|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
03.12.2008 02:30:30
|
|
|
| ei kasuta seda üldse, nii, et ei näe erilist vajadust selle järgi
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.12.2008 10:21:14
|
|
|
siis tee lahti Ühenduse, tee Emt/elisa/tele2 (kumb neist sul on) ühendus lahti, ja võta linnke, connect to internet, või lihtsalt kustuta ühendus
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
03.12.2008 10:46:00
|
|
|
ma olen kõik ära kustutanud mis võimalik, ikka on Gprsi märk aktiivne
Ühendust ennast nagu ei ole, aga ikoon on alles...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.12.2008 11:09:41
|
|
|
sul ühenduse märk aktiivne või [G]?
| nugis kirjutas: |
ma olen kõik ära kustutanud mis võimalik, ikka on Gprsi märk aktiivne
Ühendust ennast nagu ei ole, aga ikoon on alles... |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
03.12.2008 11:40:30
|
|
|
| üleval joonel on G märk, kogu moos...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.12.2008 12:16:40
|
|
|
G tähendab et su tel. on GPRS levialas kogumoos...... ta peabki põlema.....
see ei tähenda et sul GPRS aktiivne.....
ja minuteada on olemas proged, millega saab peita seda G märki
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nugis
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.07.2005
|
03.12.2008 13:53:57
|
|
|
aga kahe päeva arve on kuidagi ulmeline...
fak, mysteerium
edit: no vot, sai siis küsimus peale pikka puurimist lahendatud, ilmselt teenusepakkuja poolne viga... sai nüüd täitsa pikk hala siia kokku, et mode võib natukene teemat puhastada, kui on soovi tänud aitajatele kah
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raull
HV kasutaja
liitunud: 13.02.2002
|
03.12.2008 20:05:17
|
|
|
Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?
Kui kiire see on praegusel ajal?
Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
03.12.2008 20:20:05
|
|
|
minu oma käis 2 korda garantiis,
mõlemad korrad oli 2nädalat umbes garantiis
| raull kirjutas: |
Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?
Kui kiire see on praegusel ajal?
Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.12.2008 21:55:34
|
|
|
| SCREAMER kirjutas: |
minu oma käis 2 korda garantiis,
mõlemad korrad oli 2nädalat umbes garantiis
| raull kirjutas: |
Kuidas teil on viimased kogemused HTC garantiiga Eestis?
Kui kiire see on praegusel ajal?
Mul telefonil väike viga, mida võiks lasta parandada aga kui see kuu võtab siis elan sellega. |
|
Siis sul on vedanud. Minul pole vähem kui 3 nädalaga õnnestunud.
Põhiline aeg kulub aparaadil Lätis varuosi oodates...
Infocare peaks olema see firma kes garantiid vahendab ning mulle on enamasti öeldud aparaati loovutades, et nädala jooksul saab defekteering tehtud ehk aparaat jõuab lätlaste kätte ning saab selgeks mis on aparaadil viga ning kas see garantii alla käib.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andrez3d
HV veteran

liitunud: 29.12.2001
|
03.12.2008 22:22:34
|
|
|
| nugis kirjutas: |
Kusjuures, sai juba pikka aega tuulatud netis, midagi väga tarka ei leidnud. Porgrammijupp nimega NoData peaks ideeliselt töötama (mu teisel Qtekil, 9100, töötab), kuid s200-l keelates gprsi ära, on ikka ikoon startmenüü ribal olemas.
WM 5 jookseb muidu mõlemal... |
suured tänud selle programmi eest, mõtlesin koguaeg et pean enda qtek 9100 midagi sellist otsima.
|
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
04.12.2008 09:46:04
|
|
|
no ei tea,
1ne kord vahetati soft,
2ne korda vahetati emaplaat, kuna ei lülitanud üldse sisse
| Draqula kirjutas: |
Siis sul on vedanud. Minul pole vähem kui 3 nädalaga õnnestunud.
Põhiline aeg kulub aparaadil Lätis varuosi oodates...
