panna kokku windows vista boot screen + sisse logimis muusika vista oma..
Sest pildi saab jah panna,aga äkki saab muusika ka veel lisada kuskilt  |
kui veel tarkvara uuendust pole teinud, siis otsi netist õpetust, kuidas telefon ära hackida ja siis saad muuta alguse muusikat ja pilti, ainult et helilõik pidi vist vähemalt 15 sekundit pikk olema.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
27.12.2008 13:31:07
|
|
|
Kas keegi v30 softi versiooniga on saanud need n-gage mängud ka tööle?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somka
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2006
|
27.12.2008 23:05:21
|
|
|
| Kas on võimalik gpsi sisestada ka koordinaate, olen pusinud igat pidi aga pole leidnud?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2008 23:06:46
|
|
|
| somka kirjutas: |
| Kas on võimalik gpsi sisestada ka koordinaate, olen pusinud igat pidi aga pole leidnud? |
kaasas oleva tarkvara arsenaaliga mitte, aga kolmandal parteil on hunnik tarkvarajuppe, mis toovad esile naturaalse gps'i funktsioonid, uuri geopeituse foorumist.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somka
HV vaatleja
liitunud: 06.06.2006
|
27.12.2008 23:13:50
|
|
|
| tänud
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kpihus
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2008 23:34:27
|
|
|
Tegelikult pisut eksisin, olemasolevas softis saab ka landmarkide alt kordinaadi järgi nö waypointe kirja panna, aga see on rohkem siuke poolkõva lahendus.
EDIT: Ise olen seda näppinud, täitsa asjalik oli, välise GPS'iga (BT) toimetas, sisemisega pole olnud võimalust katsuda. http://www.afischer-online.de/sos/AFTrack/
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
28.12.2008 00:11:56
|
|
|
tegin tarkvara uuenduse,kõik töötab vink vonks,AGA ei saa gps kasutada,ja elisa internetti.Seadistasin kõik ära nagu peab kõik asjad,ning ei midagi...gps panen tööle,ütleb kohe et ei saa ühendust internetiga,,ja kui browseri lahti võtan opera,siis panen ok ja ütleb ka et ei leia ühendust internetiga...ahjaa ja SATELIITI ei leia ka kumbki ei sport tracker ega gps .....
pole varem nagu kohanud sellist asja,teiste N seeria telefonitega mis olnud on
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
28.12.2008 00:16:08
|
|
|
Majas sees ta ei pruugigi üldse satelliite leida. Kaartide rakenduses saad ise seadistada kas ta üldse ühendub internetti ja mil viisil. tsitaat manualist :
GPS-vastuvõtjat tohib GPS-signaalide vastuvõtmiseks kasutada vaid väljas.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
28.12.2008 00:17:12
|
|
|
| ei autos,linnas,majas mitte kuskil ei leia ei kummalegi:S
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
28.12.2008 00:20:59
|
|
|
| Mul on mõnes kohas mõnikord natuke aega võtnud kui signaali leiab, aga asi ikka töötab. Ja kaardirakendus on mul näiteks üldse seadistatud nii, et käivitamisel automaatselt netti ei ühendu ja vaikepöörduspunktiks on valitud, et telefon otsisks wifi võrku. Peale softi update ma ei seadistanud enam midagi, telefon töötas väga hästi edasi algse seadistusega.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
28.12.2008 00:55:06
|
|
|
| hmm,aga miks ma siis ei sa elisa internetti kasutada ?ainult wlan ...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
28.12.2008 01:01:19
|
|
|
| Teki seaded veel üle ja siis helista Elisa klienditoele ja küsi abi...
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laulasmaa
HV veteran
liitunud: 15.06.2007
|
28.12.2008 01:05:48
|
|
|
njah,eks peab proovima jah,,ei saa suht eriti ilma netita hakkama..
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 16:16:19
|
|
|
| rocla kirjutas: |
| Kui kergelt N82e ekraan kriimustub? Endal on veel tehasekile peal, aga varsti tuleb vist maha võtta (üks nurk hakkab lahti tulema). Samas ülejäänud korpus on seni 100% kriimuvaba. Olen mõelnud ka InvisibleShieldi hankimisele... |
Tõesti klaas kriimub jah, kuid invisible shield on suht mõttetu! mõttekam siis osta uus Nokia N82 korpuse klaas, mille saad 100.- eest, millel on see originaal kilegi peal!
