|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
10.11.2008 22:31:45
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
Kremkama ise pakun, et see pole hea, kui tuule tunneli ära võta. see vent peksab küll nüüd suht tühja vast. pigem pane tunnel tagasi lase mingi suurema puuriga sellele vb augud sisse ja siis need vendid sinna otsa on ka sellest orikast jahutusest kasu rohkem.  |
Plaanisin seda aga jätsin ära kuna .... kas need vnetikad jaksavad õhku sisse lüüa kui DEF vent puhux ? mul def vent üldse küljes ära juba panin 2 x 92 peale
varsti teatan tulemusi
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
10.11.2008 22:54:21
|
|
|
| Kremka kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
Kremkama ise pakun, et see pole hea, kui tuule tunneli ära võta. see vent peksab küll nüüd suht tühja vast. pigem pane tunnel tagasi lase mingi suurema puuriga sellele vb augud sisse ja siis need vendid sinna otsa on ka sellest orikast jahutusest kasu rohkem.  |
Plaanisin seda aga jätsin ära kuna .... kas need vnetikad jaksavad õhku sisse lüüa kui DEF vent puhux ? mul def vent üldse küljes ära juba panin 2 x 92 peale
varsti teatan tulemusi  |
jah see kõik katsetamise asi kuna nuh kõigel ju oma piir. kompressor on tore asi autokummide täitmiseks aga nuh vabalt võib ka puruks lasta. samas hetkel ringlus vb ei ole nii hea. ise ma oleks veits vb aretand nii et ei ole päris vastu pand sinna tunnelile neid ventikaid vaid mingi 2-3mm kuidagi vahet jätnud. muidugi kui teemat edasi arendada sis võiks arvata, et kui def jahutus puhub peale ja need ka siis need kus augud vb tahaks def jahutusest tulev õhk välja pressida. sell puhul vast vb oleks teind nii et def jahutus puhuks peale koos sellest järgmise vendiga ja siis see kolmas sealt tagant otsast imeks välja ja siis mingi tunnel lisaks korpusest välja. ideed ja fantaasia ärge aint ärrituge.
*Tegin joonise ka kellel huvi pakub selline teooria. pms peaks olema siin õhu sisse ja välja vool tasakaalus. sel puhul peaksid olema siis ka need vendid tihedalt vastu def jahutuse tunnelit, et läbi ei imbuks kusagilt
Spoiler 
viimati muutis raul. 10.11.2008 23:15:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kremka
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.12.2005
|
10.11.2008 23:07:21
|
|
|
nu nii sai siis peale aretatud nüüd 2 x 92 Zalmanid


Idle temps siis 5v peal !

Idle temps siis 12v peal !

20 min lasin FurMark temp üle 78 ei läind millega ma vist esialgu olen rahul pastax panin seekord MX2.... jama un see et kui Furmark aknas lasen et saaks GPU Z jälgida ja screeni teha siis ei tõsta Core ega MEM ülesse vaid jätab naq 2D settingud !! nii et ei oska täpselt öelda palju loadis un..... usun et pelades un vähem kui Furmarkiga
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
10.11.2008 23:32:43
|
|
|
kaardi tagumine osa kuumaks ei lähe kui selle stock vendi ära võtsid ja midagi sinna peale ei puhu?
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004

