Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 11:51:20 vasta tsitaadiga

atliner kirjutas:
aer0x kirjutas:
Nii tegin kõik nagu JOKKER666-e õpetuses kirjas oli (moditud-ps2). Sain sinna uLaunchElf sisse ilusti mälukaardilt buutides, aga kui tahan seal selle USB advance .elf faili tööle panna läheb pilt mustaks ja freezib kinni. Ainult reset aitab. MCboot läks sealt ilusti tööle. On mingeid alternatiive USB advance-le?

endal täpselt sama jama ning lahendust pole leidnud....tüdinesin ära juba paar kuud tagasi, kõik pakutud variandid andsid alati sama tulemuse-MUST PILT ja jookseb kokku, muu toimib ladusalt , saan filme, muusikat läbi HDD,mäluka kätte boodib mälukaardi pealt jne.

Mul oli selline jama, kui käivitasin ule plaadi pealt. MCBoot variandina töötab. Aap ja olgu öeldud, et USBAdvanceon mul ka kopeeritud mälukaardile. Ehk siis MCBoot bootib ULE ja ULEga siis käivitan USBAdvance, mis on asub ka mälukaardil. Kui sedasi ei toimi, võid proovida poanna USBAdvance MCBoot progeks.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 06.10.2008 15:55:19 vasta tsitaadiga

Mul nüüd selline küsimus, installsiin usb extremega ühe 7, midagi GB iso faili ja tekitas mulle 4*1gb faili ja siis yhe 800 mb faili
kas see peaks üldse tööle minema?

kas kopeerin need 4 faili mälupulgale boodin plaadi elf startijaga ja mis faili ma siis käivitama peaksin mälupulga pealt?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.10.2008 19:14:11 vasta tsitaadiga

Usb advance paned tööle ja kui kõik õige, tuleb nimekirja sinna sinu installitud mäng.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 07.10.2008 08:35:09 vasta tsitaadiga

nii ma nüüd siin mõelnud ...

installin arvuti kõvakettale usbextremega mängu. kopeerin tekkinud failid mälupulgale.
stardin ps2 plaadiga kus on peal elflauncheriga.
panen selle plaadi pealt käima usbadvance programmi.
ja ilmuvad nähtavale mälupulgale pandud mängud?

kas selline peaks olema õige järjekord?
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 12:25:13 vasta tsitaadiga

jep, ja saad neid käivitada

Aga kui sul usbadvance ei käivitu mingil põhjusel, proovi kopeerida ta mälukaardile ja sealt käivitada.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 07.10.2008 12:47:42 vasta tsitaadiga

siiani olen proovinud nii
elflauncer käib
sealt otsin üles mälupulga ja proovin käivitada mängu ei ole tööle hakanud
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 18:17:28 vasta tsitaadiga

enne pead ikka usbadvance käivitama
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.10.2008 21:30:37 vasta tsitaadiga

kas mcboot 1.7 ja 1.5 on mingi vahe ka USBadvance bootimisel?
_________________
O_o
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.10.2008 21:26:16 vasta tsitaadiga

Mul MCBoot 1.5 töötab usb advance nii otse bootides kui ka ulega käivitades.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 10.10.2008 14:13:51 vasta tsitaadiga

Ma sain asja nii tööle:

olukord : >Ps2 moditud paksem versioon + 8gb mälupulk


kirjutasin plaadile elflauncheri
tõmbasin arvuti peale usb extreme- sellega installisin mängu plaadi pealt kõvakettale
kopeerisin usbadvancedi . elf faili mälupulgale (arvuti taga)
kopeerisin kõvakettale installitud mängufailid mälupulgale


bootisin ps2 elflauncheriga
otsisin ülesse mälupulga - käivitasin selle pealt usbadvancedi
ekraanile tuli mängu nimi ja start---


töötas väga hästi.


kuna aga asi minu jaoks on aeglane siis otsin jätkuvalt network adapterit, et ps2 le kõvaketas sisse panna



tänud kõigile nõu ja jõu eest
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.10.2008 18:17:08 vasta tsitaadiga

Norm hinnaga huvitaks ennastki see adapter. Kuuldavasti pidid laadimisajad tunduvalt lühenema.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.10.2008 10:10:50 vasta tsitaadiga

kiiruse järjekord - alates aeglasest.

usb ühenduse kaudu (kas kõvaketas, mälupulk)

ps2 peal plaadi pealt jooksutades

sisemise hdd pealt

iseenesest on välismaalt võimalik suht mõistliku hinna eest võimalik saada
ise pole mahti saanud, õigemini kogemused puuduvad tellimisega mujalt kui eestist
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.10.2008 11:12:22 eBay vasta tsitaadiga

