Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 132, 133, 134  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 00:27:05 vasta tsitaadiga

Kuidas ma oma CS:S konsooli tööle saan? Settingutest on nagu Enabled, vajutan "~", ei midagi...

p.s - Pange omale karvase mehe perse spray'ks icon_biggrin.gif Nalja kui palju. Vaatan üks CT jookseb seinast mööda, jääb seisma ning kõnnib tagasi, kaeb mu sprayd ja hakkab seda laskma. Ma jälgisin tema tegevust ja lasin ühe kuuli talle kuplisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 01:02:35 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kuidas ma oma CS:S konsooli tööle saan? Settingutest on nagu Enabled, vajutan "~", ei midagi...

p.s - Pange omale karvase mehe <b>piix</b> spray'ks icon_biggrin.gif Nalja kui palju. Vaatan üks CT jookseb seinast mööda, jääb seisma ning kõnnib tagasi, kaeb mu sprayd ja hakkab seda laskma. Ma jälgisin tema tegevust ja lasin ühe kuuli talle kuplisse icon_biggrin.gif

täpsemalt... kui karvane ta olema peab?


viimati muutis heikis 17.11.2008 01:02:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 01:03:10 vasta tsitaadiga

Dominus,

1) Steam aknas CS peal parem klõps ning properties
2) Set launch options
3) kirjutad sinna

-console

4) Pane mäng tööle, Console on lahti
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 03:05:41 vasta tsitaadiga

config failis soovitan muuta ära ka konsooli bind. est layoutiga millegipärast see tilde ei funka jah.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 12:09:13 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Kuidas ma oma CS:S konsooli tööle saan? Settingutest on nagu Enabled, vajutan "~", ei midagi...
asenda config.cfg failis, mille leiad \Steam\SteamApps\"kasutaja"\counter-strike source\cstrike\cfg kaustast, bind "~" "toggleconsole" asemele bind "`" "toggleconsole" - saad sama nupu alt seda kasutada edaspidi icon_wink.gif
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 15:56:53 vasta tsitaadiga

Tänud ppg, painkillah, silicoid. Sain tööle lõpuks ometi icon_smile.gif

heikis kirjutas:
täpsemalt... kui karvane ta olema peab?

Harju keskmisest piisab, et rahvas märkaks icon_wink.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 20:01:40 vasta tsitaadiga

oskab keegi üelda mis käsuga saab radari enableda kus näitab kes kus on, mingi servu disables selle mul

e: leidsin juba icon_smile.gif
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 19:57:24 vasta tsitaadiga

Mul juhe koos. Ostsin CS source ja mängida ei lase (this game is currently unavailable.. plaplapla). Proovisin siit kõik variandid ära, kuid ikka ei saa tööle. Mida teha?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 20:15:18 vasta tsitaadiga

steamist ostsid?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 20:20:44 vasta tsitaadiga

Gift saadeti. (ise maksin selle muidugi kinni thumbs_up.gif )
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 20:51:40 vasta tsitaadiga

Oli ikka gift. Äkki oli 2-päevane pass? icon_biggrin.gif

Keegi teab seda väga head, Warcraft, XP save RPG serveri IP-d?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 21:09:18 vasta tsitaadiga

Ei olnud mingi 2 päevane gift!

Reinstallisin CS ära ja ikka sama jama. 300.- vastu taevast lennanud samahea.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 21:14:15 vasta tsitaadiga

Mul oli hiljuti sama probleem tavalise CS-iga. Aitas see, et steam installida mujale kausta. Et kui nt. enne oli X:\Program Files\Steam, siis nüüd pane X:\Steam
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 21:53:27 vasta tsitaadiga

Mul on D:\Mängud\STEAM Proovin siis D:\Steam?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 22:27:50 vasta tsitaadiga

OT/ ÕÖÜĊŽ kasutamine katalooginimedes on üldse saatanast...
Aga proovi tõesti Steam mujale installida. Supporti foorumist leiad abi, kuidas faile õigesse kohta liigutada niiet kogu stuffi uuesti tirima ei peaks.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 22:43:19 vasta tsitaadiga

Hakkaski tööle. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 13:50:31 vasta tsitaadiga

Rentisin prooviajaks Tantumist mänguservu ja kui kellelgi huvi siis [Naab].SouthEST-CSS server 80.79.117.244:27015 icon_wink.gif
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 08:30:43 vasta tsitaadiga

silicoid kirjutas:
Rentisin prooviajaks Tantumist mänguservu ja kui kellelgi huvi siis [Naab].SouthEST-CSS server 80.79.117.244:27015 icon_wink.gif


Mis maplist on ja mis muud reeglid? Oma klemmide damage on/off ? Kes adminnid on ja kui tihti nad sees istuvad oleks ka tore teada. Sest valdav probleem, mis Taig serveriga oli, oligi see, et adminnide ring oli mingi kitsas sõprade ring ja nad olid kas kõik korraga seal, või polnud kedagi.

