Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 213, 214, 215  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 22.11.2008 13:21:16 vasta tsitaadiga

Etsike kirjutas:
Uue profiili teen siis sellega on korras, aga kui bookmarkid ja muud personal settingud sellele ümber kopeerin on jälle puuksus.


ega sul pole kusagil määratud, et peale välja logimist küpsised ära kustutatakse? sest üldiselt see automaatselt sisse logimine käib just läbi küpsiste ja kui on linnuke peale, et need peale firefoxi sulgemist kustutatakse, siis see seletaks probleemi.. seda küpsiste säilitamist saab määrata tools -> options -> privacy..

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.11.2008 20:32:10 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
Etsike kirjutas:
Uue profiili teen siis sellega on korras, aga kui bookmarkid ja muud personal settingud sellele ümber kopeerin on jälle puuksus.


ega sul pole kusagil määratud, et peale välja logimist küpsised ära kustutatakse? sest üldiselt see automaatselt sisse logimine käib just läbi küpsiste ja kui on linnuke peale, et need peale firefoxi sulgemist kustutatakse, siis see seletaks probleemi.. seda küpsiste säilitamist saab määrata tools -> options -> privacy..


Huvitav et ei saa läbi FF ftp'sse ...

Löön addressi sisse ja lihtsalt jääb avama kuid midagi ei ava milles asi ?

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2008 21:02:16 vasta tsitaadiga

Milliseid ftp servereid proovisid? ftp://ftp.linux.ee ei tohiks mingeid probleeme tekitada. Kui see töötab ja mõni muu ei tööta, siis nähtavasti on küsimus serveris, mitte brauseris.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.11.2008 21:04:56 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Milliseid ftp servereid proovisid? ftp://ftp.linux.ee ei tohiks mingeid probleeme tekitada. Kui see töötab ja mõni muu ei tööta, siis nähtavasti on küsimus serveris, mitte brauseris.


Enda serveris.... ftp.reload.ee

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2008 21:07:01 vasta tsitaadiga

anna siis user ka kaasa, see, et valge leht jääb on seetõttu, et anonüümselt üritades vastabki server sulle "tere-tere, siin pole midagi"

ftp://user@server
või kui soovid parooli ka kohe ära määrata, siis
ftp://user:pass@server
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi©
Piiratud kasutaja
Taavi©

liitunud: 28.08.2006




sõnum 22.11.2008 21:10:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
anna siis user ka kaasa, see, et valge leht jääb on seetõttu, et anonüümselt üritades vastabki server sulle "tere-tere, siin pole midagi"

ftp://user@server
või kui soovid parooli ka kohe ära määrata, siis
ftp://user:pass@server


mm okey icon_wink.gif thumbs_up.gif

_________________
Inflatsioon on maksustamine ilma seadusandluseta
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 1 :: 328
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 22.11.2008 21:13:57 vasta tsitaadiga

Firefoxi jaoks on ka selline tore add-on nagu fireftp ftp-sse minekuks.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 22.11.2008 21:18:42 vasta tsitaadiga

Tener, overkill enamasti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etsike
HV veteran
Etsike

liitunud: 24.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 22:18:57 vasta tsitaadiga

sander85 kirjutas:
Etsike kirjutas:
Uue profiili teen siis sellega on korras, aga kui bookmarkid ja muud personal settingud sellele ümber kopeerin on jälle puuksus.


ega sul pole kusagil määratud, et peale välja logimist küpsised ära kustutatakse? sest üldiselt see automaatselt sisse logimine käib just läbi küpsiste ja kui on linnuke peale, et need peale firefoxi sulgemist kustutatakse, siis see seletaks probleemi.. seda küpsiste säilitamist saab määrata tools -> options -> privacy..

