|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
09.12.2008 19:07:02
|
|
|
| Mingi suvalise eide saad üles viia relv kuklas ja ära panna ?
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Brom
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2005
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
09.12.2008 19:14:35
|
|
|
Kas keegi hea inimene võiks mingi seletuse anda, mida ja kuidas selle cacheboostiga toimetama peaks
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
09.12.2008 19:20:10
|
|
|
Vähemalt mõni hea uudis ka
| tsitaat: |
| Gta IV PC patch v1.01 will be released from Games For Windows December 11th |
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Imps2s
HV kasutaja
liitunud: 27.02.2006
|
09.12.2008 19:20:21
|
|
|
| tsitaat: |
sai cellule tiba klokki juurde antud ja fx'ile ka tibake nüüd lippab kiiremini kui i7 prose, arvutab graafikat nii et mühiseb, pc 133'le andsin ka volti juurde ja nüüd kelluvad kõrgemale oma 2100 mhz tiksub ära vaikselt nagu,siis toitekale panin 2 faasi juurde , nüüd vähemalt toibab süsteemi ära ilma mingisuguse probleemita,aeg ajalt lööb kaitsme välja aga ma ei pabista kuna natuke saab ikka
Suur_Raul
|
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
09.12.2008 19:25:34
|
|
|
| Imps2s kirjutas: |
| tsitaat: |
sai cellule tiba klokki juurde antud ja fx'ile ka tibake nüüd lippab kiiremini kui i7 prose, arvutab graafikat nii et mühiseb, pc 133'le andsin ka volti juurde ja nüüd kelluvad kõrgemale oma 2100 mhz tiksub ära vaikselt nagu,siis toitekale panin 2 faasi juurde , nüüd vähemalt toibab süsteemi ära ilma mingisuguse probleemita,aeg ajalt lööb kaitsme välja aga ma ei pabista kuna natuke saab ikka
Suur_Raul
|
|
theimps oma hea huumori soonega. 8)
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 19:32:07
|
|
|
| jacuzzy kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
Kohtingud on mõnusad, esimene kohting lõpper bowlingus verevalamisega.
Naine oli päris ehmund ja seletas, et olen agressiivne.  |
Mul oli peaaegu sama lugu. Romaniga stripiklubisse minek lõppes lööminguga, mendid tulid kohale ja verd lendas; järgmisel hommikul käisin tõin Romani haiglast ära.  |
Ma läksin selle RAsta vennaga (LJ vist) stripikasse ronisin lavale naist käppima ja turvad kohe ligi ei jäänud muud üle kui tukk välja võtta ja maha lasta..LJ sai aga lõuksi ja siis pidin sellele hiljem haiglasse järele minema. |
irwww hea jutt teil ja karmid vennad olete ma küll mängin piljardit vms rahulikult (puldiga on kuidagi parem mängida piljardit minumeelest..)
enivei kõige parem et sain ka oma erroritest lahti saab rahulikult mängida nüüd võtsin neid texture ja rendering mediumi peale ja on ok kõik ... ei tea kas selle tuleva patchiga saab neid jälle nats kõrgemaks tõsta aga jah muidu on lahe autosi rotti panna ja ringi kimada..
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.12.2008 19:33:41
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| E90 kirjutas: |
Kas ma pean selle lihtsalt tray-sse jätma või tuleb sealt midagi valida ka? |
Jäta lihtsalt sinna ning pane GTA IV tööle, mulle piisas.  |
| puik17 kirjutas: |
Kas keegi hea inimene võiks mingi seletuse anda, mida ja kuidas selle cacheboostiga toimetama peaks  |
no kas sellest ei piisa?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
09.12.2008 19:35:20
|
|
|
| Oe. Ei märganud, andestust.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.12.2008 19:38:17
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Aga teate mis minul täna juhtus? Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!! |
Võtsid ikka enda auto, või lõid akna sisse ja ..........
Kas posteljoni tukk kuklas tuppa ei tahtnud kutsuda.
