|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2008 11:15:18
|
|
|
Maailm sõjas meenutab vägisi COD 2 (vist) tsipa parema graafikaga .. sarnane "tunnelis" jooksmine pole kuhugi kadunud. Kahjuks ka kõige raskema raskusastmega mängides mitte ei parane AI käitumine vaid lisab mingisuguse punase lipukese minu karakteri külge, mis näikse ligi tõmbavat granaate, kuule jms. surma toovat kraami. Kohati on see lausa naeruväärne.
Üsna lahja pela .. COD4 on/oli märksa asjalikum. Eriti kurnavad on Stalini punaarme missioonid. Dunglis on vähemalt natukenegi silmailu.
Ahjaa vahevideod on tase omaette! Ilmselt parim mida seni nähtud! Kiefer Sutherland on oma "hääles" igati õigel kohal.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
08.12.2008 11:25:54
|
|
|
| No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
08.12.2008 11:42:00
|
|
|
Mulle meeldib täiega just alguses Treyarchi reklaam or smth..sigalahe
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
08.12.2008 22:02:53
|
|
|
| aivo80 kirjutas: |
| No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris. |
No siin ei saa kahte sammu ka kõrvale astuda!
Oma kaaslane läheb kaeviku soppi peitu, nii kui mina end näole annab tekib justkui ei kuskilt mingi vana ja tahab susata külje pealt täägiga ... japsid vist armastavad mu karakterit nii nii väga.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unks
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2006
|
08.12.2008 23:11:27
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| aivo80 kirjutas: |
| No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris. |
No siin ei saa kahte sammu ka kõrvale astuda!
Oma kaaslane läheb kaeviku soppi peitu, nii kui mina end näole annab tekib justkui ei kuskilt mingi vana ja tahab susata külje pealt täägiga ... japsid vist armastavad mu karakterit nii nii väga.  |
No ma arvan, et kui sa too jaapanlane oleks, siis sa prooviks ka maha võtta seda tüüpi kes sinu kaaslaste nottimisega saab suht lõdva randmega hakkama
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
09.12.2008 09:45:59
|
|
|
| Le Inc kirjutas: |
| aivo80 kirjutas: |
| No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris. |
No siin ei saa kahte sammu ka kõrvale astuda!
Oma kaaslane läheb kaeviku soppi peitu, nii kui mina end näole annab tekib justkui ei kuskilt mingi vana ja tahab susata külje pealt täägiga ... japsid vist armastavad mu karakterit nii nii väga.  |
Kui sa tähele pannud oled, siis japsid kipuvad seal ennast varjama nii puu otsas, kui rohu sees ja kurat teab, kus veel mujal...ennastki suudavad nad vahe peal üllatada.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
09.12.2008 12:23:31
|
|
|
Äkki on asi selles, et "mina-tegelasel" on tegelikult oma laiguliste riiete peal veel üks neoonoran vest, nagu teetöölistel?
Aga selles suhtes AI just erilise geniaalsusega ei üllata...pigem on need sellele neoonvestile sisseehitatud magnetid, mis kuule ja granaate ligi tõmbavad....
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
09.12.2008 13:41:25
|
|
|
No aga samas, kui see AI teist mööda jalutaks nagu seisvast postist poleks ka mängul mõtet ju Nokk kinni saba lahti
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
09.12.2008 13:50:57
|
|
|
Ta ju ei jalutakski mööda nii kitsas koridoris
Selles suhtes oleks meeldiv vahelduse mõttes mitte kõiki kuule omale külje pihta tõmmata, vaid ka tiimikaaslased võiks vähe tina saada samal ajal kui kõik edasi tormavad
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
09.12.2008 14:21:33
|
|
|
Lihtsalt jabur on see et kui vähegi võimalik loobitakse ja tulistatakse sind kõigega nii pea kui peanupu välja pistad. Sinu tiimikaaslased on just kui lohutusauhind .. a la kui midagi paremat pole siis käib kah.
Tegelikult on see üsna häiriv kohati ...
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
09.12.2008 14:28:25
|
|
|
Tiimikaaslased on küll kahjuks täiesti mõttetu, väga tihti tegin Rambot sest polnud mõtet teisi järgi oodata.
Kõige parem oli siis kui ameeriklaste viimases missioonis vahtis minu tiimikaaslane ja vastane mingi minut tõtt kuni ma lõpuks vastase maha lasin, vahe oli neil mingi 10 cm
Aga tõesti vahevideod on klass oma ette
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unks
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2006
|
09.12.2008 15:23:31
|
|
|
| Kui teie tiimikaaslased suudaksid kõik maha võtta, siis miks oleks vaja teid üldse seda mängu mängima?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.12.2008 15:38:37
|
|
|
unks, mitte kõiki nad ei pea maha võtma, aga siiski enamust. Omale meeldis just Flashpoint selle pärast, et "Rambot" oli võimatu mängida, kohe said tina. Praegu aga lihtsalt pead, muidu ei toimu midagi.
