Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:37:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:41:52 vasta tsitaadiga

libe, sa võiksid ju vabalt täiesti max peal mängida, kui sellistel seadetel fps pea 50 icon_eek.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:42:53 vasta tsitaadiga

bench tool võib segast kah peksta. Seal ei ole eriti suuri alasid + vihma sadu öösel mis võtab suht rämedalt fps'i alla.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:46:11 vasta tsitaadiga

angel, mul annab vihm fpsi juurde mingil kummalisel kombel . Öösel ilus selge taevas, fps 30 ringis keskmise saare keskplatsil, hakkab vihma sadama ja platsil ringi joostes fps 40-50.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.12.2008 22:47:40 vasta tsitaadiga

Sama värk.Vihma ajal on fps kõrgem ja stabiilsem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:48:16 vasta tsitaadiga

http://screenshot.xfire.com/screenshot/natural/0ef77609d497401de2d97694051dfe8c24aabd87.png kärutasin niisama ringi ja leidsin ilusa järveäärse kohakese või mere icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 10.12.2008 22:50:29 vasta tsitaadiga

Kuidas see vsync maha käis? Ja mis cahce boost peale panna ? icon_smile.gif Sorry, ei jõua teemat läbi kammida icon_biggrin.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:54:33 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
libe kirjutas:
panin ka selle cache boosti peale ja voila
perf tõusis taas banana_dance.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
perf kasvas veelgi nüüd, kus panin uued ATI driverid peale
tundub et eriti kasvas just fps stabiilsus, mitte max fps thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja minul on ikka veel suht kurb lugu.

Statistics
Average FPS: 40.14
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 55%
Video memory usage: 75%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz


Edit:// Aijaaaa, ma loll unustasin restardi teha peale 8.12 installi : D
Homme benchin uuesti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xcater
HV kasutaja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 10.12.2008 22:58:45 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Kuidas see vsync maha käis? Ja mis cahce boost peale panna ? icon_smile.gif Sorry, ei jõua teemat läbi kammida icon_biggrin.gif

Tee gta 4 folderisse fail "commandline.txt" ja kirjuta sisse "-novblank" ja save ära. See disableb ära. Cache boosti linki ei mäleta enam. Endal, seee suurt midagi juurde ei andnud. Programm aint vabastab mälu.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 10.12.2008 23:09:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Statistics
Average FPS: 47.72
Duration: 37.16 sec
CPU Usage: 52%
System memory usage: 68%
Video memory usage: 99%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
View Distance: 15
Detail Distance: 70

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz


Endal selline nagu ma enne näitasin aga ma ei taha settinguid kõrgemaks panna sest perf ikka loeb. High peaaegu ,et sama mis Highest.
Ootan patchi siis näeb kas perf tõuseb või ei kui tõuseb siis saab veel kõrgemaks settinguid panna 8)

Kõrgeima peal ( ex need distanced ja shadowid )

tsitaat:
Statistics
Average FPS: 43.35
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 53%
System memory usage: 59%
Video memory usage: 98%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 50
Detail Distance: 100

_________________
Täielik Noob.


viimati muutis SibulonHEA 10.12.2008 23:11:35, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.12.2008 23:09:18 vasta tsitaadiga

Hetkel sai just proovitud väikse videokaardi OCga saada väikest lisa boosti,kuid tulutult icon_lol.gif GPU+100Mhz Mem+100Mhz ja tulemus oli 100% samas mis ilma OCta icon_razz.gif Minu kastiga pidurdab puhtalt seda mängu rami puudus icon_neutral.gif(veitsa ehk ka 2x tuuma) Ei viitsi ostma hakata enam juurde DDR2 ja 64biti peale üle minna..
Keegi 6-8Gb ram ja 64Bit vistaga ka mängib? Palju näitab peale 20-30 min mängu rami kasutus?
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:16:08 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
libe kirjutas:
libe kirjutas:
panin ka selle cache boosti peale ja voila
perf tõusis taas banana_dance.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
perf kasvas veelgi nüüd, kus panin uued ATI driverid peale
tundub et eriti kasvas just fps stabiilsus, mitte max fps thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Ja minul on ikka veel suht kurb lugu.

Statistics
Average FPS: 40.14
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 55%
Video memory usage: 75%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz

[/spoiler]
Edit:// Aijaaaa, ma loll unustasin restardi teha peale 8.12 installi : D
Homme benchin uuesti.

Ja peale restarti mitte midagi ei muutunud icon_neutral.gif
Miks on pmst samade videokaartidega vendadel 7FPS rohkem, kui mul?
See pole küll mingi võistlus, aga mul endal on sitt tunne...
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.12.2008 23:18:39 vasta tsitaadiga

ArchMage, Teistel prose@ 4ghz sul @ def icon_wink.gif Või on sul profilis ainult kirjas @def icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:20:47 vasta tsitaadiga

omgwtf, ah nii : D
No mul on def klokk jah, kuid siis see benchmark valetab selle @ 3.00GhZ kohta neil?