Enivei, loodame et ,ootamine ikka äratasus ja pettuma ei pea.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
09.12.2008 19:39:39
|
|
|
| Brom, krdi lawchick, olime datel ja kõndisin tänavale tsikli juurde, jooksis pätt nina eest ja siis tuli ment ja jooksis end vastu mind pikali, läks muidugi löömaks, otse eest tuli 3 politseiautot, tegin 2 lasku ja eit oli scared, sõitsin siis kodupoole, tibi peal, tuleb nurgatagant lihtsalt mingi jorss ja sõidab otsa ja nätaki, eit lamab asfaldil. Tõuseb püsti ja ütleb, et this is over.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.12.2008 19:45:17
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| kas keegi, kellel umbes 20% tehtud, viitsib enda save game'i ülesse panna kuhugile? mul enda save kadus system restorega ära... |
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2008 19:47:16
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |
Aga teate mis minul täna juhtus? Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!! |
Võtsid ikka enda auto, või lõid akna sisse ja ..........
Kas posteljoni tukk kuklas tuppa ei tahtnud kutsuda.
Enivei, loodame et ,ootamine ikka äratasus ja pettuma ei pea.  |
Mis ma tast ikka tuppa kutsun, ei tee talle seda lõbu, et saaks GTA4 uudistada
Praegu installin, loodan samuti et ei pea pettuma
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
09.12.2008 19:48:23
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
Aga teate mis minul täna juhtus? Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!! |
sellise ilmaga sõi jäätist
karm.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
09.12.2008 19:50:17
|
|
|
"töötavatel tüdrukutel" ikka vanad kombed meeles, paar meetrit teest eemal ja kohe läheb
Spoiler 
Kui print screen teha siis surub millegipärast pildi kokku alati, mingi inside teema
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2008 19:50:50
|
|
|
| jungleman kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |
Aga teate mis minul täna juhtus? Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!! |
sellise ilmaga sõi jäätist
karm. |
Mingi punane mahlapulk oli 8)
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
09.12.2008 19:52:02
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
"töötavatel tüdrukutel" ikka vanad kombed meeles, paar meetrit teest eemal ja kohe läheb
Spoiler 
Kui print screen teha siis surub millegipärast pildi kokku alati, mingi inside teema  |
Kuidas sa litsi autosse said? Krt relva ähvardusel kipuvad ära jooksma.
Mingi signaali peab laskma?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
09.12.2008 19:53:53
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
"töötavatel tüdrukutel" ikka vanad kombed meeles, paar meetrit teest eemal ja kohe läheb
Spoiler 
Kui print screen teha siis surub millegipärast pildi kokku alati, mingi inside teema  |
Kui pilt on kokku surutud, siis tundub see nn. "töötav tüdruk" palju saledam ju
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.12.2008 19:57:56
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| kas keegi, kellel umbes 20% tehtud, viitsib enda save game'i ülesse panna kuhugile? mul enda save kadus system restorega ära... |
palun keegi, mängu nälg on , aga ei viitsi 0'st hakata jälle.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
09.12.2008 19:59:45
|
|
|
| G80 kirjutas: |
Mingi signaali peab laskma? |
Sõidad kõrvale(eraautoga) ja lased signaali, siis ta upitab seal auto kõrval ja võtad peale, sõidad kuskile võssa ja valid oma "teenuse"
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
09.12.2008 20:02:40
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
irw G80 ei saa litsi käest kätte w  |
Eks ma ürita veel, läheb suuremat riista vaja millega ähvardada, näiteks õlakahur, see peaks igale naisele muljet avaldama.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.12.2008 20:05:51
|
|
|
väga super, mul oli vist 28 nii et see on peaaegu sama. saada link PS'i.
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mzx30
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2008
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
09.12.2008 20:16:51
|
|
|
kus xp peal save game fail asub üldse ?