Mkei, sellega pole tegemist.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
energia
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 23:09:19 vasta tsitaadiga

Kriban ka ühe anomaalia mis tekkis 3.x.x tulekuga. Nimelt ID kaardiga allkirjastamisel pangatehingute korral käivitatakse java (ikoonike ilmub alla paremale ja puha) aga allkirja nagu ei küsita, võin lõpmatuseni oodata. See tähendab et kõik töötab kuid ei minda sinnamaani kus allkirja küsitakse. Java konsoolist vahtides (võtan paremklikk ja open console kui klikkan ikoonil all paremal) ei paista midagi anomaalset, lihtsalt protsess seisab. Panganetis, aitab kui teen makse paranduse ja üritan uuesti allkirjastada tehingut ID kaardiga, siis töötab laitmatult. Kuid äkki saaks kuidagi otsemini. 2. FF seda probleemi nagu polnud. Tundub et java käivitudes ei suudeta minna kohe allkirja küsima vaid jäädakse kusagile molutama.
Java Plug-in 1.6.0_07
Using JRE version 1.6.0_07 Java HotSpot(TM) Client VM
User home directory = C:\Documents and Settings\jan


----------------------------------------------------
c:   clear console window
f:   finalize objects on finalization queue
g:   garbage collect
h:   display this help message
l:   dump classloader list
m:   print memory usage
o:   trigger logging
p:   reload proxy configuration
q:   hide console
r:   reload policy configuration
s:   dump system and deployment properties
t:   dump thread list
v:   dump thread stack
x:   clear classloader cache
0-5: set trace level to <n>
----------------------------------------------------

Loading resources from jar



sealt edasi ei minda.

Pangaks on SEB ja opsüs on XP pro.
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.11.2008 23:32:32 vasta tsitaadiga

See pole seotud FF 3 tulekuga - FF 2 peal oli täpselt sama lugu.

Näib, et mõnda aega tagasi muutus SEB-s allkirjastamise süsteem selliselt, et Java laetakse kohe allkirjastamise lehe avamisel (võib olla vajalik OK klõpsamine Java käima lubamiseks). Allkirjastamiseks tuleb klõpsata nuppu "allkirjasta" alles siis kui Java on laetud ja töötab - siis avaneb Java aken ja küsitakse PIN2.

Kui aga olla kärsitu ja minna "allkirjasta" nupu kallale enne kui Java end laadida jõuab, siis oledki selle portsu otsas, et "allkirjasta" nupp ei töötagi enam - alles "paranda" nupuga tagasi minnes ja uuel katsel see õnnestub, kuna siis on Java juba laetud eelmisest katsest.
Ma pole proovinud, aga oletan, et IE-ga on tegelikult sama lugu.

Varemalt oli vastupidi - Java ei käivitunud mitte allkirjastamise lehekülje avamisel vaid alles "allkirjasta" nupu klõpsamisel - siis ei saanud sellist kärsitusest tingitud probleemi tekkida. Ilmselt oleks mõistlik neil vanale süsteemile tagasi minna, kui see muutmine just mingi turvalisusega seotud probleemi lahendamisega polnud seotud.

Muide - võiksid oma Java ka ära uuendada.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 23.11.2008 22:34:51 vasta tsitaadiga

Mida piixu... peale firefucksi installimist (3.0.4 eng) keeras see IE lehtede kuvamise pekki!?! ...debiilsus. Mitmendat korda erinevate OS-idega problad selle firefucksiga icon_mad.gif
Ma olen vist ainus kes seda firefucksi vihkab icon_confused.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2008 00:13:44 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Mida piixu... peale firefucksi installimist (3.0.4 eng) keeras see IE lehtede kuvamise pekki!?! ...debiilsus.
Firefox ei saa kuidagi mõjutada IE-d, need on täiesti erinevad programmid, mis ei kasuta samu ressursse. Kui sul IE ikaldab, pole mõtet selles süüdistada programme, mis IE-ga kuskilt otsast seotud pole. Su väide on absurd.
tsitaat:

Mitmendat korda erinevate OS-idega problad selle firefucksiga icon_mad.gif
Ma olen vist ainus kes seda firefucksi vihkab icon_confused.gif

