Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
veso
Kreisi kasutaja
veso

liitunud: 29.03.2008




sõnum 07.11.2008 16:26:49 vasta tsitaadiga

nuub kirjutas:
veso kirjutas:
Kas keegi oskaks öelda kus kohas asuvad wowi patch failid? nagu nt Patchi installed vms. Otsisin aga ei leidnud eriti midagi peale Patch downloader. Varem oli imo eraldi install file kah World of Warcraft folderi alla aga enam ei tundu olevat. Oleks hea kui keegi saaks öelda icon_razz.gif Tahaks arvutile formati teha ja wowi ära installida nii et ei peaks terve päev jama kiirusega patche tõmbama. Aitäh.

Vista puhul on:
X:\Users\Public\Documents\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Updates\
ning downloaderid ja pisipatchid tollele eelnevas kataloogis


Aitäh! icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Venturi
HV kasutaja
Venturi

liitunud: 06.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2008 21:47:43 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Seega, kui mõni T6 gild veel raidib Al'Akiris ning ruumi üle on siis võite mind kampa kutsuda, eriti tahaks MH läbi teha achievemendi jaoks, gear ei huvita ja võite kõik dropid omale jätta icon_smile.gif


Zero Tolerance pidi raidima kuni releasini, pole kindel info muidugi.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 08.11.2008 00:06:42 vasta tsitaadiga

Tegin just tankadiniga Karat. Raid-buffed 4.5k mana. Ainus kord kui OOM jooksin oli kui chainpullisime Curatori koos kahe addide grupiga ning nood mu tühjaks drainisid. Trashil polnud ei kordagi mana ega threatiga probleeme.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 03:16:40 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Tegin just tankadiniga Karat. Raid-buffed 4.5k mana. Ainus kord kui OOM jooksin oli kui chainpullisime Curatori koos kahe addide grupiga ning nood mu tühjaks drainisid. Trashil polnud ei kordagi mana ega threatiga probleeme.



Mõtsin, et võtan ka WOLTK tankimise jälle ette icon_smile.gif Mõtlen kas pala või druid uuesti.

Palaga sai korruptorrsites retrit tehtud, mis oli hea thumbs_up.gif
Druid mmmm Karu !!! Jaaa helged ajad, kui mina meie esimese ja viimase Kara tankisin thumbs_up.gif beer_yum.gif

Peab mõtlema
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 08.11.2008 04:01:48 vasta tsitaadiga

http://wowwebstats.com/w2ewh6mquhrns?s=1776-29327

Mingi SWP Pug.. unustasin /combatlog teha ja sain ainult killi. Eelmine katse õnnestus 2.7k 30% ajal saada aga siis tank suri jne.. Kill katsel polnud crit kõige parem. 7% peal olin oom kah. Nii, et lõpust jäi natuke dpsist puudu.

Oh btw, http://img512.imageshack.us/my.php?image=wowscrnshot110708181935yl5.jpg - Drop rate on küll 1% viidud aga random on siiski random ja seda kõige minu esimesest runist.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sotamees
Kreisi kasutaja
sotamees

liitunud: 29.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 13:10:28 vasta tsitaadiga

Eile sain siis 70 roogi ära tehtud, nüüd pean 18k honorit ja 20eots mark koguma, et ka normaalse relva saada icon_wink.gif

Kas Skinningu asemel on mõttekas Enchat võtta. kui LW maxed?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 13:12:52 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Eile sain siis 70 roogi ära tehtud, nüüd pean 18k honorit ja 20eots mark koguma, et ka normaalse relva saada icon_wink.gif


Ära selle peale oma elu küll raiska, viie päeva pärast on WoLK.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 08.11.2008 14:33:23 vasta tsitaadiga

sotamees kirjutas:
Eile sain siis 70 roogi ära tehtud, nüüd pean 18k honorit ja 20eots mark koguma, et ka normaalse relva saada icon_wink.gif

Kas Skinningu asemel on mõttekas Enchat võtta. kui LW maxed?