Edit: Nüüd mingi jama, uus N-Gage versioon ei taha kohe kuidagi ära installida, loobib mingeid erroreid. Kellelgi veel on sellist probleemi olnud? Mis võiks aidata, et asja ilusti peale saaks?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 16:17:56
|
|
|
| tsitaat: |
Edit: Nüüd mingi jama, uus N-Gage versioon ei taha kohe kuidagi ära installida, loobib mingeid erroreid. Kellelgi veel on sellist probleemi olnud? Mis võiks aidata, et asja ilusti peale saaks?
|
Vana võtsid maha? Mängud võtsid maha?
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 17:11:48
|
|
|
| tsitaat: |
Vana võtsid maha? Mängud võtsid maha? |
Tegin telefonile reseti ja softi uuenduse, peale seda see jama on! Nüüd see vana n-gage versioon! Uue laseb ära tõmmata, aga lõpuni installida ei lase!
Kaks demo mängu on peal! Kuidas neid üldse kustutada annab?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
viimati muutis juku626 02.01.2009 17:12:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 17:11:59
|
|
|
| tsitaat: |
Kuidas neid üldse kustutada annab?
|
Rakenduste halduri alt peaks saama need ära uninstallida.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 17:21:14
|
|
|
Rakendus halduri all ei ole midagi!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 17:24:04
|
|
|
| tsitaat: |
Rakendus halduri all ei ole midagi!
|
Täitsa tühi?
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.01.2009 17:31:00
|
|
|
mul praemal ekraani nurgas nagu väike kast, mille sees on nool, mis on suunaga ülespoole. mingi paar kuud tagasi tekkis. mida see tähendab ja kuidas ära saaks?
täpselt selline, aku näidu all:
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
taurix
Piiratud kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
02.01.2009 17:31:13
|
|
|
Skeptik, outbox'is miskit ehk?
_________________ müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do? |
|
| Kommentaarid: 172 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
131 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 17:32:26
|
|
|
| Skeptik, kaustas Saatmiseks on saatmist ootavaid sõnumeid.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
02.01.2009 17:33:58
|
|
|
| taurix kirjutas: |
| Skeptik, outbox'is miskit ehk? |
oligi. mingid vanad sõnumid, mis ei tahtnud ükskord kohale minna.
lasin need maha ja nool kadus
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 17:46:20
|
|
|
| T2nel kirjutas: |
| tsitaat: |
Rakendus halduri all ei ole midagi!
|
Täitsa tühi?  |
Jah!
Rakendushalduri all on ainult Rakend. Lingid!
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 17:49:13
|
|
|
| tsitaat: |
Jah!
Rakendushalduri all on ainult Rakend. Lingid!
|
Tee proovi näiteks nii, et võta mälukaart välja ja proovi siis installida N-Gage, äkki ta otsib ikkagi midagi üles kaardi pealt ja tekib konflikt vms.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 18:19:39
|
|
|
| tsitaat: |
| Tee proovi näiteks nii, et võta mälukaart välja ja proovi siis installida N-Gage, äkki ta otsib ikkagi midagi üles kaardi pealt ja tekib konflikt vms. |
Ei aita ka see! Tõmbab programmi ära, hakkab installima ja siis lõpuks ütleb, et: Cannot installed. Constrained by the certificate.
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 18:24:42
|
|
|
| tsitaat: |
Ei aita ka see! Tõmbab programmi ära, hakkab installima ja siis lõpuks ütleb, et: Cannot installed. Constrained by the certificate.
|
Kas sa ikka modimata N-Gage-i tõmbasid? Oled sa sertifikaatidega midagi teinud? Muutnud, üle kopeerinud vms.?
Ja mis täpne firmware sul peal on?
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 18:33:03
|
|
|
N-gage lehelt tõmbasin selle uusima programmi!
Ei telefoni häkkinud pole, korra proovisin signida n-gage mängu ja siis installida.
Lihtsalt nüüd ei lase enam uut versiooni peale panna miski pärast!
Uusim firmware on V 30.0.019
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
02.01.2009 18:53:00
|
|
|
| tsitaat: |
Uusim firmware on V 30.0.019
|
Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
02.01.2009 18:54:49
|
|
|
| tsitaat: |
Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi.  |
Mis moodi sellest sertifikaadi jamast lahti saab?
Firmware-i reinstallimine ei aidanud igatahes.
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
05.01.2009 07:35:46
|
|
|
| juku626 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi.  |
Mis moodi sellest sertifikaadi jamast lahti saab?
