Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:35:21 vasta tsitaadiga

viimasepildi peal see laudadest "tee" väga hea driftiks.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:40:40 vasta tsitaadiga

Ma söön kirjutas:
ot:
Evil14 kirjutas:
ma läksin viina peale üle..

Andsid mulle idee, kuidas tänast õhtut sisustada thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler


PC Video Editor: Exploder HD

Ma siin asjatan GTA SA + Realism Mod... Päris ilus näeb välja thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 18:49:52 vasta tsitaadiga

Tegin ka benchmark testi. AMD Fusion vist aitas päris palju kaasa. Varem oli nii 25-40

Statistics
Average FPS: 50.68
Duration: 36.90 sec
CPU Usage: 79%
System memory usage: 69%
Video memory usage: 97%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 40
Detail Distance: 50

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9800 GT
Video Driver version: 180.70
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Phenom(tm) 9750 Quad-Core Processor

File ID: Benchmark.cli

_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 05.12.2008 18:59:06 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
Andykas kirjutas:
Pauhh
Spoiler Spoiler Spoiler


essa pilt on ülim valu vist icon_lol.gif

Esimesed 15 aastat on valus, pärast harjub ära. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:06:45 vasta tsitaadiga

Müstika, et mina saan sellistel sätetel heal juhul 48fps-i icon_lol.gif okse

Nokia kirjutas:
Tegin ka benchmark testi. AMD Fusion vist aitas päris palju kaasa. Varem oli nii 25-40

Statistics
Average FPS: 50.68
Duration: 36.90 sec
CPU Usage: 79%
System memory usage: 69%
Video memory usage: 97%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (75 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 40
Detail Distance: 50

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 1
Video Adapter: NVIDIA GeForce 9800 GT
Video Driver version: 180.70
Audio Adapter: Speakers (Realtek High Definition Audio)
AMD Phenom(tm) 9750 Quad-Core Processor

File ID: Benchmark.cli

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:14:06 vasta tsitaadiga

"loominguliselt" lähenemist kasutades kaugele ei jõua, see tähendab mäng unustab ära mis eelmises episoodis juhtus.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss


viimati muutis Nu 05.12.2008 19:15:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailar915
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2007




sõnum 05.12.2008 19:14:48 vasta tsitaadiga

midagi head nõrgemate kastide omanikele.

teed shortcuti LaunchGTAIV-st, properties- target, sinna rea lõppu lisa -windowed -texturequality=1 -renderquality=1 -detailquality=1 -viewdistance=1 -width=800 -height=600.

video settingutes pane color quality 16 bit ja reso 800x600

logid sisse Rockstar Games Social Club-i ja käivitad mängu LaunchGTAIV shortcutist.

endal töötab ideaalselt, ei mingit lag-i

kast ise on:
P4 ht@ 3.01 GHz
ram 1,5 gb
videokaart ati radeon x1600pro 256 mb

fps on rahulikult 40-50 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:15:23 vasta tsitaadiga

On juba keegi Video Recording'uga mingi üllitise ka valmis teinud?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Unholy
HV veteran
Unholy

liitunud: 13.05.2003




sõnum 05.12.2008 19:16:09 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
"loominguliselt" lähenemist kasutades kaugele ei jõua, see tähendab mäng unustab ära mis eelmises episoodis juhtus.

Spoiler Spoiler Spoiler


Tean, see missioon ajas suht närvi algul. Kuid jah tehtud ta sai icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.12.2008 19:20:27 vasta tsitaadiga

Krt öösiti on fps kuidagi väga ebastabiilne.Kõigub 17-40 vahel ,varem oli 30.
Mis kuradima süsteemiga see MP käib?Keset mängu joinida ei saa ?
Üritasin siseneda siis ütles ,et olen kõrvaldatud mängust.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:22:19 vasta tsitaadiga

ailar915 kirjutas:
midagi head nõrgemate kastide omanikele.

teed shortcuti LaunchGTAIV-st, properties- target, sinna rea lõppu lisa -windowed -texturequality=1 -renderquality=1 -detailquality=1 -viewdistance=1 -width=800 -height=600.

video settingutes pane color quality 16 bit ja reso 800x600

logid sisse Rockstar Games Social Club-i ja käivitad mängu LaunchGTAIV shortcutist.

endal töötab ideaalselt, ei mingit lag-i

kast ise on:
P4 ht@ 3.01 GHz
ram 1,5 gb
videokaart ati radeon x1600pro 256 mb

fps on rahulikult 40-50 icon_biggrin.gif


colour quality ei anna ju mängus valida 16bit vs 32 bit ? vähemalt mina ei saa..
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.12.2008 19:23:13 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
"loominguliselt" lähenemist kasutades kaugele ei jõua, see tähendab mäng unustab ära mis eelmises episoodis juhtus.

