|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
20.11.2008 20:30:00
|
|
|
| AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid?
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
20.11.2008 21:42:14
|
|
|
| Aah kirjutas: |
| AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid? |
Uuenda videokaarti draiverid ära
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
20.11.2008 23:39:31
|
|
|
Hardcore mode pole ikka päris see mis olema peaks. Võrreldes cod4 on ikka suur vahe sees.
A`la 5 laksu ennem kui mees kukub kuigi kasutan riflet (stg44) ja kiirtuli peal.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
21.11.2008 00:13:28
|
|
|
kas vene versiooni ka kuskil müügis?
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
21.11.2008 07:19:16
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| kas vene versiooni ka kuskil müügis? |
Kui keegi kuskil supermarketites märkkab, siis informeerige AHV-e palun
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Meshboy28
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.12.2007

|
21.11.2008 07:49:50
|
|
|
| Aah kirjutas: |
| AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid? |
See on hetkel üleüldine viga ja nimeks tal "Black Screen" ja sinu arvutil pole viga midagi. Pidi olema väga paljudel see jama ja loodetavasti järgmise patchiga asi parandatakse. Kõikidel see viga kusjuures ei esinegi. Ma ei tea täpselt, kas see pidi AMD protsessoritel rohkem esinema. Mu sõbral ka ei läinud tööle, aga endal töötas õlitatult. Ma ei saa aru, et Patch pole välja lastud ja mängu tegijad vaikivad sellest veel ikka.
_________________ Futurist |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aah
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.09.2007
|
21.11.2008 10:00:32
|
|
|
| Meshboy28 kirjutas: |
| Aah kirjutas: |
| AMD 3200+ (939), 2GB ram, 8600GT, no ei hakka mäng tööle. Viskab pildi mustaks ja kõik. SP peab restardi tegema aga MP saab kuidagi selle pildi eest ära. VGA , AC97, directx, cpu, uuendatud. Xp-l sp3 peal.Igas crysised ja farcryid töötavad aga see COD osa jurab. On kellelgi ideid? |
See on hetkel üleüldine viga ja nimeks tal "Black Screen" ja sinu arvutil pole viga midagi. Pidi olema väga paljudel see jama ja loodetavasti järgmise patchiga asi parandatakse. Kõikidel see viga kusjuures ei esinegi. Ma ei tea täpselt, kas see pidi AMD protsessoritel rohkem esinema. Mu sõbral ka ei läinud tööle, aga endal töötas õlitatult. Ma ei saa aru, et Patch pole välja lastud ja mängu tegijad vaikivad sellest veel ikka. |
aaaa selles see asi siis ongi. Isegi 1.1 patch ei aita. Samalaadi kala oli kunagi vist AOE III-ga. Prose tõmbas sagedused alla ja mäng ei hakanud tööle kuna pidas seda liiga lahjaks
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vello.
HV kasutaja

liitunud: 13.03.2006
|
21.11.2008 19:09:21
|
|
|
| Väga hea II maailmasõja mäng. Olen kuskil poole peal. Graafika on mega.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
21.11.2008 20:01:43
|
|
|
Kas selle vene versiooni serial toimib inglisekeelse Multiplayeriga?
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
21.11.2008 20:16:33
|
|
|
| Peaks nagu toimima.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
21.11.2008 22:51:01
|
|
|
| mis commandiga te fpsi näha saate? cg_drawfps 1/2/3 ei tööta nagu või olen ma millestki valesti aru saanud ?
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
21.11.2008 22:54:22
|
|
|
| DyFendeX kirjutas: |
| mis commandiga te fpsi näha saate? cg_drawfps 1/2/3 ei tööta nagu või olen ma millestki valesti aru saanud ? |
Mx frapsi ei kasuta?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
21.11.2008 22:56:55
|
|
|
Fpsi sai nii näha, et (Vista all) c:/Users/Sinu-user/AppData/Local/Activision/CoDWaW/players/profiles/enda profiil ja sealt võtad config_mp lahti. otsid Drawfps ja "On"
Xp all võib sama teekond olla, aga kindel ei ole.