Dag, mis osas sul muidu eBay'ga abi vaja on? Kui sul on krediitkaart ja postiaadress, siis ülejäänu on tegelikult väga lihtne.
_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.10.2008 11:25:17 vasta tsitaadiga

krediitkaardi saaksin teha seb pangas virtuaalsena.

postiaadress on olemas.

aga ma pole kunagi näinud, ega pole kedagi käepärast kelle kõrval vaadata.

samuti ma ei saa aru kas kusagil selline koht kah on kus ostakohe hind on või midagi sellist
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 11.10.2008 12:07:24 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
krediitkaardi saaksin teha seb pangas virtuaalsena.

postiaadress on olemas.

aga ma pole kunagi näinud, ega pole kedagi käepärast kelle kõrval vaadata.

samuti ma ei saa aru kas kusagil selline koht kah on kus ostakohe hind on või midagi sellist
Kui inglise keelt lugeda oskad, on kogu abistav info sealsamas olemas. Seal on Buy It Now võimalus, mida kasutavad tavaliselt poed ja mis mõnikord võib suhteliselt kallis olla. Enamasti on tavaline oksjon ehk Bidding. Kui võidad, saadetakse Invoice ning sina maksad läbi PayPal'i, mis on nüüd ilusti eBaysse integreeritud. Vahet pole, milline krediitkaart on, kõlbab ka tavaline Magnet või Ego. Lihtsalt PayPal konto tegemisel pead panema enda õige postiaadressi (sest saatja kasutab seda) ja krediitkaardi andmed. Päev või paar võib minna sinu kaardi kinnitamiseks (kontrolliks võetakse su kontolt 1,5 EURi). Ostmisel pead jälgima, kas müüja on nõus Worldwide müüma. Soovitan enne ostmist üle küsida. Mõned panevad küll USA või UK, aga saadavad siiski mujale kah. Loomulikult pead arvestama ka saatmiskuludega. Pead jälgima saatmiskulusid, mõnikord võid saada asja naeruväärse hinnaga, kuid saatmiskuludes maksad müüjale kinn ka selle vaeva, et ta üldse viitsib pakki paostkontorisse viia. Näiteks ostsin SNESi kaabli $11 eest, millest kaabel ise maksis $1, kuid oli siiski kõige parema hinna ja kvaliteedi suhtega kaabel tollel hetkel.

Kas seda mujal netipoodides ei ole? Saaksid äkki konkreetsemalt ostetud. eBay sobib rohkem neile, kes midagi jahivad, mitte niivõrd ühekordseks ostmiseks, kuigi seal on selliseid poode.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 11.10.2008 18:07:52 vasta tsitaadiga

eestis väidavad kõik sonyga tegelevad ettevõtted, et asi pole enam tellitav ja sellega on otsingud ka lõppenud.

hakkan paypal'iga tutvuma ja seejärel ebayga. tundub, et kord see asi ära läbi teha võib teine kordki kasuks tulla

tänud nõuannete eest. kusagil nägin ebay teemat kah suundun sinna uurima
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.10.2008 09:24:30 vasta tsitaadiga

RGB-Scart kaabel tegi pildi paremaks küll thumbs_up.gif. Kinnitus siis neile, kes kahtlevad.
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.10.2008 12:36:02 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
RGB-Scart kaabel tegi pildi paremaks küll thumbs_up.gif. Kinnitus siis neile, kes kahtlevad.

Kasutasid todasama mis Oomipoes müügil?

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.10.2008 13:04:34 vasta tsitaadiga

http://www.photopoint.ee/toode/9255/speedlink-rgb-scart-rca-4016.html Põhimõtteliselt sama jah. Photopoint mul siinsamas töö juures. Põikasin läbi thumbs_up.gif Ainus jama on nüüd see, et digiboxi kaabel läks tavalisse scarti ja nüüd telekal pilt must-valge. Peab uurima, kas mingit ümberlülitusega scardijagajat ka on.

Edit: Haa, leidsin. http://www.photopoint.ee/toode/17307/vivanco-promostick-scart-splitter-3x-19364.html See vaja ka ära tuua sealt thumbs_up.gif

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.10.2008 13:06:02 vasta tsitaadiga

Võib-olla on asi selles, et su tavaline SCART toetab ainult komposiitvideot, digibox aga output'ib S-Videot. Seda peaks settingutest muuta saama.