Kui tihti map vahetub? Miski rankingu süsteem on?

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raido24
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2008




sõnum 17.12.2008 15:38:13 vasta tsitaadiga

et kas on olemas kah downloadimis linki icon_biggrin.gif:Dja siis veel
võiiks olllla http, torrent ei sobi icon_wink.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 16:14:57 vasta tsitaadiga

Raido24 kirjutas:
et kas on olemas kah downloadimis linki icon_biggrin.gif:Dja siis veel
võiiks olllla http, torrent ei sobi icon_wink.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_mad.gif


peksa sulle sellise jutu eest boxing_smiley.gif

loe reegleid ja mine poodi
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 16:21:42 vasta tsitaadiga

Raido24, aga palun, vali endale sobiv http://store.steampowered.com/app/240/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 17:03:29 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
Mis maplist on ja mis muud reeglid? Oma klemmide damage on/off ? Kes adminnid on? Kui tihti map vahetub? Miski rankingu süsteem on?
Palju küsimusi korraga... Pooltele leiad kiirelt vastuse kui "joinid" servusse icon_wink.gif Reeglid, adminid, moded seal kirjas; FF - "on"
Peal hetkel zBlock ja BAT - toimivad käsklused: rockthevote -> maplist -> vote "mapinimi" lisaks ka #votekick "nimi"; #voteban "nimi"; +mõni konsoolikäsklus; advert süsteem ka õpetab aegajalt (tegelen asjaga kui nuppu ja aega jagub, suht algaja sel alal)
Maplistis votemiseks ka awp_india, de_bridgecorssing_z ja de_viljandi icon_wink.gif Mapid vahetuvad 30 minuti tagant. Rank hetkel puudub.

_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 17.12.2008 17:06:05 vasta tsitaadiga

Kuidas seal adminiks saaks ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 18:13:15 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Kuidas seal adminiks saaks ? icon_rolleyes.gif


maksad 200eek kuus.

masendavalt palju on neid jõmpsikate servereid nimedega "admin = 100eek month"
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 17.12.2008 18:24:46 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
mcaff kirjutas:
Kuidas seal adminiks saaks ? icon_rolleyes.gif


maksad 200eek kuus.

masendavalt palju on neid jõmpsikate servereid nimedega "admin = 100eek month"

Nagu koffer 500kr kuus, nüüd [Naab] 200kr kuus, odavam rentida ise server 8) eriti pointles on see, et maksad 200kr kuus kus mängi tyhjas servus koos botidega hevi.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 19:35:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Nagu koffer 500kr kuus, nüüd [Naab] 200kr kuus, odavam rentida ise server 8) eriti pointles on see, et maksad 200kr kuus kus mängi tyhjas servus koos botidega hevi.gif
Mis üldistusi te teete?!?! Damit!!! Selleks, et mängust rõõmu tunda ei pea üldsegi mitte admin olema. Kasutage votemist! Pakkusin lingi lihtsalt heast tahtest välja ega mõelnud sellega miskit odavat populaarsust võita. Alati saab ju vaadata, kas servus ka keegi sees on ja kui tuttavaid leiab siis ikka hea meel. See servu sai lihtsalt prooviks välja renditud, kuna polnud Tantumi servudega ise kokku puutund. Paraku hetkel seal ainult 12 slotti. Samas mul endal suht võimatu koffer servudes mängida. Põhjus lihtne - sideliinid ei võimalda paremat sidet ning antud kolkas ka alternatiiv puudub (ärge hakake õpetusi jagama teemal Kõu või Wimax vms). Ping hüppab hirmsasti ning kui limit isegi 150-le seatud siis ikkagi on vaid minutite küsimus mil kicki saan icon_sad.gif Siin saan aga oma tuttavatega end välja elada ning kui tõesti asi väga hulluks kisub siis ei kuritarvita kõrget pinglimitit vaid laseb teistel normaalselt mängida. Koffer servude omanikele aga sügav kummardus - tublid olete, et sellised servud püsti hoiate! (FF võiks ka peal olla) thumbs_up.gif
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 17.12.2008 19:48:03 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
heikis kirjutas:
mcaff kirjutas:
Kuidas seal adminiks saaks ? icon_rolleyes.gif


maksad 200eek kuus.

masendavalt palju on neid jõmpsikate servereid nimedega "admin = 100eek month"

Nagu koffer 500kr kuus, nüüd [Naab] 200kr kuus, odavam rentida ise server 8) eriti pointles on see, et maksad 200kr kuus kus mängi tyhjas servus koos botidega hevi.gif

Mida kuradit sa tuled siia laimama jälle... Tatt hoia mokk maas kui sa asjast ei jaga, loll on see, kes bossab oma algeliste teadmistega... Pumpclub pani www.koffer.ee postituses PIISAVALT arusaadavas kirjas ülesse, et 500.- eest saad admini koha ühes enda poolt valitud serveris ja 1000.- eest kõigis kolmes ILMA kuumaksuta... plekid selle summa ja seniks kuni server pysti, on sul seal admini koht olemas va. reeglite rikkumisel jääd ilma ka administ.

