|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
22.11.2008 13:21:16
|
|
|
| Etsike kirjutas: |
| Uue profiili teen siis sellega on korras, aga kui bookmarkid ja muud personal settingud sellele ümber kopeerin on jälle puuksus. |
ega sul pole kusagil määratud, et peale välja logimist küpsised ära kustutatakse? sest üldiselt see automaatselt sisse logimine käib just läbi küpsiste ja kui on linnuke peale, et need peale firefoxi sulgemist kustutatakse, siis see seletaks probleemi.. seda küpsiste säilitamist saab määrata tools -> options -> privacy..
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.11.2008 20:32:10
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
| Etsike kirjutas: |
| Uue profiili teen siis sellega on korras, aga kui bookmarkid ja muud personal settingud sellele ümber kopeerin on jälle puuksus. |
ega sul pole kusagil määratud, et peale välja logimist küpsised ära kustutatakse? sest üldiselt see automaatselt sisse logimine käib just läbi küpsiste ja kui on linnuke peale, et need peale firefoxi sulgemist kustutatakse, siis see seletaks probleemi.. seda küpsiste säilitamist saab määrata tools -> options -> privacy.. |
Huvitav et ei saa läbi FF ftp'sse ...
Löön addressi sisse ja lihtsalt jääb avama kuid midagi ei ava milles asi ?
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
22.11.2008 21:02:16
|
|
|
Milliseid ftp servereid proovisid? ftp://ftp.linux.ee ei tohiks mingeid probleeme tekitada. Kui see töötab ja mõni muu ei tööta, siis nähtavasti on küsimus serveris, mitte brauseris.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.11.2008 21:04:56
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Milliseid ftp servereid proovisid? ftp://ftp.linux.ee ei tohiks mingeid probleeme tekitada. Kui see töötab ja mõni muu ei tööta, siis nähtavasti on küsimus serveris, mitte brauseris. |
Enda serveris.... ftp.reload.ee
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2008 21:07:01
|
|
|
anna siis user ka kaasa, see, et valge leht jääb on seetõttu, et anonüümselt üritades vastabki server sulle "tere-tere, siin pole midagi"
ftp://user@server
või kui soovid parooli ka kohe ära määrata, siis
ftp://user:pass@server
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi©
Piiratud kasutaja

liitunud: 28.08.2006
|
22.11.2008 21:10:26
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
anna siis user ka kaasa, see, et valge leht jääb on seetõttu, et anonüümselt üritades vastabki server sulle "tere-tere, siin pole midagi"
ftp://user@server
või kui soovid parooli ka kohe ära määrata, siis
ftp://user:pass@server |
mm okey
_________________ Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta |
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
1 :: |
328 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
22.11.2008 21:13:57
|
|
|
| Firefoxi jaoks on ka selline tore add-on nagu fireftp ftp-sse minekuks.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
22.11.2008 21:18:42
|
|
|
| Tener, overkill enamasti
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etsike
HV veteran

liitunud: 24.12.2004
|
22.11.2008 22:18:57
|
|
|
| sander85 kirjutas: |
| Etsike kirjutas: |
| Uue profiili teen siis sellega on korras, aga kui bookmarkid ja muud personal settingud sellele ümber kopeerin on jälle puuksus. |
ega sul pole kusagil määratud, et peale välja logimist küpsised ära kustutatakse? sest üldiselt see automaatselt sisse logimine käib just läbi küpsiste ja kui on linnuke peale, et need peale firefoxi sulgemist kustutatakse, siis see seletaks probleemi.. seda küpsiste säilitamist saab määrata tools -> options -> privacy.. |
Mkei, sellega pole tegemist.
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
energia
HV kasutaja
liitunud: 04.02.2004
|
22.11.2008 23:09:19
|
|
|
Kriban ka ühe anomaalia mis tekkis 3.x.x tulekuga. Nimelt ID kaardiga allkirjastamisel pangatehingute korral käivitatakse java (ikoonike ilmub alla paremale ja puha) aga allkirja nagu ei küsita, võin lõpmatuseni oodata. See tähendab et kõik töötab kuid ei minda sinnamaani kus allkirja küsitakse. Java konsoolist vahtides (võtan paremklikk ja open console kui klikkan ikoonil all paremal) ei paista midagi anomaalset, lihtsalt protsess seisab. Panganetis, aitab kui teen makse paranduse ja üritan uuesti allkirjastada tehingut ID kaardiga, siis töötab laitmatult. Kuid äkki saaks kuidagi otsemini. 2. FF seda probleemi nagu polnud. Tundub et java käivitudes ei suudeta minna kohe allkirja küsima vaid jäädakse kusagile molutama.