Spoiler Spoiler Spoiler


Eelmistes GTAdes oli kah ju nii..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailar915
HV vaatleja

liitunud: 25.12.2007




sõnum 05.12.2008 19:25:58 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
ailar915 kirjutas:
midagi head nõrgemate kastide omanikele.

teed shortcuti LaunchGTAIV-st, properties- target, sinna rea lõppu lisa -windowed -texturequality=1 -renderquality=1 -detailquality=1 -viewdistance=1 -width=800 -height=600.

video settingutes pane color quality 16 bit ja reso 800x600

logid sisse Rockstar Games Social Club-i ja käivitad mängu LaunchGTAIV shortcutist.

endal töötab ideaalselt, ei mingit lag-i

kast ise on:
P4 ht@ 3.01 GHz
ram 1,5 gb
videokaart ati radeon x1600pro 256 mb

fps on rahulikult 40-50 icon_biggrin.gif


colour quality ei anna ju mängus valida 16bit vs 32 bit ? vähemalt mina ei saa..

sry, mõtlesin desktopil display properties. annab mängule fps-i juurde
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:32:42 vasta tsitaadiga

No 16bit mängida on nüüd küll ülim nõmedus aastal 2008 imo icon_rolleyes.gif .Vb mõnele vanemale kaardile isegi annab jõudluselisa aga üldiselt siiski mitte rääkimata sellest,et 800x600 on CPU limited ja 20+ tollisel LCD-l näeb suht jube välja icon_lol.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaron111
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 05.12.2008 19:38:59 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata mis lahti on?
Kõige pealt panin sp 2-el mängu peale, siis ütles, et sp3 vaja, tegin ära. Nüüd kui mängus olen siis hakkab mingi n peale. Mängu graafika ei lae ära, tundub nagu kasutaja kõnniks pool ajast laulus "Walking on air", mobiilikõnesid ei lõpeta, üht missiooni ei lae ära... Lisaks veel selle, et graafikakaart on Radeon HD4870 ja cat 8.12 betad on peal.Kas selle eest ma maksingi Enteris 647.- krooni? thumbs_down.gif

_________________
We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 05.12.2008 19:40:36 vasta tsitaadiga

Jube aeg läheb selle installiga,,HAIGE!!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 05.12.2008 19:41:54 vasta tsitaadiga

Net Framework 3.5 on peale pandud ?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:43:15 vasta tsitaadiga

Mul ka see jama suht tihti et väga palju textuure puudu ja walking on air, kuigi samas vahest paned mängu tööle on kõik textuurid olemas icon_eek.gif ei tea mis jama
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:47:40 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

icon_smile.gif Pimesi driftimine icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaron111
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 05.12.2008 19:49:02 vasta tsitaadiga

täpselt sama kala mis gan3bil, peaks küll net framework peal olema...
_________________
We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:53:04 vasta tsitaadiga

makaron111 kirjutas:
täpselt sama kala mis gan3bil, peaks küll net framework peal olema...

Ehk on CPU viga? icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:02:48 vasta tsitaadiga

Steami kasutajate riistvaralisi andmeid.

http://www.steampowered.com/status/survey.html

Eriti paljuütlev on see tuumade osa.

Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaron111
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 05.12.2008 20:18:13 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
makaron111 kirjutas:
täpselt sama kala mis gan3bil, peaks küll net framework peal olema...

Ehk on CPU viga? icon_smile.gif

Rockstari järgi peaks asi olema mitte korralikult installitud driverites (vana pole cleanitud ära, proovin mis juhtub)

_________________
We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:19:37 vasta tsitaadiga

makaron111 kirjutas:
gan3b kirjutas:
makaron111 kirjutas:
täpselt sama kala mis gan3bil, peaks küll net framework peal olema...

Ehk on CPU viga? icon_smile.gif

Rockstari järgi peaks asi olema mitte korralikult installitud driverites (vana pole cleanitud ära, proovin mis juhtub)


eelmine nädal sai format tehtud ja siiani samad driverid icon_biggrin.gif enam puhtamalt ju neid peale ei saa icon_lol.gif aga no ikka textuurid puudu icon_cry.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:22:31 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Nu kirjutas:
"loominguliselt" lähenemist kasutades kaugele ei jõua, see tähendab mäng unustab ära mis eelmises episoodis juhtus.

