|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.11.2008 23:41:51
|
|
|
virutagu AK47 ja mingi suurem ja võimsam automaat juurde ja vsio... ainuke asi et siis tuleb arvestada sellega et suuremad ja võimsamad relvad viivad mängu tasakaalust välja mingil määral.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
24.11.2008 23:43:03
|
|
|
| isiklikult mulle küll see uut replay value'd juurde ei pakuks kui Valve ütleks nüüd et "oh tsekkige seda, me panime M16 kõrvale veel AK47 ja Uzi kõrvale Skorpion/MAC-10" ...relva tööpõhimõte on sama ju.... küll aga, pakuks mulle replay value'd juurde see kui näiteks saaks mingi home-made flamethrower'ga ringi joosta seal.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
24.11.2008 23:44:49
|
|
|
| Marduuhin kirjutas: |
Vaheldus, replay value +400%.
| Marduuhin kirjutas: |
Proovige Rainbow Six'i ja avastage, et kõik relvad on toredad, omamoodi ja head.  |
|
No mina näiteks ei pöörduks teise mängu poole ainult selle pärast, et ma saan sama relva täristada erinevate skinnidega ja tsipa teise häälega. Ning nii palju replay valuet ta ka juurde ei annaks : D
Ning nagu angel mainis viiks mingite ime pillide lisamine mängu tasakaalust välja, praegu on ikka suht tasakaalus.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
24.11.2008 23:45:00
|
|
|
Miks just flamethrower? Sest see on teistsugune. Sarnaseid relvi on võimalik erinevateks teha.
Aga nüüd R6V2. I wonder what weapons I'm going to pick today.
_________________ Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018 |
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
24.11.2008 23:49:34
|
|
|
Tehku parem serveri süsteem korda ja rohkem mappe.
Mängu AI süsteem on aga omapärane... keerab ikka mõnuga jama kokku ja kunagi ei või teada mis elukas sul vasta tuleb. V.a lõppu võitlused kus üldiselt on suht skriptitud kui palju mida tuleb.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
24.11.2008 23:52:56
|
|
|
| keegi Developer Commentary mode's seda on üldse läbi mänginud? seal seletatakse miks just need relvad, miks sellises koguses, miks ja kuidas AI töötab ja mille põhjal mäng sulle vastaseid ja nänni genereerib, jne.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
piraat262
HV veteran

liitunud: 11.01.2006
|
25.11.2008 08:35:31
|
|
|
| Kasvõi üks uus relv võiks tulla, ehk HL2 füüsilise vardaga crossbow, millega saaks zombisid seina / üksteise külge kinni lasta, siis mõtleks uuesti L4D peale, sinnamaani R6V2.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gotmilk
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2005
|
25.11.2008 10:49:13
|
|
|
Härrad härrad. Saan aru et olete kunnid ja teie ekspertiis relvade kohta on õige. Kuid ma kardan, et Valve härrad on juba sellele mõelnud. Kindlasti oli neil hunnik erinevaid relvi ja proovisid katse eksituse meetodil kõik läbi. Selle protsessi alusel pookisid nad välja kõik relvad mis teamplay mängu tasakaalust välja viiks.
Ei ole vaja mingeid ulmepüsse mis ühele playerile teistest tugevama eelise annaks. Teamplay mõte kaoks ära.
