|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
04.12.2008 19:50:01
|
|
|
Kas keegi pihta saab kuidas seda Games For Windows LIVE update't teha? See link R* lehel ei tööta ja kuskilt mujalt kah nagu infi ei leia? Täiesti kumm
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.12.2008 19:50:20
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| Üks hetk kirjutas: |
| Nokia kirjutas: |
| kellelgi seda Rockstar social clubi aktiveerimis maili on tulnud? Ma pole juba tükk aega kätte saanud seda. |
Minuti jooksul tuli ära. Äkki panid vale meiliaadressi? |
Kuna sa tegid? Ma tegin 3 korda erinevad mailid ja erinevad hostid. |
Täna päeval, poole kolme ajal, mail.ee
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.12.2008 20:01:07
|
|
|
| corvette kirjutas: |
Kas keegi pihta saab kuidas seda Games For Windows LIVE update't teha? See link R* lehel ei tööta ja kuskilt mujalt kah nagu infi ei leia? Täiesti kumm  |
http://www.rockstargames.com/support/IV/PC/GFWLupdate/
see link seal töötab ju. just proovisin uuesti.
Bench annab mulle 46,x fps
1680x1050
texture med
render high
aga mängin siis enamust ajast fps 28-29
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
04.12.2008 20:03:48
|
|
|
Pergele, mul viskab blank screeni
Äkki viizib keegi seda faili uppida kuhugi? Või kui on olemas veel otsem link siis sobiks ehk ka see
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
corvette
HV veteran
liitunud: 17.02.2003
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare2
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2003
|
04.12.2008 20:14:12
|
|
|
| Nokia kirjutas: |
| kellelgi seda Rockstar social clubi aktiveerimis maili on tulnud? Ma pole juba tükk aega kätte saanud seda. |
Esimese kasutasin @hot.ee d, sellele maili ei tulnud
siis tegin @hotmail.com i, sinna tuli mail koheselt.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
04.12.2008 20:19:01
|
|
|
| heikis, Vista ei kasuta nii palju, see on cached
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DexXxter
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2003
|
04.12.2008 20:20:17
|
|
|
| aga kas 8-l gigal oleks mõtet? need mälude hinnad just eriti kallid polegi ju
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
04.12.2008 20:21:54
|
|
|
jõudsin juba ära kustutada
endal vistat peal pole ja sai sõbralt küsitud mälukasutust. palju ta siis ramis talletab? mitte oluliselt vähem
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
04.12.2008 20:22:58
|
|
|
| danny kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| danny kirjutas: |
Traf
Kaubamajas? euronicsis? |
euronicsis vaevalt, aga digiosakonnas võib küll olla. |
Nooniii...
| tsitaat: |
| Nonii. Sai ka mäng soetatud. Lõuna ajal sai Tartu Kaubamaja Euronicsist kaasa haaratud 1 koopia Tol hetkel oli neid seal veel lademetes. |
|
Käisin kaubamajast läbi, euronicsis oli neid umbes 10tk ja digiosakonnas 5. Hind mõlemas kaupluses 649.-
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
04.12.2008 20:25:27
|
|
|
ma vist ostan ka, mul sellest drunken camist kkõõrriinnii
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
04.12.2008 20:27:35
|
|
|
Mis kamm on, miks ma ei saa panan tekstuure High peale.
Viskab automaatselt medi peale tagasi...
Spec profiilis...
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
crypto
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2005
|
04.12.2008 20:32:54
|
|
|
reloadedi meestel tööd jätkub vist
| tsitaat: |
| Seems that a Mission can't be completed with the crack, "Logging On" is the mission, it's in the Roman mission chain. |
Tunduvalt targem ja närvesäästvam on inimestel poodi minna
_________________ 61. Logistikapataljoni võitleja |
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
04.12.2008 20:32:56
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
pms mängu tööle saamine oli küll pinda käiv. ausalt, kui ma plaadi olen ost- ei viitsi nussida selliste asjadega. .. |
Tore mäng see GTA 4 , ostad suure raha eest mängu ja k*pp läheb kohe lahti Tootjad on täitsa ära keeranud, lasevad mängu välja ja ennäe IMET. Vead ilmuvad nagu nõia väel. Küll ei jookse ühe tootja vga kenasti ja teise tootja CPU sügab mune. Mis need draiverid veel on Hakkab pihta see jutt et päts tuleb KOHEKOHE välja ja teeb elu ilusaks. Siit ka tarkus , mitte kunagi ei tasu ühtegi mängu kohe osta.
E: Pange mõni scriin üles ka kõige rohelisemast puust mis leiate , sinise taeva taustal. Jäi mulje nagu oleks seal igavene sügis.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
K3rT6699
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2008
|
04.12.2008 20:37:29
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
Mis kamm on, miks ma ei saa panan tekstuure High peale.
Viskab automaatselt medi peale tagasi...
Spec profiilis... |
See näitab sulle, mida su arvuti võimaldab...ei ole eriti mõtet panna suuremaks kui soovitab sulle seda med'i.
Soovitan lugeda seda siin:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=378730
Saab hea pildi milline on PC versioon konsooli omaga võrreldes. GTA4 on küll suts kehvalt optimeeritud, aga ta on selle eest tulevikukindel.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
04.12.2008 20:39:07
|
|
|
Kas mängu jooksutamiseks peab ilmtingimata olema vistal SP1 installitud? .... ei sooviks eriti peale panna kuna mõed vajalikud programmid keelduvad töötamast .... näiteks D-Tools
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.12.2008 20:40:02
|
|
|
mängu jooksutamiseks võibolla ei pea aga installida ilma ei saa
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
04.12.2008 20:43:01
|
|
|
| K3rT6699 kirjutas: |
| Worm390 kirjutas: |
Mis kamm on, miks ma ei saa panan tekstuure High peale.
Viskab automaatselt medi peale tagasi...
Spec profiilis... |
See näitab sulle, mida su arvuti võimaldab...ei ole eriti mõtet panna suuremaks kui soovitab sulle seda med'i.
Soovitan lugeda seda siin:
http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=378730
Saab hea pildi milline on PC versioon konsooli omaga võrreldes. GTA4 on küll suts kehvalt optimeeritud, aga ta on selle eest tulevikukindel. |
Mis mõttes nagu. HD4870 ja ei saa mängu isegi High peal pelada?
No mida imet.
Aga loodame, et mingi fix sellele tuleb.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
04.12.2008 20:43:12
|
|
|
Kuulsin kunagi kusagilt, et kui mäng legaalselt aktiveeritud, pole DVD'd vaja? Mis värk sellega on, ma pean igatahes DVD sisse lükkama. Jube pinda käib.
Ja tegin väikse pildi settingutest.
AMD Athlon 64 X2 5000+ 2.60GHz
RAM 2GB
Video GF 8600GT.
Benchmarki pole teinud, aga jookseb vägagi mängitavalt.
Kellel enamvähem sama kooslus, siis vb on abiks
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
04.12.2008 20:45:33
|
|
|
| Nu kirjutas: |
mängu jooksutamiseks võibolla ei pea aga installida ilma ei saa  |
Alati on võimalus kasutada "run like under Xp SP2 vms"
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.12.2008 20:52:17
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
Kas mängu jooksutamiseks peab ilmtingimata olema vistal SP1 installitud? .... ei sooviks eriti peale panna kuna mõed vajalikud programmid keelduvad töötamast .... näiteks D-Tools  |
D-Tools töötab vabalt SP1 all
| Suur_Raul kirjutas: |
| auto sõit tundub kuidagi eriti haige nagu kõik autod ujuks vms. |
khm, odavad ameerika pannid
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peeter90
HV vaatleja