Enchanting on alati mõttekas võtta, saab matse ninjada alati instadest ja ZA'dest.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 16:40:44 vasta tsitaadiga

mis oleks kõige mõttekam Badgedega teha hetkel ? mingid teatud gemmid osta ja siis müüa ?
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 16:46:45 vasta tsitaadiga

mida sa müüd kui kõik teised on samas seisus - geme tuleb raididest sitaks - ja iga retard ja tema non combat pet saab ez-mode geme. pealegi on kõigil teistel kah arvatavasti neid badgesid kõriauguni...
mina ostaks kokku vast fire res geari, kurat teab kus seda võib vaja minna leveldades.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 17:37:08 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
mis oleks kõige mõttekam Badgedega teha hetkel ? mingid teatud gemmid osta ja siis müüa ?


Osta omale jupp või 2, kui neid nii palju on või hangi endale leveldamisgemmid. Nagunii läheb tavalise mängija gear tunni-paariga vahetusse uute roheliste vastu.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2008 18:52:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Nagunii läheb tavalise mängija gear tunni-paariga vahetusse uute roheliste vastu.
Tier4-5-badge gear peaks kestma level 75-78ni. Eeldades et sa instasid ei tee, vaid quest rewardide järgi vaatad.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cele
HV kasutaja

liitunud: 18.11.2002




sõnum 09.11.2008 03:17:23 vasta tsitaadiga

Arvutikasutaja kirjutas beeta põhjal Lich Kingist loo, http://www.arvutikasutaja.ee/artikkel.php?id=304 .
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 10:34:21 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
scarface kirjutas:
mis oleks kõige mõttekam Badgedega teha hetkel ? mingid teatud gemmid osta ja siis müüa ?


Osta omale jupp või 2, kui neid nii palju on või hangi endale leveldamisgemmid. Nagunii läheb tavalise mängija gear tunni-paariga vahetusse uute roheliste vastu.
Shadowpriestile on Sunwell gear on kohati üsnagi võrreldav Naxx-25 level geariga, Sunfire robe on paremuselt neljas icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gloom
Kreisi kasutaja
gloom

liitunud: 15.07.2002




sõnum 09.11.2008 10:59:43 vasta tsitaadiga

SW geariga peaks iga klass 10-man Naxini välja laskma, vahetades ainult trinketid ja võibolla midagi veel.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Afnoks
HV vaatleja

liitunud: 09.05.2006




sõnum 09.11.2008 11:02:45 vasta tsitaadiga

To date, 68% of the players who listed Age of Conan as their reason for cancellation and 46% of the players who listed Warhammer as their reason for cancellation have reactivated their subscriptions to World of Warcraft.
Link

ja WotLK pole isegi väljas veel icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 11:07:34 vasta tsitaadiga

Afnoks kirjutas:
To date, 68% of the players who listed Age of Conan as their reason for cancellation and 46% of the players who listed Warhammer as their reason for cancellation have reactivated their subscriptions to World of Warcraft.
Link

ja WotLK pole isegi väljas veel icon_razz.gif


jah, see 46% võib olla näiteks 46 inimest 100st ... hea on ju suuri % numbreid loopida reaalseid numbreid ütlemata..
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 09.11.2008 11:19:20 vasta tsitaadiga

noh vähemalt ühte ma tean kes seal numbrites on icon_wink.gif

Tegelikuses tean ca 5 kes AoC pealt esimese nädalaga tagasi wowi juures olid.

_________________
Origin = J6mpsikas
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 11:22:45 vasta tsitaadiga

gloom kirjutas:
SW geariga peaks iga klass 10-man Naxini välja laskma, vahetades ainult trinketid ja võibolla midagi veel.
Relvad tunduvad samuti vahetuvat.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 15:04:23 vasta tsitaadiga

Roger10 kirjutas:
noh vähemalt ühte ma tean kes seal numbrites on icon_wink.gif

Tegelikuses tean ca 5 kes AoC pealt esimese nädalaga tagasi wowi juures olid.


mina kuues siis : p

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 09.11.2008 15:43:48 vasta tsitaadiga

Seda oli ju ette teada, et AoC ja warhammer mõlemad - big fail aga ikka karjuti, et wow sux ja mina lähen sinna üle.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 16:26:47 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Shadowpriestile on Sunwell gear on kohati üsnagi võrreldav Naxx-25 level geariga, Sunfire robe on paremuselt neljas icon_smile.gif


Te seltsimehed ikka nägite mu lauset: "tavaline mängija"? Näidake mulle tavalist mängijat, kellel on SWP gear seljas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 16:45:27 vasta tsitaadiga