Praegu teie jutust jääb selline mulje, kui tahad teha perfektset mängu siis anna beta HV poiste kätte kuna nad on nii geeniused ja teavad developeritest paremini mis relv mängu sobiks
@ Angel. Ma ei tea mis lag probleemid sul on. Minul isiklikult lag probleeme ei veel olnud. Äkki ei ole viga steamis vaid sinu interneti ühenduses?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
25.11.2008 10:53:18
|
|
|
| Gotmilk kirjutas: |
@ Angel. Ma ei tea mis lag probleemid sul on. Minul isiklikult lag probleeme ei veel olnud. Äkki ei ole viga steamis vaid sinu interneti ühenduses? |
Arvestades, et enamik servereid on Miku ja Manni koduarvutid, siis on läägiteema sügavalt personaalne. Kui saad reaalselt dedicated serveri peale, ofkoors läägi pole.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
25.11.2008 16:03:38
|
|
|
saab kokku ühe 4-pealise teami 360-le? kõigil mikrid ka olemas? .. "jah"
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
25.11.2008 23:50:10
|
|
|
Läägi probleemid lõppesid sellega et hakkasin openserverbrowser vms käsku kasutama. See mis L4D defauldis võtab on puhas bullshit crap... jne jne jne sõimu sõnad. Selle üle kurdab minuteada terve kari rahvast valve support foorumis. Loodetavasti tehakse asi korda. Sedasi see sitt igatahes jätkuda ei saa.
Relvad relvadeks aga mis kasu tõesti sellest teamist siis on kui üks võtab endale super duke nukem relva kätte ja laseb kõik ribadeks... sedasi võib ju üksi seda asja experti peal mängida täiesti lõdvalt. Praegusel hetkel peab team teatud hetkel kas oma laskemoona ühte kohta suunama või siis valima kes mida teeb ja laseb. Thats all the F point... tõesti nii raske sellest siis aru saada? Nagunii valve teeb paar asjalikumat relva arvatavasti juurde mis ei viiks asja tasakaalust ära, ei oleks mõttetud skinnid jns jura. Mape loodetavasti hakkab kah juurde tekkima....
mõned suht... teeme seda tahan seda ja pärast suure lauluga vasta puud ja tönn lahti "valve sitt... näed mis tegi" jne jne.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
legomehike
HV kasutaja

liitunud: 26.04.2008
|
26.11.2008 19:25:00
|
|
|
kus registreerida saab
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtream99
HV kasutaja
liitunud: 17.03.2004
|
27.11.2008 07:47:49
|
|
|
| legomehike kirjutas: |
kus registreerida saab  |
Mismõttes?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ulfus
Aeg Maha 2a
liitunud: 03.08.2006
|
27.11.2008 13:36:00
|
|
|
mängisin paar tundi siis uninstall.igav nagu.
_________________ Need mingid teised |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuldplaat
HV kasutaja
liitunud: 03.01.2007
|
27.11.2008 14:13:27
|
|
|
| Ulfus kirjutas: |
| mängisin paar tundi siis uninstall.igav nagu. |
Sa co-op võimalusest olid ikka teadlik?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bbbb
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.07.2004
|
27.11.2008 23:01:50
|
|
|
selle aasta mõttetuim mäng. uninstall. lihtsalt pointless täristamine. painkiller on ka huvitavam.
_________________ on see värkstuba või korter? viskit joote ka siin? |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
27.11.2008 23:06:10
|
|
|
Single Player ongi naabakas, Coop on ülikõva. Eriti kui kõik 4 inimest on koos, mikrid suus ja teamwork käib 2 Chapterit veel minna ja siis läbi
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
27.11.2008 23:26:11
|
|
|
rämedalt fun asi ikka.
sõbraga kahekesi kõik lõpulevelid hard'ga läbi teinud. botid on tsipa lollid aga teevad vahest sihukesi trikke mida tavamängija ei suudaks/tahaks.
