Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 09.12.2008 00:03:48 vasta tsitaadiga

Võta shadow density maha. See on täielik killer. Mul on heal juhul 10 peal see või vähem ning üldse ei tunne puudust sellest.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:06:45 vasta tsitaadiga

xtream99 kirjutas:
Võta shadow density maha. See on täielik killer. Mul on heal juhul 10 peal see või vähem ning üldse ei tunne puudust sellest.

Mul on nulli peal, muhvigi vahet pole minu jaoks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 09.12.2008 00:07:10 vasta tsitaadiga

Lülitasin samuti nad välja, liialt kasutud asjandused on.
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:09:44 vasta tsitaadiga

kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:11:08 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha icon_biggrin.gif


Ei saanud samuti hakkama sellega. Pohhui ka, käin sõpradega joomas ainult.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 09.12.2008 00:13:34 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha icon_biggrin.gif

Vajuta LMB vms ta oli ning siis tõmba hiir taha ning siis hästi kiiresti liiguta ette.

Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.



viimati muutis xtream99 09.12.2008 00:15:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 09.12.2008 00:15:22 vasta tsitaadiga

joomine ikka super icon_biggrin.gif eriti koom kui romani koos segipeaga auto poole kõnnid ja korraga koos laksu paned ei saa enam mõlemad püsti sest kui yks tõuseb kukub jälle teise peale pikali icon_lol.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
clm
HV kasutaja

liitunud: 17.12.2004




sõnum 09.12.2008 00:16:13 vasta tsitaadiga

Keegi ehk seletab uuesti ja täpsemalt oma muusika lisamisest mängu.

nagu aru sain siis C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music <--siia käivad musa failid vms ? Kas mp3'med ? Või kõlbavad ka nende shourtcut'id ?

Ise lisasin mõlemaid, menüüs võtsin audio options -> complete scan. Kas peaks tekkima ka mingi uus raadiojaam..nö. user track player vms ? Mul igatahes kõik originaaljaamad nagu ennem ja enda musa ei kuule kuskilt.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Angryhead
HV kasutaja
Angryhead

liitunud: 16.02.2005




sõnum 09.12.2008 00:19:38 vasta tsitaadiga

clm, shortcutid kõlbavad ka ja siis on Independence FM selleks raadioks kus su enda muusika tuleb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:21:09 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Keegi ehk seletab uuesti ja täpsemalt oma muusika lisamisest mängu.

nagu aru sain siis C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music <--siia käivad musa failid vms ? Kas mp3'med ? Või kõlbavad ka nende shourtcut'id ?

Ise lisasin mõlemaid, menüüs võtsin audio options -> complete scan. Kas peaks tekkima ka mingi uus raadiojaam..nö. user track player vms ? Mul igatahes kõik originaaljaamad nagu ennem ja enda musa ei kuule kuskilt.


Independence FM mngib sinu muusikat icon_wink.gif

EDIT: jõuti ette. icon_smile.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:25:47 vasta tsitaadiga

clm kirjutas:
Keegi ehk seletab uuesti ja täpsemalt oma muusika lisamisest mängu.

nagu aru sain siis C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music <--siia käivad musa failid vms ? Kas mp3'med ? Või kõlbavad ka nende shourtcut'id ?

Ise lisasin mõlemaid, menüüs võtsin audio options -> complete scan. Kas peaks tekkima ka mingi uus raadiojaam..nö. user track player vms ? Mul igatahes kõik originaaljaamad nagu ennem ja enda musa ei kuule kuskilt.

Vaata Independence FM(selline CD plaat ja välk - u nagu Daemon Tools Logo - nimekirjas suht üle keskmise aga mitte päris lõpus paremal otsas)

xtream99 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Ära aja icon_eek.gif .Tõsiselt on või? icon_eek.gif
xtream99 kirjutas:

Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.



Kust seda kruttisid?.Tahaks just võimalikult maha tõmmata.Sellepärast meeldibki ööse pralletada kuna siis liiklus hõredam 8)

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:30:10 vasta tsitaadiga

koba kirjutas:
Sain mängu kätte ja panin peale, aga asi ei jookse kõige paremini.
Küsiks, et mida tasub maha kruttida ilma, et pildi kvaliteet olulisemalt kehvemaks muutuks?

