Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:05:49 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
Aq kirjutas:
Niet siis "mida suurem number, seda parem kaart"... ehk - kui tahan "fimivaatamiskaardi" asemele "mängukaarti", siis ostan selle, mis tollel hetkel, kui raha koos, kõige suurema numbriga on... selge siis...

Esiotsa lükkub siis GTA edasi icon_wink.gif Tänud!


noo ei ole alati nii...näiteks 8800gtx ja 9600gt vms...sel juhul on väiksem number parem kaart icon_wink.gif


Rääkimata siis 9600 vs 280.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 17.12.2008 20:24:10 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda kuidas endale mängus saada FBI auto? ainult ühe missiooni ajal olen näinud icon_sad.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:26:01 vasta tsitaadiga

mustkast kirjutas:
keegi oskab öelda kuidas endale mängus saada FBI auto? ainult ühe missiooni ajal olen näinud icon_sad.gif

XIIT
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 17.12.2008 20:26:02 vasta tsitaadiga

ma vaatan et prose ülekellamine annam mõnusalt fpsi juurde aga videokaardi mitte essugi thumbs_down.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:38:39 vasta tsitaadiga


päris karm korrakaitse tänavatel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:46:04 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ma vaatan et prose ülekellamine annam mõnusalt fpsi juurde aga videokaardi mitte essugi thumbs_down.gif


Sest mäng toetub jõuliselt Prosele icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:00:29 vasta tsitaadiga

Siis peaks Quadi vendadel eriti lust ja lillepidu olema... endal aga asi eriti hästi küll ei liigu 3GHz Q6600 peal thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:08:52 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Siis peaks Quadi vendadel eriti lust ja lillepidu olema... endal aga asi eriti hästi küll ei liigu 3GHz Q6600 peal thumbs_down.gif

Siin ennegi kellatud 3GHz-->3.6Ghz ja mitte essugi ei andnud juurde icon_rolleyes.gif .Osadel inimestel siis ilmselt on prose poolt piiratud ja osadel video poolt.Mõnedel ka mälu poolt.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:10:55 vasta tsitaadiga

nu ma ei usu et mul mälu pidurdab... VGA kohta ei oska midagi öelda. Korraks proovisin konsooli versiooni ja sellega võrreldes on PC vaatekaugus väga MEGA isegi madalate settingute peal.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.12.2008 21:12:06 vasta tsitaadiga

mul selline mure et ma ei tea see ehk ei sobi siia teemasse aga küsin ruttu ära ehk keegi ei pahanda .... viimasel ajal nagu see GTA jookseb nagu imelikult kokku selles mõttes et mängin ja siis nagu äkki mitte ühegi nupu vajutusele ja hiire liigutusele asi ei reageeri et asi liigub nii edasi nagu viimane kord mingit nuppu vajutasin kas siis sõidab või seisab niisama ... et hääl on aga mitte ühegi klaviatuuri nupu vajutusele asi ei reageeri ? oskab keegi aidata milles nagu mäda võib olla kas on klaviatuur või siis hiir väsinud ? või on windowsis mingi kala ? selles mõttes et mingi aasta aega peal olnud .... kuigi see probleem on esinenud ka teistes mängudes Crysises jne.. (originaalid muidugi) ... et Crysises tulistades kiilub nagu ka asi kinni ei aita ka alt+tab ja task manager ka ei reageeri üldse ja aitab ainult restart ? oskab keegi öelda milles võib probleem olla kui saite mu jutust aru icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ooo989
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2008




sõnum 17.12.2008 21:12:31 vasta tsitaadiga

2,66-> 3,3ghz qx6700 aitas tugevalt 10+ fps kindalsti tuli
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 21:15:09 vasta tsitaadiga

Täna ei viitsi kellama hakata aga homme hommikul proovin ja vaatan palju enda prosega juurde saab või ei saa icon_wink.gif
Täna Crysis Warsi pelama(patch 3 tulekul täna + kaks uut mappi)
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 17.12.2008 21:30:40 vasta tsitaadiga

marko- kirjutas:
StaticX kirjutas:
Kuidas "Fatal Error WS10" lahti saab ?