_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 17.12.2008 19:58:51 vasta tsitaadiga

thebull Kle paks ole vait kui sa ei tea milline ma olen(soovitaks soojalt sul ilulõikusele minna), ja no eks kõik kes on alla 21a (19a ma) on sinu jaoks tati icon_biggrin.gif good for You thumbs_up.gif Admini kohta mul koffris ei ole kuna seal eT taunid möllavad pidevalt ringi ja ematsevad. Ma ei hakka ostma ka, et sinuga seal kickimist ja banimist mängima hakata. icon_evil.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:02:47 vasta tsitaadiga

Naer , suur naer icon_biggrin.gif need kaks posti nagu tavalises labases tatikate vahelises võitluses kuskil foorumis icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:14:10 vasta tsitaadiga

Nalja peab saama icon_biggrin.gif
Skoor:
mcaff 1 - thebull 0
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:19:38 vasta tsitaadiga

silicoid, teistsugune küsimus ka, et kui palju sa selle servu eest kuus ka raha välja pead käima kui saladus pole?
_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 20:52:09 vasta tsitaadiga

koputaja kirjutas:
silicoid, teistsugune küsimus ka, et kui palju sa selle servu eest kuus ka raha välja pead käima kui saladus pole?
Hinnad ju avalikult iga serveripidaja kodulehel üleval. 12 slotise eest maksin kuumaksu 140.- (sellise raha ikka leiab) ja hetkel vaatasin, et 18 slot serv saadaval koos amxmodx ja statsme konfiga 270.- eest kuus, mis pole ka teab mis suur summa (kui paari huvitatu vahel ära jagada). Kusjuures serverile ftp ligipääs ning ka üle veebi suhtkoht korralik liides. Tagasiside koha pealt ka ei saa kurta.
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 18.12.2008 14:31:51 vasta tsitaadiga

Selline probleem, et CS: S ei taha kuidagi väga hästi joosta. Ostsin HL2 esimesel päeval, kui Eestisse jõudis, siis jooksis CS: S ilusti minu AMD 64 3000+, 1GB ram ja 6600GT 128MB.

Pidasin mingi aasta vahet ja nüüd olen tagasi, kuid mäng tundub kehvemini jooksvat, kuigi pidin vahepeal 6600GT vahetama 7600GT 256MB vastu. Mul on kõik graafika low/medium peal, kuigi kasutasin vanasti maksimaalseid seadeid. Just tegin ühe partii office mapis ja framerate tahtis juba 30 peale langeda.

Küsimus on selles: Kas CS: S on mingeid uuendusi saanud (graafilisi) nagu näiteks Day of Defeat: Source sai? Kas CS tahab natuke vanemaid nvidia draivereid?

Ning viimane küsimus on see, et kui arvuti näitab, et ma kasutan 1GB rami (mul on 2x512MB), kas siis võib see valetada selles mõttes, et mul ainult töötab tegelikult 1 mälu? Pidin vahepeal mälusid kontrollima ning nende asjade võtmine ja tagasi panemine on üks paras peavalu ning võib-olla kahjustasin ühte mäludest, kuigi üritasin võimalikult hell olla nende vastu.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 15:56:30 vasta tsitaadiga

Jah, CS:S on saanud mõninagid mootori ja ka kaartide uuendusi. Soovitan lülitada vähimgi viide HDR-le välja.

Ning kui sul arvuti näitab, et 1GB kasutada, siis järelikult ka on 1GB kasutada. Lahtiselt korpuses vedelevast mälust ei tea emaplaat midagi ja kehvasti paigaldatud mälu korral ei lähe su arvuti üldse 99.9% tõenäosusega tööle.

