Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 294, 295, 296  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.12.2008 19:50:01 vasta tsitaadiga

Kas keegi pihta saab kuidas seda Games For Windows LIVE update't teha? See link R* lehel ei tööta ja kuskilt mujalt kah nagu infi ei leia? Täiesti kumm icon_confused.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 19:50:20 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
Üks hetk kirjutas:
Nokia kirjutas:
kellelgi seda Rockstar social clubi aktiveerimis maili on tulnud? Ma pole juba tükk aega kätte saanud seda.

Minuti jooksul tuli ära. Äkki panid vale meiliaadressi?


Kuna sa tegid? Ma tegin 3 korda erinevad mailid ja erinevad hostid.

Täna päeval, poole kolme ajal, mail.ee
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:01:07 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Kas keegi pihta saab kuidas seda Games For Windows LIVE update't teha? See link R* lehel ei tööta ja kuskilt mujalt kah nagu infi ei leia? Täiesti kumm icon_confused.gif

http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/GFWLupdate/
see link seal töötab ju. just proovisin uuesti.

Bench annab mulle 46,x fps
1680x1050
texture med
render high

aga mängin siis enamust ajast fps 28-29

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.12.2008 20:03:48 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:

http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/GFWLupdate/
see link seal töötab ju. just proovisin uuesti.

Pergele, mul viskab blank screeni icon_mad.gif

Äkki viizib keegi seda faili uppida kuhugi? Või kui on olemas veel otsem link siis sobiks ehk ka see beer_yum.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:10:42 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

pms mängu tööle saamine oli küll pinda käiv. ausalt, kui ma plaadi olen ost- ei viitsi nussida selliste asjadega. nuh okei elab üle- aga mängu alguses oppa FATAL error lõi mängu kinni. okei panin uuesti tööle korras töötas. muusika mängus täitsa okei kannatab küll kuulata. neeed varjud siis on küll jah kehvakesed nagu mainitud. auto sõit tundub kuidagi eriti haige nagu kõik autod ujuks vms. aga nuh kui ehk tuleb mõni patch, mis pooledki hädad parandaks. ei ole hullu midagi, et sai ostetud see mäng. autoga sõites fps üldiselt mängus kõige madalam ja siis enamasti 25 alla 21 pole läind. icon_rolleyes.gif icon_smile.gif


viimati muutis raul. 04.12.2008 20:15:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 04.12.2008 20:11:39 vasta tsitaadiga

Kas see Windows Live on see värgens?
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=D6A69B9F-2AEF-4125-B162-EDF0AE922CAF&displaylang=en
Igatahes sealt ei tööta...

EDIT:
leidsin selle juba siit, vist on õige asi:
http://topdownloads.ru/programs/file/gfwlivesetupmin/3464839.htm


viimati muutis corvette 04.12.2008 20:14:46, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare2
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2003




sõnum 04.12.2008 20:14:12 vasta tsitaadiga

Nokia kirjutas:
kellelgi seda Rockstar social clubi aktiveerimis maili on tulnud? Ma pole juba tükk aega kätte saanud seda.
Esimese kasutasin @hot.ee d, sellele maili ei tulnud
siis tegin @hotmail.com i, sinna tuli mail koheselt.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:19:01 vasta tsitaadiga

heikis, Vista ei kasuta nii palju, see on cached
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DexXxter
HV kasutaja
DexXxter

liitunud: 23.11.2003




sõnum 04.12.2008 20:20:17 vasta tsitaadiga

aga kas 8-l gigal oleks mõtet? need mälude hinnad just eriti kallid polegi ju
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:21:54 vasta tsitaadiga

jõudsin juba ära kustutada icon_biggrin.gif

endal vistat peal pole ja sai sõbralt küsitud mälukasutust. palju ta siis ramis talletab? mitte oluliselt vähem
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 04.12.2008 20:22:58 vasta tsitaadiga

danny kirjutas:
Traf kirjutas:
danny kirjutas:

Traf

Kaubamajas? euronicsis?

euronicsis vaevalt, aga digiosakonnas võib küll olla.


Nooniii... icon_biggrin.gif

tsitaat:
Nonii. Sai ka mäng soetatud. Lõuna ajal sai Tartu Kaubamaja Euronicsist kaasa haaratud 1 koopia Tol hetkel oli neid seal veel lademetes.