Kui vaevuksid oma probleemi täpsemalt selgitama, võiksid ehk pädevamatelt inimestelt abi saada, aga praegu sellise lahmimise peale ütleks, et maga välja ja selgita oma probleemi lähemalt homme. Soovitav oleks luua eraldi teema, kuna Firefoxiga pole sel midagi tegemist.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 24.11.2008 00:51:44 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
Mida piixu... peale firefucksi installimist (3.0.4 eng) keeras see IE lehtede kuvamise pekki!?! ...debiilsus. Mitmendat korda erinevate OS-idega problad selle firefucksiga icon_mad.gif
Ma olen vist ainus kes seda firefucksi vihkab icon_confused.gif


kusjuures mul oli sama kala et IE lehti ei saanud enam vaadata,iga asja peale kakkus FF lahti , msn meilid jms
pead IE uuesti reinstallima siis saab
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
judas
HV kasutaja


liitunud: 03.12.2002




sõnum 24.11.2008 01:59:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on selliseid probleeme. Pärast arvuti restarti võib kõik olla korras, aga samas võib ka mitte olla...

1.
Täiesti lambist ei suuda FF enam laadida lehti, vaid ütleb all "done", kuigi pole midagi laadinud.
Laeb gmaili poole peale, ja siis ütleb "done" sama asi kõikidel lehtedel.
Ja siis oma suva järgi mingi hetk jälle laeb.

2.
History kadunud.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sander85
HV kasutaja
sander85

liitunud: 30.09.2007




sõnum 24.11.2008 08:49:08 vasta tsitaadiga

judas kirjutas:
Kas kellelgi on selliseid probleeme. Pärast arvuti restarti võib kõik olla korras, aga samas võib ka mitte olla...

1.
Täiesti lambist ei suuda FF enam laadida lehti, vaid ütleb all "done", kuigi pole midagi laadinud.
Laeb gmaili poole peale, ja siis ütleb "done" sama asi kõikidel lehtedel.
Ja siis oma suva järgi mingi hetk jälle laeb.

2.
History kadunud.


peaksid uut profiili proovima, kui see ei aita, siis võib profiili välistada ja otsida mujalt probleemi

_________________
Think of how stupid the average person is, and realize half of them are stupider than that.
-- G. Carlin
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2008 10:28:25 vasta tsitaadiga

Karm Laks kirjutas:

kusjuures mul oli sama kala et IE lehti ei saanud enam vaadata,iga asja peale kakkus FF lahti , msn meilid jms
pead IE uuesti reinstallima siis saab


Seda ma ju räägingi, et IE-d ei saa FF kuidagi nässu ajada!
See mida kirjeldad tähendab seda, et määrasid ise Firefoxi süsteemis vaikimisi brauseriks. Firefox ei tee seda luba küsimata (järjekordne koht, kus on suvaliselt "Yes" klõpsitud ilma küsimust lugemata või jäetud installimisel seadistus kontrollimata!). See pole ju "IE lehtede kuvamise pekkikeeramine" - IE ju töötab endiselt ja näitab veebilehti samal viisil kui enne, lihtsalt teistes programmides linke klõpsides ei avane need IE-s vaid vaikimisi brauseris (mis võib olla ka näiteks Opera, Safari või midagi kolmandat).

Ja taastamiseks ei pea midagi uuesti installima. Tuleb vaid IE vaikimisi brauseriks määrata, kui muudes programmides klõpsitavaid linke sellega avada tahad.
Selleks on 2 varianti:
1. CP või IE -> Internet Options -> Programs: Default web browser: <Make default>
2. Set Program Access and Defaults (soovitan kasutada "Custom" varianti ja seal detailselt kõik oma soovide järgi määrata, siis pole põhjust tagasi tulla kurtma, et midagi muud läks paigast ära)

