Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Left 4 dead märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 23:41:51 vasta tsitaadiga

virutagu AK47 ja mingi suurem ja võimsam automaat juurde ja vsio... ainuke asi et siis tuleb arvestada sellega et suuremad ja võimsamad relvad viivad mängu tasakaalust välja mingil määral.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2008 23:43:03 vasta tsitaadiga

isiklikult mulle küll see uut replay value'd juurde ei pakuks kui Valve ütleks nüüd et "oh tsekkige seda, me panime M16 kõrvale veel AK47 ja Uzi kõrvale Skorpion/MAC-10" ...relva tööpõhimõte on sama ju.... küll aga, pakuks mulle replay value'd juurde see kui näiteks saaks mingi home-made flamethrower'ga ringi joosta seal.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 24.11.2008 23:44:49 vasta tsitaadiga

Marduuhin kirjutas:
Vaheldus, replay value +400%.
Marduuhin kirjutas:
Proovige Rainbow Six'i ja avastage, et kõik relvad on toredad, omamoodi ja head. icon_wink.gif


No mina näiteks ei pöörduks teise mängu poole ainult selle pärast, et ma saan sama relva täristada erinevate skinnidega ja tsipa teise häälega. Ning nii palju replay valuet ta ka juurde ei annaks : D

Ning nagu angel mainis viiks mingite ime pillide lisamine mängu tasakaalust välja, praegu on ikka suht tasakaalus.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 24.11.2008 23:45:00 vasta tsitaadiga

Miks just flamethrower? Sest see on teistsugune. Sarnaseid relvi on võimalik erinevateks teha. icon_wink.gif

Aga nüüd R6V2. I wonder what weapons I'm going to pick today.

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 23:49:34 vasta tsitaadiga

Tehku parem serveri süsteem korda ja rohkem mappe.

Mängu AI süsteem on aga omapärane... keerab ikka mõnuga jama kokku ja kunagi ei või teada mis elukas sul vasta tuleb. V.a lõppu võitlused kus üldiselt on suht skriptitud kui palju mida tuleb.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.11.2008 23:52:56 vasta tsitaadiga

keegi Developer Commentary mode's seda on üldse läbi mänginud? seal seletatakse miks just need relvad, miks sellises koguses, miks ja kuidas AI töötab ja mille põhjal mäng sulle vastaseid ja nänni genereerib, jne.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 08:35:31 vasta tsitaadiga

Kasvõi üks uus relv võiks tulla, ehk HL2 füüsilise vardaga crossbow, millega saaks zombisid seina / üksteise külge kinni lasta, siis mõtleks uuesti L4D peale, sinnamaani R6V2.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 25.11.2008 10:49:13 vasta tsitaadiga

Härrad härrad. Saan aru et olete kunnid ja teie ekspertiis relvade kohta on õige. Kuid ma kardan, et Valve härrad on juba sellele mõelnud. Kindlasti oli neil hunnik erinevaid relvi ja proovisid katse eksituse meetodil kõik läbi. Selle protsessi alusel pookisid nad välja kõik relvad mis teamplay mängu tasakaalust välja viiks.

Ei ole vaja mingeid ulmepüsse mis ühele playerile teistest tugevama eelise annaks. Teamplay mõte kaoks ära.

Praegu teie jutust jääb selline mulje, kui tahad teha perfektset mängu siis anna beta HV poiste kätte kuna nad on nii geeniused ja teavad developeritest paremini mis relv mängu sobiks icon_lol.gif

@ Angel. Ma ei tea mis lag probleemid sul on. Minul isiklikult lag probleeme ei veel olnud. Äkki ei ole viga steamis vaid sinu interneti ühenduses?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 10:53:18 vasta tsitaadiga

Gotmilk kirjutas:

@ Angel. Ma ei tea mis lag probleemid sul on. Minul isiklikult lag probleeme ei veel olnud. Äkki ei ole viga steamis vaid sinu interneti ühenduses?


