|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
15.11.2008 00:36:50
|
|
|
image tearing'u eemaldab üldiselt. kui fps mängus üle 60 läheb siis LCD peal võib pilt kiirete liigutuste peale "purunema" hakata. Ehk siis ülemine osa jääb alumisest maha kuna lcd üle 60 ei suuda ju kuvada. Vsync aga sünkab lcd hz ja fps'i omavahel ära (oleks vist lihtlabane seletus).
http://www.tweakguides.com/Graphics_9.html
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
15.11.2008 01:47:06
|
|
|
| T2nel kirjutas: |
| tsitaat: |
EA on mingi jama teinud hiire asemele, sihik ujub ja pole üldse täpne minu meelest, jõle ebameeldiv on kõmmutada niimoodi.
|
Kui V-Sync seadetest maha võtta, siis peaks sihtimine märgatavalt meeldivamaks minema. |
Yep töötas, nüüd palju parem mängida, tänan 8)
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
15.11.2008 13:36:02
|
|
|
| Tundub, et Eestist seda osta ei saagi iseenesest. Andricos on ainult PS3 variant.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
15.11.2008 21:17:20
|
|
|
nii kahju et eestist ei saa tuleb ikka tellida nii kõva mäng tundub ikka videosi ja trailerit vaadates....nii tahaks ka mängida seda äkki keegi müüb xbox 360 jaoks...endal olemas piraat plaat aga xbox pole moditud lite on draiv ;(
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
15.11.2008 21:34:02
|
|
|
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
15.11.2008 22:15:28
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha  |
Plaanid Impossible tasemega kah proovida? Ise vist puhtalt selle level 6 suite'i pärast proovin.
Mul jäi mingi 70k mängu lõpus+ sai veel 50k ja level 6 suite 99k, niiet saan kohe alguses selle kätte vist, ei tea, kas siis viitsingi edasi mängida
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
15.11.2008 22:21:41
|
|
|
| simpanzzz kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha  |
Plaanid Impossible tasemega kah proovida? Ise vist puhtalt selle level 6 suite'i pärast proovin.
Mul jäi mingi 70k mängu lõpus+ sai veel 50k ja level 6 suite 99k, niiet saan kohe alguses selle kätte vist, ei tea, kas siis viitsingi edasi mängida  |
level 6 saab kätte ka easyga, ainult mängu teist korda läbi mängides, ja relvad ja upteidid jäävad alles
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
15.11.2008 22:24:40
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| simpanzzz kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha  |
Plaanid Impossible tasemega kah proovida? Ise vist puhtalt selle level 6 suite'i pärast proovin.
Mul jäi mingi 70k mängu lõpus+ sai veel 50k ja level 6 suite 99k, niiet saan kohe alguses selle kätte vist, ei tea, kas siis viitsingi edasi mängida  |
level 6 saab kätte ka easyga, ainult mängu teist korda läbi mängides, ja relvad ja upteidid jäävad alles |
ise arvasin, et level 6 suite ainult impossible'ga ... mnjah, siis küll vist ostan selle ära torman ringi 10 minti, imetlen seda ja peale seda lasen mängu maha ...
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
15.11.2008 22:31:58
|
|
|
No ongi kõik jääb samaks saad 50k raha + veel asju... ja siis alustad story uuesti pmst kõik värgid jäävad samaks nagu mängu lõpus aint alustad uuesti tra mul keel juba pehme
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Araablane
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2008
|
16.11.2008 13:03:36
|
|
|
Väga lahe mäng, eile peale tööd sai natuke pelatud ja paar korda püksid ka täis lastud
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
18.11.2008 05:24:13
|
|
|
Ämhmh, good game algus on kuidagi hästi blank ja see peletab paljud ära, vähemalt nägin seda oma sõbra pealt. tasapisi hakkab neid süsteeme tulema ja läheb eriti mõnnaks
tuleb selle mänguga yks suht vana m2ng meelde, Prey vist oli see.... kuigi jah, seal oli story hoopis midagi muud aga sellised systeemid on huvitavad kui vahepeal ei saa ise ka aru, mis tegema pead
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
22.11.2008 01:42:10
|
|
|
Tegin eile mängu läbi kokku tuli 9:30h mängimist 3 päeva jooksul, uuesti küll ei kipu läbi tegema kuna lõpp on teada ja ei ole enam nii põnev
Kokkuvõttes on hea mänguga tegemist aga valikuvõimalusi võiks rohkem olla enamus ajast ongi lihtsalt mõttetu kondamine ühest laeva otsast teise. Lõpu level oli samas päris fun ja päris paljud asjad tegid mängu omapärasemaks nagu zero gravity, mõned mini gamed, kõrval storyd jne. Lõpu stseenis oli muidu etteaimatav mis juhtub "makes us whole again"...indeed
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Subu
HV veteran

liitunud: 16.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
22.11.2008 03:35:45
|
|
|
mina ootan igatahes järge sellele mängule, ja
mängu lõppu video oli ka selline et võiks isegi lootust olla
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
23.11.2008 10:49:45
|
|
|
| Soovitage, mis relva backupiks võtta. Olen chapter 5-s ja Mineral Cutter on max statsidega. Kuna ammot selle jaoks on ka p*rsetäis ja asi lõikab jäsemeid hästi, pole veel teise relva vajadust tundnud. Asjalikud tunduvad veel see ketaslõikur ja see laiema variandi lõikur. Soovitusi, millist relva võtta ja uuendada ?
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderaan
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
24.11.2008 13:17:24
|
|
|
palju neid erineivaqid relvi seal kokku on?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahvilõust
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XNDR
HV kasutaja