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 25.11.2008 10:45:03 vasta tsitaadiga

viimati juhtus selline asi, et firefox crashis ja uuesti avades, ei taastanud eelmist sessiooni. vahepeal taastab vahepeal mitte.. natuke tülikas.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.11.2008 12:51:21 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Karm Laks kirjutas:

kusjuures mul oli sama kala et IE lehti ei saanud enam vaadata,iga asja peale kakkus FF lahti , msn meilid jms
pead IE uuesti reinstallima siis saab


Seda ma ju räägingi, et IE-d ei saa FF kuidagi nässu ajada!
See mida kirjeldad tähendab seda, et määrasid ise Firefoxi süsteemis vaikimisi brauseriks. Firefox ei tee seda luba küsimata (järjekordne koht, kus on suvaliselt "Yes" klõpsitud ilma küsimust lugemata või jäetud installimisel seadistus kontrollimata!). See pole ju "IE lehtede kuvamise pekkikeeramine" - IE ju töötab endiselt ja näitab veebilehti samal viisil kui enne, lihtsalt teistes programmides linke klõpsides ei avane need IE-s vaid vaikimisi brauseris (mis võib olla ka näiteks Opera, Safari või midagi kolmandat).
Ja taastamiseks ei pea midagi uuesti installima. Tuleb vaid IE vaikimisi brauseriks määrata, kui muudes programmides klõpsitavaid linke sellega avada tahad.
Selleks on 2 varianti:
1. CP või IE -> Internet Options -> Programs: Default web browser: <Make default>
2. Set Program Access and Defaults (soovitan kasutada "Custom" varianti ja seal detailselt kõik oma soovide järgi määrata, siis pole põhjust tagasi tulla kurtma, et midagi muud läks paigast ära)

Dogbert saa aru, et probleem ei olnud nendes "vaikimisi" seadetes. Ma ei ole mingi loll kes suvaliselt lahti visatud akendele yes/no klikkab. Vista SP1 updeiditud ning kõik töötas 100% IE-ga. Tydruk tahtis firefucksi kuna ta harjunud sellega. Installisin siis peale ja IE seadistasin nö. esimeseks brauseriks ning firefucks teiseks. Tegin firefucksi lahti ja kõik töötab kuid peale firefucksi installimist IE enam lehti õigesti ei kuva icon_exclaim.gif
Väljendub see niivisi, et lehed on avatud nagu mul oleks widescreen aga ei ole! Pean scroll bar`i kasutama ,et näiteks HV parooli ja kasutajanime sisse trükkida.

btw, olen ilusti kenasti välja maganud ja ei lahmi niisama. Minu väide ei ole absurd. Mul pigem selline tunne nagu oleksid mingi paadunud firefucksi kummardaja ning ei usu, et ff võiks eales probleeme tekitada icon_rolleyes.gif

Ja ära tule mulle rääkima, et ff ei ole süüdlane. Uninstall ja kõik töötab nii nagu enne IE-ga. FF uuesti peale ja jälle sama kala. Kusjuures vahet ei ole kumb brauser peamiseks määrata.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2008 13:11:28 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:

btw, olen ilusti kenasti välja maganud ja ei lahmi niisama. Minu väide ei ole absurd. Mul pigem selline tunne nagu oleksid mingi paadunud firefucksi kummardaja ning ei usu, et ff võiks eales probleeme tekitada icon_rolleyes.gif

Inimeste sõimamine viib sind elus kaugele, aitab leida sõpru ja saada abi, kui hätta jääd. thumbs_up.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.11.2008 13:55:03 vasta tsitaadiga

okei... icon_confused.gif

Dogbert, ma ei ole kedagi sõimanud. Lihtsalt väike tähelepanek. Vabandust kui eksisin. Võiksid vähem ärrituda icon_wink.gif
Btw, sina olid see kes alustas lahmimise/mine maga välja jutuga.

