Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 20:30:00 vasta tsitaadiga

AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 20.11.2008 21:42:14 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid?

Uuenda videokaarti draiverid ära icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 23:39:31 vasta tsitaadiga

Hardcore mode pole ikka päris see mis olema peaks. Võrreldes cod4 on ikka suur vahe sees.
A`la 5 laksu ennem kui mees kukub kuigi kasutan riflet (stg44) ja kiirtuli peal.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 21.11.2008 00:13:28 vasta tsitaadiga

kas vene versiooni ka kuskil müügis?
_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2008 07:19:16 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kas vene versiooni ka kuskil müügis?


Kui keegi kuskil supermarketites märkkab, siis informeerige AHV-e palun icon_wink.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Meshboy28
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 07:49:50 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid?




See on hetkel üleüldine viga ja nimeks tal "Black Screen" ja sinu arvutil pole viga midagi. Pidi olema väga paljudel see jama ja loodetavasti järgmise patchiga asi parandatakse. Kõikidel see viga kusjuures ei esinegi. Ma ei tea täpselt, kas see pidi AMD protsessoritel rohkem esinema. Mu sõbral ka ei läinud tööle, aga endal töötas õlitatult. Ma ei saa aru, et Patch pole välja lastud ja mängu tegijad vaikivad sellest veel ikka.

_________________
Futurist
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 10:00:32 vasta tsitaadiga

Meshboy28 kirjutas:
Aah kirjutas:
AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid?

See on hetkel üleüldine viga ja nimeks tal "Black Screen" ja sinu arvutil pole viga midagi. Pidi olema väga paljudel see jama ja loodetavasti järgmise patchiga asi parandatakse. Kõikidel see viga kusjuures ei esinegi. Ma ei tea täpselt, kas see pidi AMD protsessoritel rohkem esinema. Mu sõbral ka ei läinud tööle, aga endal töötas õlitatult. Ma ei saa aru, et Patch pole välja lastud ja mängu tegijad vaikivad sellest veel ikka.

aaaa selles see asi siis ongi. Isegi 1.1 patch ei aita. Samalaadi kala oli kunagi vist AOE III-ga. Prose tõmbas sagedused alla ja mäng ei hakanud tööle kuna pidas seda liiga lahjaks icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 18:49:02 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kas vene versiooni ka kuskil müügis?

http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&let=&item=6420&UID=2008110816214666.249.72.134
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vello.
HV kasutaja
Vello.

liitunud: 13.03.2006




sõnum 21.11.2008 19:09:21 vasta tsitaadiga

Väga hea II maailmasõja mäng. Olen kuskil poole peal. Graafika on mega.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 21.11.2008 19:13:45 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
caarel123 kirjutas:
kas vene versiooni ka kuskil müügis?

http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&let=&item=6420&UID=2008110816214666.249.72.134

tnx icon_wink.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 20:01:43 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
caarel123 kirjutas:
kas vene versiooni ka kuskil müügis?

http://www.gamepood.ee/est/?page=catalog&cat=3&sub=8&let=&item=6420&UID=2008110816214666.249.72.134


Kas selle vene versiooni serial toimib inglisekeelse Multiplayeriga?
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 20:16:33 vasta tsitaadiga

Peaks nagu toimima.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 21.11.2008 22:51:01 vasta tsitaadiga

mis commandiga te fpsi näha saate? cg_drawfps 1/2/3 ei tööta nagu või olen ma millestki valesti aru saanud ?
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 22:54:22 vasta tsitaadiga

DyFendeX kirjutas:
mis commandiga te fpsi näha saate? cg_drawfps 1/2/3 ei tööta nagu või olen ma millestki valesti aru saanud ?