Arvestades, et enamik servereid on Miku ja Manni koduarvutid, siis on läägiteema sügavalt personaalne. Kui saad reaalselt dedicated serveri peale, ofkoors läägi pole.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 16:03:38 vasta tsitaadiga

saab kokku ühe 4-pealise teami 360-le? kõigil mikrid ka olemas? .. "jah" thumbs_up.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 23:50:10 vasta tsitaadiga

Läägi probleemid lõppesid sellega et hakkasin openserverbrowser vms käsku kasutama. See mis L4D defauldis võtab on puhas bullshit crap... jne jne jne sõimu sõnad. Selle üle kurdab minuteada terve kari rahvast valve support foorumis. Loodetavasti tehakse asi korda. Sedasi see sitt igatahes jätkuda ei saa.

Relvad relvadeks aga mis kasu tõesti sellest teamist siis on kui üks võtab endale super duke nukem relva kätte ja laseb kõik ribadeks... sedasi võib ju üksi seda asja experti peal mängida täiesti lõdvalt. Praegusel hetkel peab team teatud hetkel kas oma laskemoona ühte kohta suunama või siis valima kes mida teeb ja laseb. Thats all the F point... tõesti nii raske sellest siis aru saada? Nagunii valve teeb paar asjalikumat relva arvatavasti juurde mis ei viiks asja tasakaalust ära, ei oleks mõttetud skinnid jns jura. Mape loodetavasti hakkab kah juurde tekkima....


mõned suht... teeme seda tahan seda ja pärast suure lauluga vasta puud ja tönn lahti "valve sitt... näed mis tegi" jne jne.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
legomehike
HV kasutaja
legomehike

liitunud: 26.04.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2008 19:25:00 vasta tsitaadiga

kus registreerida saab icon_redface.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtream99
HV kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 27.11.2008 07:47:49 vasta tsitaadiga

legomehike kirjutas:
kus registreerida saab icon_redface.gif

Mismõttes?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Aeg Maha 2a

liitunud: 03.08.2006




sõnum 27.11.2008 13:36:00 vasta tsitaadiga

mängisin paar tundi siis uninstall.igav nagu.
_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldplaat
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 14:13:27 vasta tsitaadiga

Ulfus kirjutas:
mängisin paar tundi siis uninstall.igav nagu.



Sa co-op võimalusest olid ikka teadlik? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bbbb
Kreisi kasutaja
bbbb

liitunud: 23.07.2004




sõnum 27.11.2008 23:01:50 vasta tsitaadiga

selle aasta mõttetuim mäng. uninstall. lihtsalt pointless täristamine. painkiller on ka huvitavam. thumbs_down.gif
_________________
on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 27.11.2008 23:06:10 vasta tsitaadiga

Single Player ongi naabakas, Coop on ülikõva. Eriti kui kõik 4 inimest on koos, mikrid suus ja teamwork käib thumbs_up.gif 2 Chapterit veel minna ja siis läbi icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2008 23:26:11 vasta tsitaadiga

rämedalt fun asi ikka.
sõbraga kahekesi kõik lõpulevelid hard'ga läbi teinud. botid on tsipa lollid aga teevad vahest sihukesi trikke mida tavamängija ei suudaks/tahaks.
impossible raskusastmega on ikka jube. ei saanud isegi hospital roofi läbi, 1 boomer tuli miniguni juurde ja oligi lõpp. siis hakkas pihta saferoom backstab, niisama pingete maandamiseks.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 23:58:47 vasta tsitaadiga

need kes täristavad ei ole vist korraliku MP'na asja mänginud... bottidega jurada on jah igav... eriti kui alla advanced taseme võtta thumbs_down.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 00:43:44 vasta tsitaadiga

bottidega või bottideta on see mäng üks selle aasta suurimaid pettumusi. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 00:50:46 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
bottidega või bottideta on see mäng üks selle aasta suurimaid pettumusi. thumbs_down.gif

videosid vaadates oli mp suht pandav
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 00:55:53 vasta tsitaadiga

mängu sisu oleneb väga palju raskus astmest ja teamist kus mängid..... ise olen masendavalt jurasid mänge näinud ja päris asjalike... aga suht "need more maps" on praegusel hetkel. Sisu võiks juurde tulla muud midagi.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 01:08:51 vasta tsitaadiga

