Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 08.12.2008 21:44:45 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Krt mul hakkas mäng jamama..nimelt kui Reilly's Rangers Compound'ist punkrist väljun tuleb see "send/dont send error" :S
mul selline tunne, et save on vigaseks läinud, kuigi save loadib ära ja kõik on ok.. nii kui punkrist väljun tuleb crash...ei tea kas siis mängu viga või corrupted save..

Keegi laadige alla pls ja proovige kas teil on sama asi...ja andke teada siis icon_wink.gif
http://www.speedyshare.com/527369978.html


Njah proovisin järgi ja ei saanud tõesti kuidagi pidi sealt välja alati lõi kolaki mängu kinni ka mul
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 08.12.2008 22:13:01 vasta tsitaadiga

Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata icon_sad.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 22:39:38 vasta tsitaadiga

Mul oli ka mingi jama ühe quicksavega, viskas lambist kinni, õnneks salvestan suht sageli ka pidin lihtsalt vanema save loadima. Selle ghoulist teenri saad tasuta ju kui ühe nendest ghoulidest ära tapad.

Aa muide Tranquility lane oli äge koht 8) thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2008 22:50:01 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Mul oli ka mingi jama ühe quicksavega, viskas lambist kinni, õnneks salvestan suht sageli ka pidin lihtsalt vanema save loadima. Selle ghoulist teenri saad tasuta ju kui ühe nendest ghoulidest ära tapad.

Aa muide Tranquility lane oli äge koht 8) thumbs_up.gif
Kuidas lahendasid ?
Muide vaatasin et mul miskipärast jättis asi ühe achievmenti andmata (see, mis eelneb tranquility lane'le)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 08.12.2008 22:53:36 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata icon_sad.gif


Tegelane liigutatud questi juurde läbi konsooli "movetoqt"

http://www.speedyshare.com/301315541.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 22:56:11 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
tige kala kirjutas:
Mul oli ka mingi jama ühe quicksavega, viskas lambist kinni, õnneks salvestan suht sageli ka pidin lihtsalt vanema save loadima. Selle ghoulist teenri saad tasuta ju kui ühe nendest ghoulidest ära tapad.

Aa muide Tranquility lane oli äge koht 8) thumbs_up.gif
Kuidas lahendasid ?
Muide vaatasin et mul miskipärast jättis asi ühe achievmenti andmata (see, mis eelneb tranquility lane'le)


Spoiler Spoiler Spoiler
8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 08.12.2008 23:06:45 vasta tsitaadiga

ma ühe ülesande jõudsin ära teha aga kui halb karma tulin siis kontrollisin kiirelt fallout wikist järgi icon_biggrin.gif
Parajalt phucked up tunne oli küll seal maailmas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 23:27:23 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata icon_sad.gif

Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party! icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 23:40:09 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:

Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party! icon_razz.gif


Hea nõu muidugi, aga tihtipeale on mäng nii põnev, et unustad salvestada.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2008 23:48:12 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
mikk36 kirjutas:
tige kala kirjutas:
Mul oli ka mingi jama ühe quicksavega, viskas lambist kinni, õnneks salvestan suht sageli ka pidin lihtsalt vanema save loadima. Selle ghoulist teenri saad tasuta ju kui ühe nendest ghoulidest ära tapad.

Aa muide Tranquility lane oli äge koht 8) thumbs_up.gif
Kuidas lahendasid ?
Muide vaatasin et mul miskipärast jättis asi ühe achievmenti andmata (see, mis eelneb tranquility lane'le)


Spoiler Spoiler Spoiler
8)

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 09.12.2008 00:13:18 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata icon_sad.gif

Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party! icon_razz.gif

Mäletan, ükskord tuiasin linnas ringi ning sattusin natukene valesse linnaossa, supermutantide keskele. Neid oli seal mingi 8 ja kõik ründasid mind.
Kuna eelmine seiv oli väga kaugel, siis üritasin elu eest ellu jääda, sai paar mini-tuumapeadki nendele raisatud, aga ellu jäin. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 09.12.2008 00:30:05 vasta tsitaadiga

Ruelo, Ou mees suured tänud thumbs_up.gif Tuju tuli kohe tagasi icon_biggrin.gif Minu save on ikka väärt küll üle 80 Stimpaki ja SPECIAL skillid on ikka tasemel icon_biggrin.gificon_biggrin.gif Koguaeg hardiga teinud muideks icon_wink.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 02:33:12 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ma ühe ülesande jõudsin ära teha aga kui halb karma tulin siis kontrollisin kiirelt fallout wikist järgi icon_biggrin.gif
Parajalt phucked up tunne oli küll seal maailmas.


mulle meeldis see, et iga maja ees oli auto aga tee ei viinud kuhugile, oleks saanud ainult ringiratast sõita icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.12.2008 17:46:43 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata icon_sad.gif

Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party! icon_razz.gif


enne traveldamist teeb ju ise autosave'i ka..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 09.12.2008 19:42:27 vasta tsitaadiga

http://news.bigdownload.com/2008/12/08/download-fallout-3-hd-texture-pack/
kui keegi proovib, visake paar "enne&pärast" pilti kah siia ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:09:33 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
enne traveldamist teeb ju ise autosave'i ka..

