Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed Undercover märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 19.11.2008 21:24:23 vasta tsitaadiga

sorry , see mäng on täielik PASK ! endal ka most wanted arvutis ja kõvasti parem thumbs_up.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:28:11 vasta tsitaadiga

Rudolf112 kirjutas:
Evil14 kirjutas:

Minu praegune sõidumasin. icon_rolleyes.gif icon_smile.gif
Ilus Audi, aga see tagant tulev AI auto on veel "ilusam". icon_lol.gif

Saaks ainult toda tagumist AI autot tuunida, siis ma teeksin tollest veel masina icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:36:31 vasta tsitaadiga

see nfs aitab kuidagi moodi isegi mängida, graafika pole just kõige parem, grid omab endiselt,
-- wide resod puudu´
-- vahevideod ajavad oksele, nagu igal nfsil
ühesõnaga pole midagi erilist , mängitav,
-- halb muusikavalik
---- äärmiselt ebareaalne teelpüsivus, aga noh see on ju niid foor spiid
++ suured suured edusammud eelmise osa ees
6,5/10


viimati muutis nolifer 19.11.2008 22:08:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:45:00 vasta tsitaadiga

Kohati on muusika väga hea, siis tuleb jälle selline saan hulka et "nomaitea" icon_confused.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.11.2008 21:46:40 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kohati on muusika väga hea, siis tuleb jälle selline saan hulka et "nomaitea" icon_confused.gif

Jah muusika on tõesti päris hea.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.11.2008 21:48:49 vasta tsitaadiga

Muusika valik meenutab natuke kunagiseid Nitendo mänge ,kus pidid skuutriga ringi sõitma jne.
Kohati päris mõnus, rahustav.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 19.11.2008 21:49:41 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Muusika valik meenutab natuke kunagiseid Nitendo mänge ,kus pidid skuutriga ringi sõitma jne.
Kohati päris mõnus, rahustav.

Kehval mängul mis närvi ajab, peabki olema rahustav muusika. icon_lol.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:52:46 vasta tsitaadiga

EA mängudel suht alati hea soundtrack olnud IMO. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 21:53:24 vasta tsitaadiga

henri200 kirjutas:
EA mängudel suht alati hea soundtrack olnud IMO. thumbs_up.gif


Ei vaidle vastu.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:06:53 vasta tsitaadiga

ma hakkasin ka veidi proovima, praegu päevas 1 zonehaaval mängin, muidu tüütab ära. pole midagi erilist see mäng, mõnes mõttes edasiminek, mõnes mõttes tagasiminek.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 19.11.2008 22:23:07 vasta tsitaadiga

nolifer kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Kas tundub v hakkab mingi rahu siia teemasse tulema beer_yum.gif

1 küsimus, mida krt te selles seerias leiate, no ma lihtsalt ei saa aru okse
päris elust vaheldus, nolifer

ja mängus on wide resod täiesti olemas icon_rolleyes.gif

ja kas keegi veel seda rooliga pelab icon_question.gif
900 kraadiga on küll fantast icon_razz.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:38:01 vasta tsitaadiga

libe, kahjuks pole veel rooli soetanud, endal auto garaažis ja saan roolid palju süda lustib, eriti mõnus sellise pakasega mis juba väljas on thumbs_up.gif
Mina ütleks küll, et see mäng on rohkem edasiminek kui tagasitulek.. icon_wink.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keikz!
HV kasutaja
Keikz!

liitunud: 23.09.2006




sõnum 19.11.2008 22:42:30 vasta tsitaadiga

huvitav kas läpkaal läheb tööle? ordi enduro 7280bf,core 2 duo 1.86,nvidia geforce 7600 go 256,1gb ram 3dmarko3 8.5k
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:43:24 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
libe, kahjuks pole veel rooli soetanud, endal auto garaažis ja saan roolid palju süda lustib, eriti mõnus sellise pakasega mis juba väljas on thumbs_up.gif
Mina ütleks küll, et see mäng on rohkem edasiminek kui tagasitulek.. icon_wink.gif

