Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 210, 211, 212  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 22:31:45 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
Kremkama ise pakun, et see pole hea, kui tuule tunneli ära võta. see vent peksab küll nüüd suht tühja vast. pigem pane tunnel tagasi lase mingi suurema puuriga sellele vb augud sisse ja siis need vendid sinna otsa on ka sellest orikast jahutusest kasu rohkem. icon_smile.gif


Plaanisin seda aga jätsin ära kuna .... kas need vnetikad jaksavad õhku sisse lüüa kui DEF vent puhux ? mul def vent üldse küljes ära juba icon_biggrin.gif panin 2 x 92 peale icon_smile.gif
varsti teatan tulemusi icon_razz.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 22:54:21 vasta tsitaadiga

Kremka kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
Kremkama ise pakun, et see pole hea, kui tuule tunneli ära võta. see vent peksab küll nüüd suht tühja vast. pigem pane tunnel tagasi lase mingi suurema puuriga sellele vb augud sisse ja siis need vendid sinna otsa on ka sellest orikast jahutusest kasu rohkem. icon_smile.gif


Plaanisin seda aga jätsin ära kuna .... kas need vnetikad jaksavad õhku sisse lüüa kui DEF vent puhux ? mul def vent üldse küljes ära juba icon_biggrin.gif panin 2 x 92 peale icon_smile.gif
varsti teatan tulemusi icon_razz.gif
jah see kõik katsetamise asi kuna nuh kõigel ju oma piir. kompressor on tore asi autokummide täitmiseks aga nuh vabalt võib ka puruks lasta. samas hetkel ringlus vb ei ole nii hea. ise ma oleks veits vb aretand nii et ei ole päris vastu pand sinna tunnelile neid ventikaid vaid mingi 2-3mm kuidagi vahet jätnud. muidugi kui teemat edasi arendada sis võiks arvata, et kui def jahutus puhub peale ja need ka siis need kus augud vb tahaks def jahutusest tulev õhk välja pressida. sell puhul vast vb oleks teind nii et def jahutus puhuks peale koos sellest järgmise vendiga ja siis see kolmas sealt tagant otsast imeks välja ja siis mingi tunnel lisaks korpusest välja. ideed ja fantaasia ärge aint ärrituge. icon_smile.gif

*Tegin joonise ka kellel huvi pakub selline teooria. pms peaks olema siin õhu sisse ja välja vool tasakaalus. sel puhul peaksid olema siis ka need vendid tihedalt vastu def jahutuse tunnelit, et läbi ei imbuks kusagilt
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis raul. 10.11.2008 23:15:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kremka
Kreisi kasutaja
Kremka

liitunud: 07.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 23:07:21 vasta tsitaadiga

nu nii sai siis peale aretatud nüüd 2 x 92 Zalmanid icon_razz.gif


Idle temps siis 5v peal !

Idle temps siis 12v peal !



20 min lasin FurMark temp üle 78 ei läind millega ma vist esialgu olen rahul icon_razz.gif pastax panin seekord MX2.... jama un see et kui Furmark aknas lasen et saaks GPU Z jälgida ja screeni teha siis ei tõsta Core ega MEM ülesse vaid jätab naq 2D settingud !! nii et ei oska täpselt öelda palju loadis un..... usun et pelades un vähem kui Furmarkiga icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 23:32:43 vasta tsitaadiga

kaardi tagumine osa kuumaks ei lähe kui selle stock vendi ära võtsid ja midagi sinna peale ei puhu?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2008 02:54:18 vasta tsitaadiga

OT: Aga hetkel parim hinna-jõudluse suhe HD4850 crossfire süsteemil, jah?
_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.11.2008 14:29:52 vasta tsitaadiga

Sapphire Radeon HD4550 512MB
http://www.overclockersonline.net/?page=articles&num=2121

Winter 2008 Graphics Performance Update
http://www.bit-tech.net/hardware/2008/11/10/winter-2008-graphics-performance-update/1

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja
SogegaTyyp

liitunud: 02.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 16:19:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Winter 2008 Graphics Performance Update
http://www.bit-tech.net/hardware/2008/11/10/winter-2008-graphics-performance-update/1

