Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N82 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:01:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kas kellelgi on ekraan kaitseta ka - kui kriimualdis ta on, sellisel tavalises igapäevasel kasutamisel, mitte kukutamisel.

Ma julgeks öelda, et ekraanile on kriimud üsna kerged tekkima. Üks kord särgiga kriimustasin näiteks ära endal ekraani. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 23:44:17 vasta tsitaadiga

eks ma siis proovin sinu antud järgi ......

Juku626 Tarkvara install - Kõik ja Sertif. kontr. veebis välja lülitatud-- proovisin esimesena kohe

kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist.. icon_question.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 25.12.2008 23:50:34 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:


kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist.. icon_question.gif


Kui aus olla siis ei saanud päris täpselt aru mida sa mõtleisd (ehk oleks kasuks eesti keelt õppida) aga laadimine ja kellaaeg ei ole omavahel seotud.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 00:25:16 vasta tsitaadiga

kpihus kirjutas:
laulasmaa kirjutas:


kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist.. icon_question.gif


Kui aus olla siis ei saanud päris täpselt aru mida sa mõtleisd (ehk oleks kasuks eesti keelt õppida) aga laadimine ja kellaaeg ei ole omavahel seotud.


üks täht läks valesti icon_cry.gif sorry noh. ma ei näe põhjust mitte arusaamiseks icon_confused.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 26.12.2008 00:49:31 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
kpihus kirjutas:
laulasmaa kirjutas:


kui ma telefoni midagi laen,siis kas ma võin siis ka aja ära muutu ka kui ära laadisin telefoni,võib peab enne laadimist.. icon_question.gif


Kui aus olla siis ei saanud päris täpselt aru mida sa mõtleisd (ehk oleks kasuks eesti keelt õppida) aga laadimine ja kellaaeg ei ole omavahel seotud.


üks täht läks valesti icon_cry.gif sorry noh. ma ei näe põhjust mitte arusaamiseks icon_confused.gif


kui aus olla, siis on kogu lauseehitus totaalselt vale, aga see on juba teine teema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 04:13:13 vasta tsitaadiga

Ma mõtlesin,et äkki saab tervitus teksti nii panna et pilt on koos ise valitud heliga. näiteks panna kokku icon_biggrin.gif windows vista boot screen + sisse logimis muusika vista oma..

Sest pildi saab jah panna,aga äkki saab muusika ka veel lisada kuskilt icon_lol.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 12:01:43 vasta tsitaadiga

laulasmaa kirjutas:
Ma mõtlesin,et äkki saab tervitus teksti nii panna et pilt on koos ise valitud heliga. näiteks panna kokku icon_biggrin.gif windows vista boot screen + sisse logimis muusika vista oma..

Sest pildi saab jah panna,aga äkki saab muusika ka veel lisada kuskilt icon_lol.gif


kui veel tarkvara uuendust pole teinud, siis otsi netist õpetust, kuidas telefon ära hackida ja siis saad muuta alguse muusikat ja pilti, ainult et helilõik pidi vist vähemalt 15 sekundit pikk olema.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 13:31:07 vasta tsitaadiga

Kas keegi v30 softi versiooniga on saanud need n-gage mängud ka tööle? icon_rolleyes.gif
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 27.12.2008 23:05:21 vasta tsitaadiga

Kas on võimalik gpsi sisestada ka koordinaate, olen pusinud igat pidi aga pole leidnud?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 27.12.2008 23:06:46 vasta tsitaadiga

somka kirjutas:
Kas on võimalik gpsi sisestada ka koordinaate, olen pusinud igat pidi aga pole leidnud?


kaasas oleva tarkvara arsenaaliga mitte, aga kolmandal parteil on hunnik tarkvarajuppe, mis toovad esile naturaalse gps'i funktsioonid, uuri geopeituse foorumist.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
somka
HV vaatleja

liitunud: 06.06.2006




sõnum 27.12.2008 23:13:50 vasta tsitaadiga

tänud
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kpihus
Kreisi kasutaja
kpihus

liitunud: 14.04.2003




sõnum 27.12.2008 23:34:27 vasta tsitaadiga

Tegelikult pisut eksisin, olemasolevas softis saab ka landmarkide alt kordinaadi järgi nö waypointe kirja panna, aga see on rohkem siuke poolkõva lahendus.