Infocare peaks olema see firma kes garantiid vahendab ning mulle on enamasti öeldud aparaati loovutades, et nädala jooksul saab defekteering tehtud ehk aparaat jõuab lätlaste kätte ning saab selgeks mis on aparaadil viga ning kas see garantii alla käib. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
22.12.2008 11:20:47
|
|
|
Selline mure Diamondiga. Seadistasin ise gprs parameetrid kuna sms teel tellimist telefon ei toeta.
Ühendus töötab normaalselt aga tele2 wap portaalis ei saa saldoinfot vaadata ja interneti päevapiletit tellida.
ütleb, et pole tele2 klient
kuskil veel mingi seting mis tuleks üle vaadata?
ja veel.
tahaks installida orig. manila themet (musta) praeguse puna/valge vodafone asemel aga poole installi
ajal katkestab, et polevat piisavalt õigusi.
Mis variandid oleks üldse uus rom (default) panna? htc lehelt seeria numbri järgi uut rom näitab, et pole saadaval.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
22.12.2008 11:25:37
|
|
|
| Nu kirjutas: |
Selline mure Diamondiga. Seadistasin ise gprs parameetrid kuna sms teel tellimist telefon ei toeta.
Ühendus töötab normaalselt aga tele2 wap portaalis ei saa saldoinfot vaadata ja interneti päevapiletit tellida.
ütleb, et pole tele2 klient
kuskil veel mingi seting mis tuleks üle vaadata?
ja veel.
tahaks installida orig. manila themet (musta) praeguse puna/valge vodafone asemel aga poole installi
ajal katkestab, et polevat piisavalt õigusi.
Mis variandid oleks üldse uus rom (default) panna? htc lehelt seeria numbri järgi uut rom näitab, et pole saadaval. |
ROM installi kohta uuri siit: http://forum.xda-developers.com/forumdisplay.php?f=428
Mulje on jäänud, et operaatori saasta täis ROM'i ülelaskmine käib natuke teisiti kui lihtsalt tootjapoolse ROM'i peale laskmine. Seal foorumis peaks infot olema.
GPRS seaded peaks saama siit: http://www.htc.ee/?id=25 Oluline on just proxy'de kasutamine, wap ja secure wap puhul ning õigesti aadressi sisestamine kujul wsp://
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
22.12.2008 11:37:50
|
|
|
Need seaded seal on samad mis tele2 lehel ja pole sellesmõttes htc spetsiifilised.
kõik panin muidu nii nagu kirjas ainult, et IP aadressi sisestan siis ühendus ei tööta.
ilma IP'ta töötab.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Matti
HV veteran

liitunud: 24.01.2007
|
22.12.2008 17:41:51
|
|
|
htc diamondil ei tööta enam gps
quickgps'iga uusimad andmed tõmmatud, ent ei google maps ega tomtom ei leia satelliite
kes aimab on's tegu tark- või riistvaralise veaga
kõiksugu uuendused kenasti tehtud
_________________
Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma. |
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.12.2008 22:48:00
|
|
|
vahest juhtub jah, viimane soft peal?
