|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jurto
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2008
|
22.10.2008 13:21:32
|
|
|
| Niuke küsimus,et kas keegi saaks aidata,kuidas saab seda osa teha kus pead autoga hüppama,ma vajutan küll nooli aga tuleb ekiri et soo bad or too late,aga vajutan siis kui ringis on.ma ei tea äkki on ka mingi muu võimalus?või läpakaga ei saagi seda osa teha?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
22.10.2008 14:02:38
|
|
|
Saab ikka läpakaga teha, kui kõik neli noolt on paigas ja hüpitavad autot siis peakski kõik eeldused täidetud olema, et see ära teha. Aga ära panust tõsta, see teeb selel kohe palju raskemaks.
Ja kui on diagonaalis nool siis pead vajutama kahte klahvi korraga.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jurto
HV vaatleja
liitunud: 22.10.2008
|
22.10.2008 14:10:27
|
|
|
Ma teen kõike nii nagu peab,aga millegi pärast ütleb ikka et soo bad or too late.Ma ei tea mis jama on,rannas tantsides töötas küll,aga autot hüpitama panna ei saa
|
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
01.11.2008 18:58:39
|
|
|
| Vajutad ikka siis kui vastav nool ringi sisse jõuab?
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
01.11.2008 21:10:16
|
|
|
| jurto kirjutas: |
Ma teen kõike nii nagu peab,aga millegi pärast ütleb ikka et soo bad or too late.Ma ei tea mis jama on,rannas tantsides töötas küll,aga autot hüpitama panna ei saa  |
Autoga hüppades ei olnud mitte nooleklahvid vaid numpad klahvid 8, 4, 6, 2.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
föönix
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2008
|
04.11.2008 02:37:57
|
|
|
erm kas san andreasele on ka tavalisele xbox I koode olemas? ise ei suuda leida,pc jaox aint leian
_________________ M:Samsung calaxy xcover 2
M: läpakad: HP pavilion zv5000 HP pavilion dv 5000 Acer Aspire 5100 |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mzx30
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2008
|
28.11.2008 19:12:14
|
|
|
| Keegi teab milles võib probleem olla, nimelt multiplayerit pelades ujudes, ei uju üldse sprint nuppu klõpsides ja teised ujuvad mööda must nagu niuhti, olen ka teise nupu peale bindinud aga ikka ei uju kiiremini.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
doh
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
destiny12
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.12.2007
|
10.12.2008 17:22:12
|
|
|
Kuidas ma Saaks onlinis mängida?
Mida mul tõmmata ja teha on vaja?
_________________ "Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks." |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
10.12.2008 17:33:06
|
|
|
Siit lehelt tõmbad SA-MP http://www.sa-mp.com/download.php
Installid ära, käivitad SAMPi (peab olema mäng patchimata ehk 1.0 versioon).
Refreshid servereid ja valid sobiva, siis paned connect ja mäng peaks ise käima minema peale connect vajutamist.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blacktor
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.11.2008
|
18.12.2008 21:05:15
|
|
|
Keegi kuskil onlines ka seda pelab...?
V oskab mingit head reallife servut soovitda?
Ise letisin selle koha http://foorum.estrp.com/
on keegi siin kasutaja ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufonaut21
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
24.12.2008 17:54:09
|
|
|
Kuidas missioonis "los desperados" nende roheliste gängi vendadega jutule saab. Kolme meest vaja, aga krt aru ei saa.
_________________ Tervitusi kosmosest!!!!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
24.12.2008 17:55:48
|
|
|
| ufonaut21 kirjutas: |
| Kuidas missioonis "los desperados" nende roheliste gängi vendadega jutule saab. Kolme meest vaja, aga krt aru ei saa. |
sihi neid (ära tulista ) ja vajuta nuppu "G"
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufonaut21
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
24.12.2008 18:07:15
|
|
|
Ok proovin G-d vajutada. Sihtisin ja vehkisin kuid jutule ei saanud
_________________ Tervitusi kosmosest!!!!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
morgue666
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006
|
25.12.2008 01:41:17
|
|
|
ufonaut21, sihi paljaste rusikatega ja vajuta seda nuppu, mis sul on seadistatud "group ctrl forward"
_________________ Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks. |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufonaut21
HV kasutaja

liitunud: 02.04.2003
|
25.12.2008 14:13:02
|
|
|
| morgue666 kirjutas: |
| ufonaut21, sihi paljaste rusikatega ja vajuta seda nuppu, mis sul on seadistatud "group ctrl forward" |
Nii tegingi ja sai see mäng läbi ka tehtud. Tänud
_________________ Tervitusi kosmosest!!!!!! |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
26.12.2008 23:27:49
|
|
|
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks)
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
26.12.2008 23:36:36
|
|
|
| masterx kirjutas: |
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks)  |
san andreas biohazard alert on päris norm mod mulle meeldis
http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masterx
HV veteran

