Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 11:15:18 vasta tsitaadiga

Maailm sõjas meenutab vägisi COD 2 (vist) tsipa parema graafikaga .. sarnane "tunnelis" jooksmine pole kuhugi kadunud. Kahjuks ka kõige raskema raskusastmega mängides mitte ei parane AI käitumine vaid lisab mingisuguse punase lipukese minu karakteri külge, mis näikse ligi tõmbavat granaate, kuule jms. surma toovat kraami. Kohati on see lausa naeruväärne.

Üsna lahja pela .. COD4 on/oli märksa asjalikum. Eriti kurnavad on Stalini punaarme missioonid. Džunglis on vähemalt natukenegi silmailu.

Ahjaa vahevideod on tase omaette! thumbs_up.gif Ilmselt parim mida seni nähtud! Kiefer Sutherland on oma "hääles" igati õigel kohal.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 08.12.2008 11:25:54 vasta tsitaadiga

No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 11:42:00 vasta tsitaadiga

Mulle meeldib täiega just alguses Treyarchi reklaam or smth..sigalahe icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 22:02:53 vasta tsitaadiga

aivo80 kirjutas:
No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris.

No siin ei saa kahte sammu ka kõrvale astuda!

Oma kaaslane läheb kaeviku soppi peitu, nii kui mina end näole annab tekib justkui ei kuskilt mingi vana ja tahab susata külje pealt täägiga ... japsid vist armastavad mu karakterit nii nii väga. icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unks
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2006




sõnum 08.12.2008 23:11:27 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
aivo80 kirjutas:
No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris.

No siin ei saa kahte sammu ka kõrvale astuda!

Oma kaaslane läheb kaeviku soppi peitu, nii kui mina end näole annab tekib justkui ei kuskilt mingi vana ja tahab susata külje pealt täägiga ... japsid vist armastavad mu karakterit nii nii väga. icon_lol.gif


No ma arvan, et kui sa too jaapanlane oleks, siis sa prooviks ka maha võtta seda tüüpi kes sinu kaaslaste nottimisega saab suht lõdva randmega hakkama icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.12.2008 09:45:59 vasta tsitaadiga

Le Inc kirjutas:
aivo80 kirjutas:
No ei ütleks, et COD4 nüüd mingi open world oli. Kah ikka suht ette määratud liikumis trajektoor single playeris.

No siin ei saa kahte sammu ka kõrvale astuda!

Oma kaaslane läheb kaeviku soppi peitu, nii kui mina end näole annab tekib justkui ei kuskilt mingi vana ja tahab susata külje pealt täägiga ... japsid vist armastavad mu karakterit nii nii väga. icon_lol.gif


Kui sa tähele pannud oled, siis japsid kipuvad seal ennast varjama nii puu otsas, kui rohu sees ja kurat teab, kus veel mujal...ennastki suudavad nad vahe peal üllatada.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 12:23:31 vasta tsitaadiga

Äkki on asi selles, et "mina-tegelasel" on tegelikult oma laiguliste riiete peal veel üks neoonoranž vest, nagu teetöölistel? icon_razz1.gif
Aga selles suhtes AI just erilise geniaalsusega ei üllata...pigem on need sellele neoonvestile sisseehitatud magnetid, mis kuule ja granaate ligi tõmbavad....
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 09.12.2008 13:41:25 vasta tsitaadiga

No aga samas, kui see AI teist mööda jalutaks nagu seisvast postist poleks ka mängul mõtet ju icon_smile.gif Nokk kinni saba lahti icon_razz.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 13:50:57 vasta tsitaadiga

Ta ju ei jalutakski mööda nii kitsas koridoris doh.gif
Selles suhtes oleks meeldiv vahelduse mõttes mitte kõiki kuule omale külje pihta tõmmata, vaid ka tiimikaaslased võiks vähe tina saada samal ajal kui kõik edasi tormavad icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 14:21:33 vasta tsitaadiga

Lihtsalt jabur on see et kui vähegi võimalik loobitakse ja tulistatakse sind kõigega nii pea kui peanupu välja pistad. Sinu tiimikaaslased on just kui lohutusauhind .. a la kui midagi paremat pole siis käib kah. icon_lol.gif