|
11.11.2008 02:54:18
|
|
|
OT: Aga hetkel parim hinna-jõudluse suhe HD4850 crossfire süsteemil, jah?
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SogegaTyyp
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.12.2007
|
11.11.2008 16:19:02
|
|
|
Review-s on selgelt näha, et seni, kuni AA on null, siis suurtel resodel on 4870X2 ja GTX280 peaaegu võrdsed. Kui aga 4x või 8x AA peale väänata, siis jääb nVidia kaart selgelt taha, näiteks Crysises 33:23(@1920x1200). Far Cry2-s samamoodi(54:41). Aga samas on 280 odavam kah pluss 1 GPU, niiet ses mõttes on kõik paigas.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.11.2008 16:34:01
|
|
|
| tsitaat: |
| there is still one card that is almost unrivalled when it comes to value for money. That card is the Radeon HD 4870 1GB, which not only delivers great performance in comparison to Nvidias GeForce GTX 260+ but also clips the GeForce GTX 280s heels on a number of occasions as well. Whats more, there are clear performance benefits over the Radeon HD 4870 512MB in a number of big titles as well ultimately, the additional 512MB of memory is just money well spent. |
Seda oli hea soe tunne lugeda Ja tõesti olen väga rahul selle kaardiga.
1GB kasuks otsustasin sellepärast, et pikemat aega plaanis sellele kaardile püsima jääda.
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A-Circus.
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2002
|
11.11.2008 16:59:05
|
|
|
| Smoking kirjutas: |
Selle kohta ütleks küll: "Massive!"  |
Varsti tuleb quad slot ja octo slot, nagu protsessorite maailmaski . Nii edasi minnes ei saa emaplaadile enam ühtki lisakaarti panna peale video.
|
|
| Kommentaarid: 50 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
11.11.2008 17:00:34
|
|
|
ot: ja siis tulevad spets PCI-E kaablid nii ,et saad octa-slot-jahutusega video lauale nina alla tõsta, et mängimise ajal erektsioon võimsam oleks
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
11.11.2008 17:01:11
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| tsitaat: |
| there is still one card that is almost unrivalled when it comes to value for money. That card is the Radeon HD 4870 1GB, which not only delivers great performance in comparison to Nvidias GeForce GTX 260+ but also clips the GeForce GTX 280s heels on a number of occasions as well. Whats more, there are clear performance benefits over the Radeon HD 4870 512MB in a number of big titles as well ultimately, the additional 512MB of memory is just money well spent. |
Seda oli hea soe tunne lugeda Ja tõesti olen väga rahul selle kaardiga.
1GB kasuks otsustasin sellepärast, et pikemat aega plaanis sellele kaardile püsima jääda. |
päris hea oli endalgi testidest vaadata, et gtx280ga võrdne kaart arvutis.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
11.11.2008 17:02:01
|
|
|
müüakse nt komplekt 2xquad slot kaarti, kokku siis nagu quadslot ja all istub 2 pcie "pistikut".
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.11.2008 17:28:25
|
|
|
tollel Revolutionil on 2d/3d kellade/voldi switch vist üldse ära võetud..
samas on tal ainukesena Qimonda mälud ehk siis mälud klokkuvad TUNDUVALT
rohkem kui tavalistel X2-del.
Vendid võiks asjal tiba vaiksemad olla, tempi poolest on ruumi küll.
aga eks seda saab softiga ka muuta ja too väga suur probleem pole.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004

|
11.11.2008 19:17:58
|
|
|
Veider, et seal ei räägita, kuidas 4850 crossfire võtab 100W vähem voolu load-is kui 4870 crossfire...
48701GB võib küll olla hea single kaart lahendus, kuid kui veel üks tulevikus juurde panna, tõuseb voolutarve lakke ja performance ei ole sealjuures eriti palju üle 4850 Crossfire-ist
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
11.11.2008 21:09:48
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Veider, et seal ei räägita, kuidas 4850 crossfire võtab 100W vähem voolu load-is kui 4870 crossfire...
48701GB võib küll olla hea single kaart lahendus, kuid kui veel üks tulevikus juurde panna, tõuseb voolutarve lakke ja performance ei ole sealjuures eriti palju üle 4850 Crossfire-ist  |
Testis ei ole ju Crossfire-t. Testis on HD 4850 X2 2GB ja HD 4870 X2 2GB.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004

|
11.11.2008 22:09:34
|
|
|
Mingit uudist selle kohta ka on, millal hd4850X2 Eestisse jõuab?
Selle kaardiga paneks kohe AM2+ 790GX süsteemi kokku
_________________ Slow is smooth and smooth is fast |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
11.11.2008 22:32:12
|
|
|
| aap14 kirjutas: |
Mingit uudist selle kohta ka on, millal hd4850X2 Eestisse jõuab?
Selle kaardiga paneks kohe AM2+ 790GX süsteemi kokku  |
Ox.ee-s olemas listis, saadavus null hetkel ja hind väga kallis : http://www.ox.ee/est/product/128078
Aga küll tulevad paremad pakkumised, kas peale Sapphire keegi veel toodab?
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
11.11.2008 22:40:08
|
|
|
| too vist Sapphire exclusive.. vähemalt hetkel.
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heineken
HV Guru
liitunud: 09.06.2008
|
12.11.2008 00:14:09
|
|
|
Praegu jah ainult Sapphirelt , aga tahaks loota , et ka teised firmad panevad sellise jubina kokku .
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
12.11.2008 10:23:23
|
|
|
| Heineken kirjutas: |
Praegu jah ainult Sapphirelt , aga tahaks loota , et ka teised firmad panevad sellise jubina kokku . |
Teistelt tootajatelt ei pruugi sellist kaarti tulla, 3850 x2 oli ka ainult Sapphire-l.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
14.11.2008 01:22:27
|
|
|
Varjatud anded?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001