lahendus: HR või pane käsitsi pordi/kiiruse googlemapsis,
| Matti kirjutas: |
htc diamondil ei tööta enam gps
quickgps'iga uusimad andmed tõmmatud, ent ei google maps ega tomtom ei leia satelliite
kes aimab on's tegu tark- või riistvaralise veaga
kõiksugu uuendused kenasti tehtud |
saada mulle PSi, saadan enda SNi, saad balticumi romi pärast allalaadida
| Nu kirjutas: |
| Mis variandid oleks üldse uus rom (default) panna? htc lehelt seeria numbri järgi uut rom näitab, et pole saadaval. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
23.12.2008 17:57:36
|
|
|
Teadmiseks siis neile kes veel ei tea, võin vabalt olla ka ise ainuke ja viimane lollike, et Rocca II korrusel olev mobla pood & remont ei ole enam Qtek/HTC maaletooja koostööpartner aga vähemalt minult olid nad küll nõus telefoni vastu võtma ning üritama softi üle kirjutada kuskil Majaka uulitsal 200 eeksu eest kuigi, mainisin et selle isendiga hetkel juba selge et vaid tehase softiga saab ta uuesti tööle. Mainiti muidugi algul et garantiiga nad enam ei tegele aga kui ütlesin et varem saatsite Lätti kui ise jagu ei saa, siis selle peale tehti vaid imelikke nägusi ja visati nalja et sinna ei julge küll miskit saata kuna seal ju majanduskriis Oma aparaadil pole enam garantiid ja mainisin et kõik on proovitud juba ja proovimata ainult tehase soft aga sellele vaatamata otsustasid nemad et äkki nende "Ivan" või kes iganes võiks üritada ikkagi ehk siis vaevalt et mu telefon oleks üldse juhtmega ühendatud selle teadmiste pagasi puhul aga see 200.- oleks ikkagi sisse kasseritud, toredaid jõule muidugi
Kui molin telefoni ära andnud nende kätte sinna, jäi hinge ikkagi miskit nigu närima et pole nagu kõik õige. Võtsin siis htc.ee lehel leiduvale numbrile kõne ja vestlesin Priidu nimelise igati viisaka ja asjaliku meesterahvaga. Tema muidugi et kõik on netis vabalt saadaval aga kui ütlesinet kõik kodusel teel proovitud juba ja küsisin selle Rocca poe kohta kah. Tema vastu et sealt pole lootustki sellist softi leida või sellise softi omaniku kätte kunagi jõuaks, Tammsaare uulitsal neil nüüd ainuke ametlik koostööpartner Eestis. Selle peale muidugi ots ümber ja taas teisele korrusele ja õnneks oldi lahkelt nõus mu aparaat tagastatama
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kommionuke
HV vaatleja
liitunud: 01.12.2007
|
14.01.2009 20:49:14
|
|
|
Minu oma oli garantiis 8 päeva. (Lätis)
Aga küsimus siis selline: Mida mu telefon täpselt teeb kui ta on Roaming? Ei saa pihta. Mingid ekstra kulutused vms?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
14.01.2009 21:12:31
|
|
|
Tuletan meelde, et .store (battleit.eu/store) on endiselt avatud, tõsi küll pisut vananenud tarkvaravalikuga. Kui keegi teab tarkvara mis peaks seal olema aga pole võib julgelt teada anda. Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama hakkab seal loomulikult valik ka iseenesest uuenuma.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.01.2009 21:12:56
|
|
|
| kommionuke kirjutas: |
Minu oma oli garantiis 8 päeva. (Lätis)
Aga küsimus siis selline: Mida mu telefon täpselt teeb kui ta on Roaming? Ei saa pihta. Mingid ekstra kulutused vms? |
Roaming on välisvõrgus olemine. Ehk sisuliselt su telefon lihtsalt teavitab sind - Sa pole koduvõrgus, siin võivad olla teised hinnad teenustel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
14.01.2009 21:58:49
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama |
ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
14.01.2009 23:24:48
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama |
ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada  |
Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
14.01.2009 23:46:18
|
|
|
reedel peaks 2.03 välja tulema
ja mul aku peab 1....2päeva tava akuga, tunitud power managementiga
3G väljalülitamine annab ~10% umbes
| Draqula kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama |
ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada  |
Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
15.01.2009 02:49:00
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama |
ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada  |
Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi. |
Miks ta siis telefoniks ei sobi? Nagunii lükkan ju iseküpsetatud romi peale, mind need stock rommid nagunii ei huvita. Lisa aku kaasa ja korras. Ega see siis iPhone julla ole millel akut vahetada ei saa
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
15.01.2009 09:47:28
|
|
|
ülinõrk aku on ainult 1 probleem seal. minujaoks oli neid veel 3-4 miks ma ise tast pidin loobuma.
võibolla tõesti mingi tweakitud custom romiga on asi talutavam.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
15.01.2009 10:50:58
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Draqula kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
| d3t kirjutas: |
| Kui peaks õnneks minema ja ma HTC Diamondi omanikuks saama |
ei tahaks küll sellist asja õnnestumiseks nimetada  |
Maitse asi ma arvan. Diamond on täitsa tore aparaat kui nõrguke aku välja arvata. Esimesed tarkvaraversioonid olid ka suht õnnetud.