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.12.2008 20:20:12
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
kus xp peal save game fail asub üldse ? |
Lappa paar lehekülge ettepoole, seal keegi postitas.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
09.12.2008 20:25:43
|
|
|
| mis värk selle MP'ga on?....mul viskab enamustest serveritest välja ja ütleb, et you have been removed from the game...või midagi sarnast.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
09.12.2008 20:27:53
|
|
|
Koksasin X'i ,sain ta penthouse'i . Ma juba arvasin, et kui lasta X maha siis saab ta korteri.
_________________ Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu ! |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
09.12.2008 20:37:52
|
|
|
Homme saan ka kätte lõpuks
Tartus klikis on veel neid ?
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
09.12.2008 20:42:06
|
|
|
krrr.. mul pidi kah homme kohale jõudma..saab hakata lõpuks misse tegema:P
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
09.12.2008 20:43:26
|
|
|
CCC alt valisin et vsync alati off ja jõudluse kasv oli märgatav. Enam ei hüppa fps alla nagu sõge jänes... why the F R* selle valiku graafiku settingutest välja jättis. Minuteada alati GTA'des see valik olemas olnud
online'i ei ürita enne minna kui pätsitakse see käkk ära.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
09.12.2008 20:45:22
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
Vähemalt mõni hea uudis ka
| tsitaat: |
| Gta IV PC patch v1.01 will be released from Games For Windows December 11th |
|
mis allikas on?
see oleks ju...ülehomme
päev peale ATI draivereid
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
09.12.2008 20:48:26
|
|
|
Alles ülehomme?!!? See peaks ammu juba väljas olema
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
09.12.2008 20:50:12
|
|
|
| Kust seda Vsync saab maha keerata CCC alt ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
09.12.2008 20:50:28
|
|
|
| angel kirjutas: |
CCC alt valisin et vsync alati off ja jõudluse kasv oli märgatav. Enam ei hüppa fps alla nagu sõge jänes... why the F R* selle valiku graafiku settingutest välja jättis. Minuteada alati GTA'des see valik olemas olnud
online'i ei ürita enne minna kui pätsitakse see käkk ära. |
See on siis "Wait for vertical refresh" ?
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pruuli555
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.07.2007
|
09.12.2008 21:06:17
|
|
|
heaküll ma ei viitsi kogi teemat läbi lapata.
äkki keegi ütleks milles seisneb piraadil kaamera error.
olen juba mõnd aega mänginud ja ei saa mina pihta kus see error olema peaks
_________________ BatRat |
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 21:07:19
|
|
|
ma ei tea ma viskan selle mängu prügikasti varsti üks error lõpeb teine algab nüüd tuleb selline kiri et GTA IV FATAL ERROR ZLIB20 ?? ja neti otsing ei anna midagi tarka selle kohta on kellelgi veel sellist asja olnud või olen mina ainuke idioot ? mul on kõige uuem ametlik ATI driver peal mis saada on (8.11) kõik framework ja muu jama peal jne ... on minu arvutil siis midagi viga äkki mõni ime et piraatlus nii suur on kui ka raha eest toodetakse sõna otses mõttes kräppi
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Härra
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2007
|
09.12.2008 21:14:15
|
|
|
Evil14, siis kui mul valgusemööja äta tuli siis oli mul samamoodi aga erivevalt sinust sõitsin ma BMXiga ja postkontori mutt lasi ka soomekaga ringi
_________________ 13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees. |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
09.12.2008 21:16:27
|
|
|
mul lõppeb iga mängust väljumine siniselt
nagu jookseks midagi kokku ja mäng ei oska midagi tarka teha ja pakib asjad sellisel meetodil kokku. Arvatavasti lõppeb mul see pull varem või hiljem formatiga, sest windows suudab raudselt paar vajalikku faili ära kaotada kui süsteem niiviisi pendeldab.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
09.12.2008 21:24:35
|
|
|
Mul lihtsalt ei vea välia, p4 3.6GHz, aga võtab ikka laggima, kui ei taha kasutada seda RGSC, siis võiks selle vähemalt välja saada lülitada... Päris jama.