Java Plug-in 1.6.0_07
Using JRE version 1.6.0_07 Java HotSpot(TM) Client VM
User home directory = C:\Documents and Settings\jan
----------------------------------------------------
c: clear console window
f: finalize objects on finalization queue
g: garbage collect
h: display this help message
l: dump classloader list
m: print memory usage
o: trigger logging
p: reload proxy configuration
q: hide console
r: reload policy configuration
s: dump system and deployment properties
t: dump thread list
v: dump thread stack
x: clear classloader cache
0-5: set trace level to <n>
----------------------------------------------------
Loading resources from jar
|
sealt edasi ei minda.
Pangaks on SEB ja opsüs on XP pro.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
22.11.2008 23:32:32
|
|
|
See pole seotud FF 3 tulekuga - FF 2 peal oli täpselt sama lugu.
Näib, et mõnda aega tagasi muutus SEB-s allkirjastamise süsteem selliselt, et Java laetakse kohe allkirjastamise lehe avamisel (võib olla vajalik OK klõpsamine Java käima lubamiseks). Allkirjastamiseks tuleb klõpsata nuppu "allkirjasta" alles siis kui Java on laetud ja töötab - siis avaneb Java aken ja küsitakse PIN2.
Kui aga olla kärsitu ja minna "allkirjasta" nupu kallale enne kui Java end laadida jõuab, siis oledki selle portsu otsas, et "allkirjasta" nupp ei töötagi enam - alles "paranda" nupuga tagasi minnes ja uuel katsel see õnnestub, kuna siis on Java juba laetud eelmisest katsest.
Ma pole proovinud, aga oletan, et IE-ga on tegelikult sama lugu.
Varemalt oli vastupidi - Java ei käivitunud mitte allkirjastamise lehekülje avamisel vaid alles "allkirjasta" nupu klõpsamisel - siis ei saanud sellist kärsitusest tingitud probleemi tekkida. Ilmselt oleks mõistlik neil vanale süsteemile tagasi minna, kui see muutmine just mingi turvalisusega seotud probleemi lahendamisega polnud seotud.
Muide - võiksid oma Java ka ära uuendada.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
23.11.2008 22:34:51
|
|
|
Mida piixu... peale firefucksi installimist (3.0.4 eng) keeras see IE lehtede kuvamise pekki!?! ...debiilsus. Mitmendat korda erinevate OS-idega problad selle firefucksiga
Ma olen vist ainus kes seda firefucksi vihkab
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
24.11.2008 00:13:44
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| Mida piixu... peale firefucksi installimist (3.0.4 eng) keeras see IE lehtede kuvamise pekki!?! ...debiilsus. |
Firefox ei saa kuidagi mõjutada IE-d, need on täiesti erinevad programmid, mis ei kasuta samu ressursse. Kui sul IE ikaldab, pole mõtet selles süüdistada programme, mis IE-ga kuskilt otsast seotud pole. Su väide on absurd.
| tsitaat: |
Mitmendat korda erinevate OS-idega problad selle firefucksiga
Ma olen vist ainus kes seda firefucksi vihkab  |
Kui vaevuksid oma probleemi täpsemalt selgitama, võiksid ehk pädevamatelt inimestelt abi saada, aga praegu sellise lahmimise peale ütleks, et maga välja ja selgita oma probleemi lähemalt homme. Soovitav oleks luua eraldi teema, kuna Firefoxiga pole sel midagi tegemist.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
24.11.2008 00:51:44
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
Mida piixu... peale firefucksi installimist (3.0.4 eng) keeras see IE lehtede kuvamise pekki!?! ...debiilsus. Mitmendat korda erinevate OS-idega problad selle firefucksiga
Ma olen vist ainus kes seda firefucksi vihkab  |
kusjuures mul oli sama kala et IE lehti ei saanud enam vaadata,iga asja peale kakkus FF lahti , msn meilid jms
pead IE uuesti reinstallima siis saab
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
judas
HV kasutaja

liitunud: 03.12.2002
|
24.11.2008 01:59:59
|
|
|
Kas kellelgi on selliseid probleeme. Pärast arvuti restarti võib kõik olla korras, aga samas võib ka mitte olla...
