|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2008 23:29:38
|
|
|
| enne viiendat pole midagi teha? ma pole küll 360 versiooni mänginud ega näinudki, kuid PC peal on ikka tükk tegemist et hard/expert'ga üldse viiendasse levelisse jõudagi. tulevad lihtsalt apsakad sisse miks hiljem lähevad väga kalliks maksma.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
03.12.2008 23:48:42
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| enne viiendat pole midagi teha? ma pole küll 360 versiooni mänginud ega näinudki, kuid PC peal on ikka tükk tegemist et hard/expert'ga üldse viiendasse levelisse jõudagi. tulevad lihtsalt apsakad sisse miks hiljem lähevad väga kalliks maksma. |
kes natukenegi mängida oskavad, pole sinna jõuda suurem saavutus aga keskpäraste mängijatega või kui nad poole mängu pealt minema ei läheks, on viienda lõppu suhteliselt raske ära teha, ei vaidle vastu aga kui sellised 13 aastased emo mängijad moodustavad suurema osa Livest siis ei ole ka sellest midagi välja tulnud, peale no mercy, kus joppas lihtsalt hea meeskond.
viimati muutis virx 03.12.2008 23:58:10, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.12.2008 23:48:52
|
|
|
kui korralik ja asjalik team koos siis on advanced suht mõnus... kui sitapeade selts kohal siis ei ole ka advanced võimalik läbi teha... experti ei ole eriti palju mänginud. Üks kord mängisin enese teadmata kuniks üks kisas et võtame experdi maha... isegi suutsime ühe chapteri sellega läbi teha... ja ma muudkui arvasin et advanced
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
03.12.2008 23:49:45
|
|
|
Koos kahe, ütleks et kogenud fps mängijaga ja ventis olles ei suutnud igatahes peale mitut proovimist ei Death Tolli kui No Mercy finalet ära teha
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
04.12.2008 01:24:24
|
|
|
Death Tolli ühte videot vaatasin, et kõik 4 vanti istusid seal all korrusel kapis ja andis korralikult tina hordile. Eks seda ole kaugelt juba kuulda kui Tank tuleb ja on aeg kapist välja tulla
Ise pole expert tasemega eriti palju proovinud - No Mercy 3 chapterit aga seda ära ei teinud - tiim oli suht lahja. Tahaks normaalse tiimiga proovida nii, et kui kellelgi plaanis mängida korralikult, siis andku aga teada. Oleks igaljuhul käpp
Btw just lõpetasin Blood Harvesti Advanced tasemel kolme botiga, sest mitte keegi ei ühinenud isegi poole mängu peal Lõpus oli päris hull andmine ikka. Kuni esimese Tankini passisin majas ja peale seda võtsin sisse mõnusa positsiooni kõrval küünis teisel korrusel. Seal nurgas oli päris mõnus neljakesi kükitada ja tina anda
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
04.12.2008 01:29:24
|
|
|
blood harvestis ongi mu tiimil välja kujunenud juba küüni teisel korrusel istumise taktika. sealt ilge hea pärast ka soomukisse hüpata, ja akendest ja aukudest näeb suht igale poole välja.
death tollis oleme enamasti rõdul olnud. mingi kapis istumine küll head mänguelamust ei paku ju.
no mercy kohta räägitakse et seal korrustevahelisel trepil on hea passida, aga sama kapi teema jälle. kus see FUN on?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
04.12.2008 01:41:54
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| kus see FUN on? |
Samas ei ole ka fun ühe ja sama levelit x korda otsast alustada
Ega mullegi kapis istumine meeldi. No Mercys harrastan ise katusel istuda. Death Tollis jooksin ka mööda rõdu ringi. Lennujaamas (mis selle campaigni nimi nüüd oligi) istusin seal veoauto ees machineguni taga
DeTHiCa., kas saaksid anda oma steami kasutaja, lisaks sõbralisti. Heameelega liituks mõne Expert taseme mänguga, kui ruumi on.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
06.12.2008 15:36:18
|
|
|
Kas ilma Steamita on ka kuidagi võimalik Versus Mode' mängida lannis ?