Tegelikult on see üsna häiriv kohati ... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 14:28:25 vasta tsitaadiga

Tiimikaaslased on küll kahjuks täiesti mõttetu, väga tihti tegin Rambot sest polnud mõtet teisi järgi oodata.
Kõige parem oli siis kui ameeriklaste viimases missioonis vahtis minu tiimikaaslane ja vastane mingi minut tõtt kuni ma lõpuks vastase maha lasin, vahe oli neil mingi 10 cm thumbs_up.gif
Aga tõesti vahevideod on klass oma ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unks
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2006




sõnum 09.12.2008 15:23:31 vasta tsitaadiga

Kui teie tiimikaaslased suudaksid kõik maha võtta, siis miks oleks vaja teid üldse seda mängu mängima?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 15:38:37 vasta tsitaadiga

unks, mitte kõiki nad ei pea maha võtma, aga siiski enamust. Omale meeldis just Flashpoint selle pärast, et "Rambot" oli võimatu mängida, kohe said tina. Praegu aga lihtsalt pead, muidu ei toimu midagi.

Muidu minuarust väga kõva mäng.. thumbs_up.gif Aga tõsiselt ajas s*** keema see, et ta nii lühike on. COD4 täpselt sama. Vb ma ainuke, aga mulle tundub küll, et siin rahaahnus liialt suur.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 17:32:08 vasta tsitaadiga

Cod4 on MP kujul minul aasta pikkuseks juba veninud..ei kurda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 18:03:39 vasta tsitaadiga

pents, ma MP jaoks liialt saamatu.. 8) Ja siiamaale pole ühtegi MP'd näinud, kus mängu stoori mulle pinget pakuks (mispärast ma siukseid mänge üldse mängin).
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.12.2008 09:19:28 vasta tsitaadiga

http://www.team-incursion.co.uk/pain/shot0002.jpg

Krt, mängid paar päeva GTA4' ja clani vennad teevad uue rekordi icon_smile.gif

4'kesi oleme ainult lvl 13 jõudnud, kahekesi alati kaugemale.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 10.12.2008 16:08:18 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
http://www.team-incursion.co.uk/pain/shot0002.jpg

Krt, mängid paar päeva GTA4' ja clani vennad teevad uue rekordi icon_smile.gif

4'kesi oleme ainult lvl 13 jõudnud, kahekesi alati kaugemale.
mis kuradi ruum see on? aga jah see level on küll ebareaalne 8)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.12.2008 16:23:32 vasta tsitaadiga

The Last Christmas
ja ebareaalne või mitte, screen on olemas ja pubeka east oleme kõik ammu ammu väljas, kuid ega siis ei tegelenud ka cheatimise ja ego boostimisega icon_wink.gif

P.S mäng kestis 3h icon_biggrin.gif


viimati muutis Pihv 10.12.2008 17:47:14, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 10.12.2008 16:24:36 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Pihv kirjutas:
http://www.team-incursion.co.uk/pain/shot0002.jpg

Krt, mängid paar päeva GTA4' ja clani vennad teevad uue rekordi icon_smile.gif

4'kesi oleme ainult lvl 13 jõudnud, kahekesi alati kaugemale.
mis kuradi ruum see on? aga jah see level on küll ebareaalne 8)


Tahaks ka sellest ruumist teada, me ise aimasime, et äkki uute patchidega tuleb uus mappe vms aga kust neid veel siis saab ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vril
HV veteran


liitunud: 16.10.2002




sõnum 10.12.2008 17:45:57 vasta tsitaadiga

mingi kamm, et ei saa mingi nipiga MP-d tööle...ülejäänud mängudega pole probleemi nagu olnud. kas on seal mingi kavalus või nipp mängus? oskab keegi nõu anda? mäng on ikka originaal, et selles pole küss.
_________________
ma mõtlen seda tõsiselt
tel. 56 51 809
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 20:54:18 vasta tsitaadiga

Fa*eeen Treyarch. Täna kohtasin ühte Prestige lvl 10 tüüpi, väidetavalt mängib ta servus, kus ühe killi eest saab 4000 xp...
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:17:30 vasta tsitaadiga

