|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
09.12.2008 00:03:48
|
|
|
| Võta shadow density maha. See on täielik killer. Mul on heal juhul 10 peal see või vähem ning üldse ei tunne puudust sellest.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
09.12.2008 00:06:45
|
|
|
| xtream99 kirjutas: |
| Võta shadow density maha. See on täielik killer. Mul on heal juhul 10 peal see või vähem ning üldse ei tunne puudust sellest. |
Mul on nulli peal, muhvigi vahet pole minu jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
09.12.2008 00:07:10
|
|
|
Lülitasin samuti nad välja, liialt kasutud asjandused on.
_________________ Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu ! |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
09.12.2008 00:09:44
|
|
|
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
09.12.2008 00:11:08
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha  |
Ei saanud samuti hakkama sellega. Pohhui ka, käin sõpradega joomas ainult.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
09.12.2008 00:13:34
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha  |
Vajuta LMB vms ta oli ning siis tõmba hiir taha ning siis hästi kiiresti liiguta ette.
Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.
  
viimati muutis xtream99 09.12.2008 00:15:52, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
09.12.2008 00:15:22
|
|
|
joomine ikka super eriti koom kui romani koos segipeaga auto poole kõnnid ja korraga koos laksu paned ei saa enam mõlemad püsti sest kui yks tõuseb kukub jälle teise peale pikali
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
clm
HV kasutaja
liitunud: 17.12.2004
|
09.12.2008 00:16:13
|
|
|
Keegi ehk seletab uuesti ja täpsemalt oma muusika lisamisest mängu.
nagu aru sain siis C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music <--siia käivad musa failid vms ? Kas mp3'med ? Või kõlbavad ka nende shourtcut'id ?
Ise lisasin mõlemaid, menüüs võtsin audio options -> complete scan. Kas peaks tekkima ka mingi uus raadiojaam..nö. user track player vms ? Mul igatahes kõik originaaljaamad nagu ennem ja enda musa ei kuule kuskilt.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Angryhead
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2005
|
09.12.2008 00:19:38
|
|
|
| clm, shortcutid kõlbavad ka ja siis on Independence FM selleks raadioks kus su enda muusika tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
09.12.2008 00:21:09
|
|
|
| clm kirjutas: |
Keegi ehk seletab uuesti ja täpsemalt oma muusika lisamisest mängu.
nagu aru sain siis C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music <--siia käivad musa failid vms ? Kas mp3'med ? Või kõlbavad ka nende shourtcut'id ?
Ise lisasin mõlemaid, menüüs võtsin audio options -> complete scan. Kas peaks tekkima ka mingi uus raadiojaam..nö. user track player vms ? Mul igatahes kõik originaaljaamad nagu ennem ja enda musa ei kuule kuskilt. |
Independence FM mngib sinu muusikat
EDIT: jõuti ette.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
09.12.2008 00:25:47
|
|
|
| clm kirjutas: |
Keegi ehk seletab uuesti ja täpsemalt oma muusika lisamisest mängu.
nagu aru sain siis C:\Documents and Settings\.....\My Documents\Rockstar Games\GTA IV\User Music <--siia käivad musa failid vms ? Kas mp3'med ? Või kõlbavad ka nende shourtcut'id ?
Ise lisasin mõlemaid, menüüs võtsin audio options -> complete scan. Kas peaks tekkima ka mingi uus raadiojaam..nö. user track player vms ? Mul igatahes kõik originaaljaamad nagu ennem ja enda musa ei kuule kuskilt. |
Vaata Independence FM(selline CD plaat ja välk - u nagu Daemon Tools Logo - nimekirjas suht üle keskmise aga mitte päris lõpus paremal otsas)
Ära aja .Tõsiselt on või?
| xtream99 kirjutas: |
Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.
    |
Kust seda kruttisid?.Tahaks just võimalikult maha tõmmata.Sellepärast meeldibki ööse pralletada kuna siis liiklus hõredam 8)
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
09.12.2008 00:30:10
|
|
|
| koba kirjutas: |
Sain mängu kätte ja panin peale, aga asi ei jookse kõige paremini.
Küsiks, et mida tasub maha kruttida ilma, et pildi kvaliteet olulisemalt kehvemaks muutuks?
