Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 49, 50, 51  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 09:18:06 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
xtriz, eitea, mu mõõk crippeldas koguaeg kellegi pea ära igatahes icon_biggrin.gif See saag aga ei teind nii hullusti..
Kuna GTA 4 ple siis edasi pelama natuke icon_razz.gif mai tea aint mida nüüd teha seal


Otsast peale, teine tee icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.12.2008 11:28:22 vasta tsitaadiga

Mis raskus astmega te mängite siis ?
Ise eelistan ikka tulirelvi.
Supersletsidega ja muudega peab tüütult kaua tampima, et mutandi või muu tegelase maha saaks.
headshote on kuidagi mõnusam teha. Igatahes ise eelistan.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 03.12.2008 11:34:54 vasta tsitaadiga

Mina võtsin sneak 100, small guns 100; kõik perkid seoses nende kahe skilliga; jube hea oli pimeduses assassinit mängida ja varjust fataalseid critte lajatada. thumbs_up.gif

mäng sai 18h playtimega läbi, siis laadisin varasema seivi ja hakkasin ülejäänud kõrvalmissioone tegema.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 11:44:20 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Mina võtsin sneak 100, small guns 100; kõik perkid seoses nende kahe skilliga; jube hea oli pimeduses assassinit mängida ja varjust fataalseid critte lajatada. thumbs_up.gif

mäng sai 18h playtimega läbi, siis laadisin varasema seivi ja hakkasin ülejäänud kõrvalmissioone tegema.


Stealth boy-ga eriti lahe ringi kolada. Mõnele sõbralikumale vennale granaadi püksi torgata näiteks. Hmm .. huvitav, kas vaenlastel saab ka taskus sobrada?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 13:09:45 vasta tsitaadiga

18 tunniga mäng läbi??? Imelik - mul on juba mingi 50 tundi tehtud, aga teha veel palju (260 of 1000 gs /// 15 of 50 Achievements) - aga samas olen ma ka selline explorer tüüpi rohkem - hiilin, tapan, vean asju Megatoni, ostan, müün, vahetan. icon_smile.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 03.12.2008 13:11:54 vasta tsitaadiga

main quest, jah. kõrvale sai palju muud ka tehtud loomulikult, oleks ainult main questi taga ajanud oleks vast natuke üle 10h kogunenud. aga teha on veel palju ja sellepärast laadisin varasema seivi ja ei kiirusta enam main questi lõpetama. icon_razz.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 15:02:56 vasta tsitaadiga

Olen paar tundi mänginud ja kangesti meenutab Oblivioni ikka, ainult ümbruskond näeb välja nagu täielik peldik icon_biggrin.gif Kas Megaton ongi kõige suurem linn seal? Suht väike ikka tundus, paar maja ja hunnik kola ja kõik. See eelstory oli päris äge muidu ja üldse tundub päris põnev olevat 8)
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 15:08:04 vasta tsitaadiga

On ka teisi linnu, mis on veidi suuremad.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 03.12.2008 15:08:33 vasta tsitaadiga

ei ole kõige suurem linn, aga kõige loogilisema paigutusega küll. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 15:12:01 vasta tsitaadiga

Megaton on ju vaid paarist majast koosnev küla... All paremas nurgas on palju linnavaremeid, meeletult suur metroosüsteem kus seigelda ning Rivet City - kaldale uhutud laevas paiknev "linn". Ma ise pole ka eriti kaugele seigelnud. Ühe teise Vaulti leidsin üles ja selle sissepääs oli hästi ära peidetud. icon_wink.gif Aga aitab küll spoileritest - kola ringi ja avasta maailma. Suhtle mängu tegelastega, nii mõnigi pakub sulle mingis kohas mingit ülesannet lahendada. Kui sa selle ülesande kohta pole ise veel ringi kolades avastanud, siis see lisatakse ka su kaardile.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 03.12.2008 15:47:47 vasta tsitaadiga

Linnu on seal ikka palju. Mõned on nagu Oblivioniski "muust maailmast eraldatud" ehk laadimisaegadega, teised on integreeritud sinna üldisesse kaardi, nagu näiteks Big Town, siis see suure torniga "linn" (kuigi torn on laadimisega), ning kasvõi isegi Washington, D.C... Kuigi seal on ainult varemed, supermutandid jne.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.12.2008 16:56:46 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 03.12.2008 17:15:28 vasta tsitaadiga

Kuidas kellelgi HD4870'ga see mäng jookseb?
Krt mul nagu kõik sätted ultra ja 1680/1050 reso ja FPS on 40-60 vahel...aga nii kui AA peale lükkad siis hakkab juba vaikselt lagima... pmst AA'ga mängida korralikult ei anna icon_neutral.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 18:12:00 vasta tsitaadiga

Kustkohast te seda koera leidsite ? Mul ainult 1 kord võimalus abilist saada olnud , aga tol hetkel ma ei olnud piisavalt "hea" tema jaoks (ehk siis olin neutrali peal) .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 03.12.2008 18:15:50 vasta tsitaadiga

Scrapyard..

