Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jurto
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2008




sõnum 22.10.2008 13:21:32 vasta tsitaadiga

Niuke küsimus,et kas keegi saaks aidata,kuidas saab seda osa teha kus pead autoga hüppama,ma vajutan küll nooli aga tuleb ekiri et soo bad or too late,aga vajutan siis kui ringis on.ma ei tea äkki on ka mingi muu võimalus?või läpakaga ei saagi seda osa teha?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.10.2008 14:02:38 vasta tsitaadiga

Saab ikka läpakaga teha, kui kõik neli noolt on paigas ja hüpitavad autot siis peakski kõik eeldused täidetud olema, et see ära teha. Aga ära panust tõsta, see teeb selel kohe palju raskemaks.
Ja kui on diagonaalis nool siis pead vajutama kahte klahvi korraga.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jurto
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2008




sõnum 22.10.2008 14:10:27 vasta tsitaadiga

Ma teen kõike nii nagu peab,aga millegi pärast ütleb ikka et soo bad or too late.Ma ei tea mis jama on,rannas tantsides töötas küll,aga autot hüpitama panna ei saa icon_confused.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 18:58:39 vasta tsitaadiga

Vajutad ikka siis kui vastav nool ringi sisse jõuab?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2008 21:10:16 vasta tsitaadiga

jurto kirjutas:
Ma teen kõike nii nagu peab,aga millegi pärast ütleb ikka et soo bad or too late.Ma ei tea mis jama on,rannas tantsides töötas küll,aga autot hüpitama panna ei saa icon_confused.gif

Autoga hüppades ei olnud mitte nooleklahvid vaid numpad klahvid 8, 4, 6, 2.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
föönix
HV kasutaja
föönix

liitunud: 16.04.2008




sõnum 04.11.2008 02:37:57 vasta tsitaadiga

erm kas san andreasele on ka tavalisele xbox I koode olemas? ise ei suuda leida,pc jaox aint leian icon_sad.gif
_________________
M:Samsung calaxy xcover 2
M: läpakad: HP pavilion zv5000 HP pavilion dv 5000 Acer Aspire 5100
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 19:12:14 vasta tsitaadiga

Keegi teab milles võib probleem olla, nimelt multiplayerit pelades ujudes, ei uju üldse sprint nuppu klõpsides ja teised ujuvad mööda must nagu niuhti, olen ka teise nupu peale bindinud aga ikka ei uju kiiremini.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
doh
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 22:55:56 vasta tsitaadiga

föönix kirjutas:
erm kas san andreasele on ka tavalisele xbox I koode olemas? ise ei suuda leida,pc jaox aint leian icon_sad.gif

http://www.gtasanandreas.net/cheats/xbox.php
google ist dein freund.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
destiny12
Piiratud kasutaja
destiny12

liitunud: 26.12.2007




sõnum 10.12.2008 17:22:12 vasta tsitaadiga

Kuidas ma Saaks onlinis mängida?
Mida mul tõmmata ja teha on vaja?

_________________
"Ära mine sinna, kuhu rada viib. Mine selle asemel sinna, kus rada ei ole, ja saa teerajajaks."
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 17:33:06 vasta tsitaadiga

Siit lehelt tõmbad SA-MP http://www.sa-mp.com/download.php

Installid ära, käivitad SAMPi (peab olema mäng patchimata ehk 1.0 versioon).
Refreshid servereid ja valid sobiva, siis paned connect ja mäng peaks ise käima minema peale connect vajutamist.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 18.12.2008 21:05:15 vasta tsitaadiga

Keegi kuskil onlines ka seda pelab...?
V oskab mingit head reallife servut soovitda?

Ise letisin selle koha http://foorum.estrp.com/

on keegi siin kasutaja ?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufonaut21
HV kasutaja
ufonaut21

liitunud: 02.04.2003




sõnum 24.12.2008 17:54:09 vasta tsitaadiga

Kuidas missioonis "los desperados" nende roheliste gängi vendadega jutule saab. Kolme meest vaja, aga krt aru ei saa.
_________________
Tervitusi kosmosest!!!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2008 17:55:48 vasta tsitaadiga

ufonaut21 kirjutas:
Kuidas missioonis "los desperados" nende roheliste gängi vendadega jutule saab. Kolme meest vaja, aga krt aru ei saa.


