Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.12.2008 19:07:02 vasta tsitaadiga

Mingi suvalise eide saad üles viia relv kuklas ja ära panna ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Brom
HV kasutaja
Brom

liitunud: 18.07.2005




sõnum 09.12.2008 19:09:54 vasta tsitaadiga

Kohtamistest rääkides.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:14:35 vasta tsitaadiga

Kas keegi hea inimene võiks mingi seletuse anda, mida ja kuidas selle cacheboostiga toimetama peaks icon_redface.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:20:10 vasta tsitaadiga

Vähemalt mõni hea uudis ka

tsitaat:
Gta IV PC patch v1.01 will be released from Games For Windows December 11th

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Imps2s
HV kasutaja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 09.12.2008 19:20:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
sai cellule tiba klokki juurde antud ja fx'ile ka tibake nüüd lippab kiiremini kui i7 prose, arvutab graafikat nii et mühiseb, pc 133'le andsin ka volti juurde ja nüüd kelluvad kõrgemale oma 2100 mhz tiksub ära vaikselt nagu,siis toitekale panin 2 faasi juurde , nüüd vähemalt toibab süsteemi ära ilma mingisuguse probleemita,aeg ajalt lööb kaitsme välja aga ma ei pabista kuna natuke saab ikka

Suur_Raul
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:25:34 vasta tsitaadiga

Imps2s kirjutas:
tsitaat:
sai cellule tiba klokki juurde antud ja fx'ile ka tibake nüüd lippab kiiremini kui i7 prose, arvutab graafikat nii et mühiseb, pc 133'le andsin ka volti juurde ja nüüd kelluvad kõrgemale oma 2100 mhz tiksub ära vaikselt nagu,siis toitekale panin 2 faasi juurde , nüüd vähemalt toibab süsteemi ära ilma mingisuguse probleemita,aeg ajalt lööb kaitsme välja aga ma ei pabista kuna natuke saab ikka

Suur_Raul
thumbs_up.gif theimps oma hea huumori soonega. 8)
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 19:32:07 vasta tsitaadiga

jacuzzy kirjutas:
Traf kirjutas:
G80 kirjutas:
Kohtingud on mõnusad, esimene kohting lõpper bowlingus verevalamisega. icon_lol.gif
Naine oli päris ehmund ja seletas, et olen agressiivne. icon_neutral.gif

Mul oli peaaegu sama lugu. Romaniga stripiklubisse minek lõppes lööminguga, mendid tulid kohale ja verd lendas; järgmisel hommikul käisin tõin Romani haiglast ära. icon_biggrin.gif


Ma läksin selle RAsta vennaga (LJ vist) stripikasse ronisin lavale naist käppima icon_biggrin.gif ja turvad kohe ligi ei jäänud muud üle kui tukk välja võtta ja maha lasta..LJ sai aga lõuksi ja siis pidin sellele hiljem haiglasse järele minema.



irwww hea jutt teil ja karmid vennad olete icon_biggrin.gif ma küll mängin piljardit vms rahulikult (puldiga on kuidagi parem mängida piljardit minumeelest..)


enivei kõige parem et sain ka oma erroritest lahti saab rahulikult mängida nüüd banana_dance.gif võtsin neid texture ja rendering mediumi peale ja on ok kõik ... ei tea kas selle tuleva patchiga saab neid jälle nats kõrgemaks tõsta icon_rolleyes.gif aga jah muidu on lahe autosi rotti panna ja ringi kimada..
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:33:41 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
E90 kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
jansaman kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
teitur, lase selline asi peale, mul tulid sellega kõik textuurid välja. http://dl.filekicker.com/send/file/207640-GSBE/cb-setup.exe
h2rra, samamoodi proovigu seda proget.


Mis asi see on ja mida see teeb?

Systweak CacheBoost, ehk siis mälu optimiseerimis proge vms
http://www.gtaforums.com/index.php?act=ST&f=233&t=381648

Kas ma pean selle lihtsalt tray-sse jätma või tuleb sealt midagi valida ka?


Jäta lihtsalt sinna ning pane GTA IV tööle, mulle piisas. thumbs_up.gif


puik17 kirjutas:
Kas keegi hea inimene võiks mingi seletuse anda, mida ja kuidas selle cacheboostiga toimetama peaks icon_redface.gif


no kas sellest ei piisa?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:35:20 vasta tsitaadiga

Oe. Ei märganud, andestust.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:38:17 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Aga teate mis minul täna juhtus? icon_biggrin.gif Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!!


Võtsid ikka enda auto, või lõid akna sisse ja ..........
Kas posteljoni tukk kuklas tuppa ei tahtnud kutsuda.