EDIT: Ise olen seda näppinud, täitsa asjalik oli, välise GPS'iga (BT) toimetas, sisemisega pole olnud võimalust katsuda. http://www.afischer-online.de/sos/AFTrack/
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 00:11:56 vasta tsitaadiga

tegin tarkvara uuenduse,kõik töötab vink vonks,AGA ei saa gps kasutada,ja elisa internetti.Seadistasin kõik ära nagu peab kõik asjad,ning ei midagi...gps panen tööle,ütleb kohe et ei saa ühendust internetiga,,ja kui browseri lahti võtan opera,siis panen ok ja ütleb ka et ei leia ühendust internetiga...ahjaa ja SATELIITI ei leia ka kumbki ei sport tracker ega gps ..... icon_rolleyes.gif
pole varem nagu kohanud sellist asja,teiste N seeria telefonitega mis olnud on icon_neutral.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 00:16:08 vasta tsitaadiga

Majas sees ta ei pruugigi üldse satelliite leida. Kaartide rakenduses saad ise seadistada kas ta üldse ühendub internetti ja mil viisil. tsitaat manualist :
GPS-vastuvõtjat tohib GPS-signaalide vastuvõtmiseks kasutada vaid väljas.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 00:17:12 vasta tsitaadiga

ei autos,linnas,majas mitte kuskil ei leia ei kummalegi:S
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 00:20:59 vasta tsitaadiga

Mul on mõnes kohas mõnikord natuke aega võtnud kui signaali leiab, aga asi ikka töötab. Ja kaardirakendus on mul näiteks üldse seadistatud nii, et käivitamisel automaatselt netti ei ühendu ja vaikepöörduspunktiks on valitud, et telefon otsisks wifi võrku. Peale softi update ma ei seadistanud enam midagi, telefon töötas väga hästi edasi algse seadistusega.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 00:55:06 vasta tsitaadiga

hmm,aga miks ma siis ei sa elisa internetti kasutada ?ainult wlan ...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 01:01:19 vasta tsitaadiga

Tšeki seaded veel üle ja siis helista Elisa klienditoele ja küsi abi...
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laulasmaa
HV veteran

liitunud: 15.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.12.2008 01:05:48 vasta tsitaadiga

njah,eks peab proovima jah,,ei saa suht eriti ilma netita hakkama.. icon_mad.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 16:16:19 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
Kui kergelt N82e ekraan kriimustub? Endal on veel tehasekile peal, aga varsti tuleb vist maha võtta (üks nurk hakkab lahti tulema). Samas ülejäänud korpus on seni 100% kriimuvaba. Olen mõelnud ka InvisibleShieldi hankimisele...


Tõesti klaas kriimub jah, kuid invisible shield on suht mõttetu! mõttekam siis osta uus Nokia N82 korpuse klaas, mille saad 100.- eest, millel on see originaal kilegi peal!

Edit: Nüüd mingi jama, uus N-Gage versioon ei taha kohe kuidagi ära installida, loobib mingeid erroreid. Kellelgi veel on sellist probleemi olnud? Mis võiks aidata, et asja ilusti peale saaks?

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 16:17:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Edit: Nüüd mingi jama, uus N-Gage versioon ei taha kohe kuidagi ära installida, loobib mingeid erroreid. Kellelgi veel on sellist probleemi olnud? Mis võiks aidata, et asja ilusti peale saaks?

Vana võtsid maha? Mängud võtsid maha?
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:11:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Vana võtsid maha? Mängud võtsid maha?


Tegin telefonile reseti ja softi uuenduse, peale seda see jama on! Nüüd see vana n-gage versioon! Uue laseb ära tõmmata, aga lõpuni installida ei lase!
Kaks demo mängu on peal! Kuidas neid üldse kustutada annab?

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256


viimati muutis juku626 02.01.2009 17:12:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:11:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kuidas neid üldse kustutada annab?

