Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 153, 154, 155  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.11.2008 01:07:22 vasta tsitaadiga

Garantiis vahetati see toide valja. Samal ajal oli garantiis veel üks selline surnud toide.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.11.2008 12:02:36 vasta tsitaadiga

AJ:Eks Sinu Hiper-iga oli asi kinni lihtsalt selles, et kui ostes olid detailide, eriti kondekate parameetrid a 100%, siis töötamise käigus vähenesid need a 10-40% ja sellest piisas, et väiksema, jääkvõimsusega see Hiper enam rohkem tööle ei läinud. Seda ma täheldasin ise Hiper-eid remontides, et ei piisa sugugi sellest, kui teatud detailid asendada uute 100% väärtusega detailidega, vaid et detailid tuleb asendada 30-50% suurema varuga - siis jääb asi pidama.

See on tegelikult üsna tüüpiline insener-tehniline viga, et skeemilahenduse koostamisel, välja töötamisel võetakse täpselt sama väärtusega detail, mis saadakse siis arvutuste - lahenduste tulemusena. Ja ei arvestata samas seda, et detailide parameetrid halvenevad töö käigus.
Ja ega selline möödaarvutamine pole ainult Hiper-i probleem. Seda olen päris kindlasti kohanud nii Nexus-e, Antec-i korral. Või on siis skeemisahendused lihtlabaselt üksteise pealt maha joonistatud, ilma skeemi-analüüsita.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 15:49:24 vasta tsitaadiga

500W plokil on 12v1 railil tunduvalt vähem ampreid kui 450W plokil. Codegeni loogika? icon_biggrin.gif panin võrdluseks ka 400W Codegeni.

Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.11.2008 15:57:00 vasta tsitaadiga

Codegen paistab üsna suvalisi numbreid sinna peale kirjutavat. icon_lol.gif Skeptik, oled sa sneile sisse ka vaadanud, on erinevusi või lihtsalt erinev kleepekas peal?
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 16:34:39 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
Codegen paistab üsna suvalisi numbreid sinna peale kirjutavat. icon_lol.gif Skeptik, oled sa sneile sisse ka vaadanud, on erinevusi või lihtsalt erinev kleepekas peal?

kui rohkem aega mingi päev, siis võin ju sisse vaadata. aga kahtlane on juba see, et 400-vatise mudelinimi on 300X icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.11.2008 16:45:53 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
AJ kirjutas:
Codegen paistab üsna suvalisi numbreid sinna peale kirjutavat. icon_lol.gif Skeptik, oled sa sneile sisse ka vaadanud, on erinevusi või lihtsalt erinev kleepekas peal?

kui rohkem aega mingi päev, siis võin ju sisse vaadata. aga kahtlane on juba see, et 400-vatise mudelinimi on 300X icon_lol.gif

Mind peletab juba kiri "Super power" icon_lol.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 17:00:30 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru kas toidetel mingi rahvusvahelist testi ei ole et alla mille ei saa müüa vms? codegen kirjutab mis tahab peale ja laseb müüki ja inimestel arvutid kärssavad.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 20.11.2008 17:02:05 vasta tsitaadiga

Ega Codegen ole ainuke kes suvalisi andmeid toite peale paneb.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 17:03:28 vasta tsitaadiga

no seda enam
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sessa
HV veteran


liitunud: 27.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 17:09:10 vasta tsitaadiga

Codegen
Q-Tech
Sweex
Defender
Colors-It

ja neid saasta tootjaid on veel palju! icon_smile.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 17:18:43 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
codegen kirjutab mis tahab peale ja laseb müüki...

kusjuures mulle nii tundubki, et erinevus on ainult siltides icon_lol.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.11.2008 17:49:26 vasta tsitaadiga

Skeptik: Kuidas jällegi võtta. Sel aastal remonditud Codegenid on kõik olnud tööaega nii 3-6 aastat. Samas igasugused Hiperid, BlueStormid, ThermalTaked jne. tööeaga 1,5-2 aastat... Ja paar, kvaliteetset, on olnud ka nii pool aastat vanad.

