|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
17.12.2008 20:05:49
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| Aq kirjutas: |
Niet siis "mida suurem number, seda parem kaart"... ehk - kui tahan "fimivaatamiskaardi" asemele "mängukaarti", siis ostan selle, mis tollel hetkel, kui raha koos, kõige suurema numbriga on... selge siis...
Esiotsa lükkub siis GTA edasi Tänud! |
noo ei ole alati nii...näiteks 8800gtx ja 9600gt vms...sel juhul on väiksem number parem kaart  |
Rääkimata siis 9600 vs 280.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
17.12.2008 20:24:10
|
|
|
keegi oskab öelda kuidas endale mängus saada FBI auto? ainult ühe missiooni ajal olen näinud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
17.12.2008 20:26:01
|
|
|
| mustkast kirjutas: |
keegi oskab öelda kuidas endale mängus saada FBI auto? ainult ühe missiooni ajal olen näinud  |
XIIT
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
17.12.2008 20:26:02
|
|
|
ma vaatan et prose ülekellamine annam mõnusalt fpsi juurde aga videokaardi mitte essugi
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
17.12.2008 20:38:39
|
|
|
päris karm korrakaitse tänavatel
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
17.12.2008 20:46:04
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
ma vaatan et prose ülekellamine annam mõnusalt fpsi juurde aga videokaardi mitte essugi  |
Sest mäng toetub jõuliselt Prosele
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.12.2008 21:00:29
|
|
|
Siis peaks Quadi vendadel eriti lust ja lillepidu olema... endal aga asi eriti hästi küll ei liigu 3GHz Q6600 peal
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.12.2008 21:10:55
|
|
|
nu ma ei usu et mul mälu pidurdab... VGA kohta ei oska midagi öelda. Korraks proovisin konsooli versiooni ja sellega võrreldes on PC vaatekaugus väga MEGA isegi madalate settingute peal.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
17.12.2008 21:12:06
|
|
|
mul selline mure et ma ei tea see ehk ei sobi siia teemasse aga küsin ruttu ära ehk keegi ei pahanda .... viimasel ajal nagu see GTA jookseb nagu imelikult kokku selles mõttes et mängin ja siis nagu äkki mitte ühegi nupu vajutusele ja hiire liigutusele asi ei reageeri et asi liigub nii edasi nagu viimane kord mingit nuppu vajutasin kas siis sõidab või seisab niisama ... et hääl on aga mitte ühegi klaviatuuri nupu vajutusele asi ei reageeri ? oskab keegi aidata milles nagu mäda võib olla kas on klaviatuur või siis hiir väsinud ? või on windowsis mingi kala ? selles mõttes et mingi aasta aega peal olnud .... kuigi see probleem on esinenud ka teistes mängudes Crysises jne.. (originaalid muidugi) ... et Crysises tulistades kiilub nagu ka asi kinni ei aita ka alt+tab ja task manager ka ei reageeri üldse ja aitab ainult restart ? oskab keegi öelda milles võib probleem olla kui saite mu jutust aru
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooo989
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2008
|
17.12.2008 21:12:31
|
|
|
| 2,66-> 3,3ghz qx6700 aitas tugevalt 10+ fps kindalsti tuli
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
17.12.2008 21:15:09
|
|
|
Täna ei viitsi kellama hakata aga homme hommikul proovin ja vaatan palju enda prosega juurde saab või ei saa