Deem, faforite all olevad servud on kadunud ja alles on posu "nulle"! icon_eek.gif
Kuidagi neid sealt minema ka saab, ma mõtlen kuskilt kaustast midagi kustutada, mängus sees ei lase.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 12.12.2008 00:34:00 vasta tsitaadiga

kellel veel mäng steami all on? ma ei saa enam mängu sisse, ei sp ega mp , ei safe modis ega niisama. klõpsan mängu ikoonile siis hakkab nagu minema aga tuleb kiri " COD:waw MP has stopped working.
A problem caused the program to stop working correctly. Windows will close the program and notify you if a solution is available."
aga mis probmeel on seda ei tea
os: vista 64bit
mäng on originaal steami kaudu ostetud.

päev või kaks tagasi mängisin ja polnud mingeid probleeme.

iga .exe kohta mis seal mängu kausta all on - CoDWaW.exe, CoDWaWmp.exe, testapp.exe jne kohta tuleb täpselt sama teade.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 12.12.2008 14:17:21 vasta tsitaadiga

vali properties COD:WaW peal Steamis ja "verify program files" vms oli seal, "program integrity", kontrollib ära failid ja kui vaja uuendab/kirjutab üle.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 12.12.2008 14:32:54 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
vali properties COD:WaW peal Steamis ja "verify program files" vms oli seal, "program integrity", kontrollib ära failid ja kui vaja uuendab/kirjutab üle.

tegn ära ikka sama jama
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 23:13:25 vasta tsitaadiga

Ostke PS3 ja pole probleemi...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tdoc
HV vaatleja
tdoc

liitunud: 20.03.2008




sõnum 13.12.2008 23:14:36 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
Ostke PS3 ja pole probleemi...
Mis see peaks olema?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 23:16:00 vasta tsitaadiga

tdoc kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Ostke PS3 ja pole probleemi...
Mis see peaks olema?


PS3 powwer
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2008 23:18:15 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
tdoc kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Ostke PS3 ja pole probleemi...
Mis see peaks olema?


PS3 powwer

Mingi puldiga FPS-i mängida, wfaking A grade thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 13.12.2008 23:41:36 vasta tsitaadiga

me@homeq kirjutas:
tdoc kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Ostke PS3 ja pole probleemi...
Mis see peaks olema?


PS3 powwer


icon_lol.gif icon_lol.gif powwer in my a**
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djelton
HV kasutaja
djelton

liitunud: 10.07.2007




sõnum 13.12.2008 23:53:15 vasta tsitaadiga

Sai siis eda om PS2 mängitud, kinni pandud ja tuldud arvuti juurde eelmist osa mängima. 1.Võimatu puldiga juhtida 2.Meeldib rohkem moodsam sõda
_________________
WROMD.ee
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 00:12:30 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
me@homeq kirjutas:
tdoc kirjutas:
me@homeq kirjutas:
Ostke PS3 ja pole probleemi...
Mis see peaks olema?


PS3 powwer


icon_lol.gif icon_lol.gif powwer in my a**

Valus ei ole v icon_eek.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaNN0nji
HV vaatleja
CaNN0nji

liitunud: 19.10.2008




sõnum 14.12.2008 00:34:33 vasta tsitaadiga

Mul mingi imelik kala, et konsool ei avane kui ma vajutan ~. Kuidas seda fixida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.12.2008 00:36:13 vasta tsitaadiga

Mängu menüüst ikka consool lubatud?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaNN0nji
HV vaatleja
CaNN0nji

liitunud: 19.10.2008




sõnum 14.12.2008 00:37:55 vasta tsitaadiga

Kas saaks anda täpse tee konsooli lubamiseks menüüs?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.12.2008 00:39:54 vasta tsitaadiga

Option&Controls--Game Option--Enable Consol..
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaNN0nji
HV vaatleja
CaNN0nji

liitunud: 19.10.2008




sõnum 14.12.2008 00:41:51 vasta tsitaadiga

omgwtf, tänud! icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 14.12.2008 00:44:28 vasta tsitaadiga

Palun icon_smile.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 01:02:23 vasta tsitaadiga

