|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.10.2008 11:51:20
|
|
|
| atliner kirjutas: |
| aer0x kirjutas: |
| Nii tegin kõik nagu JOKKER666-e õpetuses kirjas oli (moditud-ps2). Sain sinna uLaunchElf sisse ilusti mälukaardilt buutides, aga kui tahan seal selle USB advance .elf faili tööle panna läheb pilt mustaks ja freezib kinni. Ainult reset aitab. MCboot läks sealt ilusti tööle. On mingeid alternatiive USB advance-le? |
endal täpselt sama jama ning lahendust pole leidnud....tüdinesin ära juba paar kuud tagasi, kõik pakutud variandid andsid alati sama tulemuse-MUST PILT ja jookseb kokku, muu toimib ladusalt , saan filme, muusikat läbi HDD,mäluka kätte boodib mälukaardi pealt jne. |
Mul oli selline jama, kui käivitasin ule plaadi pealt. MCBoot variandina töötab. Aap ja olgu öeldud, et USBAdvanceon mul ka kopeeritud mälukaardile. Ehk siis MCBoot bootib ULE ja ULEga siis käivitan USBAdvance, mis on asub ka mälukaardil. Kui sedasi ei toimi, võid proovida poanna USBAdvance MCBoot progeks.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
06.10.2008 15:55:19
|
|
|
Mul nüüd selline küsimus, installsiin usb extremega ühe 7, midagi GB iso faili ja tekitas mulle 4*1gb faili ja siis yhe 800 mb faili
kas see peaks üldse tööle minema?
kas kopeerin need 4 faili mälupulgale boodin plaadi elf startijaga ja mis faili ma siis käivitama peaksin mälupulga pealt?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
06.10.2008 19:14:11
|
|
|
| Usb advance paned tööle ja kui kõik õige, tuleb nimekirja sinna sinu installitud mäng.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
07.10.2008 08:35:09
|
|
|
nii ma nüüd siin mõelnud ...
installin arvuti kõvakettale usbextremega mängu. kopeerin tekkinud failid mälupulgale.
stardin ps2 plaadiga kus on peal elflauncheriga.
panen selle plaadi pealt käima usbadvance programmi.
ja ilmuvad nähtavale mälupulgale pandud mängud?
kas selline peaks olema õige järjekord?
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
07.10.2008 12:25:13
|
|
|
jep, ja saad neid käivitada
Aga kui sul usbadvance ei käivitu mingil põhjusel, proovi kopeerida ta mälukaardile ja sealt käivitada.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
07.10.2008 12:47:42
|
|
|
siiani olen proovinud nii
elflauncer käib
sealt otsin üles mälupulga ja proovin käivitada mängu ei ole tööle hakanud
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
07.10.2008 18:17:28
|
|
|
| enne pead ikka usbadvance käivitama
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
07.10.2008 21:30:37
|
|
|
kas mcboot 1.7 ja 1.5 on mingi vahe ka USBadvance bootimisel?
_________________ O_o |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
08.10.2008 21:26:16
|
|
|
| Mul MCBoot 1.5 töötab usb advance nii otse bootides kui ka ulega käivitades.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
10.10.2008 14:13:51
|
|
|
Ma sain asja nii tööle:
olukord : >Ps2 moditud paksem versioon + 8gb mälupulk
kirjutasin plaadile elflauncheri
tõmbasin arvuti peale usb extreme- sellega installisin mängu plaadi pealt kõvakettale
kopeerisin usbadvancedi . elf faili mälupulgale (arvuti taga)
kopeerisin kõvakettale installitud mängufailid mälupulgale
bootisin ps2 elflauncheriga
otsisin ülesse mälupulga - käivitasin selle pealt usbadvancedi
ekraanile tuli mängu nimi ja start---
töötas väga hästi.
kuna aga asi minu jaoks on aeglane siis otsin jätkuvalt network adapterit, et ps2 le kõvaketas sisse panna
tänud kõigile nõu ja jõu eest
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
10.10.2008 18:17:08
|
|
|
| Norm hinnaga huvitaks ennastki see adapter. Kuuldavasti pidid laadimisajad tunduvalt lühenema.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.10.2008 10:10:50
|
|
|
kiiruse järjekord - alates aeglasest.