Average FPS: 18.90
Duration: 37.24 sec
CPU Usage: 92%
Mingi odav patch võiks välja tulla
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 21:25:12
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
mul lõppeb iga mängust väljumine siniselt
nagu jookseks midagi kokku ja mäng ei oska midagi tarka teha ja pakib asjad sellisel meetodil kokku. Arvatavasti lõppeb mul see pull varem või hiljem formatiga, sest windows suudab raudselt paar vajalikku faili ära kaotada kui süsteem niiviisi pendeldab. |
kuigi mul see vista ka nüüd mingi üle aasta peal olnud ja olen lugenud et mõni teeb ikka iga kuu endale formati et nagu tead kogub windows igast rämpsu endale väga ruttu külge.. kuigi ma ei tea kuidas vistaga on... ma mõtlen et ootan selle windows 7 ära kui see tuleb parem kui vista siis teen ka arvuti puhtaks ja panen selle endale .... aga jah siis muudest välismaa foorumitest loen et paljudel viskab igast erroreid see mäng ette... imelik et siit mina ainuke idioot olen kellel need probleemid on ... võib-olla poleks pidanud ka seda ATI sitajunni ostma
viimati muutis Gap 09.12.2008 21:25:40, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 21:25:21
|
|
|
| t6nn_k kirjutas: |
mul lõppeb iga mängust väljumine siniselt
nagu jookseks midagi kokku ja mäng ei oska midagi tarka teha ja pakib asjad sellisel meetodil kokku. Arvatavasti lõppeb mul see pull varem või hiljem formatiga, sest windows suudab raudselt paar vajalikku faili ära kaotada kui süsteem niiviisi pendeldab. |
Event viewer midagi tarka ka ütleb?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
09.12.2008 21:28:33
|
|
|
Mingi draiverite kala sul ilmselt on , Gap, ehk ikka peaksid formatit proovima ?
Windows 7ni on veel natuke aega ma arvan .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2008 21:30:28
|
|
|
Mis cache tweakist te siin enne rääkisite?
Ahjaa, Catalyst 8.12b teeb arvuti restardi peale paari minti mängimist Ülikõva, kõige kõvem on see, et vanasi drivereid tagasi peale panna ei saagi Ütleb, et pole ATI kaarti masinas wtf nagu... oh jumal
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
09.12.2008 21:30:58
|
|
|
Ise lasen praegu kolmandat korda selle mängu pärast WINi peale..
Aga äkki saab nüüd tööle ka..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 21:31:44
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Mingi draiverite kala sul ilmselt on , Gap, ehk ikka peaksid formatit proovima ?
Windows 7ni on veel natuke aega ma arvan . |
arvad no seda ma tean jah et win 7 aega on aga see selleks ... ma kannatan need paar päeva ära ja kui se patch parandab ära need errorid ehk siis seekord ei tee formatit kuigi noh varsti peab nii või naa tegema ... oskaks ainult siis teeks kasvõi praegu ära
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blaster1
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2005
|
09.12.2008 21:32:36
|
|
|
| Gap kirjutas: |
ma ei tea ma viskan selle mängu prügikasti varsti üks error lõpeb teine algab nüüd tuleb selline kiri et GTA IV FATAL ERROR ZLIB20 ?? ja neti otsing ei anna midagi tarka selle kohta on kellelgi veel sellist asja olnud või olen mina ainuke idioot ? mul on kõige uuem ametlik ATI driver peal mis saada on (8.11) kõik framework ja muu jama peal jne ... on minu arvutil siis midagi viga äkki mõni ime et piraatlus nii suur on kui ka raha eest toodetakse sõna otses mõttes kräppi  |
Mul viskas ka esimese installiga sama errori ZLIB20.....muud ei aidanud kui tegin mängule uninstall ja uuesti peale, nüüd töötab kõik normaalselt,......endal kah Ati driver 8.11
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|