|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
19.11.2008 21:24:23
|
|
|
sorry , see mäng on täielik PASK ! endal ka most wanted arvutis ja kõvasti parem
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
19.11.2008 21:28:11
|
|
|
| Rudolf112 kirjutas: |
| Evil14 kirjutas: |

Minu praegune sõidumasin.  |
Ilus Audi, aga see tagant tulev AI auto on veel "ilusam".  |
Saaks ainult toda tagumist AI autot tuunida, siis ma teeksin tollest veel masina
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
19.11.2008 21:36:31
|
|
|
see nfs aitab kuidagi moodi isegi mängida, graafika pole just kõige parem, grid omab endiselt,
-- wide resod puudu´
-- vahevideod ajavad oksele, nagu igal nfsil
ühesõnaga pole midagi erilist , mängitav,
-- halb muusikavalik
---- äärmiselt ebareaalne teelpüsivus, aga noh see on ju niid foor spiid
++ suured suured edusammud eelmise osa ees
6,5/10
viimati muutis nolifer 19.11.2008 22:08:56, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
19.11.2008 21:45:00
|
|
|
Kohati on muusika väga hea, siis tuleb jälle selline saan hulka et "nomaitea"
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.11.2008 21:46:40
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Kohati on muusika väga hea, siis tuleb jälle selline saan hulka et "nomaitea"  |
Jah muusika on tõesti päris hea.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
19.11.2008 21:48:49
|
|
|
Muusika valik meenutab natuke kunagiseid Nitendo mänge ,kus pidid skuutriga ringi sõitma jne.
Kohati päris mõnus, rahustav.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.11.2008 21:49:41
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Muusika valik meenutab natuke kunagiseid Nitendo mänge ,kus pidid skuutriga ringi sõitma jne.
Kohati päris mõnus, rahustav. |
Kehval mängul mis närvi ajab, peabki olema rahustav muusika.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
19.11.2008 21:52:46
|
|
|
EA mängudel suht alati hea soundtrack olnud IMO.
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
19.11.2008 21:53:24
|
|
|
| henri200 kirjutas: |
EA mängudel suht alati hea soundtrack olnud IMO.  |
Ei vaidle vastu.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
19.11.2008 22:06:53
|
|
|
| ma hakkasin ka veidi proovima, praegu päevas 1 zonehaaval mängin, muidu tüütab ära. pole midagi erilist see mäng, mõnes mõttes edasiminek, mõnes mõttes tagasiminek.
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
19.11.2008 22:23:07
|
|
|
| nolifer kirjutas: |
| xxlmaster kirjutas: |
Kas tundub v hakkab mingi rahu siia teemasse tulema  |
1 küsimus, mida krt te selles seerias leiate, no ma lihtsalt ei saa aru okse |
päris elust vaheldus, nolifer
ja mängus on wide resod täiesti olemas
ja kas keegi veel seda rooliga pelab
900 kraadiga on küll fantast
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
19.11.2008 22:38:01
|
|
|
libe, kahjuks pole veel rooli soetanud, endal auto garaažis ja saan roolid palju süda lustib, eriti mõnus sellise pakasega mis juba väljas on
Mina ütleks küll, et see mäng on rohkem edasiminek kui tagasitulek..
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Keikz!
HV kasutaja

liitunud: 23.09.2006
|
19.11.2008 22:42:30
|
|
|
| huvitav kas läpkaal läheb tööle? ordi enduro 7280bf,core 2 duo 1.86,nvidia geforce 7600 go 256,1gb ram 3dmarko3 8.5k
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.11.2008 22:43:24
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
libe, kahjuks pole veel rooli soetanud, endal auto garaažis ja saan roolid palju süda lustib, eriti mõnus sellise pakasega mis juba väljas on
Mina ütleks küll, et see mäng on rohkem edasiminek kui tagasitulek..  |
Räige ikka milline lahkarvamus on mängijate vahel
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henri200
HV veteran
liitunud: 31.07.2006
|
19.11.2008 22:56:16
|
|
|
| Keikz! kirjutas: |
| huvitav kas läpkaal läheb tööle? ordi enduro 7280bf,core 2 duo 1.86,nvidia geforce 7600 go 256,1gb ram 3dmarko3 8.5k |
Kindlasti jookseb. Iseasi kui hästi
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
59 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
19.11.2008 23:02:03
|
|
|
Oh jah. Tundub nagu oleks see mäng pidanud enne Most Wantedit välja tulema. Häirib ,see metsikult ,et graafika suht põhjas ,aga auto on ikka sakiline :S Mängitav siiski. Ei näe põhjust hüpata nagu tiines pubekas ja PASK! karjuda
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xxlmaster
HV Guru