Mul näitab nii fpsi.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
22.11.2008 21:13:15
|
|
|
Sain ise täna 3 eksemplari Gamepood.ee 'st kätte. Toodi ukse taha . Varsti proovin co-opi ära zombidega
e: teadmiseks siis teistele, et ärge küsige neid võtmeid. Kõik on juba sõpradele läinud.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
22.11.2008 21:24:52
|
|
|
| Kõik toimib nagu cod4-s? inglise keelne codwaw ja vene key, saab teha online kasutaja jne?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
unks
HV kasutaja
liitunud: 05.10.2006
|
22.11.2008 21:26:42
|
|
|
| symmi kirjutas: |
| Kõik toimib nagu cod4-s? inglise keelne codwaw ja vene key, saab teha online kasutaja jne? |
Jep, tean oma kogemustest
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
22.11.2008 21:53:15
|
|
|
Ei usu, et sellel originaali ostan, aga beta järgi suht normaalne, et 250 gamepood'ist kärab küll.. Muidu neile, kes mängisid betat ja mängivad ka nüüd, kui palju mängu on parandatud. Ma tean näiteks, et vähemalt nüüd ilmub HC's radar, kui UAV kutsuda (esimene patch vast oli vms) ning ka rohkem tasakaalustatud on relvad, et kas annab tunda kah, et softcore'is rifledega saab suht normaalselt mängitud (hc's need gehwer jms olid suht normaalsed). Ning kuidas masinad sõivad ja just nendesse sissepääsime (betas tankidesse sisenemine oli suht panges ikka).
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
23.11.2008 03:46:21
|
|
|
Koerad on ikka väga hea idee +5. Minu Best Streak 18 !!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.11.2008 16:02:55
|
|
|
Koerad on ikka väga halb idee -5. Minu Best Streak 4 !!!
no srsly, käivad juba nii närvidele need. Pooldan pigem, et seal oleksid koperdajad. Ebareaalsem, aga ei nemad ei hüppa sulle näkku vähemalt, seega ei ehmata.
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
23.11.2008 16:14:37
|
|
|
lolomg, koerad ehmatavad !? Pealegi on neid kuulda ja neid on kergesti võimalik maha võtta kasvõi põgene kuskilt redelist ülesse..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
23.11.2008 17:09:17
|
|
|
| See Call Of Duty Multiplayer on veits normaalsem ei ole granaatide ja õhurünnakutega spammimine nagu cod 4 oli
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
23.11.2008 17:14:59
|
|
|
| kuidas nii panna et mängu minne läheks kohe multiplayerisse mitte sinna solosse
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
23.11.2008 17:17:29
|
|
|
| tsitaat: |
kuidas nii panna et mängu minne läheks kohe multiplayerisse mitte sinna solosse
|
Tavaliselt on kataloogi all ka multiplayeri fail eraldi (enamasti mp lõpuga). Sealt minnes peaksid alati multiplayerisse sattuma.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aivar88
HV veteran
liitunud: 28.11.2003
|
23.11.2008 17:20:49
|
|
|
| T2nel kirjutas: |
| tsitaat: |
kuidas nii panna et mängu minne läheks kohe multiplayerisse mitte sinna solosse
|
Tavaliselt on kataloogi all ka multiplayeri fail eraldi (enamasti mp lõpuga). Sealt minnes peaksid alati multiplayerisse sattuma. |
jah on aga ta läheb ikka sinna solosse ja pean sealt eraldi mp minema nagu tavaliselt. eks mingi bug vast siis ..
aga kuhu lähevad mängus tehtud pildid.. ma ei leia, steami all mäng ise
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.11.2008 20:32:46
|
|
|
| Dude . kirjutas: |
| lolomg, koerad ehmatavad !? Pealegi on neid kuulda ja neid on kergesti võimalik maha võtta kasvõi põgene kuskilt redelist ülesse.. |
neid on küll kuulda, aga ikka ehmatab, kui keegi sulle näkku kargab. Half-Life pole mulle sellepärast kunagi meeldinud
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dude .
HV Guru
liitunud: 11.10.2007
|
23.11.2008 20:58:38
|
|
|
Kui koerad tulevad eest, sisi sa ju näed neid sinu poole jooksmas. Seljatagant kuuled samuti tänu surround sound'ile..
