Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 00:36:50 vasta tsitaadiga

image tearing'u eemaldab üldiselt. kui fps mängus üle 60 läheb siis LCD peal võib pilt kiirete liigutuste peale "purunema" hakata. Ehk siis ülemine osa jääb alumisest maha kuna lcd üle 60 ei suuda ju kuvada. Vsync aga sünkab lcd hz ja fps'i omavahel ära (oleks vist lihtlabane seletus).

http://www.tweakguides.com/Graphics_9.html

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 01:47:06 vasta tsitaadiga

T2nel kirjutas:
tsitaat:

EA on mingi jama teinud hiire asemele, sihik ujub ja pole üldse täpne minu meelest, jõle ebameeldiv on kõmmutada niimoodi.

Kui V-Sync seadetest maha võtta, siis peaks sihtimine märgatavalt meeldivamaks minema.


Yep töötas, nüüd palju parem mängida, tänan 8)

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 13:36:02 vasta tsitaadiga

Tundub, et Eestist seda osta ei saagi iseenesest. Andricos on ainult PS3 variant.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 21:17:20 vasta tsitaadiga

nii kahju et eestist ei saa tuleb ikka tellida nii kõva mäng tundub ikka videosi ja trailerit vaadates....nii tahaks ka mängida seda icon_sad.gif äkki keegi müüb xbox 360 jaoks...endal olemas piraat plaat aga xbox pole moditud lite on draiv ;(
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 15.11.2008 21:34:02 vasta tsitaadiga

Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 22:15:28 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Plaanid Impossible tasemega kah proovida? Ise vist puhtalt selle level 6 suite'i pärast proovin.
Mul jäi mingi 70k mängu lõpus+ sai veel 50k ja level 6 suite 99k, niiet saan kohe alguses selle kätte vist, ei tea, kas siis viitsingi edasi mängida icon_smile.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 22:21:41 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Plaanid Impossible tasemega kah proovida? Ise vist puhtalt selle level 6 suite'i pärast proovin.
Mul jäi mingi 70k mängu lõpus+ sai veel 50k ja level 6 suite 99k, niiet saan kohe alguses selle kätte vist, ei tea, kas siis viitsingi edasi mängida icon_smile.gif

level 6 saab kätte ka easyga, ainult mängu teist korda läbi mängides, ja relvad ja upteidid jäävad alles
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 22:24:40 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
simpanzzz kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
Sai siis asi läbi tehtud.. täiesti hea mäng...enamus aega killisin ripperiga...liha icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Plaanid Impossible tasemega kah proovida? Ise vist puhtalt selle level 6 suite'i pärast proovin.
Mul jäi mingi 70k mängu lõpus+ sai veel 50k ja level 6 suite 99k, niiet saan kohe alguses selle kätte vist, ei tea, kas siis viitsingi edasi mängida icon_smile.gif

level 6 saab kätte ka easyga, ainult mängu teist korda läbi mängides, ja relvad ja upteidid jäävad alles

icon_eek.gif ise arvasin, et level 6 suite ainult impossible'ga ... mnjah, siis küll vist ostan selle ära torman ringi 10 minti, imetlen seda ja peale seda lasen mängu maha ...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 15.11.2008 22:31:58 vasta tsitaadiga

No ongi kõik jääb samaks saad 50k raha + veel asju... ja siis alustad story uuesti pmst kõik värgid jäävad samaks nagu mängu lõpus aint alustad uuesti tra mul keel juba pehme icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Araablane
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 13:03:36 vasta tsitaadiga

Väga lahe mäng, eile peale tööd sai natuke pelatud ja paar korda püksid ka täis lastud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 18.11.2008 05:24:13 vasta tsitaadiga

Ämhmh, good game thumbs_up.gif algus on kuidagi hästi blank ja see peletab paljud ära, vähemalt nägin seda oma sõbra pealt. tasapisi hakkab neid süsteeme tulema ja läheb eriti mõnnaks

tuleb selle mänguga yks suht vana m2ng meelde, Prey vist oli see.... kuigi jah, seal oli story hoopis midagi muud aga sellised systeemid on huvitavad kui vahepeal ei saa ise ka aru, mis tegema pead thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 18:34:13 vasta tsitaadiga

