|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
03.12.2008 09:18:06
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
xtriz, eitea, mu mõõk crippeldas koguaeg kellegi pea ära igatahes See saag aga ei teind nii hullusti..
Kuna GTA 4 ple siis edasi pelama natuke mai tea aint mida nüüd teha seal |
Otsast peale, teine tee
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
03.12.2008 11:28:22
|
|
|
Mis raskus astmega te mängite siis ?
Ise eelistan ikka tulirelvi.
Supersletsidega ja muudega peab tüütult kaua tampima, et mutandi või muu tegelase maha saaks.
headshote on kuidagi mõnusam teha. Igatahes ise eelistan.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
03.12.2008 11:34:54
|
|
|
Mina võtsin sneak 100, small guns 100; kõik perkid seoses nende kahe skilliga; jube hea oli pimeduses assassinit mängida ja varjust fataalseid critte lajatada.
mäng sai 18h playtimega läbi, siis laadisin varasema seivi ja hakkasin ülejäänud kõrvalmissioone tegema.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
03.12.2008 11:44:20
|
|
|
| Traf kirjutas: |
Mina võtsin sneak 100, small guns 100; kõik perkid seoses nende kahe skilliga; jube hea oli pimeduses assassinit mängida ja varjust fataalseid critte lajatada.
mäng sai 18h playtimega läbi, siis laadisin varasema seivi ja hakkasin ülejäänud kõrvalmissioone tegema. |
Stealth boy-ga eriti lahe ringi kolada. Mõnele sõbralikumale vennale granaadi püksi torgata näiteks. Hmm .. huvitav, kas vaenlastel saab ka taskus sobrada?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
03.12.2008 13:09:45
|
|
|
18 tunniga mäng läbi??? Imelik - mul on juba mingi 50 tundi tehtud, aga teha veel palju (260 of 1000 gs /// 15 of 50 Achievements) - aga samas olen ma ka selline explorer tüüpi rohkem - hiilin, tapan, vean asju Megatoni, ostan, müün, vahetan.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
03.12.2008 13:11:54
|
|
|
main quest, jah. kõrvale sai palju muud ka tehtud loomulikult, oleks ainult main questi taga ajanud oleks vast natuke üle 10h kogunenud. aga teha on veel palju ja sellepärast laadisin varasema seivi ja ei kiirusta enam main questi lõpetama.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
03.12.2008 15:02:56
|
|
|
Olen paar tundi mänginud ja kangesti meenutab Oblivioni ikka, ainult ümbruskond näeb välja nagu täielik peldik Kas Megaton ongi kõige suurem linn seal? Suht väike ikka tundus, paar maja ja hunnik kola ja kõik. See eelstory oli päris äge muidu ja üldse tundub päris põnev olevat 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
03.12.2008 15:08:04
|
|
|
| On ka teisi linnu, mis on veidi suuremad.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
03.12.2008 15:08:33
|
|
|
ei ole kõige suurem linn, aga kõige loogilisema paigutusega küll.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
03.12.2008 15:12:01
|
|
|
Megaton on ju vaid paarist majast koosnev küla... All paremas nurgas on palju linnavaremeid, meeletult suur metroosüsteem kus seigelda ning Rivet City - kaldale uhutud laevas paiknev "linn". Ma ise pole ka eriti kaugele seigelnud. Ühe teise Vaulti leidsin üles ja selle sissepääs oli hästi ära peidetud. Aga aitab küll spoileritest - kola ringi ja avasta maailma. Suhtle mängu tegelastega, nii mõnigi pakub sulle mingis kohas mingit ülesannet lahendada. Kui sa selle ülesande kohta pole ise veel ringi kolades avastanud, siis see lisatakse ka su kaardile.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
03.12.2008 15:47:47
|
|
|
| Linnu on seal ikka palju. Mõned on nagu Oblivioniski "muust maailmast eraldatud" ehk laadimisaegadega, teised on integreeritud sinna üldisesse kaardi, nagu näiteks Big Town, siis see suure torniga "linn" (kuigi torn on laadimisega), ning kasvõi isegi Washington, D.C... Kuigi seal on ainult varemed, supermutandid jne.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
03.12.2008 17:15:28
|
|
|
Kuidas kellelgi HD4870'ga see mäng jookseb?