No tuli rohkem meelde ka, et jõudu piirab enamjaolt protsessori võimsus siin...
Peaks ka enda omagi üle kellama, on ka aeg.


viimati muutis Azatris 10.12.2008 23:21:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 10.12.2008 23:22:28 vasta tsitaadiga

jah see näitab valesti icon_wink.gif Vaata profiili neile thumbs_up.gif

E: Häbiasi hoida E8500 ja selline plate @ def icon_exclaim.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:23:21 vasta tsitaadiga

Siis ma mängin rahulikult edasi, sest tegelikult oli täiesti mängitav ka High settingutel
Väiksest peale juba väga madala FPSiga mänge mängitud, lihtsalt selle arvutiga on see harjumatu : D

Edit:// icon_biggrin.gif Hästi, ma siis hoian oma au ja tegelen sellega lähipäevil
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 10.12.2008 23:31:15 vasta tsitaadiga

Testisin kah -norestrictions ja -vsync (viimane vist eit tööta sest üle 60fps ei saanud.
Benchmark 36 medium/high ja 38 High/high icon_question.gif

Proovisin kõik max panna kuid siis Becnhmarki ära ei lae, miski 3-4min ootasin, mängu laeb ilusit ja täiesti vabalt on mängitav kuid ega meeldiv pole sellise fps'ga mängida, tegin mõned pildid eks vaadake ise.
Pildid kahjuks shitty .jpg sest pole neid kuskile uploadida png failina, mängus pilt ikka suht koht ilus icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Ise mängin allolevate seadetega.
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


Kuigi max seaded näitab et tahab 1,4GB video mälu on see täielik idiootsus, 1GB oleks kindlasti hea kuid natuke mängu optimeerida ja 512 teeb vabalt asja ära, mängisin miskine 30min, mingeid probleeme ei esinenud, keskmine fps 20.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.12.2008 23:33:21 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
-vsync


-novblank*
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:34:07 vasta tsitaadiga

8.12 driveritega tõusis FPS vähemalt minul kül. Ennem oli nii 19-25 nüüd püsib üle 30
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:34:39 vasta tsitaadiga

Ehk on mingi videomälu lekke asjal vms "bug" icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:36:12 vasta tsitaadiga


Kuidas sellest jamast lahti saada?

Hetkel siis seis järgmine:

1440x900
16:9

Texture: medium
Render: medium

View: 24
Detail: 33
Vehicle: 20
Shadow: 0


viimati muutis Anna tooli 11.12.2008 00:15:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:37:38 vasta tsitaadiga

Ma söön kirjutas:

Kuidas sellest jamast lahti saada?

Hetkel siis seis järgmine:

1440x900
19:9

Texture: medium
Render: medium

View: 24
Detail: 33
Vehicle: 20
Shadow: 0


Seda CacheBoost oled proovinud ? endal esines vahepeal samat jama, minul aitas igastahes.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 10.12.2008 23:37:46 vasta tsitaadiga

Resot alal ei saa võtta ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:41:28 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Resot alal ei saa võtta ?

Tekita oma GTA IV kausta üks txt fail nimega commandline.txt ja kirjuta sinna sisse -norestrictions

Haha, võiks mingi FAQ koostada.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:04:18 vasta tsitaadiga

Keegi siin paar lk tagasi linkis enda koostatud KKK-d..

Edit:
link ka : http://dg.pri.ee/gtaiv/
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:04:37 vasta tsitaadiga

Ma söön, tundub ,et sul video ei vea välja lihtsalt, proovi madalamate seadetega fps on ka suht low piltide peal icon_neutral.gif

Kaks asjalikku kommentaari otse tänavatelt:

"Cmon dude, dont steal a black man's car."
"Go suck a bag of dics or something."

icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:06:32 vasta tsitaadiga

Pärast tüübi autost tänavale toimetamist: "Man, I just stole that car.." icon_neutral.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.12.2008 00:08:47 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
Pärast tüübi autost tänavale toimetamist: "Man, I just stole that car.." icon_neutral.gif



mulle meeldib see ka kui hakkad kedagi autost välja tõstma siis ütleb I need your car Gangster! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:09:17 vasta tsitaadiga

mul pani üks prükkar luksus masinaga linnas ringi... seega jah thumbs_up.gif


Endal on sarnane mure nende textuuridega. Vahest loadib tükk aega majade textuure ultra low pealt -> mediumi peale (ei oska asja paremini nimetada). Ning vahest viskab ka halle "artifekti" moodi asju ette vms jama. Kui panen kõik graafika high peale siis neid vigu ei esine aga fps siis suht jura. PÄTS'i järgi karjub asi muud midagi.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:15:58 vasta tsitaadiga

Kas see on normaalne, et Social Club ei lase Live kontot endaga ühendada?
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:16:29 vasta tsitaadiga

patrick615, see boost on peal
-Kaivo-, mäletan, et reso muutmine FPS'ile ei muutnud midagi, texture'i värki ei mäleta, eks proovin
ArchMage, .txt olemas
tige kala, eks keeran siis peale reso kõik nulli icon_lol.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2008 00:17:00 vasta tsitaadiga

ArchMage kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
ma küll restarti ei viitsinud peale driverite uuendust teha ja ega vista ei küsinud ka icon_rolleyes.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 11.12.2008 00:32:32 vasta tsitaadiga

Ma saan 800x600 resoga keskmiselt 20fps... nii kui proovin tõsta hakkab veidraid asju juhtuma,,, tekstuurid ei laadi ära jne... eks tuleb kiiremas korras see 8600GTS välja vahetada icon_biggrin.gif

Kas uute ATI driveritega läks asi paremaks HD4850-i meestel?