liitunud: 27.12.2004
|
04.12.2008 20:53:41
|
|
|
Audioga mingisugune probleem. Nimelt autoga sõites saab ainult subtiitrite järgi vaadata, mida tegelased räägivad. Häält ei ole. Helikaart on muidu Inteli integreeritud ja uusimad driverid peal. San Andreasega oli juba mingi jama, et hääl ja pilt ei läinud kokku videodes. Ka Assassin Creediga oli ka heliga probleeme, kuid siis aitas Accelerator muutmine dxdiag alt.
EDIT: Häälega asi korras Nimelt sai Intel Audio Studio alt seadeid näpitud
viimati muutis peeter90 04.12.2008 21:26:29, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
charlesv
HV vaatleja
liitunud: 14.12.2005
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.12.2008 21:02:58
|
|
|
Eespool juba mainitud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.12.2008 22:07:27
|
|
|
| Mario153 kirjutas: |
GOTY  |
Kust otsast? Pigem CrappiestGOTY. Nii palju kui mina peland olen, pole nii saasta porti veel näinud. Controlsi all veel XBOXi pult joonistatud, no mida kuradit? Ma poleks unes ka ette kujutanud, et see mäng nii saast tuleb. Tõsiselt.
Praegu ma kas olen väga loll, või pole lihtsalt mängimisest nii sisse võetud, kui siin enamik rahvast.
viimati muutis Rajareits 04.12.2008 22:09:38, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zaG
HV kasutaja
liitunud: 22.05.2005
|
04.12.2008 22:20:27
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Controlsi all veel XBOXi pult joonistatud, no mida kuradit? Ma poleks unes ka ette kujutanud, et see mäng nii saast tuleb. Tõsiselt.
Praegu ma kas olen väga loll, või pole lihtsalt mängimisest nii sisse võetud, kui siin enamik rahvast. |
See on controller options mitte controls, need on teise koha peal, lihtsalt puldi tugi on ja kuna see games for windows siis seal ka xboxi pult
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
04.12.2008 22:21:24
|
|
|
kiire küsimus...
win XP SP3
ei lähe mängu sissegi ja viskab muudkui sinist.
PALUKS ABI
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
04.12.2008 22:27:59
|
|
|
edit: krt, vastatuid teemasid ei saa kustutada ka..
Tõnn, sul ikka mäng originaal?
viimati muutis Anna tooli 04.12.2008 22:31:51, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
04.12.2008 22:28:59
|
|
|
| zaG, kust ma siis nuppe muuta saan?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killzone88
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2006
|
04.12.2008 22:33:49
|
|
|
| xtream99 kirjutas: |
| Killzone88 kirjutas: |
Mäng käes  |
Sul sama prose mis mul Pane peale ning muljeta, tahan teada kuidas selle prosega jookseb. GPU sul vist ainule vähe parem. Uuenda arvuti drivereid ja värke ka ikka ennem . |
Statistics
Average FPS: 34.90
Duration: 37.22 sec
CPU Usage: 94%
System memory usage: 64%
Video memory usage: 67%
Graphics Settings
Video Mode: 1280 x 1024 (70 Hz)
Texture Quality: Medium
Render Quality: Highest
View Distance: 47
Detail Distance: 92
Hardware
Microsoft® Windows Vista" Ultimate
Service Pack 2, v.113
Video Adapter: ATI Radeon HD 4800 Series
Video Driver version: 7.14.10.612
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nu
HV Guru