Käisin kaubamajast läbi, euronicsis oli neid umbes 10tk ja digiosakonnas 5. Hind mõlemas kaupluses 649.-
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:25:27 vasta tsitaadiga

ma vist ostan ka, mul sellest drunken camist kkõõrriinnii icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:27:35 vasta tsitaadiga

Mis kamm on, miks ma ei saa panan tekstuure High peale.
Viskab automaatselt medi peale tagasi...

Spec profiilis...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crypto
Kreisi kasutaja
crypto

liitunud: 05.03.2005




sõnum 04.12.2008 20:32:54 vasta tsitaadiga

reloadedi meestel tööd jätkub vist icon_lol.gif
tsitaat:
Seems that a Mission can't be completed with the crack, "Logging On" is the mission, it's in the Roman mission chain.


Tunduvalt targem ja närvesäästvam on inimestel poodi minna

_________________
61. Logistikapataljoni võitleja
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:32:56 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:

pms mängu tööle saamine oli küll pinda käiv. ausalt, kui ma plaadi olen ost- ei viitsi nussida selliste asjadega. ..

Tore mäng see GTA 4 , ostad suure raha eest mängu ja k*pp läheb kohe lahti icon_lol.gif Tootjad on täitsa ära keeranud, lasevad mängu välja ja ennäe IMET. Vead ilmuvad nagu nõia väel. Küll ei jookse ühe tootja vga kenasti ja teise tootja CPU sügab mune. Mis need draiverid veel on thumbs_up.gif Hakkab pihta see jutt et päts tuleb KOHEKOHE välja ja teeb elu ilusaks. Siit ka tarkus , mitte kunagi ei tasu ühtegi mängu kohe osta.
E: Pange mõni scriin üles ka kõige rohelisemast puust mis leiate , sinise taeva taustal. Jäi mulje nagu oleks seal igavene sügis.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3rT6699
HV kasutaja
K3rT6699

liitunud: 01.04.2008




sõnum 04.12.2008 20:37:29 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Mis kamm on, miks ma ei saa panan tekstuure High peale.
Viskab automaatselt medi peale tagasi...

Spec profiilis...

See näitab sulle, mida su arvuti võimaldab...ei ole eriti mõtet panna suuremaks kui soovitab sulle seda med'i.

Soovitan lugeda seda siin:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=378730
Saab hea pildi milline on PC versioon konsooli omaga võrreldes. GTA4 on küll suts kehvalt optimeeritud, aga ta on selle eest tulevikukindel.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 04.12.2008 20:39:07 vasta tsitaadiga

Kas mängu jooksutamiseks peab ilmtingimata olema vistal SP1 installitud? .... ei sooviks eriti peale panna kuna mõed vajalikud programmid keelduvad töötamast icon_sad.gif .... näiteks D-Tools icon_smile.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:40:02 vasta tsitaadiga

mängu jooksutamiseks võibolla ei pea aga installida ilma ei saa thumbs_up.gif
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:43:01 vasta tsitaadiga

K3rT6699 kirjutas:
Worm390 kirjutas:
Mis kamm on, miks ma ei saa panan tekstuure High peale.
Viskab automaatselt medi peale tagasi...

Spec profiilis...

See näitab sulle, mida su arvuti võimaldab...ei ole eriti mõtet panna suuremaks kui soovitab sulle seda med'i.

Soovitan lugeda seda siin:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=378730
Saab hea pildi milline on PC versioon konsooli omaga võrreldes. GTA4 on küll suts kehvalt optimeeritud, aga ta on selle eest tulevikukindel.


Mis mõttes nagu. HD4870 ja ei saa mängu isegi High peal pelada?
No mida imet.
Aga loodame, et mingi fix sellele tuleb.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:43:12 vasta tsitaadiga

Kuulsin kunagi kusagilt, et kui mäng legaalselt aktiveeritud, pole DVD'd vaja? Mis värk sellega on, ma pean igatahes DVD sisse lükkama. Jube pinda käib.
Ja tegin väikse pildi settingutest.
AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.60GHz
RAM 2GB
Video GF 8600GT.
Benchmarki pole teinud, aga jookseb vägagi mängitavalt.
Kellel enamvähem sama kooslus, siis vb on abiks thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 04.12.2008 20:45:33 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
mängu jooksutamiseks võibolla ei pea aga installida ilma ei saa thumbs_up.gif