1.
Täiesti lambist ei suuda FF enam laadida lehti, vaid ütleb all "done", kuigi pole midagi laadinud.
Laeb gmaili poole peale, ja siis ütleb "done" sama asi kõikidel lehtedel.
Ja siis oma suva järgi mingi hetk jälle laeb.
2.
History kadunud.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sander85
HV kasutaja

liitunud: 30.09.2007
|
24.11.2008 08:49:08
|
|
|
| judas kirjutas: |
Kas kellelgi on selliseid probleeme. Pärast arvuti restarti võib kõik olla korras, aga samas võib ka mitte olla...
1.
Täiesti lambist ei suuda FF enam laadida lehti, vaid ütleb all "done", kuigi pole midagi laadinud.
Laeb gmaili poole peale, ja siis ütleb "done" sama asi kõikidel lehtedel.
Ja siis oma suva järgi mingi hetk jälle laeb.
2.
History kadunud. |
peaksid uut profiili proovima, kui see ei aita, siis võib profiili välistada ja otsida mujalt probleemi
_________________ Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
25.11.2008 10:28:25
|
|
|
| Karm Laks kirjutas: |
kusjuures mul oli sama kala et IE lehti ei saanud enam vaadata,iga asja peale kakkus FF lahti , msn meilid jms
pead IE uuesti reinstallima siis saab |
Seda ma ju räägingi, et IE-d ei saa FF kuidagi nässu ajada!
See mida kirjeldad tähendab seda, et määrasid ise Firefoxi süsteemis vaikimisi brauseriks. Firefox ei tee seda luba küsimata (järjekordne koht, kus on suvaliselt "Yes" klõpsitud ilma küsimust lugemata või jäetud installimisel seadistus kontrollimata!). See pole ju "IE lehtede kuvamise pekkikeeramine" - IE ju töötab endiselt ja näitab veebilehti samal viisil kui enne, lihtsalt teistes programmides linke klõpsides ei avane need IE-s vaid vaikimisi brauseris (mis võib olla ka näiteks Opera, Safari või midagi kolmandat).
Ja taastamiseks ei pea midagi uuesti installima. Tuleb vaid IE vaikimisi brauseriks määrata, kui muudes programmides klõpsitavaid linke sellega avada tahad.
Selleks on 2 varianti:
1. CP või IE -> Internet Options -> Programs: Default web browser: <Make default>
2. Set Program Access and Defaults (soovitan kasutada "Custom" varianti ja seal detailselt kõik oma soovide järgi määrata, siis pole põhjust tagasi tulla kurtma, et midagi muud läks paigast ära)
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oicu
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2006
|
25.11.2008 10:45:03
|
|
|
| viimati juhtus selline asi, et firefox crashis ja uuesti avades, ei taastanud eelmist sessiooni. vahepeal taastab vahepeal mitte.. natuke tülikas.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.11.2008 12:51:21
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Karm Laks kirjutas: |
kusjuures mul oli sama kala et IE lehti ei saanud enam vaadata,iga asja peale kakkus FF lahti , msn meilid jms
pead IE uuesti reinstallima siis saab |
Seda ma ju räägingi, et IE-d ei saa FF kuidagi nässu ajada!
See mida kirjeldad tähendab seda, et määrasid ise Firefoxi süsteemis vaikimisi brauseriks. Firefox ei tee seda luba küsimata (järjekordne koht, kus on suvaliselt "Yes" klõpsitud ilma küsimust lugemata või jäetud installimisel seadistus kontrollimata!). See pole ju "IE lehtede kuvamise pekkikeeramine" - IE ju töötab endiselt ja näitab veebilehti samal viisil kui enne, lihtsalt teistes programmides linke klõpsides ei avane need IE-s vaid vaikimisi brauseris (mis võib olla ka näiteks Opera, Safari või midagi kolmandat).