Statistics
Average FPS: 30.34
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 81%
System memory usage: 93%
Video memory usage: 67%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz

Esimene asi mida vähemaks võta on View Distance: 100 , see on sul way too much. Pane see kusagil 40-50
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:35:54 vasta tsitaadiga

sama küss, et kust Traffic Density't muuta saab?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:37:22 vasta tsitaadiga

Graafika all thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElDiablo
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2006




sõnum 09.12.2008 00:45:10 vasta tsitaadiga

Ei saa ju -.- , olen otsinud ning ei leidnud sellist asjandust seal :/.
_________________
Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu !
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
madex
HV kasutaja

liitunud: 29.03.2005




sõnum 09.12.2008 00:51:34 vasta tsitaadiga

Vehicle Density = Traffic Density
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:51:42 vasta tsitaadiga

Käisin Romaniga tina panemas..olime jummala kapsad hakkasin teda koju viima, istusin autosse veidi sain sõita ja tuli ment sappa! icon_lol.gif Inimesed sõitke kaine peaga!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 09.12.2008 00:55:35 vasta tsitaadiga

Kas nüüd tuleb diskomasin järgi ka, kui punase alt läbi lennata?
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:56:09 vasta tsitaadiga

Ei tule.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 00:56:41 vasta tsitaadiga

kalevipoeg kirjutas:
Kas nüüd tuleb diskomasin järgi ka, kui punase alt läbi lennata?

Ei
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:12:16 vasta tsitaadiga

xtream99 kirjutas:
asjameez kirjutas:
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha icon_biggrin.gif

Vajuta LMB vms ta oli ning siis tõmba hiir taha ning siis hästi kiiresti liiguta ette.

Nüüd sain tehtud kohtingu Michellega thumbs_up.gif LMB tuli vajutada taha tõmmates ja siis ette lükates teist korda veel. Ja seda kõike ülikiiresti.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teitur
HV kasutaja
teitur

liitunud: 27.10.2007




sõnum 09.12.2008 01:12:47 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda miks mul pool linna nähtamatu on?
Spoiler Spoiler Spoiler


Videokaart on HD2400Pro, System Requirements Lab testis täitis videokaart kõik minimum nõuded ja recommended testis jäi ainult videomälu puudu.

icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:15:39 vasta tsitaadiga

Ma ei jõudnudki täna seda installitud saada icon_lol.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 01:16:29 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
xtream99 kirjutas:
asjameez kirjutas:
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha icon_biggrin.gif

Vajuta LMB vms ta oli ning siis tõmba hiir taha ning siis hästi kiiresti liiguta ette.

Nüüd sain tehtud kohtingu Michellega thumbs_up.gif LMB tuli vajutada taha tõmmates ja siis ette lükates teist korda veel. Ja seda kõike ülikiiresti.



ma pusisin ka selle bowlingu värgiga aga ma juhm ei saa pihta mis see LMB on ?? liigutan hiirt ja teen muid trikke aga ta ei viska ikka seda kuuli ? sry kui rumal küsimus . icon_redface.gif aga mäng on kõva eks thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peab meeldima.
Kreisi kasutaja
peab meeldima.

liitunud: 02.08.2005




sõnum 09.12.2008 01:18:41 vasta tsitaadiga

vasak hiirenupp icon_wink.gif
_________________
Arbeit macht frei.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Deadlock
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.07.2004




sõnum 09.12.2008 01:20:22 vasta tsitaadiga

teitur kirjutas:
Oskab keegi öelda miks mul pool linna nähtamatu on?
Spoiler Spoiler Spoiler


Videokaart on HD2400Pro, System Requirements Lab testis täitis videokaart kõik minimum nõuded ja recommended testis jäi ainult videomälu puudu.

icon_rolleyes.gif


Mul olid ka tekstuurid puudu, kui setiingud liiga kõrgeks lükkasin. Proovi lihtsalt madalamaid settinguid.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:21:30 vasta tsitaadiga

xtream99 kirjutas:

Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.


Sul tundub pilt kuidagi külgedelt kokku pressitud icon_rolleyes.gif Nagu oleks 16:9 tehtud vägisi 4:3
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karr000
HV veteran

liitunud: 26.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:21:50 vasta tsitaadiga

Gap, LMB = Left Mouse Button icon_wink.gif
teitur, mul oli enne videokaardi driverite update'imist sama jama. Proovi uusimad peale lasta icon_wink.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:25:42 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:
Markuu kirjutas:
Mul on Windows Vista Home Premium.
32-bit peaks olema, tõmbasin need beta driverid GTA 4... Vista 32bit omad, ütleb, et mul pole 32bit Vista, mõtlen, et mida <b>piixu</b>.
vaatan üle, on küll 32-bit... tõmbasin igaksjuhuks 64-bitise omad, ütleb, et mul pole 64 bitine kah...
mis ta kurat on 16-bitine windows xista?
nagu mis toimub.

mis ta sulle ülteb erroris?

