|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Millises serveris ja miks hakkad mängima? |
| PVP, sest ... (täpsustan teemas) |
|
42% |
[ 29 ] |
| PVE, sest ... |
|
25% |
[ 17 ] |
| RP, sest ... |
|
2% |
[ 2 ] |
| RP-PVP, sest ... |
|
10% |
[ 7 ] |
| Vahet pole, sest ... |
|
19% |
[ 13 ] |
|
| hääli kokku : 68 |
|
| autor |
|
veso
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2008
|
07.11.2008 16:26:49
|
|
|
| nuub kirjutas: |
| veso kirjutas: |
Kas keegi oskaks öelda kus kohas asuvad wowi patch failid? nagu nt Patchi installed vms. Otsisin aga ei leidnud eriti midagi peale Patch downloader. Varem oli imo eraldi install file kah World of Warcraft folderi alla aga enam ei tundu olevat. Oleks hea kui keegi saaks öelda Tahaks arvutile formati teha ja wowi ära installida nii et ei peaks terve päev jama kiirusega patche tõmbama. Aitäh. |
Vista puhul on:
X:\Users\Public\Documents\Blizzard Entertainment\World of Warcraft\Updates\
ning downloaderid ja pisipatchid tollele eelnevas kataloogis |
Aitäh!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Venturi
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2004
|
07.11.2008 21:47:43
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Seega, kui mõni T6 gild veel raidib Al'Akiris ning ruumi üle on siis võite mind kampa kutsuda, eriti tahaks MH läbi teha achievemendi jaoks, gear ei huvita ja võite kõik dropid omale jätta  |
Zero Tolerance pidi raidima kuni releasini, pole kindel info muidugi.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
08.11.2008 00:06:42
|
|
|
Tegin just tankadiniga Karat. Raid-buffed 4.5k mana. Ainus kord kui OOM jooksin oli kui chainpullisime Curatori koos kahe addide grupiga ning nood mu tühjaks drainisid. Trashil polnud ei kordagi mana ega threatiga probleeme.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
08.11.2008 03:16:40
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
| Tegin just tankadiniga Karat. Raid-buffed 4.5k mana. Ainus kord kui OOM jooksin oli kui chainpullisime Curatori koos kahe addide grupiga ning nood mu tühjaks drainisid. Trashil polnud ei kordagi mana ega threatiga probleeme. |
Mõtsin, et võtan ka WOLTK tankimise jälle ette Mõtlen kas pala või druid uuesti.
Palaga sai korruptorrsites retrit tehtud, mis oli hea
Druid mmmm Karu !!! Jaaa helged ajad, kui mina meie esimese ja viimase Kara tankisin
Peab mõtlema
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sotamees
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.03.2005
|
08.11.2008 13:10:28
|
|
|
Eile sain siis 70 roogi ära tehtud, nüüd pean 18k honorit ja 20eots mark koguma, et ka normaalse relva saada
Kas Skinningu asemel on mõttekas Enchat võtta. kui LW maxed?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.11.2008 13:12:52
|
|
|
| sotamees kirjutas: |
Eile sain siis 70 roogi ära tehtud, nüüd pean 18k honorit ja 20eots mark koguma, et ka normaalse relva saada
|
Ära selle peale oma elu küll raiska, viie päeva pärast on WoLK.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
08.11.2008 14:33:23
|
|
|
| sotamees kirjutas: |
Eile sain siis 70 roogi ära tehtud, nüüd pean 18k honorit ja 20eots mark koguma, et ka normaalse relva saada
Kas Skinningu asemel on mõttekas Enchat võtta. kui LW maxed? |
Enchanting on alati mõttekas võtta, saab matse ninjada alati instadest ja ZA'dest.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
08.11.2008 16:40:44
|
|
|
mis oleks kõige mõttekam Badgedega teha hetkel ? mingid teatud gemmid osta ja siis müüa ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
08.11.2008 16:46:45
|
|
|
mida sa müüd kui kõik teised on samas seisus - geme tuleb raididest sitaks - ja iga retard ja tema non combat pet saab ez-mode geme. pealegi on kõigil teistel kah arvatavasti neid badgesid kõriauguni...
mina ostaks kokku vast fire res geari, kurat teab kus seda võib vaja minna leveldades.