Osa badge geari on ka Naxxis enam-vähem asjalik, kindad-püksid on täiesti kasutatavad näiteks icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 16:53:17 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Osa badge geari on ka Naxxis enam-vähem asjalik, kindad-püksid on täiesti kasutatavad näiteks icon_smile.gif


Ja badge loot tuli tavalisele "iga päev tund-2" mängijale kättesaadavaks alles viimase patchiga icon_razz1.gif

Küllaga kaks viimast nädalat lõbusate pugidega geroisid teinud, kes säravad õnnest, et saavad neid kah lõpuks joosta. Mis on üdini positiivne tegelikult.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 18:02:33 vasta tsitaadiga

Neile, kes enne 3.0 heroicutest ja karazhanist jagu ei saanud, soovitan tõesti Warhammeri või runescape peale üle minna icon_razz.gif

(Editisin arusaadavamaks)


viimati muutis Tomv 09.11.2008 20:05:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 19:41:11 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Kui sa enne 3.0 heroicutest ja karazhanist jagu ei saanud, siis soovitan sul tõesti Warhammeri või runescape peale üle minna icon_razz.gif


Kui sa leiad selle koha, kus ma väitsin sinu poolt jutustatut, kvõuti mulle kah.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 09.11.2008 19:54:54 vasta tsitaadiga

Ta mõtles neid puge noob icon_wink.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 20:13:04 vasta tsitaadiga

Editisin oma posti.

Natsa druiidi juttu kah, et nüüd pvps on väga vahva clothiesid stunlockida. Maim muudeti ümber nii, et nüüd on võimalus et maimi incapacitate läheb katki kui dammi saab. Maagid ei saa vist incapacitatest välja blinkida? See on suht tore uudis. Kui dailysid tegin, kasutasin testimise mõttes koguaeg seda ning 1-2 mobi 10st said pääsema enne kui hp otsa sai. Väga viis, nüüd on vast feralid Arenal ka kasulikud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 20:13:11 vasta tsitaadiga

Rasvane kirjutas:
Ta mõtles neid puge noob icon_wink.gif


Ma ei nimetaks neid ei PUGideks ega millekski muuks. Tegu on inimestega, kelle jaoks WoW, War, AoC, LoTR jne on meelelahutus ja õhtune lõbu, mitte (oleme ausad, enamike jaoks siit on) hardcore kütmine. Ja enamasti ei ole nad mõnes suures gildis vaid heal juhul saadakse 1 kara kokku nädala peale, kui hästi läheb.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 20:36:14 vasta tsitaadiga

Üks kara nädalas on täiesti piisav mõtlevate inimeste jaoks, et teise-kolmanda korraga see ära clearida. Daily hc paar korda nädalas ära teha, üks karazhan nädala jooksul ja ongi badge gear olemas. Mitte midagi ületamatut.

tsitaat:

heal juhul saadakse 1 kara kokku nädala peale, kui hästi läheb.
Sa oled 2 korda 7 päeva jooksul kara käinud ühe ja sama chariga?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 20:43:56 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:
Üks kara nädalas on täiesti piisav mõtlevate inimeste jaoks, et teise-kolmanda korraga see ära clearida. Daily hc paar korda nädalas ära teha, üks karazhan nädala jooksul ja ongi badge gear olemas. Mitte midagi ületamatut.

tsitaat:

heal juhul saadakse 1 kara kokku nädala peale, kui hästi läheb.
Sa oled 2 korda 7 päeva jooksul kara käinud ühe ja sama chariga?

Olen.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 20:54:12 vasta tsitaadiga

Kara reset on 1 nädal icon_wink.gif


Pre-3.0 oli vähegi oma klassi tundval tegelasel võimalik omale heroicutest mõne kuuga raidkõlbulik gear kokku ajada. Enda SP sain T5/6 vormi ~3 kuuga koos badge ja crafted stuffiga ilma eriliselt pingutamata. Gild slackis ja Karat-instasid tehti harva.