Kuigi jah, jagaja on palju edulisem, sest RGB signaal on kordi kenam nii komposiidist kui S-Video'st. Kui mõne asjaliku kohalikust poest leiad, siis võiksid siia ka postitada, ennast ka huvitaks see.

Edit: Cool, ainult 75 EEK. Lähen uurin ise ka hiljem.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 13.10.2008 13:12:22 vasta tsitaadiga

DODONPACHI, ära siis nina alt ära osta, sest see RGB-Scart kaabel oli ka viimane, vitriinist koukis välja icon_wink.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 13.10.2008 13:17:53 vasta tsitaadiga

Ma Tartust, ning ega mul nii kiire ka sellega pole.

Pildi pealt on raske seletada, kas sel asjal on nagu mingi lüliti peal või suudab ta automaatselt eristada kust signaal tuleb? Loodetavasti viimane ja loodetavasti töötab see normaalselt. Olen mitu korda sittade SCART kaablitega vastu pükse saanud, nii GC kui ka PS2'e puhul.

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.10.2008 11:18:40 vasta tsitaadiga

Tundub, et sellel mingit lülitit ei ole. Hmm...aga kui ei suuda eristada icon_rolleyes.gif . Samas ei tohiks probleemi olla, sest konsool järele lülitada, siis vaja ka telekal kanalit vahetada...hmm...75.- kooliraha ei ole ka eriti palju maksta thumbs_up.gif

Edit: http://www.serigo.ee/product_info.php?cPath=7_113&products_id=551 siin ainult 39.-

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.10.2008 11:30:35 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Edit: Haa, leidsin. http://www.photopoint.ee/toode/17307/vivanco-promostick-scart-splitter-3x-19364.html See vaja ka ära tuua sealt thumbs_up.gif

olen proovinud ja mina pole neid junne rahuldavalt tööle saanud. lööb mingi müra sisse või siis on teise sisendi pilt varjuna taga. aga võid ju proovida, äkki see on parem. aga ise prooviks siiski mõnd lülitiga karpi.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 14.10.2008 11:31:25 vasta tsitaadiga

Skeptik, ma sooviks ka lülitiga, aga siiani ei ole leidnud icon_confused.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 29.10.2008 16:26:39 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/5070265/the-ps2-is-now-officially-an-open-platform

oeah, see on iseenesest äge, aga ilmselt tähendab, et MORE SHOWELWARE, AHOY!

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.10.2008 17:17:47 vasta tsitaadiga

Mis tähendab lahtine platvorm icon_confused.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
PeZ
HV veteran

liitunud: 30.01.2003




sõnum 29.10.2008 17:27:52 vasta tsitaadiga

noh, et kõike softi ei pea sonyga kinnitama ega neile mignit litsentsitasu maksma.
_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 29.10.2008 17:55:29 vasta tsitaadiga

Asoh, et ma võin teha mingi suva mängu, mida ps2 loeks ja woilaa, saan rikkaks kut snickers rattaid varastades banana_dance.gif
_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2008 18:00:44 vasta tsitaadiga

Devkit'i on sul ikka vaja, et mängu teha. Ja selle peab ostma.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
georg/1
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2008




sõnum 12.11.2008 21:27:10 Playstation 2 probleem ! vasta tsitaadiga

jama selles et,plaat ei hakka aeg-ajalt keerlema ja vahel jääb keset mängu seisma,nata näppida ja sättida siis saab mängida aga no kauaks,tavaliselt ei hakka üldse keerlema alguses kohe.Kas oskab keegi öelda milles asi? ja kas on mõni eraisik siin teeks mingi summa eest korda asja,või siis kus poodides neid korda tehakse(ja kui keegi teab mis summa eest)? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 16:25:06 vasta tsitaadiga

Kui muu ei aita, saad mc boot kasutades usb pealt mängida.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lall
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2006




sõnum 16.11.2008 21:01:09 vasta tsitaadiga

Nüüd jäi asi veidi segaseks..
Et mänge USB'lt üles lasta on vaja uLaunchElf'i.
Aga et seda tööle saada on vaja moditud PS2'te..eks?
Seega modimata PS2ga ei saa kasutada USB'd et sellelt mänge mängida?

Või..täitsa loll küsimus, aga kuidas siis ma saan oma täiesti modimata/käppimata/näppimata PS2 slim panna lugema USB'l olevaid mänge?
Läheb mul selleks vaja kolmandaid vidinaid(memor32, swapmagic?)
Kui jah, kas swapmagic plaati on võimalik ka ise kirjutada?