Statistics
Average FPS: 30.34
Duration: 37.28 sec
CPU Usage: 81%
System memory usage: 93%
Video memory usage: 67%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (60 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100
Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GTX
Video Driver version: 180.84
Audio Adapter: SoundMAX HD Audio
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 @ 2.66GHz |
Esimene asi mida vähemaks võta on View Distance: 100 , see on sul way too much. Pane see kusagil 40-50
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.12.2008 00:35:54
|
|
|
| sama küss, et kust Traffic Density't muuta saab?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
09.12.2008 00:37:22
|
|
|
Graafika all
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ElDiablo
Kreisi kasutaja
liitunud: 02.07.2006
|
09.12.2008 00:45:10
|
|
|
Ei saa ju -.- , olen otsinud ning ei leidnud sellist asjandust seal :/.
_________________ Pildistan ja majandan hobikorras, uuri lähemalt: http://www.kirilldremljuga.eu ! |
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madex
HV kasutaja
liitunud: 29.03.2005
|
09.12.2008 00:51:34
|
|
|
| Vehicle Density = Traffic Density
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
09.12.2008 00:51:42
|
|
|
Käisin Romaniga tina panemas..olime jummala kapsad hakkasin teda koju viima, istusin autosse veidi sain sõita ja tuli ment sappa! Inimesed sõitke kaine peaga!
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
09.12.2008 00:55:35
|
|
|
Kas nüüd tuleb diskomasin järgi ka, kui punase alt läbi lennata?
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
09.12.2008 00:56:09
|
|
|
| Ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003
|
09.12.2008 00:56:41
|
|
|
| kalevipoeg kirjutas: |
| Kas nüüd tuleb diskomasin järgi ka, kui punase alt läbi lennata? |
Ei
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
09.12.2008 01:12:16
|
|
|
| xtream99 kirjutas: |
| asjameez kirjutas: |
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha  |
Vajuta LMB vms ta oli ning siis tõmba hiir taha ning siis hästi kiiresti liiguta ette. |
Nüüd sain tehtud kohtingu Michellega LMB tuli vajutada taha tõmmates ja siis ette lükates teist korda veel. Ja seda kõike ülikiiresti.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teitur
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2007
|
09.12.2008 01:12:47
|
|
|
Oskab keegi öelda miks mul pool linna nähtamatu on?
Spoiler 
Videokaart on HD2400Pro, System Requirements Lab testis täitis videokaart kõik minimum nõuded ja recommended testis jäi ainult videomälu puudu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
09.12.2008 01:15:39
|
|
|
Ma ei jõudnudki täna seda installitud saada
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 01:16:29
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
| xtream99 kirjutas: |
| asjameez kirjutas: |
kuidas ta bowlingus selle kuuli minema viskab? kohe kuidagi ei taha ta seda teha  |
Vajuta LMB vms ta oli ning siis tõmba hiir taha ning siis hästi kiiresti liiguta ette. |
Nüüd sain tehtud kohtingu Michellega LMB tuli vajutada taha tõmmates ja siis ette lükates teist korda veel. Ja seda kõike ülikiiresti. |
ma pusisin ka selle bowlingu värgiga aga ma juhm ei saa pihta mis see LMB on ?? liigutan hiirt ja teen muid trikke aga ta ei viska ikka seda kuuli ? sry kui rumal küsimus . aga mäng on kõva eks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peab meeldima.
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.08.2005
|
09.12.2008 01:18:41
|
|
|
vasak hiirenupp
_________________ Arbeit macht frei. |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Deadlock
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.07.2004
|
09.12.2008 01:20:22
|
|
|
| teitur kirjutas: |
Oskab keegi öelda miks mul pool linna nähtamatu on?
Spoiler 
Videokaart on HD2400Pro, System Requirements Lab testis täitis videokaart kõik minimum nõuded ja recommended testis jäi ainult videomälu puudu.
 |
Mul olid ka tekstuurid puudu, kui setiingud liiga kõrgeks lükkasin. Proovi lihtsalt madalamaid settinguid.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
09.12.2008 01:21:30
|
|
|
| xtream99 kirjutas: |
Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.
    |
Sul tundub pilt kuidagi külgedelt kokku pressitud Nagu oleks 16:9 tehtud vägisi 4:3
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karr000
HV veteran
liitunud: 26.09.2003
|
09.12.2008 01:21:50
|
|
|
Gap, LMB = Left Mouse Button
teitur, mul oli enne videokaardi driverite update'imist sama jama. Proovi uusimad peale lasta
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaaaark
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
09.12.2008 01:25:42
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
| Markuu kirjutas: |
Mul on Windows Vista Home Premium.