Enivei fakt on see, et ff-l on probleeme ja minu praktikas töötab IE paremini.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.11.2008 13:59:42 vasta tsitaadiga

CorsairX, saad ehk jagada pilti sellest vigasest kuvamisest ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 25.11.2008 14:08:16 vasta tsitaadiga

mikk36, lasin just hetk tagasi ff peale ja kõik töötab ilusti icon_rolleyes.gif Praegu muidugi eile õhtul tehtud clean & up-to-date Vista install peal (oli vajadus partitsioonidega jebida).
Tundub, et see kivi lendab hapuks lännud OS-i kapsaaeda.
Nojah, naisuke saab nüüd ff mõnusid nautida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.11.2008 15:48:54 vasta tsitaadiga

Vabandus vastu võetud.
Ma ei pea end tõepoolest fänniks - mittemillegi ega -kellegi, paadunud ka ei ole...
Minu hinnang su väitele oli täiesti neutraalne ja soovitus õhtul väsinud pea välja magada ning järgmisel päeval värskelt asi ette võtta tuli puhtast südamest ja oma kogemusest icon_smile.gif
CorsairX kirjutas:
mikk36, lasin just hetk tagasi ff peale ja kõik töötab ilusti icon_rolleyes.gif
Tundub, et see kivi lendab hapuks lännud OS-i kapsaaeda.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
merku
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2008 22:23:33 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
Tulin just firefoxi ja ubuntu peale üle wini ja IE pealt...

Sätete alt midagi tarka ei leidnud ja järeldasin et eks iga lit.. kiida oma put... aga ubuntu peal ie.. khm.

Niisiis, jõulusoovid oleksid:
Esiteks sooviks nii, et kui mul on ükskõik mis tab lahti, võin ma ilma uut tabi avamata kirjutada aadressireale soovitud veebiaadressi ja ta avaks selle uues tabis, olin sellise mugavusega IE-s nii ära harjunud, et ei viitsi ma ctrl+t pressida ff all koguaeg ja siis kirjutada.
Teiseks, kallis jõuluvana, ma sooviksin samuti, et kui mul on ükskõik mis tab lahti ja ma kirjutan otsingukastikesse üleval paremal "jõuluvana", siis ta avaks selle otsingu uues tabis, mitte samas aknas.


Mõlemal juhul pole ju vaja mingeid addon'e installida. Piisab kui enterit vajutades alt klahvi all hoiad.
Väike manuaal ka: http://www.7is7.com/software/firefox/shortcuts.html
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiirP
HV Guru
tiirP

liitunud: 07.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 02:04:10 vasta tsitaadiga

merku kirjutas:
Väike manuaal ka: http://www.7is7.com/software/firefox/shortcuts.html

Keegi aff , kellele see jõukohane on, võiks nüüd selle teema ka "sticky-ks" teha ja lingi, mis on teemast juba läbi käinud, ka teema esilehele sobitada.

MarioA. kirjutas:
Teiseks, kallis jõuluvana, ma sooviksin samuti, et kui mul on ükskõik mis tab lahti ja ma kirjutan otsingukastikesse üleval paremal "jõuluvana", siis ta avaks selle otsingu uues tabis, mitte samas aknas.

1) Aadressi ribale "about:config"
2) Filtri ribale "browser.search.openintab"
3) topeltklikk "browser.search.openintab" (kus oli varem väärtus "false") muutub väärtuseks "true"
4) Tulirebasele restart.


MarioA. kirjutas:
Esiteks sooviks nii, et kui mul on ükskõik mis tab lahti, võin ma ilma uut tabi avamata kirjutada aadressireale soovitud veebiaadressi ja ta avaks selle uues tabis, olin sellise mugavusega IE-s nii ära harjunud, et ei viitsi ma ctrl+t pressida ff all koguaeg ja siis kirjutada.