Pane Patch peale, vähemalt mina sain nii sellest lahti.

Ja oligi nii :=)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 17.12.2008 21:45:15 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
angel kirjutas:
Siis peaks Quadi vendadel eriti lust ja lillepidu olema... endal aga asi eriti hästi küll ei liigu 3GHz Q6600 peal thumbs_down.gif

Siin ennegi kellatud 3GHz-->3.6Ghz ja mitte essugi ei andnud juurde icon_rolleyes.gif .Osadel inimestel siis ilmselt on prose poolt piiratud ja osadel video poolt.Mõnedel ka mälu poolt.

Enne pelasin E8500 @ 3,6GHz nüüd on Q6600 @ 3,8GHz ja lagi enam praktiliselt pole.Ikka kõvasti mõjutas. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Veskioja
HV vaatleja

liitunud: 07.09.2008




sõnum 17.12.2008 22:06:08 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
mul selline mure et ma ei tea see ehk ei sobi siia teemasse aga küsin ruttu ära ehk keegi ei pahanda .... viimasel ajal nagu see GTA jookseb nagu imelikult kokku selles mõttes et mängin ja siis nagu äkki mitte ühegi nupu vajutusele ja hiire liigutusele asi ei reageeri et asi liigub nii edasi nagu viimane kord mingit nuppu vajutasin kas siis sõidab või seisab niisama ... et hääl on aga mitte ühegi klaviatuuri nupu vajutusele asi ei reageeri ? oskab keegi aidata milles nagu mäda võib olla kas on klaviatuur või siis hiir väsinud ? või on windowsis mingi kala ? selles mõttes et mingi aasta aega peal olnud .... kuigi see probleem on esinenud ka teistes mängudes Crysises jne.. (originaalid muidugi) ... et Crysises tulistades kiilub nagu ka asi kinni ei aita ka alt+tab ja task manager ka ei reageeri üldse ja aitab ainult restart ? oskab keegi öelda milles võib probleem olla kui saite mu jutust aru icon_neutral.gif


Oled sa kindel, et sul mõne aja pärast asi jälle tööle ei lähe? Minul juhtub samamoodi aegajalt, et läägib, jääb kinni. Häält on kuulda ning hdd tuli vilgub nagu poleks homset, kuid mõne aja pärast läheb jälle tööle.

_________________
To fight and die for the Hell Brigade!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 22:17:18 vasta tsitaadiga

mul on kaa kala mingi, peale puldi ühendamist enam mäng ilma puldita ei tööta - mängu sisse mines võtab niko kohe telefoni välja ja mingit klahvi vajutada ei luba. mängu uuesti käivitades koos puldiga töötab nii nagu peab... eks see gta4 on puldisõltlane vist.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 17.12.2008 22:31:34 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Run for your life !!!!! icon_biggrin.gif

_________________
Bawse
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 17.12.2008 22:31:55 vasta tsitaadiga

Mul on põhimõtteliselt see GTA IV ükskõik mis graafikaga nn. "dream on" eks?
Siin Everesti raport:
LINK

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JediMihkel
HV veteran
JediMihkel

liitunud: 28.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 22:46:49 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
Mul on põhimõtteliselt see GTA IV ükskõik mis graafikaga nn. "dream on" eks?
Siin Everesti raport:
LINK



Kurb aga tõsi, tõsi aga kurb.....
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 17.12.2008 22:47:51 vasta tsitaadiga

Kas ainult mulle tundub või säilivad autod kauem kui neil parkides mootor välja suretada, tegin misiiooni ära, sõitsin juhuslikult mööda ja auto ikka seal kuhu jätsin. Võib ka juhus olla, kuid varem jätsin need lihtsalt töötava mootoriga seisma.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:22:34 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas ainult mulle tundub või säilivad autod kauem kui neil parkides mootor välja suretada, tegin misiiooni ära, sõitsin juhuslikult mööda ja auto ikka seal kuhu jätsin. Võib ka juhus olla, kuid varem jätsin need lihtsalt töötava mootoriga seisma.


