|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
10.12.2008 22:41:52
|
|
|
libe, sa võiksid ju vabalt täiesti max peal mängida, kui sellistel seadetel fps pea 50
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.12.2008 22:42:53
|
|
|
bench tool võib segast kah peksta. Seal ei ole eriti suuri alasid + vihma sadu öösel mis võtab suht rämedalt fps'i alla.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
10.12.2008 22:46:11
|
|
|
| angel, mul annab vihm fpsi juurde mingil kummalisel kombel . Öösel ilus selge taevas, fps 30 ringis keskmise saare keskplatsil, hakkab vihma sadama ja platsil ringi joostes fps 40-50.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
10.12.2008 22:47:40
|
|
|
Sama värk.Vihma ajal on fps kõrgem ja stabiilsem
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sessa
HV veteran

liitunud: 27.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
10.12.2008 22:50:29
|
|
|
Kuidas see vsync maha käis? Ja mis cahce boost peale panna ? Sorry, ei jõua teemat läbi kammida
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.12.2008 22:54:33
|
|
|
| libe kirjutas: |
| libe kirjutas: |
panin ka selle cache boosti peale ja voila
perf tõusis taas
Spoiler 
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 47.52
Duration: 37.23 sec
CPU Usage: 84%
System memory usage: 68%
Video memory usage: 98%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 22
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.621
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
|
perf kasvas veelgi nüüd, kus panin uued ATI driverid peale
tundub et eriti kasvas just fps stabiilsus, mitte max fps
Spoiler 
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 48.30
Duration: 37.12 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 67%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
|
|
Ja minul on ikka veel suht kurb lugu.
Statistics
Average FPS: 40.14
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 55%
Video memory usage: 75%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz
Edit:// Aijaaaa, ma loll unustasin restardi teha peale 8.12 installi : D
Homme benchin uuesti.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Xcater
HV kasutaja
liitunud: 11.03.2007
|
10.12.2008 22:58:45
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
Kuidas see vsync maha käis? Ja mis cahce boost peale panna ? Sorry, ei jõua teemat läbi kammida  |
Tee gta 4 folderisse fail "commandline.txt" ja kirjuta sisse "-novblank" ja save ära. See disableb ära. Cache boosti linki ei mäleta enam. Endal, seee suurt midagi juurde ei andnud. Programm aint vabastab mälu.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
10.12.2008 23:09:10
|
|
|
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 47.72
Duration: 37.16 sec
CPU Usage: 52%
System memory usage: 68%
Video memory usage: 99%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: High
View Distance: 15
Detail Distance: 70
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz
|
Endal selline nagu ma enne näitasin aga ma ei taha settinguid kõrgemaks panna sest perf ikka loeb. High peaaegu ,et sama mis Highest.
Ootan patchi siis näeb kas perf tõuseb või ei kui tõuseb siis saab veel kõrgemaks settinguid panna 8)
Kõrgeima peal ( ex need distanced ja shadowid )
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 43.35
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 53%
System memory usage: 59%
Video memory usage: 98%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 50
Detail Distance: 100 |
_________________ Täielik Noob.
viimati muutis SibulonHEA 10.12.2008 23:11:35, muudetud 2 korda |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.12.2008 23:09:18
|
|
|
Hetkel sai just proovitud väikse videokaardi OCga saada väikest lisa boosti,kuid tulutult GPU+100Mhz Mem+100Mhz ja tulemus oli 100% samas mis ilma OCta Minu kastiga pidurdab puhtalt seda mängu rami puudus (veitsa ehk ka 2x tuuma) Ei viitsi ostma hakata enam juurde DDR2 ja 64biti peale üle minna..
Keegi 6-8Gb ram ja 64Bit vistaga ka mängib? Palju näitab peale 20-30 min mängu rami kasutus?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.12.2008 23:16:08
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| libe kirjutas: |
panin ka selle cache boosti peale ja voila
perf tõusis taas
Spoiler 
| tsitaat: |
Statistics
[spoiler]Average FPS: 47.52
Duration: 37.23 sec
CPU Usage: 84%
System memory usage: 68%
Video memory usage: 98%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 22
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.621
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
|
perf kasvas veelgi nüüd, kus panin uued ATI driverid peale
tundub et eriti kasvas just fps stabiilsus, mitte max fps
Spoiler 
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 48.30
Duration: 37.12 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 67%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
|
|
Ja minul on ikka veel suht kurb lugu.