Sai ka läbi tehtud. Võrreldes eelmiste COD-ga oli suur üllatus, et ka verd ja jäsemeid on korralikult.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2008 01:17:43 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Sai ka läbi tehtud. Võrreldes eelmiste COD-ga oli suur üllatus, et ka verd ja jäsemeid on korralikult.
See oli tõesti selle mängu üks suuremaid plusse, mis eelmise Modern Warfare juures puudu jäi.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 14.12.2008 17:30:08 vasta tsitaadiga

SP sai nüüd kolme esimese raskusega läbi tehtud. aga mp errorid viskavad vaikselt siibrisse.alates eilsest olen co-op is teinud igasuguste saklaste ja poolakatega zombit aga need nagu tainakari suhtlemisel icon_biggrin.gif.mängunimi mul Siim_Peremes . suht närvi käib et peremehel yks e ära ei mahu nimesse. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 20:11:17 vasta tsitaadiga

probleem siis selline et panen mängu käima siis valin solo ja sealt new game ja valin raskustaseme ja siis on kõik,kuda ma mängu sealt edasi saan? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 21:02:54 vasta tsitaadiga

vasques kirjutas:
SP sai nüüd kolme esimese raskusega läbi tehtud. aga mp errorid viskavad vaikselt siibrisse.alates eilsest olen co-op is teinud igasuguste saklaste ja poolakatega zombit aga need nagu tainakari suhtlemisel icon_biggrin.gif.mängunimi mul Siim_Peremes . suht närvi käib et peremehel yks e ära ei mahu nimesse. thumbs_down.gif

SiimPeremees!? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vasques
HV kasutaja
vasques

liitunud: 14.11.2006




sõnum 15.12.2008 22:22:15 vasta tsitaadiga

to metrika: vaata paar lehte tagasi, seal on lahendus

to Le Inc: jah talunik icon_biggrin.gif codi mehed tegid nimelahtrisse 12 kohta. niiet Külamees ei mahuks ka ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metrika
HV kasutaja

liitunud: 06.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 23:27:06 vasta tsitaadiga

tänud abi eest,sain tehtud,nüüd siis jäegmine probleem,püüan endal mängu installida,torrent fail ja vene cd key ja mingi poole installi ajal viskab ette et sisest cod cd,probleem siis selles,et daemontools unmoundib automaatselt ning kui moundin tagasi juhtub kohe sama.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2008 20:08:11 vasta tsitaadiga

Kas see on tõesti juhtunud? Kõik need POWERLEVEL serverid on eemaldatud?! Aga kas tõesti on servereid, kus inimesi sees on nii vähe? ˇNäiteks War'i kohta leiab umbes 5 serverit enamasti, kus inimesi sees oleks. Umbes et mäng müüs päris kõvasti, aga kas see kehtis ainult konsoolide kohta?
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2008 11:59:26 vasta tsitaadiga

Võibolla enamus pöörduvad tagasi COD4 rüppe, sest sellele COD5'le tehti ajuvaba Promod. Ei leia mõtet mängida mängu, kus klanniga mängides peab sellist käkerdist taluma nagu seda on COD5 promod. thumbs_down.gif
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaNN0nji
HV vaatleja
CaNN0nji

liitunud: 19.10.2008




sõnum 19.12.2008 16:27:17 vasta tsitaadiga

Praeguseks pöördutakse cod4 juurde tagasi, aga järgmise aasta sügiseks, siis vast MW2.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 19.12.2008 22:59:51 vasta tsitaadiga

CaNN0nji kirjutas:
Praeguseks pöördutakse cod4 juurde tagasi, aga järgmise aasta sügiseks, siis vast MW2.

kes pöördub kes mitte icon_smile.gif mulle nt cod5 meeldib igaljuhul rohkem kui cod4 , kuigi algul veel ise kirusin et jälle ww2 aga täitsa hea on.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CaNN0nji
HV vaatleja
CaNN0nji

liitunud: 19.10.2008




sõnum 20.12.2008 02:20:39 vasta tsitaadiga

Rifle on eriti mõnus asi thumbs_up.gif, natuke harjutamist ning saab omada.
Kas keegi teab commande, et Aperture Sight sihik teravamaks teha? Praegu suht hägune ja sulandub ümbritsavaga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.