Oskab keegi öelda kuidas saab Steamita hostida Versus Mode mängu ?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
10.12.2008 14:29:35
|
|
|
Keegi täna õhtul mingi 19:00 ajal mikritega mängu viitsib (Co-Op, Extreme)? Me ühe sõbraga oleme TS'is(Oma channel), kui keegi huvitatud, andke teada(kahte mängijat oleks vaja).
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
10.12.2008 18:55:06
|
|
|
| yodalr kirjutas: |
| Keegi täna õhtul mingi 19:00 ajal mikritega mängu viitsib (Co-Op, Extreme)? Me ühe sõbraga oleme TS'is(Oma channel), kui keegi huvitatud, andke teada(kahte mängijat oleks vaja). |
Anna aga teada - olen valmis
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
10.12.2008 18:58:38
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| yodalr kirjutas: |
| Keegi täna õhtul mingi 19:00 ajal mikritega mängu viitsib (Co-Op, Extreme)? Me ühe sõbraga oleme TS'is(Oma channel), kui keegi huvitatud, andke teada(kahte mängijat oleks vaja). |
Anna aga teada - olen valmis  |
norm, mu steami kasutaja on yodalr või lenny1911 vms... anyways annan hiljem teamspeaki andmed ka
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
10.12.2008 19:21:31
|
|
|
kas kasutate mingeid dedicated servusid?
või keegi playeritest hostib ise servu?
mul isiklikult elioni näss ADSL 2mbit down/256kbit up ja 4'kesi mängida üldse ei saagi. 3 mängijat ja 1 bot on kõik ok, aga neljas juurde tuleb siis hakkavad laggima.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
10.12.2008 19:37:13
|
|
|
Mina olen siiamaani ainult dedicated servudes mänginud.
Ühendus lubaks ilmselt ka ise mängu hostida - Elion DTV 16Mbit/768kbit, seega häda korral saaks ka ise servut üleval hoida. Ma ei tea ainult kuidas see värk L4D-s töötab ja mis port/pordid lahti olema peavad.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
10.12.2008 19:42:38
|
|
|
minul ja mu semudel kõikidel ruuter/muu jubin vahel, portide forwardimise ja muude tehnilisete kalade vältimiseks oleme võtnud ligi hoopis hamachi.
ja töötab kenasti... siiamaani.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
10.12.2008 22:17:07
|
|
|
starmani kolmikpakett... veab suht ilusti välja
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
10.12.2008 23:50:21
|
|
|
ma ei saanudki aru mida ta selle review'ga öelda tahtis. kajana jäi kõlama just lause et "i am a reeetaaaaahhrdd"
tundus et oli siiski positiivne review...
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.12.2008 00:10:02
|
|
|
ütles ju et mäng on kinni selles kui head teami kaaslased sul on. Ise olen seda mängu mänginud kui "pasem mäng ever" ja "fun fun fun". Teadagi mis team mul seal "crap festis" oli
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
12.12.2008 08:43:14
|
|
|
Kas kuidagi ilma steamita on võimalik ka Versus Mode mängida?
Või siis coopi, et 4 on ellujääjad nagu ikka ning ülejäänud zombid ?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
12.12.2008 10:31:18
|
|
|
| Jaan700 kirjutas: |
Kas kuidagi ilma steamita on võimalik ka Versus Mode mängida?
Või siis coopi, et 4 on ellujääjad nagu ikka ning ülejäänud zombid ? |
Aga tegelikult võiks ju originaali osta...
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
15.12.2008 20:14:40
|
|
|
no saadana
kolmekesi ma ütleks et pole paha. bot sai suht finaali alguses surma juba, kuna ei ole piisavalt ajusid et ligidal püsida. plus, eit võtab alati sniperi
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
15.12.2008 21:48:06
|
|
|
expert 3/4
47,7k kills
815 arch
niikaua võib mängida kui kõik archid käes siis oleks küll uusi mappe vaja.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
15.12.2008 22:04:33
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| Jaan700 kirjutas: |
Kas kuidagi ilma steamita on võimalik ka Versus Mode mängida?
Või siis coopi, et 4 on ellujääjad nagu ikka ning ülejäänud zombid ? |
Aga tegelikult võiks ju originaali osta...  |
Samas ma ei usu, et kui lannimiseks läheb, et siis kõik käivad 49$ välja selleks, et mängida korra omavahel ?