Ja millalgi lähipäevil läheb tuttava masinast välja vahetusele 350W-ne Antec. Kusjuures tegu täiesti tavalise, klokkimata Celeron 478 masinaga. Aga Antec ei pidanud vastu...
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.11.2008 17:54:35 vasta tsitaadiga

Kes kurat neid Codegene remontida toob? icon_rolleyes.gif Eriline ihnur peab see vennike olema kes jookseb oma 250W Codegeniga remonti kuhugi icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 20.11.2008 18:05:14 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Kes kurat neid Codegene remontida toob? icon_rolleyes.gif Eriline ihnur peab see vennike olema kes jookseb oma 250W Codegeniga remonti kuhugi icon_lol.gif

Odavam tuleb tõesti uus osta. icon_biggrin.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tegelane5
HV vaatleja
tegelane5

liitunud: 02.04.2005




sõnum 20.11.2008 19:01:52 vasta tsitaadiga

Enda profiilis olevat arvutit on algusest peale Code 300w toide toitnud ja pole probleemi. Minumeelest Code eliit vuffel vmidagi icon_biggrin.gif Samas ega jah see sildil olev vool on ikka ülepakutud.
_________________
Maailm oleks puhas ja süüta
kui poleks õllejogurtit
- Õ.Õ.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 20.11.2008 20:05:33 vasta tsitaadiga

omgwtf: Väikseks käeharjutuseks ja eneseharimiseks / teadmiste täiendamisteks remondin.
Ehk ma ei vaheta niisama vidinat teise vidinaga, vaid ma ka analüüsin seda vea tekkepõhjust.
Ja Codegeni on palju lihtsam ning kiirem lappida, kui mõnd teist, super-imenimega skeemilahendust.

Tihti on küsimus ka selles, et kas inimesel on ikka kohe 800-1200 krooni letti laduda, et uut osta, või mitte. Sel juhul on palju lihtsam korraks see toide lahti keerata, vidin ära vahetada ja selle ajalik uuesti tööle panna, kuni omanikul on olemas raha võimsama - parema - kallima ostmiseks.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 21:17:16 vasta tsitaadiga

Mis maksab siis vahetan vidinad-analüüsin põhjusi et odavam on saasta remontida?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 21:36:26 vasta tsitaadiga

code toited maksavad 300-400, spetsialist remondimehe töötund 200.-, alla tunni ei arvestata ja kopikad komponentide eest tuleb ju sama välja mis uus osta, kui just "Tahanteada" neid teenuseid tasuta ei osuta - siis on tõesti mõnedkümned kroonid juppide eest ja olemas.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 21.11.2008 16:39:14 vasta tsitaadiga

Käis läbi 8 aastat vana Codegen mille elu lõpetas siis eesti energia kaabli rike. Kui on nott masin siis kül paremat toidet ei oskaks valida.
olgu ta saast siis või mis iganes.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 17:30:01 vasta tsitaadiga

Skeptik kirjutas:
Codegeni loogika?

kas ei saa meie toiteka tähistuse põhimõtetest aru või ka chieftec petab.
näiteks:
650W (3x16A)
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=111&Itemid=309
550W (3x18A)
http://www.chieftec.eu/index.php?option=com_content&task=view&id=110&Itemid=308

seejuures on need veel sama seeria tooted, mitte erinevad.

_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 21.11.2008 18:07:37 vasta tsitaadiga

Nii - mina käisin täna korra tuttaval külas ära ja vahetasin - ülevalpool jutuks olnud - Anteci välja. Ja asemele läks "lapitud Codegen" ning sellisel lihtsal põhjusel, et omanik teatas, et temal pole raha uue, korraliku toiteploki ostmiseks 8)

Ja nüüd läheb siis kunagi selle Antec-i lappimiseks. Ja jääb ootama siis aega, kuna leidub mõni järgmine arvutiomanik, kes ei taha 800-1200 (või ka rohkem) kroone kulutada uuele toitekale.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 22.11.2008 11:13:41 vasta tsitaadiga

http://www.ox.ee/est/product/106142
http://www.ox.ee/est/product/76354

Mis neil vahet on või kumb parem on?
Mõlemad 750W.. icon_rolleyes.gif

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 11:32:56 vasta tsitaadiga

Ei olegi mingit erilist vahet. Nagu tootekoodistki järeldada võib, on üks euroopa turule ja teine mitte. Peksa tootekoode guugliga ja saad kas Euroopa linke(poola,soome,saksa,vene) või muu maailma linke(USA, kanada, austraalia, uus-meremaa). EU oma võiks idee järgi euroopasse paremini sobida. Keegi kes mõlemat pika pilguga seest on vaadanud, või muidu teoorias tugev, võib ehk täpsemalt öelda.
Samas kui mõlemad on nn. "universaalvoolulised"(110-240V), siis vaevalt et vahet on. Kui aga näiteks EU oma 110V ei söö(mida ma eriti tegelikult ei usu, tootekirjelduseski on regioon universaalseks pandud), siis võiks EU oma nagu parem olla.
Ühesõnaga osta odavam.