Nii jõudsin chapter 7-sse ja esimene tõsisem probleem tekkis:

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 18:48:57 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Nii jõudsin chapter 7-sse ja esimene tõsisem probleem tekkis:

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 01:42:10 vasta tsitaadiga

Tegin eile mängu läbi kokku tuli 9:30h mängimist 3 päeva jooksul, uuesti küll ei kipu läbi tegema kuna lõpp on teada ja ei ole enam nii põnev icon_biggrin.gif

Kokkuvõttes on hea mänguga tegemist aga valikuvõimalusi võiks rohkem olla enamus ajast ongi lihtsalt mõttetu kondamine ühest laeva otsast teise. Lõpu level oli samas päris fun ja päris paljud asjad tegid mängu omapärasemaks nagu zero gravity, mõned mini gamed, kõrval storyd jne. Lõpu stseenis oli muidu etteaimatav mis juhtub icon_biggrin.gif "makes us whole again"...indeed icon_lol.gif

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 01:52:41 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Tegin eile mängu läbi kokku tuli 9:30h mängimist 3 päeva jooksul, uuesti küll ei kipu läbi tegema kuna lõpp on teada ja ei ole enam nii põnev icon_biggrin.gif

Kokkuvõttes on hea mänguga tegemist aga valikuvõimalusi võiks rohkem olla enamus ajast ongi lihtsalt mõttetu kondamine ühest laeva otsast teise. Lõpu level oli samas päris fun ja päris paljud asjad tegid mängu omapärasemaks nagu zero gravity, mõned mini gamed, kõrval storyd jne. Lõpu stseenis oli muidu etteaimatav mis juhtub icon_biggrin.gif "makes us whole again"...indeed icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 22.11.2008 01:59:57 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
tige kala kirjutas:
Tegin eile mängu läbi kokku tuli 9:30h mängimist 3 päeva jooksul, uuesti küll ei kipu läbi tegema kuna lõpp on teada ja ei ole enam nii põnev icon_biggrin.gif

Kokkuvõttes on hea mänguga tegemist aga valikuvõimalusi võiks rohkem olla enamus ajast ongi lihtsalt mõttetu kondamine ühest laeva otsast teise. Lõpu level oli samas päris fun ja päris paljud asjad tegid mängu omapärasemaks nagu zero gravity, mõned mini gamed, kõrval storyd jne. Lõpu stseenis oli muidu etteaimatav mis juhtub icon_biggrin.gif "makes us whole again"...indeed icon_lol.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 02:04:14 vasta tsitaadiga

Lõpu kohta veel seda:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 03:35:45 vasta tsitaadiga

mina ootan igatahes järge sellele mängule, ja
mängu lõppu video oli ka selline et võiks isegi lootust olla
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 10:54:48 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
mina ootan igatahes järge sellele mängule, ja
mängu lõppu video oli ka selline et võiks isegi lootust olla

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 10:49:45 vasta tsitaadiga

Soovitage, mis relva backupiks võtta. Olen chapter 5-s ja Mineral Cutter on max statsidega. Kuna ammot selle jaoks on ka p*rsetäis ja asi lõikab jäsemeid hästi, pole veel teise relva vajadust tundnud. Asjalikud tunduvad veel see ketaslõikur ja see laiema variandi lõikur. Soovitusi, millist relva võtta ja uuendada ?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 12:13:50 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Soovitage, mis relva backupiks võtta. Olen chapter 5-s ja Mineral Cutter on max statsidega. Kuna ammot selle jaoks on ka p*rsetäis ja asi lõikab jäsemeid hästi, pole veel teise relva vajadust tundnud. Asjalikud tunduvad veel see ketaslõikur ja see laiema variandi lõikur. Soovitusi, millist relva võtta ja uuendada ?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 23.11.2008 12:59:52 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
heretic666 kirjutas:
Soovitage, mis relva backupiks võtta. Olen chapter 5-s ja Mineral Cutter on max statsidega. Kuna ammot selle jaoks on ka p*rsetäis ja asi lõikab jäsemeid hästi, pole veel teise relva vajadust tundnud. Asjalikud tunduvad veel see ketaslõikur ja see laiema variandi lõikur. Soovitusi, millist relva võtta ja uuendada ?