Küsimus püsib õhus
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
15.12.2008 23:45:36
|
|
|
| DeTHiCa., stati järgi vaadates oled ainult 5nda chapteri teinud.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
15.12.2008 23:55:35
|
|
|
| virx, pilti mõtled? kui aega vaadata siis jah, tehtud ainult rooftop level. alguse leveleid ei viitsita mängida enam. rooftop hea kiire.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackzer
HV vaatleja
liitunud: 16.12.2008
|
16.12.2008 17:16:56
|
|
|
Left 4 dead on väga hea mäng! soovitan seda kõikidele kellele meeldib vähegi zombisid killida icon_biggrin.gif
See mäng on lihtsalt nii lahe, et kui oled isegi 100 korda ära m2nginud pole ikka igav sest zombid pole kunagi samas kohas kus eelmine kord olid!
Olen ise seda m2ngu m2nginud ja mulle meeldib see m2ng väga seda saab ka multiplayeris m2ngida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
16.12.2008 18:21:21
|
|
|
| blackzer kirjutas: |
| seda saab ka multiplayeris m2ngida. |
See mäng ongi ainult multiplayeris mängitav. Üksi bottidega ringi sebida on küll täiesti mõttetu.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
17.12.2008 23:59:39
|
|
|
nja, endal ka nüüd kõik campaignid experdiga läbi ja peab mainima, et suht kõva mäng.
Asjal võiks aga korralik story ka taga olla, rohkem relvi ja rohkem campaigne ja inimlik serverite süsteem. Arvatavasti Valve hakkab nüüd retsilt "Episoode" vorpima.... SDK võiksid juba välja lasta.
Minu hinne 8/10.
Aga jah 18.8 tundi mängu aega 780 krooni eest is not bad at all ja versust pole veel üldse mängima hakanud.
Mu statid muidu:
http://steamcommunity.com/profiles/76561197979702289/stats/L4D
Aa, muidu Blood Harvest kõige raskem campaign IMO, seal need rõvedad põõsad igalpool ja pole kunagi näha kust keegi tuleb.
_________________ kraater.ee |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
19.12.2008 10:12:21
|
|
|
Ega kellelgil pole juhuslikult Dedicated serveri installikat pakkuda ?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.12.2008 20:40:57
|
|
|
>>FRAPS 2.9.7<<
| tsitaat: |
2.9.7 - 19th Dec 2008
- Fixed 64-bit applications crashing soon after loading
- Fixed low quality sound recording with Left 4 Dead under Windows XP
- Fixed graphic corruption in X-Plane (and other OpenGL titles)
- Fixed crash when recording a DirectX 9 game and changing resolution
- Fixed Fraps not detecting games after being run at Windows startup
- Fixed hotkeys not responding when Alt held down
- Fixed monitoring of Vista DWM after a full-screen application has exited
- Fixed Fluidmark displaying a blank screen with Fraps loaded
- Fixed FS9 crashing when menu activated while recording
- Fixed DWMAPI error on some Windows XP installs
- Improved recording speed of DirectX9 games in Vista SP1 and SP2 beta
- Added warning if no sound recording device found under Windows 2000 or XP |
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
20.12.2008 20:49:50
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
>>FRAPS 2.9.7<<
| tsitaat: |
2.9.7 - 19th Dec 2008
- Fixed 64-bit applications crashing soon after loading
- Fixed low quality sound recording with Left 4 Dead under Windows XP
- Fixed graphic corruption in X-Plane (and other OpenGL titles)
- Fixed crash when recording a DirectX 9 game and changing resolution
- Fixed Fraps not detecting games after being run at Windows startup
- Fixed hotkeys not responding when Alt held down
- Fixed monitoring of Vista DWM after a full-screen application has exited
- Fixed Fluidmark displaying a blank screen with Fraps loaded
- Fixed FS9 crashing when menu activated while recording
- Fixed DWMAPI error on some Windows XP installs