liitunud: 26.08.2008
|
19.11.2008 23:03:34
|
|
|
Ehk tuleb mingi 1Gb patch välja mis need vead parandab kunagi
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
19.11.2008 23:09:39
|
|
|
Oi ma armastan seda pela. Hetkel lammutan absull kõike Nissan R35ga.
Täistuuning peal ja manual tuuninguga max speed tuleb 257.1mph e 411kmph..
Varsti ostab Veyroni ka ära, siis vaatab millega see hakkama saab.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
19.11.2008 23:11:56
|
|
|
tjah, GT-R'i 3.8 V6 ei tohiks ükskõik mis chip tuuninguga 400 sisse võtta, aga see selleks
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
19.11.2008 23:14:55
|
|
|
| teised turpsid peale ja täitsa võimalik
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.11.2008 23:19:29
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
Oi ma armastan seda pela. Hetkel lammutan absull kõike Nissan R35ga.
Täistuuning peal ja manual tuuninguga max speed tuleb 257.1mph e 411kmph..
Varsti ostab Veyroni ka ära, siis vaatab millega see hakkama saab. |
heh huvitav kui seda veyroni saab ka tuunida mootorit jne 3 taset kui teisi siis mis selle maks kiiruseks tuleks ? 600+ ?
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
19.11.2008 23:46:52
|
|
|
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah.
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Worm390
HV kasutaja

liitunud: 02.10.2005
|
19.11.2008 23:55:39
|
|
|
Ei noh, NFS on NFS, Ma kütan R35ga mingi 230mph ja vaatan äkki, et mingi mendi SUV paneb mööda must...
Normaalne.
Spoiler 
viimati muutis Worm390 20.11.2008 00:04:42, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heff
HV veteran
liitunud: 18.11.2007
|
19.11.2008 23:57:08
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah. |
sama kala ka mul, niimoodi toimub ka autosculpti tehes, liigutad % edasi, ootad mõne sekundi, näed tulemust. kaardiks 8800GTS, ram 2gb ja prose c2d e6750
Worm, kahjuks see nii on jah, äärmiselt häiriv...
|
|
| Kommentaarid: 105 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
20.11.2008 00:02:40
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah. |
sama kala ka mul, niimoodi toimub ka autosculpti tehes, liigutad % edasi, ootad mõne sekundi, näed tulemust. kaardiks 8800GTS, ram 2gb ja prose c2d e6750
Worm, kahjuks see nii on jah, äärmiselt häiriv... |
Ma ei ole oodanud, mul tuli tulemus nii kui jäin seisma ja uuesti liigutasin kohe.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.11.2008 00:05:01
|
|
|
kas kuidagi ei saa bluri ja bloomi maha keerata gf kaaartidel sellise progega nagu 6.03_nvidia_system_tools'ga
Spoiler 
sealt midagi ära keelates? või siiski mitte
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
20.11.2008 00:17:11
|
|
|
| blur on on ikka hea minumeelest, varjab ära kõik kandilised nurgad, ilma näeb ikka väga kole välja see linn, aga jah natuke üle on sellega pingutatud
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.11.2008 01:03:58
|
|
|
see mäng on ikka rets kui aus olla ... 10 restarti järjest kuna kohe panen matsu sest autot on võimatu kontrollida
autoks see 69a camaro ja sõiduks on mingi minut aega ees sõitmist ja vastaseks on audi tt
pmst esimesest kurvist jõuab suht ligidale ja siis see audi järsult keerab kuhugi ära ja mul lihtsalt auto ei keera
siis korra sai otse sõidetud ja nitro (suht mõttetu element palju juurde küll ei anna kiirusele on ta srong või kaua kestab vahet pole) antud kõvasti ja kohe mingisse hüppesse ja sealt üle kuudi mingisse trappi kust auto lendas maast mingi nelja krdse maja kõrgusele ja enam lihtsalt polnud võimalik kätte saada
korra sain mööda ka ja siis kui mingisse kurvi läksin siis ei teind suurt midagi ja audi läks jälle mööda ja auto triblab üheltpoolt teiselepoole teed mida võimatu kontrollida
see on lihtsalt rets ja siis vahepeal kaob tee ära on lihtsalt valge pilt millesse sõites läheb see siniseks ja on nagu mendi effect mis omakorda ajab jälle mängu sassi isegi kui klaverit ei puudu
sellised teed nagu seal on kõrvalteed ja need kividega teed millest meil põhiliselt hoovis parklaid tehakse on nii libedad et isegi otse sõites keerab kas vasakule või paremale
siis oli mentide eest ära sõit meganega sama laks lihtsalt pole võimalik sõita kuna kohapealt üritad mentide vahelt läbi sõita vajutades aint gaasi ja auto sõidab ringirattast
ma ei tea on see aint mul nii või teistel ka?
proovisin panna sensitive 100% peale tundus algul natuke parem kuid eriti vahet neil ei tee
autod liiguvad oma kiirse kohta ka kuidagi jube aeglaselt ja käituvad ka kuidagi jube haledalt
vanemates nfs mängudes võisid minna kurvi gaas põhjas jne ei olnd mingeid probleeme
siin on mingi teema et lähed 90 kraadisesse kurvi lased gaasi korra lahti ja vajutad väheke paremale/vasakule auto on kohe sisekurvis vastu seina ja sealt kohe põrkab välis kurvi otse seina
see on lihtsalt jube
krt isegi midnight club LA xbox-i peal oli parem kuigi ma vihkan xbox pulti ta haiglase ebamugavuse tõttu
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.11.2008 01:38:40
|
|
|
Keegi privage mulle savegame kui teil on Veyron olemas
Ma niikaua pelan Gran Turismo 5 parem, seda Undercover käkki on võimatu pelada
.....
8)
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrikU
HV veteran
liitunud: 14.12.2001
|
20.11.2008 02:15:38
|
|
|
Thats the spirit man, platoon! Sellele saavad vastu ainult Porsche Unleashed ja NFS1 ja NFS2. NFS3 jätame vahele kuna NFS4 tegi NFS3-st täiusliku mängu omal ajal. Lisarajad, interneti toe ja damage ning läbipaistvad klaasid autodele. Mäng kus sai radadel lülitada sisse vihma ja/või ööreziimi,. Ainuke asi, et soundtrackid olid kuni 3-nda osani üleprahi, edasi pole miskit nii head enam tulnud minu jaoks. NFS Hot Pursit 2 oli oma graafika poolest väga hea, aga mängu interface, võimalused jms olid nagu lõpetamata, sellest oleks saanud ka ideaalse mängu lõpuks. Esimene Underground oli tuunimisega ilma tegev mäng ja meeldis mulle täitsa. Edasi võiks mainida ainult Most Wantedit.
Teemaväline, aga kõlbab küll sellise ilmselgelt NFS-ide häbipleki juurde jutustamiseks.
|
|
| Kommentaarid: 129 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.11.2008 02:55:22
|
|
|
Sain juba oma savegame
Veyron tundub võimas olema küll
Tegin James May-d järgi
403Km\h
 
