Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.12.2008 18:10:40 vasta tsitaadiga

Asukohal märkimisel pole mingit vahet.

Ainult ärifoorumis vajalik, et tehingud sujuvalt läheksid. Tihedamad äritsejad panevad profiili või teavad ise teemasse kirjutada.

Mõni üksik, kes pole profiili pannud ja teemas ka ei maini, kus piirkonnas ta midagi müüb või osta tahab, posti teel saatmisest ka ei sõnagi.


Mujal on harva vaja asukohta teada. Näiteks see lumetormi teema kus kirjutatakse, et siin sajab hirmsasti lund aga asukohaks pole midagi pandud ja postitusest ka välja ei loe välja kus see siin on.



edit: Mis selle foorumi kodeeringugu muutmise ettepanekuga saanud on?

Muuta foorumi kodeering ISO-8859-1 --> Windows-1252

postitatud: 21.11.2007 21:30
Tanel kirjutas:
ettepanek Nevermindile edastatud thumbs_up.gif



ja üks varasem teema

Foorumi kodeering on vale

+ aprillis siin samas teemas sai uuritud selle kohta
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4363139#4363139

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 20:17:00 vasta tsitaadiga

küsimus: kas HV poliitika hasartmängude teemade kohta on muutunud? sest aasta või paar tagasi kui inimesed üritasid siin rääkida pokkeri teemadel, siis see teema kustutati ja ilmselt oli moderaatorite vahel arutlusel kah, aga lõpuks otsustati, et pokkeriga seotud teemad on HV-s out. mäletan seda üsna selgelt, sest ise ka pokkerihuviline ja eriti ma aru ei saanud, miks pokkeriga seotu keelatud on, aga no mis seal ikka.

hetkel aga on pokkeriga seotud teema üleval juba 10 päeva ja ei ole näha märke selle kustutamisest.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=391700

paluks kommenteerida pädevatel
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 21:57:57 vasta tsitaadiga

dvd vader, kustutasin teema
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 23:27:47 vasta tsitaadiga

Arvutikeskuse reklaami liikuv tekst meenutab silmanurgast nähes mulle koguaeg seda stseeni kui on kirjakasti uus kiri laekunud. Seega pean nagu, silmi liigutama, et veenduda, et mingit kirja ei ole tulnud. Ebamugav icon_eek.gif

Ja Tanel, mulle tundub, et su allkiri on kõrgem kui 3 standard rida. icon_idea.gif

_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Duckhead
HV veteran
Duckhead

liitunud: 07.02.2003




sõnum 14.12.2008 23:40:06 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:

Ja Tanel, mulle tundub, et su allkiri on kõrgem kui 3 standard rida. icon_idea.gif

thumbs_up.gif icon_razz.gif

_________________
ÄRA KOORMA PENSIONIKASSAT, SURE ÕIGEAEGSELT!!!
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 15:35:49 vasta tsitaadiga

Duckhead kirjutas:
Sammer kirjutas:

Ja Tanel, mulle tundub, et su allkiri on kõrgem kui 3 standard rida. icon_idea.gif

thumbs_up.gif icon_razz.gif
paneb endale ka pildikese sinna icon_razz.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 16:53:51 vasta tsitaadiga

Sammer kirjutas:
Arvutikeskuse reklaami liikuv tekst meenutab silmanurgast nähes mulle koguaeg seda stseeni kui on kirjakasti uus kiri laekunud. Seega pean nagu, silmi liigutama, et veenduda, et mingit kirja ei ole tulnud. Ebamugav icon_eek.gif

Reklaam ju mõjub siis kui sa juba vaatad seda icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 15.12.2008 17:38:06 vasta tsitaadiga

Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 15.12.2008 17:47:14 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta.


24.10.08:

Traf kirjutas:
Võiks olla võimalus teha teemasid, mille esimene postitus jääb esimeseks iga lehe korral. Ma ei ütle, et selline lahendus kõikidele teemadele sobiks, aga selliste teemade puhul, kus teema esimest lehekülge olulise infoga uuendatatakse, tuleks see kasuks, imo. Umbes nagu artiklite ja blogide kommentaarid, kus kommentaaride järgmist lehekülge vaadates artikkel ise ikka näha jääb.


thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 17:58:01 vasta tsitaadiga

Esimene postitus on tavaliselt suht pikk sellistes teemades. Seega ei taha seda igal lehel uuesti näha.
Eriti veel väikse ekraaniga töötades icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 15.12.2008 18:05:36 vasta tsitaadiga

lühikeseks lõigatud versioon (esimesed 300 tähemärki) koos lingiga teema esimese postituse juurde?