- Improved recording speed of DirectX9 games in Vista SP1 and SP2 beta
- Added warning if no sound recording device found under Windows 2000 or XP |
|
huvitav kas realtekHD audio recording bug on kaa juba fixitud... või peab uue helikaardi sisse toppima
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
03.01.2009 04:59:03
|
|
|
Minu arvamuse kohaselt parim pela peale HL2 seeriaid, pooleldi on normaliga läbi tehtud, liigun vaikselt edasi
Ainuke kamm on sellega, et vahepeal mu tegelase liigutused jäävad kinni, mäng käib edasi aga mul vend nt. 2sek jookseb lihtsalt ühes suunas ja midagi teha ei saa, nagu mingi nupp jääks peale, kuigi ei jää ja samal ajal midagi muud ka teha ei saa. Tegu on HP NC6000 läpakaga millel radeon 9600 graafika, 1gb ram ja 1,6ghz/1mb pentium prose. Multiplayeris lanni tehes probleemi ei ole. Multicore rendering on maas
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
03.01.2009 13:30:57
|
|
|
| Üks masendavamaid mänge, mida eales näppind. Kusagil 10 mintsa mängisin seda max. Ei tea kas ta pärastpoole ka teistsuguseks läheb, kuid mulle tundus et tegu on lihtsalt võidu peale zombiede killimine surmani nagu COD : World at war viimane chapter, mis peale mängu finiijoone ületamist avaneb.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.01.2009 13:41:51
|
|
|
| heretic666, mängisid singleplayerit ja easy peal?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
03.01.2009 13:46:59
|
|
|
| Yup
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.01.2009 13:59:32
|
|
|
| heretic666, kui fps mängudega kogemusi siis soovitan alustada Hard raskusastmest ja teha seda multiplayeris. the way its meant to be played.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
03.01.2009 14:07:18
|
|
|
Selline väga...üheülbaline mäng on tegelikult.
Sõprade tungival pealekäimisel tegime kolmekesi (lannis) pluss üks bott nüüdseks juba vist kõik osad experdiga läbi. Alati muidugi kõik ei pääsenud
780 eeki selle eest maksta minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on lollus. Kui steamis oli mingil hetkel saada vist neli-kolme-hinnaga pakett, siis see oleks enamvähem veel rabatav olnud (saime vist ühe hinnaks kuskil vist 400 krooni)
Aga muidu mäng on jah, nagu nt Painkiller. Selle vahega, et Painkilleris olid lahedad relvad... kuigi igavam multiplayer.
Ühekordse meelelahutusena OK, aga mingit taktikalist väljakutset nagu uuestiläbimiseks küll pole. Finaalis tuleb lihtsalt "õige" koha otsa komistada, ja kui ise lollust ei tee (või supermutantidega üldse ei joppa), siis on ikka keeruline otsa saada.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
03.01.2009 18:31:17
|
|
|
Ei suvatse seda enam pealegi lasta, et proovida. Täis jura
Aix arvamus on vettpidav
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RPG16
HV Guru

liitunud: 18.02.2006
|
03.01.2009 21:22:11
|
|
|
| RPG16 kirjutas: |
Minu arvamuse kohaselt parim pela peale HL2 seeriaid, pooleldi on normaliga läbi tehtud, liigun vaikselt edasi
Ainuke kamm on sellega, et vahepeal mu tegelase liigutused jäävad kinni, mäng käib edasi aga mul vend nt. 2sek jookseb lihtsalt ühes suunas ja midagi teha ei saa, nagu mingi nupp jääks peale, kuigi ei jää ja samal ajal midagi muud ka teha ei saa. Tegu on HP NC6000 läpakaga millel radeon 9600 graafika, 1gb ram ja 1,6ghz/1mb pentium prose. Multiplayeris lanni tehes probleemi ei ole. Multicore rendering on maas  |
Lisan, et speedstepi võtsin ka maha aga olukord ei muutunud.
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
486
HV Guru
liitunud: 19.04.2004
|
07.01.2009 18:37:34
|
|
|
Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on?