liitunud: 21.03.2005
|
26.12.2008 23:45:49
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| masterx kirjutas: |
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks)  |
san andreas biohazard alert on päris norm mod mulle meeldis
http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert
Spoiler 
|
Panin tõmbama, eks siis paistab
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
165 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Reinsalu
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2007
|
28.12.2008 00:12:47
|
|
|
| Tänud nendele, kes siin onlinest mängimisest rääkisid. Mul tükk aega mäng seisis ja polnud mõtteski millegipärast otsida mingit multiplayeri asja. Nüüd on mäng jälle vähe huvitavam. Mõnda eestlastest koosnevat serverit ei ole teada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
02.01.2009 23:33:44
|
|
|
| juuri321, see on miski gtasa for nolifers? selline jura ja ilgelt aeganõudev rollimängulahendus mitte lihtne multiplayer koos palju actioniga?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
02.01.2009 23:42:38
|
|
|
| See jah tavaline rollimäng... Rohkem eestlaste serverite otsa pole komistanud.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
03.01.2009 00:37:42
|
|
|
| Rollimängurid ikka suudavad hea asja ära rikkuda.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
03.01.2009 20:19:35
|
|
|
| Creat_1 kirjutas: |
| masterx kirjutas: |
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks)  |
san andreas biohazard alert on päris norm mod mulle meeldis
http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert
 |
Kas see on online või saab ka offline mängida? Ja võiksid lähemalt rääkida sellest modist.
EDIT : Ei no tänks, selle modiga jookseb mul GTA iga kord kokku kui ma mängin ja pean arvutile resa tegema
EDIT2: Laadisin vist vale versiooni alla, eks näis homme saab seda õiget siis proovida.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olver
HV kasutaja

liitunud: 21.07.2005
|
04.01.2009 21:25:36
|
|
|
Uue arvuti ostes kippus öisel ajal terve maailm rohekaks minema. Mida põrgut seal maha võtta on vaja
_________________ Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast. |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oskar.r
HV kasutaja

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blacktor
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.11.2008
|
07.01.2009 16:27:49
|
|
|
Huvitav kus seda modi saaada ?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hardi
HV veteran