Mul ta suri ära, kasu tast võitluses nagunii pole kah tegelikult.
Ega need kõik on suht tüütud. Eksivad vahest ära, kuna ei oska künka otsast alla hüpata ja siis oota kuni ringiga kusagilt tuleb.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 20:04:50 vasta tsitaadiga

mul 8800GTS ja sama jama, kui AA peale panna 1650x1050 resoga siis viskab laggi sisse, mängingi nüüd ilma, kärab kah icon_biggrin.gif

Olen nüüd natuke rohkem ringi uidanud seal maailmas ja need kuramuse Fire antid on küll eriti tüütud, kõik laskemoon nüüd enam-vähem otsas, relvad katki ja pean metroost veel välja ka saama kuidagi icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 20:12:28 vasta tsitaadiga

madness kirjutas:
Mul ta suri ära, kasu tast võitluses nagunii pole kah tegelikult.
Ega need kõik on suht tüütud. Eksivad vahest ära, kuna ei oska künka otsast alla hüpata ja siis oota kuni ringiga kusagilt tuleb.

Mul oli vahepeal isegi 2 kaaslast - Üks Lyons-i tsikk - too on juba tükk aega minuga kaasas jõlkunud - ta on suht hea - jaksab ~160 unitit minu stuffi kaasas kanda icon_wink.gif Üldiselt on ta suht asjalik ja killib oma laseriga teisi, ainult et kui tal ammo otsa saab, siis läheb alati oma raudkangiga teisi tapma ja on sellepärast ka paar korda surma saanud (load abiks). Praegu pooleli olevas missioonis liitus minuga veel üks tsikk, kes oli ametilt artifact hunter, aga sellel polnud eriti armorit ja miskit - mina talle ka ei andnud, kuna ta tahtis leitava asja "bounty" pooleks teha - teist või kolmandas lahingus sai vaeseke surma... thumbs_up.gif ... ja mina tema capsid ja relva endale icon_lol.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 03.12.2008 20:22:03 vasta tsitaadiga

Temalt saab parima 10mm relva. icon_smile.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.12.2008 22:24:28 vasta tsitaadiga

Ghoul siiani alles mul, piisavalt usin oma pumbaga, lisaks andsin talle Reilly combat armori, pole veel kordagi ta ära surnud ja aitab täitsa usinalt oma vinge pumbaga.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 22:36:36 vasta tsitaadiga

Kas abimeestele / naistele on mõtet anda ka stimpack-e ja nuka-koolat, et nad end tervendaks, kui sõjas pihta saavad?
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 03.12.2008 22:48:04 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Kuidas kellelgi HD4870'ga see mäng jookseb?
Krt mul nagu kõik sätted ultra ja 1680/1050 reso ja FPS on 40-60 vahel...aga nii kui AA peale lükkad siis hakkab juba vaikselt lagima... pmst AA'ga mängida korralikult ei anna icon_neutral.gif

Kas dx10.1-ga ei ole nii, et AA peale pannes kasvab jõudlus oma 20%? Muidugi siis peab Vista peal olema.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 03.12.2008 23:26:44 vasta tsitaadiga

Suur poiss nimega Fawkes tal on koguaeg olnud elud põhjas kui olen vaadanud nii et ei oskagi öelda kas oleks abi või mitte nendest stimmidest.
Fawkes on igati tublim kui see Star paladin. Paladinil said koguaeg oma laseri kuulid otsa ja jooksis oma haamriga peksma kohe aga Fawkes paugutab oma gattling tukiga väga lõbusalt icon_razz.gif

Pildike kah
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:40:45 vasta tsitaadiga

see fawkes oli mul endal kaa, karm vennike. suht kasulik kaa, kui ikka mingid tondid seljatagant ligi jooksevad siis vähemalt tema märkab. ma vahest pea laiali ringi jooksnud tühermaal.
ja vägev laser gatling oli tal kaa.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:49:49 vasta tsitaadiga

Kustkohast Fawkes-i leida , kui ma kohe peale seda Enclave baasi teda sõbraks ei saanud võtta ?
Ta rääkis , et ta läheb kusagile lõunasse , aga küsimus on , et kuhu täpsemalt ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ruelo
HV vaatleja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 04.12.2008 01:20:44 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Kustkohast Fawkes-i leida , kui ma kohe peale seda Enclave baasi teda sõbraks ei saanud võtta ?
Ta rääkis , et ta läheb kusagile lõunasse , aga küsimus on , et kuhu täpsemalt ? icon_smile.gif