Spoiler Spoiler Spoiler

tegelt kukub laskemoona vastavalt sellele mis relva sa kannad. ma lippasin selle algse relvaga mängu lõpuni välja ja imo see parim, contact beam oli ka inventorys kuna selle ammo on kõige kallim, müüd selle koguaeg maha ja saad hunniku pappi upgradede jaoks.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 13:36:31 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 17:52:10 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 18:42:14 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderaan
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2008




sõnum 24.11.2008 11:31:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.11.2008 13:17:24 vasta tsitaadiga

palju neid erineivaqid relvi seal kokku on?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahvilõust
Kreisi kasutaja
ahvilõust

liitunud: 08.06.2005




sõnum 24.11.2008 13:55:43 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
Lõpu kohta veel seda:
Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Gdesainer
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 15:23:02 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
palju neid erineivaqid relvi seal kokku on?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.11.2008 17:33:08 vasta tsitaadiga

ok aga selline jama et ei saa yhest kohast edasi
ma arvan et pilist peaks piisama http://img377.imageshack.us/my.php?image=daedbn6.jpg

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XNDR
HV kasutaja
XNDR

liitunud: 28.07.2007




sõnum 24.11.2008 17:41:26 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
ok aga selline jama et ei saa yhest kohast edasi
ma arvan et pilist peaks piisama http://img377.imageshack.us/my.php?image=daedbn6.jpg


Alguses lased need 2 asja katki mis seda "kiirt" teevad, teed aeglaseks ja siis kodaravahelt lased.
Siis hüppad planeedi peale ja jooksed teiselepoole, seal teed nende 2 samasuguse asjaga samamoodi, paned sos beaconi peale ja tagasi laeva.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 24.11.2008 17:46:31 vasta tsitaadiga

tänx,ma ise selle peale ei tulnudki icon_biggrin.gif
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 13:41:07 vasta tsitaadiga

kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderaan
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2008




sõnum 27.11.2008 14:06:49 vasta tsitaadiga

Soovitan fallout3'e rohkem kui seda. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.11.2008 14:15:22 vasta tsitaadiga

sasskinn12 kirjutas:
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif

Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tige kala
HV veteran
tige kala

liitunud: 16.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 14:40:53 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
sasskinn12 kirjutas:
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif

Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.


Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid icon_eek.gif

Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ???

_________________
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 27.11.2008 14:56:48 vasta tsitaadiga

ei anna neid kahte mängu võrrelda eriti, mina jällegi ostaks dead space enne, lihtsalt ei ole suuremasi rpg sõber vist.
tho fallout1 ja 2 on ikka lugematud korrad saanud läbi teha kunagi :P
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.11.2008 15:00:43 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:

Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid icon_eek.gif

Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ???

Hull saladus ikka, kui pikad need koridorimängud on. Lisaks on olemas selline asi, nagu internet. Sealt tean.

Dead Space sa vaevalt 50 tundi mängid.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 15:26:04 vasta tsitaadiga

tige kala kirjutas:
xtriz kirjutas:
sasskinn12 kirjutas:
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif

Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.


Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid icon_eek.gif

Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ???

jopakolla, neid mänge üleüldse võrrelda omavahel, NONSENS, 1 on rpg, teine survival 3rdfp, rpg on loomulikult mahukam, ja mõlemad väga head mängud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 27.11.2008 15:37:54 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
tige kala kirjutas:
xtriz kirjutas:
sasskinn12 kirjutas:
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif

Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.