sihi neid (ära tulista icon_biggrin.gif ) ja vajuta nuppu "G" icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufonaut21
HV kasutaja
ufonaut21

liitunud: 02.04.2003




sõnum 24.12.2008 18:07:15 vasta tsitaadiga

Ok proovin G-d vajutada. Sihtisin ja vehkisin kuid jutule ei saanud icon_lol.gif
_________________
Tervitusi kosmosest!!!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
morgue666
HV vaatleja
morgue666

liitunud: 09.05.2006




sõnum 25.12.2008 01:41:17 vasta tsitaadiga

ufonaut21, sihi paljaste rusikatega ja vajuta seda nuppu, mis sul on seadistatud "group ctrl forward"
_________________
Pataljoni ülem: Nimi, sõdur!
Sõdur: Tatatataavi...
Pataljoni ülem: Selge kuulipilduriks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufonaut21
HV kasutaja
ufonaut21

liitunud: 02.04.2003




sõnum 25.12.2008 14:13:02 vasta tsitaadiga

morgue666 kirjutas:
ufonaut21, sihi paljaste rusikatega ja vajuta seda nuppu, mis sul on seadistatud "group ctrl forward"


Nii tegingi ja sai see mäng läbi ka tehtud. Tänud thumbs_up.gif

_________________
Tervitusi kosmosest!!!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 23:27:49 vasta tsitaadiga

Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? thumbs_up.gif (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks) icon_eek.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 23:36:36 vasta tsitaadiga

masterx kirjutas:
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? thumbs_up.gif (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks) icon_eek.gif


san andreas biohazard alert on päris norm mod icon_smile.gif mulle meeldis

http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert

Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masterx
HV veteran
masterx

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2008 23:45:49 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
masterx kirjutas:
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? thumbs_up.gif (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks) icon_eek.gif


san andreas biohazard alert on päris norm mod icon_smile.gif mulle meeldis

http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert

Spoiler Spoiler Spoiler
Panin tõmbama, eks siis paistab icon_razz1.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 165
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reinsalu
HV vaatleja
Reinsalu

liitunud: 19.10.2007




sõnum 28.12.2008 00:12:47 vasta tsitaadiga

Tänud nendele, kes siin onlinest mängimisest rääkisid. Mul tükk aega mäng seisis ja polnud mõtteski millegipärast otsida mingit multiplayeri asja. Nüüd on mäng jälle vähe huvitavam. Mõnda eestlastest koosnevat serverit ei ole teada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:26:47 vasta tsitaadiga

Reinsalu, google ja estrp
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:33:44 vasta tsitaadiga

juuri321, see on miski gtasa for nolifers? selline jura ja ilgelt aeganõudev rollimängulahendus mitte lihtne multiplayer koos palju actioniga?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 23:42:38 vasta tsitaadiga

See jah tavaline rollimäng... Rohkem eestlaste serverite otsa pole komistanud.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2009 00:37:42 vasta tsitaadiga

Rollimängurid ikka suudavad hea asja ära rikkuda.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 03.01.2009 20:19:35 vasta tsitaadiga

Creat_1 kirjutas:
masterx kirjutas:
Keegi võiks mõnda lahedat, San Andreas modi soovitada? thumbs_up.gif (Gta IV, mu kastile ei sobi kahjuks) icon_eek.gif


san andreas biohazard alert on päris norm mod icon_smile.gif mulle meeldis

http://www.moddb.com/mods/gta-biohazard-alert



Kas see on online või saab ka offline mängida? Ja võiksid lähemalt rääkida sellest modist.

EDIT : Ei no tänks, selle modiga jookseb mul GTA iga kord kokku kui ma mängin ja pean arvutile resa tegema icon_neutral.gif

EDIT2: Laadisin vist vale versiooni alla, eks näis homme saab seda õiget siis proovida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olver
HV kasutaja
Olver

liitunud: 21.07.2005




sõnum 04.01.2009 21:25:36 vasta tsitaadiga

Uue arvuti ostes kippus öisel ajal terve maailm rohekaks minema. Mida põrgut seal maha võtta on vaja icon_rolleyes.gif
_________________
Stirlitz silitas oma uut arvutikotti, mille Müller oli talle kinkinud. See oli pastor Schlagi nahast.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 07.01.2009 00:56:07 vasta tsitaadiga