_________________ zero |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
07.01.2009 19:00:38
|
|
|
| 486, märkavad zombisid päris hästi ja kui hädas oled siis tulevad alati appi, isegi kui see on enesetapp. vahest isegi targemad kui inimesed, aga enamus juhtudel siiski lollimad. mingit advanced squad tactics ära nendest oota.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
07.01.2009 19:01:02
|
|
|
| 486 kirjutas: |
| Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on? |
Ise mängisin läbi sp. Ega need botid eriti tarkusega ei hiilga, aga täpsed ja kiired laskjad on nad küll. Asi mis mind närvi ajas oli see, et pead alati neid juhtima, ise nad ei tee midagi, lihtsalt passivad ühe koha peal.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hiiemae
HV kasutaja

liitunud: 12.11.2004
|
07.01.2009 19:20:13
|
|
|
Sai sõbra pool kolmekesi läbi neti seda läbi Garena tehtud
Ikka võimas, noh - emotsioonid millised sellega tulevad
Singleplayer üksinda on mõttetu
Kõvv mäng täitsa läbi neti tegemiseks
_________________ %HOMEDRIVE%%HOMEPATH% |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.01.2009 19:48:01
|
|
|
| simpanzzz kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on? |
Ise mängisin läbi sp. Ega need botid eriti tarkusega ei hiilga, aga täpsed ja kiired laskjad on nad küll. Asi mis mind närvi ajas oli see, et pead alati neid juhtima, ise nad ei tee midagi, lihtsalt passivad ühe koha peal.  |
kui nad end ise juhiksid jääks sa ise maha neist ja botid mängiks sinu eest mängu ära... oleks see siis parem?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
07.01.2009 20:02:07
|
|
|
| teie arvamus ei huvitagi, aasta MP auhind saadud ja sellest piisab.endal 70+ zombit notitud kui mitte rohkem ja experdiga 4 playeriga võibki seda mängima jääda sellest hoolimata et arcived pmst kõik käes.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.01.2009 21:34:24
|
|
|
mape võiks tulla juurde jms "nänni" kui asi nõnda jääbki siis on küll natuke perses et nii vähe anti raha eest. Isegi korraliku server browserit ei antud (jah kasutan seda command line'i käsku). Ehk siis ei ole mingit "maksa 4 ja saad uue mapi" nagu konsooli saastal on. SDK välja tulekuga samas peaks custom mape tekkima nagu seeni peale vihma.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
07.01.2009 23:35:37
|
|
|
| angel kirjutas: |
| simpanzzz kirjutas: |
| 486 kirjutas: |
| Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on? |
Ise mängisin läbi sp. Ega need botid eriti tarkusega ei hiilga, aga täpsed ja kiired laskjad on nad küll. Asi mis mind närvi ajas oli see, et pead alati neid juhtima, ise nad ei tee midagi, lihtsalt passivad ühe koha peal.  |
kui nad end ise juhiksid jääks sa ise maha neist ja botid mängiks sinu eest mängu ära... oleks see siis parem? |
Eino, kas sa lased siis multiplayeris teistel sinu eest mängu ära mängida ? Botid lihtsalt natukenegi, näiteks kuskil majas see ringi kolistada, zombisid ruumidest otsida ja värki. Ahjaa see jama botidel ka, et molotove ja pipe bombe ei mõika kasutada, vähemalt mul... Muidu täitsa vinks-vonks mäng
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
07.01.2009 23:41:40
|
|
|
pipe ja molotovi kasutus jah puudulik... ise väga vähe bottidega mänginud seega ei oska ka rohkem kurta (ei ole kindel aga kas nad mitte neid asju ülesse ei korja ja aegajalt ei kasuta?). Paar korda mänginud ja siis kohati päris asjalikud aga suht mitte aktiivsed. Nad jooksevad järgi ja teevad mis vaja. Ruumides ise jah ei kola kuna siis arvatavasti jääksid sinust maha (sa tormad edasi aga nad otsivad stuffi) ja ongi asi piixus.
Ehk siis asi tuleks läbi mõelda ja kui igat olukorda uurima hakata ongi parem kui nad sul sabas püsivad ja teevad mida ütled ja vaja. Ehk siis kui karjud et midagi leidsid tulevad juurde ja võtavad. Kui sa jooksed edasi siis tulevad ka kohe kaasa.
Kuigi MP mängimine bottidega on suht bullshit
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
08.01.2009 00:34:16
|
|
|
botid ei korja visatavaid relvi, ja kohe kindlasti nad neid ei kasuta.
enamasti on neid piiratud koguses, seega lastakse playeril otsustada kuidas ja millal neid kasutatakse. pipe/molo kasutamine on väga taktiline otsus. kui ma mängin multit ja mul on 1 bot meeskonnas (enamasti nii ongi, kuna mu nett ei võimalda võtta 4ndat mängijat serverisse) siis ma küll ei taha et see retard hakkaks molosid/pipesid loopima.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|