Ju ta oli siis paar tundi ringi seigelnud peale viimast autoseivi... :S
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:21:22 vasta tsitaadiga

Ma seivin väga väga väga tihti , kuna mul kipub see mäng kokku jooksma , kuigi viimasel ajal pole eriti seda juhtunud , seda siis peale seda , kui kõvakettale pisut ruumi tegin juurde icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:30:17 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Ma seivin väga väga väga tihti , kuna mul kipub see mäng kokku jooksma ...

Mul pole Xbox 360 peal veel kordagi kokku jooksnud... icon_smile.gif

Xbox versus PC - 1:0 X360 kasuks icon_razz.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 21:31:14 vasta tsitaadiga

No ma muidugi jooksutan seda oma profiili juustuga , seal see viga ilmselt seisnebki icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 23:36:52 vasta tsitaadiga

ei tea , mul uleb ka desktopp exe error suht tihti, ei teagi milles asi
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 09.12.2008 23:41:13 vasta tsitaadiga

Sama siin. Oblivioniga oli kah seda vist üpris tihti, mootori viga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 23:57:46 vasta tsitaadiga

Oblivion jooksis mälu järgi TUNDUVALT vähem kokku , praegu on nii , et see juhtub just load screenil .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 00:00:40 vasta tsitaadiga

Nomaitea... Mul pole senini kordagi veel crashinud. icon_rolleyes.gif
Pigem asi ikka teie masina üldises stabiilsuses.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 10.12.2008 00:26:38 vasta tsitaadiga

Mul samuti aeg-ajalt crashib selle "send/don't" send erroriga.

See õpetas mind ka tihedamalt salvestama.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 10.12.2008 00:37:07 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 00:41:09 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei ole, selles see mõte ongi 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 00:44:11 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 01:03:47 vasta tsitaadiga

Stabiilsusest niipalju , et mul pole ükski teine mäng niimoodi crashinud . Isegi Crysis ega Far Cry 2 ei pannud pange , kuigi need koormavad masinat rohkem isegi . Usun et pigem riistvara ja tarkvara (ehk siis mängu enda) vaheline konflikt või riistvaraline puudujääk . Kui kokku jookseb mõnikord saan task manageri nähtavaks , mõnikord mitte , aga põhimõtteliselt ülejäänu nagu töötaks , lihtsalt peab restarti tegema , kui ei saa task manageri kuidagi nähtavaks teha ( näiteks on hiirt näha , kui see task manageri asukoha peal on , kuigi näha ei ole midagi ) .
Muidugi on paar korda ka nii juhtunud , et mäng lihtsalt tardub ja arvuti enam ei funka .
Pinda käib lihtsalt . Seive on mul vist 2 korda rohkem , kui vaja , kuna ma seivin iga natukese aja tagant .
Viimasel ajal pole mäng eriti kokku jooksnud õnneks , saab mitu tundi pelada ennem , kui pange paneb , kuid mingi hirm on ikka sees .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 10.12.2008 01:34:58 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 01:38:01 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Stabiilsusest niipalju , et mul pole ükski teine mäng niimoodi crashinud

Viga on sinus.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 01:47:31 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Täitsa võimalik .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2008 02:00:21 vasta tsitaadiga

Ma lasin selle Crowley maha.
Valelik tüüp oli, seepärast (ainult Tennpenny oli ghoulide vihkaja, teistel oli täiesti kama kaks ghoulidest).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 02:44:06 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Stabiilsusest niipalju , et mul pole ükski teine mäng niimoodi crashinud .


Mul siiani kaks korda pange pannud ja mõlemad korrad peale seda, kui ma ise mängus Quit vajutand olen. Siiani väga positiivne kogemus.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 15:06:24 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Ma lasin selle Crowley maha.
Valelik tüüp oli, seepärast (ainult Tennpenny oli ghoulide vihkaja, teistel oli täiesti kama kaks ghoulidest).