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 20:56:46 vasta tsitaadiga

Mul oli nii, et mingi ~kuu aega ei loginud pallyle sisse. Kui sisse logisin, sain kohe pugi karasse ning kui kara lõpetasime (paar tundi hiljem) näitas, et Karazhan resets in 3 days 12 hours ja 4 päeva pärast tegingi uue kara runi.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 21:04:22 vasta tsitaadiga

Reset toimub hommikul enne kolmapäeva iga nädal
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.11.2008 21:13:54 vasta tsitaadiga

Tomv kirjutas:

Sa oled 2 korda 7 päeva jooksul kara käinud ühe ja sama chariga?


Kui sul on charre piisavalt, et privaat-loomaaed püsti panna, on joostud ka ühe päeva jooksul neli kara näiteks icon_razz1.gif

Ajukahjustus oli neljanda runi BoJega kaasas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 09.11.2008 21:41:44 vasta tsitaadiga

Enda rekord on kolm kara päevas, 1x tank 2x dps. Tank oli viimane ja meeldis kõige rohkem icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 10.11.2008 03:16:28 vasta tsitaadiga

Sama siin 3 kara, dps healer ja tankina icon_smile.gif

Btw jälle nägin Glaive täna (OH siis täna, MH kukkus mingi kuu tagasi. Erinevad guildid kah ja naljakas lugu on sellega et meie põhi roog kes on nagu üle aasta juba guildis olnud oli täna eemal ja siis migni new recruit sai : ))


viimati muutis Rasvane 10.11.2008 18:25:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 10.11.2008 03:36:21 vasta tsitaadiga

Oh the irony icon_razz1.gif
Sai täna mingi pug BT ära tangitud palaga. Mingeid threat/manaissuesi polnud.
Iroonia peitub selles, et OH glaive kukkus. Selle sai omale üks alt roog kes tuli gildist illidani jaoks kohale kuna meil oli DPSi vaja. Lucker.

Ise teinud päevas 5 kz runi.
Warrtank, palatank, duridtank, maagdps, enhasham.

PS: Tangiteenuste müümine tasub ära icon_arrow.gif Vahetevahel võib tühise ZA runi eest sisse kasseerida 500g ^^ Tho sunwell gear aitab sellele hinnale kaasa ;P
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2008 10:22:38 vasta tsitaadiga

500g ka peale nerfe? Peaks mõtlema, geari on piisavalt seljas juba. Unbuffed suts üle 15k hp, defcapped, block/dodge ~23% ja ~15% parry tooltipis. Peaks vast piisav olema suht suvalise grupi läbi jooksutamiseks. Kara solotankimine on easymode igatahes icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 10:34:32 vasta tsitaadiga

Kas ma panen segast või ongi roogid hetkel PVEs underpowered? Olen seda tähele pannud Kara, ZA ja eile ka nüüd Manatombis oma grupiga. Grupis oli lvl68 roog, 66 ret, 64 mina-frost maag, lvl68 warr tank ja lvl67 resto drod.
Tank tegi top DPS icon_biggrin.gif Paladin tegi teise, mina kolmas ja roog pikalt maas meist, neljandal kohal.
Warr tankid täpselt sama imbad multi tankimises, kui tankadinid. Ilma CC´ta suured pundid tõmmata ja tanki DPS läheb taevasse.
Eile tankisin palliga ZA. Olin ka raidi lõpuks nr5 DPS. Teine tankadin oli nr 3 icon_biggrin.gif Ma olin OT. Tähendab kuuest DPS charist olid tankidest taga pool 2.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2008 10:43:44 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Kas ma panen segast või ongi roogid hetkel PVEs underpowered?
Ei oskagi öelda kas nad on underpowered või lihtsalt pole enam overpowered. Muidugi alati jääb võimalus et nad lihtsalt ei oska peale muudatusi enam mängida korralikult icon_smile.gif
Kristoferr kirjutas:
Warr tankid täpselt sama imbad multi tankimises, kui tankadinid
MH trashi oli warriori pealt suht lihtne ära tõmmata, pala pealt mitte kui mängisin oma shadowpriestiga. Võimalik et asi on skillis kinni kuid siiski olen üsna kindel et warride aoe pole päris nii hea kui tankadinidel.