Töötelefoniks lihtsalt ei sobi. |
Miks ta siis telefoniks ei sobi? Nagunii lükkan ju iseküpsetatud romi peale, mind need stock rommid nagunii ei huvita. Lisa aku kaasa ja korras. Ega see siis iPhone julla ole millel akut vahetada ei saa  |
Kuna ise lisaakudega majandamist ei seedi, siis minu hinnangul Diamond ei sobi inimesele kes päeva jooksul peab aparaati palju sihtotstarbeliselt kasutama ning ActiveSync USB ühendust ei võimalda (just laadimist selle osana).
Töötelefoniks sobib paremini Touch Pro, millel suurem aku, rohkem RAM ja qwerty klaver.
Aga lõpuks sõltub kõik ikka konkreetsest tööst Kui kasutaja saab oma asjad tehtud ning on rahul, siis on see ainus mis loeb.
Ise valisin Xperia X1 sest mailidele vastamist palju (qwerty klaver) ja aku võimaldab istuda päev otsa konverentsil maili kontrollides ning msn või skype kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
18.01.2009 22:33:53
|
|
|
2.03 diamondile lõpuks väljas(meie regiooni oma)
kiirem võrreldes 1.93 ja quickgps töötab uuesti
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
19.01.2009 03:20:40
|
|
|
SCREAMER, vaata mingi costum rom peale paari päeva, siis näed tõelist kiirust
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
19.01.2009 09:06:06
|
|
|
kui mul oli Elf, tegin ise endale custom Romid
Diamondi puhul põhjust pole, ruumi piisavalt palju,
customiga alati midagi tesistmoodi tehtud ja vajab fiximist
| d3t kirjutas: |
SCREAMER, vaata mingi costum rom peale paari päeva, siis näed tõelist kiirust  |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
22.01.2009 15:19:55
|
|
|
| kiire küsimus, kus kohast ma saaksin diamond touchil 3G võrgu välja lülitada?
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
22.01.2009 15:27:57
|
|
|
settings/phone/
seal all servas olid tabid ei mäleta enam milline (vist network) sealt sai rippmenüüse kus valid gsm.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
22.01.2009 16:01:37
|
|
|
| Nu kirjutas: |
settings/phone/
seal all servas olid tabid ei mäleta enam milline (vist network) sealt sai rippmenüüse kus valid gsm. |
aitähh, bandi alt tuli välja.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
22.01.2009 16:27:14
|
|
|
HDSPA lüllita kah välja, advanced network all
| supsu kirjutas: |
| Nu kirjutas: |
settings/phone/
seal all servas olid tabid ei mäleta enam milline (vist network) sealt sai rippmenüüse kus valid gsm. |
aitähh, bandi alt tuli välja. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
22.01.2009 16:34:16
|
|
|
kui ainult gsm valid bandist siis Edge jääb tööle aga 3G ei toimi kõnede ega andmeside jaoks.
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
supsu
HV vaatleja
liitunud: 07.01.2005
|
22.01.2009 20:54:05
|
|
|
| Nu kirjutas: |
| kui ainult gsm valid bandist siis Edge jääb tööle aga 3G ei toimi kõnede ega andmeside jaoks. |
üüd teie abiga kõik ok
edge lülitasingi esimesena välja ja siis jooksis mu aju kinni ja ei suutnud leida kohta kust 3g välja saada.nüüd teie abiga kõik nii nagu hetkel vaja.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hmekk
HV Guru

liitunud: 10.07.2004
|
31.01.2009 13:35:02
|
|
|
Tartust on HTC HD kellelgi olemas ka ?
tahaks tsut näppida enne soetamist.