Mx frapsi ei kasuta?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2008 22:56:55 vasta tsitaadiga

Fpsi sai nii näha, et (Vista all) c:/Users/Sinu-user/AppData/Local/Activision/CoDWaW/players/profiles/enda profiil ja sealt võtad config_mp lahti. otsid Drawfps ja "On"
Xp all võib sama teekond olla, aga kindel ei ole.
Mul näitab nii fpsi.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 21:13:15 vasta tsitaadiga

Sain ise täna 3 eksemplari Gamepood.ee 'st kätte. Toodi ukse taha thumbs_up.gif . Varsti proovin co-opi ära zombidega icon_biggrin.gif

e: teadmiseks siis teistele, et ärge küsige neid võtmeid. Kõik on juba sõpradele läinud.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 22.11.2008 21:24:52 vasta tsitaadiga

Kõik toimib nagu cod4-s? inglise keelne codwaw ja vene key, saab teha online kasutaja jne?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
unks
HV kasutaja

liitunud: 05.10.2006




sõnum 22.11.2008 21:26:42 vasta tsitaadiga

symmi kirjutas:
Kõik toimib nagu cod4-s? inglise keelne codwaw ja vene key, saab teha online kasutaja jne?


Jep, tean oma kogemustest icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2008 21:53:15 vasta tsitaadiga

Ei usu, et sellel originaali ostan, aga beta järgi suht normaalne, et 250 gamepood'ist kärab küll.. Muidu neile, kes mängisid betat ja mängivad ka nüüd, kui palju mängu on parandatud. Ma tean näiteks, et vähemalt nüüd ilmub HC's radar, kui UAV kutsuda (esimene patch vast oli vms) ning ka rohkem tasakaalustatud on relvad, et kas annab tunda kah, et softcore'is rifledega saab suht normaalselt mängitud (hc's need gehwer jms olid suht normaalsed). Ning kuidas masinad sõivad ja just nendesse sissepääsime (betas tankidesse sisenemine oli suht panges ikka).
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 23.11.2008 03:46:21 vasta tsitaadiga

Koerad on ikka väga hea idee +5. Minu Best Streak 18 !!!
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 16:02:55 vasta tsitaadiga

Koerad on ikka väga halb idee -5. Minu Best Streak 4 !!!


no srsly, käivad juba nii närvidele need. Pooldan pigem, et seal oleksid koperdajad. Ebareaalsem, aga ei nemad ei hüppa sulle näkku vähemalt, seega ei ehmata.

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 16:14:37 vasta tsitaadiga

lolomg, koerad ehmatavad !? Pealegi on neid kuulda ja neid on kergesti võimalik maha võtta kasvõi põgene kuskilt redelist ülesse..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 23.11.2008 17:09:17 vasta tsitaadiga

See Call Of Duty Multiplayer on veits normaalsem ei ole granaatide ja õhurünnakutega spammimine nagu cod 4 oli
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 23.11.2008 17:14:59 vasta tsitaadiga

kuidas nii panna et mängu minne läheks kohe multiplayerisse mitte sinna solosse
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 17:17:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kuidas nii panna et mängu minne läheks kohe multiplayerisse mitte sinna solosse

Tavaliselt on kataloogi all ka multiplayeri fail eraldi (enamasti mp lõpuga). Sealt minnes peaksid alati multiplayerisse sattuma.
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aivar88
HV veteran

liitunud: 28.11.2003




sõnum 23.11.2008 17:20:49 vasta tsitaadiga

T2nel kirjutas:
tsitaat:

kuidas nii panna et mängu minne läheks kohe multiplayerisse mitte sinna solosse

Tavaliselt on kataloogi all ka multiplayeri fail eraldi (enamasti mp lõpuga). Sealt minnes peaksid alati multiplayerisse sattuma.

jah on aga ta läheb ikka sinna solosse ja pean sealt eraldi mp minema nagu tavaliselt. eks mingi bug vast siis ..
aga kuhu lähevad mängus tehtud pildid.. ma ei leia, steami all mäng ise
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 20:32:46 vasta tsitaadiga

Dude . kirjutas:
lolomg, koerad ehmatavad !? Pealegi on neid kuulda ja neid on kergesti võimalik maha võtta kasvõi põgene kuskilt redelist ülesse..



neid on küll kuulda, aga ikka ehmatab, kui keegi sulle näkku kargab. Half-Life pole mulle sellepärast kunagi meeldinud

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dude .
HV Guru

liitunud: 11.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 20:58:38 vasta tsitaadiga

Kui koerad tulevad eest, sisi sa ju näed neid sinu poole jooksmas. Seljatagant kuuled samuti tänu surround sound'ile..
_________________
TALUSILDID
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 21:40:42 vasta tsitaadiga

isegi kui ma neid näen, ikka on jube tunne, kui nad näkku hüppavad ja oma häälitsusi teevad.
ja ma kuulen, aga sisi kas ma arvan, et nad veel minu kallal ei ole või ei jõua lihtsalt neid maha lasta