Statistics
Average FPS: 40.14
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 55%
Video memory usage: 75%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz
[/spoiler]
Edit:// Aijaaaa, ma loll unustasin restardi teha peale 8.12 installi : D
Homme benchin uuesti. |
Ja peale restarti mitte midagi ei muutunud
Miks on pmst samade videokaartidega vendadel 7FPS rohkem, kui mul?
See pole küll mingi võistlus, aga mul endal on sitt tunne...
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.12.2008 23:18:39
|
|
|
ArchMage, Teistel prose@ 4ghz sul @ def Või on sul profilis ainult kirjas @def
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.12.2008 23:20:47
|
|
|
omgwtf, ah nii : D
No mul on def klokk jah, kuid siis see benchmark valetab selle @ 3.00GhZ kohta neil?
No tuli rohkem meelde ka, et jõudu piirab enamjaolt protsessori võimsus siin...
Peaks ka enda omagi üle kellama, on ka aeg.
viimati muutis Azatris 10.12.2008 23:21:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
10.12.2008 23:22:28
|
|
|
jah see näitab valesti Vaata profiili neile
E: Häbiasi hoida E8500 ja selline plate @ def
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.12.2008 23:23:21
|
|
|
Siis ma mängin rahulikult edasi, sest tegelikult oli täiesti mängitav ka High settingutel
Väiksest peale juba väga madala FPSiga mänge mängitud, lihtsalt selle arvutiga on see harjumatu : D
Edit:// Hästi, ma siis hoian oma au ja tegelen sellega lähipäevil
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
10.12.2008 23:31:15
|
|
|
Testisin kah -norestrictions ja -vsync (viimane vist eit tööta sest üle 60fps ei saanud.
Benchmark 36 medium/high ja 38 High/high
Proovisin kõik max panna kuid siis Becnhmarki ära ei lae, miski 3-4min ootasin, mängu laeb ilusit ja täiesti vabalt on mängitav kuid ega meeldiv pole sellise fps'ga mängida, tegin mõned pildid eks vaadake ise.
Pildid kahjuks shitty .jpg sest pole neid kuskile uploadida png failina, mängus pilt ikka suht koht ilus
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Spoiler 
Ise mängin allolevate seadetega.
Spoiler 
Spoiler 
Kuigi max seaded näitab et tahab 1,4GB video mälu on see täielik idiootsus, 1GB oleks kindlasti hea kuid natuke mängu optimeerida ja 512 teeb vabalt asja ära, mängisin miskine 30min, mingeid probleeme ei esinenud, keskmine fps 20.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
10.12.2008 23:33:21
|
|
|
-novblank*
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.12.2008 23:34:07
|
|
|
| 8.12 driveritega tõusis FPS vähemalt minul kül. Ennem oli nii 19-25 nüüd püsib üle 30
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.12.2008 23:34:39
|
|
|
Ehk on mingi videomälu lekke asjal vms "bug"
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
10.12.2008 23:36:12
|
|
|
Kuidas sellest jamast lahti saada?
Hetkel siis seis järgmine:
1440x900
16:9
Texture: medium
Render: medium
View: 24
Detail: 33
Vehicle: 20
Shadow: 0
viimati muutis Anna tooli 11.12.2008 00:15:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
10.12.2008 23:37:38
|
|
|
| Ma söön kirjutas: |
Kuidas sellest jamast lahti saada?