impossible raskusastmega on ikka jube. ei saanud isegi hospital roofi läbi, 1 boomer tuli miniguni juurde ja oligi lõpp. siis hakkas pihta saferoom backstab, niisama pingete maandamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
27.11.2008 23:58:47
|
|
|
need kes täristavad ei ole vist korraliku MP'na asja mänginud... bottidega jurada on jah igav... eriti kui alla advanced taseme võtta
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
28.11.2008 00:43:44
|
|
|
bottidega või bottideta on see mäng üks selle aasta suurimaid pettumusi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
28.11.2008 00:50:46
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
bottidega või bottideta on see mäng üks selle aasta suurimaid pettumusi.  |
videosid vaadates oli mp suht pandav
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
28.11.2008 00:55:53
|
|
|
mängu sisu oleneb väga palju raskus astmest ja teamist kus mängid..... ise olen masendavalt jurasid mänge näinud ja päris asjalike... aga suht "need more maps" on praegusel hetkel. Sisu võiks juurde tulla muud midagi.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
28.11.2008 04:20:13
|
|
|
| experdiga keegi mõne leveli ära ka on teinud? jamasime mitu tundi Death Tolliga aga mis võimatu see võimatu.4-dast chapterist tuled on elud läbi kõigil, 5-da alguses võtavad kõik oma viimased pakid ära ja terve 5-s teha ühe elu ribaga on suht naeruväärne.viienda chapteri lõpuni teeb veel ära aga läbida ei suutnud.longates jääd tangile paratamatult jalgu, kui viimne hingetõmme sees.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gotmilk
HV kasutaja
liitunud: 13.04.2005
|
28.11.2008 10:21:35
|
|
|
See mäng on isegi multiplayeris jama siis kui sa mängid mingite idikatega kes omapead minema jooksevad. Mäng on pandud easy peale ja siis iga kelbas jookseb oma teed ja tapab kõik zombied ära. Mängu võlu tuleb alles siis välja kui sul on 4 sõpra, raskustase advanced või expert peal ja üritate koostöös survivida. Mind isiklikult ei ole see aasta ükski mäng väga tõmmanud kui välja arvata L4D.
Aga seda on hea mängida ainult siis kui raskustase piisavalt suur ja sõpradega korralik koostöö.
EDIT: uusi leveleid vist kaua ootama ei pea
http://www.l4dmods.com/forums/viewtopic.php?f=50&t=483
http://www.l4dmods.com/forums/viewtopic.php?f=50&t=453&start=0&st=0&sk=t&sd=a
|
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
28.11.2008 15:57:14
|
|
|
Jaa, varsti peaks palju custom mape tulema. (Source le tehakse väga palju mape ).
Eks kunagi proovin ise ka teha kui kunagi L4D soetan.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
30.11.2008 15:09:05
|
|
|
Oskab keegi öelda millal võiks SDK orienteeruvalt välja tulla ? Teeks oma kodust mingisuguse survival mapi
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
02.12.2008 02:02:38
|
|
|
Piisas juba 10min demo proovimisest kui otsustasin asja ära osta - loodetavasti ei pea kahetsema. Väga mõnus shoot and run game tundus olema .
Õhtul plaan üks korralik co-op multiplayer madin teha
EDIT:
Terve tänase õhtu olen mänginud ja peab mainima, et pettuma ei pidanud.
Tegin ka Eesti kommuuni. Kes tahab, võib liituda. Hea vaadata kui keegi parasjagu mängib .
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
02.12.2008 02:14:06
|
|
|
Mul keeras see mäng läpaka *****. Enne seda oli kõik korras, nüüd lihtsalt hangub vahel täiesti kinni ja ei liigu enam midagi... Photoshop tahab ka aktiveerimist uuesti, maha võtta ka ei saa... Juba jama sellega... Teen nädalavahetusel formaadi ja siis kannan rohkem hoolt natuke...
Aga mängust rääkides, siis mulle ei meeldinud... Pidid lihtsalt ringi jooksma, mingit õudsat momenti ei olnud... COD-WAWi zombie mod on sellega võrreldes puhas kuld.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuubik
HV kasutaja
liitunud: 02.12.2007
|
02.12.2008 18:00:18
|
|
|
| Üksinda mängisid või kolme hea sõbraga +mikrofon?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.12.2008 20:20:45
|
|
|
| Tener kirjutas: |
Mul keeras see mäng läpaka *****. Enne seda oli kõik korras, nüüd lihtsalt hangub vahel täiesti kinni ja ei liigu enam midagi... Photoshop tahab ka aktiveerimist uuesti, maha võtta ka ei saa... Juba jama sellega... Teen nädalavahetusel formaadi ja siis kannan rohkem hoolt natuke...