edit: või teine variant - kasutajate mõistlikkusele lootma jääv meetod, kus tekst lõigatakse ära peale esimest/teist kahekordset reavahetust?

edit2: kolmas variant: väike riba teema ülemises otsas, kus on informatiivne tekst a'la "esimene postitus". Peale klikkides javascripti olemasolu korral näidatakse esimest postitust, mis senikaua peidus oli; JS puudumise korral toimib see lingina esimese postituse juurde.

võimalusi kui palju.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sammer
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 18:23:55 vasta tsitaadiga

Spoilerisüsteem lehe algusesse.
_________________
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 22:58:02 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Valdars kirjutas:
Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta.


24.10.08:

Traf kirjutas:
Võiks olla võimalus teha teemasid, mille esimene postitus jääb esimeseks iga lehe korral. Ma ei ütle, et selline lahendus kõikidele teemadele sobiks, aga selliste teemade puhul, kus teema esimest lehekülge olulise infoga uuendatatakse, tuleks see kasuks, imo. Umbes nagu artiklite ja blogide kommentaarid, kus kommentaaride järgmist lehekülge vaadates artikkel ise ikka näha jääb.


thumbs_up.gif

mõttetu icon_rolleyes.gif
mind hakkaks see kindlasti häirima icon_confused.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 23:06:43 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Traf kirjutas:
Valdars kirjutas:
Ettepanek: Iga teema esimene postitus alati iga lehekülje lõppu/algusesse. Asi võiks olla ka määratav. Miks? Sest foorumis on mitmeid mammutteemasid, millel kehtivad omad reeglid, mis tavaliselt on esimeses postituses kirjas, aga mida lugema ei vaevuta.


24.10.08:

Traf kirjutas:
Võiks olla võimalus teha teemasid, mille esimene postitus jääb esimeseks iga lehe korral. Ma ei ütle, et selline lahendus kõikidele teemadele sobiks, aga selliste teemade puhul, kus teema esimest lehekülge olulise infoga uuendatatakse, tuleks see kasuks, imo. Umbes nagu artiklite ja blogide kommentaarid, kus kommentaaride järgmist lehekülge vaadates artikkel ise ikka näha jääb.


thumbs_up.gif

mõttetu icon_rolleyes.gif
mind hakkaks see kindlasti häirima icon_confused.gif

Enable/Disable valik profiili thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.12.2008 20:29:39 vasta tsitaadiga

Enamus teemade puhul see siiski ei omaks pointi.
Kui vaja vaadata esimest postitust, siis ava esimene postitus uus tabis, iga brauser toetab seda (kui vana risu IE6'e mitte arvestada).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 17.12.2008 12:08:59 Ettepanek vasta tsitaadiga

Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha - teise/kolmanda/neljanda... arvuti konfid, mõni tel.number, jne, jne..? Maht muidugi ära piirata, et keegi oma diplomitööd seal hoidma ei hakkaks icon_smile.gif

Mõte tuli sellest, kui vaatasin oma koduste rontide loetelu, mis seal valdavalt endale mäluvärskenduseks, mitte teistele imetlemiseks icon_razz.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 16:44:02 vasta tsitaadiga

pastebin.com ? Siis lihtsalt lingid omale profiili.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:29:03 Re: Ettepanek vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha - teise/kolmanda/neljanda... arvuti konfid, mõni tel.number, jne, jne..? Maht muidugi ära piirata, et keegi oma diplomitööd seal hoidma ei hakkaks icon_smile.gif

Mõte tuli sellest, kui vaatasin oma koduste rontide loetelu, mis seal valdavalt endale mäluvärskenduseks, mitte teistele imetlemiseks icon_razz.gif

Kasuta wordi või notepadi kui omale vaatamiseks ja hoia oma arvutis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:32:37 vasta tsitaadiga

Teoreetiline võimalus on olemas, aga peab mõtlema selle otstarbekusele.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:33:47 vasta tsitaadiga

See oleks mugav asi thumbs_up.gif
Vahest ikka vaja märkmeid teha.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:01:31 vasta tsitaadiga

Selline kiire küsimus, millele on ilmselt lihtne ja loogiline vastus olemas.
Miks on transpordifoorumi teemade tähistused sellised: Pakun transporti - PR ja Otsin transporti - OR
Minu mõistuse järgi peaks/võiks olla PT ja OT, kust need PR ja OR tuletatud on?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:03:25 vasta tsitaadiga

PR=pakun reisi
OR=otsin reisi


loogiliselt icon_biggrin.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:18:51 vasta tsitaadiga