Räige ikka milline lahkarvamus on mängijate vahel icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henri200
HV veteran

liitunud: 31.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 22:56:16 vasta tsitaadiga

Keikz! kirjutas:
huvitav kas läpkaal läheb tööle? ordi enduro 7280bf,core 2 duo 1.86,nvidia geforce 7600 go 256,1gb ram 3dmarko3 8.5k


Kindlasti jookseb. Iseasi kui hästi icon_razz.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:02:03 vasta tsitaadiga

Oh jah. Tundub nagu oleks see mäng pidanud enne Most Wantedit välja tulema. Häirib ,see metsikult ,et graafika suht põhjas ,aga auto on ikka sakiline :S Mängitav siiski. Ei näe põhjust hüpata nagu tiines pubekas ja PASK! karjuda icon_rolleyes.gif
_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:03:34 vasta tsitaadiga

Ehk tuleb mingi 1Gb patch välja mis need vead parandab kunagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:09:39 vasta tsitaadiga

Oi ma armastan seda pela. Hetkel lammutan absull kõike Nissan R35ga.
Täistuuning peal ja manual tuuninguga max speed tuleb 257.1mph e 411kmph..

Varsti ostab Veyroni ka ära, siis vaatab millega see hakkama saab.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:11:56 vasta tsitaadiga

tjah, GT-R'i 3.8 V6 ei tohiks ükskõik mis chip tuuninguga 400 sisse võtta, aga see selleks icon_smile.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 19.11.2008 23:14:55 vasta tsitaadiga

teised turpsid peale ja täitsa võimalik
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.11.2008 23:19:29 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Oi ma armastan seda pela. Hetkel lammutan absull kõike Nissan R35ga.
Täistuuning peal ja manual tuuninguga max speed tuleb 257.1mph e 411kmph..

Varsti ostab Veyroni ka ära, siis vaatab millega see hakkama saab.


heh huvitav kui seda veyroni saab ka tuunida mootorit jne 3 taset kui teisi siis mis selle maks kiiruseks tuleks ? 600+ ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:46:52 vasta tsitaadiga

notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:55:39 vasta tsitaadiga

Ei noh, NFS on NFS, Ma kütan R35ga mingi 230mph ja vaatan äkki, et mingi mendi SUV paneb mööda must...
Normaalne.

Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis Worm390 20.11.2008 00:04:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2008 23:57:08 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah.
sama kala ka mul, niimoodi toimub ka autosculpti tehes, liigutad % edasi, ootad mõne sekundi, näed tulemust. kaardiks 8800GTS, ram 2gb ja prose c2d e6750

Worm, kahjuks see nii on jah, äärmiselt häiriv...
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 00:02:40 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
puik17 kirjutas:
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah.
sama kala ka mul, niimoodi toimub ka autosculpti tehes, liigutad % edasi, ootad mõne sekundi, näed tulemust. kaardiks 8800GTS, ram 2gb ja prose c2d e6750

Worm, kahjuks see nii on jah, äärmiselt häiriv...

Ma ei ole oodanud, mul tuli tulemus nii kui jäin seisma ja uuesti liigutasin kohe. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.11.2008 00:05:01 vasta tsitaadiga

kas kuidagi ei saa bluri ja bloomi maha keerata gf kaaartidel sellise progega nagu 6.03_nvidia_system_tools'ga
Spoiler Spoiler Spoiler

sealt midagi ära keelates? või siiski mitte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 00:17:11 vasta tsitaadiga

blur on on ikka hea minumeelest, varjab ära kõik kandilised nurgad, ilma näeb ikka väga kole välja see linn, aga jah natuke üle on sellega pingutatud
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caarel123
HV veteran
caarel123

liitunud: 14.12.2006




sõnum 20.11.2008 00:51:36 vasta tsitaadiga

kellel C2D proovige seda nippi
http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?threadID=463302
ml aitas kll, nüüd jookseb nagu siid