32-bit peaks olema, tõmbasin need beta driverid GTA 4... Vista 32bit omad, ütleb, et mul pole 32bit Vista, mõtlen, et mida <b>piixu</b>.
vaatan üle, on küll 32-bit... tõmbasin igaksjuhuks 64-bitise omad, ütleb, et mul pole 64 bitine kah...
mis ta kurat on 16-bitine windows xista?
nagu mis toimub. |
mis ta sulle ülteb erroris? |
Ütleb, et mul pole 32 Bitine Windows Vista, et see driver on mõeldud ainult sellele.
ja teisele ütleb, et mul pole 64 Bitine Windows Vista, et see driver on mõeldud ainult sellele.
kuigi tegelt peaks olema 32-bit....
Operating System
Recommended: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
You Have: Microsoft Windows Vista Home Premium Edition, 32-bit (Build Service Pack 16001) PASS
viimati muutis Maaaaark 09.12.2008 01:29:52, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.12.2008 01:26:29
|
|
|
multiplayerile ei saagi ligi ??
või ongi see hetkel normaalne, et tund aega otsid sobivat serverit?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.12.2008 01:28:43
|
|
|
krusu70, ega jah, mai saa aru mis ma sellest pelast ostsin, MP-d tahtsin kõige enam teha aga ei ole võimalik, ühtegi mängu pole, kui proovid sisse logida siis 10st korrast 1-2x max saad sisse kus mingi 3inimest ja ainult deathmatch.
XBox360 peal oli sama teema tglt Mõttetu pask, nagunii seda ära ei parandata.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
09.12.2008 01:30:07
|
|
|
Patch varsti väljas http://www.shacknews.com/onearticle.x/56254
The patch contains a variety of fixes including:
* A fix to the crash after legal screen that some German customers were reporting.
* Numerous improvements to the video editor: Smarter naming of videos, improved rendering quality, better fx during replays
* Fix to bowling while using certain sensitive mice
* Fix for ATI 1900 shadows
* Overall savings to memory
* Graphic improvements to particle systems and mirrors
* Multiplayer character settings are preserved
* Support for DirectInput controllers. Note: The current hack way of supporting these controllers may not work with the improved functionality. So we recommend you remove the hack before upgrading to the patch. |
| teitur kirjutas: |
Oskab keegi öelda miks mul pool linna nähtamatu on?
Spoiler 
Videokaart on HD2400Pro, System Requirements Lab testis täitis videokaart kõik minimum nõuded ja recommended testis jäi ainult videomälu puudu.
 |
Proovi seda http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=381443
viimati muutis Killzone88 09.12.2008 01:35:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.12.2008 01:33:52
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
krusu70, ega jah, mai saa aru mis ma sellest pelast ostsin, MP-d tahtsin kõige enam teha aga ei ole võimalik, ühtegi mängu pole, kui proovid sisse logida siis 10st korrast 1-2x max saad sisse kus mingi 3inimest ja ainult deathmatch.
XBox360 peal oli sama teema tglt Mõttetu piix, nagunii seda ära ei parandata. |
Jääme siis lootma, et peale patch fixi ka korralikud MP mängud tulevad. Alguses vaatad, et korralikud MP mängud, proovid liituda ja siis ütleb et ei saa liituda
Mingi jama on ka siis, et vaatad, et hetkel mingi mõned mängijad lobbys, liitud, peale seda pole ühtegi ja pmst teed nagu oma hosti
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maaaaark
HV kasutaja

liitunud: 29.05.2007
|
09.12.2008 01:36:20
|
|
|
Oleks vaid nii....
Spoiler 
Minimum on vabalt pass...
tegelt kõik kurat kõige miinimum mis saab ja ikka vahest tõksub
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
09.12.2008 01:37:33
|
|
|
selle järgi nüüd küll võtta ei tasuks, pigem see annab nagu väikse idee.
Mul oli kõik suurelt ja punaselt Fail, aga avg ~30FPS pole paha 8)
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
09.12.2008 02:42:03
|
|
|
Mul on algusest saadik traffic density 100 peal ja midagi pole tegemata jäänud, motikaga sõidan küll rohkem aga see selleks
Kas kuskile saab maju ka osta juba, vanad põlesid maha ja ei taha enam urkas elada
Burnoutid on ka vägevad, ainult kummid lähevad liiga kiirelt katki 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
09.12.2008 03:19:49
|
|
|
| asjameez kirjutas: |
| xtream99 kirjutas: |
Panin Traffic Density põhja. Suht jõhker on sõita nii. Missioone tehes on küll väga keeruline, aga samas põnev.