Ja taastamiseks ei pea midagi uuesti installima. Tuleb vaid IE vaikimisi brauseriks määrata, kui muudes programmides klõpsitavaid linke sellega avada tahad.
Selleks on 2 varianti:
1. CP või IE -> Internet Options -> Programs: Default web browser: <Make default>
2. Set Program Access and Defaults (soovitan kasutada "Custom" varianti ja seal detailselt kõik oma soovide järgi määrata, siis pole põhjust tagasi tulla kurtma, et midagi muud läks paigast ära) |
Dogbert saa aru, et probleem ei olnud nendes "vaikimisi" seadetes. Ma ei ole mingi loll kes suvaliselt lahti visatud akendele yes/no klikkab. Vista SP1 updeiditud ning kõik töötas 100% IE-ga. Tydruk tahtis firefucksi kuna ta harjunud sellega. Installisin siis peale ja IE seadistasin nö. esimeseks brauseriks ning firefucks teiseks. Tegin firefucksi lahti ja kõik töötab kuid peale firefucksi installimist IE enam lehti õigesti ei kuva
Väljendub see niivisi, et lehed on avatud nagu mul oleks widescreen aga ei ole! Pean scroll bar`i kasutama ,et näiteks HV parooli ja kasutajanime sisse trükkida.
btw, olen ilusti kenasti välja maganud ja ei lahmi niisama. Minu väide ei ole absurd. Mul pigem selline tunne nagu oleksid mingi paadunud firefucksi kummardaja ning ei usu, et ff võiks eales probleeme tekitada
Ja ära tule mulle rääkima, et ff ei ole süüdlane. Uninstall ja kõik töötab nii nagu enne IE-ga. FF uuesti peale ja jälle sama kala. Kusjuures vahet ei ole kumb brauser peamiseks määrata.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
25.11.2008 13:11:28
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
btw, olen ilusti kenasti välja maganud ja ei lahmi niisama. Minu väide ei ole absurd. Mul pigem selline tunne nagu oleksid mingi paadunud firefucksi kummardaja ning ei usu, et ff võiks eales probleeme tekitada
|
Inimeste sõimamine viib sind elus kaugele, aitab leida sõpru ja saada abi, kui hätta jääd.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.11.2008 13:55:03
|
|
|
okei...
Dogbert, ma ei ole kedagi sõimanud. Lihtsalt väike tähelepanek. Vabandust kui eksisin. Võiksid vähem ärrituda
Btw, sina olid see kes alustas lahmimise/mine maga välja jutuga.
Enivei fakt on see, et ff-l on probleeme ja minu praktikas töötab IE paremini.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.11.2008 13:59:42
|
|
|
| CorsairX, saad ehk jagada pilti sellest vigasest kuvamisest ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
25.11.2008 14:08:16
|
|
|
mikk36, lasin just hetk tagasi ff peale ja kõik töötab ilusti Praegu muidugi eile õhtul tehtud clean & up-to-date Vista install peal (oli vajadus partitsioonidega jebida).
Tundub, et see kivi lendab hapuks lännud OS-i kapsaaeda.
Nojah, naisuke saab nüüd ff mõnusid nautida
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
merku
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2004
|
26.11.2008 22:23:33
|
|
|
| MarioA. kirjutas: |
Tulin just firefoxi ja ubuntu peale üle wini ja IE pealt...
Sätete alt midagi tarka ei leidnud ja järeldasin et eks iga lit.. kiida oma put... aga ubuntu peal ie.. khm.
Niisiis, jõulusoovid oleksid:
Esiteks sooviks nii, et kui mul on ükskõik mis tab lahti, võin ma ilma uut tabi avamata kirjutada aadressireale soovitud veebiaadressi ja ta avaks selle uues tabis, olin sellise mugavusega IE-s nii ära harjunud, et ei viitsi ma ctrl+t pressida ff all koguaeg ja siis kirjutada.
Teiseks, kallis jõuluvana, ma sooviksin samuti, et kui mul on ükskõik mis tab lahti ja ma kirjutan otsingukastikesse üleval paremal "jõuluvana", siis ta avaks selle otsingu uues tabis, mitte samas aknas. |
Mõlemal juhul pole ju vaja mingeid addon'e installida. Piisab kui enterit vajutades alt klahvi all hoiad.