usb ühenduse kaudu (kas kõvaketas, mälupulk)
ps2 peal plaadi pealt jooksutades
sisemise hdd pealt
iseenesest on välismaalt võimalik suht mõistliku hinna eest võimalik saada
ise pole mahti saanud, õigemini kogemused puuduvad tellimisega mujalt kui eestist
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.10.2008 11:25:17
|
|
|
krediitkaardi saaksin teha seb pangas virtuaalsena.
postiaadress on olemas.
aga ma pole kunagi näinud, ega pole kedagi käepärast kelle kõrval vaadata.
samuti ma ei saa aru kas kusagil selline koht kah on kus ostakohe hind on või midagi sellist
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
11.10.2008 12:07:24
|
|
|
| Dag kirjutas: |
krediitkaardi saaksin teha seb pangas virtuaalsena.
postiaadress on olemas.
aga ma pole kunagi näinud, ega pole kedagi käepärast kelle kõrval vaadata.
samuti ma ei saa aru kas kusagil selline koht kah on kus ostakohe hind on või midagi sellist |
Kui inglise keelt lugeda oskad, on kogu abistav info sealsamas olemas. Seal on Buy It Now võimalus, mida kasutavad tavaliselt poed ja mis mõnikord võib suhteliselt kallis olla. Enamasti on tavaline oksjon ehk Bidding. Kui võidad, saadetakse Invoice ning sina maksad läbi PayPal'i, mis on nüüd ilusti eBaysse integreeritud. Vahet pole, milline krediitkaart on, kõlbab ka tavaline Magnet või Ego. Lihtsalt PayPal konto tegemisel pead panema enda õige postiaadressi (sest saatja kasutab seda) ja krediitkaardi andmed. Päev või paar võib minna sinu kaardi kinnitamiseks (kontrolliks võetakse su kontolt 1,5 EURi). Ostmisel pead jälgima, kas müüja on nõus Worldwide müüma. Soovitan enne ostmist üle küsida. Mõned panevad küll USA või UK, aga saadavad siiski mujale kah. Loomulikult pead arvestama ka saatmiskuludega. Pead jälgima saatmiskulusid, mõnikord võid saada asja naeruväärse hinnaga, kuid saatmiskuludes maksad müüjale kinn ka selle vaeva, et ta üldse viitsib pakki paostkontorisse viia. Näiteks ostsin SNESi kaabli $11 eest, millest kaabel ise maksis $1, kuid oli siiski kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega kaabel tollel hetkel.
Kas seda mujal netipoodides ei ole? Saaksid äkki konkreetsemalt ostetud. eBay sobib rohkem neile, kes midagi jahivad, mitte niivõrd ühekordseks ostmiseks, kuigi seal on selliseid poode.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dag
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.09.2002
|
11.10.2008 18:07:52
|
|
|
eestis väidavad kõik sonyga tegelevad ettevõtted, et asi pole enam tellitav ja sellega on otsingud ka lõppenud.
hakkan paypal'iga tutvuma ja seejärel ebayga. tundub, et kord see asi ära läbi teha võib teine kordki kasuks tulla
tänud nõuannete eest. kusagil nägin ebay teemat kah suundun sinna uurima
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
13.10.2008 09:24:30
|
|
|
RGB-Scart kaabel tegi pildi paremaks küll . Kinnitus siis neile, kes kahtlevad.
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
13.10.2008 13:06:02
|
|
|
Võib-olla on asi selles, et su tavaline SCART toetab ainult komposiitvideot, digibox aga output'ib S-Videot. Seda peaks settingutest muuta saama.
Kuigi jah, jagaja on palju edulisem, sest RGB signaal on kordi kenam nii komposiidist kui S-Video'st. Kui mõne asjaliku kohalikust poest leiad, siis võiksid siia ka postitada, ennast ka huvitaks see.
