|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mart352
HV Guru

liitunud: 05.02.2003
|
13.12.2008 18:10:40
|
|
|
Asukohal märkimisel pole mingit vahet.
Ainult ärifoorumis vajalik, et tehingud sujuvalt läheksid. Tihedamad äritsejad panevad profiili või teavad ise teemasse kirjutada.
Mõni üksik, kes pole profiili pannud ja teemas ka ei maini, kus piirkonnas ta midagi müüb või osta tahab, posti teel saatmisest ka ei sõnagi.
Mujal on harva vaja asukohta teada. Näiteks see lumetormi teema kus kirjutatakse, et siin sajab hirmsasti lund aga asukohaks pole midagi pandud ja postitusest ka välja ei loe välja kus see siin on.
edit: Mis selle foorumi kodeeringugu muutmise ettepanekuga saanud on?
Muuta foorumi kodeering ISO-8859-1 --> Windows-1252
postitatud: 21.11.2007 21:30
| Tanel kirjutas: |
ettepanek Nevermindile edastatud  |
ja üks varasem teema
Foorumi kodeering on vale
+ aprillis siin samas teemas sai uuritud selle kohta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4363139#4363139
_________________ Imperfection is perfect |
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dvd vader
HV Guru
liitunud: 26.09.2002
|
14.12.2008 20:17:00
|
|
|
küsimus: kas HV poliitika hasartmängude teemade kohta on muutunud? sest aasta või paar tagasi kui inimesed üritasid siin rääkida pokkeri teemadel, siis see teema kustutati ja ilmselt oli moderaatorite vahel arutlusel kah, aga lõpuks otsustati, et pokkeriga seotud teemad on HV-s out. mäletan seda üsna selgelt, sest ise ka pokkerihuviline ja eriti ma aru ei saanud, miks pokkeriga seotu keelatud on, aga no mis seal ikka.
hetkel aga on pokkeriga seotud teema üleval juba 10 päeva ja ei ole näha märke selle kustutamisest.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391700
paluks kommenteerida pädevatel
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
7 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
14.12.2008 23:27:47
|
|
|
Arvutikeskuse reklaami liikuv tekst meenutab silmanurgast nähes mulle koguaeg seda stseeni kui on kirjakasti uus kiri laekunud. Seega pean nagu, silmi liigutama, et veenduda, et mingit kirja ei ole tulnud. Ebamugav
Ja Tanel, mulle tundub, et su allkiri on kõrgem kui 3 standard rida.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Duckhead
HV veteran

liitunud: 07.02.2003
|
14.12.2008 23:40:06
|
|
|
| Sammer kirjutas: |
Ja Tanel, mulle tundub, et su allkiri on kõrgem kui 3 standard rida.  |
_________________ ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!! |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
15.12.2008 15:35:49
|
|
|
| Duckhead kirjutas: |
| Sammer kirjutas: |
Ja Tanel, mulle tundub, et su allkiri on kõrgem kui 3 standard rida.  |
 |
paneb endale ka pildikese sinna
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.12.2008 16:53:51
|
|
|
| Sammer kirjutas: |
Arvutikeskuse reklaami liikuv tekst meenutab silmanurgast nähes mulle koguaeg seda stseeni kui on kirjakasti uus kiri laekunud. Seega pean nagu, silmi liigutama, et veenduda, et mingit kirja ei ole tulnud. Ebamugav |
Reklaam ju mõjub siis kui sa juba vaatad seda
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valdars
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
15.12.2008 17:38:06
|
|
|
| Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta.
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
15.12.2008 17:47:14
|
|
|
| Valdars kirjutas: |
| Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta. |
24.10.08:
| Traf kirjutas: |
Võiks olla võimalus teha teemasid, mille esimene postitus jääb esimeseks iga lehe korral. Ma ei ütle, et selline lahendus kõikidele teemadele sobiks, aga selliste teemade puhul, kus teema esimest lehekülge olulise infoga uuendatatakse, tuleks see kasuks, imo. Umbes nagu artiklite ja blogide kommentaarid, kus kommentaaride järgmist lehekülge vaadates artikkel ise ikka näha jääb.
|
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
15.12.2008 17:58:01
|
|
|
Esimene postitus on tavaliselt suht pikk sellistes teemades. Seega ei taha seda igal lehel uuesti näha.