Olen ise ka seda märganud, inimesed rotivad ära kui jätad töötava mootoriga kuskile icon_biggrin.gif

FBI auto saab nii, et lähed lennujaama sõitma, siis lased FBI tüübid maha ja rotid nende auto ära ja põgened elueest minema icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 17.12.2008 23:35:56 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Kas ainult mulle tundub või säilivad autod kauem kui neil parkides mootor välja suretada, tegin misiiooni ära, sõitsin juhuslikult mööda ja auto ikka seal kuhu jätsin. Võib ka juhus olla, kuid varem jätsin need lihtsalt töötava mootoriga seisma.

kuidas moto seiskad?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:49:46 vasta tsitaadiga

Hoia F-i all, kui tahad autost väljuda.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:58:24 vasta tsitaadiga

üks selline küsimus kuidas jookseks GTA 4 sellisel arvutil:
Intel Core 2 Quad @ 2.4GHz
2GB RAM
Geforce 8800gtx 768mb.

??? mis arvate kas saaks normaalselt mängida? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:59:08 vasta tsitaadiga

jookseks... enamvähem aga jookseks. medium ja sliderid maha tõmmata siis 1280x1024 peaks lippama küll.

rammu võiksid ainult juurde muretseda.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 17.12.2008 23:59:47 vasta tsitaadiga

tteam, kloki prose ära ja veab vabalt. Isegi minu profiili kastiga on mängitav ja mul prose vist natukene lahjem icon_biggrin.gif (säästukas)
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 00:07:17 vasta tsitaadiga

keegi aitaks mingi õpetuse mul leida kuda enda prose overclockida ning palju ma peaks clockima, et GTA jookseks ilusti?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 18.12.2008 00:08:08 vasta tsitaadiga

ennemoli prose mul 2,8GHz peal ja tulemus siis sellinne
Statistics
Average FPS: 37.00
Duration: 36.97 sec
CPU Usage: 89%
System memory usage: 57%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Very High
View Distance: 31
Detail Distance: 31

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz

File ID: Benchmark.cli

ja tyyn tõmbasin 3.0GHz peale ja näe imet icon_biggrin.gif
Statistics
Average FPS: 43.11
Duration: 36.97 sec
CPU Usage: 90%
System memory usage: 50%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Very High
View Distance: 31
Detail Distance: 31

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 6.14.10.6891
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E4500 @ 2.20GHz

File ID: Benchmark.cli

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 18.12.2008 00:08:23 vasta tsitaadiga

tteam, õpetuste järgi klokkimine on jura, sul oleks vaja tuttavat, kelle kõrvalt põhitõed selgeks saada ja kui on piisavalt loogilist mõtlemist,
siis saad enda prose ka heale sagedusele. Sinu prose läheb vast sinna pealt 3-e natukene, kui on hea isend.

_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ty
HV kasutaja

liitunud: 03.10.2005




sõnum 18.12.2008 00:10:25 vasta tsitaadiga

kulge isegi mina saan gta 4 täiesti vabalt mängida 1152 x 864.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.12.2008 00:44:07 vasta tsitaadiga

tteam kirjutas:
üks selline küsimus kuidas jookseks GTA 4 sellisel arvutil:
Intel Core 2 Quad @ 2.4GHz
2GB RAM
Geforce 8800gtx 768mb.

??? mis arvate kas saaks normaalselt mängida? icon_rolleyes.gif


vabalt, ja oma Q6600 lükka miinimum 3,2 peale icon_smile.gif
natuke lisa RAM'i ei teeks ka paha ja oleks tulemus väga hea. RAM pealegi ju nii sigaodav
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 00:49:00 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
tteam kirjutas:
üks selline küsimus kuidas jookseks GTA 4 sellisel arvutil:
Intel Core 2 Quad @ 2.4GHz
2GB RAM
Geforce 8800gtx 768mb.