_________________ Fotoblogi / Flickr |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
8 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
01.02.2009 17:28:34
|
|
|
Oskab keegi öelda miks mu qtek 9100 heli pole enam.Eilne nagu kõik funkas.
Ja miks kaamera ei tööta?Endal mõistus otsas.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
01.02.2009 17:43:26
|
|
|
SR ei aita?
kui mitte, tee HR
| jaank kirjutas: |
Oskab keegi öelda miks mu qtek 9100 heli pole enam.Eilne nagu kõik funkas.
Ja miks kaamera ei tööta?Endal mõistus otsas. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
01.02.2009 18:36:42
|
|
|
SR?
HR?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Margus
HV pensionär

liitunud: 06.04.2002
|
01.02.2009 18:51:16
|
|
|
Soft reset(staff jääb alles),Hard reset (saad uue telefoni ,ühesõnaga tehaseseadistus)
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
01.02.2009 22:28:57
|
|
|
vahet see on ainuke lahendus, soovitav eelenvalt backup teha
| -Margus- kirjutas: |
Hard reset (saad uue telefoni ,ühesõnaga tehaseseadistus) |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.02.2009 15:03:21
|
|
|
Kas kellelgi on peal 9100 ja selle analoogidel WM6, kuidas toimib, allalaadimise koht, kelle valmistatud
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.02.2009 15:38:00
|
|
|
Naesel on O2 mini aga eks proovin
Milline neist seal see õige on, ei suutnud sealt ühtegi pealkirja sobivaks pidada erinevalt näiteks Tornado alamfoorumist
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaank
HV veteran
liitunud: 14.01.2007
|
06.02.2009 15:51:22
|
|
|
WIZARD on sul.Vali sealt Wizard wm6 vms.
Tahaks ise ka ära fläshhida, aga ma ei julge.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.02.2009 16:37:26
|
|
|
too mulle
aga sobiva pead ise leidma endale
| jaank kirjutas: |
WIZARD on sul.Vali sealt Wizard wm6 vms.
Tahaks ise ka ära fläshhida, aga ma ei julge. |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.02.2009 16:49:44
|
|
|
Üks kala veel, millegipärast ei ava neti lehti ega ei ühenda üldse mitte midagi kuigi näitab et on wifi-ga kontakti loonud ja signaal tugev
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SCREAMER
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
06.02.2009 17:01:08
|
|
|
proovi MSNi näiteks kas ühendab või mitte,
Hard Reseti oled ikka teinud?
| mazdagti kirjutas: |
Üks kala veel, millegipärast ei ava neti lehti ega ei ühenda üldse mitte midagi kuigi näitab et on wifi-ga kontakti loonud ja signaal tugev  |
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 441 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
393 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mazdagti
HV veteran

liitunud: 28.05.2005
|
06.02.2009 18:49:30
|
|
|
ei ole teinud aga tegelikult tahtsingi just wm üle kirjutada kui kohe wifi jamama hakkas
Hard reset aitas aga xda foorumist leidsin mõistatuse: Wizard G3 ja G4 kuidas teha kindlaks kumb isend on käes mida upgradema hakkan kuna kui valesti käitun siis muutub G4 telliseks
EDIT:leidsin ka sellele vastuse:
A *G3* Wizard will have the following:
_IPL: 1.xx *or* 2.xx *or* 2.xx.00x (Note that this version only has *TWO* 0's.)_
_SPL: 1.xx *or* 2.xx *or* 2.xx.00x (Note that this version only has *TWO* 0's.)_
A *G4* Wizard will have the following:
_IPL: 2.xx.000x (Note that this version has *THREE* 0's.)_
_SPL: 2.xx.000x (Note that this version has *THREE* 0's.)_
Ja mulle sattus kätte siis see G4 mille kirjutamine riskantne
_________________ No ikka täitsa kagu nukas!
FB Volvokodu, diagnostikaabi Võrumaal. |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
136 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|