Muidu minuarust väga kõva mäng.. Aga tõsiselt ajas s*** keema see, et ta nii lühike on. COD4 täpselt sama. Vb ma ainuke, aga mulle tundub küll, et siin rahaahnus liialt suur.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
09.12.2008 17:32:08
|
|
|
Cod4 on MP kujul minul aasta pikkuseks juba veninud..ei kurda
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.12.2008 18:03:39
|
|
|
| pents, ma MP jaoks liialt saamatu.. 8) Ja siiamaale pole ühtegi MP'd näinud, kus mängu stoori mulle pinget pakuks (mispärast ma siukseid mänge üldse mängin).
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
10.12.2008 16:08:18
|
|
|
|
mis kuradi ruum see on? aga jah see level on küll ebareaalne 8)
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.12.2008 16:23:32
|
|
|
The Last Christmas
ja ebareaalne või mitte, screen on olemas ja pubeka east oleme kõik ammu ammu väljas, kuid ega siis ei tegelenud ka cheatimise ja ego boostimisega
P.S mäng kestis 3h
viimati muutis Pihv 10.12.2008 17:47:14, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
10.12.2008 16:24:36
|
|
|
| symmi kirjutas: |
|
mis kuradi ruum see on? aga jah see level on küll ebareaalne 8) |
Tahaks ka sellest ruumist teada, me ise aimasime, et äkki uute patchidega tuleb uus mappe vms aga kust neid veel siis saab ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
vril
HV veteran

liitunud: 16.10.2002
|
10.12.2008 17:45:57
|
|
|
mingi kamm, et ei saa mingi nipiga MP-d tööle...ülejäänud mängudega pole probleemi nagu olnud. kas on seal mingi kavalus või nipp mängus? oskab keegi nõu anda? mäng on ikka originaal, et selles pole küss.
_________________ ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809 |
|
| Kommentaarid: 120 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
110 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
10.12.2008 20:54:18
|
|
|
Fa*eeen Treyarch. Täna kohtasin ühte Prestige lvl 10 tüüpi, väidetavalt mängib ta servus, kus ühe killi eest saab 4000 xp...
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
10.12.2008 23:17:30
|
|
|
Deem, faforite all olevad servud on kadunud ja alles on posu "nulle"!
Kuidagi neid sealt minema ka saab, ma mõtlen kuskilt kaustast midagi kustutada, mängus sees ei lase.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
12.12.2008 00:34:00
|
|
|
kellel veel mäng steami all on? ma ei saa enam mängu sisse, ei sp ega mp , ei safe modis ega niisama. klõpsan mängu ikoonile siis hakkab nagu minema aga tuleb kiri " COD:waw MP has stopped working.
A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available."
aga mis probmeel on seda ei tea
os: vista 64bit
mäng on originaal steami kaudu ostetud.
päev või kaks tagasi mängisin ja polnud mingeid probleeme.
iga .exe kohta mis seal mängu kausta all on - CoDWaW.exe, CoDWaWmp.exe, testapp.exe jne kohta tuleb täpselt sama teade.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
12.12.2008 14:17:21
|
|
|
| vali properties COD:WaW peal Steamis ja "verify program files" vms oli seal, "program integrity", kontrollib ära failid ja kui vaja uuendab/kirjutab üle.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
12.12.2008 14:32:54
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| vali properties COD:WaW peal Steamis ja "verify program files" vms oli seal, "program integrity", kontrollib ära failid ja kui vaja uuendab/kirjutab üle. |
tegn ära ikka sama jama
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
13.12.2008 23:13:25
|
|
|
| Ostke PS3 ja pole probleemi...
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tdoc
HV vaatleja

liitunud: 20.03.2008
|
13.12.2008 23:14:36
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| Ostke PS3 ja pole probleemi... |
Mis see peaks olema?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
13.12.2008 23:16:00
|
|
|
| tdoc kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| Ostke PS3 ja pole probleemi... |
Mis see peaks olema? |
PS3 powwer
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
13.12.2008 23:18:15
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| tdoc kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| Ostke PS3 ja pole probleemi... |
Mis see peaks olema? |
PS3 powwer |
Mingi puldiga FPS-i mängida, wfaking A grade
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
13.12.2008 23:41:36
|
|
|
| me@homeq kirjutas: |
| tdoc kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| Ostke PS3 ja pole probleemi... |
Mis see peaks olema? |
PS3 powwer |
powwer in my a**
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djelton
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2007
|
13.12.2008 23:53:15
|
|
|
Sai siis eda om PS2 mängitud, kinni pandud ja tuldud arvuti juurde eelmist osa mängima. 1.Võimatu puldiga juhtida 2.Meeldib rohkem moodsam sõda
_________________ WROMD.ee |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
14.12.2008 00:12:30
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| tdoc kirjutas: |
| me@homeq kirjutas: |
| Ostke PS3 ja pole probleemi... |
Mis see peaks olema? |
PS3 powwer |
powwer in my a** |
Valus ei ole v
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CaNN0nji
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008
|
14.12.2008 00:34:33
|
|
|
| Mul mingi imelik kala, et konsool ei avane kui ma vajutan ~. Kuidas seda fixida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.12.2008 00:36:13
|
|
|
| Mängu menüüst ikka consool lubatud?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CaNN0nji
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008
|
14.12.2008 00:37:55
|
|
|
| Kas saaks anda täpse tee konsooli lubamiseks menüüs?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.12.2008 00:39:54
|
|
|
| Option&Controls--Game Option--Enable Consol..