_________________
Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole!
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.11.2008 01:03:58 vasta tsitaadiga

see mäng on ikka rets kui aus olla ... 10 restarti järjest kuna kohe panen matsu sest autot on võimatu kontrollida
autoks see 69a camaro ja sõiduks on mingi minut aega ees sõitmist ja vastaseks on audi tt
pmst esimesest kurvist jõuab suht ligidale ja siis see audi järsult keerab kuhugi ära ja mul lihtsalt auto ei keera
siis korra sai otse sõidetud ja nitro (suht mõttetu element palju juurde küll ei anna kiirusele on ta srong või kaua kestab vahet pole) antud kõvasti ja kohe mingisse hüppesse ja sealt üle kuudi mingisse trappi kust auto lendas maast mingi nelja krdse maja kõrgusele ja enam lihtsalt polnud võimalik kätte saada
korra sain mööda ka ja siis kui mingisse kurvi läksin siis ei teind suurt midagi ja audi läks jälle mööda ja auto triblab üheltpoolt teiselepoole teed mida võimatu kontrollida

see on lihtsalt rets ja siis vahepeal kaob tee ära on lihtsalt valge pilt millesse sõites läheb see siniseks ja on nagu mendi effect mis omakorda ajab jälle mängu sassi isegi kui klaverit ei puudu
sellised teed nagu seal on kõrvalteed ja need kividega teed millest meil põhiliselt hoovis parklaid tehakse on nii libedad et isegi otse sõites keerab kas vasakule või paremale

siis oli mentide eest ära sõit meganega sama laks lihtsalt pole võimalik sõita kuna kohapealt üritad mentide vahelt läbi sõita vajutades aint gaasi ja auto sõidab ringirattast
ma ei tea on see aint mul nii või teistel ka?
proovisin panna sensitive 100% peale tundus algul natuke parem kuid eriti vahet neil ei tee
autod liiguvad oma kiirse kohta ka kuidagi jube aeglaselt ja käituvad ka kuidagi jube haledalt
vanemates nfs mängudes võisid minna kurvi gaas põhjas jne ei olnd mingeid probleeme
siin on mingi teema et lähed 90 kraadisesse kurvi lased gaasi korra lahti ja vajutad väheke paremale/vasakule auto on kohe sisekurvis vastu seina ja sealt kohe põrkab välis kurvi otse seina
see on lihtsalt jube
krt isegi midnight club LA xbox-i peal oli parem kuigi ma vihkan xbox pulti ta haiglase ebamugavuse tõttu
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 01:38:40 vasta tsitaadiga

Keegi privage mulle savegame kui teil on Veyron olemas icon_razz.gif
Ma niikaua pelan Gran Turismo 5 parem, seda Undercover käkki on võimatu pelada icon_lol.gif icon_sad.gif
.....



8)



_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KrikU
HV veteran

liitunud: 14.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 02:15:38 vasta tsitaadiga

Thats the spirit man, platoon! Sellele saavad vastu ainult Porsche Unleashed ja NFS1 ja NFS2. NFS3 jätame vahele kuna NFS4 tegi NFS3-st täiusliku mängu omal ajal. Lisarajad, interneti toe ja damage ning läbipaistvad klaasid autodele. Mäng kus sai radadel lülitada sisse vihma ja/või ööreziimi,. Ainuke asi, et soundtrackid olid kuni 3-nda osani üleprahi, edasi pole miskit nii head enam tulnud minu jaoks. NFS Hot Pursit 2 oli oma graafika poolest väga hea, aga mängu interface, võimalused jms olid nagu lõpetamata, sellest oleks saanud ka ideaalse mängu lõpuks. Esimene Underground oli tuunimisega ilma tegev mäng ja meeldis mulle täitsa. Edasi võiks mainida ainult Most Wantedit.