Väike manuaal ka: http://www.7is7.com/software/firefox/shortcuts.html
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
27.11.2008 02:04:10
|
|
|
Keegi aff , kellele see jõukohane on, võiks nüüd selle teema ka "sticky-ks" teha ja lingi, mis on teemast juba läbi käinud, ka teema esilehele sobitada.
| MarioA. kirjutas: |
| Teiseks, kallis jõuluvana, ma sooviksin samuti, et kui mul on ükskõik mis tab lahti ja ma kirjutan otsingukastikesse üleval paremal "jõuluvana", siis ta avaks selle otsingu uues tabis, mitte samas aknas. |
1) Aadressi ribale "about:config"
2) Filtri ribale "browser.search.openintab"
3) topeltklikk "browser.search.openintab" (kus oli varem väärtus "false") muutub väärtuseks "true"
4) Tulirebasele restart.
| MarioA. kirjutas: |
| Esiteks sooviks nii, et kui mul on ükskõik mis tab lahti, võin ma ilma uut tabi avamata kirjutada aadressireale soovitud veebiaadressi ja ta avaks selle uues tabis, olin sellise mugavusega IE-s nii ära harjunud, et ei viitsi ma ctrl+t pressida ff all koguaeg ja siis kirjutada. |
Siin aitab jah lisautiil.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
27.11.2008 19:36:34
|
|
|
| Kurat FF 3 on paras porno. Aeg-ajalt jookseb kokku, videosid vaadates jookseb kokku jne. Soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XYZ
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
27.11.2008 19:40:11
|
|
|
| Proovi siis operat
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
12 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
27.11.2008 20:33:31
|
|
|
| Ardo, ära kasuta küsitava väärtusega addone ja hoia opsys töökorras
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
28.11.2008 00:29:57
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Neetud.FEBE ei taha profiiili taastada.Ei näita .fbu faili valikuaknas millegipärast kuigi fail kenasti olemas  |
Ehk on FEBE uuendamisel jäänud vana seadistus nullimata? Oli endalgi hiljuti sarnane probleem - FEBE sai uuendatud, aga kiiruga ununes kohe seadistus kustutamata - sellest tulenevalt käitus FEBE vahepeal üsna vildakalt.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
28.11.2008 03:11:01
|
|
|
| mikk36, ei kasuta ja hoiangi.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
28.11.2008 04:13:48
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Neetud.FEBE ei taha profiiili taastada.Ei näita .fbu faili valikuaknas millegipärast kuigi fail kenasti olemas  |
Ehk on FEBE uuendamisel jäänud vana seadistus nullimata? Oli endalgi hiljuti sarnane probleem - FEBE sai uuendatud, aga kiiruga ununes kohe seadistus kustutamata - sellest tulenevalt käitus FEBE vahepeal üsna vildakalt. |
Tuli välja,et ei tohi .fbu faili ümber nimetada .Mina nimetasin ja sellepärast ta ei leidnudki seda.Muutsin tagasi: profileFx3{default}.fbu ja kõik ok jälle 8) .FEBE üldse vist kõige kasulikum add-on mida ma seni kasutanud
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oicu
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2006
|
28.11.2008 09:46:42
|
|
|
| Ardo, tarkvara on up to date?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
28.11.2008 15:55:54
|
|
|
Vb siin teemas juba läbi käinud, kuid mis põhjustab seda, et aegajalt Youtube videosid vaadates mängib ära vaid esimesed 2 sek ja edasi enam ei mängi. Vanasti nagu seda probleemi polnud.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsihh
HV veteran
liitunud: 05.03.2003
|
28.11.2008 19:24:28
|
|
|
| Mingi flash'i versioon põhjustas seda jama, peale uuendamist pole probleeme näinud
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Look Right
Anna vin

liitunud: 05.02.2007
|
29.11.2008 14:48:24
|
|
|
Ok, tänud. Proovime, katsetame, kas saab probleemist lahti.
_________________ Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€ |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.11.2008 05:18:26
|
|
|
| oicu, loomulikult. U. 1 kolmest videost jookseb kokku + aeg-ajalt niisama crashid.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
30.11.2008 07:53:07
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Kurat FF 3 on paras porno. Aeg-ajalt jookseb kokku, videosid vaadates jookseb kokku jne. Soovitusi? |
Ma tean et fänboyd hakkavad mind nüüd hakkima, kuid IE, Opera. Oma kogemustest FF-iga olen siin juba piisavalt rääkinud.