|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
14.11.2008 14:20:12
|
|
|
mulle tundub et see uus 8.11 whql varinat töötab ?OK vahemalt 4870x2 (single) puhul ei ole enam seda
start-up - 3d->2d (powerplay'') ymberlylitamise jama ..
nüüd on startup kellad 450mhz / molamal GPU'uul / GPU1/2 VRM /(VDDC current) : 9.48 A / - molmal vôrdsed
-----
draiveri vahetamisega ei teind ise mingeid eri protseduure (kliinerid sviiperid ) lihtsalt .. un-install -> reinst. new driver ja koik ..
( kuigi enne kasutasin seda [ Profile.xml] häkki .. ei tea .. kas jäi vana profiiil alles ja loetakse powerplay kellad ikkagi sellest failist)
enivei hetkel nüüd - tundub et on hea LOL
yks fc 2 bench kaa :

|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.11.2008 14:22:15
|
|
|
| päris hästi jookseb aga miks suuremat AA-d ei kasuta?
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar43
HV kasutaja
liitunud: 21.10.2006
|
14.11.2008 17:53:36
|
|
|
@ Winter .. - nüüd on koik reas alates - AA none -> 8X AA // CCC 8.11 Xp
FC2 - bench 1920/1200 / Run 1 - muud seaded on (auto) mis see bench proge pani ..
sys XP pro 32bit (sp3)
kwuaad @3ghz /- intel spec/ air cooled / Radeon HD 4870x2 (sapphire) stock air //single -( no CF)
AA none .......................... AA 2x
 
AA 4X................................... AA 8x

---------------------
veel
--------
ADD/EDIT
lisaks veel sama FC2 bench kuid nüüd on CPU oc - @4050 (kwuaad Qx9650/ air/noctuaNH-C12P)
   
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
14.11.2008 21:36:42
|
|
|
Mercury, võta kõikse odavam ja asi vask
ivar43, FC2 jookseb ikka väga kenasti 8)
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
14.11.2008 22:33:28
|
|
|
Aga järgmine küsimus.
Mul on GigeByte 4850.
Ja kui ma võtan Sapphire 4870 kas Crossfire X hakkab tööle?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aap14
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.09.2004

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mercury
HV veteran
liitunud: 08.03.2007
|
14.11.2008 23:08:44
|
|
|
Kas see teema ei peaks käima Protsessorite alla?
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
14.11.2008 23:14:17
|
|
|
ja mängudes on veel vaevalt 2 tuuma support olemas.... nice
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
14.11.2008 23:21:03
|
|
|
| angel kirjutas: |
ja mängudes on veel vaevalt 2 tuuma support olemas.... nice  |
Kohe kui seda artiklit nägin, tahtsin sama asja kirjutada vastuseks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
15.11.2008 10:24:21
|
|
|
| nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad...
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
15.11.2008 12:15:52
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
| nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad... |
AMD emaplaadid sellised suht ok-d, sellist jama nagu nvidia kividega mobodega pole olnud.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
15.11.2008 12:23:45
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
| nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad... |
AMD emaplaadid sellised suht ok-d, sellist jama nagu nvidia kividega mobodega pole olnud. |
nuh selge kuidas nende ati kiipide temp ja siis nagu kellamine ka on? midagi seal need inimesed paar sõna ka ise mainisid klokimis võimalustest aga suht napisõnaliselt. väitsid seal, et neil tuleb prose, mis lahtiste kordajatega. aint ma ei jõudnud fikseerida, mis prosest jutt oli kuna nuh ingliskeel pole emakeel ja kui seda veel kõneleja vuntsi endale laseb.... ja nuh nende tekst oli ka muidugi umbes selline et kui ostad kõik AMD toodangu arvutisse siis saad ülima combo ja parimate fiitidega.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
15.11.2008 16:40:39
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
| nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad... |
AMD emaplaadid sellised suht ok-d, sellist jama nagu nvidia kividega mobodega pole olnud. |
nuh selge kuidas nende ati kiipide temp ja siis nagu kellamine ka on? midagi seal need inimesed paar sõna ka ise mainisid klokimis võimalustest aga suht napisõnaliselt. väitsid seal, et neil tuleb prose, mis lahtiste kordajatega. aint ma ei jõudnud fikseerida, mis prosest jutt oli kuna nuh ingliskeel pole emakeel ja kui seda veel kõneleja vuntsi endale laseb.... ja nuh nende tekst oli ka muidugi umbes selline et kui ostad kõik AMD toodangu arvutisse siis saad ülima combo ja parimate fiitidega. |
Lahtise korda jutt käis BE prosede kohta ja EE prosede kordajatest juttu polnud.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
h2rra
HV vaatleja
liitunud: 04.11.2008
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inca
HV Guru