Siin aitab jah lisautiil.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 19:36:34 vasta tsitaadiga

Kurat FF 3 on paras porno. Aeg-ajalt jookseb kokku, videosid vaadates jookseb kokku jne. Soovitusi?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XYZ
HV Guru
XYZ

liitunud: 05.11.2001




sõnum 27.11.2008 19:40:11 vasta tsitaadiga

Proovi siis operat
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 12 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 20:27:10 vasta tsitaadiga

Neetud.FEBE ei taha profiiili taastada.Ei näita .fbu faili valikuaknas millegipärast kuigi fail kenasti olemas icon_confused.gif
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.11.2008 20:33:31 vasta tsitaadiga

Ardo, ära kasuta küsitava väärtusega addone ja hoia opsys töökorras
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.11.2008 00:29:57 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Neetud.FEBE ei taha profiiili taastada.Ei näita .fbu faili valikuaknas millegipärast kuigi fail kenasti olemas icon_confused.gif

Ehk on FEBE uuendamisel jäänud vana seadistus nullimata? Oli endalgi hiljuti sarnane probleem - FEBE sai uuendatud, aga kiiruga ununes kohe seadistus kustutamata - sellest tulenevalt käitus FEBE vahepeal üsna vildakalt.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 03:11:01 vasta tsitaadiga

mikk36, ei kasuta ja hoiangi.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 04:13:48 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
tomorrow kirjutas:
Neetud.FEBE ei taha profiiili taastada.Ei näita .fbu faili valikuaknas millegipärast kuigi fail kenasti olemas icon_confused.gif

Ehk on FEBE uuendamisel jäänud vana seadistus nullimata? Oli endalgi hiljuti sarnane probleem - FEBE sai uuendatud, aga kiiruga ununes kohe seadistus kustutamata - sellest tulenevalt käitus FEBE vahepeal üsna vildakalt.

Tuli välja,et ei tohi .fbu faili ümber nimetada icon_smile.gif .Mina nimetasin ja sellepärast ta ei leidnudki seda.Muutsin tagasi: profileFx3{default}.fbu ja kõik ok jälle 8) .FEBE üldse vist kõige kasulikum add-on mida ma seni kasutanud thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 28.11.2008 09:46:42 vasta tsitaadiga

Ardo, tarkvara on up to date?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 15:55:54 vasta tsitaadiga

Vb siin teemas juba läbi käinud, kuid mis põhjustab seda, et aegajalt Youtube videosid vaadates mängib ära vaid esimesed 2 sek ja edasi enam ei mängi. Vanasti nagu seda probleemi polnud.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsihh
HV veteran

liitunud: 05.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 19:24:28 vasta tsitaadiga

Mingi flash'i versioon põhjustas seda jama, peale uuendamist pole probleeme näinud
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Look Right
Anna vin
Look Right

liitunud: 05.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 14:48:24 vasta tsitaadiga

Ok, tänud. Proovime, katsetame, kas saab probleemist lahti.
_________________
Ehitusprojektid ja konstruktiivsed lahendused HV kasutajatele soodsamalt
M: Zafira A/Astra G põhjakaitse - 30€
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 05:18:26 vasta tsitaadiga

oicu, loomulikult. U. 1 kolmest videost jookseb kokku + aeg-ajalt niisama crashid.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 07:53:07 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Kurat FF 3 on paras porno. Aeg-ajalt jookseb kokku, videosid vaadates jookseb kokku jne. Soovitusi?

Ma tean et fänboyd hakkavad mind nüüd hakkima, kuid IE, Opera. Oma kogemustest FF-iga olen siin juba piisavalt rääkinud.
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.11.2008 11:59:03 vasta tsitaadiga

See kokkujooksmine ei ole seotud Fx'ga, töökaaslase arvutis jooksis ka Operaga kokku, Chromega vist pole esinenud veel.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2008 13:35:18 vasta tsitaadiga

mikk36, ära häma, räägi konkreetselt, kuidas Fx kokkujooksmine ei ole seotud Fx'iga?

MarioA., IE ei eruta, Opera ka eriti mitte, kuigi Fz mitte-kordasaamisel peab asja vaatluse alla võtma.