Spoiler Spoiler Spoiler


Eelmistes GTAdes oli kah ju nii..



aga uues võinuks teisiti olla thumbs_down.gif

Vihmaga ja pimedas on igatahes asi täitsa mängimatu. Poh mis settingud paned tõmbab hinge nii kinni et fps 15. Peab vist nVidia/ati uue vga põlvkonna ära ootama et edasi mängida icon_neutral.gif
Endal kadusid vahepeal kah mingid textuurid vms natuke ära kui kasutasin mingeid low graafika settinguid. Sõitsin rahus üle silla ja siis hakkas mingi virvendus vms jura pihta. Kohati on ka näha kuidas textuurid ei jõua end ära laadida ja mõni lähedal olev maja on natuke aega über low textuuriga.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|


viimati muutis angel 05.12.2008 20:26:39, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:22:41 vasta tsitaadiga

makaron111 kirjutas:
gan3b kirjutas:
makaron111 kirjutas:
täpselt sama kala mis gan3bil, peaks küll net framework peal olema...

Ehk on CPU viga? icon_smile.gif

Rockstari järgi peaks asi olema mitte korralikult installitud driverites (vana pole cleanitud ära, proovin mis juhtub)

Anna teada, endal ka vanad cleanimata.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaron111
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 05.12.2008 20:24:40 vasta tsitaadiga

Rockstari tugi leht:http://www.rockstargames.com/support/req_support_detail.php?product=275%2C3%2CGrand+Theft+Auto+IV%2CPC%2CRockstar_Games%2Cgta4&submit=SubmitJutt Rockstari abifailist:
GTA IV PC – Performance Tuners / Driver Issues

Users Experiencing Issues With Textures Not Loading In

There has been a reported issue of textures not loading in.  If you are experiencing visuals that resemble the screenshot below it may be associated with third party graphical performance tuners, recently switching Video Cards, and/or not uninstalling the previous drivers properly.



We recommend that users follow the steps below to resolve this:

Step 1) Go to “Add and Remove Programs” within the Control Panel.  Scroll through the list of installed programs and look for any third-party driver performance tuners that may have been installed previously. 

Step 1a) If you find any of these performance tuners open the application and reset driver values back to default.  This is very important!  Do not uninstall this program before you revert the changed values. 

Step 1b) Now close the program and uninstall it.

Step 2) Go to “Add and Remove Programs” within the Control Panel.  Scroll down the list of programs and remove any program with NVIDIA or ATI in the name.

Step 3) Reboot your machine.

Step 4) Download and install the latest drivers for your graphics card from one of the following locations: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us  or http://ati.amd.com/support/driver.html and save them to your computer. 

Step 5) Run GTA IV

If your textures are still not loading in then you may have residual files from uninstalled drivers left on your machine.  In order to fix the former, we recommend that you take the following steps:

Step 1) Find a reputable tool that is known to clean files leftover from driver tuners.  You can search for these on the Internet.

Step 2) Uninstall your display drivers again.

Step 3) Reboot your machine.  While booting up, hold F8 until prompted with the Windows Advanced Options menu.  Choose to enter Safe Mode. (Newer computers may require you to press F8 multiple times before being prompted).

Step 4) Once in Safe Mode, setup the program found in Step 1 to search for display drivers. Run the appropriate cleaning option.  Reopen the tool and make sure that no other display driver files are found.

Step 5) Install the latest drivers that you downloaded earlier.

Step 6) Reboot your machine and load Windows up normally.

Step 7) Play Grand Theft Auto IV.

_________________
We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.12.2008 20:26:45 vasta tsitaadiga

See vist kõige vigasem GTA seni üldse PCl ? icon_neutral.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 05.12.2008 20:33:56 vasta tsitaadiga

Suht lahe. Kaks autot suht kõrvuti. Üks plahvatab ja siis teisel on pool külge lömmis. Päris tugevad lööklained on plahvatustel. Nagu pomm oleks sees icon_lol.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:43:35 vasta tsitaadiga

Mul ka jubedalt kalab. Ostsin eile Klickist originaali, loodsin, et töötab korralikult. Aga koju tulles hakkas jama pihta.

Lõpuks siis sain mängu tööle alles täna peale lõunat. Alguses oli XP pro sp3 peal, selle peal piirdus kogu pidu ainult installiga. Mängu tööle ei saanudki.
Lõin käega ja täna hommikul panin Vista Ultimate sp1 peale, mängu sain tööle ja järgmine jama hakkas pihta. Graafika kõik ujub kahtlaselt, saan mängida natuke - 5-10 minutit, siis lööb pildi osaliselt ruuduliseks ja terve kast jookseb kokku.
Videokaardi driverid on kõige uuemad, 8.11 vist olid ja videokaardiks Sapphire ATI HD4870 512MB GDDR5 PCIE16.