Hakkas silma selline mod, http://www.youtube.com/watch?v=Os2nYOx_kX4

San andreasele blur ja reflections mod peale ja meenutabki juba gta4 graafikat. icon_lol.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Blacktor
Piiratud kasutaja
Blacktor

liitunud: 03.11.2008




sõnum 07.01.2009 16:27:49 vasta tsitaadiga

3mad2 kirjutas:
Hakkas silma selline mod, http://www.youtube.com/watch?v=Os2nYOx_kX4

San andreasele blur ja reflections mod peale ja meenutabki juba gta4 graafikat. icon_lol.gif




Huvitav kus seda modi saaada icon_razz.gif?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hardi
HV veteran
Hardi

liitunud: 25.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2009 16:41:18 vasta tsitaadiga

http://boris-vorontsov.narod.ru/download_en.htm

see vist kõige uuem: http://boris-vorontsov.narod.ru/enbseries_gtasa_v0075c2.zip

_________________
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkukene
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2007




sõnum 15.01.2009 21:13:13 vasta tsitaadiga

Helpp:S panin enda sülekale GTA SA peale, niisiis, läksin mängu, aga hiir(sihik) käib liigutades üles, ALLA, liigutades alla liigub hiir ÜLES ! Seadetest vaaatasin, mouse setting, seal oli mingi verticali seade, sõbrad ütlesid et kui selle panen OFF siis peaks töötama, niisiis, panin off, läksin uuesti mängu siis hiir ei liigu üldse(sihik no) aga menüüs saab liigutada, aga klõpsata ei saa :SS milles võib probleem olla ? VISTA viga ei saa olla ? :S mäng ei jama, proovitud 2 erineva SA'ga :S AIDAKE icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 15.01.2009 21:18:49 vasta tsitaadiga

mingi reverse mouse axis või midagi taolist peaks seadete alt olema, sellega saad korda icon_wink.gif
_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 21:23:20 vasta tsitaadiga

invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 15.01.2009 21:24:59 vasta tsitaadiga

Stabby kirjutas:
invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF


jajah, vot seda ma mõtlesingi icon_biggrin.gif

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkukene
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2007




sõnum 15.01.2009 21:33:06 vasta tsitaadiga

crypto kirjutas:
Stabby kirjutas:
invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF


jajah, vot seda ma mõtlesingi icon_biggrin.gif


Novott, seda rääkisid mu sõbrad ka icon_biggrin.gif aaga panin off eksole, läksin mängu ja hiir üldse ei liigu, lähen tgsi menüüsse, hiir liigub menüüs aga klõpsata ei saa icon_biggrin.gifD Milles jama ? icon_biggrin.gif ma ei tea kunagi ple midagi sellist ette tulnud icon_biggrin.gif vana arvutiga oli kõik thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
w00x7
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 22:43:39 vasta tsitaadiga

Kas sellise läppariga mängiks normaalselt?

Intel Core 2 duo T9300 2,5Ghz
3gb DDR2
nVIDIA GeForce Go 8600M GT 512MB

Ja kui ma tirin kuskilt, kas siis mingit kasjakki ei või tekkida, et ei saa normaalselt mängida vms?
Kust saaks kõige odavamalt osta? (Eestist ikka)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 22:47:58 vasta tsitaadiga

GTA SA'd saad ikka mängida. Ja tirimisest ära räägi icon_exclaim.gif Andricos 399.-, Prismades oli ka taolise hinnaga viimati kui nägin....
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
w00x7
HV vaatleja

liitunud: 22.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 22:50:34 vasta tsitaadiga

Sry, ma kogemata vaatasin, et see GTA 4 teema:(
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 15.01.2009 22:50:52 vasta tsitaadiga

SA jookseb nagu siid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 15.01.2009 22:52:04 vasta tsitaadiga

mihkukene kirjutas:
crypto kirjutas:
Stabby kirjutas:
invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF


jajah, vot seda ma mõtlesingi icon_biggrin.gif


Novott, seda rääkisid mu sõbrad ka icon_biggrin.gif aaga panin off eksole, läksin mängu ja hiir üldse ei liigu, lähen tgsi menüüsse, hiir liigub menüüs aga klõpsata ei saa icon_biggrin.gifD Milles jama ? icon_biggrin.gif ma ei tea kunagi ple midagi sellist ette tulnud icon_biggrin.gif vana arvutiga oli kõik thumbs_up.gif


