Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 02:30:30 vasta tsitaadiga

ei kasuta seda üldse, nii, et ei näe erilist vajadust selle järgi
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 10:21:14 vasta tsitaadiga

siis tee lahti Ühenduse, tee Emt/elisa/tele2 (kumb neist sul on) ühendus lahti, ja võta linnke, connect to internet, või lihtsalt kustuta ühendus icon_smile.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 10:46:00 vasta tsitaadiga

ma olen kõik ära kustutanud mis võimalik, ikka on Gprsi märk aktiivne thumbs_down.gif

Ühendust ennast nagu ei ole, aga ikoon on alles...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 11:09:41 vasta tsitaadiga

sul ühenduse märk aktiivne või [G]?
nugis kirjutas:
ma olen kõik ära kustutanud mis võimalik, ikka on Gprsi märk aktiivne thumbs_down.gif

Ühendust ennast nagu ei ole, aga ikoon on alles...

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 11:40:30 vasta tsitaadiga

üleval joonel on G märk, kogu moos...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 12:16:40 vasta tsitaadiga

G tähendab et su tel. on GPRS levialas kogumoos...... ta peabki põlema.....
see ei tähenda et sul GPRS aktiivne.....

ja minuteada on olemas proged, millega saab peita seda G märki

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nugis
Kreisi kasutaja
nugis

liitunud: 28.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 13:53:57 vasta tsitaadiga

aga kahe päeva arve on kuidagi ulmeline...

fak, mysteerium icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

edit: no vot, sai siis küsimus peale pikka puurimist lahendatud, ilmselt teenusepakkuja poolne viga... sai nüüd täitsa pikk hala siia kokku, et mode võib natukene teemat puhastada, kui on soovi thumbs_up.gif icon_wink.gif tänud aitajatele kah icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raull
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2002




sõnum 03.12.2008 20:05:17 vasta tsitaadiga

Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?

Kui kiire see on praegusel ajal?

Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 20:20:05 vasta tsitaadiga

minu oma käis 2 korda garantiis,
mõlemad korrad oli 2nädalat umbes garantiis
raull kirjutas:
Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?

Kui kiire see on praegusel ajal?

Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:55:34 vasta tsitaadiga

SCREAMER kirjutas:
minu oma käis 2 korda garantiis,
mõlemad korrad oli 2nädalat umbes garantiis
raull kirjutas:
Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?

Kui kiire see on praegusel ajal?

Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega.


Siis sul on vedanud. Minul pole vähem kui 3 nädalaga õnnestunud.
Põhiline aeg kulub aparaadil Lätis varuosi oodates...
Infocare peaks olema see firma kes garantiid vahendab ning mulle on enamasti öeldud aparaati loovutades, et nädala jooksul saab defekteering tehtud ehk aparaat jõuab lätlaste kätte ning saab selgeks mis on aparaadil viga ning kas see garantii alla käib.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andrez3d
HV veteran
andrez3d

liitunud: 29.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 22:22:34 vasta tsitaadiga

nugis kirjutas:
Kusjuures, sai juba pikka aega tuulatud netis, midagi väga tarka ei leidnud. Porgrammijupp nimega NoData peaks ideeliselt töötama (mu teisel Qtekil, 9100, töötab), kuid s200-l keelates gprsi ära, on ikka ikoon startmenüü ribal olemas. thumbs_down.gif
WM 5 jookseb muidu mõlemal...


suured tänud selle programmi eest, mõtlesin koguaeg et pean enda qtek 9100 midagi sellist otsima.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 09:46:04 vasta tsitaadiga

no ei tea,
1ne kord vahetati soft,
2ne korda vahetati emaplaat, kuna ei lülitanud üldse sisse
Draqula kirjutas:

Siis sul on vedanud. Minul pole vähem kui 3 nädalaga õnnestunud.
Põhiline aeg kulub aparaadil Lätis varuosi oodates...
Infocare peaks olema see firma kes garantiid vahendab ning mulle on enamasti öeldud aparaati loovutades, et nädala jooksul saab defekteering tehtud ehk aparaat jõuab lätlaste kätte ning saab selgeks mis on aparaadil viga ning kas see garantii alla käib.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:20:47 vasta tsitaadiga

Selline mure Diamondiga. Seadistasin ise gprs parameetrid kuna sms teel tellimist telefon ei toeta.
Ühendus töötab normaalselt aga tele2 wap portaalis ei saa saldoinfot vaadata ja interneti päevapiletit tellida.
ütleb, et pole tele2 klient icon_rolleyes.gif
kuskil veel mingi seting mis tuleks üle vaadata?

ja veel.
tahaks installida orig. manila themet (musta) praeguse puna/valge vodafone asemel aga poole installi
ajal katkestab, et polevat piisavalt õigusi.
Mis variandid oleks üldse uus rom (default) panna? htc lehelt seeria numbri järgi uut rom näitab, et pole saadaval.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:25:37 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Selline mure Diamondiga. Seadistasin ise gprs parameetrid kuna sms teel tellimist telefon ei toeta.
Ühendus töötab normaalselt aga tele2 wap portaalis ei saa saldoinfot vaadata ja interneti päevapiletit tellida.
ütleb, et pole tele2 klient icon_rolleyes.gif
kuskil veel mingi seting mis tuleks üle vaadata?

ja veel.
tahaks installida orig. manila themet (musta) praeguse puna/valge vodafone asemel aga poole installi
ajal katkestab, et polevat piisavalt õigusi.
Mis variandid oleks üldse uus rom (default) panna? htc lehelt seeria numbri järgi uut rom näitab, et pole saadaval.


ROM installi kohta uuri siit: http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=428
Mulje on jäänud, et operaatori saasta täis ROM'i ülelaskmine käib natuke teisiti kui lihtsalt tootjapoolse ROM'i peale laskmine. Seal foorumis peaks infot olema.

GPRS seaded peaks saama siit: http://www.htc.ee/?id=25 Oluline on just proxy'de kasutamine, wap ja secure wap puhul ning õigesti aadressi sisestamine kujul wsp://
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 11:37:50 vasta tsitaadiga

Need seaded seal on samad mis tele2 lehel ja pole sellesmõttes htc spetsiifilised.
kõik panin muidu nii nagu kirjas ainult, et IP aadressi sisestan siis ühendus ei tööta.
ilma IP'ta töötab.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 17:41:51 vasta tsitaadiga

htc diamondil ei tööta enam gps icon_confused.gif
quickgps'iga uusimad andmed tõmmatud, ent ei google maps ega tomtom ei leia satelliite
kes aimab on's tegu tark- või riistvaralise veaga
kõiksugu uuendused kenasti tehtud

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2008 22:48:00 vasta tsitaadiga

vahest juhtub jah, viimane soft peal?
lahendus: HR või pane käsitsi pordi/kiiruse googlemapsis,
Matti kirjutas:
htc diamondil ei tööta enam gps icon_confused.gif
quickgps'iga uusimad andmed tõmmatud, ent ei google maps ega tomtom ei leia satelliite
kes aimab on's tegu tark- või riistvaralise veaga
kõiksugu uuendused kenasti tehtud


saada mulle PSi, saadan enda SNi, saad balticumi romi pärast allalaadida
Nu kirjutas:
Mis variandid oleks üldse uus rom (default) panna? htc lehelt seeria numbri järgi uut rom näitab, et pole saadaval.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2008 17:57:36 vasta tsitaadiga