Enivei, loodame et ,ootamine ikka äratasus ja pettuma ei pea. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:39:39 vasta tsitaadiga

Brom, krdi lawchick, olime datel ja kõndisin tänavale tsikli juurde, jooksis pätt nina eest ja siis tuli ment ja jooksis end vastu mind pikali, läks muidugi löömaks, otse eest tuli 3 politseiautot, tegin 2 lasku ja eit oli scared, sõitsin siis kodupoole, tibi peal, tuleb nurgatagant lihtsalt mingi jorss ja sõidab otsa ja nätaki, eit lamab asfaldil. Tõuseb püsti ja ütleb, et this is over.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:45:17 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas keegi, kellel umbes 20% tehtud, viitsib enda save game'i ülesse panna kuhugile? mul enda save kadus system restorega ära...

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:47:16 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Aga teate mis minul täna juhtus? icon_biggrin.gif Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!!


Võtsid ikka enda auto, või lõid akna sisse ja ..........
Kas posteljoni tukk kuklas tuppa ei tahtnud kutsuda.


Enivei, loodame et ,ootamine ikka äratasus ja pettuma ei pea. thumbs_up.gif

Mis ma tast ikka tuppa kutsun, ei tee talle seda lõbu, et saaks GTA4 uudistada icon_biggrin.gif
Praegu installin, loodan samuti et ei pea pettuma icon_wink.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 09.12.2008 19:48:23 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
Aga teate mis minul täna juhtus? icon_biggrin.gif Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!!

sellise ilmaga sõi jäätist icon_rolleyes.gif
karm.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:50:17 vasta tsitaadiga

"töötavatel tüdrukutel" ikka vanad kombed meeles, paar meetrit teest eemal ja kohe läheb icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui print screen teha siis surub millegipärast pildi kokku alati, mingi inside teema icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:50:50 vasta tsitaadiga

jungleman kirjutas:
Evil14 kirjutas:
Aga teate mis minul täna juhtus? icon_biggrin.gif Käisin postkontoris, küsisin kas mulle pakk on tulnud maksikirjana. öeldi et on küll aga just oli postiljon seda läinud mulle postkasti panema. Jooksin ruttu kooli juurde (olen abiturient), panin oma autole hääled sisse ja asusin kodu poole sõitma, jõudsin oma postkasti juurde ja avastasin et see on tühi. Kärutasin siis tagasi linna poole ja nägin et postiljoni auto on poe juures... ootasin ja ootasin, lõpuks tuli postiljon poest välja.. lasin tal rahulikult oma jäätise ära süüa ning küsisin siis omale paki. MUL ON NÜÜD GTA 4!!!!!!!

sellise ilmaga sõi jäätist icon_rolleyes.gif
karm.

Mingi punane mahlapulk oli 8)
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.12.2008 19:52:02 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
"töötavatel tüdrukutel" ikka vanad kombed meeles, paar meetrit teest eemal ja kohe läheb icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui print screen teha siis surub millegipärast pildi kokku alati, mingi inside teema icon_biggrin.gif

Kuidas sa litsi autosse said? icon_eek.gif Krt relva ähvardusel kipuvad ära jooksma.
Mingi signaali peab laskma?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:53:53 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
"töötavatel tüdrukutel" ikka vanad kombed meeles, paar meetrit teest eemal ja kohe läheb icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler


Kui print screen teha siis surub millegipärast pildi kokku alati, mingi inside teema icon_biggrin.gif

Kui pilt on kokku surutud, siis tundub see nn. "töötav tüdruk" palju saledam ju thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:57:56 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kas keegi, kellel umbes 20% tehtud, viitsib enda save game'i ülesse panna kuhugile? mul enda save kadus system restorega ära...


palun keegi, mängu nälg on icon_biggrin.gif , aga ei viitsi 0'st hakata jälle.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 19:59:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:

Mingi signaali peab laskma?


Sõidad kõrvale(eraautoga) ja lased signaali, siis ta upitab seal auto kõrval ja võtad peale, sõidad kuskile võssa ja valid oma "teenuse" icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:00:37 vasta tsitaadiga

striker13, ~27% sobib ?
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 09.12.2008 20:02:40 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
irw G80 ei saa litsi käest kätte w icon_lol.gif

Eks ma ürita veel, läheb suuremat riista vaja millega ähvardada, näiteks õlakahur, see peaks igale naisele muljet avaldama.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:05:02 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:05:51 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
striker13, ~27% sobib ?


väga super, mul oli vist 28 nii et see on peaaegu sama. saada link PS'i.