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.12.2008 01:58:27 vasta tsitaadiga

Mis relvi teie seal endaga kaasas kannate tavaliselt? Ise üritan kogu arsenali kaasas kanda (need 2 missile launcherit, flamethrower, minigun, hunnik small gun-e, energy relvad, etc.) ning endal pole STR oriented character icon_biggrin.gif Saan korraga kanda ainult 270 ühikut raskust ning alati on pagasiga probleeme, aga ei raatsi kunagi ka mingit relva maha jätta icon_razz.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 04.12.2008 02:02:55 vasta tsitaadiga

kõike kaasas kanda on mõttetu, parem on spetsialiseeruda kindlale relvatüübile ja neid kaasas kanda. lisaks käputäis granaate ja miine. või kõige parem oleks kanda neid relvi ainult, mida reaalselt kasutad. või kasutad kõiki? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 04.12.2008 02:09:52 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
kõike kaasas kanda on mõttetu, parem on spetsialiseeruda kindlale relvatüübile ja neid kaasas kanda. lisaks käputäis granaate ja miine. või kõige parem oleks kanda neid relvi ainult, mida reaalselt kasutad. või kasutad kõiki? icon_biggrin.gif

Noh, olenevalt olukorrale. Olen pigem "väikestele relvadele" spetsialiseerunud, aga kasutan aeg-ajalt ka raketiheitjaid. Näiteks oli hunnik raidereid ühes kohas korraga, lasin raketi nede keskele ja poof, ainult lihatükid järgi icon_biggrin.gif

Kuigi miniguni ja flamethrowerit eriti ei kasuta, kasutan siis, kui on ruttu mingit kõva firepowerit vaja ja teistel relvadel on vähe kuule jne. Igatahes mulle kulub kõik ära icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 10:44:02 vasta tsitaadiga

Mina olen siiamaani spetsialiseerunud ja "ainult" oma Small Arms skilil täiendanud. Seega on ka kaasas kantavate relvade puhul eelistatud Chinese shotgun või 10mm automaat.

Relvade skillid:
Big Guns: 19
Energy Weapons: 17
Explosives: 50
Melee: 29: (+)
Small Guns: 83 (-)
Unarmed: 19

Hetkel annan tina sellise imeriistaga nagu "Lincoln's Repeater" - contition = near perfect, DAMage 44 - päris tihti saab headshotiga vaenlase kohe kutuks. Võibolla abiks Luck: 8 ja Karma: Very Good / Urban Legend

Lehe http://fallout.wikia.com/wiki/Karma andmetel on Urbal Legend 15/20 positiivsest karmast, nii et peaksin end veel paremaks ajama... nagu näiteks:
Spoiler Spoiler Spoiler


Level mul hetkel 15 ja umbes 20% on tehtud et level 16 saabuks.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2008 11:55:50 vasta tsitaadiga

Püsivalt üle 750 ikka karma. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 15:24:38 vasta tsitaadiga

et edukalt lõpuni mängida võiks rõhku panna

teaduse
lockpicking
repair

mul oli veel energy weapons
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2008 16:16:08 vasta tsitaadiga

Eelistan siiski small weaponsid, kuna pea kõik supermutantid kasutavad assault või chinese assault riflet, siis hea sellega täristada, praegu stabiilselt üle 2000 kuuli ootamas
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 00:58:02 vasta tsitaadiga

Päris hea ,et algul ei mainitud midagi selle kohta et korgid on valuuta thumbs_up.gif Alguses ei korjanud neid eriti siis aga tundus kahtlane ,et neid nii palju igal pool vedeleb icon_lol.gif

Map võiks ka natuke avatum olla selle raadiojaama juurde jõudmiseks pidi ikka meeletu ringiga minema, terve linn on mitmekümne meetri kõrguseid prügihunnikuid täis ja üle nendest ei saa icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lawri
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2007




sõnum 05.12.2008 09:13:48 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
Ma arvasin kohe et need valuuta, kui nägin et neid saab igalt poolt( märkasin kohe ka et need ei võta ruumi, miks siis need vedelema jätta icon_biggrin.gif) ja ma alguses sattusin mingisse majja ka, kus mingi libu peitis end ja andis mulle 300 korki vist selle eest, et ma ei reedaks tema asukohta.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 11:29:47 vasta tsitaadiga

Nu sellistes mängudes kraba alati kõik kaasa, mis leiad - ÄKKI läheb vaja. Tin Can ja Teddy Bear tunduvad ka suht mõttetud asjad olema, aga ikka võid üles korjata. Kui hiljem mängus ehitad ühe relva siis läheb neid tarvis. icon_wink.gif

Paar asja on sellised mida sa leidmise hetkel ei teagi kus vaja võib minna - minul on näiteks 2 mingisugust security card-i, aga kuhu neid vaja läheb veel ei tea. Holotag-idega oli samamoodi - mul oli neid juba 3 tk leitud, enne kui kohtasin mängus inimest kes neid otsis ja nende eest pappi pakkus.