Krt mul nagu kõik sätted ultra ja 1680/1050 reso ja FPS on 40-60 vahel...aga nii kui AA peale lükkad siis hakkab juba vaikselt lagima... pmst AA'ga mängida korralikult ei anna
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.12.2008 18:12:00
|
|
|
| Kustkohast te seda koera leidsite ? Mul ainult 1 kord võimalus abilist saada olnud , aga tol hetkel ma ei olnud piisavalt "hea" tema jaoks (ehk siis olin neutrali peal) .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
03.12.2008 18:15:50
|
|
|
Scrapyard..
Mul ta suri ära, kasu tast võitluses nagunii pole kah tegelikult.
Ega need kõik on suht tüütud. Eksivad vahest ära, kuna ei oska künka otsast alla hüpata ja siis oota kuni ringiga kusagilt tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
03.12.2008 20:04:50
|
|
|
mul 8800GTS ja sama jama, kui AA peale panna 1650x1050 resoga siis viskab laggi sisse, mängingi nüüd ilma, kärab kah
Olen nüüd natuke rohkem ringi uidanud seal maailmas ja need kuramuse Fire antid on küll eriti tüütud, kõik laskemoon nüüd enam-vähem otsas, relvad katki ja pean metroost veel välja ka saama kuidagi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
03.12.2008 20:12:28
|
|
|
| madness kirjutas: |
Mul ta suri ära, kasu tast võitluses nagunii pole kah tegelikult.
Ega need kõik on suht tüütud. Eksivad vahest ära, kuna ei oska künka otsast alla hüpata ja siis oota kuni ringiga kusagilt tuleb. |
Mul oli vahepeal isegi 2 kaaslast - Üks Lyons-i tsikk - too on juba tükk aega minuga kaasas jõlkunud - ta on suht hea - jaksab ~160 unitit minu stuffi kaasas kanda Üldiselt on ta suht asjalik ja killib oma laseriga teisi, ainult et kui tal ammo otsa saab, siis läheb alati oma raudkangiga teisi tapma ja on sellepärast ka paar korda surma saanud (load abiks). Praegu pooleli olevas missioonis liitus minuga veel üks tsikk, kes oli ametilt artifact hunter, aga sellel polnud eriti armorit ja miskit - mina talle ka ei andnud, kuna ta tahtis leitava asja "bounty" pooleks teha - teist või kolmandas lahingus sai vaeseke surma... ... ja mina tema capsid ja relva endale
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
03.12.2008 20:22:03
|
|
|
Temalt saab parima 10mm relva.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2008 22:24:28
|
|
|
| Ghoul siiani alles mul, piisavalt usin oma pumbaga, lisaks andsin talle Reilly combat armori, pole veel kordagi ta ära surnud ja aitab täitsa usinalt oma vinge pumbaga.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
03.12.2008 22:36:36
|
|
|
| Kas abimeestele / naistele on mõtet anda ka stimpack-e ja nuka-koolat, et nad end tervendaks, kui sõjas pihta saavad?
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
03.12.2008 22:48:04
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Kuidas kellelgi HD4870'ga see mäng jookseb?
Krt mul nagu kõik sätted ultra ja 1680/1050 reso ja FPS on 40-60 vahel...aga nii kui AA peale lükkad siis hakkab juba vaikselt lagima... pmst AA'ga mängida korralikult ei anna  |
Kas dx10.1-ga ei ole nii, et AA peale pannes kasvab jõudlus oma 20%? Muidugi siis peab Vista peal olema.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruelo
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2006
|
03.12.2008 23:26:44
|
|
|
Suur poiss nimega Fawkes tal on koguaeg olnud elud põhjas kui olen vaadanud nii et ei oskagi öelda kas oleks abi või mitte nendest stimmidest.