Aga jah, SP on suht võimekas hetkel. Sai pugis SSC/TK puhastatud ning suht paljudes kohtades olid kaks SP'd koos ühe hunteriga top3's. Miskipärast ei näita WWS Kael'thas'e võitluses kogu dammi. Reccounti arvates tegin seal raid dammist ~12% ja ülejäänud olid allpool 10%
http://wowwebstats.com/52zahnrhmid21?s=138405-155476

_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V3rpooz
HV veteran
V3rpooz

liitunud: 14.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 12:20:13 vasta tsitaadiga

Eile oli eepiline BT pug thumbs_up.gif Võtsime ainult illidani ja oh imet kukkus main hand legendary icon_smile.gif shocking.gif Tore oli vaadata kohe, kuidas roogid hakkasid tõmblema.
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 195
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2008 12:26:15 vasta tsitaadiga

Ahjaa, eile õhtul üritasid ally'd ka TB'd raidida. Oma kolm korda koguti ~80 inimest kokku kuid maha ei saanud võtta. Lockiga SoC'd spammides sain seal ~4k dps ning priestiga healides said mõlemad city defender achievementi kätte icon_lol.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 10.11.2008 13:49:20 vasta tsitaadiga

See ally failraid oli ucking fawesome, kahjuks polnud mul lowbie druudiga eriti midagi teha seal ja lockiga jõudsin liiga hilja kohale, kui ainult üksikute jäänukite puhastamine käis. icon_sad.gif Lag oli õudne tho, mõni ime et neil eriti midagi välja ei tulnud.

Samas oli kuulda, et meie mehed olid Exodari tühjaks löönud ja kui magama läksin, aeti kampa kokku Darnassusse minekuks. Need achievemendid olid Blizzi poolt väga hea liigutus IMHO, elavdasid natukenegi world PVPd ja factionite vahelist sõda - mis ju idee poolest peaks selle mängu üks põhilisi alustalasid olema. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2008 14:12:59 vasta tsitaadiga

eks nende achievementidega on nii, et kui see käes siis pole nagu suurt miskit enam teha. Nad võiks panna nood leadrid miskit head droppima, siis oleks konstantne vastastikune raidimine. Puhas gear poleks vast nii hea, pigem mingi mount nagu 310% a'la ashes of a'lar või siis midagi legendary't icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 14:51:42 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
ja factionite vahelist sõda - mis ju idee poolest peaks selle mängu üks põhilisi alustalasid olema. thumbs_up.gif


Siin nagu tekibki stoori koha pealt see probleem (taaskord), et ei ole. RP seisukohalt võttes on peale Silithuse läbu olnud rahu majas ja Northrendi minnakse koos, ühise olemasolu eest seisma. Selles mõttes on vastase factioni liidrite nottimine kergelt imelik.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Minttunator
HV kasutaja
Minttunator

liitunud: 13.04.2007




sõnum 10.11.2008 15:39:54 vasta tsitaadiga

Ho Ho, väga hea mõte - ma olen WoWis suht noob (alla aasta mänginud) ja pole nii massiivset sõda, nagu viimasel ajal käib, selles mängus kunagi varem näinud. Lahe on. icon_smile.gif

Scart, iseenesest õige märkus, aga samas mulle tundub, et ega see stoori valdavat enamust vast huvita - nii kurb, kui see ka poleks. Ametlikult võivad pooled ju leppinud olla, aga kui endale mõni ally ette satub, siis pole midagi teha, paratamatult sirutub sõrm lolcoili nupu poole. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.11.2008 16:04:21 vasta tsitaadiga

majestic kirjutas:
Ametlikult võivad pooled ju leppinud olla, aga kui endale mõni ally ette satub, siis pole midagi teha, paratamatult sirutub sõrm lolcoili nupu poole. icon_biggrin.gif


Ei eita, endalgi on sama komme icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 10.11.2008 16:11:47 vasta tsitaadiga

Viimasel ajal olen ise ka hakanud suts agressiivsemalt mängima. Vastast näen siis VT->SWP peale, kui neid kiirkorras maha ei võeta ja healida ei suudeta siis nood kahekesi võtavad suht suvaliselt vandilt suurema osa elusid maha, natuke MB-flay'ga kaasa aidata ja ongi surnud icon_razz1.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ArQ
Kreisi kasutaja
ArQ

liitunud: 30.09.2004




sõnum 10.11.2008 16:27:40 vasta tsitaadiga

Julmad olete icon_neutral.gif
_________________
No worries!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 195, 196, 197 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.