Edit: Cool, ainult 75 EEK. Lähen uurin ise ka hiljem.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
13.10.2008 13:12:22
|
|
|
DODONPACHI, ära siis nina alt ära osta, sest see RGB-Scart kaabel oli ka viimane, vitriinist koukis välja
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
13.10.2008 13:17:53
|
|
|
Ma Tartust, ning ega mul nii kiire ka sellega pole.
Pildi pealt on raske seletada, kas sel asjal on nagu mingi lüliti peal või suudab ta automaatselt eristada kust signaal tuleb? Loodetavasti viimane ja loodetavasti töötab see normaalselt. Olen mitu korda sittade SCART kaablitega vastu pükse saanud, nii GC kui ka PS2'e puhul.
_________________ It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
14.10.2008 11:18:40
|
|
|
Tundub, et sellel mingit lülitit ei ole. Hmm...aga kui ei suuda eristada . Samas ei tohiks probleemi olla, sest konsool järele lülitada, siis vaja ka telekal kanalit vahetada...hmm...75.- kooliraha ei ole ka eriti palju maksta
Edit: http://www.serigo.ee/product_info.php?cPath=7_113&products_id=551 siin ainult 39.-
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
14.10.2008 11:30:35
|
|
|
olen proovinud ja mina pole neid junne rahuldavalt tööle saanud. lööb mingi müra sisse või siis on teise sisendi pilt varjuna taga. aga võid ju proovida, äkki see on parem. aga ise prooviks siiski mõnd lülitiga karpi.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
14.10.2008 11:31:25
|
|
|
Skeptik, ma sooviks ka lülitiga, aga siiani ei ole leidnud
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
29.10.2008 17:17:47
|
|
|
Mis tähendab lahtine platvorm
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
PeZ
HV veteran
liitunud: 30.01.2003
|
29.10.2008 17:27:52
|
|
|
noh, et kõike softi ei pea sonyga kinnitama ega neile mignit litsentsitasu maksma.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
strohher
HV veteran

liitunud: 15.02.2004
|
29.10.2008 17:55:29
|
|
|
Asoh, et ma võin teha mingi suva mängu, mida ps2 loeks ja woilaa, saan rikkaks kut snickers rattaid varastades
_________________ Tunguusia tundraahv |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woo456
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2006
|
29.10.2008 18:00:44
|
|
|
| Devkit'i on sul ikka vaja, et mängu teha. Ja selle peab ostma.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
georg/1
HV vaatleja
liitunud: 12.11.2008
|
12.11.2008 21:27:10
Playstation 2 probleem ! |
|
|
jama selles et,plaat ei hakka aeg-ajalt keerlema ja vahel jääb keset mängu seisma,nata näppida ja sättida siis saab mängida aga no kauaks,tavaliselt ei hakka üldse keerlema alguses kohe.Kas oskab keegi öelda milles asi? ja kas on mõni eraisik siin teeks mingi summa eest korda asja,või siis kus poodides neid korda tehakse(ja kui keegi teab mis summa eest)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
14.11.2008 16:25:06
|
|
|
| Kui muu ei aita, saad mc boot kasutades usb pealt mängida.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lall
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2006
|
16.11.2008 21:01:09
|
|
|
Nüüd jäi asi veidi segaseks..
Et mänge USB'lt üles lasta on vaja uLaunchElf'i.
Aga et seda tööle saada on vaja moditud PS2'te..eks?
Seega modimata PS2ga ei saa kasutada USB'd et sellelt mänge mängida?
Või..täitsa loll küsimus, aga kuidas siis ma saan oma täiesti modimata/käppimata/näppimata PS2 slim panna lugema USB'l olevaid mänge?
Läheb mul selleks vaja kolmandaid vidinaid(memor32, swapmagic?)
Kui jah, kas swapmagic plaati on võimalik ka ise kirjutada?
Ärge mind kohe sõimama hakake palun, ma uus ps2 omanik alles ning mõned asjad jäävad veel segaseks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.11.2008 08:14:33
|
|
|
mc boot ise ei vaja moditud pleikarit
mcboot mälukaardi tegemisel on vaja küll bootida kodukootud kraami
paar lk tagasi on õpetus ka
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lall
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2006
|
17.11.2008 17:59:11
|
|
|
Seega vajan ma enivei memor32 kaarti või kedagi, kes seda omab. Ning edasi on juba kõik võimalused valla.