Aga mängust rääkides, siis mulle ei meeldinud... Pidid lihtsalt ringi jooksma, mingit õudsat momenti ei olnud... COD-WAWi zombie mod on sellega võrreldes puhas kuld. |
keeras läpaka **** `? see vist omaette kunst
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
02.12.2008 21:08:50
|
|
|
| angel kirjutas: |
| Tener kirjutas: |
Mul keeras see mäng läpaka *****. Enne seda oli kõik korras, nüüd lihtsalt hangub vahel täiesti kinni ja ei liigu enam midagi... Photoshop tahab ka aktiveerimist uuesti, maha võtta ka ei saa... Juba jama sellega... Teen nädalavahetusel formaadi ja siis kannan rohkem hoolt natuke...
Aga mängust rääkides, siis mulle ei meeldinud... Pidid lihtsalt ringi jooksma, mingit õudsat momenti ei olnud... COD-WAWi zombie mod on sellega võrreldes puhas kuld. |
keeras läpaka **** `? see vist omaette kunst  |
Ma ei tahtnud ropendada ega kirjutada "piixu" nagu paljud, sest see "piix" tundub mulle jube värdjalik.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.12.2008 21:24:15
|
|
|
tean seda aga lihtsalt huvitas see kuidas sul asi siis nõndaviisi piixu läks?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
02.12.2008 22:03:05
|
|
|
kas ongi ainult nii väike relva valik alguses?
tean et kindlasti varsti saab neid juurde tõmmata kll ja kll aga orginnali kohta ikkagist liiga vähe
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
02.12.2008 22:47:59
|
|
|
jah... sutsu vähe on alguses seda sisu aga eeldatavasti lisatakse stuffi juurde... dod s/cs s/ TF2 olid kah alguses suht väheste mapide jms kraamiga.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tener
HV kasutaja
liitunud: 10.07.2008
|
03.12.2008 00:14:10
|
|
|
| angel kirjutas: |
| tean seda aga lihtsalt huvitas see kuidas sul asi siis nõndaviisi piixu läks? |
Ma ise ka imestan, et kuidas nii läks... Olgu tunnistan, et polnud originaal, Skullptura versioon oli ja viirustevaba.
Mängides oli ka vahepeal nii, et jooksis korraks (umbes 10-30 sekundiks) kokku ja siis sai uuesti umbes 5 minutit rääkida... Tegin siis viie päeva vanuse restore ära ja see ei muutnud ka midagi peale selle, et vähem jookseb kokku, mozilla ei tööta ja photoshop ka mitte.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
03.12.2008 01:13:21
|
|
|
Alla Advanced leveli pole küll mõtet seda mängu mängida - liiga lihtne on. Easy-ga võib vabsjee zombidega maha istuda ja tassikese teed võtta Samas see expert level on ikka räigelt raske. Kaks campaigni on nüüd läbi tehtud. Üldiselt olen suht normaalsete mängijate otsa sattunud. Tiimitöö on olnud täitsa ok väljaarvatud mõningad kes arvavad, et võiks üksi ees rushida - aga eks neile näitab mäng kiirelt koha kätte.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2008 01:43:58
|
|
|
| mõni level on experdiga nii rämedalt raske et ei saa isegi üks meeskonnaliige lõpuni, "boss" levelitest rääkimata. aga noh, ega tiimitöö kah just parim ei ole olnud, alati on keegi kes arvab et võib 20 meetrit eemale seisma minna et granaati korjata või midaiganes. mikreid pole siiamaani veel keegi kasutanud.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004

|
03.12.2008 11:02:38
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| mikreid pole siiamaani veel keegi kasutanud. |
Ega naljalt mikrivendade otsa ei satu jah. Mul paaril korral on õnnestunud kohata. Ise kasutan mikrit, sest ei viitsi trükkida kogu selle märuli keskel. Eile oli nii, et mina rääkisin ja pidin ootama kuni teised väikesi pause teevad, et teksti trükkida
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thunderaan
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2008
|
03.12.2008 16:27:17
|
|
|
| Ise ka mikrit ei kasuta, kuna ingliskeel on nii vilets et teised ei saa midagi aru ...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.12.2008 20:22:25
|
|
|
| Tener kirjutas: |
| angel kirjutas: |
| tean seda aga lihtsalt huvitas see kuidas sul asi siis nõndaviisi piixu läks? |
Ma ise ka imestan, et kuidas nii läks... Olgu tunnistan, et polnud originaal, Skullptura versioon oli ja viirustevaba.