Rakenduste halduri alt peaks saama need ära uninstallida.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:21:14 vasta tsitaadiga

Rakendus halduri all ei ole midagi!
_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:24:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Rakendus halduri all ei ole midagi!

Täitsa tühi? icon_razz1.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:31:00 vasta tsitaadiga

mul praemal ekraani nurgas nagu väike kast, mille sees on nool, mis on suunaga ülespoole. mingi paar kuud tagasi tekkis. mida see tähendab ja kuidas ära saaks? icon_biggrin.gif

täpselt selline, aku näidu all:
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taurix
Piiratud kasutaja
taurix

liitunud: 16.08.2004




sõnum 02.01.2009 17:31:13 vasta tsitaadiga

Skeptik, outbox'is miskit ehk?
_________________
müüa e-sigarett (500.-), info privas
what would jesus do?
Kommentaarid: 172 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:32:26 vasta tsitaadiga

Skeptik, kaustas Saatmiseks on saatmist ootavaid sõnumeid.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:33:58 vasta tsitaadiga

taurix kirjutas:
Skeptik, outbox'is miskit ehk?

icon_lol.gif oligi. mingid vanad sõnumid, mis ei tahtnud ükskord kohale minna. icon_redface.gif
lasin need maha ja nool kadus
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:46:20 vasta tsitaadiga

T2nel kirjutas:
tsitaat:

Rakendus halduri all ei ole midagi!

Täitsa tühi? icon_razz1.gif

Jah!
Rakendushalduri all on ainult Rakend. Lingid!

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 17:49:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Jah!
Rakendushalduri all on ainult Rakend. Lingid!

Tee proovi näiteks nii, et võta mälukaart välja ja proovi siis installida N-Gage, äkki ta otsib ikkagi midagi üles kaardi pealt ja tekib konflikt vms.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:19:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tee proovi näiteks nii, et võta mälukaart välja ja proovi siis installida N-Gage, äkki ta otsib ikkagi midagi üles kaardi pealt ja tekib konflikt vms.


Ei aita ka see! Tõmbab programmi ära, hakkab installima ja siis lõpuks ütleb, et: Cannot installed. Constrained by the certificate.

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:24:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ei aita ka see! Tõmbab programmi ära, hakkab installima ja siis lõpuks ütleb, et: Cannot installed. Constrained by the certificate.

Kas sa ikka modimata N-Gage-i tõmbasid? Oled sa sertifikaatidega midagi teinud? Muutnud, üle kopeerinud vms.?
Ja mis täpne firmware sul peal on?
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:33:03 vasta tsitaadiga

N-gage lehelt tõmbasin selle uusima programmi!
Ei telefoni häkkinud pole, korra proovisin signida n-gage mängu ja siis installida.
Lihtsalt nüüd ei lase enam uut versiooni peale panna miski pärast! icon_confused.gif
Uusim firmware on V 30.0.019

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:53:00 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Uusim firmware on V 30.0.019

Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 18:54:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi. icon_rolleyes.gif

Mis moodi sellest sertifikaadi jamast lahti saab? icon_rolleyes.gif
Firmware-i reinstallimine ei aidanud igatahes.

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 07:35:46 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
tsitaat:

Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi. icon_rolleyes.gif

Mis moodi sellest sertifikaadi jamast lahti saab? icon_rolleyes.gif
Firmware-i reinstallimine ei aidanud igatahes.


Aitab Firmware downgrade icon_wink.gif

_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 15:38:36 vasta tsitaadiga

janar74 kirjutas:
juku626 kirjutas:
tsitaat:

Mul on endal sama firmware ja eile just installisin selle viimase N-Gage'i. Ma kardan, et sul mingi sertifikaadi jama ikkagi. icon_rolleyes.gif

Mis moodi sellest sertifikaadi jamast lahti saab? icon_rolleyes.gif
Firmware-i reinstallimine ei aidanud igatahes.


Aitab Firmware downgrade icon_wink.gif


seda saab teha?

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 15:55:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

seda saab teha?