Teemaväline, aga kõlbab küll sellise ilmselgelt NFS-ide häbipleki juurde jutustamiseks.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 02:55:22 vasta tsitaadiga

Sain juba oma savegame icon_lol.gif

Veyron tundub võimas olema küll icon_biggrin.gif

Tegin James May-d järgi icon_biggrin.gif
403Km\h





edit: mõni pilt veyronist veel






Rohkem midagi selle mängu juures head pole icon_lol.gif ahjaa, Mclaren F1 nüüd proovima

edit: Mclaren F1 - Top Speed oli 391Km\h


_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 03:16:46 vasta tsitaadiga

Mängule paneks siis punktikese suure autode valiku eest, punktikese häälte eest (ei olnud midagi erilist, aga olid olemas)
Ja OST eest ka pool punkti (see muidugi sügavalt individuaalne)
kokku 2,5/10...mis on ka umbes see, mida see saast väärt on thumbs_down.gif
Juhitavust pole ollagi, graafika on väga ruuduline - olgu siis FSAA või ärgu olgu seda teps mitte.
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 03:29:55 vasta tsitaadiga

Ma ei saa lihtsalt sellest aru, et kuda inimesed, kes teevad suure avatud maailma Rockstar GTA seeriatega teevad HAIGELT hea mängu, haigelt palju detaile ja neil on stoori väga kõva punkt, story on eespool graafikat jne. Aga NeedForSpeed, mis on mõeldud autodele ei suudeta mitte kottigi panna kinnisesse avatud maailma, ei inimesi, ei prügikaste, ei midagi... täiesti EMPTY.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.11.2008 06:57:58 vasta tsitaadiga

00bandiit0 kirjutas:
puik17 kirjutas:
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah.
sama kala ka mul, niimoodi toimub ka autosculpti tehes, liigutad % edasi, ootad mõne sekundi, näed tulemust. kaardiks 8800GTS, ram 2gb ja prose c2d e6750

Worm, kahjuks see nii on jah, äärmiselt häiriv...
paistab et see mure on hetkel ainult nvidia kaartidega, vähemalt vanematega

ja juhitavust pole sel mängul ainult klaveriga mängides või siis lihtsalt ei oska ja taha harjuda
ning siis soovite simulaatorit, klaveriga on rattad otse, rattad risti
kui nfs'i rooli ja forcega sõita, siis on kenasti tunda suure hoo pealt rooli järsku keerates, et rattad risti ja lihtsalt libisevad
selle vastu aitab vähema keeramine

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 20.11.2008 07:27:24 vasta tsitaadiga

Eriti loogiline jah et 200km/h järsku keerates lähevad rattad risti ja auto libiseb lihtsalt edasi icon_lol.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.11.2008 07:55:58 vasta tsitaadiga

Mine saatesse targem kui 5b ja tõesta meile
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 08:02:43 vasta tsitaadiga

Evil14 kirjutas:
libe, kahjuks pole veel rooli soetanud, endal auto garaažis ja saan roolid palju süda lustib, eriti mõnus sellise pakasega mis juba väljas on thumbs_up.gif
Mina ütleks küll, et see mäng on rohkem edasiminek kui tagasitulek.. icon_wink.gif


Oma autoga ma küll ei julge sedasi sõita, ei raatsi kiirustki ületada icon_biggrin.gif

Aga kas seda seeriat on võimalik siis rooliga ka sõita? Paeb ära proovima... icon_razz1.gif

Muide, millal suprale küüned taha saab?? Mul ülejäänu suht savi icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 20.11.2008 08:12:05 vasta tsitaadiga

mina sõidan 900 kraadise rooliga
eks ta paras võimlemine ole, aga keerab küll täpselt nii kuidas keeran