Täna Crysis Warsi pelama(patch 3 tulekul täna + kaks uut mappi)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xenomorph
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2005
|
17.12.2008 21:30:40
|
|
|
| marko- kirjutas: |
| StaticX kirjutas: |
| Kuidas "Fatal Error WS10" lahti saab ? |
Pane Patch peale, vähemalt mina sain nii sellest lahti. |
Ja oligi nii :=)
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
17.12.2008 21:45:15
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| angel kirjutas: |
Siis peaks Quadi vendadel eriti lust ja lillepidu olema... endal aga asi eriti hästi küll ei liigu 3GHz Q6600 peal  |
Siin ennegi kellatud 3GHz-->3.6Ghz ja mitte essugi ei andnud juurde .Osadel inimestel siis ilmselt on prose poolt piiratud ja osadel video poolt.Mõnedel ka mälu poolt. |
Enne pelasin E8500 @ 3,6GHz nüüd on Q6600 @ 3,8GHz ja lagi enam praktiliselt pole.Ikka kõvasti mõjutas.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Veskioja
HV vaatleja
liitunud: 07.09.2008
|
17.12.2008 22:06:08
|
|
|
| Gap kirjutas: |
mul selline mure et ma ei tea see ehk ei sobi siia teemasse aga küsin ruttu ära ehk keegi ei pahanda .... viimasel ajal nagu see GTA jookseb nagu imelikult kokku selles mõttes et mängin ja siis nagu äkki mitte ühegi nupu vajutusele ja hiire liigutusele asi ei reageeri et asi liigub nii edasi nagu viimane kord mingit nuppu vajutasin kas siis sõidab või seisab niisama ... et hääl on aga mitte ühegi klaviatuuri nupu vajutusele asi ei reageeri ? oskab keegi aidata milles nagu mäda võib olla kas on klaviatuur või siis hiir väsinud ? või on windowsis mingi kala ? selles mõttes et mingi aasta aega peal olnud .... kuigi see probleem on esinenud ka teistes mängudes Crysises jne.. (originaalid muidugi) ... et Crysises tulistades kiilub nagu ka asi kinni ei aita ka alt+tab ja task manager ka ei reageeri üldse ja aitab ainult restart ? oskab keegi öelda milles võib probleem olla kui saite mu jutust aru  |
Oled sa kindel, et sul mõne aja pärast asi jälle tööle ei lähe? Minul juhtub samamoodi aegajalt, et läägib, jääb kinni. Häält on kuulda ning hdd tuli vilgub nagu poleks homset, kuid mõne aja pärast läheb jälle tööle.
_________________ To fight and die for the Hell Brigade! |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
17.12.2008 22:17:18
|
|
|
| mul on kaa kala mingi, peale puldi ühendamist enam mäng ilma puldita ei tööta - mängu sisse mines võtab niko kohe telefoni välja ja mingit klahvi vajutada ei luba. mängu uuesti käivitades koos puldiga töötab nii nagu peab... eks see gta4 on puldisõltlane vist.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
17.12.2008 22:31:34
|
|
|
Spoiler 
Run for your life !!!!!
_________________ Bawse |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
17.12.2008 22:31:55
|
|
|
Mul on põhimõtteliselt see GTA IV ükskõik mis graafikaga nn. "dream on" eks?
Siin Everesti raport:
LINK
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JediMihkel
HV veteran

liitunud: 28.10.2005
|
17.12.2008 22:46:49
|
|
|
| djelton kirjutas: |
Mul on põhimõtteliselt see GTA IV ükskõik mis graafikaga nn. "dream on" eks?
Siin Everesti raport:
LINK |
Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb.....