Teadmiseks siis neile kes veel ei tea, võin vabalt olla ka ise ainuke ja viimane lollike, et Rocca II korrusel olev mobla pood & remont ei ole enam Qtek/HTC maaletooja koostööpartner aga vähemalt minult olid nad küll nõus telefoni vastu võtma ning üritama softi üle kirjutada kuskil Majaka uulitsal 200 eeksu eest kuigi, mainisin et selle isendiga hetkel juba selge et vaid tehase softiga saab ta uuesti tööle. Mainiti muidugi algul et garantiiga nad enam ei tegele aga kui ütlesin et varem saatsite Lätti kui ise jagu ei saa, siis selle peale tehti vaid imelikke nägusi ja visati nalja et sinna ei julge küll miskit saata kuna seal ju majanduskriis icon_eek.gif Oma aparaadil pole enam garantiid ja mainisin et kõik on proovitud juba ja proovimata ainult tehase soft aga sellele vaatamata otsustasid nemad et äkki nende "Ivan" või kes iganes võiks üritada ikkagi icon_confused.gif ehk siis vaevalt et mu telefon oleks üldse juhtmega ühendatud selle teadmiste pagasi puhul aga see 200.- oleks ikkagi sisse kasseritud, toredaid jõule muidugi icon_evil.gif

Kui molin telefoni ära andnud nende kätte sinna, jäi hinge ikkagi miskit nigu närima et pole nagu kõik õige. Võtsin siis htc.ee lehel leiduvale numbrile kõne ja vestlesin Priidu nimelise igati viisaka ja asjaliku meesterahvaga. Tema muidugi et kõik on netis vabalt saadaval aga kui ütlesinet kõik kodusel teel proovitud juba ja küsisin selle Rocca poe kohta kah. Tema vastu et sealt pole lootustki sellist softi leida või sellise softi omaniku kätte kunagi jõuaks, Tammsaare uulitsal neil nüüd ainuke ametlik koostööpartner Eestis. Selle peale muidugi ots ümber ja taas teisele korrusele ja õnneks oldi lahkelt nõus mu aparaat tagastatama icon_neutral.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kommionuke
HV vaatleja

liitunud: 01.12.2007




sõnum 14.01.2009 20:49:14 vasta tsitaadiga

Minu oma oli garantiis 8 päeva. (Lätis)
Aga küsimus siis selline: Mida mu telefon täpselt teeb kui ta on Roaming? Ei saa pihta. Mingid ekstra kulutused vms?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 21:12:31 vasta tsitaadiga

Tuletan meelde, et .store (battleit.eu/store) on endiselt avatud, tõsi küll pisut vananenud tarkvaravalikuga. Kui keegi teab tarkvara mis peaks seal olema aga pole võib julgelt teada anda. Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama hakkab seal loomulikult valik ka iseenesest uuenuma.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 21:12:56 vasta tsitaadiga

kommionuke kirjutas:
Minu oma oli garantiis 8 päeva. (Lätis)
Aga küsimus siis selline: Mida mu telefon täpselt teeb kui ta on Roaming? Ei saa pihta. Mingid ekstra kulutused vms?


Roaming on välisvõrgus olemine. Ehk sisuliselt su telefon lihtsalt teavitab sind - Sa pole koduvõrgus, siin võivad olla teised hinnad teenustel.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 21:58:49 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama

ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada icon_rolleyes.gif

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 23:24:48 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama

ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada icon_rolleyes.gif


Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2009 23:46:18 vasta tsitaadiga

reedel peaks 2.03 välja tulema icon_wink.gif
ja mul aku peab 1....2päeva tava akuga, tunitud power managementiga
3G väljalülitamine annab ~10% umbes
Draqula kirjutas:
Nu kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama

ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada icon_rolleyes.gif


Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 02:49:00 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Nu kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama

ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada icon_rolleyes.gif


Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi.

Miks ta siis telefoniks ei sobi? Nagunii lükkan ju iseküpsetatud romi peale, mind need stock rommid nagunii ei huvita. Lisa aku kaasa ja korras. Ega see siis iPhone julla ole millel akut vahetada ei saa icon_lol.gif

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 09:47:28 vasta tsitaadiga

ülinõrk aku on ainult 1 probleem seal. minujaoks oli neid veel 3-4 miks ma ise tast pidin loobuma.
võibolla tõesti mingi tweakitud custom romiga on asi talutavam.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 10:50:58 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Draqula kirjutas:
Nu kirjutas:
d3t kirjutas:
Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama

ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada icon_rolleyes.gif


Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi.