Need Wellingtoni tüübid olid kah parajad guulide vihkajad , nendepärast kogu Tenpenny Toweri elanikkond ära surigi icon_lol.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 10.12.2008 17:49:50 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Nomaitea... Mul pole senini kordagi veel crashinud. icon_rolleyes.gif
Pigem asi ikka teie masina üldises stabiilsuses.


osadel jookseb kokku ja osadel mitte.

Liiga paljudel siiski jookseb, et väita et lihtsalt kasutajast tingitud probleem.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 19:29:05 vasta tsitaadiga

OT/
Arvata võib, et häält teevad enamuses ainult need, kel probleeme. Usun, et valdav enamus siiski naudib mängu ega kilka, et "mul kokku EI jookse".
Ja HV kasutajaskond pole päris kõige parem indikaator stabiilsuse osas kuna avata võib, et paljudel siit masinad suht "tuunitud".

Samas tuleb ka tunnistada, et Bethesda pole mitte kõige osavam koodiväänajate kamp. Mõningad nende eelmised sünnitised on suht vigaderohked olnud.

/OT

Kas keegi thief/sneak/talk skillidega on ka mängu läbi teinud? Võimalikult vähese võitlusega.

ATI Catalyst 8.12:
• Fallout 3 – performance gains of up to 15% for Single card mode.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DN
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2004




sõnum 10.12.2008 20:41:13 vasta tsitaadiga

Kas oskab keegi öelda - kust saab transpordivahendit? icon_smile.gif (kui selline üldse mängus on saadaval)
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2008 20:58:46 vasta tsitaadiga

Laste jalgrattaid ja katkiseid autosi-moootorrattaid ma olen näinud siin seal vedelemas... icon_wink.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2008 21:36:52 vasta tsitaadiga

DN kirjutas:
Kas oskab keegi öelda - kust saab transpordivahendit? icon_smile.gif (kui selline <b>ül<font color=red>d</font>se</b> mängus on saadaval)
Liikumine on probleemiks seal ? Kasuta rohkem travel valikut.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 00:08:17 vasta tsitaadiga

Kuidas see varastamisega vahele jäämise süsteem on? Vaatan, et vahel varastan, kaotan ainult karmat. Samas praegu pole karma väga hull, aga järsku tulid inimesed kallale. Mis toimub? icon_smile.gif
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 01:22:23 vasta tsitaadiga

kui omanik näeb sinu varastamist pealt, siis läheb löömaks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 11.12.2008 09:58:30 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

mina tegin "you gotta shoot them in the head" näiteks niimoodi
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 10:21:23 vasta tsitaadiga

ex6 kirjutas:
kui omanik näeb sinu varastamist pealt, siis läheb löömaks.

Omanik oli kõrvaltoas. Kas on 100% kindel, et ta nägi mind või on veel mingeid nüansse, millega peaks arvestama?
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 10:36:33 vasta tsitaadiga

Mulle tuli Rivet City-s mingi turvamees kallale kui ühte tuppa ennast sisse muukisin... ju siis ei pea olema omanik kes sinu halba tegu tunnistab.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 10:48:47 vasta tsitaadiga

Oblivioni süsteemis on ju suht savi kes pealt näeb. Kui näeb siis tulevad kohe joostes või teleportides vandid peale. Juba oblivionis oli see asjade omandamine ajuvaba... pms enne võtmist tuli save'ida ja siis pärast vaadata kas keegi tuleb kallale või mitte. Sageli omastarust keegi ei näinud aga ikka müstilisel kombel saadi teada.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 11.12.2008 10:51:50 vasta tsitaadiga

Peab minema sneak-mode'i. Kui oled hidden (nagu ka Oblivionis), siis ei tule mitte keegi kallale.
Endal Fallout 3-s on sneak 100 ja aeg ajalt võin isegi inimeste keskel olla hästi positsioneerides "hidden" ja vabalt varastada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 12:26:38 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Sageli omastarust keegi ei näinud aga ikka müstilisel kombel saadi teada.

mhmh
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 11.12.2008 16:07:29 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
angel kirjutas:
Sageli omastarust keegi ei näinud aga ikka müstilisel kombel saadi teada.

mhmh

Turvakaamerad? Või oli mõni gnoom voodi all, seda kontrollisid? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2008 17:28:49 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Turvakaamerad? Või oli mõni gnoom voodi all, seda kontrollisid? :D

Ma alustan mängu uuesti ja tapan lihtsalt enamus npc'dest ära. .p (va pahad, sest hakkan ise ka pahaks). Üritasin olla hea, aga EI! EI VÕI! ONJU!
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 11.12.2008 17:35:32 vasta tsitaadiga

Kui sa varastad, siis sa pole hea, siis sa oled sama räpane loom, nagu mõrvarid. Või tarkvarapiraadid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.