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.11.2008 11:59:03
|
|
|
| See kokkujooksmine ei ole seotud Fx'ga, töökaaslase arvutis jooksis ka Operaga kokku, Chromega vist pole esinenud veel.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
30.11.2008 13:35:18
|
|
|
mikk36, ära häma, räägi konkreetselt, kuidas Fx kokkujooksmine ei ole seotud Fx'iga?
MarioA., IE ei eruta, Opera ka eriti mitte, kuigi Fz mitte-kordasaamisel peab asja vaatluse alla võtma.
Proovin re-installi.
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
30.11.2008 14:30:38
|
|
|
Hmm, mul jooksis Firefox kokku viimati millalgi pool aastat tagasi vähemalt. Kasutan seda tööga seoses tunduvalt rohkem kui ühel arvutil ja mitte ühelgi pole probleeme, mis Firefoxi kokku jooksma paneks. Probleemid kokkujooksmisega on üldjuhul tingitud vigastest lisadest, vananenud, puuduvatest, vigastest pluginatest või vigasest op-süsteemist - ühesõnaga kasutaja enda põhjustatud.
Firefoxi reinstallist on muidugi eriti palju kasu, kui kasutajaprofiil, kus enamasti viga paikneb, jääb samaks
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
30.11.2008 16:40:40
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
mikk36, ära häma, räägi konkreetselt, kuidas Fx kokkujooksmine ei ole seotud Fx'iga?
MarioA., IE ei eruta, Opera ka eriti mitte, kuigi Fz mitte-kordasaamisel peab asja vaatluse alla võtma.
Proovin re-installi. |
Deem, sain aru et sul video jookseb kokku
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
02.12.2008 01:34:20
|
|
|
| Noh, senini on stabiilne...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mangroove
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2005
|
02.12.2008 22:07:39
|
|
|
Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No see pole küll mingi vaev pärast Opera( mis on minu tavapärane eelistus) panna uuesti defauldiks. Siiski, ma saatsin firefoxi sinna samusesse, sest igasugune seesugune tegevus seostub mul eelkõige realplayeri sarnaste parasiitidega.
EDIT: Ilmaasjata tegin Firefoxi maha praegu, tõepoolest see linnukese eest ära võtmise variant oli lihtsalt päris alguses.
Oleme ikka sõbrad edasi Firefox.
viimati muutis Mangroove 04.12.2008 23:34:41, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
02.12.2008 22:10:36
|
|
|
| Mangroove kirjutas: |
Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No see pole küll mingi vaev pärast Opera( mis on minu tavapärane eelistus) panna uuesti defauldiks. Siiski, ma saatsin firefoxi sinna samusesse, sest igasugune seesugune tegevus seostub mul eelkõige realplayeri sarnaste parasiitidega.  |
Veider.Mina sain küll linnukese eest ära võtta installides,et ei pantaks def brauseriks
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
03.12.2008 02:08:00
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Mangroove kirjutas: |
Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No see pole küll mingi vaev pärast Opera( mis on minu tavapärane eelistus) panna uuesti defauldiks. Siiski, ma saatsin firefoxi sinna samusesse, sest igasugune seesugune tegevus seostub mul eelkõige realplayeri sarnaste parasiitidega.  |
Veider.Mina sain küll linnukese eest ära võtta installides,et ei pantaks def brauseriks  |
Jep, see oli sul mingi bug või ma ei tea mis
Täiesti olemas on selline valik installides.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2008 09:12:50
|
|
|
See on see, kui kiirelt next-next-next vajutada
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
07.12.2008 08:47:32
|
|
|
| Ardo kirjutas: |
| Noh, senini on stabiilne... |
Phuck, sama keiss. Vahest jookseb niisama pange, vahest video ajal.
Ideid?
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
08.12.2008 18:14:48
|
|
|
Proovi flash player uninstallida või keelata ja vaata mis siis teeb! Sain teada ,et x86/x64 Vista all näiteks põhjustab see nõme fläsh peller IE hangumist ja päris tihti.
Mul siuhke kahtlane tunne, et adobe on oma viimase flässiga ilge pasa kokku keeranud
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|