Miks ta siis telefoniks ei sobi? Nagunii lükkan ju iseküpsetatud romi peale, mind need stock rommid nagunii ei huvita. Lisa aku kaasa ja korras. Ega see siis iPhone julla ole millel akut vahetada ei saa icon_lol.gif


Kuna ise lisaakudega majandamist ei seedi, siis minu hinnangul Diamond ei sobi inimesele kes päeva jooksul peab aparaati palju sihtotstarbeliselt kasutama ning ActiveSync USB ühendust ei võimalda (just laadimist selle osana).
Töötelefoniks sobib paremini Touch Pro, millel suurem aku, rohkem RAM ja qwerty klaver.
Aga lõpuks sõltub kõik ikka konkreetsest tööst icon_smile.gif Kui kasutaja saab oma asjad tehtud ning on rahul, siis on see ainus mis loeb.

Ise valisin Xperia X1 sest mailidele vastamist palju (qwerty klaver) ja aku võimaldab istuda päev otsa konverentsil maili kontrollides ning msn või skype kasutada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2009 22:33:53 vasta tsitaadiga

2.03 diamondile lõpuks väljas(meie regiooni oma)
kiirem võrreldes 1.93 ja quickgps töötab uuesti icon_smile.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 03:20:40 vasta tsitaadiga

SCREAMER, vaata mingi costum rom peale paari päeva, siis näed tõelist kiirust icon_razz.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 09:06:06 vasta tsitaadiga

kui mul oli Elf, tegin ise endale custom Romid icon_wink.gif
Diamondi puhul põhjust pole, ruumi piisavalt palju,
customiga alati midagi tesistmoodi tehtud ja vajab fiximist
d3t kirjutas:
SCREAMER, vaata mingi costum rom peale paari päeva, siis näed tõelist kiirust icon_razz.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 22.01.2009 15:19:55 vasta tsitaadiga

kiire küsimus, kus kohast ma saaksin diamond touchil 3G võrgu välja lülitada?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 15:27:57 vasta tsitaadiga

settings/phone/
seal all servas olid tabid ei mäleta enam milline (vist network) sealt sai rippmenüüse kus valid gsm.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 22.01.2009 16:01:37 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
settings/phone/
seal all servas olid tabid ei mäleta enam milline (vist network) sealt sai rippmenüüse kus valid gsm.

aitähh, bandi alt tuli välja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 16:27:14 vasta tsitaadiga

HDSPA lüllita kah välja, advanced network all
supsu kirjutas:
Nu kirjutas:
settings/phone/
seal all servas olid tabid ei mäleta enam milline (vist network) sealt sai rippmenüüse kus valid gsm.

aitähh, bandi alt tuli välja.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2009 16:34:16 vasta tsitaadiga

kui ainult gsm valid bandist siis Edge jääb tööle aga 3G ei toimi kõnede ega andmeside jaoks.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
supsu
HV vaatleja

liitunud: 07.01.2005




sõnum 22.01.2009 20:54:05 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
kui ainult gsm valid bandist siis Edge jääb tööle aga 3G ei toimi kõnede ega andmeside jaoks.
üüd teie abiga kõik ok

edge lülitasingi esimesena välja ja siis jooksis mu aju kinni ja ei suutnud leida kohta kust 3g välja saada.nüüd teie abiga kõik nii nagu hetkel vaja.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hmekk
HV Guru
hmekk

liitunud: 10.07.2004




sõnum 31.01.2009 13:35:02 vasta tsitaadiga

Tartust on HTC HD kellelgi olemas ka ?
tahaks tsut näppida enne soetamist.