_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 22.11.2008 12:05:23 vasta tsitaadiga

Selge thx!

Aga kas selline asi tauks ära OCZ GameXtreme 600W kõrvale?
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/Toiteallikad/65282/
Või siiski toide välja vahetada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 12:25:07 vasta tsitaadiga

Asi tasuks kindlasti ära kui ära ostaksid ja ülevaate teeksid icon_biggrin.gif Saaks ka lähemalt teada, mis imeloom see on.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 14:31:07 vasta tsitaadiga

Telli mõlemad!!! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 22.11.2008 23:14:43 vasta tsitaadiga

siin ole küsimus Hiper-ite kohta. X-bit Labs on neid natuke testinud

Hiper Power Supply Units Roundup
http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/hiper-roundup.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.11.2008 12:45:20 vasta tsitaadiga

AJ kirjutas:
siin ole küsimus Hiper-ite kohta. X-bit Labs on neid natuke testinud

Hiper Power Supply Units Roundup
http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/hiper-roundup.html

Hmm ei tea milleks need uspd toite küljes head on icon_rolleyes.gif Leiti koht kuhu toppida need icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 19:13:18 vasta tsitaadiga

Noo ni poisid ja tüdrukud.Mul ja paljudes teistes eestimaa osades kõigub vool tänu suurepärasele ilmale icon_smile.gif ja see tähendab et mõned toited pakivad asjad kokku tänu sellele icon_biggrin.gif
nii et päris hea test meil siis praegu käimas , vähemalt mul lambid vilguvad vahest,arvuti jummala stabiilne,corsair hx620 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.11.2008 19:17:00 vasta tsitaadiga

x2 thumbs_up.gif Kuigi kahtlen,et see hea on toitele icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 19:21:52 vasta tsitaadiga

kõllid paar korda end välja lülitanud madalpinge tõttu vist ning net katkeb... kõllideks siis Z5500. Aga Fortron BS II 500w ja Corsair HX620 toimib.... veel
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.11.2008 19:45:11 vasta tsitaadiga

Kas te siis UPS-i ei kasuta? Mu UPS-il on täna 9 korda tööd olnud.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 19:53:13 vasta tsitaadiga

ei kasuta kuna rahaliselt ei jaksa osta ning kõik upsid mida näinud olen teevad ebameeldivat nõrka elektroonika pininad vms jura (mida ma vihkan) või siis haisevad kahtlaselt icon_lol.gif
Vaatasin ükskord kui tahaks enda PC'le upsi siis peaks mingi 5-6k vist välja laduma. Või vahepeal on asjad mõistlikumaks läinud? Kunagi tööl sai ühte uuemat APC käpitud ja see tundus suht normul. Aga seda palju ta kannatas ei vaadanud.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.11.2008 19:54:57 vasta tsitaadiga

Mille järgi üldse UPSi osta? icon_lol.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 21:45:23 vasta tsitaadiga

selle järgi palju talle koormust takka annad ja mida tast saada tahad... icon_rolleyes.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 23.11.2008 22:26:20 vasta tsitaadiga

Ma olen oma UPS-iga päris rahul. Mingit pininat ega haisu ei ole märganud.
_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mcaff
Piiratud kasutaja
mcaff

liitunud: 10.08.2005




sõnum 23.11.2008 22:33:04 vasta tsitaadiga

Endal OCZ StealthXstream 600W ja vahepeal ka lamp vilgub korra kiiresti kustub ära aga arvuti töötab ilusti edasi, pigem arvan, et uutel toidetel ime väike varu kenekas sees icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 24.11.2008 22:35:43 vasta tsitaadiga

mcaff kirjutas:
Endal OCZ StealthXstream 600W ja vahepeal ka lamp vilgub korra kiiresti kustub ära aga arvuti töötab ilusti edasi, pigem arvan, et uutel toidetel ime väike varu kenekas sees icon_rolleyes.gif

Üigem ikka mingid konded ors.
Huvitav jah ,eile tuled vilkusid ikka kõvasti aga arvuti välja ei lülitand. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2008 12:26:55 vasta tsitaadiga

Taganid kohal:
http://www.arvutikeskus.ee/?search=tagan&x=0&y=0
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 14:35:29 vasta tsitaadiga