http://www.shacknews.com/featuredarticle.x?id=1054#TF2AI

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2008 04:20:13 vasta tsitaadiga

experdiga keegi mõne leveli ära ka on teinud? jamasime mitu tundi Death Tolliga aga mis võimatu see võimatu.4-dast chapterist tuled on elud läbi kõigil, 5-da alguses võtavad kõik oma viimased pakid ära ja terve 5-s teha ühe elu ribaga on suht naeruväärne.viienda chapteri lõpuni teeb veel ära aga läbida ei suutnud.longates jääd tangile paratamatult jalgu, kui viimne hingetõmme sees.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gotmilk
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2005




sõnum 28.11.2008 10:21:35 vasta tsitaadiga

See mäng on isegi multiplayeris jama siis kui sa mängid mingite idikatega kes omapead minema jooksevad. Mäng on pandud easy peale ja siis iga kelbas jookseb oma teed ja tapab kõik zombied ära. Mängu võlu tuleb alles siis välja kui sul on 4 sõpra, raskustase advanced või expert peal ja üritate koostöös survivida. Mind isiklikult ei ole see aasta ükski mäng väga tõmmanud kui välja arvata L4D.
Aga seda on hea mängida ainult siis kui raskustase piisavalt suur ja sõpradega korralik koostöö.


EDIT: uusi leveleid vist kaua ootama ei pea icon_smile.gif

http://www.l4dmods.com/forums/viewtopic.php?f=50&t=483

http://www.l4dmods.com/forums/viewtopic.php?f=50&t=453&start=0&st=0&sk=t&sd=a
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 28.11.2008 15:57:14 vasta tsitaadiga

Jaa, varsti peaks palju custom mape tulema. (Source le tehakse väga palju mape icon_razz.gif).

Eks kunagi proovin ise ka teha kui kunagi L4D soetan.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 30.11.2008 15:09:05 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda millal võiks SDK orienteeruvalt välja tulla icon_razz.gif? Teeks oma kodust mingisuguse survival mapi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 02:02:38 vasta tsitaadiga

Piisas juba 10min demo proovimisest kui otsustasin asja ära osta - loodetavasti ei pea kahetsema. Väga mõnus shoot and run game tundus olema thumbs_up.gif.
Õhtul plaan üks korralik co-op multiplayer madin teha icon_smile.gif

EDIT:

Terve tänase õhtu olen mänginud ja peab mainima, et pettuma ei pidanud.
Tegin ka Eesti kommuuni. Kes tahab, võib liituda. Hea vaadata kui keegi parasjagu mängib thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 02.12.2008 02:14:06 vasta tsitaadiga

Mul keeras see mäng läpaka *****. Enne seda oli kõik korras, nüüd lihtsalt hangub vahel täiesti kinni ja ei liigu enam midagi... Photoshop tahab ka aktiveerimist uuesti, maha võtta ka ei saa... Juba jama sellega... Teen nädalavahetusel formaadi ja siis kannan rohkem hoolt natuke...
Aga mängust rääkides, siis mulle ei meeldinud... Pidid lihtsalt ringi jooksma, mingit õudsat momenti ei olnud... COD-WAWi zombie mod on sellega võrreldes puhas kuld.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuubik
HV kasutaja

liitunud: 02.12.2007




sõnum 02.12.2008 18:00:18 vasta tsitaadiga

Üksinda mängisid või kolme hea sõbraga +mikrofon?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 20:20:45 vasta tsitaadiga

Tener kirjutas:
Mul keeras see mäng läpaka *****. Enne seda oli kõik korras, nüüd lihtsalt hangub vahel täiesti kinni ja ei liigu enam midagi... Photoshop tahab ka aktiveerimist uuesti, maha võtta ka ei saa... Juba jama sellega... Teen nädalavahetusel formaadi ja siis kannan rohkem hoolt natuke...
Aga mängust rääkides, siis mulle ei meeldinud... Pidid lihtsalt ringi jooksma, mingit õudsat momenti ei olnud... COD-WAWi zombie mod on sellega võrreldes puhas kuld.