  

edit: mõni pilt veyronist veel
 
 

Rohkem midagi selle mängu juures head pole ahjaa, Mclaren F1 nüüd proovima
edit: Mclaren F1 - Top Speed oli 391Km\h

_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
20.11.2008 03:16:46
|
|
|
Mängule paneks siis punktikese suure autode valiku eest, punktikese häälte eest (ei olnud midagi erilist, aga olid olemas)
Ja OST eest ka pool punkti (see muidugi sügavalt individuaalne)
kokku 2,5/10...mis on ka umbes see, mida see saast väärt on
Juhitavust pole ollagi, graafika on väga ruuduline - olgu siis FSAA või ärgu olgu seda teps mitte.
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.11.2008 03:29:55
|
|
|
Ma ei saa lihtsalt sellest aru, et kuda inimesed, kes teevad suure avatud maailma Rockstar GTA seeriatega teevad HAIGELT hea mängu, haigelt palju detaile ja neil on stoori väga kõva punkt, story on eespool graafikat jne. Aga NeedForSpeed, mis on mõeldud autodele ei suudeta mitte kottigi panna kinnisesse avatud maailma, ei inimesi, ei prügikaste, ei midagi... täiesti EMPTY.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.11.2008 06:57:58
|
|
|
| 00bandiit0 kirjutas: |
| puik17 kirjutas: |
notr*. Kleepse on nagu eriline pron peale panna. Vaja liigutada mõnda kleepsu, siis see liigub umbes 1mm 10 sekundi jooksu.
Panin graafika kõige madalama peale, no aina hullemaks läheb. Sättisin enamvähem põhja, no ikka sama dela.
Kaart on 8600GT, rammu 2gb ja prose on athlon 5000+.
On kellelgi veel selline kala ja ega rohtu vist veel ei ole jah. |
sama kala ka mul, niimoodi toimub ka autosculpti tehes, liigutad % edasi, ootad mõne sekundi, näed tulemust. kaardiks 8800GTS, ram 2gb ja prose c2d e6750
Worm, kahjuks see nii on jah, äärmiselt häiriv... |
paistab et see mure on hetkel ainult nvidia kaartidega, vähemalt vanematega
ja juhitavust pole sel mängul ainult klaveriga mängides või siis lihtsalt ei oska ja taha harjuda
ning siis soovite simulaatorit, klaveriga on rattad otse, rattad risti
kui nfs'i rooli ja forcega sõita, siis on kenasti tunda suure hoo pealt rooli järsku keerates, et rattad risti ja lihtsalt libisevad
selle vastu aitab vähema keeramine
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario153
HV veteran