    |
Sul tundub pilt kuidagi külgedelt kokku pressitud Nagu oleks 16:9 tehtud vägisi 4:3 |
Irw. Ma ei viitsi mingisugust frapsi vms tirida. Vajutasin print screen ja siis pastesin Painti. Sellepärast näebki selline välja. Päriselt mängus küll selline kokku pressitud pilt ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 03:28:48
|
|
|
| xxlmaster kirjutas: |
| Gap kirjutas: |
aa tänud xxlmaster ehk siis jääme ootama loodetavasti saab siis korralikult mängida ilma et loobiks mingeid erroreid... kas kellelgi veel mingeid erroreid loobib originaal mänguga selles mõttes äkki mul arvutis midagi mäda et mingi driverite konflikt vms ... aga praegu teen mingi 5 korda seda first date ei saa tehtud viskab desktopile mingi fatal error 10 vms on kellelgi veel ka sellist asja olnud ? |
If you experience the following error when trying to run Grand Theft Auto IV on the PC...
...then sign out of Rockstar Social Club to get rid of it. This means you won't have access to multiplayer or Social Club TV, but it will allow you to play single player until R* corrects the issue |
Kas keegi siis aitaks palun ? ma seda tegin et logisin sealt social clubist välja aga ikka saan mingi natuke rohkem mängida kui enne ja ikka viskab just selle sama errori ette ja siis this programm is not responding krt maksad kallist raha ja siis saad sellist paska :S ma tahan teada kas see probleem on ainult minul ? kas see on siis mängu viga või on probleem minu arvutis ? et äkki peaks tegema mingi kuidas seda öeldakse et lasen windowsi maha ja siis installin uuesti peale et siis oleks nagu puhas et äkki on mingi konflikt mingi asjaga mis nagu segab ? sry kui rumal jutt aga ma ei jaga seda asja nii hästi ... aga kui see on mängu viga ja see tulev patch tõesti parandab selle siis oleks seegi hea selles mõttes et nii närvi ajab poole missiooni pealt viskab selle ette ja hakka uuesti peale :S kas seda mängu kuidagi ilma selle social clubita ei saa tööle panna ? et nagu ma aru sain on probleem selles social clubis ? oleks väga tänulik kui keegi targem räägiks midagi milles probleem ? ette tänades.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
09.12.2008 03:42:24
|
|
|
jah aga seal kirjutab kui ma õigesti aru saan et tuleb välja logida sellest social clubist ja ma tegin seda aga ikka ta viskab selle errori ette mingi aja tagant ??
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
09.12.2008 03:48:04
|
|
|
Kle räägi kuidas sul need Games for windows kasutajad seal social clubis lingitud on? Mul omast arust õigesti, linkisin sama kasutaja mis mul Xbox live'gi, ütleb et ok, aga ometi iga kord mängus menüüs pannes klipile "Upload" ütleb kohe et "failed"
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
09.12.2008 05:05:52
|
|
|
Gap, service packid peal?
net framework 3.5 peal?
ilma social club'i sisselogimata proovisid? mina teen nii et panen mängu käima ja siis ALT+TABin mängust välja ja sulgen social clubi alt nurgast. seda vaja nagunii pole.
ja LIVE account on mul offline modes.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
09.12.2008 07:33:39
|
|
|
Kuidas selle Niko riietusega on?
Riidepoed ikka on olemas?
Tahaks venna ikka ülikonda panna
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreR
HV kasutaja
liitunud: 08.05.2007
|
09.12.2008 07:59:43
|
|
|
| Riidepoed on täitsa olemas. Mänguga kaasas oleva kaardi peal on ilusti kõik ära märgitud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
09.12.2008 09:03:29
|
|
|
| K3rT6699 kirjutas: |
Kle räägi kuidas sul need Games for windows kasutajad seal social clubis lingitud on? Mul omast arust õigesti, linkisin sama kasutaja mis mul Xbox live'gi, ütleb et ok, aga ometi iga kord mängus menüüs pannes klipile "Upload" ütleb kohe et "failed"  |
Failed ütleb siis kui Social clubiga on paigast ära. Pole sisseloginud vms.. onlinesse.
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
danny
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.01.2006
|
09.12.2008 09:39:55
|
|
|
| Ma siit segadusest välja lugenud, et on tehtud 68 missiooni aga mäng veel läbi pole!? Palju missioone kokku üldse on?Rohkem kui San Andreases?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
09.12.2008 10:25:31
|
|
|
| Olen nö. citysse jõudnud aga pole veel helikopteriga sõita saanud, kust seda leida võib?
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
09.12.2008 10:32:25
|
|
|
MUl ei lase enam üldse SC sisse logida.
Lähen Offline Mode ja pärast panen selle juraka veel alt ka kinni, töötab ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|