Ärge mind kohe sõimama hakake palun, ma uus ps2 omanik alles ning mõned asjad jäävad veel segaseks.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 08:14:33 vasta tsitaadiga

mc boot ise ei vaja moditud pleikarit
mcboot mälukaardi tegemisel on vaja küll bootida kodukootud kraami
paar lk tagasi on õpetus ka
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lall
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2006




sõnum 17.11.2008 17:59:11 vasta tsitaadiga

Seega vajan ma enivei memor32 kaarti või kedagi, kes seda omab. Ning edasi on juba kõik võimalused valla.
Siit küsimus - on kellelgi memor32 müügiks?
Teen ka müügiostu alla kuulutuse eraldi selle jaoks.

Edit: Tellisin täna omale memor32 kaardi ära. 800.- ringis maksab kos postiga.
Siis on kindel mats, pole vaja mingit swapmagicut ega muud nssi, kaart sisse, bootima ja usb külge!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2008 22:29:29 vasta tsitaadiga

Oleks vast leidunud keegi moditud pleikariga ikka, kes asja ära teinud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lall
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2006




sõnum 17.11.2008 23:01:48 vasta tsitaadiga

JOKKER666 kirjutas:
Oleks vast leidunud keegi moditud pleikariga ikka, kes asja ära teinud.

Tead ma selline tehnikafriik - memor32 kulub igati marjaks ära. Nii kui nii keeran peesse midagi varsti või avastan, et keegi on mingi parema softi sellele teinud.

PS2 on kõigest uus mängupõld. Linuxid, virtuaalsed masinad,, usb'lt buutivad XP'd, iphone jne jne on juba igati läbi torgitud icon_biggrin.gif
Varsti peab midagi muud otsima hakkama..

Aga jokker, sul endal olemas? Kas tellisid? Küsin, sest siis oskaks arvestada saabumisajaga. Näpud sügelevad veidi ka..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 03:42:31 vasta tsitaadiga

Ma sain siit foorumist. Algul olin ka äksi täis, et saab igast kraami jooksutada jne. Aga peale MCBoot installimist kogub pm memor32 tolmu. Väga mõnus on kui ps käivitades käivitub kohe ULE.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lall
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2006




sõnum 20.11.2008 19:45:00 vasta tsitaadiga

[quote="JOKKER666"]Kuidas teha PS2 originaalmälukaart bootivaks.

...
6.PS2 bootib memento softi abil MCBoot utiili.
...

Hmm. Mul kaart käes ja puha. Aga..boodib küll kaardilt, kuid ette jääb "memento" ja vsjo..
Oskad miskit öelda?
Ja ma ei saa aru, kuidas need elf failid üleüldse sinna kaardile minema peaks..

ohh seda rõõmu

martin icon_lol.gif

edit:täitsa loll olen. loeks rahulikult oleks asi korras..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 11.12.2008 19:15:45 vasta tsitaadiga

Tere taas.
Jõulud käes ja plaan endale osta veel üks juhtmeta kontroller.
Tahakski teda, et kui oman sellist Acme juhtmeta kontrolleri, mis töötab 2,4 sageduse peal: LINK
Kas siis on Logitechi kallim juhtmeta kontroller võimalik tööle panna samal ajal(ka 2,4 sageduse peal) koos Acme kontrolleriga: LogiTech kontrolleri LINK

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 12.12.2008 21:34:15 vasta tsitaadiga

Tere.
Endal on siis kodus vana ps2(fat) mis on modifitseeritud.
Pärast nii 5-6 aastat lakkas ta ükspäev plaate lugemast.
Sai siis viidud remonti ja seal selgus, et optikaplokk läbi.
Kas sellega on võimalik veel midagi teha või võib selle siis prügimäele puhkama saata?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 12.12.2008 21:38:36 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
Tere taas.
Jõulud käes ja plaan endale osta veel üks juhtmeta kontroller.
Tahakski teda, et kui oman sellist Acme juhtmeta kontrolleri, mis töötab 2,4 sageduse peal: LINK
Kas siis on Logitechi kallim juhtmeta kontroller võimalik tööle panna samal ajal(ka 2,4 sageduse peal) koos Acme kontrolleriga: LogiTech kontrolleri LINK


UPUPUP!!!! Suht kiire asjaga, palun inimesed, teadjad aidake?

