|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.11.2008 00:27:05
|
|
|
Kuidas ma oma CS:S konsooli tööle saan? Settingutest on nagu Enabled, vajutan "~", ei midagi...
p.s - Pange omale karvase mehe perse spray'ks Nalja kui palju. Vaatan üks CT jookseb seinast mööda, jääb seisma ning kõnnib tagasi, kaeb mu sprayd ja hakkab seda laskma. Ma jälgisin tema tegevust ja lasin ühe kuuli talle kuplisse
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
17.11.2008 01:02:35
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Kuidas ma oma CS:S konsooli tööle saan? Settingutest on nagu Enabled, vajutan "~", ei midagi...
p.s - Pange omale karvase mehe <b>piix</b> spray'ks Nalja kui palju. Vaatan üks CT jookseb seinast mööda, jääb seisma ning kõnnib tagasi, kaeb mu sprayd ja hakkab seda laskma. Ma jälgisin tema tegevust ja lasin ühe kuuli talle kuplisse  |
täpsemalt... kui karvane ta olema peab?
viimati muutis heikis 17.11.2008 01:02:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
17.11.2008 01:03:10
|
|
|
Dominus,
1) Steam aknas CS peal parem klõps ning properties
2) Set launch options
3) kirjutad sinna
-console
4) Pane mäng tööle, Console on lahti
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
17.11.2008 03:05:41
|
|
|
config failis soovitan muuta ära ka konsooli bind. est layoutiga millegipärast see tilde ei funka jah.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
17.11.2008 12:09:13
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Kuidas ma oma CS:S konsooli tööle saan? Settingutest on nagu Enabled, vajutan "~", ei midagi... |
asenda config.cfg failis, mille leiad \Steam\SteamApps\"kasutaja"\counter-strike source\cstrike\cfg kaustast, bind "~" "toggleconsole" asemele bind "`" "toggleconsole" - saad sama nupu alt seda kasutada edaspidi
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.11.2008 15:56:53
|
|
|
Tänud ppg, painkillah, silicoid. Sain tööle lõpuks ometi
| heikis kirjutas: |
| täpsemalt... kui karvane ta olema peab? |
Harju keskmisest piisab, et rahvas märkaks
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
21.11.2008 20:01:40
|
|
|
oskab keegi üelda mis käsuga saab radari enableda kus näitab kes kus on, mingi servu disables selle mul
e: leidsin juba
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
08.12.2008 19:57:24
|
|
|
| Mul juhe koos. Ostsin CS source ja mängida ei lase (this game is currently unavailable.. plaplapla). Proovisin siit kõik variandid ära, kuid ikka ei saa tööle. Mida teha?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
08.12.2008 20:15:18
|
|
|
| steamist ostsid?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
08.12.2008 20:20:44
|
|
|
Gift saadeti. (ise maksin selle muidugi kinni )
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
08.12.2008 20:51:40
|
|
|
Oli ikka gift. Äkki oli 2-päevane pass?
Keegi teab seda väga head, Warcraft, XP save RPG serveri IP-d?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
08.12.2008 21:09:18
|
|
|
Ei olnud mingi 2 päevane gift!
Reinstallisin CS ära ja ikka sama jama. 300.- vastu taevast lennanud samahea.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
08.12.2008 21:14:15
|
|
|
| Mul oli hiljuti sama probleem tavalise CS-iga. Aitas see, et steam installida mujale kausta. Et kui nt. enne oli X:\Program Files\Steam, siis nüüd pane X:\Steam
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
08.12.2008 21:53:27
|
|
|
| Mul on D:\Mängud\STEAM Proovin siis D:\Steam?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.12.2008 22:27:50
|
|
|
OT/ ÕÖÜÄ kasutamine katalooginimedes on üldse saatanast...
Aga proovi tõesti Steam mujale installida. Supporti foorumist leiad abi, kuidas faile õigesse kohta liigutada niiet kogu stuffi uuesti tirima ei peaks.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
08.12.2008 22:43:19
|
|
|
Hakkaski tööle. Tänud
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
14.12.2008 13:50:31
|
|
|
Rentisin prooviajaks Tantumist mänguservu ja kui kellelgi huvi siis [Naab].SouthEST-CSS server 80.79.117.244:27015
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
16.12.2008 08:30:43
|
|
|
| silicoid kirjutas: |
Rentisin prooviajaks Tantumist mänguservu ja kui kellelgi huvi siis [Naab].SouthEST-CSS server 80.79.117.244:27015  |
Mis maplist on ja mis muud reeglid? Oma klemmide damage on/off ? Kes adminnid on ja kui tihti nad sees istuvad oleks ka tore teada. Sest valdav probleem, mis Taig serveriga oli, oligi see, et adminnide ring oli mingi kitsas sõprade ring ja nad olid kas kõik korraga seal, või polnud kedagi.