Review-s on selgelt näha, et seni, kuni AA on null, siis suurtel resodel on 4870X2 ja GTX280 peaaegu võrdsed. Kui aga 4x või 8x AA peale väänata, siis jääb nVidia kaart selgelt taha, näiteks Crysises 33:23(@1920x1200). Far Cry2-s samamoodi(54:41). Aga samas on 280 odavam kah pluss 1 GPU, niiet ses mõttes on kõik paigas.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.11.2008 16:34:01 vasta tsitaadiga

tsitaat:
there is still one card that is almost unrivalled when it comes to value for money. That card is the Radeon HD 4870 1GB, which not only delivers great performance in comparison to Nvidia’s GeForce GTX 260+ but also clips the GeForce GTX 280’s heels on a number of occasions as well. What’s more, there are clear performance benefits over the Radeon HD 4870 512MB in a number of big titles as well – ultimately, the additional 512MB of memory is just money well spent.

Seda oli hea soe tunne lugeda icon_biggrin.gif beer_yum.gif Ja tõesti olen väga rahul selle kaardiga.
1GB kasuks otsustasin sellepärast, et pikemat aega plaanis sellele kaardile püsima jääda.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A-Circus.
Kreisi kasutaja
A-Circus.

liitunud: 30.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 16:59:05 vasta tsitaadiga

Smoking kirjutas:
G80 kirjutas:
Palit Revolution 700 Deluxe 4870X2 First Look & Test
Tri-slot FTW!
http://www.vr-zone.com/articles/palit-revolution-700-deluxe-4870x2-first-look--test/6190-2.html



Selle kohta ütleks küll: "Massive!" icon_eek.gif

Varsti tuleb quad slot ja octo slot, nagu protsessorite maailmaski icon_biggrin.gif . Nii edasi minnes ei saa emaplaadile enam ühtki lisakaarti panna peale video.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 11.11.2008 17:00:34 vasta tsitaadiga

ot: ja siis tulevad spets PCI-E kaablid nii ,et saad octa-slot-jahutusega video lauale nina alla tõsta, et mängimise ajal erektsioon võimsam oleks icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 17:01:11 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
tsitaat:
there is still one card that is almost unrivalled when it comes to value for money. That card is the Radeon HD 4870 1GB, which not only delivers great performance in comparison to Nvidia’s GeForce GTX 260+ but also clips the GeForce GTX 280’s heels on a number of occasions as well. What’s more, there are clear performance benefits over the Radeon HD 4870 512MB in a number of big titles as well – ultimately, the additional 512MB of memory is just money well spent.

Seda oli hea soe tunne lugeda icon_biggrin.gif beer_yum.gif Ja tõesti olen väga rahul selle kaardiga.
1GB kasuks otsustasin sellepärast, et pikemat aega plaanis sellele kaardile püsima jääda.
päris hea oli endalgi testidest vaadata, et gtx280ga võrdne kaart arvutis. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 17:02:01 vasta tsitaadiga

müüakse nt komplekt 2xquad slot kaarti, kokku siis nagu quadslot ja all istub 2 pcie "pistikut". icon_biggrin.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.11.2008 17:05:44 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Palit Revolution 700 Deluxe 4870X2 First Look & Test
Tri-slot FTW!
http://www.vr-zone.com/articles/palit-revolution-700-deluxe-4870x2-first-look--test/6190-2.html

Veel üks ülevaade
Palit Revolution 700 Deluxe - HD 4870 X2 2048 MB
http://www.techpowerup.com/reviews/Palit/Revolution_R700/1.html

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 17:28:25 vasta tsitaadiga

tollel Revolutionil on 2d/3d kellade/voldi switch vist üldse ära võetud..
samas on tal ainukesena Qimonda mälud ehk siis mälud klokkuvad TUNDUVALT
rohkem kui tavalistel X2-del.
Vendid võiks asjal tiba vaiksemad olla, tempi poolest on ruumi küll.
aga eks seda saab softiga ka muuta ja too väga suur probleem pole.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2008 19:17:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Winter 2008 Graphics Performance Update
http://www.bit-tech.net/hardware/2008/11/10/winter-2008-graphics-performance-update/1


Veider, et seal ei räägita, kuidas 4850 crossfire võtab 100W vähem voolu load-is kui 4870 crossfire...
48701GB võib küll olla hea single kaart lahendus, kuid kui veel üks tulevikus juurde panna, tõuseb voolutarve lakke ja performance ei ole sealjuures eriti palju üle 4850 Crossfire-ist icon_rolleyes.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 11.11.2008 21:09:48 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
tsitaat:

Winter 2008 Graphics Performance Update
http://www.bit-tech.net/hardware/2008/11/10/winter-2008-graphics-performance-update/1


Veider, et seal ei räägita, kuidas 4850 crossfire võtab 100W vähem voolu load-is kui 4870 crossfire...
48701GB võib küll olla hea single kaart lahendus, kuid kui veel üks tulevikus juurde panna, tõuseb voolutarve lakke ja performance ei ole sealjuures eriti palju üle 4850 Crossfire-ist icon_rolleyes.gif

Testis ei ole ju Crossfire-t. Testis on HD 4850 X2 2GB ja HD 4870 X2 2GB.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 11.11.2008 22:09:34 vasta tsitaadiga

Mingit uudist selle kohta ka on, millal hd4850X2 Eestisse jõuab?
Selle kaardiga paneks kohe AM2+ 790GX süsteemi kokku icon_rolleyes.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 11.11.2008 22:32:12 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Mingit uudist selle kohta ka on, millal hd4850X2 Eestisse jõuab?
Selle kaardiga paneks kohe AM2+ 790GX süsteemi kokku icon_rolleyes.gif

Ox.ee-s olemas listis, saadavus null hetkel ja hind väga kallis : http://www.ox.ee/est/product/128078
Aga küll tulevad paremad pakkumised, kas peale Sapphire keegi veel toodab?

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2008 22:40:08 vasta tsitaadiga

too vist Sapphire exclusive.. vähemalt hetkel.
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Heineken
HV Guru

liitunud: 09.06.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2008 00:14:09 vasta tsitaadiga

Praegu jah ainult Sapphirelt , aga tahaks loota , et ka teised firmad panevad sellise jubina kokku icon_razz.gif .
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 12.11.2008 10:23:23 vasta tsitaadiga

Heineken kirjutas:
Praegu jah ainult Sapphirelt , aga tahaks loota , et ka teised firmad panevad sellise jubina kokku icon_razz.gif .

Teistelt tootajatelt ei pruugi sellist kaarti tulla, 3850 x2 oli ka ainult Sapphire-l.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2008 01:16:52 vasta tsitaadiga

AMD will release next month a new version of its ATI Catalyst driver suite that unlocks stream-processing technology that currently lies dormant in ATI Radeon HD 4000 series videocards.

http://www.tomshardware.com/news/ATI-Catalyst-video-converter,6594.html

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 01:22:27 vasta tsitaadiga

Varjatud anded? icon_redface.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2008 09:26:04 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
AMD will release next month a new version of its ATI Catalyst driver suite that unlocks stream-processing technology that currently lies dormant in ATI Radeon HD 4000 series videocards.

http://www.tomshardware.com/news/ATI-Catalyst-video-converter,6594.html


Vot see tundub väga huvitav lisa olema.
Sõber kindalsti rõõmustab selle üle, kes videodega möllab icon_biggrin.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 14.11.2008 12:00:38 vasta tsitaadiga

Sapphire Radeon HD 4830 512MB - CrossFire making sense?
http://www.hexus.net/content/item.php?item=16300&page=1

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 14.11.2008 14:20:12 vasta tsitaadiga

mulle tundub et see uus 8.11 whql varinat töötab ?OK vahemalt 4870x2 (single) puhul ei ole enam seda
start-up - 3d->2d (powerplay'') ymberlylitamise jama ..
nüüd on startup kellad 450mhz / molamal GPU'uul / GPU1/2 VRM /(VDDC current) : 9.48 A / - molmal vôrdsed
-----
draiveri vahetamisega ei teind ise mingeid eri protseduure (kliinerid sviiperid ) lihtsalt .. un-install -> reinst. new driver ja koik ..
( kuigi enne kasutasin seda [ Profile.xml] häkki .. ei tea .. kas jäi vana profiiil alles ja loetakse powerplay kellad ikkagi sellest failist)
enivei hetkel nüüd - tundub et on hea icon_smile.gif LOL

yks fc 2 bench kaa :
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 14:22:15 vasta tsitaadiga

päris hästi jookseb aga miks suuremat AA-d ei kasuta?
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar43
HV kasutaja

liitunud: 21.10.2006




sõnum 14.11.2008 17:53:36 vasta tsitaadiga

@ Winter .. - nüüd on koik reas alates - AA none -> 8X AA // CCC 8.11 Xp
FC2 - bench 1920/1200 / Run 1 - muud seaded on (auto) mis see bench proge pani ..
sys XP pro 32bit (sp3)
kwuaad icon_smile.gif @3ghz /- intel spec/ air cooled / Radeon HD 4870x2 (sapphire) stock air //single -( no CF)