Firmware-i reinstallimine ei aidanud igatahes. |
Aitab Firmware downgrade
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.01.2009 15:38:36
|
|
|
| janar74 kirjutas: |
| juku626 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi.  |
Mis moodi sellest sertifikaadi jamast lahti saab?
Firmware-i reinstallimine ei aidanud igatahes. |
Aitab Firmware downgrade  |
seda saab teha?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
05.01.2009 15:55:14
|
|
|
Ma küll mäletaks nagu, et ei saa vanemat tarkvara tagasi panna.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
05.01.2009 16:01:45
|
|
|
endal ka selline ettekujutus jäänud, aga pole nagu kindel, muidu tahaks ise ka tagasi eelmise firmware juurde minna
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
05.01.2009 19:00:48
|
|
|
Tundub et see on võimalik ja telefon mõnel juhul peale seda isegi töötab ilusti!
janar74 oled Sa ise seda teinud? Kui, siis mis õpetuse abil?
_________________ OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256 |
|
| Kommentaarid: 176 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
162 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janar74
HV kasutaja
liitunud: 21.04.2004
|
05.01.2009 19:29:57
|
|
|
Saab ikka, lihtsalt abivahendeid vaja.Kui tartus siis saan aidata.
_________________ Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!
Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone! |
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koterman
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2002
|
06.01.2009 13:02:50
|
|
|
| Kui kellelgi invisible shieldi vaja siis andke teada. Mul kodus üks komplekt üle, Nokia N82 (Full Body).
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
07.01.2009 01:47:53
|
|
|
| Kas ainult esi- ja tagakülg või on servad ka? Kust said ja palju küsid?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koterman
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2002
|
07.01.2009 11:08:19
|
|
|
| symbo kirjutas: |
| Kas ainult esi- ja tagakülg või on servad ka? Kust said ja palju küsid? |
Täiskomplekt ikka koos külgedega. Zagg.com-ist tellitud. 200eeguga annaks ära.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
08.01.2009 00:35:29
|
|
|
| Tellisin juba ise ka sealt. Nüüd jääb loota,et kohale ka jõuab. Kas saadavad postkontorisse või toovad kulleriga ukse taha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koterman
HV vaatleja
liitunud: 28.07.2002
|
08.01.2009 00:54:29
|
|
|
| symbo kirjutas: |
| Tellisin juba ise ka sealt. Nüüd jääb loota,et kohale ka jõuab. Kas saadavad postkontorisse või toovad kulleriga ukse taha? |
Jääb tõepoolest loota, et kohale jõuab. Kirjutasin neile mitu kurja meili ja lõpuks sain ikka kätte...ühe komplekti 2kuud, teise 3 kuud hiljem. Postkasti ta ei mahu nii, et kui kodus pole kedagi siis saad postkontorist kätte.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
08.01.2009 17:42:05
|
|
|
Selle koha pealt ütleksin, et kui ma 2 tükki tellisin, siis pidin postkontrollise minema.
Kui aga ühe tellisin, siis oli ilusti postkastis.
Tegu ju siiski maksikirjaga.
Saateaeg UK'st oli ca 10-14 päeva.
Et rohkem teemasse, keegi oskab soovitada head saiti, kus oleks uusi ja huvitavaid Theme?
Paar saiti läbi vaadatud aga pole sellist, mis jubedalt meeldiks, veel leidnud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
18.01.2009 19:54:20
|
|
|
| profiil kirjutas: |
Et rohkem teemasse, keegi oskab soovitada head saiti, kus oleks uusi ja huvitavaid Theme?
Paar saiti läbi vaadatud aga pole sellist, mis jubedalt meeldiks, veel leidnud. |
www.zedge.net näiteks, ainult et kasutaja pead ka vist tegema, muidu hea lehekülg.
leidsin netist ühe laheda õpetuse, kui seda võib nii nimetada. Anyway, kui filmid, siis lähedalt pole midagi aru saada, ei teksti ega erilisi detaile, aga kui filmimise ajal teed sellise väikese löögi või tugevama nipsu kaamera lähedale, on edasi filmides lähedal kõik ilusti näha. kui kaamera kinni paned, läheb ise tagasi normaalseks jälle. töötab ka N95'l ja võib-olla mõnedel veel.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symbo
HV vaatleja
liitunud: 20.07.2006
|
21.01.2009 19:55:20
|
|
|
Sain eile oma telefoni invisibleSHIELD -i kätte.Kuna pühendusin peale panemisel täpsusele jäid ekraani kile alla paar mulli. Kas on võimalik neid veel eemaldada?Kaasasoleva silumisvahendiga see ei õnnestu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|