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2008 00:46:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Statistics
Average FPS: 39.71
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 92%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (59 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100


Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
benchmarki järgi OK, aga tegelt kipub ikka 20fps aegajalt minema icon_razz.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hondaa
Kreisi kasutaja
hondaa

liitunud: 09.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:48:51 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
tsitaat:
Statistics
Average FPS: 39.71
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 92%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (59 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100


Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
benchmarki järgi OK, aga tegelt kipub ikka 20fps aegajalt minema icon_razz.gif

tee siis mõni pilt ka, tahaks kah näha, milline high peal välja näeb
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2008 00:50:22 vasta tsitaadiga

hondaa kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

tee siis mõni pilt ka, tahaks kah näha, milline high peal välja näeb
tegin terve video, kahju et video ajal fps 12-23fps oli icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:52:19 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Ma saan 800x600 resoga keskmiselt 20fps... nii kui proovin tõsta hakkab veidraid asju juhtuma,,, tekstuurid ei laadi ära jne... eks tuleb kiiremas korras see 8600GTS välja vahetada icon_biggrin.gif

Kas uute ATI driveritega läks asi paremaks HD4850-i meestel?


Mkm, seda on mujalt foorumitest ka lugeda, et need driverid ei mõjuta või ajavad veel hullemaks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.12.2008 00:54:08 vasta tsitaadiga

libe, sheeri siis videot, tahaks näha palju vahet on.
_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:55:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Video memory usage: 100%


Selline asi juba on, siis iga koht, mis mängus vähegi rohkem videomälu nõuab, võtab FPS-i maha. Soovitaks tekstuurikvaliteeti alandada natuke.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2008 00:55:21 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
libe, sheeri siis videot, tahaks näha palju vahet on.
fail tuleb 350MB, muidu läheb bitrate liiga kesiseks ja pole pointi üldse icon_razz.gif, hommikul panen laadima, siis kui video valmis on thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 11.12.2008 00:55:44 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis ElDiablo 11.12.2008 00:57:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2008 00:57:14 vasta tsitaadiga

ElDiablo, muuda oma posti ja pane see spoiler tagidesse, enne kui hilja icon_wink.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:57:39 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
ElDiablo, muuda oma posti ja pane see spoiler tagidesse, enne kui hilja icon_wink.gif


hilja juba.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:59:16 vasta tsitaadiga

hilja jah... pagan küll icon_rolleyes.gif
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.12.2008 01:00:42 vasta tsitaadiga

http://video.aol.com/video-detail/gta-4-pc-gameplay-core-i7-sli-gtx-280/1936872360/?icid=VIDURVENT05
sellise püssiga jookseb hästi. icon_razz.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 01:30:26 vasta tsitaadiga

ElDiablo kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aer0x
HV kasutaja
aer0x

liitunud: 11.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 01:34:25 vasta tsitaadiga

kasutan mängimiseks dell xps 1530 läpparit. Video clockitud ja värk. Aga mingi kala on sees, nimelt, lähen mängu, natuke aega on kõik korras fps umbes 25, siis viskab lagi sisse ja pilt hakkab jubedalt hakkima, video temp samal ajal mingi 100 lähedane. Siis kui hakkima hakkab (fps umbes 10) hakkab gpu temp langema. Ja siis jälle suvalisel hetkel viskab tagasi 25fps peale ja saab jälle mängida, siis jälle lag jne icon_eek.gif Milles võib viga olla? 3dmark06 testites oli sama lugu ühekorra tegin ära sain 6000 punkti ja kui tesist kohrda tegema panin oli fps kõigsi testides poole väiksem ja sain midagi 3000 ringis.

pilt ka siis : http://liit.planet.ee/UPLOAD/uploads/kala1.jpg

_________________
O_o


viimati muutis aer0x 11.12.2008 01:42:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 01:35:54 vasta tsitaadiga

Läppari peal need kuradi nVidia driverid ei tööta?
keegi FPS'i tõstmis guide'i ei taha teha? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 01:42:35 vasta tsitaadiga

ElDiablo, suurim effing spoiler ever ja oli ilma spoiler tagita... grr...
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edaj
HV kasutaja
edaj

liitunud: 13.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 01:48:16 vasta tsitaadiga

Markuu kirjutas:
keegi FPS'i tõstmis guide'i ei taha teha? icon_biggrin.gif
Minu arust võiks selline asi olla http://dg.pri.ee/gtaiv/ lehel, eraldi alapealkirjaga. 8)
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.