Ma küll mäletaks nagu, et ei saa vanemat tarkvara tagasi panna.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 16:01:45 vasta tsitaadiga

endal ka selline ettekujutus jäänud, aga pole nagu kindel, muidu tahaks ise ka tagasi eelmise firmware juurde minna
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 19:00:48 vasta tsitaadiga

Tundub et see on võimalik ja telefon mõnel juhul peale seda isegi töötab ilusti!
janar74 oled Sa ise seda teinud? Kui, siis mis õpetuse abil?

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
Kommentaarid: 176 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janar74
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2009 19:29:57 vasta tsitaadiga

Saab ikka, lihtsalt abivahendeid vaja.Kui tartus siis saan aidata.
_________________
Mobiiltelefonide remont, ost, müük tarvikud ja varuosad, kui huvi siis PS, MSN, E-mail või Telefon!

Müüa erinevaid TÄIESTI uusi Nokia swap telefone!
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koterman
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 06.01.2009 13:02:50 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi invisible shieldi vaja siis andke teada. Mul kodus üks komplekt üle, Nokia N82 (Full Body).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 07.01.2009 01:47:53 vasta tsitaadiga

Kas ainult esi- ja tagakülg või on servad ka? Kust said ja palju küsid?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koterman
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 07.01.2009 11:08:19 vasta tsitaadiga

symbo kirjutas:
Kas ainult esi- ja tagakülg või on servad ka? Kust said ja palju küsid?


Täiskomplekt ikka koos külgedega. Zagg.com-ist tellitud. 200eeguga annaks ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 08.01.2009 00:35:29 vasta tsitaadiga

Tellisin juba ise ka sealt. Nüüd jääb loota,et kohale ka jõuab. Kas saadavad postkontorisse või toovad kulleriga ukse taha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koterman
HV vaatleja

liitunud: 28.07.2002




sõnum 08.01.2009 00:54:29 vasta tsitaadiga

symbo kirjutas:
Tellisin juba ise ka sealt. Nüüd jääb loota,et kohale ka jõuab. Kas saadavad postkontorisse või toovad kulleriga ukse taha?

Jääb tõepoolest loota, et kohale jõuab. Kirjutasin neile mitu kurja meili ja lõpuks sain ikka kätte...ühe komplekti 2kuud, teise 3 kuud hiljem. Postkasti ta ei mahu nii, et kui kodus pole kedagi siis saad postkontorist kätte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2009 17:42:05 vasta tsitaadiga

Selle koha pealt ütleksin, et kui ma 2 tükki tellisin, siis pidin postkontrollise minema.
Kui aga ühe tellisin, siis oli ilusti postkastis.
Tegu ju siiski maksikirjaga.
Saateaeg UK'st oli ca 10-14 päeva.

Et rohkem teemasse, keegi oskab soovitada head saiti, kus oleks uusi ja huvitavaid Theme?
Paar saiti läbi vaadatud aga pole sellist, mis jubedalt meeldiks, veel leidnud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 19:54:20 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
Et rohkem teemasse, keegi oskab soovitada head saiti, kus oleks uusi ja huvitavaid Theme?
Paar saiti läbi vaadatud aga pole sellist, mis jubedalt meeldiks, veel leidnud.


www.zedge.net näiteks, ainult et kasutaja pead ka vist tegema, muidu hea lehekülg.


leidsin netist ühe laheda õpetuse, kui seda võib nii nimetada. Anyway, kui filmid, siis lähedalt pole midagi aru saada, ei teksti ega erilisi detaile, aga kui filmimise ajal teed sellise väikese löögi või tugevama nipsu kaamera lähedale, on edasi filmides lähedal kõik ilusti näha. kui kaamera kinni paned, läheb ise tagasi normaalseks jälle. töötab ka N95'l ja võib-olla mõnedel veel.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symbo
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2006




sõnum 21.01.2009 19:55:20 vasta tsitaadiga

Sain eile oma telefoni invisibleSHIELD -i kätte.Kuna pühendusin peale panemisel täpsusele jäid ekraani kile alla paar mulli. Kas on võimalik neid veel eemaldada?Kaasasoleva silumisvahendiga see ei õnnestu. icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N82 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.