liitunud: 25.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 84 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkukene
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2007
|
15.01.2009 21:13:13
|
|
|
Helpp:S panin enda sülekale GTA SA peale, niisiis, läksin mängu, aga hiir(sihik) käib liigutades üles, ALLA, liigutades alla liigub hiir ÜLES ! Seadetest vaaatasin, mouse setting, seal oli mingi verticali seade, sõbrad ütlesid et kui selle panen OFF siis peaks töötama, niisiis, panin off, läksin uuesti mängu siis hiir ei liigu üldse(sihik no) aga menüüs saab liigutada, aga klõpsata ei saa :SS milles võib probleem olla ? VISTA viga ei saa olla ? :S mäng ei jama, proovitud 2 erineva SA'ga :S AIDAKE
|
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
15.01.2009 21:18:49
|
|
|
mingi reverse mouse axis või midagi taolist peaks seadete alt olema, sellega saad korda
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
15.01.2009 21:23:20
|
|
|
| invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
15.01.2009 21:24:59
|
|
|
| Stabby kirjutas: |
| invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF |
jajah, vot seda ma mõtlesingi
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkukene
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2007
|
15.01.2009 21:33:06
|
|
|
| crypto kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
| invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF |
jajah, vot seda ma mõtlesingi  |
Novott, seda rääkisid mu sõbrad ka aaga panin off eksole, läksin mängu ja hiir üldse ei liigu, lähen tgsi menüüsse, hiir liigub menüüs aga klõpsata ei saa D Milles jama ? ma ei tea kunagi ple midagi sellist ette tulnud vana arvutiga oli kõik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
w00x7
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2008
|
15.01.2009 22:43:39
|
|
|
Kas sellise läppariga mängiks normaalselt?
Intel Core 2 duo T9300 2,5Ghz
3gb DDR2
nVIDIA GeForce Go 8600M GT 512MB
Ja kui ma tirin kuskilt, kas siis mingit kasjakki ei või tekkida, et ei saa normaalselt mängida vms?
Kust saaks kõige odavamalt osta? (Eestist ikka)
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
15.01.2009 22:47:58
|
|
|
GTA SA'd saad ikka mängida. Ja tirimisest ära räägi Andricos 399.-, Prismades oli ka taolise hinnaga viimati kui nägin....
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
w00x7
HV vaatleja
liitunud: 22.11.2008
|
15.01.2009 22:50:34
|
|
|
| Sry, ma kogemata vaatasin, et see GTA 4 teema:(
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
15.01.2009 22:50:52
|
|
|
| SA jookseb nagu siid.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
15.01.2009 22:52:04
|
|
|
| mihkukene kirjutas: |
| crypto kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
| invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF |
jajah, vot seda ma mõtlesingi  |
Novott, seda rääkisid mu sõbrad ka aaga panin off eksole, läksin mängu ja hiir üldse ei liigu, lähen tgsi menüüsse, hiir liigub menüüs aga klõpsata ei saa D Milles jama ? ma ei tea kunagi ple midagi sellist ette tulnud vana arvutiga oli kõik  |
Endal oli ka mõnikord selline asi.
Aitas see, et menüüs liiguta hiirt, klõpsi nuppe ja klaviatuuriga proovi ka jamada...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
15.01.2009 23:18:14
|
|
|
| w00x7 kirjutas: |
| Sry, ma kogemata vaatasin, et see GTA 4 teema:( |
Ega seda ma arvasin kah SA kohta oli natuke naljakas küsimus. Neljanda saad kõige odavamalt vast Klick'ist - 590 eeku.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkukene
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2007
|
17.01.2009 20:27:00
|
|
|
| Tener kirjutas: |
| mihkukene kirjutas: |
| crypto kirjutas: |
| Stabby kirjutas: |
| invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF |
jajah, vot seda ma mõtlesingi  |
Novott, seda rääkisid mu sõbrad ka aaga panin off eksole, läksin mängu ja hiir üldse ei liigu, lähen tgsi menüüsse, hiir liigub menüüs aga klõpsata ei saa D Milles jama ? ma ei tea kunagi ple midagi sellist ette tulnud vana arvutiga oli kõik  |
Endal oli ka mõnikord selline asi.
Aitas see, et menüüs liiguta hiirt, klõpsi nuppe ja klaviatuuriga proovi ka jamada...  |
Suuured tänud aitaski, menüüs lasen ringi ja siis panen resume ja jälle kõik OK
|
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
19.01.2009 17:30:35
|
|
|
| Mingit total conversion modi oskab keegi soovitada?
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
19.01.2009 22:10:53
|
|
|
| flameas, äkki sirvid natuke viimaseid lehti teemas.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
19.01.2009 22:40:31
|
|
|
Mõtlesin ,et keegi räägiks veits lähemalt omast kogemusest total conversion modidega. Võiks mingi mod olla, mis vahetab peale autode ka midagi muud välja, lisab asju jne. Autosi võib isegi vahetada. Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust, saab end täis juua jne
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
19.01.2009 22:55:04
|
|
|
| tsitaat: |
Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust
|
Selline mäng võiks tulevikus olla, kust autod võtavadki kütust ja teenitud raha eest tuleks seda juurde osta. Nt. TDU2 või GTA V Pull oleks keset põgenemist avastad, et paak hakkab tühjaks saama
viimati muutis Artur R. 20.01.2009 01:56:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
19.01.2009 23:12:02
|
|
|
| rocla, selle nimi on elu ja fps ja graafika on sel pagana head.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Artur R.
HV veteran

liitunud: 04.11.2005
|
20.01.2009 00:00:53
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| rocla, selle nimi on elu ja fps ja graafika on sel pagana head. |
Ma olen viimasel ajal lihtsalt suht palju TDU'd mänginud ja sel ajal mõelnud mida saaks mängu juurde tuua. Äkki järjes on midagi lisatud.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bezdomn6i
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2003
|
20.01.2009 11:46:52
|
|
|
| kahtlustan, et neid, kes viitsiks arvuti taga tavaelu simuleerida on ikka väga vähe. mu meelest see söömine ja muskli pumpamine on täiega liiast...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yellowboost
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2003
|
20.01.2009 13:55:22
|
|
|
| rocla kirjutas: |
| tsitaat: |
Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust
|
Selline mäng võiks tulevikus olla, kust autod võtavadki kütust ja teenitud raha eest tuleks seda juurde osta. Nt. TDU2 või GTA V Pull oleks keset põgenemist avastad, et paak hakkab tühjaks saama  |
Mafias võtab auto kütust.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkukene
HV kasutaja
liitunud: 24.12.2007
|
21.01.2009 16:39:35
|
|
|
Pm kas GTA SA'le ei ole mingid sellist MOD'i et autodel on benapaagid ka et saab tankida janii, ja siis see ka et kui peaksid mendile kiiruseületamisega vahele jääma siis hakkab taga ajama, nii on igav et mingi sõidad mendist 200 mööda ja ment ei tee midagi SOOVITAGE HÄID MOD'e !
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|