liitunud: 21.12.2001
|
04.12.2008 22:34:09
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Kust otsast? |
olgugi, et sitalt jookseb ja et mingi täis jura Live ja RGSC näol surutakse peale aga vähemalt minule on ainuke mäng see aasta mida viitsib mängida.
Ok warhead sai ka läbi tehtud aga mitte erilise põnevusega. mõnda sai mängitud 5min. (nfs uc) mõnda ei hakanud isegi proovima (FC2)
_________________ DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss |
|
| Kommentaarid: 177 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Stabby
Kreisi kasutaja
liitunud: 19.04.2007
|
04.12.2008 22:34:48
|
|
|
| drunk camist lahti saamiseks tuleb GTA4.exe compatibility panna windows 2000 peale ja siis sellest exest mängu jooksutada, endal töötab.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
redenergy
HV veteran

liitunud: 22.03.2004
|
04.12.2008 22:38:46
|
|
|
Kas multiplayer ei funka? Kui login end sisse ütleb, et:
Your LIVE profile does not match the windows live ID you entered. This can occur when you change windows live ID associated with your account. Sign in with your new windows ID.
Krdi keeruline asi sellega
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
04.12.2008 22:39:50
|
|
|
lol, käisin sõbra pool vaatamas seda shaky camera effekti mõnus pelada ikka, ehk uploadin youtube
Auto paneb ise gaasi põhja jne
Tore on alkot tarvitada ja siis seda pelada
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nokia
Serverid.ee