Fawkes on igati tublim kui see Star paladin. Paladinil said koguaeg oma laseri kuulid otsa ja jooksis oma haamriga peksma kohe aga Fawkes paugutab oma gattling tukiga väga lõbusalt
Pildike kah
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2008 23:40:45
|
|
|
see fawkes oli mul endal kaa, karm vennike. suht kasulik kaa, kui ikka mingid tondid seljatagant ligi jooksevad siis vähemalt tema märkab. ma vahest pea laiali ringi jooksnud tühermaal.
ja vägev laser gatling oli tal kaa.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.12.2008 23:49:49
|
|
|
Kustkohast Fawkes-i leida , kui ma kohe peale seda Enclave baasi teda sõbraks ei saanud võtta ?
Ta rääkis , et ta läheb kusagile lõunasse , aga küsimus on , et kuhu täpsemalt ?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ruelo
HV vaatleja
liitunud: 02.05.2006
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
04.12.2008 01:58:27
|
|
|
Mis relvi teie seal endaga kaasas kannate tavaliselt? Ise üritan kogu arsenali kaasas kanda (need 2 missile launcherit, flamethrower, minigun, hunnik small gun-e, energy relvad, etc.) ning endal pole STR oriented character Saan korraga kanda ainult 270 ühikut raskust ning alati on pagasiga probleeme, aga ei raatsi kunagi ka mingit relva maha jätta
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
04.12.2008 02:02:55
|
|
|
kõike kaasas kanda on mõttetu, parem on spetsialiseeruda kindlale relvatüübile ja neid kaasas kanda. lisaks käputäis granaate ja miine. või kõige parem oleks kanda neid relvi ainult, mida reaalselt kasutad. või kasutad kõiki?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
04.12.2008 02:09:52
|
|
|
| Traf kirjutas: |
kõike kaasas kanda on mõttetu, parem on spetsialiseeruda kindlale relvatüübile ja neid kaasas kanda. lisaks käputäis granaate ja miine. või kõige parem oleks kanda neid relvi ainult, mida reaalselt kasutad. või kasutad kõiki?  |
Noh, olenevalt olukorrale. Olen pigem "väikestele relvadele" spetsialiseerunud, aga kasutan aeg-ajalt ka raketiheitjaid. Näiteks oli hunnik raidereid ühes kohas korraga, lasin raketi nede keskele ja poof, ainult lihatükid järgi
Kuigi miniguni ja flamethrowerit eriti ei kasuta, kasutan siis, kui on ruttu mingit kõva firepowerit vaja ja teistel relvadel on vähe kuule jne. Igatahes mulle kulub kõik ära
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2008 11:55:50
|
|
|
Püsivalt üle 750 ikka karma.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
04.12.2008 15:24:38
|
|
|
et edukalt lõpuni mängida võiks rõhku panna
teaduse
lockpicking
repair
mul oli veel energy weapons
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2008 16:16:08
|
|
|
| Eelistan siiski small weaponsid, kuna pea kõik supermutantid kasutavad assault või chinese assault riflet, siis hea sellega täristada, praegu stabiilselt üle 2000 kuuli ootamas
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.12.2008 00:58:02
|
|
|
Päris hea ,et algul ei mainitud midagi selle kohta et korgid on valuuta Alguses ei korjanud neid eriti siis aga tundus kahtlane ,et neid nii palju igal pool vedeleb
Map võiks ka natuke avatum olla selle raadiojaama juurde jõudmiseks pidi ikka meeletu ringiga minema, terve linn on mitmekümne meetri kõrguseid prügihunnikuid täis ja üle nendest ei saa
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lawri
HV kasutaja
liitunud: 06.09.2007
|
05.12.2008 09:13:48
|
|
|
Ma arvasin kohe et need valuuta, kui nägin et neid saab igalt poolt( märkasin kohe ka et need ei võta ruumi, miks siis need vedelema jätta ) ja ma alguses sattusin mingisse majja ka, kus mingi libu peitis end ja andis mulle 300 korki vist selle eest, et ma ei reedaks tema asukohta.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
05.12.2008 11:29:47
|
|
|
Nu sellistes mängudes kraba alati kõik kaasa, mis leiad - ÄKKI läheb vaja. Tin Can ja Teddy Bear tunduvad ka suht mõttetud asjad olema, aga ikka võid üles korjata. Kui hiljem mängus ehitad ühe relva siis läheb neid tarvis.