Alati on võimalus kasutada "run like under Xp SP2 vms" icon_smile.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.12.2008 20:52:17 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Kas mängu jooksutamiseks peab ilmtingimata olema vistal SP1 installitud? .... ei sooviks eriti peale panna kuna mõed vajalikud programmid keelduvad töötamast icon_sad.gif .... näiteks D-Tools icon_smile.gif
D-Tools töötab vabalt SP1 all
Suur_Raul kirjutas:
auto sõit tundub kuidagi eriti haige nagu kõik autod ujuks vms.
khm, odavad ameerika pannid
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peeter90
HV vaatleja
peeter90

liitunud: 27.12.2004




sõnum 04.12.2008 20:53:41 vasta tsitaadiga

Audioga mingisugune probleem. Nimelt autoga sõites saab ainult subtiitrite järgi vaadata, mida tegelased räägivad. Häält ei ole. Helikaart on muidu Inteli integreeritud ja uusimad driverid peal. San Andreasega oli juba mingi jama, et hääl ja pilt ei läinud kokku videodes. Ka Assassin Creediga oli ka heliga probleeme, kuid siis aitas Accelerator muutmine dxdiag alt.

EDIT: Häälega asi korras icon_smile.gif Nimelt sai Intel Audio Studio alt seadeid näpitud icon_wink.gif


viimati muutis peeter90 04.12.2008 21:26:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
charlesv
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 20:56:34 vasta tsitaadiga

http://www.shacknews.com/onearticle.x/56212
Erroritele natuke seletust.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 21:02:58 vasta tsitaadiga

charlesv kirjutas:
http://www.shacknews.com/onearticle.x/56212
Erroritele natuke seletust.

Eespool juba mainitud
G80 kirjutas:
GTA 4 (PC): Several problems solved [Update: Known problems and solutions]
http://www.pcgameshardware.com/aid,669392/News/GTA_4_PC_Several_problems_solved_Update_Known_problems_and_solutions/

..
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:07:27 vasta tsitaadiga

Mario153 kirjutas:
GOTY thumbs_up.gif


Kust otsast? Pigem CrappiestGOTY. Nii palju kui mina peland olen, pole nii saasta porti veel näinud. Controlsi all veel XBOXi pult joonistatud, no mida kuradit? Ma poleks unes ka ette kujutanud, et see mäng nii saast tuleb. Tõsiselt.
Praegu ma kas olen väga loll, või pole lihtsalt mängimisest nii sisse võetud, kui siin enamik rahvast.


viimati muutis Rajareits 04.12.2008 22:09:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaG
HV kasutaja

liitunud: 22.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:20:27 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Controlsi all veel XBOXi pult joonistatud, no mida kuradit? Ma poleks unes ka ette kujutanud, et see mäng nii saast tuleb. Tõsiselt.
Praegu ma kas olen väga loll, või pole lihtsalt mängimisest nii sisse võetud, kui siin enamik rahvast.

See on controller options mitte controls, need on teise koha peal, lihtsalt puldi tugi on ja kuna see games for windows siis seal ka xboxi pult icon_wink.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 04.12.2008 22:21:24 vasta tsitaadiga

kiire küsimus...


win XP SP3

ei lähe mängu sissegi ja viskab muudkui sinist.

PALUKS ABI icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:27:59 vasta tsitaadiga

edit: krt, vastatuid teemasid ei saa kustutada ka..

Tõnn, sul ikka mäng originaal?


viimati muutis Anna tooli 04.12.2008 22:31:51, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:28:59 vasta tsitaadiga

zaG, kust ma siis nuppe muuta saan?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killzone88
Kreisi kasutaja
Killzone88

liitunud: 15.05.2006




sõnum 04.12.2008 22:33:49 vasta tsitaadiga

xtream99 kirjutas:
Killzone88 kirjutas:
Mäng käes thumbs_up.gif

Sul sama prose mis mul icon_razz.gif Pane peale ning muljeta, tahan teada kuidas selle prosega jookseb. GPU sul vist ainule vähe parem. Uuenda arvuti drivereid ja värke ka ikka ennem icon_razz.gif.


Statistics
Average FPS: 34.90
Duration: 37.22 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 64%
Video memory usage: 67%

Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (70 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 47
Detail Distance: 92

Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 2, v.113
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.612
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:34:09 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kust otsast?

olgugi, et sitalt jookseb ja et mingi täis jura Live ja RGSC näol surutakse peale aga vähemalt minule on ainuke mäng see aasta mida viitsib mängida.
Ok warhead sai ka läbi tehtud aga mitte erilise põnevusega. mõnda sai mängitud 5min. (nfs uc) mõnda ei hakanud isegi proovima (FC2)

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:34:48 vasta tsitaadiga

drunk camist lahti saamiseks tuleb GTA4.exe compatibility panna windows 2000 peale ja siis sellest exest mängu jooksutada, endal töötab.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
redenergy
HV veteran
redenergy

liitunud: 22.03.2004




sõnum 04.12.2008 22:38:46 vasta tsitaadiga

Kas multiplayer ei funka? Kui login end sisse ütleb, et:
Your LIVE profile does not match the windows live ID you entered. This can occur when you change windows live ID associated with your account. Sign in with your new windows ID.