Kui tihti map vahetub? Miski rankingu süsteem on?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raido24
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2008
|
17.12.2008 15:38:13
|
|
|
et kas on olemas kah downloadimis linki :Dja siis veel
võiiks olllla http, torrent ei sobi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
17.12.2008 16:14:57
|
|
|
| Raido24 kirjutas: |
et kas on olemas kah downloadimis linki :Dja siis veel
võiiks olllla http, torrent ei sobi  |
peksa sulle sellise jutu eest
loe reegleid ja mine poodi
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
17.12.2008 17:03:29
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| Mis maplist on ja mis muud reeglid? Oma klemmide damage on/off ? Kes adminnid on? Kui tihti map vahetub? Miski rankingu süsteem on? |
Palju küsimusi korraga... Pooltele leiad kiirelt vastuse kui "joinid" servusse Reeglid, adminid, moded seal kirjas; FF - "on"
Peal hetkel zBlock ja BAT - toimivad käsklused: rockthevote -> maplist -> vote "mapinimi" lisaks ka #votekick "nimi"; #voteban "nimi"; +mõni konsoolikäsklus; advert süsteem ka õpetab aegajalt (tegelen asjaga kui nuppu ja aega jagub, suht algaja sel alal)
Maplistis votemiseks ka awp_india, de_bridgecorssing_z ja de_viljandi Mapid vahetuvad 30 minuti tagant. Rank hetkel puudub.
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
17.12.2008 17:06:05
|
|
|
Kuidas seal adminiks saaks ?
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
17.12.2008 18:13:15
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
Kuidas seal adminiks saaks ?  |
maksad 200eek kuus.
masendavalt palju on neid jõmpsikate servereid nimedega "admin = 100eek month"
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
17.12.2008 18:24:46
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
Kuidas seal adminiks saaks ?  |
maksad 200eek kuus.
masendavalt palju on neid jõmpsikate servereid nimedega "admin = 100eek month" |
Nagu koffer 500kr kuus, nüüd [Naab] 200kr kuus, odavam rentida ise server 8) eriti pointles on see, et maksad 200kr kuus kus mängi tyhjas servus koos botidega
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
17.12.2008 19:35:49
|
|
|
| tsitaat: |
Nagu koffer 500kr kuus, nüüd [Naab] 200kr kuus, odavam rentida ise server 8) eriti pointles on see, et maksad 200kr kuus kus mängi tyhjas servus koos botidega  |
Mis üldistusi te teete?!?! Damit!!! Selleks, et mängust rõõmu tunda ei pea üldsegi mitte admin olema. Kasutage votemist! Pakkusin lingi lihtsalt heast tahtest välja ega mõelnud sellega miskit odavat populaarsust võita. Alati saab ju vaadata, kas servus ka keegi sees on ja kui tuttavaid leiab siis ikka hea meel. See servu sai lihtsalt prooviks välja renditud, kuna polnud Tantumi servudega ise kokku puutund. Paraku hetkel seal ainult 12 slotti. Samas mul endal suht võimatu koffer servudes mängida. Põhjus lihtne - sideliinid ei võimalda paremat sidet ning antud kolkas ka alternatiiv puudub (ärge hakake õpetusi jagama teemal Kõu või Wimax vms). Ping hüppab hirmsasti ning kui limit isegi 150-le seatud siis ikkagi on vaid minutite küsimus mil kicki saan Siin saan aga oma tuttavatega end välja elada ning kui tõesti asi väga hulluks kisub siis ei kuritarvita kõrget pinglimitit vaid laseb teistel normaalselt mängida. Koffer servude omanikele aga sügav kummardus - tublid olete, et sellised servud püsti hoiate! (FF võiks ka peal olla)
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
17.12.2008 19:48:03
|
|
|
| mcaff kirjutas: |
| heikis kirjutas: |
| mcaff kirjutas: |
Kuidas seal adminiks saaks ?  |
maksad 200eek kuus.
masendavalt palju on neid jõmpsikate servereid nimedega "admin = 100eek month" |
Nagu koffer 500kr kuus, nüüd [Naab] 200kr kuus, odavam rentida ise server 8) eriti pointles on see, et maksad 200kr kuus kus mängi tyhjas servus koos botidega  |
Mida kuradit sa tuled siia laimama jälle... Tatt hoia mokk maas kui sa asjast ei jaga, loll on see, kes bossab oma algeliste teadmistega... Pumpclub pani www.koffer.ee postituses PIISAVALT arusaadavas kirjas ülesse, et 500.- eest saad admini koha ühes enda poolt valitud serveris ja 1000.- eest kõigis kolmes ILMA kuumaksuta... plekid selle summa ja seniks kuni server pysti, on sul seal admini koht olemas va. reeglite rikkumisel jääd ilma ka administ.