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
08.11.2008 17:37:08
|
|
|
| scarface kirjutas: |
| mis oleks kõige mõttekam Badgedega teha hetkel ? mingid teatud gemmid osta ja siis müüa ? |
Osta omale jupp või 2, kui neid nii palju on või hangi endale leveldamisgemmid. Nagunii läheb tavalise mängija gear tunni-paariga vahetusse uute roheliste vastu.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
08.11.2008 18:52:05
|
|
|
| tsitaat: |
Nagunii läheb tavalise mängija gear tunni-paariga vahetusse uute roheliste vastu.
|
Tier4-5-badge gear peaks kestma level 75-78ni. Eeldades et sa instasid ei tee, vaid quest rewardide järgi vaatad.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cele
HV kasutaja
liitunud: 18.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2008 10:34:21
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| scarface kirjutas: |
| mis oleks kõige mõttekam Badgedega teha hetkel ? mingid teatud gemmid osta ja siis müüa ? |
Osta omale jupp või 2, kui neid nii palju on või hangi endale leveldamisgemmid. Nagunii läheb tavalise mängija gear tunni-paariga vahetusse uute roheliste vastu. |
Shadowpriestile on Sunwell gear on kohati üsnagi võrreldav Naxx-25 level geariga, Sunfire robe on paremuselt neljas
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gloom
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2002
|
09.11.2008 10:59:43
|
|
|
| SW geariga peaks iga klass 10-man Naxini välja laskma, vahetades ainult trinketid ja võibolla midagi veel.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Afnoks
HV vaatleja
liitunud: 09.05.2006
|
09.11.2008 11:02:45
|
|
|
To date, 68% of the players who listed Age of Conan as their reason for cancellation and 46% of the players who listed Warhammer as their reason for cancellation have reactivated their subscriptions to World of Warcraft.
Link
ja WotLK pole isegi väljas veel
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
09.11.2008 11:07:34
|
|
|
| Afnoks kirjutas: |
To date, 68% of the players who listed Age of Conan as their reason for cancellation and 46% of the players who listed Warhammer as their reason for cancellation have reactivated their subscriptions to World of Warcraft.
Link
ja WotLK pole isegi väljas veel  |
jah, see 46% võib olla näiteks 46 inimest 100st ... hea on ju suuri % numbreid loopida reaalseid numbreid ütlemata..
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
09.11.2008 11:19:20
|
|
|
noh vähemalt ühte ma tean kes seal numbrites on
Tegelikuses tean ca 5 kes AoC pealt esimese nädalaga tagasi wowi juures olid.
_________________ Origin = J6mpsikas |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2008 11:22:45
|
|
|
| gloom kirjutas: |
| SW geariga peaks iga klass 10-man Naxini välja laskma, vahetades ainult trinketid ja võibolla midagi veel. |
Relvad tunduvad samuti vahetuvat.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
09.11.2008 15:04:23
|
|
|
| Roger10 kirjutas: |
noh vähemalt ühte ma tean kes seal numbrites on
Tegelikuses tean ca 5 kes AoC pealt esimese nädalaga tagasi wowi juures olid. |
mina kuues siis : p
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
09.11.2008 15:43:48
|
|
|
| Seda oli ju ette teada, et AoC ja warhammer mõlemad - big fail aga ikka karjuti, et wow sux ja mina lähen sinna üle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2008 16:26:47
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Shadowpriestile on Sunwell gear on kohati üsnagi võrreldav Naxx-25 level geariga, Sunfire robe on paremuselt neljas  |
Te seltsimehed ikka nägite mu lauset: "tavaline mängija"? Näidake mulle tavalist mängijat, kellel on SWP gear seljas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2008 16:45:27