Siit küsimus - on kellelgi memor32 müügiks?
Teen ka müügiostu alla kuulutuse eraldi selle jaoks.
Edit: Tellisin täna omale memor32 kaardi ära. 800.- ringis maksab kos postiga.
Siis on kindel mats, pole vaja mingit swapmagicut ega muud nssi, kaart sisse, bootima ja usb külge!
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
17.11.2008 22:29:29
|
|
|
| Oleks vast leidunud keegi moditud pleikariga ikka, kes asja ära teinud.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lall
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2006
|
17.11.2008 23:01:48
|
|
|
| JOKKER666 kirjutas: |
| Oleks vast leidunud keegi moditud pleikariga ikka, kes asja ära teinud. |
Tead ma selline tehnikafriik - memor32 kulub igati marjaks ära. Nii kui nii keeran peesse midagi varsti või avastan, et keegi on mingi parema softi sellele teinud.
PS2 on kõigest uus mängupõld. Linuxid, virtuaalsed masinad,, usb'lt buutivad XP'd, iphone jne jne on juba igati läbi torgitud
Varsti peab midagi muud otsima hakkama..
Aga jokker, sul endal olemas? Kas tellisid? Küsin, sest siis oskaks arvestada saabumisajaga. Näpud sügelevad veidi ka..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
18.11.2008 03:42:31
|
|
|
| Ma sain siit foorumist. Algul olin ka äksi täis, et saab igast kraami jooksutada jne. Aga peale MCBoot installimist kogub pm memor32 tolmu. Väga mõnus on kui ps käivitades käivitub kohe ULE.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lall
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2006
|
20.11.2008 19:45:00
|
|
|
[quote="JOKKER666"]Kuidas teha PS2 originaalmälukaart bootivaks.
...
6.PS2 bootib memento softi abil MCBoot utiili.
...
Hmm. Mul kaart käes ja puha. Aga..boodib küll kaardilt, kuid ette jääb "memento" ja vsjo..
Oskad miskit öelda?
Ja ma ei saa aru, kuidas need elf failid üleüldse sinna kaardile minema peaks..
ohh seda rõõmu
martin
edit:täitsa loll olen. loeks rahulikult oleks asi korras..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
11.12.2008 19:15:45
|
|
|
Tere taas.
Jõulud käes ja plaan endale osta veel üks juhtmeta kontroller.
Tahakski teda, et kui oman sellist Acme juhtmeta kontrolleri, mis töötab 2,4 sageduse peal: LINK
Kas siis on Logitechi kallim juhtmeta kontroller võimalik tööle panna samal ajal(ka 2,4 sageduse peal) koos Acme kontrolleriga: LogiTech kontrolleri LINK
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
12.12.2008 21:34:15
|
|
|
Tere.
Endal on siis kodus vana ps2(fat) mis on modifitseeritud.
Pärast nii 5-6 aastat lakkas ta ükspäev plaate lugemast.
Sai siis viidud remonti ja seal selgus, et optikaplokk läbi.
Kas sellega on võimalik veel midagi teha või võib selle siis prügimäele puhkama saata?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
12.12.2008 21:38:36
|
|
|
| djelton kirjutas: |
Tere taas.
Jõulud käes ja plaan endale osta veel üks juhtmeta kontroller.
Tahakski teda, et kui oman sellist Acme juhtmeta kontrolleri, mis töötab 2,4 sageduse peal: LINK
Kas siis on Logitechi kallim juhtmeta kontroller võimalik tööle panna samal ajal(ka 2,4 sageduse peal) koos Acme kontrolleriga: LogiTech kontrolleri LINK |
UPUPUP!!!! Suht kiire asjaga, palun inimesed, teadjad aidake?
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
14.12.2008 11:18:51
|
|
|
| Erx15 kirjutas: |
Tere.
Endal on siis kodus vana ps2(fat) mis on modifitseeritud.
Pärast nii 5-6 aastat lakkas ta ükspäev plaate lugemast.
Sai siis viidud remonti ja seal selgus, et optikaplokk läbi.