Etsike, PT (pakun tööd) oli lihtsalt juba hõivatud icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 18.12.2008 11:26:05 vasta tsitaadiga

Kes tõstab teemadest postitusi välja ja paneb neile sisutihedaid pealkirju nagu 'kes', 'mis', 'kust' jne? Ja siis hakatakse teema algataja kallal võtma, et miks selline tobe pealkiri..
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 11:26:55 vasta tsitaadiga

wicked, näiteid?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wicked
HV Guru
wicked

liitunud: 06.11.2001




sõnum 18.12.2008 11:27:33 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=393502&highlight= oli täiesti kindlalt ühes Creative'i kaartide teemas veel täna hommikul
_________________
I prepared Explosive Runes this morning
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 11:34:04 vasta tsitaadiga

lisaks veel:
kas
millist

Vahepeal tuli analoogsete pealkirjadega hunnik, mis nüüd juba ajaloo prügikastis
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 11:35:04 vasta tsitaadiga

Parandasin helikaardi ostupäringu teema pealkirja ära, aga kahjuks ei oska öelda, kes modedest niimoodi toimetab icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 11:36:44 vasta tsitaadiga

Minu meelest tulevad need teemad peamiselt "Mobiiltelefonid / Muu tehnika" alamfoorumist.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 11:37:20 vasta tsitaadiga

Tõstatasin teema adminnifoorumis
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 23.12.2008 17:52:41 vasta tsitaadiga

PM's ei saa kaasa panna linki, kustutatakse automaatselt ära.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.12.2008 01:49:33 vasta tsitaadiga

Minumeelest võiks HV's olla sõbralist vms.
Ei viitsinud eriti tuhlata et otsida kas selle sisuline teema juba on icon_rolleyes.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 02:00:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sõbralist

Ja mida sa sellega peale hakkaksid?
HV ei ole rate.ee
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 02:59:57 vasta tsitaadiga

Ma söön kirjutas:
tsitaat:
sõbralist

Ja mida sa sellega peale hakkaksid?
HV ei ole rate.ee

äkki hakkaks alvatari piltidele 7 ja 10 andma ja feimiks ka veits.
muudaks foorum.hinnavaatluse.ee foorum.rate.ee'ks
täitsa hea mõte icon_lol.gif
HV rate.ee'ks 2009

sorri veits palju beer_yum.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.12.2008 04:31:14 vasta tsitaadiga

Jah reit on teie elu ma vaatan ja ei saa sellest mööda vaadata kuigi olete arvutialases foorumis minge hinnake seal oma kümnete ja seitsmetega ja koguge boonukaid automaineriga icon_wink.gif tubli selle jutuga siin esineda on rumal minumeelest !
Minujaoks muutus see sait mõtetuks juba aastaid tagasi, olin seal kasutaja kui seal oli ainult ~500 inimest reganud ja uskuge mind see oli päris ok koht nüüd kõik seal peapeale pööratud ja see pole enam see pigem on selle koha üle võtnud orkut.
Kes rääkis piltide hindamisest ? ärge palun pange lampi !

Sõbralistist oleks hea otsida inimesi kellele kiri vms saata muidu otsi ei tea kust taga ja ega kõigi kasutajad ka meelde ei jää, minuarust oleks see mõistlik lisa siia.

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 12:43:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Sõbralistist oleks hea otsida inimesi kellele kiri vms saata

erm, mõtled spämmima hakata? icon_biggrin.gif Spämmivõimalust me kindlasti ei loo.
Kirja kirjutades ikka peaksid teadma, kellele kirja kirjutad.
Mitte et vorbid kirja valmis ja alles siis hakkan sõbralistist valima, kellele saata.
"Sõprade" kasutajanimed jäävad ikka pähe, mitte ei pea listist vaatama...

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 12:53:05 vasta tsitaadiga

Mõnel on võibolla nii palju sõpru, et ei jää meelde kõik icon_biggrin.gif
Võiks olla lihtsalt list linkidega sõprade profiilidele. Hea kiire leida tuttavaid kasutajaid.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 12:56:31 vasta tsitaadiga

No kes keelab sul teha seda listi kuskile enda arvutisse html kujul?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 12:57:25 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõnel on võibolla nii palju sõpru, et ei jää meelde kõik

sellisel kujul kirjasaatmist nimetatakse juba spämmiks
Varjatud kujul äripakkumiste tegemine privaatsõnumite kaudu on keelatud.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 12:57:36 vasta tsitaadiga

asjameez, pane siis arvuti konfi lahtrisse omal sõbrad kirja icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Petz
HV Guru