Ka maas vedeleva taara võid poodi viia ja sellega natuke pappi teenida icon_wink.gif
Suht "easy money" on minna raamatukokku, kui see on kaardi peal juba avatud - ilma relvadeta ja muu vajaliku varustuseta. Siis korjata sealt kokku niipalju põlenuid ja kahjustatud raamatuid kui tegelane kanda jõuab. Ja need siis Megatonis või Rivet Citys kohe maha ärida. Saad küll vist 0,7 per book, aga kui jaksad kanda 200 ühikut, siis on 140 korki suht kiirelt tulnud.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 11:52:20 vasta tsitaadiga

rivet citysi on veel teinepool kah laevast, ma hüppasin sinna vette ja leidsin sealt veealt ühe käigu sinna teise laevaosa sisse ja sealt leidsin mingi tüübi aga miskit missiooni vms seal pole ? oskab keegi selgitada mille jaoks see tüüp seal on ?
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ex6
Kreisi kasutaja
ex6

liitunud: 24.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 11:56:39 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
... ja sealt leidsin mingi tüübi aga miskit missiooni vms seal pole ? oskab keegi selgitada mille jaoks see tüüp seal on ?

See on härra Pinkerton. Temaga pead rääkima ühes 9-osalises "raamatu kirjutamise! missioonis - ta räägib sulle üht-teist Rivet City ajaloost (optional). Ja vist "kadunud androidi" missiooni kohta oli tal ka midagi öelda - androidi värki ma täpselt ei mäleta enam.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 12:19:04 vasta tsitaadiga

thx.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2008 13:04:03 vasta tsitaadiga

Mitu missiooni temaga seotud
http://fallout.wikia.com
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:27:57 vasta tsitaadiga

Raha probleemi nagu ei ole eriti, olen igasugu sensooreid ja tehnilisi värke alati korjanud ja need siis hiljem maha müünud 8)
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:36:04 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Raha probleemi nagu ei ole eriti, olen igasugu sensooreid ja tehnilisi värke alati korjanud ja need siis hiljem maha müünud 8)
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:40:38 vasta tsitaadiga

Jah seda sviiti mõtlesingi icon_wink.gif
_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2008 17:45:39 vasta tsitaadiga

Tenpenny tornis on võimalik veel ka endale elukaaslaseid valida icon_wink.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:47:44 vasta tsitaadiga

Kus see Tenpenny Tower veel asub?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:53:08 vasta tsitaadiga

Kaardi all vasakus ääres.

e: Kas valge maja ka muidu kuskil on? Kaardi pealt vaadates oli nagu üks selle kujuga maja aga sinna otse teed mööda ei pääsenud icon_sad.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eZ
HV kasutaja
eZ

liitunud: 06.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 17:56:52 vasta tsitaadiga

Sain lõpuks T-51b Power Armori kätte. Peaks olema mängu kõige võimsam armor.(Body DR=50, Helm DR=10, +25 Radiation Resistance)





tige kala, Valge maja kohal peaks suur auk aint olema. See maja mis on veidi valge maja sarnane oli mingi teise nimega, hetkel ei tule meelde.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 05.12.2008 18:16:50 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Kaardi all vasakus ääres.

e: Kas valge maja ka muidu kuskil on? Kaardi pealt vaadates oli nagu üks selle kujuga maja aga sinna otse teed mööda ei pääsenud icon_sad.gif


Näha on teda küll võimalik..aga sisse ei tea kas saab..
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 19:54:53 vasta tsitaadiga

kas mitte see plasma/tesla vms armor pole mitte parim?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 05.12.2008 20:36:00 vasta tsitaadiga

eZ kirjutas:
Sain lõpuks T-51b Power Armori kätte. Peaks olema mängu kõige võimsam armor.(Body DR=50, Helm DR=10, +25 Radiation Resistance)





tige kala, Valge maja kohal peaks suur auk aint olema. See maja mis on veidi valge maja sarnane oli mingi teise nimega, hetkel ei tule meelde.
Armor on küll sigavinge, aga näpud saaks ju ikka sama kergelt küljest lasta icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Celos
Kreisi kasutaja
Celos

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2008 16:07:46 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Jah seda sviiti mõtlesingi icon_wink.gif


Okei.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 49, 50, 51  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.