_________________
Fotoblogi / Flickr
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 8 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



Online
sõnum 01.02.2009 17:28:34 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks mu qtek 9100 heli pole enam.Eilne nagu kõik funkas.
Ja miks kaamera ei tööta?Endal mõistus otsas.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 17:43:26 vasta tsitaadiga

SR ei aita?
kui mitte, tee HR
jaank kirjutas:
Oskab keegi öelda miks mu qtek 9100 heli pole enam.Eilne nagu kõik funkas.
Ja miks kaamera ei tööta?Endal mõistus otsas.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



Online
sõnum 01.02.2009 18:36:42 vasta tsitaadiga

SR?
HR?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Margus
HV pensionär
Margus

liitunud: 06.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 18:51:16 vasta tsitaadiga

Soft reset(staff jääb alles),Hard reset (saad uue telefoni icon_lol.gif ,ühesõnaga tehaseseadistus)
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2009 22:28:57 vasta tsitaadiga

vahet see on ainuke lahendus, soovitav eelenvalt backup teha
-Margus- kirjutas:
Hard reset (saad uue telefoni icon_lol.gif ,ühesõnaga tehaseseadistus)

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 15:03:21 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on peal 9100 ja selle analoogidel WM6, kuidas toimib, allalaadimise koht, kelle valmistatud icon_question.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 15:15:02 vasta tsitaadiga

s200 peal toimib ilusti,
http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=356

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 15:38:00 vasta tsitaadiga

Naesel on O2 mini aga eks proovin thumbs_up.gif

Milline neist seal see õige on, ei suutnud sealt ühtegi pealkirja sobivaks pidada erinevalt näiteks Tornado alamfoorumist icon_confused.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007



Online
sõnum 06.02.2009 15:51:22 vasta tsitaadiga

WIZARD on sul.Vali sealt Wizard wm6 vms.
Tahaks ise ka ära fläshhida, aga ma ei julge.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 16:37:26 vasta tsitaadiga

too mulle icon_wink.gif
aga sobiva pead ise leidma endale icon_smile.gif
jaank kirjutas:
WIZARD on sul.Vali sealt Wizard wm6 vms.
Tahaks ise ka ära fläshhida, aga ma ei julge.

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 16:49:44 vasta tsitaadiga

Üks kala veel, millegipärast ei ava neti lehti ega ei ühenda üldse mitte midagi kuigi näitab et on wifi-ga kontakti loonud ja signaal tugev icon_eek.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SCREAMER
HV Guru
SCREAMER

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 17:01:08 vasta tsitaadiga

proovi MSNi näiteks kas ühendab või mitte,
Hard Reseti oled ikka teinud?
mazdagti kirjutas:
Üks kala veel, millegipärast ei ava neti lehti ega ei ühenda üldse mitte midagi kuigi näitab et on wifi-ga kontakti loonud ja signaal tugev icon_eek.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 441 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 393
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2009 18:49:30 vasta tsitaadiga

ei ole teinud aga tegelikult tahtsingi just wm üle kirjutada kui kohe wifi jamama hakkas thumbs_up.gif

Hard reset aitas aga xda foorumist leidsin mõistatuse: Wizard G3 ja G4 icon_eek.gif kuidas teha kindlaks kumb isend on käes mida upgradema hakkan icon_confused.gif kuna kui valesti käitun siis muutub G4 telliseks icon_neutral.gif

EDIT:leidsin ka sellele vastuse:

A *G3* Wizard will have the following:

_IPL: 1.xx *or* 2.xx *or* 2.xx.00x (Note that this version only has *TWO* 0's.)_

_SPL: 1.xx *or* 2.xx *or* 2.xx.00x (Note that this version only has *TWO* 0's.)_

A *G4* Wizard will have the following:

_IPL: 2.xx.000x (Note that this version has *THREE* 0's.)_

_SPL: 2.xx.000x (Note that this version has *THREE* 0's.)_

Ja mulle sattus kätte siis see G4 mille kirjutamine riskantne icon_evil.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!

FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Qtek & HTC Corporation :: arutelu, probleemid/lahendused mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.