Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Left 4 dead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:29:38 vasta tsitaadiga

enne viiendat pole midagi teha? ma pole küll 360 versiooni mänginud ega näinudki, kuid PC peal on ikka tükk tegemist et hard/expert'ga üldse viiendasse levelisse jõudagi. tulevad lihtsalt apsakad sisse miks hiljem lähevad väga kalliks maksma.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:48:42 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
enne viiendat pole midagi teha? ma pole küll 360 versiooni mänginud ega näinudki, kuid PC peal on ikka tükk tegemist et hard/expert'ga üldse viiendasse levelisse jõudagi. tulevad lihtsalt apsakad sisse miks hiljem lähevad väga kalliks maksma.
kes natukenegi mängida oskavad, pole sinna jõuda suurem saavutus aga keskpäraste mängijatega või kui nad poole mängu pealt minema ei läheks, on viienda lõppu suhteliselt raske ära teha, ei vaidle vastu aga kui sellised 13 aastased emo mängijad moodustavad suurema osa Livest siis ei ole ka sellest midagi välja tulnud, peale no mercy, kus joppas lihtsalt hea meeskond.

viimati muutis virx 03.12.2008 23:58:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:48:52 vasta tsitaadiga

kui korralik ja asjalik team koos siis on advanced suht mõnus... kui sitapeade selts kohal siis ei ole ka advanced võimalik läbi teha... experti ei ole eriti palju mänginud. Üks kord mängisin enese teadmata kuniks üks kisas et võtame experdi maha... isegi suutsime ühe chapteri sellega läbi teha... ja ma muudkui arvasin et advanced icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 03.12.2008 23:49:45 vasta tsitaadiga

Koos kahe, ütleks et kogenud fps mängijaga ja ventis olles ei suutnud igatahes peale mitut proovimist ei Death Tolli kui No Mercy finalet ära teha icon_razz.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 01:24:24 vasta tsitaadiga

Death Tolli ühte videot vaatasin, et kõik 4 vanti istusid seal all korrusel kapis ja andis korralikult tina hordile. Eks seda ole kaugelt juba kuulda kui Tank tuleb ja on aeg kapist välja tulla icon_smile.gif
Ise pole expert tasemega eriti palju proovinud - No Mercy 3 chapterit aga seda ära ei teinud - tiim oli suht lahja. Tahaks normaalse tiimiga proovida nii, et kui kellelgi plaanis mängida korralikult, siis andku aga teada. Oleks igaljuhul käpp thumbs_up.gif
Btw just lõpetasin Blood Harvesti Advanced tasemel kolme botiga, sest mitte keegi ei ühinenud isegi poole mängu peal icon_confused.gif Lõpus oli päris hull andmine ikka. Kuni esimese Tankini passisin majas ja peale seda võtsin sisse mõnusa positsiooni kõrval küünis teisel korrusel. Seal nurgas oli päris mõnus neljakesi kükitada ja tina anda thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 01:29:24 vasta tsitaadiga

blood harvestis ongi mu tiimil välja kujunenud juba küüni teisel korrusel istumise taktika. sealt ilge hea pärast ka soomukisse hüpata, ja akendest ja aukudest näeb suht igale poole välja.
death tollis oleme enamasti rõdul olnud. mingi kapis istumine küll head mänguelamust ei paku ju.
no mercy kohta räägitakse et seal korrustevahelisel trepil on hea passida, aga sama kapi teema jälle. kus see FUN on?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 01:41:54 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
kus see FUN on?

Samas ei ole ka fun ühe ja sama levelit x korda otsast alustada icon_smile.gif
Ega mullegi kapis istumine meeldi. No Mercys harrastan ise katusel istuda. Death Tollis jooksin ka mööda rõdu ringi. Lennujaamas (mis selle campaigni nimi nüüd oligi) istusin seal veoauto ees machineguni taga thumbs_up.gif
DeTHiCa., kas saaksid anda oma steami kasutaja, lisaks sõbralisti. Heameelega liituks mõne Expert taseme mänguga, kui ruumi on.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 06.12.2008 15:36:18 vasta tsitaadiga

Kas ilma Steamita on ka kuidagi võimalik Versus Mode' mängida lannis ?
Oskab keegi öelda kuidas saab Steamita hostida Versus Mode mängu icon_smile.gif?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 14:29:35 vasta tsitaadiga

Keegi täna õhtul mingi 19:00 ajal mikritega mängu viitsib (Co-Op, Extreme)? Me ühe sõbraga oleme TS'is(Oma channel), kui keegi huvitatud, andke teada(kahte mängijat oleks vaja).
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 18:55:06 vasta tsitaadiga

yodalr kirjutas:
Keegi täna õhtul mingi 19:00 ajal mikritega mängu viitsib (Co-Op, Extreme)? Me ühe sõbraga oleme TS'is(Oma channel), kui keegi huvitatud, andke teada(kahte mängijat oleks vaja).