liitunud: 02.06.2003
|
16.11.2008 14:03:11
|
|
|
Jaha, kohutav kaart. Jõudu on maa ja ilm, aga iseloom on saadanast. Siidkindaid vaja talle, et ta sulle ikka meelde jääks. Muidu äkki veel unustad ära selle tüki rauda. Aga kui tööle ja paika saab on kõik kena.
_________________ KASS |
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
159 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
16.11.2008 20:20:28
|
|
|
ei tea küll, et reference disainiga kaardid lampi pange panevad
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
18.11.2008 19:47:30
|
|
|
| Suur_Raul kirjutas: |
| nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad... |
Kui ma nüüd ei eksi, siis on minu arvuti emaplaadil see asi olemas. Fusion. Plaasiks ASUS Striker II Extreme. Võin ka eksida selle koha pealt, aga plaati masinasse lükates oli suurelt kiri peal, et Fusion.
Mängude koha pealt ei teagi, peatab see siis windowsi protsessid või mitte, kuna arvuti kasutamiseks niisama netis uitamiseks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1223 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
18.11.2008 19:55:01
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| Suur_Raul kirjutas: |
| nuh tegelt on selline teema, et AMD platvormidel päris mitu uut uuendust tulemas. esiteks siis fusion nimeline asi mille puhul kui lähed mängima siis ta peatab win protsessid. teiseks räägiti ka sellest et AMD prosedele hakkab vajadusel supporti pakkuma GPU. sellist infi peaks nii mõni teinegi inimene siin valdama kes käis eile kuulamas AMD esindajate juttu. pms AMD seis polegi kõige hullem. muidugi ma ei tea mis need emaplaadid endast kujutavad... |
Kui ma nüüd ei eksi, siis on minu arvuti emaplaadil see asi olemas. Fusion. Plaasiks ASUS Striker II Extreme. Võin ka eksida selle koha pealt, aga plaati masinasse lükates oli suurelt kiri peal, et Fusion.
Mängude koha pealt ei teagi, peatab see siis windowsi protsessid või mitte, kuna arvuti kasutamiseks niisama netis uitamiseks. |
see AMD/ATI teema see fusion vaevalt nüüd seda värki inteliga jagatakse. see vb tähendab sul midagi muud. okei vb selline asi nagu kirjas...
Spoiler 
Fusion Block System
H2O ready: Water-cooling ready for optimal heat dissipation.
The Fusion Block System is a more efficient thermal solution than competing followers with complicated looks. It is a hybrid thermal design that combines the ROG´s renouned heatpipe design with the additional ability to connect to a water cooling system. By taking the entire integrated solution into design consideration , with a single connection, user can enjoy exceptional thermal improvement to north bridge, south bridge, and even VRM. We also provide a super optional thermal kit that is used on NB and MOS to improve in heat dissipation. The Fusion Block System is the most versatile, the most efficient, and the most advanced thermal system there is on a motherboard.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
18.11.2008 21:03:54
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| ot: |
Ei tea mis need PR ahvid vahepeal välja on mõelnud aga viimati oli Fusion ikka GPU ja CPU ühes tuumas ja tuleb 2011(lükati edasi)  |
|
nuh jah ma võin ka ajateibaid ajada. aga muidu amd enda esindajad umbes rääkisid seda, et asja näol on tegu ala programmi jupikesega mis tuleb koos 45nm tehnoloogiaga välja + drr3 jne.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspir
HV kasutaja

liitunud: 18.09.2005
|
18.11.2008 23:02:04
|
|
|
Küsimus oma kaardi kohta (Sapphire HD4850), kas seda oleks üldse mõttekas kellama hakata. Kui tulemuseks lisa 6-7fps, siis pole vist eriti mõtet?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raul.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005
|
18.11.2008 23:33:19
|
|
|
| kaspir kirjutas: |
| Küsimus oma kaardi kohta (Sapphire HD4850), kas seda oleks üldse mõttekas kellama hakata. Kui tulemuseks lisa 6-7fps, siis pole vist eriti mõtet? |
ei nuh mis sisetunne ütleb. ega jah vahet vast palju pole.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|