|
|
|
Osa badge geari on ka Naxxis enam-vähem asjalik, kindad-püksid on täiesti kasutatavad näiteks
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2008 16:53:17
|
|
|
| Ho Ho kirjutas: |
Osa badge geari on ka Naxxis enam-vähem asjalik, kindad-püksid on täiesti kasutatavad näiteks  |
Ja badge loot tuli tavalisele "iga päev tund-2" mängijale kättesaadavaks alles viimase patchiga
Küllaga kaks viimast nädalat lõbusate pugidega geroisid teinud, kes säravad õnnest, et saavad neid kah lõpuks joosta. Mis on üdini positiivne tegelikult.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
09.11.2008 18:02:33
|
|
|
Neile, kes enne 3.0 heroicutest ja karazhanist jagu ei saanud, soovitan tõesti Warhammeri või runescape peale üle minna
(Editisin arusaadavamaks)
viimati muutis Tomv 09.11.2008 20:05:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2008 19:41:11
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
Kui sa enne 3.0 heroicutest ja karazhanist jagu ei saanud, siis soovitan sul tõesti Warhammeri või runescape peale üle minna  |
Kui sa leiad selle koha, kus ma väitsin sinu poolt jutustatut, kvõuti mulle kah.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
09.11.2008 19:54:54
|
|
|
Ta mõtles neid puge noob
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
09.11.2008 20:13:04
|
|
|
Editisin oma posti.
Natsa druiidi juttu kah, et nüüd pvps on väga vahva clothiesid stunlockida. Maim muudeti ümber nii, et nüüd on võimalus et maimi incapacitate läheb katki kui dammi saab. Maagid ei saa vist incapacitatest välja blinkida? See on suht tore uudis. Kui dailysid tegin, kasutasin testimise mõttes koguaeg seda ning 1-2 mobi 10st said pääsema enne kui hp otsa sai. Väga viis, nüüd on vast feralid Arenal ka kasulikud.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2008 20:13:11
|
|
|
| Rasvane kirjutas: |
Ta mõtles neid puge noob  |
Ma ei nimetaks neid ei PUGideks ega millekski muuks. Tegu on inimestega, kelle jaoks WoW, War, AoC, LoTR jne on meelelahutus ja õhtune lõbu, mitte (oleme ausad, enamike jaoks siit on) hardcore kütmine. Ja enamasti ei ole nad mõnes suures gildis vaid heal juhul saadakse 1 kara kokku nädala peale, kui hästi läheb.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomv
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.01.2007
|
09.11.2008 20:36:14
|
|
|
Üks kara nädalas on täiesti piisav mõtlevate inimeste jaoks, et teise-kolmanda korraga see ära clearida. Daily hc paar korda nädalas ära teha, üks karazhan nädala jooksul ja ongi badge gear olemas. Mitte midagi ületamatut.
| tsitaat: |
heal juhul saadakse 1 kara kokku nädala peale, kui hästi läheb.
|
Sa oled 2 korda 7 päeva jooksul kara käinud ühe ja sama chariga?
_________________ jah |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
09.11.2008 20:43:56
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
Üks kara nädalas on täiesti piisav mõtlevate inimeste jaoks, et teise-kolmanda korraga see ära clearida. Daily hc paar korda nädalas ära teha, üks karazhan nädala jooksul ja ongi badge gear olemas. Mitte midagi ületamatut.
| tsitaat: |
heal juhul saadakse 1 kara kokku nädala peale, kui hästi läheb.
|
Sa oled 2 korda 7 päeva jooksul kara käinud ühe ja sama chariga? |
Olen.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2008 20:54:12
|
|
|
Kara reset on 1 nädal
Pre-3.0 oli vähegi oma klassi tundval tegelasel võimalik omale heroicutest mõne kuuga raidkõlbulik gear kokku ajada. Enda SP sain T5/6 vormi ~3 kuuga koos badge ja crafted stuffiga ilma eriliselt pingutamata. Gild slackis ja Karat-instasid tehti harva.