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
17.12.2008 19:58:51
|
|
|
thebull Kle paks ole vait kui sa ei tea milline ma olen(soovitaks soojalt sul ilulõikusele minna), ja no eks kõik kes on alla 21a (19a ma) on sinu jaoks tati good for You Admini kohta mul koffris ei ole kuna seal eT taunid möllavad pidevalt ringi ja ematsevad. Ma ei hakka ostma ka, et sinuga seal kickimist ja banimist mängima hakata.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
17.12.2008 20:02:47
|
|
|
Naer , suur naer need kaks posti nagu tavalises labases tatikate vahelises võitluses kuskil foorumis
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
17.12.2008 20:14:10
|
|
|
Nalja peab saama
Skoor:
mcaff 1 - thebull 0
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaitK
HV veteran

liitunud: 14.06.2005
|
17.12.2008 20:19:38
|
|
|
silicoid, teistsugune küsimus ka, et kui palju sa selle servu eest kuus ka raha välja pead käima kui saladus pole?
_________________ Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha? |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
17.12.2008 20:52:09
|
|
|
| koputaja kirjutas: |
| silicoid, teistsugune küsimus ka, et kui palju sa selle servu eest kuus ka raha välja pead käima kui saladus pole? |
Hinnad ju avalikult iga serveripidaja kodulehel üleval. 12 slotise eest maksin kuumaksu 140.- (sellise raha ikka leiab) ja hetkel vaatasin, et 18 slot serv saadaval koos amxmodx ja statsme konfiga 270.- eest kuus, mis pole ka teab mis suur summa (kui paari huvitatu vahel ära jagada). Kusjuures serverile ftp ligipääs ning ka üle veebi suhtkoht korralik liides. Tagasiside koha pealt ka ei saa kurta.
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
18.12.2008 14:31:51
|
|
|
Selline probleem, et CS: S ei taha kuidagi väga hästi joosta. Ostsin HL2 esimesel päeval, kui Eestisse jõudis, siis jooksis CS: S ilusti minu AMD 64 3000+, 1GB ram ja 6600GT 128MB.
Pidasin mingi aasta vahet ja nüüd olen tagasi, kuid mäng tundub kehvemini jooksvat, kuigi pidin vahepeal 6600GT vahetama 7600GT 256MB vastu. Mul on kõik graafika low/medium peal, kuigi kasutasin vanasti maksimaalseid seadeid. Just tegin ühe partii office mapis ja framerate tahtis juba 30 peale langeda.
Küsimus on selles: Kas CS: S on mingeid uuendusi saanud (graafilisi) nagu näiteks Day of Defeat: Source sai? Kas CS tahab natuke vanemaid nvidia draivereid?
Ning viimane küsimus on see, et kui arvuti näitab, et ma kasutan 1GB rami (mul on 2x512MB), kas siis võib see valetada selles mõttes, et mul ainult töötab tegelikult 1 mälu? Pidin vahepeal mälusid kontrollima ning nende asjade võtmine ja tagasi panemine on üks paras peavalu ning võib-olla kahjustasin ühte mäludest, kuigi üritasin võimalikult hell olla nende vastu.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.12.2008 15:56:30
|
|
|
Jah, CS:S on saanud mõninagid mootori ja ka kaartide uuendusi. Soovitan lülitada vähimgi viide HDR-le välja.
Ning kui sul arvuti näitab, et 1GB kasutada, siis järelikult ka on 1GB kasutada. Lahtiselt korpuses vedelevast mälust ei tea emaplaat midagi ja kehvasti paigaldatud mälu korral ei lähe su arvuti üldse 99.9% tõenäosusega tööle.