Loodan, et mingi patch ikka tuleb, aga kahtlane on see, et terve arvuti paneb kokku, järsku on viga milleski muus.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:45:04 vasta tsitaadiga

Kõige funnim on sõita Hummeriga täiskiirusel kellelegi laupa. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 05.12.2008 20:47:15 vasta tsitaadiga

Corvetist ronib mõnusalt üle hummer 8)
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:47:20 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
See vist kõige vigasem GTA seni üldse PCl ? icon_neutral.gif

mul pole üldse mingeid probleeme välja arvatud paar korda olen musta ekraani saanud. aga kuna seda mul ka bf2'ga juhtub siis pigem kaardi või draiverite viga.

Mainiti siin sa+reality modi, siis otsisin googlest huvipärast, et milline välja näeb. suht masendav tegelt mis graafika tookord oli.
Edasiminek detailides on ikka tohutu. "nagu päris" fiiling tekib isegi kohati. 8)
Sellesmõttes ma annan isegi andeks praeguse sita performance.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:49:02 vasta tsitaadiga

hummer tõesti sõidab kõigest üle, sõna otseses mõttes. vanu ameerika autosid sellega retsida ei saa, aga uuemad papist autod sõidab enamasti ühe laksuga põlema... või siis sõidab üle.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaron111
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 05.12.2008 20:52:02 vasta tsitaadiga

selline asi, et nvidia nTune ei taha maha minna, lihtsalt delete nupp talle ei aita?
_________________
We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 05.12.2008 20:55:44 vasta tsitaadiga

GTA4-ja kohta on ainult 3 sõna......haigelt kõva mäng icon_biggrin.gif

Mul jookseb küll korralikult ja kordagi pole kalanud. 35-50fps-i on ilusti mängus. 1600reso ja detail 100....varjud 3 ja visibility oli vist 50.

Tohutult on ikka vaeva selle mänguga nähtud....isegi kui mingisse korterisse minna saab seal kõik sodiks lasta.....füüsika ka toimib nagu peab thumbs_up.gif
Lähed poodi näitad müüjale relva....see paneb jooksu ja siis kassa tühjaks icon_biggrin.gif
Lähed interneti kohvikusse....surfad netis....leiad omale mõne huvitava ferrari....helistad ja lähed ostma
Võimatu kõike kirjaldadagi....aga kõigele on mõeldud ja võib juba öelda, et mitte GOTY aga kõigi aegade parim saavutus thumbs_up.gif


viimati muutis Mario153 05.12.2008 21:03:56, muudetud 6 korda
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 20:57:12 vasta tsitaadiga

Mul puhtad driverid ei aidanud igatahes.
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:11:19 vasta tsitaadiga

Kas mõttekam on kasutada GTA mängimiseks video draiverit mis tuli mu eksootilise läpatsiga kaasa või tirida nvidia kodulehelt uuem versioon icon_question.gif Nvidia lehel on 8700M GT draiveri juurde märgitud ainult Alienwarede ning mõne Dell XPS-i toetus.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:28:10 vasta tsitaadiga

Ned "friend" missioone,kus lihtsalt läheb sõbraga välja kuskile,jääbki tulema või saavad need otsa ka millalgi ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
makaron111
HV kasutaja

liitunud: 07.08.2007




sõnum 05.12.2008 21:34:04 vasta tsitaadiga

ei tööta see värk, mis teha. Ideid välismaa foorumitest?

Edit: Noh kirjutasin Rockstarile, vaatab mis vastavad. Päris kindlasti midagi stiilis: Do a clean install to your drivers.

_________________
We do not come in Peace. We come ahead of Peace- Kane


viimati muutis makaron111 05.12.2008 21:53:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.12.2008 21:47:11 vasta tsitaadiga

Jookseb mõnusalt thumbs_up.gif

@ 1680*1050

texture medium (ei saa kõrgemale panna)
render higest

Viev Distance 35 (Üle selle hakkab hoiatama)
Detail Distance 100
Vechicle Density 100
Shadow Density 16

Keskmiselt 30 fps

vahepeal langeb 24 vms peale. ei sega mängimist ega midagi.

Mängu poole pealt: Vahepeal mõni näitab suunda ühele poole aga samas ise pöörab teisele poole.

Niko unustab vahepeal auto ukse kinni panna kui siseneb icon_biggrin.gif

Ning kummi põletades hakkab maha jääv must kummiriba täpselt keset ratast või kummi, kuidagi jube kahtlaselt...