Proovin re-installi.
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.11.2008 14:30:38 vasta tsitaadiga

Hmm, mul jooksis Firefox kokku viimati millalgi pool aastat tagasi vähemalt. Kasutan seda tööga seoses tunduvalt rohkem kui ühel arvutil ja mitte ühelgi pole probleeme, mis Firefoxi kokku jooksma paneks. Probleemid kokkujooksmisega on üldjuhul tingitud vigastest lisadest, vananenud, puuduvatest, vigastest pluginatest või vigasest op-süsteemist - ühesõnaga kasutaja enda põhjustatud.

Firefoxi reinstallist on muidugi eriti palju kasu, kui kasutajaprofiil, kus enamasti viga paikneb, jääb samaks icon_rolleyes.gif

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.11.2008 16:40:40 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
mikk36, ära häma, räägi konkreetselt, kuidas Fx kokkujooksmine ei ole seotud Fx'iga?

MarioA., IE ei eruta, Opera ka eriti mitte, kuigi Fz mitte-kordasaamisel peab asja vaatluse alla võtma.

Proovin re-installi.
Deem, sain aru et sul video jookseb kokku
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 01:34:20 vasta tsitaadiga

Noh, senini on stabiilne...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mangroove
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2005




sõnum 02.12.2008 22:07:39 vasta tsitaadiga

Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No see pole küll mingi vaev pärast Opera( mis on minu tavapärane eelistus) panna uuesti defauldiks. Siiski, ma saatsin firefoxi sinna samusesse, sest igasugune seesugune tegevus seostub mul eelkõige realplayeri sarnaste parasiitidega. thumbs_down.gif



EDIT: Ilmaasjata tegin Firefoxi maha praegu, tõepoolest see linnukese eest ära võtmise variant oli lihtsalt päris alguses. doh.gif

Oleme ikka sõbrad edasi Firefox.


viimati muutis Mangroove 04.12.2008 23:34:41, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 22:10:36 vasta tsitaadiga

Mangroove kirjutas:
Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No see pole küll mingi vaev pärast Opera( mis on minu tavapärane eelistus) panna uuesti defauldiks. Siiski, ma saatsin firefoxi sinna samusesse, sest igasugune seesugune tegevus seostub mul eelkõige realplayeri sarnaste parasiitidega. thumbs_down.gif

Veider.Mina sain küll linnukese eest ära võtta installides,et ei pantaks def brauseriks icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 03.12.2008 02:08:00 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
Mangroove kirjutas:
Ai ai, mõtlesin, et paneks endale ka Firefoxi peale prooviks. Vajutan ma siis rõõmsalt next next, kuni märkan, et firefox ei lase mul valida, kas ma tahan seda default browseriks või mitte. No see pole küll mingi vaev pärast Opera( mis on minu tavapärane eelistus) panna uuesti defauldiks. Siiski, ma saatsin firefoxi sinna samusesse, sest igasugune seesugune tegevus seostub mul eelkõige realplayeri sarnaste parasiitidega. thumbs_down.gif

Veider.Mina sain küll linnukese eest ära võtta installides,et ei pantaks def brauseriks icon_rolleyes.gif
Jep, see oli sul mingi bug või ma ei tea mis icon_biggrin.gif
Täiesti olemas on selline valik installides.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.12.2008 09:12:50 vasta tsitaadiga

See on see, kui kiirelt next-next-next vajutada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2008 08:47:32 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Noh, senini on stabiilne...


Phuck, sama keiss. Vahest jookseb niisama pange, vahest video ajal.

Ideid?
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 08.12.2008 18:14:48 vasta tsitaadiga

Proovi flash player uninstallida või keelata ja vaata mis siis teeb! Sain teada ,et x86/x64 Vista all näiteks põhjustab see nõme fläsh peller IE hangumist ja päris tihti.
Mul siuhke kahtlane tunne, et adobe on oma viimase flässiga ilge pasa kokku keeranud icon_mad.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  Mozilla Firefox arutlus/probleemid. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 213, 214, 215  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.