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mzx30
HV kasutaja
mzx30

liitunud: 17.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:08:28 vasta tsitaadiga

patrick615 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:16:51 vasta tsitaadiga

kus xp peal save game fail asub üldse icon_redface.gif ?
_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:20:12 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
kus xp peal save game fail asub üldse icon_redface.gif ?


Lappa paar lehekülge ettepoole, seal keegi postitas.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.12.2008 20:24:21 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 09.12.2008 20:25:43 vasta tsitaadiga

mis värk selle MP'ga on?....mul viskab enamustest serveritest välja ja ütleb, et you have been removed from the game...või midagi sarnast.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 09.12.2008 20:27:53 vasta tsitaadiga

Koksasin X'i ,sain ta penthouse'i icon_biggrin.gif. Ma juba arvasin, et kui lasta X maha siis saab ta korteri. icon_razz.gif
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2008 20:29:20 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
denis28 kirjutas:
irw G80 ei saa litsi käest kätte w icon_lol.gif

Eks ma ürita veel, läheb suuremat riista vaja millega ähvardada, näiteks õlakahur, see peaks igale naisele muljet avaldama.

icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 09.12.2008 20:37:52 vasta tsitaadiga

Homme saan ka kätte lõpuks icon_wink.gif

Tartus klikis on veel neid ? icon_smile.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:42:06 vasta tsitaadiga

krrr.. icon_razz.gif mul pidi kah homme kohale jõudma..saab hakata lõpuks misse tegema:P
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:43:26 vasta tsitaadiga

CCC alt valisin et vsync alati off ja jõudluse kasv oli märgatav. Enam ei hüppa fps alla nagu sõge jänes... why the F R* selle valiku graafiku settingutest välja jättis. Minuteada alati GTA'des see valik olemas olnud icon_evil.gif

online'i ei ürita enne minna kui pätsitakse see käkk ära.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 09.12.2008 20:45:22 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Vähemalt mõni hea uudis ka

tsitaat:
Gta IV PC patch v1.01 will be released from Games For Windows December 11th


mis allikas on?
see oleks ju...ülehomme icon_eek.gif
päev peale ATI draivereid thumbs_up.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 09.12.2008 20:48:26 vasta tsitaadiga

Alles ülehomme?!!? See peaks ammu juba väljas olema icon_evil.gif icon_razz.gif
_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 20:50:12 vasta tsitaadiga

Kust seda Vsync saab maha keerata CCC alt ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 09.12.2008 20:50:28 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
CCC alt valisin et vsync alati off ja jõudluse kasv oli märgatav. Enam ei hüppa fps alla nagu sõge jänes... why the F R* selle valiku graafiku settingutest välja jättis. Minuteada alati GTA'des see valik olemas olnud icon_evil.gif

online'i ei ürita enne minna kui pätsitakse see käkk ära.


See on siis "Wait for vertical refresh" ?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pruuli555
Kreisi kasutaja
pruuli555

liitunud: 26.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:06:17 vasta tsitaadiga

heaküll ma ei viitsi kogi teemat läbi lapata.

äkki keegi ütleks milles seisneb piraadil kaamera error.

olen juba mõnd aega mänginud ja ei saa mina pihta kus see error olema peaks

_________________
BatRat
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 21:07:19 vasta tsitaadiga

ma ei tea ma viskan selle mängu prügikasti varsti icon_evil.gif üks error lõpeb teine algab icon_cry.gif nüüd tuleb selline kiri et GTA IV FATAL ERROR ZLIB20 ?? ja neti otsing ei anna midagi tarka selle kohta icon_rolleyes.gif on kellelgi veel sellist asja olnud või olen mina ainuke idioot ? mul on kõige uuem ametlik ATI driver peal mis saada on (8.11) kõik framework ja muu jama peal jne ... on minu arvutil siis midagi viga äkki icon_neutral.gif mõni ime et piraatlus nii suur on kui ka raha eest toodetakse sõna otses mõttes kräppi icon_evil.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Härra
Kreisi kasutaja
Härra

liitunud: 26.09.2007




sõnum 09.12.2008 21:14:15 vasta tsitaadiga

Evil14, siis kui mul valgusemööja äta tuli siis oli mul samamoodi icon_biggrin.gif aga erivevalt sinust sõitsin ma BMXiga ja postkontori mutt lasi ka soomekaga ringi icon_biggrin.gif
_________________
13900kf, nh-d15 g2 black, 5080, 128gb ddr5, 2x2tb 980pro, msi z790p.
W205 2019.
Must ja valge, naine ja mees.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 09.12.2008 21:16:27 vasta tsitaadiga

mul lõppeb iga mängust väljumine siniselt thumbs_down.gif

nagu jookseks midagi kokku ja mäng ei oska midagi tarka teha ja pakib asjad sellisel meetodil kokku. Arvatavasti lõppeb mul see pull varem või hiljem formatiga, sest windows suudab raudselt paar vajalikku faili ära kaotada kui süsteem niiviisi pendeldab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 09.12.2008 21:24:35 vasta tsitaadiga