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
09.11.2008 20:56:46
|
|
|
| Mul oli nii, et mingi ~kuu aega ei loginud pallyle sisse. Kui sisse logisin, sain kohe pugi karasse ning kui kara lõpetasime (paar tundi hiljem) näitas, et Karazhan resets in 3 days 12 hours ja 4 päeva pärast tegingi uue kara runi.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2008 21:04:22
|
|
|
Reset toimub hommikul enne kolmapäeva iga nädal
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.11.2008 21:13:54
|
|
|
| Tomv kirjutas: |
Sa oled 2 korda 7 päeva jooksul kara käinud ühe ja sama chariga? |
Kui sul on charre piisavalt, et privaat-loomaaed püsti panna, on joostud ka ühe päeva jooksul neli kara näiteks
Ajukahjustus oli neljanda runi BoJega kaasas.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
09.11.2008 21:41:44
|
|
|
Enda rekord on kolm kara päevas, 1x tank 2x dps. Tank oli viimane ja meeldis kõige rohkem
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
10.11.2008 03:16:28
|
|
|
Sama siin 3 kara, dps healer ja tankina
Btw jälle nägin Glaive täna (OH siis täna, MH kukkus mingi kuu tagasi. Erinevad guildid kah ja naljakas lugu on sellega et meie põhi roog kes on nagu üle aasta juba guildis olnud oli täna eemal ja siis migni new recruit sai : ))
viimati muutis Rasvane 10.11.2008 18:25:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
neros
HV Guru

liitunud: 26.11.2003
|
10.11.2008 03:36:21
|
|
|
Oh the irony
Sai täna mingi pug BT ära tangitud palaga. Mingeid threat/manaissuesi polnud.
Iroonia peitub selles, et OH glaive kukkus. Selle sai omale üks alt roog kes tuli gildist illidani jaoks kohale kuna meil oli DPSi vaja. Lucker.
Ise teinud päevas 5 kz runi.
Warrtank, palatank, duridtank, maagdps, enhasham.
PS: Tangiteenuste müümine tasub ära Vahetevahel võib tühise ZA runi eest sisse kasseerida 500g ^^ Tho sunwell gear aitab sellele hinnale kaasa ;P
|
|
| Kommentaarid: 48 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2008 10:22:38
|
|
|
500g ka peale nerfe? Peaks mõtlema, geari on piisavalt seljas juba. Unbuffed suts üle 15k hp, defcapped, block/dodge ~23% ja ~15% parry tooltipis. Peaks vast piisav olema suht suvalise grupi läbi jooksutamiseks. Kara solotankimine on easymode igatahes
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
10.11.2008 10:34:32
|
|
|
Kas ma panen segast või ongi roogid hetkel PVEs underpowered? Olen seda tähele pannud Kara, ZA ja eile ka nüüd Manatombis oma grupiga. Grupis oli lvl68 roog, 66 ret, 64 mina-frost maag, lvl68 warr tank ja lvl67 resto drod.
Tank tegi top DPS Paladin tegi teise, mina kolmas ja roog pikalt maas meist, neljandal kohal.
Warr tankid täpselt sama imbad multi tankimises, kui tankadinid. Ilma CC´ta suured pundid tõmmata ja tanki DPS läheb taevasse.
Eile tankisin palliga ZA. Olin ka raidi lõpuks nr5 DPS. Teine tankadin oli nr 3 Ma olin OT. Tähendab kuuest DPS charist olid tankidest taga pool 2.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2008 10:43:44
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Kas ma panen segast või ongi roogid hetkel PVEs underpowered? |
Ei oskagi öelda kas nad on underpowered või lihtsalt pole enam overpowered. Muidugi alati jääb võimalus et nad lihtsalt ei oska peale muudatusi enam mängida korralikult
| Kristoferr kirjutas: |
| Warr tankid täpselt sama imbad multi tankimises, kui tankadinid |
MH trashi oli warriori pealt suht lihtne ära tõmmata, pala pealt mitte kui mängisin oma shadowpriestiga. Võimalik et asi on skillis kinni kuid siiski olen üsna kindel et warride aoe pole päris nii hea kui tankadinidel.