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
17.12.2008 22:47:51
|
|
|
| Kas ainult mulle tundub või säilivad autod kauem kui neil parkides mootor välja suretada, tegin misiiooni ära, sõitsin juhuslikult mööda ja auto ikka seal kuhu jätsin. Võib ka juhus olla, kuid varem jätsin need lihtsalt töötava mootoriga seisma.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
17.12.2008 23:22:34
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Kas ainult mulle tundub või säilivad autod kauem kui neil parkides mootor välja suretada, tegin misiiooni ära, sõitsin juhuslikult mööda ja auto ikka seal kuhu jätsin. Võib ka juhus olla, kuid varem jätsin need lihtsalt töötava mootoriga seisma. |
Olen ise ka seda märganud, inimesed rotivad ära kui jätad töötava mootoriga kuskile
FBI auto saab nii, et lähed lennujaama sõitma, siis lased FBI tüübid maha ja rotid nende auto ära ja põgened elueest minema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
17.12.2008 23:35:56
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Kas ainult mulle tundub või säilivad autod kauem kui neil parkides mootor välja suretada, tegin misiiooni ära, sõitsin juhuslikult mööda ja auto ikka seal kuhu jätsin. Võib ka juhus olla, kuid varem jätsin need lihtsalt töötava mootoriga seisma. |
kuidas moto seiskad?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timukas0
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
17.12.2008 23:49:46
|
|
|
| Hoia F-i all, kui tahad autost väljuda.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
17.12.2008 23:58:24
|
|
|
üks selline küsimus kuidas jookseks GTA 4 sellisel arvutil:
Intel Core 2 Quad @ 2.4GHz
2GB RAM
Geforce 8800gtx 768mb.
??? mis arvate kas saaks normaalselt mängida?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
17.12.2008 23:59:08
|
|
|
jookseks... enamvähem aga jookseks. medium ja sliderid maha tõmmata siis 1280x1024 peaks lippama küll.
rammu võiksid ainult juurde muretseda.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
17.12.2008 23:59:47
|
|
|
tteam, kloki prose ära ja veab vabalt. Isegi minu profiili kastiga on mängitav ja mul prose vist natukene lahjem (säästukas)
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tteam
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.02.2007
|
18.12.2008 00:07:17
|
|
|
| keegi aitaks mingi õpetuse mul leida kuda enda prose overclockida ning palju ma peaks clockima, et GTA jookseks ilusti?
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
18.12.2008 00:08:08
|
|
|
ennemoli prose mul 2,8GHz peal ja tulemus siis sellinne
Statistics
Average FPS: 37.00
Duration: 36.97 sec
CPU Usage: 89%
System memory usage: 57%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Very High
View Distance: 31
Detail Distance: 31
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz
File ID: Benchmark.cli
ja tyyn tõmbasin 3.0GHz peale ja näe imet
Statistics
Average FPS: 43.11
Duration: 36.97 sec
CPU Usage: 90%
System memory usage: 50%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Very High
View Distance: 31
Detail Distance: 31
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz
File ID: Benchmark.cli
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kickija
HV veteran

liitunud: 08.02.2006
|
18.12.2008 00:08:23
|
|
|
tteam, õpetuste järgi klokkimine on jura, sul oleks vaja tuttavat, kelle kõrvalt põhitõed selgeks saada ja kui on piisavalt loogilist mõtlemist,
siis saad enda prose ka heale sagedusele. Sinu prose läheb vast sinna pealt 3-e natukene, kui on hea isend.
_________________ Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud? |
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ty
HV kasutaja
liitunud: 03.10.2005
|
18.12.2008 00:10:25
|
|
|
| kulge isegi mina saan gta 4 täiesti vabalt mängida 1152 x 864.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
18.12.2008 00:44:07
|
|
|
| tteam kirjutas: |
üks selline küsimus kuidas jookseks GTA 4 sellisel arvutil:
Intel Core 2 Quad @ 2.4GHz
2GB RAM
Geforce 8800gtx 768mb.
??? mis arvate kas saaks normaalselt mängida?  |
vabalt, ja oma Q6600 lükka miinimum 3,2 peale
natuke lisa RAM'i ei teeks ka paha ja oleks tulemus väga hea. RAM pealegi ju nii sigaodav
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
18.12.2008 00:49:00
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| tteam kirjutas: |
üks selline küsimus kuidas jookseks GTA 4 sellisel arvutil:
Intel Core 2 Quad @ 2.4GHz
2GB RAM
Geforce 8800gtx 768mb.