Hetkel siis seis järgmine:
1440x900
19:9
Texture: medium
Render: medium
View: 24
Detail: 33
Vehicle: 20
Shadow: 0 |
Seda CacheBoost oled proovinud ? endal esines vahepeal samat jama, minul aitas igastahes.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
10.12.2008 23:37:46
|
|
|
| Resot alal ei saa võtta ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Azatris
HV veteran

liitunud: 06.02.2006
|
10.12.2008 23:41:28
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
| Resot alal ei saa võtta ? |
Tekita oma GTA IV kausta üks txt fail nimega commandline.txt ja kirjuta sinna sisse -norestrictions
Haha, võiks mingi FAQ koostada.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.12.2008 00:04:18
|
|
|
Keegi siin paar lk tagasi linkis enda koostatud KKK-d..
Edit:
link ka : http://dg.pri.ee/gtaiv/
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
11.12.2008 00:04:37
|
|
|
Ma söön, tundub ,et sul video ei vea välja lihtsalt, proovi madalamate seadetega fps on ka suht low piltide peal
Kaks asjalikku kommentaari otse tänavatelt:
"Cmon dude, dont steal a black man's car."
"Go suck a bag of dics or something."
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.12.2008 00:06:32
|
|
|
Pärast tüübi autost tänavale toimetamist: "Man, I just stole that car.."
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.12.2008 00:08:47
|
|
|
| Aix kirjutas: |
Pärast tüübi autost tänavale toimetamist: "Man, I just stole that car.."  |
mulle meeldib see ka kui hakkad kedagi autost välja tõstma siis ütleb I need your car Gangster!
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.12.2008 00:09:17
|
|
|
mul pani üks prükkar luksus masinaga linnas ringi... seega jah
Endal on sarnane mure nende textuuridega. Vahest loadib tükk aega majade textuure ultra low pealt -> mediumi peale (ei oska asja paremini nimetada). Ning vahest viskab ka halle "artifekti" moodi asju ette vms jama. Kui panen kõik graafika high peale siis neid vigu ei esine aga fps siis suht jura. PÄTS'i järgi karjub asi muud midagi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
11.12.2008 00:15:58
|
|
|
| Kas see on normaalne, et Social Club ei lase Live kontot endaga ühendada?
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
11.12.2008 00:16:29
|
|
|
patrick615, see boost on peal
-Kaivo-, mäletan, et reso muutmine FPS'ile ei muutnud midagi, texture'i värki ei mäleta, eks proovin
ArchMage, .txt olemas
tige kala, eks keeran siis peale reso kõik nulli
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2008 00:17:00
|
|
|
| ArchMage kirjutas: |
Spoiler 
| libe kirjutas: |
| libe kirjutas: |
panin ka selle cache boosti peale ja voila
perf tõusis taas
[spoiler]
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 47.52
Duration: 37.23 sec
CPU Usage: 84%
System memory usage: 68%
Video memory usage: 98%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 22
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.621
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
|
perf kasvas veelgi nüüd, kus panin uued ATI driverid peale
tundub et eriti kasvas just fps stabiilsus, mitte max fps
Spoiler 
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 48.30
Duration: 37.12 sec
CPU Usage: 88%
System memory usage: 67%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
|
|
Ja minul on ikka veel suht kurb lugu.
Statistics
Average FPS: 40.14
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 95%
System memory usage: 55%
Video memory usage: 75%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Medium
View Distance: 25
Detail Distance: 22
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8500 @ 3.16GHz
[/spoiler]
Edit:// Aijaaaa, ma loll unustasin restardi teha peale 8.12 installi : D
Homme benchin uuesti. |
ma küll restarti ei viitsinud peale driverite uuendust teha ja ega vista ei küsinud ka
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
11.12.2008 00:32:32
|
|
|
Ma saan 800x600 resoga keskmiselt 20fps... nii kui proovin tõsta hakkab veidraid asju juhtuma,,, tekstuurid ei laadi ära jne... eks tuleb kiiremas korras see 8600GTS välja vahetada
Kas uute ATI driveritega läks asi paremaks HD4850-i meestel?