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.11.2008 12:32:09 vasta tsitaadiga

caarel123 kirjutas:
kellel C2D proovige seda nippi
http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?threadID=463302
ml aitas kll, nüüd jookseb nagu siid


aitäh 8)
vat see on Core 2 Duo nipp, mis paneb m2ngu jooksma nagu siidi icon_smile.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 12:42:25 vasta tsitaadiga

busta, oled järgi proovinud w?
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.11.2008 12:57:34 vasta tsitaadiga

denis28 kirjutas:
busta, oled järgi proovinud w?


just proovisin, imelihtne ja toimib mul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 20.11.2008 13:01:19 vasta tsitaadiga

Uute NFS seeriate viga ongi see ,et suurem rõhk läheb rooli peale.
Lihtne inimene tahaks klaveriga mängida seda.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
busta
HV veteran
busta

liitunud: 10.10.2003




sõnum 20.11.2008 13:09:28 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Uute NFS seeriate viga ongi see ,et suurem rõhk läheb rooli peale.
Lihtne inimene tahaks klaveriga mängida seda.


mängin klaveriga icon_biggrin.gif veidi kisub vahest krampi näpud aga saab hakkama
tagaveoliste k2rudega ei ole võimalik, kahed kummid lähevad päevas icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taixxx
HV vaatleja
Taixxx

liitunud: 24.04.2008




sõnum 20.11.2008 13:48:29 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Ei noh, NFS on NFS, Ma kütan R35ga mingi 230mph ja vaatan äkki, et mingi mendi SUV paneb mööda must...
Normaalne.


See on tõesti haige... Minu Veyron saadi sirge peal suv-idega vabalt kätte :s
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 14:11:20 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif See ei ole normaalne ju

Ime maasturid icon_smile.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 14:16:45 vasta tsitaadiga

Rooliga on seda täitsa normaalne mängida, kuid käsipidur on ikka eriti haige selles mängus. Graafika on tõesti väga konarlik isegi max settingutega, eriti varjud. Hea on see et nüüd saab jälle linna vahel mentide eest ära ajada , millest ma suurt puudust tundsin Pro street'is.
Pole just kõige paremini välja kukkunud NFS aga vabal ajal aitab meelt lahutada küll.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puik17
HV veteran
puik17

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 14:22:12 vasta tsitaadiga

Vb on läbi käinud juba, aga mul aitas näiteks selline asi, et panin mängu 1 tuuma peal jooksma ainult ja tunda oli, et framerate kasvas.
Proseks siis athlon 64 x2 5000+
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paco
HV kasutaja
paco

liitunud: 22.01.2005




sõnum 20.11.2008 16:23:34 vasta tsitaadiga

Niih endalgi ära proovitud enam vähem jäin rahule asjaga kuigi jah mõned asjad ei meedinud nagu tab- iga misjoni minemine see võtab jah mingil määral selle linnas ringi sõitmine mõnu ära
_________________
http://www.pugetsystems.com/submerged.php
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahf
Kreisi kasutaja
Ahf

liitunud: 17.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2008 17:29:19 vasta tsitaadiga

puik17 kirjutas:
Vb on läbi käinud juba, aga mul aitas näiteks selline asi, et panin mängu 1 tuuma peal jooksma ainult ja tunda oli, et framerate kasvas.
Proseks siis athlon 64 x2 5000+


busta kirjutas:
caarel123 kirjutas:
kellel C2D proovige seda nippi
http://forums.ea.com/mboards/thread.jspa?threadID=463302
ml aitas kll, nüüd jookseb nagu siid


aitäh 8)
vat see on Core 2 Duo nipp, mis paneb m2ngu jooksma nagu siidi icon_smile.gif


---

Mis kummid põlevad läbi mängus?
Tükk aega ringi lasknud,midagi pole mul juhtunud..

Muide,kas ati3850 peaks max graafika ja 1280x1024resoga välja vedama?
Mul kohati lagib


viimati muutis Ahf 20.11.2008 17:51:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Need For Speed Undercover mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.