??? mis arvate kas saaks normaalselt mängida?  |
vabalt, ja oma Q6600 lükka miinimum 3,2 peale
natuke lisa RAM'i ei teeks ka paha ja oleks tulemus väga hea. RAM pealegi ju nii sigaodav |
Näiteks minu profiilikastiga veab 1680x1050 resol kõik põhjas ära, kuigi G92 kiviga Nvidia kaardid pidavat paremini minema selles mängus vähemalt. Kui sul on G0 steppinguga Quad siis võid vabalt 3,6Ghz kätte saada õhuga RAM-i muretse kindlasti juurde
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.12.2008 00:53:36
|
|
|
viitsid mingi fraps testi teha ja pildi mis settingud täpselt etc ? kahtlaselt hästi tundub sul asi jooksvat muud midagi.
Seda kui hästi su prose OC'ub oleneb suresti su mobost ja prosest endast. Prose OC'iga (eriti Quad) pead ka arvestama et asi eraldab kena hulga soojust ehk siis jahutus peab kah korralik olema. Hea toide on ka stabiilse ja korraliku OC'i alus.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
18.12.2008 01:34:28
|
|
|
ma huvi pärast küsiks, palju saaks lükata minu emaplaadi ja mäludega e6300 prose klokki? stock vendiga.
siis teiseks, väga ei meeldi kui mängu ajal viskab desktopi ja siis on terve arvuti koomas. vahel veab ja viskab pildi tagasi mängu.
ja kui minna romaniga jooma kuskile baari...ja välja tulles, kui nico ja roman on koomas...ja ise olles ka veits võtnud...siis on ka suht okei liikuda.
ja endiselt, kas keegi ei taha mind aidata, kuidas ma saaks windows live'iga sisse logida gta's???
over & out... head ööd, uneaeg, hommikuni
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
18.12.2008 01:41:01
|
|
|
Andsin prosele kella juurde, nüd 3.9ghz Võitsin ehk 2-3 fpsi vaid. Võtsin textuurid high pealt mediumile ja sain ka vaid 2 fpsi juurde
Panin uued drivud peale ehk 181.00, kuid kasu polnud väga.
Lasin veel natuke sätteid alla, kuid mängusiseselt pole vahet kas kõik põhjas või poole peale krutitud ning klokk mõjutab ka vaid väga minimaalselt ingame-i.
Vaatan siin et osadel benhis küll tulemus madalam aga mängusiseselt FPS kõrgem tunduvalt.
Ei oska nagu midagi ette ka enam võtta, suht lage hämming kuidas saab midagi nii pasasti joosta sellise arvuti peal. Isegi videomälu kasutus on lubatud piirides(mängu järgi) samuti ka rammu ja eriti prose kasutus.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
18.12.2008 01:42:02
|
|
|
Evil14 aga Benchis sul Viev Distance 32
Kuradi ootamatult on mäng juba 51 prossa peal. Aga hetkel veel missioone on kaardi peal.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.12.2008 01:48:19
|
|
|
to: Evil14
peaks ütlema et kahtlaselt hästi jookseb sul. Endal nõnda häid settinguid ei kannata ja ühel kellel suht sama kaart pidi kah mediumi kasutama + sliderid seal 30 peal.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
18.12.2008 02:30:57
|
|
|
| Üks parimaid asju on mu meelest see et enam ei pea mingit massimõrvarit mängima (v.a mõni osa, nt. pangarööv), võtad vennad maha ja siis roomavad minema või oigavad niisama, need kes välja vihastavad või tuleb ära tappa saavad loomulikult kontrolllasu pähe aga üldjuhul jätan nad sinna oma vereloiku vedelema 8)
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mzx30
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2008
|
18.12.2008 07:22:33
|
|
|
Mõned pildid
Spoiler 
Istusin rahulikult autosse ja järsku mingi tüüp põgenes ja jäi mu auto taha kükitama. Paraku oli põgenemine lühike ja edasine tee politesi autosse.