Ja sõbrannaga väljas olles on sõbranna vähemalt viisakas icon_biggrin.gif Lülitab telefoni välja.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !


viimati muutis miq1988 05.12.2008 22:03:54, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:48:49 vasta tsitaadiga

Eriti kõva on tuletõrje autoga mööda linna täie lauluga lasta icon_razz.gif Mitte ükski väike auto ei hakka blokkima. Keegi rääkis, et mängus pole busse vms ? Endal õnnestus täna kaks korda näha liiklemas bussi.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woo456
Kreisi kasutaja
woo456

liitunud: 23.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:50:32 vasta tsitaadiga

Kas cross-platform multiplayer on (Xbox 360 ja PC vahel) ?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:51:46 vasta tsitaadiga

woo456 kirjutas:
Kas cross-platform multiplayer on (Xbox 360 ja PC vahel) ?

Ei ole. Kuigi võiks.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:52:39 vasta tsitaadiga

Markuu kirjutas:
Mario153 kirjutas:
GTA4-ja kohta on ainult 3 sõna......haigelt kõva mäng icon_biggrin.gif

Mul jookseb küll korralikult ja kordagi pole kalanud. 35-50fps-i on ilusti mängus. 1600reso ja detail 100....varjud 3 ja visibility oli vist 50.

Tohutult on ikka vaeva selle mänguga nähtud....isegi kui mingisse korterisse minna saab seal kõik sodiks lasta.....füüsika ka toimib nagu peab thumbs_up.gif
Lähed poodi näitad müüjale relva....see paneb jooksu ja siis kassa tühjaks icon_biggrin.gif
Lähed interneti kohvikusse....surfad netis....leiad omale mõne huvitava ferrari....helistad ja lähed ostma
Võimatu kõike kirjaldadagi....aga kõigele on mõeldud ja võib juba öelda, et mitte GOTY aga kõigi aegade parim saavutus thumbs_up.gif


OMG, näpud hakkasid sügelema icon_smile.gif
tahaks juba täiega kätte saada seda mängu...
71.3% done.


Tahad mendi autot, helista 911 ja kutsu politsei icon_lol.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 21:54:22 vasta tsitaadiga

Alguses vist isegi sahistati sellest cross-platform MP-st...
Ja busse leiate alati Star Junctionilt.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.12.2008 22:00:07 vasta tsitaadiga

hommikuks oli mäng laetud, jube tahtmine oli mitte tööle minna. icon_biggrin.gif

nüüd aga sai juba paarkümmend minutit mängitud, ja esimesed muljed on väga head! thumbs_up.gif
jah, jõudlusega on probleeme kohati aga olen kindel, et paranduseta see ei jää, arvestades, et osad 8800GT vennad siin 50fps tegid. kindlasti pole olukord nii hull, kui mulle siinsest hirmujutust tundus. E8400 ja HD4850 ja midagi tegemata ei jää.

seekordne GTA on veidi erinev, aga mitte rohkem kui SA seda Vice Cityst oli. vajab veidi sisseelamist, usun.
eriti meeldib mulle seni mängus, kuidas on tunda, et autodel reaalselt mass on ja inerts mõjub. tegin tee peal suure hoo juures käsipiduri abil 360-kraadise pöörde ja liikusin edasi, varasemate GTA'de puhul lõpetasin teeservas reeglina. nagu päris värk kohe! icon_biggrin.gif

mulle meeldib. võin kõlada fanboyna, aga asi oli ootamist väärt ja saab ainult paremaks minna. thumbs_up.gif

edit: GTASA's oli inimeste alla ajamine raskendatud, kuna see tõi üsna suure kiirusepenalti. GTAIV's on esimesed ketšupisõidud teeservas tehtud ja tuleb tunnistada, et on päris hea siiski, et peale igat killi uuesti kiirust koguma ei pea.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.12.2008 22:01:07 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
GTA4-ja kohta on ainult 3 sõna......haigelt kõva mäng icon_biggrin.gif

Mul jookseb küll korralikult ja kordagi pole kalanud. 35-50fps-i on ilusti mängus. 1600reso ja detail 100....varjud 3 ja visibility oli vist 50.
kuidas selle kooslusega selline minek icon_rolleyes.gif icon_question.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 05.12.2008 22:05:35 vasta tsitaadiga

MP töötab juba?
Kas Q6600 on mõtet klokkida et paremini seda mängu mängida?

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 22:18:49 vasta tsitaadiga

Mai saa aru, otsin mänge MP-s aga mitte kui midagi ei leia thumbs_down.gif icon_evil.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 105, 106, 107 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.