Anna aga teada - olen valmis icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 18:58:38 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
yodalr kirjutas:
Keegi täna õhtul mingi 19:00 ajal mikritega mängu viitsib (Co-Op, Extreme)? Me ühe sõbraga oleme TS'is(Oma channel), kui keegi huvitatud, andke teada(kahte mängijat oleks vaja).

Anna aga teada - olen valmis icon_smile.gif thumbs_up.gif


norm, mu steami kasutaja on yodalr või lenny1911 vms... anyways annan hiljem teamspeaki andmed ka thumbs_up.gif

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 19:21:31 vasta tsitaadiga

kas kasutate mingeid dedicated servusid?
või keegi playeritest hostib ise servu?
mul isiklikult elioni näss ADSL 2mbit down/256kbit up ja 4'kesi mängida üldse ei saagi. 3 mängijat ja 1 bot on kõik ok, aga neljas juurde tuleb siis hakkavad laggima.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 19:37:13 vasta tsitaadiga

Mina olen siiamaani ainult dedicated servudes mänginud.
Ühendus lubaks ilmselt ka ise mängu hostida - Elion DTV 16Mbit/768kbit, seega häda korral saaks ka ise servut üleval hoida. Ma ei tea ainult kuidas see värk L4D-s töötab ja mis port/pordid lahti olema peavad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 19:42:38 vasta tsitaadiga

minul ja mu semudel kõikidel ruuter/muu jubin vahel, portide forwardimise ja muude tehnilisete kalade vältimiseks oleme võtnud ligi hoopis hamachi.
ja töötab kenasti... siiamaani.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 22:17:07 vasta tsitaadiga

starmani kolmikpakett... veab suht ilusti välja
_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:34:03 vasta tsitaadiga

http://www.escapistmagazine.com/videos/view/zero-punctuation/459-Left-4-Dead

Hee hee icon_smile.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 23:50:21 vasta tsitaadiga

ma ei saanudki aru mida ta selle review'ga öelda tahtis. kajana jäi kõlama just lause et "i am a reeetaaaaahhrdd" icon_lol.gif
tundus et oli siiski positiivne review...
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:10:02 vasta tsitaadiga

ütles ju et mäng on kinni selles kui head teami kaaslased sul on. Ise olen seda mängu mänginud kui "pasem mäng ever" ja "fun fun fun". Teadagi mis team mul seal "crap festis" oli icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 12.12.2008 08:43:14 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi ilma steamita on võimalik ka Versus Mode mängida?
Või siis coopi, et 4 on ellujääjad nagu ikka ning ülejäänud zombid ?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2008 10:31:18 vasta tsitaadiga

Jaan700 kirjutas:
Kas kuidagi ilma steamita on võimalik ka Versus Mode mängida?
Või siis coopi, et 4 on ellujääjad nagu ikka ning ülejäänud zombid ?

Aga tegelikult võiks ju originaali osta... icon_confused.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 20:14:40 vasta tsitaadiga

no saadana
kolmekesi ma ütleks et pole paha. bot sai suht finaali alguses surma juba, kuna ei ole piisavalt ajusid et ligidal püsida. plus, eit võtab alati sniperi icon_mad.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 21:48:06 vasta tsitaadiga

expert 3/4
47,7k kills
815 arch
niikaua võib mängida kui kõik archid käes siis oleks küll uusi mappe vaja.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 15.12.2008 22:04:33 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
Jaan700 kirjutas:
Kas kuidagi ilma steamita on võimalik ka Versus Mode mängida?
Või siis coopi, et 4 on ellujääjad nagu ikka ning ülejäänud zombid ?

Aga tegelikult võiks ju originaali osta... icon_confused.gif


Samas ma ei usu, et kui lannimiseks läheb, et siis kõik käivad 49$ välja selleks, et mängida korra omavahel ?

