|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Ruelo
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2006
|
08.12.2008 21:44:45
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Krt mul hakkas mäng jamama..nimelt kui Reilly's Rangers Compound'ist punkrist väljun tuleb see "send/dont send error" :S
mul selline tunne, et save on vigaseks läinud, kuigi save loadib ära ja kõik on ok.. nii kui punkrist väljun tuleb crash...ei tea kas siis mängu viga või corrupted save..
Keegi laadige alla pls ja proovige kas teil on sama asi...ja andke teada siis
http://www.speedyshare.com/527369978.html |
Njah proovisin järgi ja ei saanud tõesti kuidagi pidi sealt välja alati lõi kolaki mängu kinni ka mul
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.12.2008 22:13:01
|
|
|
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
08.12.2008 22:39:38
|
|
|
Mul oli ka mingi jama ühe quicksavega, viskas lambist kinni, õnneks salvestan suht sageli ka pidin lihtsalt vanema save loadima. Selle ghoulist teenri saad tasuta ju kui ühe nendest ghoulidest ära tapad.
Aa muide Tranquility lane oli äge koht 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2008 22:50:01
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Mul oli ka mingi jama ühe quicksavega, viskas lambist kinni, õnneks salvestan suht sageli ka pidin lihtsalt vanema save loadima. Selle ghoulist teenri saad tasuta ju kui ühe nendest ghoulidest ära tapad.
Aa muide Tranquility lane oli äge koht 8)  |
Kuidas lahendasid ?
Muide vaatasin et mul miskipärast jättis asi ühe achievmenti andmata (see, mis eelneb tranquility lane'le)
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruelo
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2006
|
08.12.2008 22:53:36
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata  |
Tegelane liigutatud questi juurde läbi konsooli "movetoqt"
http://www.speedyshare.com/301315541.html
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
08.12.2008 23:06:45
|
|
|
ma ühe ülesande jõudsin ära teha aga kui halb karma tulin siis kontrollisin kiirelt fallout wikist järgi
Parajalt phucked up tunne oli küll seal maailmas.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
08.12.2008 23:27:23
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata  |
Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party!
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
08.12.2008 23:40:09
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party!  |
Hea nõu muidugi, aga tihtipeale on mäng nii põnev, et unustad salvestada.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
09.12.2008 00:13:18
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata  |
Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party!  |
Mäletan, ükskord tuiasin linnas ringi ning sattusin natukene valesse linnaossa, supermutantide keskele. Neid oli seal mingi 8 ja kõik ründasid mind.
Kuna eelmine seiv oli väga kaugel, siis üritasin elu eest ellu jääda, sai paar mini-tuumapeadki nendele raisatud, aga ellu jäin.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
09.12.2008 00:30:05
|
|
|
Ruelo, Ou mees suured tänud Tuju tuli kohe tagasi Minu save on ikka väärt küll üle 80 Stimpaki ja SPECIAL skillid on ikka tasemel  Koguaeg hardiga teinud muideks
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
09.12.2008 02:33:12
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
ma ühe ülesande jõudsin ära teha aga kui halb karma tulin siis kontrollisin kiirelt fallout wikist järgi
Parajalt phucked up tunne oli küll seal maailmas. |
mulle meeldis see, et iga maja ees oli auto aga tee ei viinud kuhugile, oleks saanud ainult ringiratast sõita
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
09.12.2008 17:46:43
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
Damn küll ei tea miks nii juhtus...loadisin varasemat save ja siis liikusin seal River Citys kõik oli ok aga see varasem save on suht kaugel krt küll uuesti küll ei viitsi mängima hakata  |
Kas teil on kõvakettast kahju või et regulaarslt ei salvesta oma mängu ja ei kasuta mitut save? mul on ~10 seivi ja ma teen neid ikka regulaarselt - tavaliselt alati enne teise linna "reisimist" - sest mine tea - ees võib oodata Talon-i tüüpide ambush või supermutantide tea-party!  |
enne traveldamist teeb ju ise autosave'i ka..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuub
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
09.12.2008 21:09:33
|
|
|
| madness kirjutas: |
| enne traveldamist teeb ju ise autosave'i ka.. |
Ju ta oli siis paar tundi ringi seigelnud peale viimast autoseivi... :S
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
09.12.2008 21:21:22
|
|
|
Ma seivin väga väga väga tihti , kuna mul kipub see mäng kokku jooksma , kuigi viimasel ajal pole eriti seda juhtunud , seda siis peale seda , kui kõvakettale pisut ruumi tegin juurde .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
09.12.2008 21:30:17
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Ma seivin väga väga väga tihti , kuna mul kipub see mäng kokku jooksma ... |
Mul pole Xbox 360 peal veel kordagi kokku jooksnud...