liitunud: 28.07.2007
|
24.11.2008 17:41:26
|
|
|
Alguses lased need 2 asja katki mis seda "kiirt" teevad, teed aeglaseks ja siis kodaravahelt lased.
Siis hüppad planeedi peale ja jooksed teiselepoole, seal teed nende 2 samasuguse asjaga samamoodi, paned sos beaconi peale ja tagasi laeva.
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
24.11.2008 17:46:31
|
|
|
tänx,ma ise selle peale ei tulnudki
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
27.11.2008 13:41:07
|
|
|
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderaan
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2008
|
27.11.2008 14:06:49
|
|
|
Soovitan fallout3'e rohkem kui seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
27.11.2008 14:15:22
|
|
|
| sasskinn12 kirjutas: |
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada  |
Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tige kala
HV veteran

liitunud: 16.11.2004
|
27.11.2008 14:40:53
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
| sasskinn12 kirjutas: |
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada  |
Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga. |
Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid
Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ???
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
27.11.2008 14:56:48
|
|
|
ei anna neid kahte mängu võrrelda eriti, mina jällegi ostaks dead space enne, lihtsalt ei ole suuremasi rpg sõber vist.
tho fallout1 ja 2 on ikka lugematud korrad saanud läbi teha kunagi :P
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
27.11.2008 15:00:43
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid
Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ??? |
Hull saladus ikka, kui pikad need koridorimängud on. Lisaks on olemas selline asi, nagu internet. Sealt tean.
Dead Space sa vaevalt 50 tundi mängid.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
27.11.2008 15:26:04
|
|
|
| tige kala kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| sasskinn12 kirjutas: |
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada  |
Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga. |
Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid
Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ??? |
jopakolla, neid mänge üleüldse võrrelda omavahel, NONSENS, 1 on rpg, teine survival 3rdfp, rpg on loomulikult mahukam, ja mõlemad väga head mängud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
27.11.2008 15:37:54
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| tige kala kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
| sasskinn12 kirjutas: |
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada  |
Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga. |
Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid
Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ??? |
jopakolla, neid mänge üleüldse võrrelda omavahel, NONSENS, 1 on rpg, teine survival 3rdfp, rpg on loomulikult mahukam, ja mõlemad väga head mängud |
ise valiksin j2llegi dead space ennem aga see j2llegi minu arvamus mina soovitan siiski mõlemat
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
27.11.2008 19:14:38
|
|
|
Tõesti kuidas kellelegi...mulle meeldis jälle dead space palju rohkem kui fallout 3 igalühel oma maitse,hoopis erinevad mängud kui meeldivad rolli mängud seal rohkem tühja maad joosta minu meelest,mulle meeldivad sellised kus pidev action,sama võiks võrrelda gears of war või mass effect
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderaan
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2008
|
27.11.2008 19:23:58
|
|
|
simpanzzz, fallout 3'me ja dead space'i on täitsa loogiline võrrelda. Mõlemad on third person action, lihtsalt üks nendest on koridorimäng. Võrrelda WoW ja TDU on (tõepoolest) ajuvaba kuna üks on automäng, ja teine on massiivselt paljude kasutajatega internetimäng.
PS. ära abusi spoilertäge ... need pole sellejaoks mõeldud. kasuta [ot] täge.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.11.2008 19:48:12
|
|
|
| Minu jaoks on see Dead Space 3rd person view vägagi mõnus vaheldus nendele "vasakul all nurgas relvadele ja ristikene keskel" mängudele.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
27.11.2008 21:07:57
|
|
|
Küsiti, kumba soovitada. Soovitasin Fallout 3. Kuidas ma muidu ilma võrdlemata soovitan?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
28.11.2008 16:04:13
|
|
|
| Maitse üle ei vaielda.Mõlemal mängul on palju pooldajaid,niisiis ei saa kumbgi päris saast olla:D
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
28.11.2008 18:24:10
|
|
|
Jah, maitse üle peetakse sõdu!
Aga ise ka ei võrdleks neid siiski. FO3 meeldib küll rohkem, aga see on intensiivsem. Ma alguses ehmatasin ikka päris ära, kui mingi tont läbi lifti ukse hakkas ronima. Keerasin heli kohe vaiksemaks
FO on selline vaikselt toksimise mäng, lausa haigutama ajab lõpuks.
Head mängud mõlemad.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simpanzzz
HV kasutaja
liitunud: 16.06.2008
|
28.11.2008 18:30:25
|
|
|
Nojah, tõesti ei saa mängu soovitada ilma võrdlemata, selles osas täiesti õigus!
Btw, ühel lihtsalt si*t maitse, teisel hea
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sasskinn12
HV kasutaja

liitunud: 20.10.2008
|
03.12.2008 09:09:29
|
|
|
| Proovisin siis demo ära, mina ei saa üldse nagu aru mis teha mingi 10 korda proovisin kogu aeg sain surma..mingid sokud kogu aeg tulevad kallale ei tea kuidas tappa neid lasen jalad käid otsast siis ka vaevaga tulevad need.tulistad kuulid saavad otsa kogu aeg..nii raske mänge tundub või ma ei oska üldse mängida..samas mingi algaja ka pole...ei tea miks mul välja ei tule äkki keegi annab mingi nippi kuidas seal mängus liikuda nii et surma ei saa ja mis teha et neid ära saaks tappa kiiresti. Samas pilt hea ja kõik ülejäänud liikumised ja muu suht head. Et mäng hea tundub aga ei tule mul välja see mängimine...
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|