Mängides oli ka vahepeal nii, et jooksis korraks (umbes 10-30 sekundiks) kokku ja siis sai uuesti umbes 5 minutit rääkida... Tegin siis viie päeva vanuse restore ära ja see ei muutnud ka midagi peale selle, et vähem jookseb kokku, mozilla ei tööta ja photoshop ka mitte. |
üldiselt ütleks selle peale et kui pira sul pange paneb või midagi täis laseb EI OLE MÄNGU SÜÜ. Seega selle koha pealt ei tasu kobiseda. Kui orikas asja pange paneb siis jah... sõima ja ropenda palju tahad. See on lubatud ja suisa vabatahtlikult kohustuslik.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2008 20:36:27
|
|
|
kolmekesi vedas seekord nii palju, et sai hospital roof impossible (expert) raskusega läbi tehtud... ellu jäin siiski ainult mina. kurat kuidas käed kopteri poole joostes värisesid
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
03.12.2008 20:47:16
|
|
|
Tundub päris actioni-rohke ja fun .
Peab vast endalegi selle muretsema ... vähemalt siis , kui raha on .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peeter
HV kasutaja
liitunud: 07.02.2007
|
03.12.2008 21:56:06
|
|
|
alati peale teist tanki või juba isegi tankiga võitlemise ajal tuleb resque vehicle'i poole hakata minema, peale tanki surma muidu ei ole rentaabel molutada väga
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2008 22:51:34
|
|
|
tõsijutt et peab juba teise tanki ajal liikuma hakkama. aga actioni ajal ei old mahti sellele mõelda. igas campaignis on vist erimoodi see, mitu tanki tuleb. death tollis tuleb isegi vist 3?
video siis selles expert jooksust kus ma üksi ellu jäin
http://dethica.pri.ee/uussait/l4d4/l4d4.html
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
03.12.2008 22:57:27
|
|
|
advanced korral tuleb kah 3 tanki. 2'est pead jagu saama aga 3'as on suht -> jookse väljapääsu poole. Kui õigel ajal õiges kohas ei ole siis üldiselt ongi see 3'as tank kes kõik maha võtab. Ainuke asi et mis kuramuse pärast valve ei suutnud seda tanki graafiliselt paremaks teha... kuidagi inetu on teine. Sama jura näeb välja nagu FarCry kollid.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
03.12.2008 23:02:37
|
|
|
| visuaalselt, eks ta üks muteerunud ja mädapaiseid täis lihahunnik ole. aga kui lähedalt vaatad siis pole tal väga vigagi, tekstuurid on kenasti detailsed.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cracker
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.08.2007
|
03.12.2008 23:08:03
|
|
|
| fpsbanana.com peaks vist tollele skin olemas olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
03.12.2008 23:26:44
|
|
|
360 peal ka experdiga tehtud no mercy, kõik 4 jäid ellu, kirja ei saanud, kuna alustasin teisest või kolmandast chapterist... ega seal ennem 5-dat nagunii midagi teha pole.zombisid tapetud 23k+ kanti .ühel hollandi sõbral on kõik 4 tehtud experdiga.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|