keeras läpaka **** `? see vist omaette kunst icon_lol.gif

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 02.12.2008 21:08:50 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
Tener kirjutas:
Mul keeras see mäng läpaka *****. Enne seda oli kõik korras, nüüd lihtsalt hangub vahel täiesti kinni ja ei liigu enam midagi... Photoshop tahab ka aktiveerimist uuesti, maha võtta ka ei saa... Juba jama sellega... Teen nädalavahetusel formaadi ja siis kannan rohkem hoolt natuke...
Aga mängust rääkides, siis mulle ei meeldinud... Pidid lihtsalt ringi jooksma, mingit õudsat momenti ei olnud... COD-WAWi zombie mod on sellega võrreldes puhas kuld.


keeras läpaka **** `? see vist omaette kunst icon_lol.gif


Ma ei tahtnud ropendada ega kirjutada "piixu" nagu paljud, sest see "piix" tundub mulle jube värdjalik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 21:24:15 vasta tsitaadiga

tean seda aga lihtsalt huvitas see kuidas sul asi siis nõndaviisi piixu läks?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 02.12.2008 22:03:05 vasta tsitaadiga

kas ongi ainult nii väike relva valik alguses?
tean et kindlasti varsti saab neid juurde tõmmata kll ja kll aga orginnali kohta ikkagist liiga vähe

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2008 22:47:59 vasta tsitaadiga

jah... sutsu vähe on alguses seda sisu aga eeldatavasti lisatakse stuffi juurde... dod s/cs s/ TF2 olid kah alguses suht väheste mapide jms kraamiga.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tener
HV kasutaja

liitunud: 10.07.2008




sõnum 03.12.2008 00:14:10 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
tean seda aga lihtsalt huvitas see kuidas sul asi siis nõndaviisi piixu läks?


Ma ise ka imestan, et kuidas nii läks... Olgu tunnistan, et polnud originaal, Skullptura versioon oli ja viirustevaba.
Mängides oli ka vahepeal nii, et jooksis korraks (umbes 10-30 sekundiks) kokku ja siis sai uuesti umbes 5 minutit rääkida... Tegin siis viie päeva vanuse restore ära ja see ei muutnud ka midagi peale selle, et vähem jookseb kokku, mozilla ei tööta ja photoshop ka mitte.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 01:13:21 vasta tsitaadiga

Alla Advanced leveli pole küll mõtet seda mängu mängida - liiga lihtne on. Easy-ga võib vabsjee zombidega maha istuda ja tassikese teed võtta icon_smile.gif Samas see expert level on ikka räigelt raske. Kaks campaigni on nüüd läbi tehtud. Üldiselt olen suht normaalsete mängijate otsa sattunud. Tiimitöö on olnud täitsa ok väljaarvatud mõningad kes arvavad, et võiks üksi ees rushida - aga eks neile näitab mäng kiirelt koha kätte.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2008 01:43:58 vasta tsitaadiga

mõni level on experdiga nii rämedalt raske et ei saa isegi üks meeskonnaliige lõpuni, "boss" levelitest rääkimata. aga noh, ega tiimitöö kah just parim ei ole olnud, alati on keegi kes arvab et võib 20 meetrit eemale seisma minna et granaati korjata või midaiganes. mikreid pole siiamaani veel keegi kasutanud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 11:02:38 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
mikreid pole siiamaani veel keegi kasutanud.

Ega naljalt mikrivendade otsa ei satu jah. Mul paaril korral on õnnestunud kohata. Ise kasutan mikrit, sest ei viitsi trükkida kogu selle märuli keskel. Eile oli nii, et mina rääkisin ja pidin ootama kuni teised väikesi pause teevad, et teksti trükkida icon_smile.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thunderaan
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2008




sõnum 03.12.2008 16:27:17 vasta tsitaadiga

Ise ka mikrit ei kasuta, kuna ingliskeel on nii vilets et teised ei saa midagi aru ...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2008 18:34:40 vasta tsitaadiga

kuna gta4 teemas ei saa hetkel mõttetut mõla ajada tuleb seda teha hoopis siin icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=kVH5M3yerpk

vaadake ikka high quality versiooni
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 20:22:25 vasta tsitaadiga

Tener kirjutas:
angel kirjutas:
tean seda aga lihtsalt huvitas see kuidas sul asi siis nõndaviisi piixu läks?