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2008 00:46:18
|
|
|
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 39.71
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 92%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (59 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
benchmarki järgi OK, aga tegelt kipub ikka 20fps aegajalt minema
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
11.12.2008 00:48:51
|
|
|
| libe kirjutas: |
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 39.71
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 92%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (59 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
benchmarki järgi OK, aga tegelt kipub ikka 20fps aegajalt minema  |
tee siis mõni pilt ka, tahaks kah näha, milline high peal välja näeb
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2008 00:50:22
|
|
|
| hondaa kirjutas: |
Spoiler 
| libe kirjutas: |
| tsitaat: |
Statistics
Average FPS: 39.71
Duration: 37.30 sec
CPU Usage: 92%
System memory usage: 61%
Video memory usage: 100%
Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (59 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.630
Audio Adapter: Speakers (USB Audio CODEC )
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz |
benchmarki järgi OK, aga tegelt kipub ikka 20fps aegajalt minema  |
tee siis mõni pilt ka, tahaks kah näha, milline high peal välja näeb |
tegin terve video, kahju et video ajal fps 12-23fps oli
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
11.12.2008 00:52:19
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
Ma saan 800x600 resoga keskmiselt 20fps... nii kui proovin tõsta hakkab veidraid asju juhtuma,,, tekstuurid ei laadi ära jne... eks tuleb kiiremas korras see 8600GTS välja vahetada
Kas uute ATI driveritega läks asi paremaks HD4850-i meestel? |
Mkm, seda on mujalt foorumitest ka lugeda, et need driverid ei mõjuta või ajavad veel hullemaks.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.12.2008 00:54:08
|
|
|
libe, sheeri siis videot, tahaks näha palju vahet on.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
11.12.2008 00:55:15
|
|
|
| tsitaat: |
| Video memory usage: 100% |
Selline asi juba on, siis iga koht, mis mängus vähegi rohkem videomälu nõuab, võtab FPS-i maha. Soovitaks tekstuurikvaliteeti alandada natuke.
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2008 00:55:21
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| libe, sheeri siis videot, tahaks näha palju vahet on. |
fail tuleb 350MB, muidu läheb bitrate liiga kesiseks ja pole pointi üldse , hommikul panen laadima, siis kui video valmis on
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
11.12.2008 00:57:14
|
|
|
ElDiablo, muuda oma posti ja pane see spoiler tagidesse, enne kui hilja
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mzx30
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2008
|
11.12.2008 00:57:39
|
|
|
| libe kirjutas: |
ElDiablo, muuda oma posti ja pane see spoiler tagidesse, enne kui hilja  |
hilja juba.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004
|
11.12.2008 00:59:16
|
|
|
hilja jah... pagan küll
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aer0x
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2005
|
11.12.2008 01:34:25
|
|
|
kasutan mängimiseks dell xps 1530 läpparit. Video clockitud ja värk. Aga mingi kala on sees, nimelt, lähen mängu, natuke aega on kõik korras fps umbes 25, siis viskab lagi sisse ja pilt hakkab jubedalt hakkima, video temp samal ajal mingi 100 lähedane. Siis kui hakkima hakkab (fps umbes 10) hakkab gpu temp langema. Ja siis jälle suvalisel hetkel viskab tagasi 25fps peale ja saab jälle mängida, siis jälle lag jne Milles võib viga olla? 3dmark06 testites oli sama lugu ühekorra tegin ära sain 6000 punkti ja kui tesist kohrda tegema panin oli fps kõigsi testides poole väiksem ja sain midagi 3000 ringis.
pilt ka siis : http://liit.planet.ee/UPLOAD/uploads/kala1.jpg
_________________ O_o
viimati muutis aer0x 11.12.2008 01:42:02, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaaaark
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
11.12.2008 01:35:54
|
|
|
Läppari peal need kuradi nVidia driverid ei tööta?
keegi FPS'i tõstmis guide'i ei taha teha?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.12.2008 01:42:35
|
|
|
ElDiablo, suurim effing spoiler ever ja oli ilma spoiler tagita... grr...
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edaj
HV kasutaja

liitunud: 13.02.2007
|
11.12.2008 01:48:16
|
|
|
| Markuu kirjutas: |
keegi FPS'i tõstmis guide'i ei taha teha?  |
Minu arust võiks selline asi olla http://dg.pri.ee/gtaiv/ lehel, eraldi alapealkirjaga. 8)
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|