Küsimus püsib õhus icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 22:23:08 vasta tsitaadiga

Jaan700, jah see on võimalik. aga valest kohast otsid. mine www.cs.rin.ru
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 23:45:36 vasta tsitaadiga

DeTHiCa., stati järgi vaadates oled ainult 5nda chapteri teinud.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2008 23:55:35 vasta tsitaadiga

virx, pilti mõtled? kui aega vaadata siis jah, tehtud ainult rooftop level. alguse leveleid ei viitsita mängida enam. rooftop hea kiire.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackzer
HV vaatleja

liitunud: 16.12.2008




sõnum 16.12.2008 17:16:56 vasta tsitaadiga

Left 4 dead on väga hea mäng! soovitan seda kõikidele kellele meeldib vähegi zombisid killida icon_biggrin.gif
See mäng on lihtsalt nii lahe, et kui oled isegi 100 korda ära m2nginud pole ikka igav sest zombid pole kunagi samas kohas kus eelmine kord olid!
Olen ise seda m2ngu m2nginud ja mulle meeldib see m2ng väga seda saab ka multiplayeris m2ngida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2008 18:21:21 vasta tsitaadiga

blackzer kirjutas:
seda saab ka multiplayeris m2ngida.

See mäng ongi ainult multiplayeris mängitav. Üksi bottidega ringi sebida on küll täiesti mõttetu.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2008 23:59:39 vasta tsitaadiga

nja, endal ka nüüd kõik campaignid experdiga läbi ja peab mainima, et suht kõva mäng.
Asjal võiks aga korralik story ka taga olla, rohkem relvi ja rohkem campaigne ja inimlik serverite süsteem. Arvatavasti Valve hakkab nüüd retsilt "Episoode" vorpima.... SDK võiksid juba välja lasta.
Minu hinne 8/10.
Aga jah 18.8 tundi mängu aega 780 krooni eest is not bad at all thumbs_up.gif ja versust pole veel üldse mängima hakanud.

Mu statid muidu:
http://steamcommunity.com/profiles/76561197979702289/stats/L4D

Aa, muidu Blood Harvest kõige raskem campaign IMO, seal need rõvedad põõsad igalpool ja pole kunagi näha kust keegi tuleb.

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 19.12.2008 10:12:21 vasta tsitaadiga

Ega kellelgil pole juhuslikult Dedicated serveri installikat pakkuda icon_razz.gif?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2008 20:40:57 vasta tsitaadiga

>>FRAPS 2.9.7<<

tsitaat:
2.9.7 - 19th Dec 2008
- Fixed 64-bit applications crashing soon after loading
- Fixed low quality sound recording with Left 4 Dead under Windows XP
- Fixed graphic corruption in X-Plane (and other OpenGL titles)
- Fixed crash when recording a DirectX 9 game and changing resolution
- Fixed Fraps not detecting games after being run at Windows startup
- Fixed hotkeys not responding when Alt held down
- Fixed monitoring of Vista DWM after a full-screen application has exited
- Fixed Fluidmark displaying a blank screen with Fraps loaded
- Fixed FS9 crashing when menu activated while recording
- Fixed DWMAPI error on some Windows XP installs
- Improved recording speed of DirectX9 games in Vista SP1 and SP2 beta
- Added warning if no sound recording device found under Windows 2000 or XP

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2008 20:49:50 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
>>FRAPS 2.9.7<<

tsitaat:
2.9.7 - 19th Dec 2008
- Fixed 64-bit applications crashing soon after loading
- Fixed low quality sound recording with Left 4 Dead under Windows XP
- Fixed graphic corruption in X-Plane (and other OpenGL titles)
- Fixed crash when recording a DirectX 9 game and changing resolution
- Fixed Fraps not detecting games after being run at Windows startup
- Fixed hotkeys not responding when Alt held down
- Fixed monitoring of Vista DWM after a full-screen application has exited
- Fixed Fluidmark displaying a blank screen with Fraps loaded
- Fixed FS9 crashing when menu activated while recording
- Fixed DWMAPI error on some Windows XP installs
- Improved recording speed of DirectX9 games in Vista SP1 and SP2 beta
- Added warning if no sound recording device found under Windows 2000 or XP


huvitav kas realtekHD audio recording bug on kaa juba fixitud... või peab uue helikaardi sisse toppima
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 03.01.2009 04:59:03 vasta tsitaadiga