Juhul kui jooksutad Vistat, siis 1GB on lihtsalt vähe. Ja XP jookseb ka hulga rõõmsamalt 2GB peal.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
18.12.2008 16:34:38
|
|
|
| Pigem ütleks, et prose on nõrgaks jäänud. Uuendusi on steam teinud cs:s osas küll. Endal XP ja 1GB ram, E2200 @ 3.3 ja 8800GTs 320Mb jookseb veel ilusti välja aga jah source on suht prose ja mälu nõudlik. vb peaks uuemad videodraiverid veidi aitama aga muidu vajaks sinu pc väiket upgradi.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
18.12.2008 16:53:59
|
|
|
sushimees, Mul endal suhteliselt sarnane süsteem sinu omaga ja saan mängida küll suht põhjas graafikaga ja normi FPSiga (HDR off). Kuid võid proovida Source directX 8 peal jooksutada, peaks FPS juurde saama küll.
Steamist siis lähed Source peale ja valid properties, sealt "Set launch options" sinna kirjutad -dxlevel 80
Paned mängu tööle paned seaded paika, paned mängu kinni ja kustutad selle -dxlevel 80 sealt ära. Muidu pead koguaeg uuesti graafika seadeid paika panema.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
18.12.2008 21:36:40
|
|
|
| Kas sa ise ei mängi DirectX 8'ga ja kas sul on viimased videokaardi draiverid?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
18.12.2008 23:55:40
|
|
|
| Hetkel ei ole Source peal aga kui mängisin siis visd oli jah dx8 peal tavaliselt. Ja viimased draiverid peal jah.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
19.12.2008 00:45:30
|
|
|
| Eks peab ära proovima. CS: S ei ole just aeglane mäng, kus võib lubada madalamat framerate kui 60.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
silicoid
HV veteran

liitunud: 26.11.2001
|
24.12.2008 13:51:11
|
|
|
Noniih sain ka Mani korralikult tööle kuid pidin selleks ohverdama zBlock-i. On kellelgi teistel sama mure või annab siiski kuidagi mõlemat korraga edukalt kasutada? Nimelt Mani küll töötas kuid absoluutselt kõik sound-id ei töötanud (commands, quake, ...)
_________________ What ever you say, I do that my way... |
|
| Kommentaarid: 281 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
248 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mindfreak
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
24.12.2008 16:46:08
|
|
|
Need ei tööta sul sellepärast, sest zBlock forceb serverile peale "sv_pure 1" ning see keelab suuremjagu fun commande. Soundid on üldse minu arvates väga mõttetud.
Clean lites panin just mõni päev tagasi zBlocki peale.
Lähiajal vahetame mani üldse täielikult mõne muu admini plugina vastu välja, sest koormab liigselt serverit ja põhjustab crashe.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
25.12.2008 13:37:00
|
|
|
| mcaff, kle mine arene pisut nurgas, häid pühi sulle ning vaata korra uuesti peeglist kes ikkagi taun on.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
25.12.2008 13:43:50
|
|
|
Häid pühi kõigile CSS vantidele! Tore on teiega
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mcaff
Piiratud kasutaja

liitunud: 10.08.2005
|
25.12.2008 14:48:18
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| mcaff, kle mine arene pisut nurgas, häid pühi sulle ning vaata korra uuesti peeglist kes ikkagi taun on. |
Loll oled mis ma muud ikka oskan öelda
Häid Jõule kõigile
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thebull
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2004
|
25.12.2008 19:39:00
|
|
|
Häid pühi kõigile ka minu poolt ja et pähelasud jätkuksid
_________________ Salamander |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
26.12.2008 23:37:21
|
|
|
Nonii, mingi väga imelik anomaalia on aset leidnud. Nimelt kui source käima lükata ja ta alla stardireale panna ja uuesti mäng ette panna, siis viskab selliseks pildi: PILT. Lasin steami ja source'i maha ja uuesti peale, uninstallisin video draiverid, kuid miski ei aita...keegi abiks oskab olla ?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
27.12.2008 11:33:27
|
|
|
| miga, kui uuesti alla(stardireale) lased veelkord ja uuesti üles, kas siis asi ei parane, mul menüüs pilti selliseks pole visanud, aga mängus vahel selle maximize-minimize toimel mõned textuurid panevad vigast.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
27.12.2008 11:46:27
|
|
|
miga, mul oli sama viga, ma sättisin mängust videseadeid ja asi paranes!
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miga
HV Guru

liitunud: 07.09.2003
|
27.12.2008 12:35:24
|
|
|
Evil14, ei aidanud see. Tegin video stress test'i ja lõi pildi selgeks tagasi ja nüüd taskbarile pannes ja uuesti lahti tehes on kõik OK
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
27.12.2008 13:27:41
|
|
|
Mul on mingi jõle pask ping mängus. Mis need pingi tweakimis commandid on? Nett on elioni dtv 12/768
70-80
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
|