AA none .......................... AA 2x

AA 4X................................... AA 8x



---------------------

veel
--------
ADD/EDIT
lisaks veel sama FC2 bench kuid nüüd on CPU oc - @4050 (kwuaad Qx9650/ air/noctuaNH-C12P)

Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 21:18:28 vasta tsitaadiga

Keegi saab öelda is vahet on
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=19080 ja
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=15276

Mis on nende vahe peale hinda?
Ja kas selline on hea? (Overclocked ja Custom Fan) Mis on selle tempid kah? Suuremad või väiksemad?
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=15310
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 21:34:18 vasta tsitaadiga

Mercury kirjutas:
Keegi saab öelda is vahet on
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=19080 ja
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=15276

Mis on nende vahe peale hinda?
Ja kas selline on hea? (Overclocked ja Custom Fan) Mis on selle tempid kah? Suuremad või väiksemad?
http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=15310

Suurt vahet pole.Ise võtaks odavaima ja mingi jahuti peale mida siin palju 4870 peal kasutavad(krt nimi ei meenu icon_lol.gif )

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 21:36:42 vasta tsitaadiga

Mercury, võta kõikse odavam ja asi vask thumbs_up.gif
ivar43, FC2 jookseb ikka väga kenasti 8)
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 22:33:28 vasta tsitaadiga

Aga järgmine küsimus.
Mul on GigeByte 4850.
Ja kui ma võtan Sapphire 4870 kas Crossfire X hakkab tööle?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 14.11.2008 22:57:44 vasta tsitaadiga


AMD unleashes a deluge of codenames that would make the X-Men proud


http://www.dailytech.com/AMD+Offers+Roadmap+for+Future+Processors/article13440.htm

2010 alguseks 12 tuumalised prosed. Ulme icon_eek.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mercury
HV veteran

liitunud: 08.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 23:08:44 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:

AMD unleashes a deluge of codenames that would make the X-Men proud


http://www.dailytech.com/AMD+Offers+Roadmap+for+Future+Processors/article13440.htm

2010 alguseks 12 tuumalised prosed. Ulme icon_eek.gif

Kas see teema ei peaks käima Protsessorite alla?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 23:14:17 vasta tsitaadiga

ja mängudes on veel vaevalt 2 tuuma support olemas.... nice beer_yum.gif thumbs_up.gif doh.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2008 23:21:03 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
ja mängudes on veel vaevalt 2 tuuma support olemas.... nice beer_yum.gif thumbs_up.gif doh.gif


Kohe kui seda artiklit nägin, tahtsin sama asja kirjutada vastuseks.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 10:24:21 vasta tsitaadiga

nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 15.11.2008 12:15:52 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...

AMD emaplaadid sellised suht ok-d, sellist jama nagu nvidia kividega mobodega pole olnud.

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 12:23:45 vasta tsitaadiga

G80 kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...

AMD emaplaadid sellised suht ok-d, sellist jama nagu nvidia kividega mobodega pole olnud.
nuh selge kuidas nende ati kiipide temp ja siis nagu kellamine ka on? midagi seal need inimesed paar sõna ka ise mainisid klokimis võimalustest aga suht napisõnaliselt. väitsid seal, et neil tuleb prose, mis lahtiste kordajatega. aint ma ei jõudnud fikseerida, mis prosest jutt oli kuna nuh ingliskeel pole emakeel ja kui seda veel kõneleja vuntsi endale laseb.... ja nuh nende tekst oli ka muidugi umbes selline et kui ostad kõik AMD toodangu arvutisse siis saad ülima combo ja parimate fiitidega.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2008 16:40:39 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
G80 kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...

AMD emaplaadid sellised suht ok-d, sellist jama nagu nvidia kividega mobodega pole olnud.
nuh selge kuidas nende ati kiipide temp ja siis nagu kellamine ka on? midagi seal need inimesed paar sõna ka ise mainisid klokimis võimalustest aga suht napisõnaliselt. väitsid seal, et neil tuleb prose, mis lahtiste kordajatega. aint ma ei jõudnud fikseerida, mis prosest jutt oli kuna nuh ingliskeel pole emakeel ja kui seda veel kõneleja vuntsi endale laseb.... ja nuh nende tekst oli ka muidugi umbes selline et kui ostad kõik AMD toodangu arvutisse siis saad ülima combo ja parimate fiitidega.