??? mis arvate kas saaks normaalselt mängida? icon_rolleyes.gif


vabalt, ja oma Q6600 lükka miinimum 3,2 peale icon_smile.gif
natuke lisa RAM'i ei teeks ka paha ja oleks tulemus väga hea. RAM pealegi ju nii sigaodav

Näiteks minu profiilikastiga veab 1680x1050 resol kõik põhjas ära, kuigi G92 kiviga Nvidia kaardid pidavat paremini minema selles mängus vähemalt. Kui sul on G0 steppinguga Quad siis võid vabalt 3,6Ghz kätte saada õhuga thumbs_up.gif RAM-i muretse kindlasti juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 00:53:36 vasta tsitaadiga

viitsid mingi fraps testi teha ja pildi mis settingud täpselt etc ? kahtlaselt hästi tundub sul asi jooksvat muud midagi.

Seda kui hästi su prose OC'ub oleneb suresti su mobost ja prosest endast. Prose OC'iga (eriti Quad) pead ka arvestama et asi eraldab kena hulga soojust ehk siis jahutus peab kah korralik olema. Hea toide on ka stabiilse ja korraliku OC'i alus.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 01:28:30 vasta tsitaadiga

Mängin videokaardi def kelladega, prose on 3,2GHz
Sellised seaded siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

Liiklus tõmbas fps-i kõige madalamaks, aga alla 20 kordagi ei läinud:
Spoiler Spoiler Spoiler

Väike vaade:
Spoiler Spoiler Spoiler

Sõitis otsa mulle:
Spoiler Spoiler Spoiler

Tädi koperdas otsa:
Spoiler Spoiler Spoiler


Üle 25fps-i pole tõksu mängus märgata ja minule täitsa piisab.

Benchmark:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 01:34:28 vasta tsitaadiga

ma huvi pärast küsiks, palju saaks lükata minu emaplaadi ja mäludega e6300 prose klokki? stock vendiga.

siis teiseks, väga ei meeldi kui mängu ajal viskab desktopi ja siis on terve arvuti koomas. vahel veab ja viskab pildi tagasi mängu.

ja kui minna romaniga jooma kuskile baari...ja välja tulles, kui nico ja roman on koomas...ja ise olles ka veits võtnud...siis on ka suht okei liikuda.

ja endiselt, kas keegi ei taha mind aidata, kuidas ma saaks windows live'iga sisse logida gta's??? icon_smile.gif

over & out... head ööd, uneaeg, hommikuni icon_smile.gif

_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 01:41:01 vasta tsitaadiga

Andsin prosele kella juurde, nüd 3.9ghz Võitsin ehk 2-3 fpsi vaid. Võtsin textuurid high pealt mediumile ja sain ka vaid 2 fpsi juurde icon_neutral.gif
Panin uued drivud peale ehk 181.00, kuid kasu polnud väga.
Lasin veel natuke sätteid alla, kuid mängusiseselt pole vahet kas kõik põhjas või poole peale krutitud ning klokk mõjutab ka vaid väga minimaalselt ingame-i.
Vaatan siin et osadel benhis küll tulemus madalam aga mängusiseselt FPS kõrgem tunduvalt.
Ei oska nagu midagi ette ka enam võtta, suht lage hämming kuidas saab midagi nii pasasti joosta sellise arvuti peal. Isegi videomälu kasutus on lubatud piirides(mängu järgi) samuti ka rammu ja eriti prose kasutus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 18.12.2008 01:42:02 vasta tsitaadiga

Evil14 aga Benchis sul Viev Distance 32 icon_biggrin.gif

Kuradi ootamatult on mäng juba 51 prossa peal. Aga hetkel veel missioone on kaardi peal.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 01:48:19 vasta tsitaadiga

to: Evil14

peaks ütlema et kahtlaselt hästi jookseb sul. Endal nõnda häid settinguid ei kannata ja ühel kellel suht sama kaart pidi kah mediumi kasutama + sliderid seal 30 peal.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 18.12.2008 02:30:57 vasta tsitaadiga