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2008 21:55:21 vasta tsitaadiga

Hetkel level16, kuid kuidagi väga vaevaliselt tulevad need tasemed. Võibolla sellepärast, et ei mängi sellise entusiastiga nagu omal ajal COD4. Sellel sain 24h'ga kõik levelid täis. Ja minumeelest oli lõbusam. Ei tea miks, kuid COD4 MP on siiski etem.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivo80
HV veteran
aivo80

liitunud: 07.02.2008




sõnum 23.11.2008 22:00:01 vasta tsitaadiga

Kellele ema, kellele tütar. Võibolla läheb sulle modern war rohkem peale, kui ww2. Minu jaoks on IIMS täielik nauding.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 23.11.2008 23:33:42 vasta tsitaadiga

Koertel võiks saada ka kaela murda nagu cod4 SP oli, väga mõnus efekt ja pead siiski piisavalt kiire olema.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siLc
HV Guru

liitunud: 22.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 00:55:55 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Koertel võiks saada ka kaela murda nagu cod4 SP oli, väga mõnus efekt ja pead siiski piisavalt kiire olema.

SP-s jah aga koerad on analoog CoD4 MP kopterile, mida teatavasti muul viisil kui selle pihta tina andmise/RPG teel alla lasta ei saanud.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 186
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 24.11.2008 13:50:20 vasta tsitaadiga

COD4 MP FTW! beer_yum.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 24.11.2008 13:56:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood


Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key thumbs_up.gif . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro icon_smile.gif. Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti icon_smile.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 24.11.2008 21:00:37 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
tsitaat:
ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood


Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key thumbs_up.gif . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro icon_smile.gif. Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti icon_smile.gif


Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 21:11:53 vasta tsitaadiga

Goon kirjutas:
tomm2n kirjutas:
tsitaat:
ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood


Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key thumbs_up.gif . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro icon_smile.gif. Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti icon_smile.gif


Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt icon_neutral.gif

Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 24.11.2008 21:14:13 vasta tsitaadiga

Nu mis muud kui palju õnne siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.11.2008 21:27:40 vasta tsitaadiga

Goon, Ilmselt hetkel tomm2n, eksis summaga icon_wink.gif
Selline vastus tuli mulle mailile
tsitaat:
Teil on vaja lihtsalt selle plaadi läbi meie internetipoodi osta. Arve tuleb mailile. Aga teil pole vaja mostimaksu maksta. lihstalt makste 245 krooni. Lugupidumisega, Gamepood

Tuli ka kenasti "tsekk" mailile jne seega kui probleeme tekib siis on tõestus olemas 8) Pealegi 245.- pole teab mis raha mida taga nutta icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 21:30:42 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Goon, Ilmselt hetkel tomm2n, eksis summaga icon_wink.gif
Selline vastus tuli mulle mailile
tsitaat:
Teil on vaja lihtsalt selle plaadi läbi meie internetipoodi osta. Arve tuleb mailile. Aga teil pole vaja mostimaksu maksta. lihstalt makste 245 krooni. Lugupidumisega, Gamepood

Tuli ka kenasti "tsekk" mailile jne seega kui probleeme tekib siis on tõestus olemas 8) Pealegi 245.- pole teab mis raha mida taga nutta icon_lol.gif

Minule tuli küll vastus, et (infoks - soovisin kahte keyd):
Ostate selle mängu läbi meie internetipoodi. Teil tuleb meilile arve, aga teil on vaja lihtsalt 400 krooni maksta. Kui makse tuleb, hohe saatme teile neid cd-keyid
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 21:31:29 vasta tsitaadiga

lihtsalt key saab ka osta v?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.11.2008 21:33:05 vasta tsitaadiga

apelsin16, Tundub nii icon_lol.gif Kuigi hetkel veel siiski "kahtlane" see teema eusa_think.gif Eks näis maksan selle 245.- ää ja vaatab mis saab icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2008 22:32:35 vasta tsitaadiga