liitunud: 06.10.2004
|
04.12.2008 22:44:44
|
|
|
Kas keegi kunagi FreeModes mentide vastu lammutamist ka viitsib?
_________________ Web3 | ERC721A |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jt234
HV veteran

liitunud: 12.04.2005
|
04.12.2008 23:02:56
|
|
|
Mängu kätte saan, eks siis ikka võib
GTA IV-l juba VMT olemas?
_________________ Dima oli siin |
|
| Kommentaarid: 132 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
124 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
04.12.2008 23:05:17
|
|
|
| Polegi veel multiplayerit proovinud. Kuidas seal serverite valik on? Mingi list tuleb ikka ette, või viskab lambist mõnda mängu sisse?
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
me@homeq
HV veteran

liitunud: 11.09.2003
|
04.12.2008 23:05:27
|
|
|
| Kas minu arvuti jooksutaks välja selle mängu max settingutel?
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
04.12.2008 23:05:56
|
|
|
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
04.12.2008 23:14:50
|
|
|
Ega jah Rockstar pani enda mänguga võpsi
Need gta4 system requirments testid on ka pigem "lõbus" ajaviide kui mingi informatiivne allikas
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SibulonHEA
HV kasutaja

liitunud: 10.11.2007
|
04.12.2008 23:41:13
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi  |
Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt.
_________________ Täielik Noob. |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
04.12.2008 23:45:09
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi  |
Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt. |
mul on siis lootust vähemalt
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
04.12.2008 23:48:36
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
| SibulonHEA kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi  |
Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt. |
mul on siis lootust vähemalt  |
Mul samuti, väga tahaks juba mängu kätte saada.. nälg on suur
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Redikate
HV veteran

liitunud: 30.12.2005
|
04.12.2008 23:50:46
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| zaG, kust ma siis nuppe muuta saan? |
Endalgi tekkis selline küsimus. Ei leia mingit user.ini faili ka vms. Mängus sees on gamepadi pilt ja editida nuppe imo ei saa.
- Redi
_________________ http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do." |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
asjameez
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.12.2006
|
04.12.2008 23:56:19
|
|
|
| tsitaat: |
I just got GTA IV for the PC and it's running great, although I do have pretty low settings in (default)
Here are my specs:
Dell Vostro 1700 Laptop
Core 2 Duo T5270
3 GB RAM
256MB NVIDIA Geforce 8600M GT
Vista Home Premium with Service Pack 1 |
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
04.12.2008 23:59:13
|
|
|
Isegi minu juust vedas minujaoks rahuldava pildiga käima.
Ei lag-e ega midagist, jookseb kui siidi.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Timukas0
HV kasutaja

liitunud: 20.03.2007
|
05.12.2008 00:06:53
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| zaG, kust ma siis nuppe muuta saan? |
Endalgi tekkis selline küsimus. Ei leia mingit user.ini faili ka vms. Mängus sees on gamepadi pilt ja editida nuppe imo ei saa.
- Redi |
Kuskil Controls lehe keskel on map keyboard vms, sealt saab muuta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.12.2008 00:08:24
|
|
|
| Redikate kirjutas: |
| Rajareits kirjutas: |
| zaG, kust ma siis nuppe muuta saan? |
Endalgi tekkis selline küsimus. Ei leia mingit user.ini faili ka vms. Mängus sees on gamepadi pilt ja editida nuppe imo ei saa.
- Redi |
Controls all on "custom mapping" sealt saab.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
05.12.2008 00:11:02
|
|
|
| SibulonHEA kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
max settingutel ei jookse vist hetkel kellelgi  |
Mingil vennal kellel i7 ja GTX 280 jooksis 70fps max vist
Ja mingi vend oli ka kellel oli 8800,quad core ja jooksis maxis suht puhtalt. |
Nüüd sa räägid küll rumalat juttu, kus need numbrid pärinevad?
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|