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 11:18:51 vasta tsitaadiga

Erx15 kirjutas:
Tere.
Endal on siis kodus vana ps2(fat) mis on modifitseeritud.
Pärast nii 5-6 aastat lakkas ta ükspäev plaate lugemast.
Sai siis viidud remonti ja seal selgus, et optikaplokk läbi.
Kas sellega on võimalik veel midagi teha või võib selle siis prügimäele puhkama saata?


USBAdvanced thumbs_up.gif
Lased kellelgi oma mälukaardi bootivaks teha ja kasutad usbadvanced, et mänge usb pulga pealt bootida.

E:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=302523&postdays=0&postorder=asc&start=625
viide ka sulle
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Erx15
HV kasutaja
Erx15

liitunud: 09.08.2008




sõnum 14.12.2008 16:26:50 vasta tsitaadiga

Kuidas muidu selle usb mälukaardi kiirus on võrreldes plaadiga?
Kui ma paneks näit. 160 gb usb hdd kas see oleks siis kiirem või aeglasem kui dvd?
Ning tahaks teada kas ma saaksin mängida sellist mängu nagu final fantasy 11 ps2 slimil kui ma käivitan selle usb ketta pealt?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 20:31:26 vasta tsitaadiga

Usb gaon loadimised väheke pikemad. Usb hd saad panna, siis teine proge(hdadvanced oli vist nimi). Finali peaksid ka käima saama.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 04:29:07 vasta tsitaadiga

Eelpool mainitud asjadega pm installidki plaadi pealt mängu usb andmekandjale.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lall
HV vaatleja

liitunud: 16.08.2006




sõnum 15.12.2008 10:18:06 vasta tsitaadiga

USBadvance kokkusobivus on siiski suhteliselt väike. Enamus ei lähe tööle.
Kiirus pole ka kiita - videod kipuvad jõnksutama ja laadimisajad on väiksed.

Olin samas seisus, kuni leidsin The ESR Project for PS2.
Super!
Asi toimib nii, et teed omale buutiva originaalmälukaardi (täpselt nagu jokkeri õpetuses kirjas) ning paned omale selle ESR.ELF faili boot kausta. Kõik.
Siis kogud kokku kõik oma originaalmängude koopiad isodena, patchid need esr disk patcheriga ära ja teed plaadi.
No problem at all..kõik funkab nii nagu peab.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E30
HV vaatleja
E30

liitunud: 15.10.2008




sõnum 15.12.2008 18:42:34 vasta tsitaadiga

Tervitusi siit poolt , mul on viimasel ajal olnud üks küsimus kuid olen koguaeg unustanud siia pöörduda .
Küsimus oleks siis , et kust on võimalik osta Ethernet süsteemi ( PS2 Fat´ile ) ja kui palju see maksab ???
Eestimaa pinnal siis ,

Tähh . !
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 15.12.2008 20:11:31 vasta tsitaadiga

djelton kirjutas:
djelton kirjutas:
Tere taas.
Jõulud käes ja plaan endale osta veel üks juhtmeta kontroller.
Tahakski teda, et kui oman sellist Acme juhtmeta kontrolleri, mis töötab 2,4 sageduse peal: LINK
Kas siis on Logitechi kallim juhtmeta kontroller võimalik tööle panna samal ajal(ka 2,4 sageduse peal) koos Acme kontrolleriga: LogiTech kontrolleri LINK


UPUPUP!!!! Suht kiire asjaga, palun inimesed, teadjad aidake?

*PLIIS...

E30 kirjutas:
Tervitusi siit poolt , mul on viimasel ajal olnud üks küsimus kuid olen koguaeg unustanud siia pöörduda .
Küsimus oleks siis , et kust on võimalik osta Ethernet süsteemi ( PS2 Fat´ile ) ja kui palju see maksab ???
Eestimaa pinnal siis ,

Tähh . !


Liituks kysimusega

_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 20:22:36 vasta tsitaadiga

E30 kirjutas:
Tervitusi siit poolt , mul on viimasel ajal olnud üks küsimus kuid olen koguaeg unustanud siia pöörduda .
Küsimus oleks siis , et kust on võimalik osta Ethernet süsteemi ( PS2 Fat´ile ) ja kui palju see maksab ???
Eestimaa pinnal siis ,
Tähh . !


kellegi käest kasutatuna (kui leidub keegi, kes müüks). mõned aastad tagasi vahetas üks kasutatud isend omanikku 400kr eest (ilma hinna üle väänlemata).
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS2] SONY PlayStation 2 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 21, 22, 23  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.