_________________ TALUSILDID |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
23.11.2008 21:40:42
|
|
|
isegi kui ma neid näen, ikka on jube tunne, kui nad näkku hüppavad ja oma häälitsusi teevad.
ja ma kuulen, aga sisi kas ma arvan, et nad veel minu kallal ei ole või ei jõua lihtsalt neid maha lasta
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
23.11.2008 21:55:21
|
|
|
Hetkel level16, kuid kuidagi väga vaevaliselt tulevad need tasemed. Võibolla sellepärast, et ei mängi sellise entusiastiga nagu omal ajal COD4. Sellel sain 24h'ga kõik levelid täis. Ja minumeelest oli lõbusam. Ei tea miks, kuid COD4 MP on siiski etem.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivo80
HV veteran

liitunud: 07.02.2008
|
23.11.2008 22:00:01
|
|
|
| Kellele ema, kellele tütar. Võibolla läheb sulle modern war rohkem peale, kui ww2. Minu jaoks on IIMS täielik nauding.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
23.11.2008 23:33:42
|
|
|
| Koertel võiks saada ka kaela murda nagu cod4 SP oli, väga mõnus efekt ja pead siiski piisavalt kiire olema.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
24.11.2008 00:55:55
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| Koertel võiks saada ka kaela murda nagu cod4 SP oli, väga mõnus efekt ja pead siiski piisavalt kiire olema. |
SP-s jah aga koerad on analoog CoD4 MP kopterile, mida teatavasti muul viisil kui selle pihta tina andmise/RPG teel alla lasta ei saanud.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
24.11.2008 13:50:20
|
|
|
COD4 MP FTW!
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
24.11.2008 13:56:40
|
|
|
| tsitaat: |
| ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood |
Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro . Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
24.11.2008 21:00:37
|
|
|
| tomm2n kirjutas: |
| tsitaat: |
| ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood |
Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro . Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti  |
Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
24.11.2008 21:11:53
|
|
|
| Goon kirjutas: |
| tomm2n kirjutas: |
| tsitaat: |
| ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood |
Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro . Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti  |
Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt  |
Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
24.11.2008 21:14:13
|
|
|
Nu mis muud kui palju õnne siis
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.11.2008 21:27:40
|
|
|
Goon, Ilmselt hetkel tomm2n, eksis summaga
Selline vastus tuli mulle mailile
| tsitaat: |
Teil on vaja lihtsalt selle plaadi läbi meie internetipoodi osta. Arve tuleb mailile. Aga teil pole vaja mostimaksu maksta. lihstalt makste 245 krooni. Lugupidumisega, Gamepood
|
Tuli ka kenasti "tsekk" mailile jne seega kui probleeme tekib siis on tõestus olemas 8) Pealegi 245.- pole teab mis raha mida taga nutta
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
24.11.2008 21:30:42
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Goon, Ilmselt hetkel tomm2n, eksis summaga
Selline vastus tuli mulle mailile
| tsitaat: |
Teil on vaja lihtsalt selle plaadi läbi meie internetipoodi osta. Arve tuleb mailile. Aga teil pole vaja mostimaksu maksta. lihstalt makste 245 krooni. Lugupidumisega, Gamepood
|
Tuli ka kenasti "tsekk" mailile jne seega kui probleeme tekib siis on tõestus olemas 8) Pealegi 245.- pole teab mis raha mida taga nutta  |
Minule tuli küll vastus, et (infoks - soovisin kahte keyd):
Ostate selle mängu läbi meie internetipoodi. Teil tuleb meilile arve, aga teil on vaja lihtsalt 400 krooni maksta. Kui makse tuleb, hohe saatme teile neid cd-keyid
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
24.11.2008 21:31:29
|
|
|
| lihtsalt key saab ka osta v?
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.11.2008 21:33:05
|
|
|
apelsin16, Tundub nii Kuigi hetkel veel siiski "kahtlane" see teema Eks näis maksan selle 245.- ää ja vaatab mis saab
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
24.11.2008 22:48:01
|
|
|
See,et hinnad erinevad on veitsa kahtlane A just hetkel tegin ära makse seega eks ole näha nüüd
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
24.11.2008 23:40:00
|
|
|
| Jepp mulle tuli ka arve 245.- eeku. Aga maksin 200.- nagu eelnevalt Gamepood mulle kirjutas. Mõne aja pärast oli juba key postkastis.
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
25.11.2008 10:50:13
|
|
|
| Maxxxim kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| tomm2n kirjutas: |
| tsitaat: |
| ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood |
Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro . Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti  |
Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt  |
Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta. |
Profiiliga seotud küll aga sellisel juhul ei tohiks ju mängu ülce maha lasta ja uuesti installida, kas siis ainukeseks nö. parooliks on kasutajanimi ?