Kas sellega on võimalik veel midagi teha või võib selle siis prügimäele puhkama saata? |
USBAdvanced
Lased kellelgi oma mälukaardi bootivaks teha ja kasutad usbadvanced, et mänge usb pulga pealt bootida.
E:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=302523&postdays=0&postorder=asc&start=625
viide ka sulle
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Erx15
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2008
|
14.12.2008 16:26:50
|
|
|
Kuidas muidu selle usb mälukaardi kiirus on võrreldes plaadiga?
Kui ma paneks näit. 160 gb usb hdd kas see oleks siis kiirem või aeglasem kui dvd?
Ning tahaks teada kas ma saaksin mängida sellist mängu nagu final fantasy 11 ps2 slimil kui ma käivitan selle usb ketta pealt?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
14.12.2008 20:31:26
|
|
|
| Usb gaon loadimised väheke pikemad. Usb hd saad panna, siis teine proge(hdadvanced oli vist nimi). Finali peaksid ka käima saama.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JOKKER666
HV veteran

liitunud: 21.09.2002
|
15.12.2008 04:29:07
|
|
|
| Eelpool mainitud asjadega pm installidki plaadi pealt mängu usb andmekandjale.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lall
HV vaatleja
liitunud: 16.08.2006
|
15.12.2008 10:18:06
|
|
|
USBadvance kokkusobivus on siiski suhteliselt väike. Enamus ei lähe tööle.
Kiirus pole ka kiita - videod kipuvad jõnksutama ja laadimisajad on väiksed.
Olin samas seisus, kuni leidsin The ESR Project for PS2.
Super!
Asi toimib nii, et teed omale buutiva originaalmälukaardi (täpselt nagu jokkeri õpetuses kirjas) ning paned omale selle ESR.ELF faili boot kausta. Kõik.
Siis kogud kokku kõik oma originaalmängude koopiad isodena, patchid need esr disk patcheriga ära ja teed plaadi.
No problem at all..kõik funkab nii nagu peab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E30
HV vaatleja

liitunud: 15.10.2008
|
15.12.2008 18:42:34
|
|
|
Tervitusi siit poolt , mul on viimasel ajal olnud üks küsimus kuid olen koguaeg unustanud siia pöörduda .
Küsimus oleks siis , et kust on võimalik osta Ethernet süsteemi ( PS2 Fat´ile ) ja kui palju see maksab ???
Eestimaa pinnal siis ,
Tähh . !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
15.12.2008 20:11:31
|
|
|
| djelton kirjutas: |
| djelton kirjutas: |
Tere taas.
Jõulud käes ja plaan endale osta veel üks juhtmeta kontroller.
Tahakski teda, et kui oman sellist Acme juhtmeta kontrolleri, mis töötab 2,4 sageduse peal: LINK
Kas siis on Logitechi kallim juhtmeta kontroller võimalik tööle panna samal ajal(ka 2,4 sageduse peal) koos Acme kontrolleriga: LogiTech kontrolleri LINK |
UPUPUP!!!! Suht kiire asjaga, palun inimesed, teadjad aidake? |
*PLIIS...
| E30 kirjutas: |
Tervitusi siit poolt , mul on viimasel ajal olnud üks küsimus kuid olen koguaeg unustanud siia pöörduda .
Küsimus oleks siis , et kust on võimalik osta Ethernet süsteemi ( PS2 Fat´ile ) ja kui palju see maksab ???
Eestimaa pinnal siis ,
Tähh . ! |
Liituks kysimusega
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
15.12.2008 20:22:36
|
|
|
| E30 kirjutas: |
Tervitusi siit poolt , mul on viimasel ajal olnud üks küsimus kuid olen koguaeg unustanud siia pöörduda .
Küsimus oleks siis , et kust on võimalik osta Ethernet süsteemi ( PS2 Fat´ile ) ja kui palju see maksab ???
Eestimaa pinnal siis ,
Tähh . ! |
kellegi käest kasutatuna (kui leidub keegi, kes müüks). mõned aastad tagasi vahetas üks kasutatud isend omanikku 400kr eest (ilma hinna üle väänlemata).
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|