liitunud: 16.08.2004
|
20.11.2008 07:27:24
|
|
|
Eriti loogiline jah et 200km/h järsku keerates lähevad rattad risti ja auto libiseb lihtsalt edasi
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.11.2008 07:55:58
|
|
|
Mine saatesse targem kui 5b ja tõesta meile
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
20.11.2008 08:02:43
|
|
|
| Evil14 kirjutas: |
libe, kahjuks pole veel rooli soetanud, endal auto garaažis ja saan roolid palju süda lustib, eriti mõnus sellise pakasega mis juba väljas on
Mina ütleks küll, et see mäng on rohkem edasiminek kui tagasitulek..  |
Oma autoga ma küll ei julge sedasi sõita, ei raatsi kiirustki ületada
Aga kas seda seeriat on võimalik siis rooliga ka sõita? Paeb ära proovima...
Muide, millal suprale küüned taha saab?? Mul ülejäänu suht savi
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
20.11.2008 08:12:05
|
|
|
mina sõidan 900 kraadise rooliga
eks ta paras võimlemine ole, aga keerab küll täpselt nii kuidas keeran
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.11.2008 12:32:09
|
|
|
aitäh 8)
vat see on Core 2 Duo nipp, mis paneb m2ngu jooksma nagu siidi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
20.11.2008 12:42:25
|
|
|
| busta, oled järgi proovinud w?
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.11.2008 12:57:34
|
|
|
| denis28 kirjutas: |
| busta, oled järgi proovinud w? |
just proovisin, imelihtne ja toimib mul
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007

|
20.11.2008 13:01:19
|
|
|
Uute NFS seeriate viga ongi see ,et suurem rõhk läheb rooli peale.
Lihtne inimene tahaks klaveriga mängida seda.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
busta
HV veteran

liitunud: 10.10.2003
|
20.11.2008 13:09:28
|
|
|
| -Kaivo- kirjutas: |
Uute NFS seeriate viga ongi see ,et suurem rõhk läheb rooli peale.
Lihtne inimene tahaks klaveriga mängida seda. |
mängin klaveriga veidi kisub vahest krampi näpud aga saab hakkama
tagaveoliste k2rudega ei ole võimalik, kahed kummid lähevad päevas
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taixxx
HV vaatleja

liitunud: 24.04.2008
|
20.11.2008 13:48:29
|
|
|
| Worm390 kirjutas: |
Ei noh, NFS on NFS, Ma kütan R35ga mingi 230mph ja vaatan äkki, et mingi mendi SUV paneb mööda must...
Normaalne.
|
See on tõesti haige... Minu Veyron saadi sirge peal suv-idega vabalt kätte :s
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
20.11.2008 14:11:20
|
|
|
See ei ole normaalne ju
Ime maasturid
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
20.11.2008 14:16:45
|
|
|
Rooliga on seda täitsa normaalne mängida, kuid käsipidur on ikka eriti haige selles mängus. Graafika on tõesti väga konarlik isegi max settingutega, eriti varjud. Hea on see et nüüd saab jälle linna vahel mentide eest ära ajada , millest ma suurt puudust tundsin Pro street'is.
Pole just kõige paremini välja kukkunud NFS aga vabal ajal aitab meelt lahutada küll.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
puik17
HV veteran

liitunud: 19.12.2006
|
20.11.2008 14:22:12
|
|
|
Vb on läbi käinud juba, aga mul aitas näiteks selline asi, et panin mängu 1 tuuma peal jooksma ainult ja tunda oli, et framerate kasvas.
Proseks siis athlon 64 x2 5000+
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paco
HV kasutaja

liitunud: 22.01.2005
|
20.11.2008 16:23:34
|
|
|
Niih endalgi ära proovitud enam vähem jäin rahule asjaga kuigi jah mõned asjad ei meedinud nagu tab- iga misjoni minemine see võtab jah mingil määral selle linnas ringi sõitmine mõnu ära
_________________ http://www.pugetsystems.com/submerged.php |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahf
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2007
|
20.11.2008 17:29:19
|
|
|
| puik17 kirjutas: |
Vb on läbi käinud juba, aga mul aitas näiteks selline asi, et panin mängu 1 tuuma peal jooksma ainult ja tunda oli, et framerate kasvas.
Proseks siis athlon 64 x2 5000+ |
| busta kirjutas: |
aitäh 8)
vat see on Core 2 Duo nipp, mis paneb m2ngu jooksma nagu siidi  |
---
Mis kummid põlevad läbi mängus?
Tükk aega ringi lasknud,midagi pole mul juhtunud..
Muide,kas ati3850 peaks max graafika ja 1280x1024resoga välja vedama?
Mul kohati lagib
viimati muutis Ahf 20.11.2008 17:51:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|