Ma sain oma Tagan Superrock 880W Chidori'lt kätte. Nüüd ainult vaja ülejäänud arvuti ära osta icon_lol.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 17:42:43 vasta tsitaadiga

täna helistati ja küsiti võimsamat piperrocki.... milleks võimsamat kui 700w vaja? seal 4x 20A 12V ja 4 x PCIe.....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 17:47:03 vasta tsitaadiga

Äkki mõni tulevane quadfire vend tahab võimsamat?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 17:50:10 vasta tsitaadiga

quadfire? 2x X2? seal ju kah 4x PCIe
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:03:48 vasta tsitaadiga

tagan kurivaim on läinud kah selle teed, et lükkab eraldi raile, omalajal kui firma tuli sai ostetud neid millel kõik samas railis, ilmselt sealt ka soov võimsama järele
_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:05:45 vasta tsitaadiga

Piperockil annab need kõik ka üheks kokku lasta, taga peaks vähemalt kirjade järgi selleks miskine lüliti olema.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:26:39 vasta tsitaadiga

Aaaa, nägin icon_razz.gif on jah , see alguses Turbo mode ehk 1 liin.
Ma ei tea, ma vaatasin ja lõin kokku hinnad mis tuleks kui hakata neid ettetellimustega tegema
Tagan BZ
500w - 1640.-
600w - 1840.-
700w - 2080.-
800w - 2380.-
900w - 2720.-
1100w - 3650.-
1300w - 4430.-
Kuidagi julmad hinnad tunduvad - või on asi väärt seda?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 18:39:32 vasta tsitaadiga

julmad, üldse mitte, 480 nene sai omalajal tellitud ja maksma läks ta räige transaga üle 3 tonni
sellest siis 2,4, -2,5 oli vast ploki hind väga uusi tooteid ei ole uurinud, võimalik, et nad ka patustavad, muidu on ütleme esikolmikus

_________________
Ära suurenda telia kasumit - lõpeta leping! 20/4 pole eriline max kiirus. 1992 kaaperdas telia neti
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2008 19:08:33 vasta tsitaadiga

Tõenäoliselt saaks hindasid vähe allapoole kui otsida odavam transa - ma praegu arvestasin sama Tarnijaga kes meil alusekaupa toob.
Täna on juba korduvalt küsitud nende kohta, kui hakkab tõesti minema, siis võtame suurema valiku ja hakkame rohkem pakkuma teda.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 29.11.2008 18:38:13 vasta tsitaadiga

Terv.
aidake veits .. valikuga .. kumb?
kas? Tagan (Tagan Piperrock 700W Modular ) http://www.arvutikeskus.ee/index.php?action=look&lookid=19607
vôi? Corsair (Corsair Modular Power Supply 750W) http://www.ox.ee/est/product/76354
----
et probleem selline - vaja oleks toitekat sellesse antec P182 kasti, aga seal ''all augus'' pole ruumiga eriti laiata icon_smile.gif
kui vaatasin seda Tagan'i plokki sellel on need ''bling, bling'' pistikud ( hiper'i stiilis),
- kui kellelgi on selline plokk ? - kysimus - kui kaugelt neid kaableid kannatab väänata, et selle alumise ventika vastu ei läheks ?
kui arvestada et plokk ise on - pikkus 16CM (160mm) siis plokist kuni ventikani on mul kasutada pmst ainult 5CM (50mm)
( - / môôdud, pilt / ) - http://img376.imageshack.us/my.php?image=img6683e2yu3.jpg

Nuh tavaliste pistikutega BQ! DP-pro modular mahub enam vähem ilusti ära ja samas peaks minema ka see Corsair modular ...

Aga muidu mis arvate? - hinna vahe pmst olematu - aga kuidas perf ? myra tase ?
..silma jäänud, et Corsairi on kiidetud küll ja ilmselt suht kindla peale minek, aga sellest Tagan'i Piperrock mudelist (konkreetseid teste) pole mulle silma jäänud
samas Tagan vist uuem tehnoloogia? '' turbo ..icon_smile.gif särgid värgid icon_smile.gif'' seega môni ''Pros , Cons. '' arvamused oleks ka thumbs_up.gif
--
(masin millele see plokk läheb oleks esialgu selline C2D E8400~ @4Ghz / GF 8800Ultra /Asus ME / 2 Hdd /dvd/ ...)
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2008 19:16:28 vasta tsitaadiga

kui modulaarsuse pärast ostad siis too 750W ei ole modular... see on OX.ee väike viga hinnakirjas
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kast / Toide / Casemod »  Mis teeb toiteplokist hea toiteploki ? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 63, 64, 65 ... 153, 154, 155  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.