Endal oli ka mõnikord selline asi.
Aitas see, et menüüs liiguta hiirt, klõpsi nuppe ja klaviatuuriga proovi ka jamada... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 23:18:14 vasta tsitaadiga

w00x7 kirjutas:
Sry, ma kogemata vaatasin, et see GTA 4 teema:(
Ega seda ma arvasin kah icon_lol.gif SA kohta oli natuke naljakas küsimus. Neljanda saad kõige odavamalt vast Klick'ist - 590 eeku.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkukene
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2007




sõnum 17.01.2009 20:27:00 vasta tsitaadiga

Tener kirjutas:
mihkukene kirjutas:
crypto kirjutas:
Stabby kirjutas:
invert mouse või midagi taolist peaks olema OFF


jajah, vot seda ma mõtlesingi icon_biggrin.gif


Novott, seda rääkisid mu sõbrad ka icon_biggrin.gif aaga panin off eksole, läksin mängu ja hiir üldse ei liigu, lähen tgsi menüüsse, hiir liigub menüüs aga klõpsata ei saa icon_biggrin.gifD Milles jama ? icon_biggrin.gif ma ei tea kunagi ple midagi sellist ette tulnud icon_biggrin.gif vana arvutiga oli kõik thumbs_up.gif


Endal oli ka mõnikord selline asi.
Aitas see, et menüüs liiguta hiirt, klõpsi nuppe ja klaviatuuriga proovi ka jamada... icon_biggrin.gif


Suuured tänud icon_biggrin.gif aitaski, menüüs lasen ringi ja siis panen resume ja jälle kõik OK icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 17:30:35 vasta tsitaadiga

Mingit total conversion modi oskab keegi soovitada?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 22:10:53 vasta tsitaadiga

flameas, äkki sirvid natuke viimaseid lehti teemas.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 22:40:31 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ,et keegi räägiks veits lähemalt omast kogemusest total conversion modidega. Võiks mingi mod olla, mis vahetab peale autode ka midagi muud välja, lisab asju jne. Autosi võib isegi vahetada. Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust, saab end täis juua jne icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 22:55:04 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust

Selline mäng võiks tulevikus olla, kust autod võtavadki kütust ja teenitud raha eest tuleks seda juurde osta. Nt. TDU2 või GTA V icon_biggrin.gif Pull oleks keset põgenemist avastad, et paak hakkab tühjaks saama icon_lol.gif


viimati muutis Artur R. 20.01.2009 01:56:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2009 23:12:02 vasta tsitaadiga

rocla, selle nimi on elu ja fps ja graafika on sel pagana head.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Artur R.
HV veteran
Artur R.

liitunud: 04.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2009 00:00:53 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
rocla, selle nimi on elu ja fps ja graafika on sel pagana head.
icon_lol.gif Ma olen viimasel ajal lihtsalt suht palju TDU'd mänginud ja sel ajal mõelnud mida saaks mängu juurde tuua. Äkki järjes on midagi lisatud.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bezdomn6i
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2003




sõnum 20.01.2009 11:46:52 vasta tsitaadiga

kahtlustan, et neid, kes viitsiks arvuti taga tavaelu simuleerida on ikka väga vähe. mu meelest see söömine ja muskli pumpamine on täiega liiast...
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yellowboost
Kreisi kasutaja
yellowboost

liitunud: 08.11.2003




sõnum 20.01.2009 13:55:22 vasta tsitaadiga

rocla kirjutas:
tsitaat:

Näiteks Vice-le oli miski mod mis lisas selle, et auto võtab kütust

Selline mäng võiks tulevikus olla, kust autod võtavadki kütust ja teenitud raha eest tuleks seda juurde osta. Nt. TDU2 või GTA V icon_biggrin.gif Pull oleks keset põgenemist avastad, et paak hakkab tühjaks saama icon_lol.gif



Mafias võtab auto kütust.



beer_yum.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mihkukene
HV kasutaja

liitunud: 24.12.2007




sõnum 21.01.2009 16:39:35 vasta tsitaadiga

Pm kas GTA SA'le ei ole mingid sellist MOD'i et autodel on benapaagid ka icon_wink.gif et saab tankida janii, ja siis see ka et kui peaksid mendile kiiruseületamisega vahele jääma siis hakkab taga ajama, nii on igav et mingi sõidad mendist 200 mööda ja ment ei tee midagi icon_biggrin.gif SOOVITAGE HÄID MOD'e ! icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto: San Andreas mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 130, 131, 132, 133, 134, 135  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.