Eriti veel väikse ekraaniga töötades
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
15.12.2008 18:05:36
|
|
|
lühikeseks lõigatud versioon (esimesed 300 tähemärki) koos lingiga teema esimese postituse juurde?
edit: või teine variant - kasutajate mõistlikkusele lootma jääv meetod, kus tekst lõigatakse ära peale esimest/teist kahekordset reavahetust?
edit2: kolmas variant: väike riba teema ülemises otsas, kus on informatiivne tekst a'la "esimene postitus". Peale klikkides javascripti olemasolu korral näidatakse esimest postitust, mis senikaua peidus oli; JS puudumise korral toimib see lingina esimese postituse juurde.
võimalusi kui palju.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sammer
HV kasutaja
liitunud: 09.05.2006
|
15.12.2008 18:23:55
|
|
|
Spoilerisüsteem lehe algusesse.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
15.12.2008 22:58:02
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Valdars kirjutas: |
| Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta. |
24.10.08:
| Traf kirjutas: |
Võiks olla võimalus teha teemasid, mille esimene postitus jääb esimeseks iga lehe korral. Ma ei ütle, et selline lahendus kõikidele teemadele sobiks, aga selliste teemade puhul, kus teema esimest lehekülge olulise infoga uuendatatakse, tuleks see kasuks, imo. Umbes nagu artiklite ja blogide kommentaarid, kus kommentaaride järgmist lehekülge vaadates artikkel ise ikka näha jääb.
|
 |
mõttetu
mind hakkaks see kindlasti häirima
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
15.12.2008 23:06:43
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Valdars kirjutas: |
| Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta. |
24.10.08:
| Traf kirjutas: |
Võiks olla võimalus teha teemasid, mille esimene postitus jääb esimeseks iga lehe korral. Ma ei ütle, et selline lahendus kõikidele teemadele sobiks, aga selliste teemade puhul, kus teema esimest lehekülge olulise infoga uuendatatakse, tuleks see kasuks, imo. Umbes nagu artiklite ja blogide kommentaarid, kus kommentaaride järgmist lehekülge vaadates artikkel ise ikka näha jääb.
|
 |
mõttetu
mind hakkaks see kindlasti häirima  |
Enable/Disable valik profiili
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
16.12.2008 20:29:39
|
|
|
Enamus teemade puhul see siiski ei omaks pointi.
Kui vaja vaadata esimest postitust, siis ava esimene postitus uus tabis, iga brauser toetab seda (kui vana risu IE6'e mitte arvestada).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
17.12.2008 12:08:59
Ettepanek |
|
|
Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha - teise/kolmanda/neljanda... arvuti konfid, mõni tel.number, jne, jne..? Maht muidugi ära piirata, et keegi oma diplomitööd seal hoidma ei hakkaks
Mõte tuli sellest, kui vaatasin oma koduste rontide loetelu, mis seal valdavalt endale mäluvärskenduseks, mitte teistele imetlemiseks
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
17.12.2008 16:44:02
|
|
|
pastebin.com ? Siis lihtsalt lingid omale profiili.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
17.12.2008 21:29:03
Re: Ettepanek |
|
|
| Petz kirjutas: |
Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha - teise/kolmanda/neljanda... arvuti konfid, mõni tel.number, jne, jne..? Maht muidugi ära piirata, et keegi oma diplomitööd seal hoidma ei hakkaks
Mõte tuli sellest, kui vaatasin oma koduste rontide loetelu, mis seal valdavalt endale mäluvärskenduseks, mitte teistele imetlemiseks  |
Kasuta wordi või notepadi kui omale vaatamiseks ja hoia oma arvutis
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.12.2008 21:33:47
|
|
|
See oleks mugav asi
Vahest ikka vaja märkmeid teha.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
17.12.2008 23:01:31
|
|
|
Selline kiire küsimus, millele on ilmselt lihtne ja loogiline vastus olemas.