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CaNN0nji
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008
|
14.12.2008 00:41:51
|
|
|
omgwtf, tänud!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
14.12.2008 00:44:28
|
|
|
Palun
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.12.2008 01:02:23
|
|
|
| Sai ka läbi tehtud. Võrreldes eelmiste COD-ga oli suur üllatus, et ka verd ja jäsemeid on korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
14.12.2008 01:17:43
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Sai ka läbi tehtud. Võrreldes eelmiste COD-ga oli suur üllatus, et ka verd ja jäsemeid on korralikult. |
See oli tõesti selle mängu üks suuremaid plusse, mis eelmise Modern Warfare juures puudu jäi.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
14.12.2008 17:30:08
|
|
|
SP sai nüüd kolme esimese raskusega läbi tehtud. aga mp errorid viskavad vaikselt siibrisse.alates eilsest olen co-op is teinud igasuguste saklaste ja poolakatega zombit aga need nagu tainakari suhtlemisel .mängunimi mul Siim_Peremes . suht närvi käib et peremehel yks e ära ei mahu nimesse.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
15.12.2008 20:11:17
|
|
|
probleem siis selline et panen mängu käima siis valin solo ja sealt new game ja valin raskustaseme ja siis on kõik,kuda ma mängu sealt edasi saan?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
15.12.2008 21:02:54
|
|
|
| vasques kirjutas: |
SP sai nüüd kolme esimese raskusega läbi tehtud. aga mp errorid viskavad vaikselt siibrisse.alates eilsest olen co-op is teinud igasuguste saklaste ja poolakatega zombit aga need nagu tainakari suhtlemisel .mängunimi mul Siim_Peremes . suht närvi käib et peremehel yks e ära ei mahu nimesse.  |
SiimPeremees!?
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vasques
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2006
|
15.12.2008 22:22:15
|
|
|
to metrika: vaata paar lehte tagasi, seal on lahendus
to Le Inc: jah talunik codi mehed tegid nimelahtrisse 12 kohta. niiet Külamees ei mahuks ka ära
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metrika
HV kasutaja
liitunud: 06.10.2008
|
15.12.2008 23:27:06
|
|
|
| tänud abi eest,sain tehtud,nüüd siis jäegmine probleem,püüan endal mängu installida,torrent fail ja vene cd key ja mingi poole installi ajal viskab ette et sisest cod cd,probleem siis selles,et daemontools unmoundib automaatselt ning kui moundin tagasi juhtub kohe sama.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
18.12.2008 20:08:11
|
|
|
Kas see on tõesti juhtunud? Kõik need POWERLEVEL serverid on eemaldatud?! Aga kas tõesti on servereid, kus inimesi sees on nii vähe? ˇNäiteks War'i kohta leiab umbes 5 serverit enamasti, kus inimesi sees oleks. Umbes et mäng müüs päris kõvasti, aga kas see kehtis ainult konsoolide kohta?
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
19.12.2008 11:59:26
|
|
|
Võibolla enamus pöörduvad tagasi COD4 rüppe, sest sellele COD5'le tehti ajuvaba Promod. Ei leia mõtet mängida mängu, kus klanniga mängides peab sellist käkerdist taluma nagu seda on COD5 promod.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CaNN0nji
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008
|
19.12.2008 16:27:17
|
|
|
| Praeguseks pöördutakse cod4 juurde tagasi, aga järgmise aasta sügiseks, siis vast MW2.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
19.12.2008 22:59:51
|
|
|
| CaNN0nji kirjutas: |
| Praeguseks pöördutakse cod4 juurde tagasi, aga järgmise aasta sügiseks, siis vast MW2. |
kes pöördub kes mitte mulle nt cod5 meeldib igaljuhul rohkem kui cod4 , kuigi algul veel ise kirusin et jälle ww2 aga täitsa hea on.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CaNN0nji
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2008
|
20.12.2008 02:20:39
|
|
|
Rifle on eriti mõnus asi , natuke harjutamist ning saab omada.
Kas keegi teab commande, et Aperture Sight sihik teravamaks teha? Praegu suht hägune ja sulandub ümbritsavaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|