Xbox versus PC - 1:0 X360 kasuks
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
09.12.2008 21:31:14
|
|
|
No ma muidugi jooksutan seda oma profiili juustuga , seal see viga ilmselt seisnebki .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
09.12.2008 23:36:52
|
|
|
| ei tea , mul uleb ka desktopp exe error suht tihti, ei teagi milles asi
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
09.12.2008 23:41:13
|
|
|
| Sama siin. Oblivioniga oli kah seda vist üpris tihti, mootori viga.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
09.12.2008 23:57:46
|
|
|
| Oblivion jooksis mälu järgi TUNDUVALT vähem kokku , praegu on nii , et see juhtub just load screenil .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.12.2008 00:00:40
|
|
|
Nomaitea... Mul pole senini kordagi veel crashinud.
Pigem asi ikka teie masina üldises stabiilsuses.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
10.12.2008 00:26:38
|
|
|
Mul samuti aeg-ajalt crashib selle "send/don't" send erroriga.
See õpetas mind ka tihedamalt salvestama.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
10.12.2008 01:03:47
|
|
|
Stabiilsusest niipalju , et mul pole ükski teine mäng niimoodi crashinud . Isegi Crysis ega Far Cry 2 ei pannud pange , kuigi need koormavad masinat rohkem isegi . Usun et pigem riistvara ja tarkvara (ehk siis mängu enda) vaheline konflikt või riistvaraline puudujääk . Kui kokku jookseb mõnikord saan task manageri nähtavaks , mõnikord mitte , aga põhimõtteliselt ülejäänu nagu töötaks , lihtsalt peab restarti tegema , kui ei saa task manageri kuidagi nähtavaks teha ( näiteks on hiirt näha , kui see task manageri asukoha peal on , kuigi näha ei ole midagi ) .
Muidugi on paar korda ka nii juhtunud , et mäng lihtsalt tardub ja arvuti enam ei funka .
Pinda käib lihtsalt . Seive on mul vist 2 korda rohkem , kui vaja , kuna ma seivin iga natukese aja tagant .
Viimasel ajal pole mäng eriti kokku jooksnud õnneks , saab mitu tundi pelada ennem , kui pange paneb , kuid mingi hirm on ikka sees .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruelo
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
10.12.2008 01:38:01
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Stabiilsusest niipalju , et mul pole ükski teine mäng niimoodi crashinud |
Viga on sinus.
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
10.12.2008 01:47:31
|
|
|
Täitsa võimalik .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.12.2008 02:00:21
|
|
|
Ma lasin selle Crowley maha.
Valelik tüüp oli, seepärast (ainult Tennpenny oli ghoulide vihkaja, teistel oli täiesti kama kaks ghoulidest).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
10.12.2008 02:44:06
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
| Stabiilsusest niipalju , et mul pole ükski teine mäng niimoodi crashinud . |
Mul siiani kaks korda pange pannud ja mõlemad korrad peale seda, kui ma ise mängus Quit vajutand olen. Siiani väga positiivne kogemus.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
10.12.2008 15:06:24
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
Ma lasin selle Crowley maha.
Valelik tüüp oli, seepärast (ainult Tennpenny oli ghoulide vihkaja, teistel oli täiesti kama kaks ghoulidest). |
Need Wellingtoni tüübid olid kah parajad guulide vihkajad , nendepärast kogu Tenpenny Toweri elanikkond ära surigi .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
10.12.2008 17:49:50
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
Nomaitea... Mul pole senini kordagi veel crashinud.
Pigem asi ikka teie masina üldises stabiilsuses. |
osadel jookseb kokku ja osadel mitte.