Minu arvamuse kohaselt parim pela peale HL2 seeriaid, pooleldi on normaliga läbi tehtud, liigun vaikselt edasi icon_razz.gif
Ainuke kamm on sellega, et vahepeal mu tegelase liigutused jäävad kinni, mäng käib edasi aga mul vend nt. 2sek jookseb lihtsalt ühes suunas ja midagi teha ei saa, nagu mingi nupp jääks peale, kuigi ei jää ja samal ajal midagi muud ka teha ei saa. Tegu on HP NC6000 läpakaga millel radeon 9600 graafika, 1gb ram ja 1,6ghz/1mb pentium prose. Multiplayeris lanni tehes probleemi ei ole. Multicore rendering on maas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 13:30:57 vasta tsitaadiga

Üks masendavamaid mänge, mida eales näppind. Kusagil 10 mintsa mängisin seda max. Ei tea kas ta pärastpoole ka teistsuguseks läheb, kuid mulle tundus et tegu on lihtsalt võidu peale zombiede killimine surmani nagu COD : World at war viimane chapter, mis peale mängu finišijoone ületamist avaneb.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 13:41:51 vasta tsitaadiga

heretic666, mängisid singleplayerit ja easy peal?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 13:46:59 vasta tsitaadiga

Yup
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 13:59:32 vasta tsitaadiga

heretic666, kui fps mängudega kogemusi siis soovitan alustada Hard raskusastmest ja teha seda multiplayeris. the way its meant to be played.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 14:07:18 vasta tsitaadiga

Selline väga...üheülbaline mäng on tegelikult.
Sõprade tungival pealekäimisel tegime kolmekesi (lannis) pluss üks bott nüüdseks juba vist kõik osad experdiga läbi. Alati muidugi kõik ei pääsenud icon_biggrin.gif
780 eeki selle eest maksta minu tagasihoidliku arvamuse kohaselt on lollus. Kui steamis oli mingil hetkel saada vist neli-kolme-hinnaga pakett, siis see oleks enamvähem veel rabatav olnud (saime vist ühe hinnaks kuskil vist 400 krooni)
Aga muidu mäng on jah, nagu nt Painkiller. Selle vahega, et Painkilleris olid lahedad relvad... kuigi igavam multiplayer.
Ühekordse meelelahutusena OK, aga mingit taktikalist väljakutset nagu uuestiläbimiseks küll pole. Finaalis tuleb lihtsalt "õige" koha otsa komistada, ja kui ise lollust ei tee (või supermutantidega üldse ei joppa), siis on ikka keeruline otsa saada. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 18:31:17 vasta tsitaadiga

Ei suvatse seda enam pealegi lasta, et proovida. Täis jura thumbs_down.gif

Aix arvamus on vettpidav thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RPG16
HV Guru
RPG16

liitunud: 18.02.2006




sõnum 03.01.2009 21:22:11 vasta tsitaadiga

RPG16 kirjutas:
Minu arvamuse kohaselt parim pela peale HL2 seeriaid, pooleldi on normaliga läbi tehtud, liigun vaikselt edasi icon_razz.gif
Ainuke kamm on sellega, et vahepeal mu tegelase liigutused jäävad kinni, mäng käib edasi aga mul vend nt. 2sek jookseb lihtsalt ühes suunas ja midagi teha ei saa, nagu mingi nupp jääks peale, kuigi ei jää ja samal ajal midagi muud ka teha ei saa. Tegu on HP NC6000 läpakaga millel radeon 9600 graafika, 1gb ram ja 1,6ghz/1mb pentium prose. Multiplayeris lanni tehes probleemi ei ole. Multicore rendering on maas icon_rolleyes.gif


Lisan, et speedstepi võtsin ka maha aga olukord ei muutunud.
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 07.01.2009 18:37:34 vasta tsitaadiga

Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on?
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 19:00:38 vasta tsitaadiga

486, märkavad zombisid päris hästi ja kui hädas oled siis tulevad alati appi, isegi kui see on enesetapp. vahest isegi targemad kui inimesed, aga enamus juhtudel siiski lollimad. mingit advanced squad tactics ära nendest oota.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 19:01:02 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on?