Mis seal kahtlast on? Andricost saab minumeelest samamoodi osta icon_rolleyes.gif Et Key saadetakse meilile .
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 24.11.2008 22:48:01 vasta tsitaadiga

See,et hinnad erinevad on veitsa kahtlane icon_lol.gif A just hetkel tegin ära makse thumbs_up.gif seega eks ole näha nüüd icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 24.11.2008 23:40:00 vasta tsitaadiga

Jepp mulle tuli ka arve 245.- eeku. Aga maksin 200.- nagu eelnevalt Gamepood mulle kirjutas. Mõne aja pärast oli juba key postkastis.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 25.11.2008 10:50:13 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Goon kirjutas:
tomm2n kirjutas:
tsitaat:
ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood


Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key thumbs_up.gif . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro icon_smile.gif. Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti icon_smile.gif


Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt icon_neutral.gif

Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta.


Profiiliga seotud küll aga sellisel juhul ei tohiks ju mängu ülce maha lasta ja uuesti installida, kas siis ainukeseks nö. parooliks on kasutajanimi ?
Keegi, kes selle etapi läbi teeb võiks muljetada, kas rank jääb jne...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 11:05:56 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
Jepp mulle tuli ka arve 245.- eeku. Aga maksin 200.- nagu eelnevalt Gamepood mulle kirjutas. Mõne aja pärast oli juba key postkastis.

see tähendab et kui plaati ei taha siis saab 45kr+post odavamalt. mul pole ka selle venekeelse mänguga midagi peale hakata, sellepärast tunnen huvi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 25.11.2008 11:15:23 vasta tsitaadiga

-Kecco- kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
Goon kirjutas:
tomm2n kirjutas:
tsitaat:
ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood


Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key thumbs_up.gif . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro icon_smile.gif. Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti icon_smile.gif


Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt icon_neutral.gif

Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta.


Profiiliga seotud küll aga sellisel juhul ei tohiks ju mängu ülce maha lasta ja uuesti installida, kas siis ainukeseks nö. parooliks on kasutajanimi ?
Keegi, kes selle etapi läbi teeb võiks muljetada, kas rank jääb jne...


Arvatavasti on ainult oluline see, et sama keyga ei saa korraga samal ajal mitu inimest onlines mängida. Ise sain ilma probleemideta nii kodus kui tööl sama keyga onlines profiili teha ja mängida. Uue profiiliga algab rank muidugi nullist ja mingit online databaset pole.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kecco-
HV kasutaja
-Kecco-

liitunud: 15.07.2008




sõnum 25.11.2008 11:18:01 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
-Kecco- kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
Goon kirjutas:
tomm2n kirjutas:
tsitaat:
ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood


Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key thumbs_up.gif . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro icon_smile.gif. Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti icon_smile.gif


Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt icon_neutral.gif

Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta.


Profiiliga seotud küll aga sellisel juhul ei tohiks ju mängu ülce maha lasta ja uuesti installida, kas siis ainukeseks nö. parooliks on kasutajanimi ?
Keegi, kes selle etapi läbi teeb võiks muljetada, kas rank jääb jne...


Arvatavasti on ainult oluline see, et sama keyga ei saa korraga samal ajal mitu inimest onlines mängida. Ise sain ilma probleemideta nii kodus kui tööl sama keyga onlines profiili teha ja mängida. Uue profiiliga algab rank muidugi nullist ja mingit online databaset pole.


Krt, siis nats jama, võiks ranki kergelt kuhugi database ära saveda vahetevahel vms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2008 12:07:58 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Minule tuli küll vastus, et (infoks - soovisin kahte keyd):
Ostate selle mängu läbi meie internetipoodi. Teil tuleb meilile arve, aga teil on vaja lihtsalt 400 krooni maksta. Kui makse tuleb, hohe saatme teile neid cd-keyid


Niih, minu legend oli siis selline: tellisin 2 seriali, saadeti ülalkirjutatud teade, tegin internetipoes tellimuse, saadeti arve, kus oli peal hinnaks märgitud 490 EEK + 35 EEK transport = 525 EEK; Sellest summast maksin ära 400 EEK (selgitusse arve number ja lisaks, et makse on ainult serialide eest) ja maili peale saadeti kenasti kaks seriali.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Call of Duty: World at War mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.