Liiga paljudel siiski jookseb, et väita et lihtsalt kasutajast tingitud probleem.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.12.2008 19:29:05
|
|
|
OT/
Arvata võib, et häält teevad enamuses ainult need, kel probleeme. Usun, et valdav enamus siiski naudib mängu ega kilka, et "mul kokku EI jookse".
Ja HV kasutajaskond pole päris kõige parem indikaator stabiilsuse osas kuna avata võib, et paljudel siit masinad suht "tuunitud".
Samas tuleb ka tunnistada, et Bethesda pole mitte kõige osavam koodiväänajate kamp. Mõningad nende eelmised sünnitised on suht vigaderohked olnud.
/OT
Kas keegi thief/sneak/talk skillidega on ka mängu läbi teinud? Võimalikult vähese võitlusega.
ATI Catalyst 8.12:
Fallout 3 performance gains of up to 15% for Single card mode.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DN
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2004
|
10.12.2008 20:41:13
|
|
|
Kas oskab keegi öelda - kust saab transpordivahendit? (kui selline üldse mängus on saadaval)
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
10.12.2008 20:58:46
|
|
|
Laste jalgrattaid ja katkiseid autosi-moootorrattaid ma olen näinud siin seal vedelemas...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.12.2008 21:36:52
|
|
|
| DN kirjutas: |
Kas oskab keegi öelda - kust saab transpordivahendit? (kui selline <b>ül<font color=red>d</font>se</b> mängus on saadaval) |
Liikumine on probleemiks seal ? Kasuta rohkem travel valikut.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2008 00:08:17
|
|
|
Kuidas see varastamisega vahele jäämise süsteem on? Vaatan, et vahel varastan, kaotan ainult karmat. Samas praegu pole karma väga hull, aga järsku tulid inimesed kallale. Mis toimub?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
11.12.2008 01:22:23
|
|
|
| kui omanik näeb sinu varastamist pealt, siis läheb löömaks.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2008 10:21:23
|
|
|
| ex6 kirjutas: |
| kui omanik näeb sinu varastamist pealt, siis läheb löömaks. |
Omanik oli kõrvaltoas. Kas on 100% kindel, et ta nägi mind või on veel mingeid nüansse, millega peaks arvestama?
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
11.12.2008 10:36:33
|
|
|
| Mulle tuli Rivet City-s mingi turvamees kallale kui ühte tuppa ennast sisse muukisin... ju siis ei pea olema omanik kes sinu halba tegu tunnistab.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
11.12.2008 10:48:47
|
|
|
Oblivioni süsteemis on ju suht savi kes pealt näeb. Kui näeb siis tulevad kohe joostes või teleportides vandid peale. Juba oblivionis oli see asjade omandamine ajuvaba... pms enne võtmist tuli save'ida ja siis pärast vaadata kas keegi tuleb kallale või mitte. Sageli omastarust keegi ei näinud aga ikka müstilisel kombel saadi teada.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
11.12.2008 10:51:50
|
|
|
Peab minema sneak-mode'i. Kui oled hidden (nagu ka Oblivionis), siis ei tule mitte keegi kallale.
Endal Fallout 3-s on sneak 100 ja aeg ajalt võin isegi inimeste keskel olla hästi positsioneerides "hidden" ja vabalt varastada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2008 12:26:38
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Sageli omastarust keegi ei näinud aga ikka müstilisel kombel saadi teada. |
mhmh
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
11.12.2008 16:07:29
|
|
|
| Timberg kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| Sageli omastarust keegi ei näinud aga ikka müstilisel kombel saadi teada. |
mhmh |
Turvakaamerad? Või oli mõni gnoom voodi all, seda kontrollisid?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timberg
ööKARU

liitunud: 27.06.2003
|
11.12.2008 17:28:49
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Turvakaamerad? Või oli mõni gnoom voodi all, seda kontrollisid? :D |
Ma alustan mängu uuesti ja tapan lihtsalt enamus npc'dest ära. .p (va pahad, sest hakkan ise ka pahaks). Üritasin olla hea, aga EI! EI VÕI! ONJU!
|
|
| Kommentaarid: 341 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
272 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
11.12.2008 17:35:32
|
|
|
| Kui sa varastad, siis sa pole hea, siis sa oled sama räpane loom, nagu mõrvarid. Või tarkvarapiraadid.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|