Keegi, kes selle etapi läbi teeb võiks muljetada, kas rank jääb jne...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
25.11.2008 11:05:56
|
|
|
| tomm2n kirjutas: |
| Jepp mulle tuli ka arve 245.- eeku. Aga maksin 200.- nagu eelnevalt Gamepood mulle kirjutas. Mõne aja pärast oli juba key postkastis. |
see tähendab et kui plaati ei taha siis saab 45kr+post odavamalt. mul pole ka selle venekeelse mänguga midagi peale hakata, sellepärast tunnen huvi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tomm2n
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.11.2005

|
25.11.2008 11:15:23
|
|
|
| -Kecco- kirjutas: |
| Maxxxim kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| tomm2n kirjutas: |
| tsitaat: |
| ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood |
Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro . Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti  |
Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt  |
Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta. |
Profiiliga seotud küll aga sellisel juhul ei tohiks ju mängu ülce maha lasta ja uuesti installida, kas siis ainukeseks nö. parooliks on kasutajanimi ?
Keegi, kes selle etapi läbi teeb võiks muljetada, kas rank jääb jne... |
Arvatavasti on ainult oluline see, et sama keyga ei saa korraga samal ajal mitu inimest onlines mängida. Ise sain ilma probleemideta nii kodus kui tööl sama keyga onlines profiili teha ja mängida. Uue profiiliga algab rank muidugi nullist ja mingit online databaset pole.
|
|
| Kommentaarid: 159 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kecco-
HV kasutaja

liitunud: 15.07.2008
|
25.11.2008 11:18:01
|
|
|
| tomm2n kirjutas: |
| -Kecco- kirjutas: |
| Maxxxim kirjutas: |
| Goon kirjutas: |
| tomm2n kirjutas: |
| tsitaat: |
| ostate läbi meie internetipoodi, aga on lihtsalt vaja 200 krooni maksta ja postimaks ei ole ka vaja, seest saatme teile key meiliga. Lugupidamisega, Gamepood |
Keda karp ei huvita, siis nii saab soodsalt orika key . Vastused tulid ka Gamepood poolt kiiresti. Väga pro . Jääb üle vaid loota, et key läks ikka nende poolt nüüd prügikasti  |
Yeah right läks see key prügikasti ... Mis sa arvad et nad tahavad kahjumisse jääda? Koos karbiga maksab ju üle 200 krooni. Ja mis takistab neid "kogemata" järgmisele seda sama keyd anda ja 200 eeku küsida? Good Luck pärast tõestamisel et sa ostsid midagi sealt  |
Call od Duty-s on iga key seotud profiilidega, mis selle key-ga installeeritud mängus on tehtud, seega on võimatu ühte key-d mitmele inimesele müüa. Mina näiteks kavatsen samamoodi osta. |
Profiiliga seotud küll aga sellisel juhul ei tohiks ju mängu ülce maha lasta ja uuesti installida, kas siis ainukeseks nö. parooliks on kasutajanimi ?
Keegi, kes selle etapi läbi teeb võiks muljetada, kas rank jääb jne... |
Arvatavasti on ainult oluline see, et sama keyga ei saa korraga samal ajal mitu inimest onlines mängida. Ise sain ilma probleemideta nii kodus kui tööl sama keyga onlines profiili teha ja mängida. Uue profiiliga algab rank muidugi nullist ja mingit online databaset pole. |
Krt, siis nats jama, võiks ranki kergelt kuhugi database ära saveda vahetevahel vms.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maxxxim
HV kasutaja
liitunud: 15.10.2003
|
25.11.2008 12:07:58
|
|
|
| Maxxxim kirjutas: |
Minule tuli küll vastus, et (infoks - soovisin kahte keyd):
Ostate selle mängu läbi meie internetipoodi. Teil tuleb meilile arve, aga teil on vaja lihtsalt 400 krooni maksta. Kui makse tuleb, hohe saatme teile neid cd-keyid |
Niih, minu legend oli siis selline: tellisin 2 seriali, saadeti ülalkirjutatud teade, tegin internetipoes tellimuse, saadeti arve, kus oli peal hinnaks märgitud 490 EEK + 35 EEK transport = 525 EEK; Sellest summast maksin ära 400 EEK (selgitusse arve number ja lisaks, et makse on ainult serialide eest) ja maili peale saadeti kenasti kaks seriali.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
100 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|