Üks parimaid asju on mu meelest see et enam ei pea mingit massimõrvarit mängima (v.a mõni osa, nt. pangarööv), võtad vennad maha ja siis roomavad minema või oigavad niisama, need kes välja vihastavad või tuleb ära tappa saavad loomulikult kontrolllasu pähe aga üldjuhul jätan nad sinna oma vereloiku vedelema 8)
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 07:22:33 vasta tsitaadiga

Mõned pildid
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 08:24:41 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda kuhu ma need Stevie tahetud autod viima pean?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 08:27:58 vasta tsitaadiga

Palju AHVidel ka mängutunde kirjas on?
Ise olen ~56% peal ja mängutunde on läbi aja kogunenud 28h icon_razz.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 08:33:05 vasta tsitaadiga

eile kogesin ka esimest korda tõsisemat bug'i. üks missioon kus laevapeal pead
Spoiler Spoiler Spoiler
ja ta sõbrad maha võtma.
Seal vajusin järsku läbi laevateki siseruumidesse aga nähtavaks jäid ainult objektid väljaspool laeva. Kuna ma 2x juba olisn seda missiooni
uuesti teinud siis 3x enam ei viitsinud. Seega kuulmise järgi tuli vaenlased üles leida.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 08:40:57 vasta tsitaadiga

danny, teise safehouse lähedal on kaardil garaaži pilt.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 09:01:35 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
danny, teise safehouse lähedal on kaardil garaaži pilt.


No üldse ei pannud tähele icon_razz.gif Tänud(Y)
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 10:06:24 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Palju AHVidel ka mängutunde kirjas on?
Ise olen ~56% peal ja mängutunde on läbi aja kogunenud 28h icon_razz.gif


40h icon_redface.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001



Online
sõnum 18.12.2008 10:41:50 vasta tsitaadiga

olen täheldanud ühte seaduspärasust, äkki teil sama asi:
häid autosid (bansheesid, coqettesid, infernuseid, comete jne) saab ainult siis, kui sul juba endal korralik ja kiire auto. mingi saanig sõites tulevad vastu ainult samasugused saanid, pikapid, minibussid, mendid ja taksod, normaalseid masinaid mitte. võttes juba mingi keskmise masina (blista, feltzer, ruiner) on oluliselt suurem tõenäosus korralikke masinaid leida ja kui juba ise korralikuga ringi kimad, siis tulevad samasugused hulgi vastu. Teise (väikse saare) kodu juures oli mul vabsee bug, et majade ääres seisid mitmed täpselt samad autod, mis mul endal parasjagu olid, st näiteks korraga 6-7 cometi/bansheed/coqetti teineteise kõrval. samas võtad teise (kehvema) auto, kimad pisut, tuled tagasi ja nende asemel on rimakad saanid, vahetad jälle korraliku vastu ja varsti jälle korralikud masinad hulgi võtta.
vahepeal tegin alati nii, et oma korraliku jätsin oma maja parklasse ja võtsin tutika uue kõrvalt icon_razz.gif nii jäi alati oma alles.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 10:42:37 vasta tsitaadiga

High-Q, selline nähtus on GTA-des alati olnud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ooo989
HV kasutaja

liitunud: 16.10.2008




sõnum 18.12.2008 11:04:07 vasta tsitaadiga





Profiilis tehtud arvutiga icon_biggrin.gif

doesn't make any sense/ või mis icon_biggrin.gif

Prose siis muidugi 3,3 mitte 2,66
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kysija
HV vaatleja
kysija

liitunud: 30.09.2003




sõnum 18.12.2008 11:22:58 vasta tsitaadiga

Vaatan, et ma polegi siin ainuke, kes jääb rondi tõttu mõneks ajaks suud vesistama. Mina oma paari aasta taguse Pentium 4 630, 1 GB mälu ja GeForce 6600GT atribuutikaga võin GTA4st ainult unistada. icon_biggrin.gif beer_yum.gif selle asemel
_________________
"ma ütlen ühe lause veel ka ära ansip sinu sellest avaldusest et kõik on kadunud ja kaotatud praegu tänase peaministrina samuti selle jutuajamise sellise avalduse tõttu" A.R.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 154, 155, 156 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.