Kuidas sa tead ,et Fallout 3 on 4x pikem kui sa ainult esimese peatüki Dead Space'is läbi mängisid icon_eek.gif

Fallout 3 koosneb siis 4 peatükist ???

jopakolla, neid mänge üleüldse võrrelda omavahel, NONSENS, 1 on rpg, teine survival 3rdfp, rpg on loomulikult mahukam, ja mõlemad väga head mängud

ise valiksin j2llegi dead space ennem aga see j2llegi minu arvamus icon_smile.gif mina soovitan siiski mõlemat
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:34:43 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
sasskinn12 kirjutas:
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif

Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 27.11.2008 19:14:38 vasta tsitaadiga

Tõesti kuidas kellelegi...mulle meeldis jälle dead space palju rohkem kui fallout 3 igalühel oma maitse,hoopis erinevad mängud kui meeldivad rolli mängud seal rohkem tühja maad joosta minu meelest,mulle meeldivad sellised kus pidev action,sama võiks võrrelda gears of war või mass effect icon_razz.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderaan
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2008




sõnum 27.11.2008 19:23:58 vasta tsitaadiga

simpanzzz, fallout 3'me ja dead space'i on täitsa loogiline võrrelda. Mõlemad on third person action, lihtsalt üks nendest on koridorimäng. Võrrelda WoW ja TDU on (tõepoolest) ajuvaba kuna üks on automäng, ja teine on massiivselt paljude kasutajatega internetimäng.

PS. ära abusi spoilertäge ... need pole sellejaoks mõeldud. kasuta [ot] täge.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 19:48:12 vasta tsitaadiga

Minu jaoks on see Dead Space 3rd person view vägagi mõnus vaheldus nendele "vasakul all nurgas relvadele ja ristikene keskel" mängudele.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 27.11.2008 21:07:57 vasta tsitaadiga

simpanzzz kirjutas:
xtriz kirjutas:
sasskinn12 kirjutas:
kas see mäng parem kui fallout 3 mõtlen siin millist võtta ei suuda ära otsustada icon_smile.gif

Fallout 3 on sitaks parem (ja ka 4+ korda pikem). Niipalju kui mina mängisin, siis Dead Space oli suht jura, mitte midagi erilist, aga paraku ma ei saanud seda eriti mängida ka (esimesest osast edasi ei teinud), kuna see mäng ajas mul südame pahaks oma idiootse kaameraga.

Spoiler Spoiler Spoiler

Küsiti, kumba soovitada. Soovitasin Fallout 3. Kuidas ma muidu ilma võrdlemata soovitan?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 28.11.2008 16:04:13 vasta tsitaadiga

Maitse üle ei vaielda.Mõlemal mängul on palju pooldajaid,niisiis ei saa kumbgi päris saast olla:D
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 18:24:10 vasta tsitaadiga

Jah, maitse üle peetakse sõdu!
Aga ise ka ei võrdleks neid siiski. FO3 meeldib küll rohkem, aga see on intensiivsem. Ma alguses ehmatasin ikka päris ära, kui mingi tont läbi lifti ukse hakkas ronima. Keerasin heli kohe vaiksemaks icon_lol.gif
FO on selline vaikselt toksimise mäng, lausa haigutama ajab lõpuks.
Head mängud mõlemad.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simpanzzz
HV kasutaja

liitunud: 16.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 18:30:25 vasta tsitaadiga

Nojah, tõesti ei saa mängu soovitada ilma võrdlemata, selles osas täiesti õigus!
Btw, ühel lihtsalt si*t maitse, teisel hea icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 23:24:09 vasta tsitaadiga

Beam cannon on ikka suisa mõttetu relv siin mängus. Liialt close combat värk beami jaoks. Isegi seda kõige värdjamat seina küljes meessünnitajat ei tõmba selle beamiga maha.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sasskinn12
HV kasutaja


liitunud: 20.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 09:09:29 vasta tsitaadiga

Proovisin siis demo ära, mina ei saa üldse nagu aru mis teha mingi 10 korda proovisin kogu aeg sain surma..mingid sokud kogu aeg tulevad kallale ei tea kuidas tappa neid lasen jalad käid otsast siis ka vaevaga tulevad need.tulistad kuulid saavad otsa kogu aeg..nii raske mänge tundub või ma ei oska üldse mängida..samas mingi algaja ka pole...ei tea miks mul välja ei tule äkki keegi annab mingi nippi kuidas seal mängus liikuda nii et surma ei saa ja mis teha et neid ära saaks tappa kiiresti. Samas pilt hea ja kõik ülejäänud liikumised ja muu suht head. Et mäng hea tundub aga ei tule mul välja see mängimine...
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dead Space mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.