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.12.2008 16:01:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha
Tsiteerin siinkohal veel kord iseennast. Ehk annaks see viimatimainitud probleemile ka lahenduse.
Minu jaoks on HV viimased 7 aastat lihtsalt ainus kindel koht, kust teatud info kiiresti üles leiab. Igasugused lingid-failid kodu/töö/sülearvutites ja mälupulkadel ei asenda kuidagi seda.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.12.2008 16:02:14 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Mõnel on võibolla nii palju sõpru, et ei jää meelde kõik

sellisel kujul kirjasaatmist nimetatakse juba spämmiks
Varjatud kujul äripakkumiste tegemine privaatsõnumite kaudu on keelatud.
List ei peaks tähendama kohe seda, et sa saad seda listi kasutada sõnumite saatmisel, mõtleb ehk lihtsalt nimekirja isikutest (pm'i saatmisel saab ju vaid ühe kasutaja sihtmärgiks panna ?)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 16:19:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
List ei peaks tähendama kohe seda, et sa saad seda listi kasutada sõnumite saatmisel, mõtleb ehk lihtsalt nimekirja isikutest (pm'i saatmisel saab ju vaid ühe kasutaja sihtmärgiks panna ?)

Just nii ma mõtlesingi.

Välja võiks näha umbes nii:

1. asjameez - -
2. Tanel ...
3. ...

Nimel klikkides läheb profiilile ja nupud teevad seda mida mujal foorumis. (MSN nupul võiks olla see 'DoInstantMessage' funktsioon, mitte link profiilile). Iga kasutaja juures on ka kustutamise nupp, mis eemaldab kasutaja sõbralistist.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 16:27:47 vasta tsitaadiga

Aga seletage ja põhjendage, milleks on vaja ikkagi mitmele kasutajale priva saata?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 16:33:29 vasta tsitaadiga

Petz kirjutas:
tsitaat:
Kas võimalik tekitada profiili alla lihtsalt üks piisavalt suure aknaga tekstiväli, kuhu saaks iseenda jaoks märkmeid teha
Tsiteerin siinkohal veel kord iseennast. Ehk annaks see viimatimainitud probleemile ka lahenduse.
Minu jaoks on HV viimased 7 aastat lihtsalt ainus kindel koht, kust teatud info kiiresti üles leiab. Igasugused lingid-failid kodu/töö/sülearvutites ja mälupulkadel ei asenda kuidagi seda.

Me ei käsitle seda probleemina, vaid kui lisatööna (mis maksab) ja ressurssid (tööaeg jne.) on hetkel mujale suunatud....
Alati on võimalik teil endal eeltöö ära teha ja anda viited sobivale koodile vms icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 17:48:18 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Aga seletage ja põhjendage, milleks on vaja ikkagi mitmele kasutajale priva saata?


See näide, mis ma oma eelmises postituses tõin ei võimaldagi mitmele kasutajale korraga priva saata. Muidugi on võimalik, et seal on ka linnukesed kasutajate märkimiseks ja all veel nupud "Saada PS" "Kustuta listist" jne mis toimivad kõikide märgitud kasutajate kohta. Listi mõte on pigem tuttavate HV kasutajate kokkukoondamine ühte kohta. Ega orkutis, reidis jms ka ei saada ju kõikidele kes sõbrakas korraga kirju icon_rolleyes.gif

E: See märkmelahtri tegemine võtab max 15 minutit aega sellel, kes konkreetse koodiga on juba tuttav. Mõned read HTML, PHP koodi ja andmebaasi olemisse vastav omadus juurde lisada.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 18:18:46 vasta tsitaadiga

Otsi oma sõpru siit parem: https://foorum.hinnavaatlus.ee/memberlist.php kuuluta kõik AHV id oma sõpradeks ja ongi sõbralist olemas icon_smile.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 25.12.2008 19:54:12 vasta tsitaadiga

Ma spämmi pole isegi mõttes selle sõbralistiga seoses olnud..
aga noh kui ei siis ei icon_smile.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 19:55:18 vasta tsitaadiga

Prostituut kirjutas:
Ma spämmi pole isegi mõttes selle sõbralistiga seoses olnud..
aga noh kui ei siis ei icon_smile.gif

milleks seda sõbralisti vaja oleks üldse?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 00:48:04 vasta tsitaadiga

Kas on aeg Varia ost/müük/vahetus alafoorumi reeglite täiendamiseks?
See Peenisepikendaja! :: Sport/vaba aeg teema kadus mõne minuti jookult siit icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumi mured/ettepanekud/lahendused VI mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.