Paar asja on sellised mida sa leidmise hetkel ei teagi kus vaja võib minna - minul on näiteks 2 mingisugust security card-i, aga kuhu neid vaja läheb veel ei tea. Holotag-idega oli samamoodi - mul oli neid juba 3 tk leitud, enne kui kohtasin mängus inimest kes neid otsis ja nende eest pappi pakkus.
Ka maas vedeleva taara võid poodi viia ja sellega natuke pappi teenida
Suht "easy money" on minna raamatukokku, kui see on kaardi peal juba avatud - ilma relvadeta ja muu vajaliku varustuseta. Siis korjata sealt kokku niipalju põlenuid ja kahjustatud raamatuid kui tegelane kanda jõuab. Ja need siis Megatonis või Rivet Citys kohe maha ärida. Saad küll vist 0,7 per book, aga kui jaksad kanda 200 ühikut, siis on 140 korki suht kiirelt tulnud.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
05.12.2008 11:52:20
|
|
|
| rivet citysi on veel teinepool kah laevast, ma hüppasin sinna vette ja leidsin sealt veealt ühe käigu sinna teise laevaosa sisse ja sealt leidsin mingi tüübi aga miskit missiooni vms seal pole ? oskab keegi selgitada mille jaoks see tüüp seal on ?
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ex6
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.09.2003
|
05.12.2008 11:56:39
|
|
|
| gansta kirjutas: |
| ... ja sealt leidsin mingi tüübi aga miskit missiooni vms seal pole ? oskab keegi selgitada mille jaoks see tüüp seal on ? |
See on härra Pinkerton. Temaga pead rääkima ühes 9-osalises "raamatu kirjutamise! missioonis - ta räägib sulle üht-teist Rivet City ajaloost (optional). Ja vist "kadunud androidi" missiooni kohta oli tal ka midagi öelda - androidi värki ma täpselt ei mäleta enam.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
05.12.2008 12:19:04
|
|
|
| thx.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.12.2008 17:40:38
|
|
|
Jah seda sviiti mõtlesingi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.12.2008 17:45:39
|
|
|
Tenpenny tornis on võimalik veel ka endale elukaaslaseid valida
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
05.12.2008 17:47:44
|
|
|
| Kus see Tenpenny Tower veel asub?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
05.12.2008 17:53:08
|
|
|
Kaardi all vasakus ääres.
e: Kas valge maja ka muidu kuskil on? Kaardi pealt vaadates oli nagu üks selle kujuga maja aga sinna otse teed mööda ei pääsenud
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
05.12.2008 17:56:52
|
|
|
Sain lõpuks T-51b Power Armori kätte. Peaks olema mängu kõige võimsam armor.(Body DR=50, Helm DR=10, +25 Radiation Resistance)
tige kala, Valge maja kohal peaks suur auk aint olema. See maja mis on veidi valge maja sarnane oli mingi teise nimega, hetkel ei tule meelde.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madness
HV veteran

liitunud: 11.10.2004
|
05.12.2008 18:16:50
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Kaardi all vasakus ääres.
e: Kas valge maja ka muidu kuskil on? Kaardi pealt vaadates oli nagu üks selle kujuga maja aga sinna otse teed mööda ei pääsenud  |
Näha on teda küll võimalik..aga sisse ei tea kas saab..
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
05.12.2008 19:54:53
|
|
|
| kas mitte see plasma/tesla vms armor pole mitte parim?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
05.12.2008 20:36:00
|
|
|
| eZ kirjutas: |
Sain lõpuks T-51b Power Armori kätte. Peaks olema mängu kõige võimsam armor.(Body DR=50, Helm DR=10, +25 Radiation Resistance)
tige kala, Valge maja kohal peaks suur auk aint olema. See maja mis on veidi valge maja sarnane oli mingi teise nimega, hetkel ei tule meelde. |
Armor on küll sigavinge, aga näpud saaks ju ikka sama kergelt küljest lasta
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Celos
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2005
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|