Ütleb, et mul pole 32 Bitine Windows Vista, et see driver on mõeldud ainult sellele.
ja teisele ütleb, et mul pole 64 Bitine Windows Vista, et see driver on mõeldud ainult sellele.
kuigi tegelt peaks olema 32-bit....
Operating System
Recommended: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
You Have: Microsoft Windows Vista Home Premium Edition, 32-bit (Build Service Pack 16001) PASS


viimati muutis Maaaaark 09.12.2008 01:29:52, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:26:29 vasta tsitaadiga

multiplayerile ei saagi ligi icon_neutral.gif ??
või ongi see hetkel normaalne, et tund aega otsid sobivat serverit?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:28:43 vasta tsitaadiga

krusu70, ega jah, mai saa aru mis ma sellest pelast ostsin, MP-d tahtsin kõige enam teha aga ei ole võimalik, ühtegi mängu pole, kui proovid sisse logida siis 10st korrast 1-2x max saad sisse kus mingi 3inimest ja ainult deathmatch.
XBox360 peal oli sama teema tglt thumbs_down.gif Mõttetu pask, nagunii seda ära ei parandata.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 09.12.2008 01:30:07 vasta tsitaadiga

Patch varsti väljas http://www.shacknews.com/onearticle.x/56254 thumbs_up.gif
The patch contains a variety of fixes including:

    * A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.
    * Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays
    * Fix to bowling while using certain sensitive mice
    * Fix for ATI 1900 shadows
    * Overall savings to memory
    * Graphic improvements to particle systems and mirrors
    * Multiplayer character settings are preserved
    * Support for DirectInput controllers. Note: The current hack way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the hack before upgrading to the patch.

teitur kirjutas:
Oskab keegi öelda miks mul pool linna nähtamatu on?
Spoiler Spoiler Spoiler


Videokaart on HD2400Pro, System Requirements Lab testis täitis videokaart kõik minimum nõuded ja recommended testis jäi ainult videomälu puudu.

icon_rolleyes.gif
Proovi seda http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=381443

viimati muutis Killzone88 09.12.2008 01:35:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:33:52 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
krusu70, ega jah, mai saa aru mis ma sellest pelast ostsin, MP-d tahtsin kõige enam teha aga ei ole võimalik, ühtegi mängu pole, kui proovid sisse logida siis 10st korrast 1-2x max saad sisse kus mingi 3inimest ja ainult deathmatch.
XBox360 peal oli sama teema tglt thumbs_down.gif Mõttetu piix, nagunii seda ära ei parandata.


Jääme siis lootma, et peale patch fixi ka korralikud MP mängud tulevad. Alguses vaatad, et korralikud MP mängud, proovid liituda ja siis ütleb et ei saa liituda icon_confused.gif
Mingi jama on ka siis, et vaatad, et hetkel mingi mõned mängijad lobbys, liitud, peale seda pole ühtegi ja pmst teed nagu oma hosti icon_confused.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maaaaark
HV kasutaja
Maaaaark

liitunud: 29.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:36:20 vasta tsitaadiga

Oleks vaid nii....

Spoiler Spoiler Spoiler


Minimum on vabalt pass...
tegelt kõik kurat kõige miinimum mis saab ja ikka vahest tõksub icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:37:33 vasta tsitaadiga

selle järgi nüüd küll võtta ei tasuks, pigem see annab nagu väikse idee.
Mul oli kõik suurelt ja punaselt Fail, aga avg ~30FPS pole paha 8)
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 01:51:36 vasta tsitaadiga

Igasugu veebi perf testid on jah elumõttetud icon_rolleyes.gif .Jooksutage ise või laenake sõbra käest,et teada saada kuidas jookseb.Isegi foorumis sarnase rauaga inimeste tulemusi vaadates saab selgema pildi thumbs_up.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 02:42:03 vasta tsitaadiga

Mul on algusest saadik traffic density 100 peal ja midagi pole tegemata jäänud, motikaga sõidan küll rohkem aga see selleks icon_biggrin.gif

Kas kuskile saab maju ka osta juba, vanad põlesid maha ja ei taha enam urkas elada icon_biggrin.gif

Burnoutid on ka vägevad, ainult kummid lähevad liiga kiirelt katki 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 09.12.2008 03:19:49 vasta tsitaadiga

asjameez kirjutas:
xtream99 kirjutas:

Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.


Sul tundub pilt kuidagi külgedelt kokku pressitud icon_rolleyes.gif Nagu oleks 16:9 tehtud vägisi 4:3

Irw. Ma ei viitsi mingisugust frapsi vms tirida. Vajutasin print screen ja siis pastesin Painti. Sellepärast näebki selline välja. Päriselt mängus küll selline kokku pressitud pilt ei ole.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 03:28:48 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Gap kirjutas:
aa tänud xxlmaster thumbs_up.gif ehk siis jääme ootama loodetavasti saab siis korralikult mängida ilma et loobiks mingeid erroreid... kas kellelgi veel mingeid erroreid loobib originaal mänguga selles mõttes äkki mul arvutis midagi mäda et mingi driverite konflikt vms ... aga praegu teen mingi 5 korda seda first date ei saa tehtud viskab desktopile mingi fatal error 10 vms icon_neutral.gif on kellelgi veel ka sellist asja olnud ?