Aga jah, SP on suht võimekas hetkel. Sai pugis SSC/TK puhastatud ning suht paljudes kohtades olid kaks SP'd koos ühe hunteriga top3's. Miskipärast ei näita WWS Kael'thas'e võitluses kogu dammi. Reccounti arvates tegin seal raid dammist ~12% ja ülejäänud olid allpool 10%
http://wowwebstats.com/52zahnrhmid21?s=138405-155476
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
V3rpooz
HV veteran

liitunud: 14.11.2005
|
10.11.2008 12:20:13
|
|
|
Eile oli eepiline BT pug Võtsime ainult illidani ja oh imet kukkus main hand legendary Tore oli vaadata kohe, kuidas roogid hakkasid tõmblema.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
195 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2008 12:26:15
|
|
|
Ahjaa, eile õhtul üritasid ally'd ka TB'd raidida. Oma kolm korda koguti ~80 inimest kokku kuid maha ei saanud võtta. Lockiga SoC'd spammides sain seal ~4k dps ning priestiga healides said mõlemad city defender achievementi kätte
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
10.11.2008 13:49:20
|
|
|
See ally failraid oli ucking fawesome, kahjuks polnud mul lowbie druudiga eriti midagi teha seal ja lockiga jõudsin liiga hilja kohale, kui ainult üksikute jäänukite puhastamine käis. Lag oli õudne tho, mõni ime et neil eriti midagi välja ei tulnud.
Samas oli kuulda, et meie mehed olid Exodari tühjaks löönud ja kui magama läksin, aeti kampa kokku Darnassusse minekuks. Need achievemendid olid Blizzi poolt väga hea liigutus IMHO, elavdasid natukenegi world PVPd ja factionite vahelist sõda - mis ju idee poolest peaks selle mängu üks põhilisi alustalasid olema.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2008 14:12:59
|
|
|
eks nende achievementidega on nii, et kui see käes siis pole nagu suurt miskit enam teha. Nad võiks panna nood leadrid miskit head droppima, siis oleks konstantne vastastikune raidimine. Puhas gear poleks vast nii hea, pigem mingi mount nagu 310% a'la ashes of a'lar või siis midagi legendary't
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.11.2008 14:51:42
|
|
|
| majestic kirjutas: |
ja factionite vahelist sõda - mis ju idee poolest peaks selle mängu üks põhilisi alustalasid olema.  |
Siin nagu tekibki stoori koha pealt see probleem (taaskord), et ei ole. RP seisukohalt võttes on peale Silithuse läbu olnud rahu majas ja Northrendi minnakse koos, ühise olemasolu eest seisma. Selles mõttes on vastase factioni liidrite nottimine kergelt imelik.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Minttunator
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2007
|
10.11.2008 15:39:54
|
|
|
Ho Ho, väga hea mõte - ma olen WoWis suht noob (alla aasta mänginud) ja pole nii massiivset sõda, nagu viimasel ajal käib, selles mängus kunagi varem näinud. Lahe on.
Scart, iseenesest õige märkus, aga samas mulle tundub, et ega see stoori valdavat enamust vast huvita - nii kurb, kui see ka poleks. Ametlikult võivad pooled ju leppinud olla, aga kui endale mõni ally ette satub, siis pole midagi teha, paratamatult sirutub sõrm lolcoili nupu poole.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.11.2008 16:04:21
|
|
|
| majestic kirjutas: |
Ametlikult võivad pooled ju leppinud olla, aga kui endale mõni ally ette satub, siis pole midagi teha, paratamatult sirutub sõrm lolcoili nupu poole.  |
Ei eita, endalgi on sama komme
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ho Ho
HV Guru

liitunud: 16.02.2002
|
10.11.2008 16:11:47
|
|
|
Viimasel ajal olen ise ka hakanud suts agressiivsemalt mängima. Vastast näen siis VT->SWP peale, kui neid kiirkorras maha ei võeta ja healida ei suudeta siis nood kahekesi võtavad suht suvaliselt vandilt suurema osa elusid maha, natuke MB-flay'ga kaasa aidata ja ongi surnud
_________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity" |
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ArQ
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2004
|
10.11.2008 16:27:40
|
|
|
Julmad olete
_________________ No worries! |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|