Miks on transpordifoorumi teemade tähistused sellised: Pakun transporti - PR ja Otsin transporti - OR
Minu mõistuse järgi peaks/võiks olla PT ja OT, kust need PR ja OR tuletatud on?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
18.12.2008 11:26:05
|
|
|
Kes tõstab teemadest postitusi välja ja paneb neile sisutihedaid pealkirju nagu 'kes', 'mis', 'kust' jne? Ja siis hakatakse teema algataja kallal võtma, et miks selline tobe pealkiri..
_________________ I prepared Explosive Runes this morning |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wicked
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.12.2008 11:34:04
|
|
|
lisaks veel:
kas
millist
Vahepeal tuli analoogsete pealkirjadega hunnik, mis nüüd juba ajaloo prügikastis
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
18.12.2008 11:36:44
|
|
|
| Minu meelest tulevad need teemad peamiselt "Mobiiltelefonid / Muu tehnika" alamfoorumist.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
23.12.2008 17:52:41
|
|
|
| PM's ei saa kaasa panna linki, kustutatakse automaatselt ära.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
25.12.2008 01:49:33
|
|
|
Minumeelest võiks HV's olla sõbralist vms.
Ei viitsinud eriti tuhlata et otsida kas selle sisuline teema juba on
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
25.12.2008 02:00:31
|
|
|
Ja mida sa sellega peale hakkaksid?
HV ei ole rate.ee
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
25.12.2008 02:59:57
|
|
|
| Ma söön kirjutas: |
Ja mida sa sellega peale hakkaksid?
HV ei ole rate.ee |
äkki hakkaks alvatari piltidele 7 ja 10 andma ja feimiks ka veits.
muudaks foorum.hinnavaatluse.ee foorum.rate.ee'ks
täitsa hea mõte
HV rate.ee'ks 2009
sorri veits palju
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
25.12.2008 04:31:14
|
|
|
Jah reit on teie elu ma vaatan ja ei saa sellest mööda vaadata kuigi olete arvutialases foorumis minge hinnake seal oma kümnete ja seitsmetega ja koguge boonukaid automaineriga tubli selle jutuga siin esineda on rumal minumeelest !
Minujaoks muutus see sait mõtetuks juba aastaid tagasi, olin seal kasutaja kui seal oli ainult ~500 inimest reganud ja uskuge mind see oli päris ok koht nüüd kõik seal peapeale pööratud ja see pole enam see pigem on selle koha üle võtnud orkut.
Kes rääkis piltide hindamisest ? ärge palun pange lampi !
Sõbralistist oleks hea otsida inimesi kellele kiri vms saata muidu otsi ei tea kust taga ja ega kõigi kasutajad ka meelde ei jää, minuarust oleks see mõistlik lisa siia.
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
25.12.2008 12:53:05
|
|
|
Mõnel on võibolla nii palju sõpru, et ei jää meelde kõik
Võiks olla lihtsalt list linkidega sõprade profiilidele. Hea kiire leida tuttavaid kasutajaid.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.12.2008 12:56:31
|
|
|
No kes keelab sul teha seda listi kuskile enda arvutisse html kujul?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.12.2008 12:57:36
|
|
|
asjameez, pane siis arvuti konfi lahtrisse omal sõbrad kirja
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Petz
HV Guru
liitunud: 05.11.2001
|
25.12.2008 16:01:33
|
|
|
| tsitaat: |
| Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha |
Tsiteerin siinkohal veel kord iseennast. Ehk annaks see viimatimainitud probleemile ka lahenduse.