Ma ise ka imestan, et kuidas nii läks... Olgu tunnistan, et polnud originaal, Skullptura versioon oli ja viirustevaba.
Mängides oli ka vahepeal nii, et jooksis korraks (umbes 10-30 sekundiks) kokku ja siis sai uuesti umbes 5 minutit rääkida... Tegin siis viie päeva vanuse restore ära ja see ei muutnud ka midagi peale selle, et vähem jookseb kokku, mozilla ei tööta ja photoshop ka mitte.


üldiselt ütleks selle peale et kui pira sul pange paneb või midagi täis laseb EI OLE MÄNGU SÜÜ. Seega selle koha pealt ei tasu kobiseda. Kui orikas asja pange paneb siis jah... sõima ja ropenda palju tahad. See on lubatud ja suisa vabatahtlikult kohustuslik.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2008 20:36:27 vasta tsitaadiga

kolmekesi vedas seekord nii palju, et sai hospital roof impossible (expert) raskusega läbi tehtud... ellu jäin siiski ainult mina. kurat kuidas käed kopteri poole joostes värisesid icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 20:47:16 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
kuna gta4 teemas ei saa hetkel mõttetut mõla ajada tuleb seda teha hoopis siin icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=kVH5M3yerpk

vaadake ikka high quality versiooni


Tundub päris actioni-rohke ja fun thumbs_up.gif .
Peab vast endalegi selle muretsema ... vähemalt siis , kui raha on .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peeter
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 21:56:06 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
kuna gta4 teemas ei saa hetkel mõttetut mõla ajada tuleb seda teha hoopis siin icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=kVH5M3yerpk

vaadake ikka high quality versiooni


alati peale teist tanki või juba isegi tankiga võitlemise ajal tuleb resque vehicle'i poole hakata minema, peale tanki surma muidu ei ole rentaabel molutada väga
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2008 22:51:34 vasta tsitaadiga

tõsijutt et peab juba teise tanki ajal liikuma hakkama. aga actioni ajal ei old mahti sellele mõelda. igas campaignis on vist erimoodi see, mitu tanki tuleb. death tollis tuleb isegi vist 3?

video siis selles expert jooksust kus ma üksi ellu jäin
http://dethica.pri.ee/uussait/l4d4/l4d4.html
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 22:57:27 vasta tsitaadiga

advanced korral tuleb kah 3 tanki. 2'est pead jagu saama aga 3'as on suht -> jookse väljapääsu poole. Kui õigel ajal õiges kohas ei ole siis üldiselt ongi see 3'as tank kes kõik maha võtab. Ainuke asi et mis kuramuse pärast valve ei suutnud seda tanki graafiliselt paremaks teha... kuidagi inetu on teine. Sama jura näeb välja nagu FarCry kollid.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.12.2008 23:02:37 vasta tsitaadiga

visuaalselt, eks ta üks muteerunud ja mädapaiseid täis lihahunnik ole. aga kui lähedalt vaatad siis pole tal väga vigagi, tekstuurid on kenasti detailsed.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cracker
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.08.2007




sõnum 03.12.2008 23:08:03 vasta tsitaadiga

fpsbanana.com peaks vist tollele skin olemas olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2008 23:26:44 vasta tsitaadiga

360 peal ka experdiga tehtud no mercy, kõik 4 jäid ellu, kirja ei saanud, kuna alustasin teisest või kolmandast chapterist... ega seal ennem 5-dat nagunii midagi teha pole.zombisid tapetud 23k+ kanti icon_lol.gif.ühel hollandi sõbral on kõik 4 tehtud experdiga.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Left 4 dead mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.