Ise mängisin läbi sp. Ega need botid eriti tarkusega ei hiilga, aga täpsed ja kiired laskjad on nad küll. Asi mis mind närvi ajas oli see, et pead alati neid juhtima, ise nad ei tee midagi, lihtsalt passivad ühe koha peal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hiiemae
HV kasutaja
hiiemae

liitunud: 12.11.2004




sõnum 07.01.2009 19:20:13 vasta tsitaadiga

Sai sõbra pool kolmekesi läbi neti seda läbi Garena tehtud icon_biggrin.gif
Ikka võimas, noh icon_biggrin.gif - emotsioonid millised sellega tulevad icon_biggrin.gif
Singleplayer üksinda on mõttetu icon_razz.gif

Kõvv mäng täitsa läbi neti tegemiseks thumbs_up.gif

_________________
%HOMEDRIVE%%HOMEPATH%
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 19:48:01 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
486 kirjutas:
Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on?

Ise mängisin läbi sp. Ega need botid eriti tarkusega ei hiilga, aga täpsed ja kiired laskjad on nad küll. Asi mis mind närvi ajas oli see, et pead alati neid juhtima, ise nad ei tee midagi, lihtsalt passivad ühe koha peal. icon_rolleyes.gif


kui nad end ise juhiksid jääks sa ise maha neist ja botid mängiks sinu eest mängu ära... oleks see siis parem?

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 20:02:07 vasta tsitaadiga

teie arvamus ei huvitagi, aasta MP auhind saadud ja sellest piisab.endal 70+ zombit notitud kui mitte rohkem ja experdiga 4 playeriga võibki seda mängima jääda sellest hoolimata et arcived pmst kõik käes.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 21:34:24 vasta tsitaadiga

mape võiks tulla juurde jms "nänni" kui asi nõnda jääbki siis on küll natuke perses et nii vähe anti raha eest. Isegi korraliku server browserit ei antud (jah kasutan seda command line'i käsku). Ehk siis ei ole mingit "maksa 4€ ja saad uue mapi" nagu konsooli saastal on. SDK välja tulekuga samas peaks custom mape tekkima nagu seeni peale vihma.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 23:35:37 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
simpanzzz kirjutas:
486 kirjutas:
Sp-d tasub üldse proovida, kuidas kaaslaste TI on?

Ise mängisin läbi sp. Ega need botid eriti tarkusega ei hiilga, aga täpsed ja kiired laskjad on nad küll. Asi mis mind närvi ajas oli see, et pead alati neid juhtima, ise nad ei tee midagi, lihtsalt passivad ühe koha peal. icon_rolleyes.gif


kui nad end ise juhiksid jääks sa ise maha neist ja botid mängiks sinu eest mängu ära... oleks see siis parem?

Eino, kas sa lased siis multiplayeris teistel sinu eest mängu ära mängida ? icon_rolleyes.gif Botid lihtsalt natukenegi, näiteks kuskil majas see ringi kolistada, zombisid ruumidest otsida ja värki. Ahjaa see jama botidel ka, et molotove ja pipe bombe ei mõika kasutada, vähemalt mul... Muidu täitsa vinks-vonks mäng thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 23:41:40 vasta tsitaadiga

pipe ja molotovi kasutus jah puudulik... ise väga vähe bottidega mänginud seega ei oska ka rohkem kurta (ei ole kindel aga kas nad mitte neid asju ülesse ei korja ja aegajalt ei kasuta?). Paar korda mänginud ja siis kohati päris asjalikud aga suht mitte aktiivsed. Nad jooksevad järgi ja teevad mis vaja. Ruumides ise jah ei kola kuna siis arvatavasti jääksid sinust maha (sa tormad edasi aga nad otsivad stuffi) ja ongi asi piixus.

Ehk siis asi tuleks läbi mõelda ja kui igat olukorda uurima hakata ongi parem kui nad sul sabas püsivad ja teevad mida ütled ja vaja. Ehk siis kui karjud et midagi leidsid tulevad juurde ja võtavad. Kui sa jooksed edasi siis tulevad ka kohe kaasa.

Kuigi MP mängimine bottidega on suht bullshit

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2009 00:34:16 vasta tsitaadiga

botid ei korja visatavaid relvi, ja kohe kindlasti nad neid ei kasuta.
enamasti on neid piiratud koguses, seega lastakse playeril otsustada kuidas ja millal neid kasutatakse. pipe/molo kasutamine on väga taktiline otsus. kui ma mängin multit ja mul on 1 bot meeskonnas (enamasti nii ongi, kuna mu nett ei võimalda võtta 4ndat mängijat serverisse) siis ma küll ei taha et see retard hakkaks molosid/pipesid loopima.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Left 4 dead mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.