If you experience the following error when trying to run Grand Theft Auto IV on the PC...
...then sign out of Rockstar Social Club to get rid of it. This means you won't have access to multiplayer or Social Club TV, but it will allow you to play single player until R* corrects the issue



Kas keegi siis aitaks palun ? icon_cry.gif ma seda tegin et logisin sealt social clubist välja aga ikka saan mingi natuke rohkem mängida kui enne ja ikka viskab just selle sama errori ette ja siis this programm is not responding icon_evil.gif krt maksad kallist raha ja siis saad sellist paska :S ma tahan teada kas see probleem on ainult minul ? kas see on siis mängu viga või on probleem minu arvutis ? et äkki peaks tegema mingi kuidas seda öeldakse et lasen windowsi maha ja siis installin uuesti peale et siis oleks nagu puhas et äkki on mingi konflikt mingi asjaga mis nagu segab ? sry kui rumal jutt aga ma ei jaga seda asja nii hästi ... aga kui see on mängu viga ja see tulev patch tõesti parandab selle siis oleks seegi hea icon_rolleyes.gif selles mõttes et nii närvi ajab poole missiooni pealt viskab selle ette ja hakka uuesti peale :S kas seda mängu kuidagi ilma selle social clubita ei saa tööle panna ? et nagu ma aru sain on probleem selles social clubis ? oleks väga tänulik kui keegi targem räägiks midagi milles probleem ? ette tänades.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 03:34:41 vasta tsitaadiga

Gap,

On see nii raske?

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.12.2008 03:42:24 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Gap,

On see nii raske?



jah aga seal kirjutab kui ma õigesti aru saan et tuleb välja logida sellest social clubist ja ma tegin seda aga ikka ta viskab selle errori ette mingi aja tagant ??
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 09.12.2008 03:48:04 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Tegin siis ühe video, kuidas tuleks linnas sõita icon_smile.gif

https://tv.rockstargames.com/videos/view/id/9B678EF626DF3D95


Kle räägi kuidas sul need Games for windows kasutajad seal social clubis lingitud on? Mul omast arust õigesti, linkisin sama kasutaja mis mul Xbox live'gi, ütleb et ok, aga ometi iga kord mängus menüüs pannes klipile "Upload" ütleb kohe et "failed" icon_sad.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2008 05:05:52 vasta tsitaadiga

Gap, service packid peal?
net framework 3.5 peal?
ilma social club'i sisselogimata proovisid? mina teen nii et panen mängu käima ja siis ALT+TABin mängust välja ja sulgen social clubi alt nurgast. seda vaja nagunii pole.
ja LIVE account on mul offline modes.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 09.12.2008 07:33:39 vasta tsitaadiga

Kuidas selle Niko riietusega on?
Riidepoed ikka on olemas?
Tahaks venna ikka ülikonda panna icon_smile.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreR
HV kasutaja

liitunud: 08.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 07:59:43 vasta tsitaadiga

Riidepoed on täitsa olemas. Mänguga kaasas oleva kaardi peal on ilusti kõik ära märgitud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 08:57:29 vasta tsitaadiga

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=381443

Noh mis ma ütlesin icon_rolleyes.gif .Keeravad kinni ja siis jama käes icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 09:03:29 vasta tsitaadiga

K3rT6699 kirjutas:
Nokia kirjutas:
Tegin siis ühe video, kuidas tuleks linnas sõita icon_smile.gif

https://tv.rockstargames.com/videos/view/id/9B678EF626DF3D95


Kle räägi kuidas sul need Games for windows kasutajad seal social clubis lingitud on? Mul omast arust õigesti, linkisin sama kasutaja mis mul Xbox live'gi, ütleb et ok, aga ometi iga kord mängus menüüs pannes klipile "Upload" ütleb kohe et "failed" icon_sad.gif



Failed ütleb siis kui Social clubiga on paigast ära. Pole sisseloginud vms.. onlinesse.

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
danny
Kreisi kasutaja
danny

liitunud: 17.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 09:39:55 vasta tsitaadiga

Ma siit segadusest välja lugenud, et on tehtud 68 missiooni aga mäng veel läbi pole!? Palju missioone kokku üldse on?Rohkem kui San Andreases?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2008 10:25:31 vasta tsitaadiga

Olen nö. citysse jõudnud aga pole veel helikopteriga sõita saanud, kust seda leida võib?
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 09.12.2008 10:32:25 vasta tsitaadiga

MUl ei lase enam üldse SC sisse logida.
Lähen Offline Mode ja pärast panen selle juraka veel alt ka kinni, töötab ilusti.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.