Krdi keeruline asi sellega
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:39:50 vasta tsitaadiga

lol, käisin sõbra pool vaatamas seda shaky camera effekti icon_lol.gif mõnus pelada ikka, ehk uploadin youtube icon_biggrin.gif
Auto paneb ise gaasi põhja jne icon_lol.gif
Tore on alkot tarvitada ja siis seda pelada thumbs_up.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nokia
Serverid.ee
Nokia

liitunud: 06.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 22:44:44 vasta tsitaadiga

Kas keegi kunagi FreeModes mentide vastu lammutamist ka viitsib? icon_biggrin.gif
_________________
Web3 | ERC721A
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:02:56 vasta tsitaadiga

Mängu kätte saan, eks siis ikka võib icon_razz.gif
GTA IV-l juba VMT olemas?

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:05:17 vasta tsitaadiga

Polegi veel multiplayerit proovinud. Kuidas seal serverite valik on? Mingi list tuleb ikka ette, või viskab lambist mõnda mängu sisse?
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
me@homeq
HV veteran
me@homeq

liitunud: 11.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:05:27 vasta tsitaadiga

Kas minu arvuti jooksutaks välja selle mängu max settingutel?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:05:56 vasta tsitaadiga

max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 04.12.2008 23:14:50 vasta tsitaadiga

Ega jah Rockstar pani enda mänguga võpsi icon_lol.gif
Need gta4 system requirments testid on ka pigem "lõbus" ajaviide kui mingi informatiivne allikas
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SibulonHEA
HV kasutaja
SibulonHEA

liitunud: 10.11.2007




sõnum 04.12.2008 23:41:13 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi icon_biggrin.gif

Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist icon_lol.gif
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt.

_________________
Täielik Noob.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:45:09 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
puik17 kirjutas:
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi icon_biggrin.gif

Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist icon_lol.gif
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt.


mul on siis lootust vähemalt icon_biggrin.gif

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:48:36 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
SibulonHEA kirjutas:
puik17 kirjutas:
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi icon_biggrin.gif

Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist icon_lol.gif
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt.


mul on siis lootust vähemalt icon_biggrin.gif

Mul samuti, väga tahaks juba mängu kätte saada.. nälg on suur icon_razz1.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 04.12.2008 23:50:46 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
zaG, kust ma siis nuppe muuta saan?

Endalgi tekkis selline küsimus. Ei leia mingit user.ini faili ka vms. Mängus sees on gamepadi pilt ja editida nuppe imo ei saa.

- Redi

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asjameez
Kreisi kasutaja
asjameez

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:56:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:
I just got GTA IV for the PC and it's running great, although I do have pretty low settings in (default)

Here are my specs:
Dell Vostro 1700 Laptop
Core 2 Duo T5270
3 GB RAM
256MB NVIDIA Geforce 8600M GT
Vista Home Premium with Service Pack 1
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2008 23:59:13 vasta tsitaadiga

Isegi minu juust vedas minujaoks rahuldava pildiga käima.
Ei lag-e ega midagist, jookseb kui siidi.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timukas0
HV kasutaja
Timukas0

liitunud: 20.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 00:06:53 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Rajareits kirjutas:
zaG, kust ma siis nuppe muuta saan?

Endalgi tekkis selline küsimus. Ei leia mingit user.ini faili ka vms. Mängus sees on gamepadi pilt ja editida nuppe imo ei saa.

- Redi

Kuskil Controls lehe keskel on map keyboard vms, sealt saab muuta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.12.2008 00:08:24 vasta tsitaadiga

Redikate kirjutas:
Rajareits kirjutas:
zaG, kust ma siis nuppe muuta saan?

Endalgi tekkis selline küsimus. Ei leia mingit user.ini faili ka vms. Mängus sees on gamepadi pilt ja editida nuppe imo ei saa.

- Redi


Controls all on "custom mapping" sealt saab.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2008 00:11:02 vasta tsitaadiga

SibulonHEA kirjutas:
puik17 kirjutas:
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi icon_biggrin.gif

Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist icon_lol.gif
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt.

Nüüd sa räägid küll rumalat juttu, kus need numbrid pärinevad?
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto IV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104 ... 294, 295, 296  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.