Minu jaoks on HV viimased 7 aastat lihtsalt ainus kindel koht, kust teatud info kiiresti üles leiab. Igasugused lingid-failid kodu/töö/sülearvutites ja mälupulkadel ei asenda kuidagi seda.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.12.2008 16:02:14
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Mõnel on võibolla nii palju sõpru, et ei jää meelde kõik
|
sellisel kujul kirjasaatmist nimetatakse juba spämmiks
Varjatud kujul äripakkumiste tegemine privaatsõnumite kaudu on keelatud. |
List ei peaks tähendama kohe seda, et sa saad seda listi kasutada sõnumite saatmisel, mõtleb ehk lihtsalt nimekirja isikutest (pm'i saatmisel saab ju vaid ühe kasutaja sihtmärgiks panna ?)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
25.12.2008 16:19:41
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| List ei peaks tähendama kohe seda, et sa saad seda listi kasutada sõnumite saatmisel, mõtleb ehk lihtsalt nimekirja isikutest (pm'i saatmisel saab ju vaid ühe kasutaja sihtmärgiks panna ?) |
Just nii ma mõtlesingi.
Välja võiks näha umbes nii:
1. asjameez - -
2. Tanel ...
3. ...
Nimel klikkides läheb profiilile ja nupud teevad seda mida mujal foorumis. (MSN nupul võiks olla see 'DoInstantMessage' funktsioon, mitte link profiilile). Iga kasutaja juures on ka kustutamise nupp, mis eemaldab kasutaja sõbralistist.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
25.12.2008 16:33:29
|
|
|
| Petz kirjutas: |
| tsitaat: |
| Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha |
Tsiteerin siinkohal veel kord iseennast. Ehk annaks see viimatimainitud probleemile ka lahenduse.
Minu jaoks on HV viimased 7 aastat lihtsalt ainus kindel koht, kust teatud info kiiresti üles leiab. Igasugused lingid-failid kodu/töö/sülearvutites ja mälupulkadel ei asenda kuidagi seda. |
Me ei käsitle seda probleemina, vaid kui lisatööna (mis maksab) ja ressurssid (tööaeg jne.) on hetkel mujale suunatud....
Alati on võimalik teil endal eeltöö ära teha ja anda viited sobivale koodile vms
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
25.12.2008 17:48:18
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Aga seletage ja põhjendage, milleks on vaja ikkagi mitmele kasutajale priva saata? |
See näide, mis ma oma eelmises postituses tõin ei võimaldagi mitmele kasutajale korraga priva saata. Muidugi on võimalik, et seal on ka linnukesed kasutajate märkimiseks ja all veel nupud "Saada PS" "Kustuta listist" jne mis toimivad kõikide märgitud kasutajate kohta. Listi mõte on pigem tuttavate HV kasutajate kokkukoondamine ühte kohta. Ega orkutis, reidis jms ka ei saada ju kõikidele kes sõbrakas korraga kirju
E: See märkmelahtri tegemine võtab max 15 minutit aega sellel, kes konkreetse koodiga on juba tuttav. Mõned read HTML, PHP koodi ja andmebaasi olemisse vastav omadus juurde lisada.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
25.12.2008 18:18:46
|
|
|
Otsi oma sõpru siit parem: https://foorum.hinnavaatlus.ee/memberlist.php kuuluta kõik AHV id oma sõpradeks ja ongi sõbralist olemas
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
25.12.2008 19:54:12
|
|
|
Ma spämmi pole isegi mõttes selle sõbralistiga seoses olnud..
aga noh kui ei siis ei
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
25.12.2008 19:55:18
|
|
|
| Prostituut kirjutas: |
Ma spämmi pole isegi mõttes selle sõbralistiga seoses olnud..
aga noh kui ei siis ei  |
milleks seda sõbralisti vaja oleks üldse?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
27.12.2008 00:48:04
|
|
|
Kas on aeg Varia ost/müük/vahetus alafoorumi reeglite täiendamiseks?
See Peenisepikendaja! :: Sport/vaba aeg teema kadus mõne minuti jookult siit
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|