Lahtise korda jutt käis BE prosede kohta ja EE prosede kordajatest juttu polnud.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
h2rra
HV vaatleja

liitunud: 04.11.2008




sõnum 16.11.2008 04:03:43 Uuendage Biosi vasta tsitaadiga

Ostsin nädal tagasi arvutikeskusest http://arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=11&menyy_id=11&action=look&lookid=15276 sellise kaart. Arvuti pani mängudes täiesti suvalistel aegadel pange. Väga levinud probleem selle kaardi juures. Õnneks tuli välja uus bios, flashisin ära ja hetkel pole probleeme olnud. Nii et olge ettevaatlikud Sapphire kaartidega.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 14:03:11 vasta tsitaadiga

Jaha, kohutav kaart. Jõudu on maa ja ilm, aga iseloom on saadanast. Siidkindaid vaja talle, et ta sulle ikka meelde jääks. Muidu äkki veel unustad ära selle tüki rauda. Aga kui tööle ja paika saab on kõik kena.
_________________
KASS
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2008 20:20:28 vasta tsitaadiga

ei tea küll, et reference disainiga kaardid lampi pange panevad icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 18.11.2008 19:02:55 vasta tsitaadiga

HIS Radeon HD 4830 IceQ 4 pictured, detailed
http://www.tcmagazine.com/comments.php?id=22938&catid=2

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 19:47:30 vasta tsitaadiga

Suur_Raul kirjutas:
nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...


Kui ma nüüd ei eksi, siis on minu arvuti emaplaadil see asi olemas. Fusion. Plaasiks ASUS Striker II Extreme. Võin ka eksida selle koha pealt, aga plaati masinasse lükates oli suurelt kiri peal, et Fusion.
Mängude koha pealt ei teagi, peatab see siis windowsi protsessid või mitte, kuna arvuti kasutamiseks niisama netis uitamiseks.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 19:55:01 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Suur_Raul kirjutas:
nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...


Kui ma nüüd ei eksi, siis on minu arvuti emaplaadil see asi olemas. Fusion. Plaasiks ASUS Striker II Extreme. Võin ka eksida selle koha pealt, aga plaati masinasse lükates oli suurelt kiri peal, et Fusion.
Mängude koha pealt ei teagi, peatab see siis windowsi protsessid või mitte, kuna arvuti kasutamiseks niisama netis uitamiseks.
see AMD/ATI teema see fusion vaevalt nüüd seda värki inteliga jagatakse. see vb tähendab sul midagi muud. okei vb selline asi nagu kirjas...

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 20:20:21 vasta tsitaadiga

ot:
Ei tea mis need PR ahvid vahepeal välja on mõelnud aga viimati oli Fusion ikka GPU ja CPU ühes tuumas ja tuleb 2011(lükati edasi) icon_rolleyes.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 21:03:54 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
ot:
Ei tea mis need PR ahvid vahepeal välja on mõelnud aga viimati oli Fusion ikka GPU ja CPU ühes tuumas ja tuleb 2011(lükati edasi) icon_rolleyes.gif
nuh jah ma võin ka ajateibaid ajada. aga muidu amd enda esindajad umbes rääkisid seda, et asja näol on tegu ala programmi jupikesega mis tuleb koos 45nm tehnoloogiaga välja + drr3 jne.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspir
HV kasutaja
kaspir

liitunud: 18.09.2005




sõnum 18.11.2008 23:02:04 vasta tsitaadiga

Küsimus oma kaardi kohta (Sapphire HD4850), kas seda oleks üldse mõttekas kellama hakata. Kui tulemuseks lisa 6-7fps, siis pole vist eriti mõtet?
_________________
š
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raul.
Kreisi kasutaja
raul.

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2008 23:33:19 vasta tsitaadiga

kaspir kirjutas:
Küsimus oma kaardi kohta (Sapphire HD4850), kas seda oleks üldse mõttekas kellama hakata. Kui tulemuseks lisa 6-7fps, siis pole vist eriti mõtet?
ei nuh mis sisetunne ütleb. ega jah vahet vast palju pole.
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  ATi RV770 aka HD4K seeria mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 118, 119, 120 ... 210, 211, 212  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.