Mul lihtsalt ei vea välia, p4 3.6GHz, aga võtab ikka laggima, kui ei taha kasutada seda RGSC, siis võiks selle vähemalt välja saada lülitada... Päris jama.
Average FPS: 18.90
Duration: 37.24 sec
CPU Usage: 92%
Mingi odav patch võiks välja tulla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 21:25:12 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
mul lõppeb iga mängust väljumine siniselt thumbs_down.gif

nagu jookseks midagi kokku ja mäng ei oska midagi tarka teha ja pakib asjad sellisel meetodil kokku. Arvatavasti lõppeb mul see pull varem või hiljem formatiga, sest windows suudab raudselt paar vajalikku faili ära kaotada kui süsteem niiviisi pendeldab.



kuigi mul see vista ka nüüd mingi üle aasta peal olnud ja olen lugenud et mõni teeb ikka iga kuu endale formati et nagu tead kogub windows igast rämpsu endale väga ruttu külge.. kuigi ma ei tea kuidas vistaga on... ma mõtlen et ootan selle windows 7 ära kui see tuleb parem kui vista siis teen ka arvuti puhtaks ja panen selle endale .... aga jah siis muudest välismaa foorumitest loen et paljudel viskab igast erroreid see mäng ette... imelik et siit mina ainuke idioot olen kellel need probleemid on ... võib-olla poleks pidanud ka seda ATI sitajunni ostma icon_neutral.gif


viimati muutis Gap 09.12.2008 21:25:40, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:25:21 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
mul lõppeb iga mängust väljumine siniselt thumbs_down.gif

nagu jookseks midagi kokku ja mäng ei oska midagi tarka teha ja pakib asjad sellisel meetodil kokku. Arvatavasti lõppeb mul see pull varem või hiljem formatiga, sest windows suudab raudselt paar vajalikku faili ära kaotada kui süsteem niiviisi pendeldab.

Event viewer midagi tarka ka ütleb?

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:28:33 vasta tsitaadiga

Mingi draiverite kala sul ilmselt on , Gap, ehk ikka peaksid formatit proovima ?
Windows 7ni on veel natuke aega ma arvan icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:30:28 vasta tsitaadiga

Mis cache tweakist te siin enne rääkisite?
Ahjaa, Catalyst 8.12b teeb arvuti restardi peale paari minti mängimist thumbs_up.gif Ülikõva, kõige kõvem on see, et vanasi drivereid tagasi peale panna ei saagi icon_mad.gif Ütleb, et pole ATI kaarti masinas icon_lol.gif wtf nagu... oh jumal

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:30:58 vasta tsitaadiga

Ise lasen praegu kolmandat korda selle mängu pärast WINi peale.. icon_lol.gif
Aga äkki saab nüüd tööle ka.. icon_razz.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 21:31:44 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Mingi draiverite kala sul ilmselt on , Gap, ehk ikka peaksid formatit proovima ?
Windows 7ni on veel natuke aega ma arvan icon_razz.gif .



arvad icon_rolleyes.gif no seda ma tean jah et win 7 aega on aga see selleks ... ma kannatan need paar päeva ära ja kui se patch parandab ära need errorid ehk siis seekord ei tee formatit kuigi noh varsti peab nii või naa tegema ... oskaks ainult siis teeks kasvõi praegu ära icon_neutral.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blaster1
Kreisi kasutaja
blaster1

liitunud: 02.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:32:36 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ma ei tea ma viskan selle mängu prügikasti varsti icon_evil.gif üks error lõpeb teine algab icon_cry.gif nüüd tuleb selline kiri et GTA IV FATAL ERROR ZLIB20 ?? ja neti otsing ei anna midagi tarka selle kohta icon_rolleyes.gif on kellelgi veel sellist asja olnud või olen mina ainuke idioot ? mul on kõige uuem ametlik ATI driver peal mis saada on (8.11) kõik framework ja muu jama peal jne ... on minu arvutil siis midagi viga äkki icon_neutral.gif mõni ime et piraatlus nii suur on kui ka raha eest toodetakse sõna otses mõttes kräppi icon_evil.gif


Mul viskas ka esimese installiga sama errori ZLIB20.....muud ei aidanud kui tegin mängule uninstall ja uuesti peale, nüüd töötab kõik normaalselt,......endal kah Ati driver 8.11
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.