Juhul kui jooksutad Vistat, siis 1GB on lihtsalt vähe. Ja XP jookseb ka hulga rõõmsamalt 2GB peal.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 18.12.2008 16:34:38 vasta tsitaadiga

Pigem ütleks, et prose on nõrgaks jäänud. Uuendusi on steam teinud cs:s osas küll. Endal XP ja 1GB ram, E2200 @ 3.3 ja 8800GTs 320Mb jookseb veel ilusti välja aga jah source on suht prose ja mälu nõudlik. vb peaks uuemad videodraiverid veidi aitama aga muidu vajaks sinu pc väiket upgradi.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 16:53:59 vasta tsitaadiga

sushimees, Mul endal suhteliselt sarnane süsteem sinu omaga ja saan mängida küll suht põhjas graafikaga ja normi FPSiga (HDR off). Kuid võid proovida Source directX 8 peal jooksutada, peaks FPS juurde saama küll.

Steamist siis lähed Source peale ja valid properties, sealt "Set launch options" sinna kirjutad -dxlevel 80
Paned mängu tööle paned seaded paika, paned mängu kinni ja kustutad selle -dxlevel 80 sealt ära. Muidu pead koguaeg uuesti graafika seadeid paika panema.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 18.12.2008 21:36:40 vasta tsitaadiga

Kas sa ise ei mängi DirectX 8'ga ja kas sul on viimased videokaardi draiverid?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 23:55:40 vasta tsitaadiga

Hetkel ei ole Source peal aga kui mängisin siis visd oli jah dx8 peal tavaliselt. Ja viimased draiverid peal jah.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 19.12.2008 00:45:30 vasta tsitaadiga

Eks peab ära proovima. CS: S ei ole just aeglane mäng, kus võib lubada madalamat framerate kui 60.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
silicoid
HV veteran
silicoid

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 13:51:11 vasta tsitaadiga

Noniih sain ka Mani korralikult tööle kuid pidin selleks ohverdama zBlock-i. On kellelgi teistel sama mure või annab siiski kuidagi mõlemat korraga edukalt kasutada? Nimelt Mani küll töötas kuid absoluutselt kõik sound-id ei töötanud (commands, quake, ...)
_________________
What ever you say, I do that my way...
Kommentaarid: 281 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 248
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mindfreak
HV kasutaja
Mindfreak

liitunud: 08.08.2006




sõnum 24.12.2008 16:46:08 vasta tsitaadiga

Need ei tööta sul sellepärast, sest zBlock forceb serverile peale "sv_pure 1" ning see keelab suuremjagu fun commande. Soundid on üldse minu arvates väga mõttetud.
Clean lites panin just mõni päev tagasi zBlocki peale.
Lähiajal vahetame mani üldse täielikult mõne muu admini plugina vastu välja, sest koormab liigselt serverit ja põhjustab crashe.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 13:37:00 vasta tsitaadiga

mcaff, kle mine arene pisut nurgas, häid pühi sulle ning vaata korra uuesti peeglist kes ikkagi taun on.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2008 13:43:50 vasta tsitaadiga

Häid pühi kõigile CSS vantidele! Tore on teiega icon_wink.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 25.12.2008 14:48:18 vasta tsitaadiga

ppg kirjutas:
mcaff, kle mine arene pisut nurgas, häid pühi sulle ning vaata korra uuesti peeglist kes ikkagi taun on.

Loll oled mis ma muud ikka oskan öelda hevi.gif
Häid Jõule kõigile drinking.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thebull
HV kasutaja
thebull

liitunud: 12.02.2004




sõnum 25.12.2008 19:39:00 vasta tsitaadiga

Häid pühi kõigile ka minu poolt ja et pähelasud jätkuksid icon_exclaim.gif
_________________
Salamander
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 23:37:21 vasta tsitaadiga

Nonii, mingi väga imelik anomaalia on aset leidnud. Nimelt kui source käima lükata ja ta alla stardireale panna ja uuesti mäng ette panna, siis viskab selliseks pildi: PILT. Lasin steami ja source'i maha ja uuesti peale, uninstallisin video draiverid, kuid miski ei aita...keegi abiks oskab olla ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 11:33:27 vasta tsitaadiga

miga, kui uuesti alla(stardireale) lased veelkord ja uuesti üles, kas siis asi ei parane, mul menüüs pilti selliseks pole visanud, aga mängus vahel selle maximize-minimize toimel mõned textuurid panevad vigast.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 27.12.2008 11:46:27 vasta tsitaadiga

miga, mul oli sama viga, ma sättisin mängust videseadeid ja asi paranes!
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2008 12:35:24 vasta tsitaadiga

Evil14, ei aidanud see. Tegin video stress test'i ja lõi pildi selgeks tagasi ja nüüd taskbarile pannes ja uuesti lahti tehes on kõik OK thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 27.12.2008 13:27:41 vasta tsitaadiga

Mul on mingi jõle pask ping mängus. Mis need pingi tweakimis commandid on? Nett on elioni dtv 12/768
70-80

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Counter-Strike: Source mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 113, 114, 115 ... 132, 133, 134  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.