Naised saadavad ka Nikole smsse koos enda piltidega 8)
Alex
Kiki
Siin juhtus selline asi, et lasin mingi tüübi maha ning üritasin siis ümber maja tiirutades mente maha raputada (samal ajal Kikile helistades, et ta mendid maha võtaks). Jõuan siis teisele poole ja mis ma näen üks auto maja eest kadunud, ma muidugi kohe mõtlesin, et spawnis mujale aga igaksjuhuks vaatasin kohe seljataha ja nägin, et ment istub sportautos sees. Kui mendi välja tirisin, siis õnneks tagumine patrull midagi tegema ei hakanud, ju siis teadsid, et olid võõra auto rotti lasknud. Mendid päris ülbed ma vaatan.
Enne seivimist lasin jutlustaja maha ning temaga mölisenud tüübi. Tulen siis rahulikult majast välja ja kiirabi jõuab just kohale, püüab siis mõlemat elustada, kuid paraku surm oli neile määratud. Jutt oli elustaja poolt ka hea: "Don't you die on me"; "You can still make it"
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
18.12.2008 08:24:41
|
|
|
| Keegi oskab öelda kuhu ma need Stevie tahetud autod viima pean?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
18.12.2008 08:27:58
|
|
|
Palju AHVidel ka mängutunde kirjas on?
Ise olen ~56% peal ja mängutunde on läbi aja kogunenud 28h
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
18.12.2008 08:40:57
|
|
|
| danny, teise safehouse lähedal on kaardil garaai pilt.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
18.12.2008 09:01:35
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| danny, teise safehouse lähedal on kaardil garaaži pilt. |
No üldse ei pannud tähele Tänud(Y)
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
18.12.2008 10:06:24
|
|
|
| piraat262 kirjutas: |
Palju AHVidel ka mängutunde kirjas on?
Ise olen ~56% peal ja mängutunde on läbi aja kogunenud 28h  |
40h
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
18.12.2008 10:41:50
|
|
|
olen täheldanud ühte seaduspärasust, äkki teil sama asi:
häid autosid (bansheesid, coqettesid, infernuseid, comete jne) saab ainult siis, kui sul juba endal korralik ja kiire auto. mingi saanig sõites tulevad vastu ainult samasugused saanid, pikapid, minibussid, mendid ja taksod, normaalseid masinaid mitte. võttes juba mingi keskmise masina (blista, feltzer, ruiner) on oluliselt suurem tõenäosus korralikke masinaid leida ja kui juba ise korralikuga ringi kimad, siis tulevad samasugused hulgi vastu. Teise (väikse saare) kodu juures oli mul vabsee bug, et majade ääres seisid mitmed täpselt samad autod, mis mul endal parasjagu olid, st näiteks korraga 6-7 cometi/bansheed/coqetti teineteise kõrval. samas võtad teise (kehvema) auto, kimad pisut, tuled tagasi ja nende asemel on rimakad saanid, vahetad jälle korraliku vastu ja varsti jälle korralikud masinad hulgi võtta.
vahepeal tegin alati nii, et oma korraliku jätsin oma maja parklasse ja võtsin tutika uue kõrvalt nii jäi alati oma alles.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
18.12.2008 10:42:37
|
|
|
High-Q, selline nähtus on GTA-des alati olnud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ooo989
HV kasutaja
liitunud: 16.10.2008
|
18.12.2008 11:04:07
|
|
|
Profiilis tehtud arvutiga
doesn't make any sense/ või mis
Prose siis muidugi 3,3 mitte 2,66
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kysija
HV vaatleja

liitunud: 30.09.2003
|
18.12.2008 11:22:58
|
|
|
Vaatan, et ma polegi siin ainuke, kes jääb rondi tõttu mõneks ajaks suud vesistama. Mina oma paari aasta taguse Pentium 4 630, 1 GB mälu ja GeForce 6600GT atribuutikaga võin GTA4st ainult unistada. selle asemel
_________________ "ma ütlen ühe lause veel ka ära ansip sinu sellest avaldusest et kõik on kadunud ja kaotatud praegu tänase peaministrina samuti selle jutuajamise sellise avalduse tõttu" A.R. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|